Új privát üzeneted érkezett!

Pendi: képzeld nekem is mostanság 26 naposak a ciklusaim. A múlt héten pénteken voltam a 12. napon és el akartam menni itt nálunk dokihoz, hogy megnézzem van e tüszőm, aztán a vége az lett, hogy nem mentem. Mértem a hőmet de nem láttam rajta, hogy lenne ovum. Keddre bejelentkeztem a saját dokimhoz és képzeld megvárta a tüszőm hogy megnézzem, pedig a 15. napon voltam kedden. Csodálkoztam is, hogy még látom, de örültem neki, mert a 7végén nem tudtunk apával rendesen összebújni, így volt még esélyünk :) Csak azon gondolkodok, hogy akkor most 30 napos lesz a ciklusom? Vagy 9 hónapos? :lol:
Lehet te is fogsz még látni tüszőt a 15. napon. Hátha téged is megvár :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


lányok köszönöm a drukkokat,sokat jelentenek nekm!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Datolya! Lesz az a teszt pozitív is hamarosan. :wink: :D Én legkorábban jövő héten pénteken vagy szombaton tesztelek. Hamarabb nem szeretnék, mert csak ámítom magam vele. A vásárlás nálunk is hasonlóan történik, mint nálatok. A férjemnek (ha nagy ritkán boltba téved) hiába írok listát, azon kívül mindig bekerül a szatyorba valami más is.

Pendi! Drukkolok, hogy most összejöjjön. Szorítok a holnapi vizsgálathoz.

Melcsi! Kitartás, talán már nem tart sokáig ez a hányós korszak.

Encike! Te is Datolyával és velem fogsz egyszerre tesztelni?

Viri! Szegény Kende mennyit szenved. :cry: Reméljük az akciónak meg lesz az eredménye! Éjjel 6 dl tej? Nem semmi! Ezek szerint a tesztem nem túl jó. Tudsz ajánlani valami jobbat?

Nita! Hétfőn gyere ám hamar, hogy megtudjuk milyen eredményed lett! Addig piri kerüljön el!

Kép

Kép
kiriki
 
 

 
 

persze jövök amint tudok!!!de szerintem nem lesz pozitív. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi ez a pesszimista hozzáállás?

Kép

Kép
kiriki
 
 


nem tudom csak félek !!!!!!!!!! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem tudom, mi van ma velem. Egész nap leragad a szemem. Nem szoktam du. aludni, de most nagyon bírnék. Persze akkor, amikor nem érek rá. A házban lakógyűlésünk lesz, én vagok a közös képv. és ki kell osztanom egy-két lakót. Nem szeretem a veszekedést, úgyhogy már előre gyomoridegem van és szurkál a szívem.

Kép

Kép
kiriki
 
 


pedig aki megérdemli azt bizony ki kell osztani!!!!!!!!

én is napok óta csak aludni tudnék!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Így van, csak hiába osztom ki, nem változik semmi. :twisted: Már alig várom, hogy leadhassam ezt az egészet.

Lehet, hogy az időjárás miatt van aludhatnékunk?

Kép

Kép
kiriki
 
 


hát remélem nekem nem az időjárás miat! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is bízom benne, hogy más az okat mindkettőnknél. :D :D :D

Kép

Kép
kiriki
 
 


reméljük igen!!!!!! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: ugye még nincs piri! Drukkk még mindig!

Csucsu: te hogy vagy?

Kiriki: úgy itta a 6 dl tejet, hogy este 9-kor kezdte, aztán ivott hajnal 1-kor, aztán 5-kor aztán reggel 8-kor. De összességében 6 dl volt. Olyan mint egy csecsemő 3-4 óránként tejet iszik. Lehet szoktat ahhoz, ha jön a tesóbaba akkor úgyis ez lesz :)

Tesztek:
Qupido: 10 mlU/ml
Pregimax plus 10 mlU/ml
Midstream 10 mlU/ml
Discolor 10 mlU/ml
Gabirel: 20mlU/ml
Medi-lab: 20 mlU/ml
Gravi HCG: 20 mlU/ml
HCG: 20 mlU/ml
MidiStick: 20 mlU/ml
Rapi preg corax: 20 mlU/ml
Rapi preg direct: 20 mlU/ml
One Step: 25 mlU/ml
Plus Qupido: 25 mlU/ml
Lily: 25 mlU/ml
Pregnasens: 25 mlU/ml
Clearblue: 50 mlU/ml

Ezt még régebben a netről gyűjtöttem.

Anda, Nika, többiek: merre vagytok???????

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág még mindíg nincs piri és a hőm ma is 36.7 már 3.napja!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virág, Kendének gyors jobbulást kívánok. Ákosnak annak idején nagyon bejöttek a homeós bogyóka fülére, remélem Kendének ishasznál!

Nita, Kiriki és akinek mégmostanábankell,mennek a drukkok!

