Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Véda!
Nem ér az a banya annyit, hogy várandósan kiborulj miatta. Ha Te is és Anyukád is beolvastok neki, nem lehet, hogy a gyerekeitekkel fog kiszúrni? Persze azért ne hagyjátok szó nélkül a dolgot. Engem is ilyen apró igazságtalanságok is ki tudnak borítani.

Hajni!
Az a szeme, amelyik váladékos, abból jön egy kis könny, amikor sír, a másikból nem. És össze van ragadva. De a szemhéj és szeme nem gyulladt.

Nyuszi!
A Te kisfiad végigalussza az éjszakát??? De jó Neked.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Fanni:
Szülés előtt 2 nappal is csak 840ezer volt. Nem kaptam trombocytát. Szombaton szültem és hétfőn kontrolálták és már akkor 124ezer volt. De nehezen ment fel a normálisra azárt véreztem annyira.

Gömböcske:
Igen végig alussza az éjszakát. Az elején még fel kelt 1x ugy 2-3 óra körül.De ma is 1/2 6 kor kelt és 9-kor aludt el a fürdés és kajcsi után.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni. 84 ezer nem 840 ezer . véletlenül mellé nyomtam

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 

 
 

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Gömböcske,
mutasd meg szemésznek, majd az megmondja a tutit! :)
20140901102739
 
 


Nyuszi :P
Köszi! Remélem, 80 ezernél nekem sem lesz kevesebb...
Nagyon édes Krisztián! S az a fotó a nagy békával :lol: De mindegyiken nagyon aranyos! Meg kell zabálni!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nyuszi! Az utolsó képen nagyon hasonlít rád!

Kép
zölddisznó
 
 


Nyuszi,

Hűű, de szép kisbaba Krisztián. A párommal a felöltöztetett képre szavazunk! Olyan, mint egy hógolyó :lol:

Lányok,

Indulunk börzézni! Remélem , mindent megkapunk (kinyomtattam a listát :lol: ), főleg a babakocsi a legfontosabb! Szép szombatot mindenkinek!

Kép
viri8
 
 


Túlélhető börzésést a bátraknak!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Jó börzézést, én ma dolgozom este 8ig.. holnap is van börze?

Annyira szép Krisztián imádnivaló :lol:
Vendég
 


Szerintem holnapra már kifosztják, ha van is.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok Segitsetek!

Hol van a borze?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Szerintem a BNV területén.

Kép
zölddisznó
 
 


Szia Nyuszi!

Nagyon szép Krisztián, gratulálok! Pont egy héttel fiatalabb, mint Peti baba :-)

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Holnap nincs börze, de nem is bánom, barátnőm mondta, hoyg a tömeg..... meg az árak sem annyira jók... így várunk a vásárolgatással! :oops: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Nos, tényleg nem volt túl nagy szám a börze... aki babaruhát akart, annak kánaán volt, végülis a neve is "babaruhabörze", de mi főleg pont egyebeket akartunk volna, s abból szerény volt a kínálat.
Azért költeni mégis sikerült :lol:
Meg vannak a babaülések, vettünk valami bio pelenkát (eldobható), kipróbáljuk majd, zoknikát is, fürdőlepedőt és azért némi ruhaneműt is, de újat.
Aztán még megálltunk a babyoutletnél is, mert én már tényleg nem akarok többet rohangálni, s ott megvettük az apróságokat - hőmérő, kisolló, orrszívó, fürdetőszivacs, ilyesmik... de a kádállványukhoz nem volt kádjuk -a kisebb fajtához-, így kádért és állványért meg a Brendonban álltunk meg.
Mondjam, hogy hulla vagyok? Keményedésem csak 1x volt, a börzézés végén, a lefelé húzó érzésem az mondjuk folyamatos... de most aztán pihi, lényegében tényleg minden megvan... szerintem...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Azért volt egy jó sztorim. Koraszülött pelenkát is vettem 1 zacsival, mire rámnéz az eladó, majd kérdi, magának? Minek? Mondom, ketten vannak. Azt mondja, akkor sem fog kelleni :lol:
Képzeljétek, ha elárultam volna, hogy egy 8-10 hetem még simán van hátra :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni ügyik vagytok!
:lol: most aztán tessék pihenni a szép kis kertedben :wink:
Vendég
 


