Új privát üzeneted érkezett!

Lolka!

Ezt a ruhat a H&M-ben vettem potom 800-ert a ruha es a kardigant.
Gondoltam megveszem, fotozkodni jo lesz, de annyira szep es a kardia is, ami olyan mint a Zaraban kaphato 5000 ft-os. :shock:

Rugiban ejjel alszik.

Amugy szoknyazunk es nacizunk.

Magi
Vendég
 


Adri,
Nagyon szép a te Lilid is :)

Magi,
Kata is édi még mindig. Főleg amikor mosolyog :)

Szőlő,
Kitartás!!

Judit,
én is azt szedtem még a kórházban. Nekem bevált, szorítok, hogy neked is beinduljon tőle. És szerintem is próbáld ki a 7-7 5-5 3-3 1-1-es fejést.

Mi ma vagyunk 3 hetesek és a tegnapi mérlegelésnél már 3 kg fölötti súlyt mutatott a mérleg. Egészen pontosan 3050 grammot :) Szóval gyarapodunk, gyarapodunk :) Csütörtök óta nem hánytunk, úgyhogy most mindketten nagyon boldogok vagyunk. (Viszont pelusból kifolyós kaki rengeteg van. Van, hogy éjjel kétszer is át kell öltöztetnem :( ) És mennyit kell utána vasalnom....

Kép
emi29
 
 


Lolka,
holnap lesz szép idő...
Hát már neked sincs sok hátra . Max 3 hét.... :wink: :wink:
Kellemes napot!

Kép
emi29
 
 

 
 

Sziasztok! Én is csak benéztem,próbálunk mi is programokat szervezni, hátha ez az utolsó kettesben töltött hétvége!
Fagyizni meg sétálni akarunk, de úgy fúj a szél. Lehet, hogy áttesszük holnapra! ma a légzésfigyelőt üzemeljük be!
Egyébként én is úgy vagyok, mint Szőlő! Mivel eddig nem volt semmi panasz, én is érzem, hogy már nincs sok hátra. Egyre gyakrabban fájdogál a hasam, meg nagyon hamar bekeményedik és gyakran. Szóval a séta még kétséges!

Alíz, és Katalin baba nagyon szépek!!!! Kis formás lánykák!!

Gratulálok Pumpókának! Zsófi is édes nagyon!

Kép
gabo001
 
 


Kritta! Szerintem sem kicsi a babád! A miénk a 36. héten volt 2600 gramm. A sétát meg nem értem miért nem pártolja a dokid, ha nincs panaszod! Más azért cseszegetnek, ha nem mozog!!! Komolyan mondom ezek a dokik is........... :roll: :roll:

súly: nekem kb. 12 kg jött fel. majd lemegy.... nem is érdekelt eddig sem. Bár tudom, hogy ez nem olyan sok, de tényleg nem is figyeltem oda, hogy mit eszek.

tápszer: én sem sokáig kaptam anyatejet, mert anyumnak is elapadt. Egyáltalán nem vagyok/voltam beteges, allergiás..... semmi soha hála istennek! Ellenben olyan osztálytársaimmal, akik tök sokáig szoptak! Szóval szerintem sem attól függ! az első 1-2 hónap a fontos, akkor azért ált. szokott még lenni anyatejci, vagy háziorvos ír fel, és anyatejgyűjtőből lehet hozni.

Kép
gabo001
 
 


sziasztok!

itt vagyok ám én is, csak olvasgatok...

GRATULÁLOK A BABÁKHOZ!

annyi gyönyörű babócát láttam, hogy meg se tudom jegyezni őket... :oops: MINDEGYIK GYÖNYÖRŰ!!!

Nekünk tuti ez az utolsó hétvégénk... Pénteken már a kezünkben lesz Csipetkénk... :D Alig hiszem el... Amúgy se jósló, se keményedés, totál semmi jele, hogy amúgy szülni készülnék...
Én még csak pocakfotót tudok mutatni Nektek:
Kép Kép

Babaképet meg hozok egy hét múlva... :wink:

ercsi_3
 
 


Sziasztok!