Nálam a mai teszt is negatív lett.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


pozitív a tesztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: hurráááááááááá ez szuper hír!!!!!!!!!! Akkor most tessék szépen megnyugodni és pihengetni!!!!

Datolya: köszi, én is remélem, hogy használni fog a homeos bogyó.
Drukk, hogy holnap vagy azután legyen egy + teszted!!! ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


pihenek is!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, gratulálok itt is! De ne ilyen szerényen! Hadd halljuk, hogy örülsz! :D :D :D

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Itt az elveszett bárány! Embarassed
Bocsánat, de szerdán teljesen hulla voltam, csak úgy beájultam az ágyba, tegnap meg azon dolgoztunk, hogy a babaprojekt teljesüljön

Nem tudtam mindent visszaolvasni, ezért mindenkinek drukkolok, akinek kell!!!

Nita:
Itten is gratulálok!

Viri:
Remélem mielőbb meggyógyul Kende! Sajnálom, hogy ilyen soká tart ez az egész betegség!

Kép
anda81
 
 


Nitaaaaaaaaaaaa aztaaaaaaaa GRATULA Most aztán pihi legalább még 8 hétig aztán már minden rendben lesz de addig is minden rendben lesz :):):):):):): húúúúúúúúúú én is én is :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:
Csatlakozom!!!! Én is én is én is :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


Minden kedves Andrea nevű topiclakónak nagyon boldog névnapot kívánok! :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Kép Minden Andinak szeretettel (ezt a virágot kaptam a kollégáimtól! :D)

Kép
anda81
 
 


:lol: lányok mindenkinek nagyon köszönöm,hogy bíztatot!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:Látod,mi megmondtuk :D :D :D :D :D Nagy gratula :!:

Enci:Ilyenkor próbálunk egy kicsit óvatosabbak lenni még így az elején :D ,de középidőben mindent lehet,olyankor csak az a gáz,amikor a baba éppen akkor intenzív amikor hozzá látna az ember! :oops:

Anda:Boldog Névnapot kívánok :!:

Pendi:Igen,elég hányós vagyok,a Hannánál is ez volt,csak akkor másra voltam érzékeny!

Viri:Szegény Kende!Bátor legény :D Remélem használnak azok a homeós bogyók és nem kell bántani :!:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi igen igazatok volt!!!!!szerintetek mikor menjek dokihoz? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Andreáknak nagyon boldog Névnapot kívánok :):):):)):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

NITA! DE JÓ! NAGY-NAGY-NAGY GRATULA. VIGYÁZZ MAGADRA ÉS A BABÓCÁDRA IS! Úgy csatlakoznék hozzád, már én is úgy szeretnék ilyen tesztet.

Anda! Kicsi szívem, "kicsi" szám, boldog névnapot kíván! Nagyon szép a virágod.

Viri! Hű, micsoda lista. Ebből lehet válogatni. Nagyon köszönöm.

Datolya! Még lehet az a teszt pozitív. Mennek a drukkkkkkkkkok!

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki te is hamarosan tesztelsz ilyen 2 csíkosat!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Remélem igazad lesz. Ezek szerint te tényleg nem az időjárás miatt voltál álmos. Talán én sem. Ma reggelre tiszta ragya lett a képem, pedig már olyan régen volt ilyen.

Kép

Kép
kiriki
 
 


A tegnapi balhé után egyébként nem hiszem, hogy (ha volt egyáltalán) túléli a pocaklakó. Megfenyegetett az a lakó, akit végül nem tudtam kiosztani, mert meg sem jelent a gyűlésünkön. Később jött fel a lánya, s ő fenyegetőzött, hogy vigyázzak magamra. Persze én is visszaüvöltöttem. Volt cirkusz a lépcsőházban, mert aztán a többiek is kijöttek. Kicsit felhúztam magam. Alig bírtam elaludni. Persze a férjem délutános volt.

Kép

Kép
kiriki
 
 


ha fenyegetőzik jelencsd fel! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi! Én is utána érdeklődtem. Nem is értem, miért kell ezt, ráadásul olyan "cégnél" dolgozom, ahonnan ez könnyebben megy. Ők is tudják, hol dolgozom. Mikor mész orvoshoz?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Lányok!

Köszönöm a köszöntéseket!

Kiriki:
Ismerem az ilyet! Engem is fenyegettek a kedves lakók a házban, amikor felújítottuk a lakást! Sok erőt és kitartást! Lélekben veled vagyok!

Kép
anda81
 
 


Kiriki!
Igen látom a vonalzonkat, de nektek hamarabb lesz pozi, mert mi még nem probálkozunk, csak jövő hoba. Sok sikert!!!!

Nita!
Hogy érzed magad?
encike 2
 
 


Nita tök jó hogy majdnem karácsonyi baba lesz lehet megvárja a szentestét :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Milyen szép Karácsonyotok lesz Nita!!!
encike 2
 
 


Hello Csajszik!

Anda! Köszönöm a bátorítást.

Encike! Akkor neked jövő hónapban szorítunk.