Fanni! Húúúú! Hogy szoperált a pocaktámasz? Az a pelenka engem is érdekel. Majd mesélsz róla, ha már lesz tapasztalat?
Max. ha nem kell koraszülött pelus, elhasználod Te tena lady helyett! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


fanni73 írta:Koraszülött pelenkát is vettem 1 zacsival, mire rámnéz az eladó, majd kérdi, magának?

hol vetted???
(csak mert korafórumon mindig probléma a pelus kérdése)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
A börzén :lol: Ez tényleg eléggé korapelus, mert 2,5 kg-ig jó... majd igyekszem megkeresni azt a szórólapot, ami az övéké volt...

Coca :P
Remekül. 2 órát simán bírtam, csak utána kezdtem fáradni...
Persze, mesélek majd :wink:
Azt mondták, ha mégsem fog kelleni a koraszülöttes, ha nem bontom fel, visszacserélik... már csak tudnom kellene hol...

Boni :P
Pihiztem egész du. Nagyon lelkifurdalásom volt, mert piszkosul elfáradtam...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép Jó Hajnalt mindenkinek!

Kivetett az ágy magából. Ezen nem is lepődtem meg nagyon, hiszen 9-kor már aludtam.
Tegnap nem jelentkeztem, mert iszonyúan leszívta az erőmet a börze :?DEEEEEEEVettünk pár dolgot. Gazdagabbak vagyunk egy babakocsival :lol: Hoco Monterio Twin-dem Havanna

Itt találtok róla képet: http://www.minimano.hu/termekeink/1/132 ... vanna.html

Nagyon boldogok vagyunk, hogy végre nem variálunk tovább és vettünk egyet! Remélem beválik majd. Nagyon könnyű fordulni vele, tegnap du a párom a lakásban korzózott vele. Illusztrálta, milyen "kis" helyen is elférünk majd vele. Összecsukni is igazán könnyű és nem is nehéz! Végre egy lányosabb szín, narancs :D
Persze vettünk mi is pelust, textilt és eldobhatót is: 2-4 kg: 280 db; 3-6 kg-osból is vettünk két kartonnal, nem tudom hány darabot. Remélem nem estünk túlzásba!
Koraszülöttet mi nem vettünk. Megnéztük mi is, de annyira pici volt....... :roll:
Fürdőlepedő, popsitörlő, kismamanadrág.

Valójában, mi is csalódtunk a börzében. Reméltem, hogy sok készítő kint lesz és tudok új dolgokat olcsón beszerezni.

A keményedést én is megúsztam, vettem be egy vérnyomáscsökkenetőt, amit a dokim felírt, tényleg hatásos! :D

Kép
viri8
 
 


Még valami!
Összefutottunk egy fejlesztő pedagógussal, aki különböző textíliákat készít. Nekem nagyon megtetszett, hogy különböző anyagokat használ, így nem csak a színekben, formákban, hanem tapintásra is mást érzékel a baba. Vásároltunk is azonnal fejvédőt. Sajnos csak egy volt már nála, de rendeltem még egyet. A falvádői is szuperek! Nem akarom reklámozni, de azért felrakom az elérhetőségét, hátha valakinek megtetszik!
http://www.varroka.extra.hu/

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Ügyesek vagytok! Ilyen kocsit még nem is láttam. Praktikusnak tűnik, örülök, hogy boldogok vagytok vele!
Gratulálok, a 3. harmadba léptél ma :D

Igen, tényleg ici-pici a korapelus!