Voltam ám, csak inkább olvasóba. Mostanában sajnos nagyon el voltam havazva és nem volt lelkierőm még irni se.
Két hétvégére húzodott a festés, voltak kisebb-nagyobb gondok, amiatt csúsztunk.
Utána meg persze takaritani kellett. A párom sokat dolgozik mostanában, igy magamra maradtam.
Ki kellett még mosnom a pici a ruháit, kivasalni, bevetni az ágyikóját, feljegyezni még mi kell, aztán irány vásárolni.
Persze már annyira nem birom a sok sétát és a vezetést, ezért több részletre kellett osztanom mindent.
De a kórházi csomagom már szinte teljesen kész van.
Hetente ctg is, a védőnőhöz is mennem kellett. Szóval jó sűrű már a vége.

Na de nem panaszkodom:
Csütörtökön voltam ctg-n és UH-n.
A picit 2760 grammra saccolják! Én meg már úgy éreztem, hogy jóval nagyobb, mert az utóbbi időben egyre nehezebben birja a terhelés a bokám.
Éjszaka még mindig fájdogál a combcsontom (bár inkább már az egész lábam).
Két napja viszont kivételesen jól alszok!

Gratulálok az újdonsült anyukáknak is! Szegény pumpókának kitartást. Remélem a gerincével nincs semmi probléma.

Nagyon szépek a pici babák is! Minden kép láttán olvadozok és irigykedek, hogy ti már babázhattok!
Szösszenet: kérjük még a képeket!!! Jó látni a szépséges kis Alizt.

Kilók: Én plussz 12 kg-nál tartok. Szerencsére nem nagyon vizesedek. Nekem is vékonyabb lett a karom, combom. A fenekem és a pocim viszont megnőtt! :?

Ulyan fura érzésem van. Mindig olyan sokat mozgolódott a lurkó, tegnap este óta meg szinte semmi. Éjszaka is csak kétszer ébredtem fel, hamar vissza tudtam aludni.
Könnyűnek érzem a hasamat és olyan nyugi van.
Persze azért mozog, de akkor se jellemző rá ez! Olyan mintha vihar előtti csend lenne...
De még maradjon bent! :)

Edina


Kép
medina83
 
 


Magika,
ezek a képek nagyon szépek, és igazi művésziek! Nagyon aranyos baba! :D

Ha valaki sokat hizott, akkor nehezebb a szülés? Ez mindig igy van, vagy csak ez is ilyen ijesztgetés???
sirkici
 
 


Kritta - Ne aggódj :) Alíz a 36 hetesen volt 2570 gramm azt hiszem ..
A végén (39. hét) mégis 3kg-val született :) ami teljesen jó súly :) Kis MiniManó .. Csajsziban ez a 3kg körüli súly teljesen átlagos :)

Ercsi - Csodaszép a pocakod :) Írtó csini vagy!!!
És szuper, hogy nemsokára babázhatsz! Nagyon kíváncsi vagyok már Csipetkére!!!

Magika - Édesek ezek a fotók. Hogy bírja a csajszi ezeket a ruhákat?
Alíz utál öltözködni ... én arra törekszem, hog kényelmesen legyen :D
Nem nagyon érzi jól magát csak a rugikban :)
Nem is tudnék ilyen mosolygós képet csinálni róla csinin .. max. vmi durcásat :lol:

Celesztina - Boldog házassági évfordulót!!! :)

Bambi - Mi újság veletek??? Hogy vagytok? Hogy telik a hétvégéje DAninak? Remélem nem vagytok már nyűgösek :)
Alíz küld neki egy cuppanós "nyugi-puszit" :D

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Látom, csak úgy potyognak a babók!!! Gratulálok mindenkinek!!!!!
Jó egészséget!!!!

Mi is jól vagyunk, már 100-110-eket eszik Atika, 10 dkg-val meghaladta már a születési súlyát!! Teszek majd képet.
Szülésem dióhéjban annyi, hogy ez se volt sokkal rövidebb az előzőnél, most 9 órán át tartott és az utolsó 1,5 óra az oxitocin brutális hatása alatt telt el....nem kívánom senkinek, azt hittem szétrobban a hasam...ehhez képest Andris születése gyalog galopp volt...:)

Szép hétvégét!!!