Nika! Nálatok mi újság?

Kép

Kép
kiriki
 
 


nitacska007:
Nem tudom, hgoy mondtam-e már, de NAGYON GRATULA!!!!
Kívánom, hogy minden úgy menjen, ahogyan a nagykönyvben meg van írva.!
melcsi82
Nem voltam még kismama, de azt kívánom, hogy minden rendben legyen a terhességgel.Sajnálom, hogy hányós vagy. Azért gondolok rád!
anda81
Szia! Rég voltál. Vagy csak én nem láttalak. Na mindegy. Hogy vagy a HSG után? minden ok? Nekem tegnap volt uh-om, és azt mondta a doki, hogy bizonytalan a peteérésem. Írt fel clostylbegyt-et, és most nyilván havonta látogathatom meg. Most nem mondta a hsg-t. De lehet, hogy azért még megtartja a szavát.
Utólag boldog névnapot!
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek jó hétvégét! Bár az idő eléggé szomorkás... na mindegy

Pendi:
Köszönöm, a köszöntést! :D
Jól vagyok, köszönöm. Semmi különöset nem érzek! Jah, azt elfelejtettem mondani, hogy rákérdeztem a dokinál a UH-ra. Én is clostit szedek, és nem járok havonta UH-ra. Azt mondta a doki, hogy elég negyed évente, mert nekem az első adagolás sikerült a legjobban. Ennél az adagnál nem szedek többet, így nem kell mindig UH-ra járnom! Azért biztos, ami biztos jövő hónapban elmegyek! Mert most már 5 hónapja szerem a bogyót!

Kép
anda81
 
 


anda81
Köszi az infót. :lol: Nekem annyit mondott, hogy egyenlőre 5 szemet kell majd beszednem, és a jövő hónapban is meg akar nézni. Azért tartoka gyogyótól, mert elég sok mellékhatást ír. Nálad volt valami rossz mellékhatás? A tesóm évekkel ezelőtt szedte, de neki havonta kellett járni uh-ra. 3 hónapig. Aztán megjelent unokaöcsém, aki azóta már 8 éves. :lol: azért remlem nem kell olyan sokáig szedni. Nem szeretem a bogyókat. :roll: :roll:
Vendég
 


Egyenlőre dolgozunk az ügyön :) :wink: :wink: elvileg a cilus.hu 29-ére írja mensit nem tudom volt e pém mert nem volt tojásfehérjém csak mensi után egy két nappal mondjuk elkaptam apát de azóta nem volt vagy csúszik megint a szentem :):):) na de akkor is elkapom majd apát :oops: :oops:

Nekem van egy ismim aki clostyt szed és ő minden hónapban megy uh-ra gondolom dokija válogatja:)

nika70
Salgótarján
 
 


nika70
És az ismerősöd meddig szedte? Nem tudod?
Vendég
 


kiriki holnap megyek orvoshoz!
encike:jól érzem magam,csak sűrűn megyek pipilni meg néha kicsi hányinger!

nika:a számolás szerint dec.22-re leszek kiírva!!!
pendi köszönöm a gratulációt és mindenki másnak is!!!!!!!!! Hogy bíztattatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kisvirág_30
Én balga, csak most vettem észere, hgoy tegnapelőtt írtál nekem. Ne haragudj, hogy nem válaszoltam. úgy szégyenlem magam! :oops: :oops:
Igazad lett. TEgnap voltam dokinál, és látott egy tüszőt. igaz, azt mondta, hgoy bizonytalan a peteérésem, de a tegnapi tüszőre azért délután rádolgoztunk. :oops: :lol: :lol:
Remélem lesz eredménye. :oops: :oops: :lol: :lol: Az igazság az, hogy lányos zavaromban jól elszámoltama napokat, és csak a 14. napon voltam. De nem baj. a lényeg az, hogy csak 1 tüszőcske volt bal oldalon, és nem ártana még egy-kettő mellé. a tesóm is szedte a clostylbegyt-et,és rögtön csinált neki 4-5 tüszőt. 3 hónap mulva terhes lett. Nekem is felírták, és majd látjuk.
Vendég
 


hát azt hiszem decemberben kezdet negyedik inszemre készülnek mert eddig nem sikerült de eléggé stresszesen élnek szóval szerintem ez is lehet náluk gond

nika70
Salgótarján
 
 


kiriki
Mostmár jó lesz , ha odafigyelek! Ti olyan rendesek vagytok, én meg átsiklok a nekem szóló üzik felett! Csak az szól mellettem, hgy nem mindig jutok ide, ha Apácska itt van. Olyankor pedig gyorsan kell olvasnom. :roll: :roll: Neked is bocsi,és köszi a drukkot! :oops: :oops: :lol: :lol:
Azért már most elnézést kérek mindenkitől, ha nem válaszolok. Igyekszem nem kihagyni senkit! :oops: :oops:
Vendég
 


pendi semmi baj ha nem válaszolsz rögtön,megértjük.!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Köszi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?