Orsi :P
Itt a cím, web és üzlet is. Én nem látok olyan pelenkát az oldalon, amilyet vettem...
www.pelenka.com; www.pelenkafutar.com
Bp., IV., József Attila u. 54.
tel.: 369-1927

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :)
nagyon köszönöm az elérhetőséget, felírtam.
Minden mellékzönge nélkül, szerintem kelleni fog a pelsu. Egyszerűen ezért, mert egy épp 3 kg-s gyereken is jobban áll az ami pont jó rá, mint egy 2-4 kg v. 3-6kgs. (ruhákkal is így vagyok, ezért volt Lilinek is 50es ruhája is)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Majd megmutizom, de ez a pelus szerintem kisebb, mint mondjuk a libero korás pelusa... de annyira édesen kicsi, hogy nem tudtam otthagyni... 770 Ft volt 50 (vagy 45?) db. Igaz, színhibás... bár én spec. ezt nem látom rajta...
Azt mondták, hogy 1 kg-tól kb. 2,5 kg-ig jó...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


mármint Liberos újszülöttesre gondoltam, mert azt hiszem, nekik nincs is koraszülöttes...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt!

Viri nagyon jó az a bbakocsi, megnéztem az egyes változatát-... elgondolkodtató :lol:

Ügyik voltataok...
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni:
Köszi. A legkevesebb 74 ezer volt de 89 ezertöl nem bírt fejjebb menni . Nagyon ügyes voltál hogy ilyen jól bírtad a strapát a börzén és utána. Jó pihizést.

Coca: Köszi. Nem véletlen hogy hasonlít rám!!!

Viri:
Köszönöm a dicsíretet. Tök jó a babakocsi. Ügyesek vagytok hogy sikerült jól bevásárolnotok.

Bonikó:
Köszike. Nem lesz hosszú este 8-ig dolgozni? Vigyázz magatokra!!

Gömböcske: Köszi. Hát Peti baba nem várt meg minket.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


NYuszi kibartam valahogy tegnap de a végén már fél szemmel néztem a monitort, annyira álmos voltam :oops: :lol:
Vendég
 


Liberonak is van korapelusa, de azt ker. forgalomban nem lehet kapni (pont ezért nehéz is felhajtani a korapelust, mert ált. a PICen kérik a szülőt, hogy ha tud, akkor vigeyen, de a liberotol is min. 1 hét mire megjön.)
Tudom mekkora az 1-3 kgs korapelus (nekünk is az volt a fiúkkal), én 3 kgig azt is használtam, utána 2-4 kgst, majd később a 3-6 kgs miniket, ezek mindig pont passzoltak, nem ért a hónaljukig a pelenka, nem kellett tűrögetni, olyan kis pofás volt :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni,

Néztem én is hajnalban, hogy ajaj már 28 hetes vagyok! Nagyon feldobta a reggelemet :lol:

Lányok,

Ma egész nap kint voltunk a szabadban. Leégtem, pedig használtam napvédőt és az arcomon egyre jobban kijönnek a barna foltjaim, amelyek állítólag a terhesség velejárói. Valakinek van tapasztalata, hogyan halványíthatók? Korábban soha nem égtem le, nem használtam napvédőt és mégsem voltak foltjaim.... :evil:

Kép
viri8
 
 


viri8 írta:Valakinek van tapasztalata, hogyan halványíthatók? Korábban soha nem égtem le, nem használtam napvédőt és mégsem voltak foltjaim.... :evil:

Terhesség alatt normális, hogy kijön, és sehogy nem tudod halványítani, jó esetben a terhesség utáni télen elmúlik.
Nagyon erős fényvédővel kend akkor az arcod, mert az csak rosszabbodni tud.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,

Köszi az infót. Veszek akkor 100 faktorosat a gyógyszertárban. Nem valami biztató, hogy csak akkor múlik el, ha minden jól megy :?

Viri

Kép
viri8
 
 


Orsi :P
Akkor jó, hogy már van! Én is úgy gondoltam, hogy ne kelljen Apának rohangálni utána ha kell. Ha meg nem kell, úgy is jó 8)

Viri :P
Csak úgy múlik el, ha nem mész napra :( Vagy kend sunblock-kal, a lényeg ugyanaz, nem fog az arcod egyáltalán lesülni és ahogy fehéredik, a foltok is elmúlnak...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


jah, nekem tavaly voltak foltjaim Lilivel, de a télen elmúltak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Reggelt, ma megyek terhelésesre! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok :D

Kissé elmaradtam, bocs :oops:
Az elmúlt hétvége nagyon sűrű volt...