Klarka

Ja, és nagyon köszönöm a drukkokat és az érdeklődéseket és hétfőn reggel 8-kor kezdődik a műtét, du. 2-kor tudnak már valamit mondani....reméljük minden rendben megy majd......

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka - Nagyon szorítok nektek!!! Ha megtudsz valamit hétfőn, bátran írj sms-t .. izgulunk értetek! De minden rendben lesz!
És ügyesek vagytok .. Alíz nem eszik annyit :D
Ő egy kajálásra 70 körül eszik .. úgy látom szép lassan az összes topic-baba lehagyja őt kajálásban :lol: :lol: :lol:

Kép
szösszenet
 
 


Köszi!! Muszáj, hogysokat egyen, mertaztán vissza fog fogyni, 3 napig lélegeztetőn lesz, nyitvahagyják a mellkasát,.......stb....:(

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Szöszke,
Köszönjük az érdeklődést.
mi is csókoltatjuk Alízt :lol: :lol: :lol:
Dani tegnap jól viselkedett. Nem volt sírás-rívás. Szerintem előtte levő nap kikészült a nem alvástól, így tegnap pihent. Gondolom gyűjti az erőt a ma estére. (Már így állok hozzá, és ha nincs bömbölés, az nagyon pozítiv meglepetés...)
Amúgy nagyon édes.
Nagy szeretett érzek iránta és apukája iránt is.
Nálatok mi újság?

Azt viszont bevallom, hogy ma éjjel megcsapott egy új név, magamat nézve: etetőgép. Dög álmosan szoptattam Danit és úgy éreztem, hogy én most a következő időszakban egy etetőgép vagyok. Ez gáz...hogy ilyen jut eszembe, de hát őszinte ember vagyok én.

Ami viszont tényleg gáz, hogy mióta megszültem, egyszerűen nem tudok enni. Illetve vaniliás karika és társai csúsznak le, normális kaját alig tudok lediktálni. Oké, a kilók miatt nem rossz (bár a van. karikák nem fogyasztanak), de a szoptatás miatt kellene többet ennem. Igaz, inni rengeteget iszok, gyümilé higítva ásványvízzel.

Ercsi,
Te hány éves vagy? Nagyon fiatal vagy a kép alapján. És nagyon csini.

Kép
1bambi
 
 


Klarka,
A párommal nagyon szorítunk, nagyon kivagyunk bukva, hogy miket kell átélnetek.

Szöszke,
mi sem eszünk sokat, 60-100 között. (Szerencsére bent marad, nem bukik.)

Kép
1bambi
 
 


Bambi - Mi változóan vagyunk .. hol nyűgösek, hol jó alvók ..
Mondjuk én azt látom a lányomon, hogy ő egyszerűen ölben szeret lenni .. ha hagyjuk sírni, kb 5-10 perc alatt (jó esetben .. tovább még nem bírtam) abbahagyja .. tehát az égvilágon semmi baja .. csak utál egyedül lenni!!! Kis hisztigép ..

Ez az "etetőgép"-érzés .. hát igen, nálam is jelentkezik .. főleg, mikor Szabi hozza őt az ágyra, és mondja, hogy "Jön már a Cici" .. véletlen sem "Jön már az Anyu" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez egy ilyen időszak :D :lol: :lol:
Funkciónkat tekintve pelenkázó, ringató és etetőgépek vagyunk :D

De annyira csodás ez az egész :D
Imádom a lányom - ez szerelem :D

De bevallom, nem egy éjjel kibuktam .. a türelmem sosem volt az igazi ...
És nem tudom feldolgozni azt, ha rázom/ringatom fél órát, az ölemben tökéletesen alszik .. és beteszem a kiságyba, meg sem moccan .. elhelyezkedem az ágyban, betakarózom .. na és akkor rázendít .. :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: nem mondom, ezek megviselnek hajnalban...

Kép
szösszenet
 
 


Igen, a türelmesebb nálunk is Oli. Én sajnos mindig is türelmetlen voltam, bár próbálok most nem az lenni.
Amikor nem sikerül türelmesnek lennem, most úgy nyilvánul meg, hogy elkezdek aggódni és el is keseredem. Ilyenkor aztán vigasztalhat a párom. (Amiben szintén nagyon jó.)

Aki küzd még azzal, hogy este a fürdés után lefektetné a babáját és az felébred és kb. 3 órán keresztül üvölt minden ok nélkül, az nyugodjon meg, mert most már kb. az 5-6. ismerősömtől kapok e-mailt, hogy náluk is ez van/volt.
Szóval elképzelhető, hogy igaz ez az idegrendszer dolog...
Ja, és max. 2-3 hónapig tart ez a dolog.

Kép
1bambi
 
 


Alvás közben Nektek is adnak mindenféle hangot magukból a babák?
Hihetetlen milyen madár, brekegő stb. hangokat tud adni ki magából Dani.

Kép
1bambi
 
 


Bambi, 24 leszek májusban. De sosem tippelnek ennyinek... :D
Ez a brekegő hang vicces lehet... :roll: :D

ercsi_3
 
 


Bambi - Én legjobban a darth vader hangokat bírom tőle .. hörög, meg nem is tudom .. szuszog, de ilyen rekedt hangon ..
Tuti rock énekesnő lesz belőle :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk is Szabi a türelmes .. de mondjuk ha ő lenne vele 24 órában, megnézném, hogy viselné ..
Mert olyan sokat nincs itthon .. persze amikor itt van, segít, és rengeteg terhet levesz a vállamról .. de mégiscsak én kelek fel éjjel, én etetek .. stb :D
Szóval el lehet nézni a türelmetlenséget, meg az ingerlékenységet...
:D

Ezek szerint akkor a szopi jól megy? Van elég tejci..stb?

Örülök :)

(nálunk fürdés után elalszik (mondjuk későn fürdetünk nagyon) .. inkább előtte 9/10-éjfélig van műsor..)

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok,

Csak bekukk...

Zorróné, hol vagy???? Csak nem????

Ma nekem is elkezdett keményedni a hasam, elég gyakran, de semmi más jel nem utal arra,h. a fiatalúr ki akarna bújni. Majd a 41. héten gondolom....

Magika, milyen művészi képeket csinálsz a kis Katalinról. :) :) Gyönyörű a kislány!!!

Adri, Lili is gyönyörű, igazi csajszi!!! Tehetnél gyakraban képeket!

A többi mami is tegyen gyakrabban képeket, olyan jó nézegetni!!!!!

Andreáknak utólag kívánok BOLDOG NÉVNAPOT!

Emma, te ma tartod a névnapod vagy novemberben??? Ha ma, akkor neked is Boldolg Névnapot!!

Klarka, nagyon szorítunk mi is nektek!

Szőlő, hogy vagy???

Kép
Kép
mango.
 
 


Szösszenet ti mikor fürdettek, ha éjfélig van műsor????

Kép
Kép
mango.
 
 


Gratulálok Ágnes27-nek, Zsuzsófianak és Pumpókának!

Kép
blani28
 
 


Klarka: megy a drukk hétfőre! Nagyon szorítok, biztos minden rendben lesz!

Adri: Lili nagyon édes baba!

Magika: mindig elcsodálkozom, milyen szép művészi képeket csinálsz!

Kép
blani28
 
 


Klarka!

En is nagyon szoritok Atinak!
Remelem minden rendben lesz.
Varom a hireket rolatok.

Szosszenet!
Kati jol birja a fotozast, bar oltozni O sem szeret, de nincs siras ha oltozik. Ezek a rucik is kenyelmesek, mert nagyon puhak. Mondjuk ezt a kotottet nem hordjuk, csak a foto miatt vettem, de a kardiat hordjuk! Nagyon finom puha.

Mi is meghaladtuk a szuletesi sulyunkat.
3700 g volt tegnap es szerdan merte a gyerekorvos es 58 cm.
Az eves nalunk tegnap ota nem evett 80g-nal kevesebbet. :shock: :shock: :shock:

Keszen vagyok a kepekkel.

Remelem nem gond, ha felteszek egy parat, ha valakit zavar szoljatok es nem bombazlak titeket.

Kép

Kép

Kép

Ezt nem birtam ki, hogy ki ne probaljam :lol: :lol: :lol: :lol:
Sajnos nyarra mar kicsi lesz. :cry: :cry: :cry:
Kép

Zolirol is van par db.
Kép

Kép

Kép

Magi
Vendég
 


Kritta -mi a 34. hét 3. napján voltunk uhu-n és az akkori méretei a bébinknek majdnem totál ugyanakkorák, mint Nálatok, és nekünk még azt mondta a doki, hogy megfelelőek a méretek
BPD: 88,3 mm (2,3 mm-rel nagyobb csak,mint nálatok), FL: 65,3 mm (0,3 mm-rel nagyobb), és a TTD nem tudom mi, ezt a méretet írtad még. Súlyra nekünk 2275 g-t írt ki a gép (75 g-mal több csak) Szóval majdnem ugyanakkora terhességi kornál ezek voltak nálunk az adatok, szerintem elenyésző a különbség -minek beparáztatni az embert??


Gumimaci, Szösszenet, Bolygó : köszönjük

Gumimaci: hát, én is azt hittem, az utolsó időben már nem hízik annyit az ember. Jó Neked, hogy az édességek dacára nem hízol, az utóbbi kb 2 hétben én is sok csokit ettem, úgy kívántam és sajna +2 kg fel is jött -brühühü.

Magika: a fotók csodásak, mármint Katalin Ágnes is nagyon édes, de ezek a beállítások, szeretnék én is így tudni fotózni

Kerekes Zsuzsa: drukk -és kitartás

Ercsi: csini a pocid :D

Sirkici : hogy mindenkinél nehezebb lehet-e a szülés nagyobb felszedett súlynál, azt nem hiszem, nálam sajna van egy anatómiai bibi is (a méhszájam vastagabb a szokásosnál, vagy mi és nehezebben tűnik el, így a végső szakasz, amikor megindul a a baba kifele valóban, no az nehezítve volt e maitt meg a sok pluszkiló miatt is)

Bambi: első szülés után én is így voltam, nehezen ettem, de mivel kellett az energia inkább csokiztam, azt gyorsan könnyen be tudtam tömni, aztán idővel visszajött az étvágyam. (szülés után a kórházban sosem ettem meg az ebédeket, de a behozott házi-kaját sem és mégsem voltma éhes, amit sajnáltam persze, hogy elmúlt aztán...)

Kép Kép
celesztina
 
 


Klarka: mi is szorítunk Atinak!!!!

Kép Kép
celesztina
 
 


Lanyok!

Ilyen fotot mindenki tud kesziteni.
Meteraru boltba kell venni feher es fekete olcso szovetet.
rajzszoggel felteszem a falra ugy, hogy a fele a falon van, a masik fele a foldon ra a gyerek es ugy kell fotozni, hogy a szoveten tul ne logjon a kep.

Sima egyszeru digi geppel csinalom, nem is a legujabb, mert mar tobb mint 3 eves.

Katalin a bevasarlo kosarban fekszik, amit letakartam a feher szovettel persze alatta parna.
A katicakat meg a sogornom hozta egy viragcsokron. :lol: :lol: :lol:

Szoval lanyok, lehet probalkozni.

Magi
Vendég
 


Mango, köszi a kérdést, jól :) Még nem jött be a jóslatod, de még van másfél nap a hétvégéből :D Tegnap megnt jósolgattam egy másfél órán át, ma még csak 1-2 komolyabb keményedés volt. Ezenkívül állandóan álmos vagyok.

Én is elkezdtem a málnalevél teát (pont időben.... :roll: mindegy, hátha ér valamit) hát szerintem qrvaszr az íze, pedig ízesítettem is. Gaz-ízű... Nem mintha rengeteg gazt ettem volna eddig, de kb ilyen lehet :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Mango!
Köszönöm, de nem Emmának hívnak. Azért választottam ezt a felhasználó nevet, mert a kislányunkat fogjuk Emmának elnevezni.
emma2008
 
 


Magika, ügyes vagy, a fotózásnál a kreativitás a legfontosabb, és neked bőven van ahogy látom :wink: Édesek a képek, Katalin nagyon jól tűri ahogy látom :D Zoli az utolsó képen naaaaaagyon komoly 8)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Nekem tegnap és ma reggel távozott a nyákdugóm, enyhén görcsöl az alhasam, 1 ujjnyira vagyo nyitva. Akik már megszültek, tőlük kérdezném, hogy a nyákdugó távozása után mennyivel szültek meg?
emma2008
 
 


Szolo!

Kitartas!
Tudom nehez, de mar nincs sok hatra.
Most pihenj, mig lehet.
Na meg a szules miatt is pihenj sokat legyen sok erod.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Magi
Vendég
 


Szolo!
Koszonom!

Emma!
Ugy emlekszem, hogy a nyakdugo elment penteken es szombaton folyamatosan, es kedden este szultem.

Magi
Vendég
 


Na, ettől tartottam. Nekem jó lenne még 5 napot várni, hogy betöltsem a 37. hetet, de olvastam, hogy a nyákdugó távozása után 2-3 nappal, általában megindul a szülés. Te is görcsöltél? Én csak enyhén, de folyamatosan.
emma2008
 
 


Emma!

Lehet van meg egy heted is.
Anyakdugo azert megy el, mert nyilik a mehszajad.
Van aki meg hetekig huzza igy.

Magi
Vendég
 


Hát jó lenne még egy hét. Köszi a bíztatást.
emma2008
 
 


Emma, a szülásznőm azt mondta, ahogy Magika is az előbb, hogy a nyákdugóval nem nagyon lehet mit kezdeni, az nem jelenti egyértelműen a szülés megindulását, annyit jelent hogy nyílik a méhszáj. Egyénfüggő hogy ki mikor szül utána. De 36 hetesen ne aggódj, ha meg is szülsz, a babának nem lesz baja! :wink:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő!
Ebben reménykedek én is. Csak az a baj,hogy pénteken voltam strepto szűrésen, aminek csak 3 munkanap után van eredménye. Azért jó lenne tudni szülés előtt, hogy negatív. Most olvastam el a márciusiak szüléstörténeteit, és sokuknak a nyákdugó távozása után pár nappal meg is indult a szülés. Az alhasi görcsölgetés, és keményedés továbbra is tart.
emma2008
 
 


emma!

Nekem volt strepto.
Mar nem igen foglalkoznak vele, a babanak nem lehet baja tole, mert hamarabb megszulsz, mint hogy fertozni tudna. Regen volt belole gond, mert akkor napokig hagytak vajudni a noket.

Illetve a strepto 24 oran belul kijon a baban, ha fertoz, amit felismernek es egybol kezelik.

Magi
Vendég
 


emma!nyákdugó távozása és szülés megindulásának kapcsolatában szerintem millió egyéni eltérés lehet...én rögtön rákontrázok neked arra amit a többiek mondtak neked.Nekem március 6-án indult be a szülésem,úgy hogy aznap reggel kezdett el a nyákdugóm szakaszokban távozni...nekem ilyen nyákos átlátszó trutyi/már elnézést/formájában...ez 6-án reggel kezdődött,egész nap tartott,és este 8-kor el is folyt a magzatvizem.És nem voltak emellett olyan húde gyötrő fájásaim...Pont voltam aznap CTG-n így tudom is írni neked,hogy mindez zömében 40-es fájások mellett történt velem,1-2 50-essel tarkítva.Egyszóval nekem a nyákdugó távozása után a magzatvíz is távozott azonnal. 8) És kereken betöltött 36.hét 0napos terhes voltam mikor ez történt.Nem ijesztgetés... 8) szerintem ne félj!!Bátran állj elébe egy közelgő szülésnek. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


szőlő,bolygó,gumimaci, gabo, szössz. köszi a biztatást!

Emi gratula a súlygyarapodáshoz!

Magika gyönyörű a kislány! Szép nagy baba!

Ercsi nagyon csinos vagy! Irígykedem!

1 haszna azért volt annak h a doki rámparancsolt, apa aktivizálta magát ami már nagyon kellett, mert ő 1 Pató Pál !

Ma 2 órát napoztam az erkélye olyan a fejem,mint 1 főtt ráknak! :lol:

Kép
kritta
 
 


Basszus lituka!! :shock: :shock: Megnéztem az oldalt amit ajánlottál az anyatej növelése érdekében,már épp megtetszett az a kapszula amit ott ajánlanak,de mikor megláttam az árát!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Jézusom! :shock: Nem tudom kinek milyen vastag a pénztárcája,de én nem engedhetem meg magamnak,hogy 5000ft-ért+postaköltségért vegyek magamnak egy gyógyszert ami 10napra elég abban az adagolásban ahogy az oldalon írják,és akkor azt sem tudom,hogy hat-e vagy nem... :shock: Pedig elég jó dolgokat írtak róla...Azért köszi az ajánlatot! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!
Azért ez megnyugtató,hogy te is 36 hetesen szültél, és nem volt semmi baja a babádnak emiatt. Ugye nem vitték koraszülött osztályra? HÁny nap után mehettetek haza?
emma2008
 
 


Mezsó!

Én megrendeltem azt a More Milk Plus kapszulát, mert a márciusi topicban jókat írtak róla. Rendeltem még hozzá bimbóvédő krémet és masszázs olajat is a terhességi csíkok megelőzésére. Csíkom nincs, de szerintem ez főleg alkat kérdése is. Eddig egyik terhességemnél sem jöttek elő. A kapszula meg remélem jó. Viszont megrendeltem azt a masszázsolajat is,amit Szösszenet kapott szülés után a kórházban a tejserekentéshez. A mellett kell vele szülés után bekenni. Neki bevált. Az olcsóbb, mint a kapszula.
emma2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 17:21-kor.
Vendég
 


Nono én nem akarak elkeseríteni de a kolleganőm bika-kisfia (május 8.-ai azt hiszem) rettentően akaratos és makacs... Csak azért mondom hogy ez nem garancia. Férjem viszont kos, igen, gyakran fejjel a falnak típus, viszont simán lehet rá hatni és rájön ha hülye volt.

Kép Kép
szõlõ
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 17:21-kor.
Vendég
 


celesztina köszi biztatást!

most felrakom a pöttöm hasamat is :lol:

Kép
ápr.10.

Kép
Ez mai kép! De tényleg 172 cm vagyok és mindenem vastagabb az átlagnál! :o Főleg a combom brutál :oops:

Kép
kritta
 
 


Még egy érzékeny kérdés.

Volt-e v.kinek aranyeres problémája szülés előtt és mi történt szülés közben? És mennyire fájdalmas utána?

Szerintetek van-e értelme a málnalevél teának,ha a doki mindenképpen vágni fog? Én űgy éreztem meg tudnám csinálni,mert jók az adottságaim plussz mindent meg tennék még,de itt nincsenek meg sajnos a lehetőségek.

Kép
kritta
 
 


[quote="szőlő"]J írta:szőlőa, és CSÖPPKE! Veled álmodtam. Megszületett Batyu, helyesebben BatyuK, mert ikreket szültél. :D :D Másnap (!) meg már meghívtál minket (fórumosokat) kajálni magatokhoz és Szösszenettel beszéltük hogy milyen finomat főztél :lol: Azt hiszem kicsit sokat fórumozok. :lol:



:D:D:D:D Hát ez jó :))))

Amúgy sziasztok, csak olvasgatok...
ma délelőtt IKEÁban voltunk, aztán hazajöttünk, Domka aludt 45 percet, majd irány vissza Pestre fórumos szülinapos babatalira. 14 2 éves + kistesók-nagytesók + szülők :D Állati jó volt!

Most viszont hulla vagyok, na.

Nagyon szép babafotókat láttam ;)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?