Sajnos, a börzére nem tudtunk kimenni, mert Apa dolgozott. Pedig nekünk ruci is kellett volna (főleg Lillának sok nyári), és a pelenka. Ráadásul tegnap néztünk az Auchanban újszülött pelenkát, de nemhogy 1-est nem találtunk, még 2-es se volt. Ja, Liberoból és Pampersből sem :roll: Orsi véleményén vagyok amúgy. Én is 1-es méretet használtam sokáig Lillánál, és nagyon szerettem. Majd még próbálkozom a Tescoban is.

Fanni :D
Örülök, hogy azért csak gazdagodtatok némi bébicuccal :wink: Azért izgultam értetek - és Viriért - hogy bírjátok e a tömeget, meg a sok mászkálást, állást. De örülök, hogy nem lett baj, és épségben hazaértetek!
Várom a 30. hetedet, hogy gratulálhassak hozzá, no meg a zöld rucik is kifejezetten érdekelnek :D

Viri :D
Örülök, hogy szép babakocsival tértetek haza! Te mikor teszel fel hazahozós ruhákról képeket?

Boni :D
Drága Boni meddig dolgozol majd? Mindig úgy sajnállak, mikor írod, hogy indulsz dolgozni. Mondjuk, ha nincs hülye főnököd, akkor talán egy ideig még jól is eshet a munka.

Véda
Vendég
 


És a hétvégénkről, hogy velem nevethessetek:

szombaton eldöntöttük, hogy veszünk egy digitális fényképezőgépet, ami kamerás is, mert nekünk a f.gépünk, és a kameránk is eléggé elavult, és most akció volt. Mg is vettük, Apa nekilátott, hogy föltelepti - mert rágtam a fülét, hogy én is szeretenék már feltenni nektek képeket! Hát, kiderült, hogy a mi Vista programunk nem kompatibilis a f.géppel... Úgyhogy Apa hívta az informatikus ismerősét, hogy akkor most mi van, és megígérte, hogy mahjd megnézi, ha lesz ideje, de állítólag nem esélytelen a dolog. Én nem értek hozzá :roll:

vasárnap Apa a f.géppel együtt beszerzett hajvágónkat kezdte nézegetni. Azt mondja, kimegy az udvarra, kipróbálja... Lillával mi kettecskén halat paníroztunk, nem is figyeltem oda. Hajvágót egyedül hogy tud kipróbálni :roll:
Aztán egyszer csak bejött... Nem tudom elmondani, mit gondoltam, de elég csúnyákat :oops: Apa a homlokátókl, ahol a haja nőni kezd középen, kb. 4-5 cm-t tövig belenyírt a hajába :twisted: Úgy nézett ki, mint egy őrűlt. Meg se kérdeztem, hogy ez direkt v. véletlen, de az tény, hogy azt gondoltam, nem normális az én drága férjem.
Lilla sírógörcsöt kapott, úgy megijedt tőle, én is elbőgtem magam mérgemben, közben a halat a fritőzben felejtettem, a sírástól pedig kiesett az egyik kontaktlencsém, amit négykézláb kezdtem keresni a konyhában. Ja, Apát közben kizavartam, mert Lilla nem tudott megnyugodni a látványtól.
Végeredmény: k.lencse 20 perc tapogatózás és 3 pirosra sütött hal után meglett, Apa kopaszra vágta a haját a malőr után, ami egyáltalán nem áll neki jól, Lilla 1 óra múltán abbahagyta a sírást, mert Apa hajlandó volt baseballsapkában ebédelni, és megígértem neki, hogy keverek majd ki "hajnövesztő krémet", amitől Apa haja gyorsabban kinő. (Ez csak valami testápoló lesz, meg ilyesmi, csak, hogy a kis lelke megnyugodjon :wink: Igen, ez egy kegyes hazugság.)
Na, ennyit a hétvégénkről :roll: :lol:
Most már csak nevetek az egészen!

Véda
Vendég
 


Véda úúúúúúúúú el tudom kézelni a meglepődést!

még májusban dolgozom...

vérvétel nem volt rossz, kicsit elcukrozták a limonádém, de kibírtam :lol:
Vendég
 


Boni :D
Ügyi vagy :D Eredmény holnapra meglesz?

Véda
Vendég
 


véda :oops: azt mondták 2 nap
Vendég
 


Sziasztok!
Nem tudok visszaolvasni most, csak gyors bekukk és megyek az ágyba!
Voltam ma dokinál, méhszáj zárt, nem rövidült, babák fent. Viszont várakozás közben kimentem a mosdóba és híg vért találtam a bugyimon. Jó kis sírógörcsöm lett, félre is kellett vonuljak egy sarokba :( Aztán megjelent a dokim. Megvizsgált, a kesztyűjén egy csepp vér-féle sem volt :shock:
Azt mondta, van ilyen, de ne aggódjak, mert minden rendben van. Vett kenetet, ma feküdjek, de ha nincs több vérzés-féle, akkor holnap fel is kelhetek.
Köszönöm, akinek írtam és válaszolt a teljesen beparázott sms-mre :oops: 8)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni drága (((((((((((((())))))))))))))))pihenjél-puszi
Vendég
 


Sziasztok! :P
Fanni
jó pihizést, biztos nem komoly, ha doki is azt mondta.A babyoutletnek jó árai vannak az ilyen apróságok terén is? Láttam h. némely babakocsi jóval olcsóbb náluk.
Véda
remélem nem haragszol, de én tényleg nagyon nevettem a story-don.Szegény kicsi lányod jól megrémülhetett. :shock:
Viri
szuper a kocsi, a színe is szép.
Nyuszi
nagyon szép baba Krisztián!
Boni
vittél magaddal jó sok citromot?? :wink:

Én ma megyek uh.-ra! Szorítsatok nekünk, nagyon sz@r a gyomrom ismét, de remélem ott bent minden ok.

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Boniko:
Gondoltam rád mert hosszú az egésznap főleg már középidősen. Meddig fogsz dolgozni? Mikortol tervezed hogy már itthon maradsz? Ügyes vagy én is holnap megyek cukorterhelésre.

Viri:
Gratula a 28. héthez!! Vigyázz magatokra!! Nincs tippem se mert nekem nem voltak és nincsennek ilyen barna foltjaim

Véda: Hát nem semmi a párod és a kislányod

Fanni: Jópihizést. Minden rendben lesz.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Véda! :lol: :lol: :lol:

Katica! ++++++++++++++++3

Fanni! Nyugalmas pihenést! És no para, vigyáznak rátok!!! Ez biztos!

Kép
zölddisznó
 
 


Drága Fanni :D
Nem lesz semmi baj!!! A doki bácsi tuti bent fogott volna, ha komolynak látja a problémát! Bizti a vizsgálatnál okozott egy kis kellemetlenséget a méhszájadnak, és ott vérzett. Nekem is onnan jött a vér, még a 11. hét körül, mert ott nagyon vérbő ilyenkor a szövet, és a kis kapillárisok könnyen véreznek. Engem ezzel nyugtatott meg dokibácsi. Azt mondta a méhszáj "orrvérzése" ez :wink:
NYUGI!!!++++++++++++++++++++++++++++++

Véda
Vendég
 


Fanni :D
Azóta még egyszer elolvastam a hsz-edet, és látom, nem vizsgálat után jött a vér. Ettől függetlenül ugyanazt gondolom.
Remélem, azóta pihizel, és Apa hamar hazaér, hogy hozzábújhass, és megnyugodj! Nem lesz semmi baj+++++++++++++++++++++++++

Véda
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: