Új privát üzeneted érkezett!

Mmzsó: gratulálok az első évfordulóhoz! Még nagyon sok ilyet kívánok!

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Zsó: én is gartulálok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszönöm,lányok!

Bumi,szép a görbéd! :wink:
Vendég
 

 
 

Üdv közöttünk kisvirág, németh!

Csak beszólok hogy ezerrel melózom. Párocskámat szinte alig látom.

Vettem magne B6-ot és C vitamint végre magamnak is! Kapkodom rendszeresen. Jelentkezett újra a szívdobogásom és kicsit be vagyok tojva....

Bumi szurkolok holnap reggelre!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zsó - Én is gratulálok!!!

Kép
tea77
 
 


Tea: hű, az nem jó. De a magne B6 biztos segít. Azt megkérdezhetem, hogy neked miért ilyen furcsa a görbéd?

Kép
németh
 
 


Tea,köszi! :wink: Jobbulást,vigyázz magadra!

Bumi,én is nagyon drukkolok és lesem,hogy mikor jössz!

Lányok,én annyit agyalok,hogy vajon sikerült-e a műtét,és még olyan hosszú idő,mire kiderül :roll: Nehéz dolog ez... :(
Vendég
 


Sziasztok!

Nincs jó hírem. Nega lett a tesztem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi: :cry:

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Bumi! - :cry: Fel a fejjel csak előre, tovább....tovább!

Németh - Azért fura a görbém, mert nincs. :wink: Csak a nyákot jegyzem hogy tudjam hanyadik cn-en vagyok. Nálunk lombik lesz, spontán babóra nincs esélyünk, úgyhogy nincs értelme mérnem se..

Puszi mindenkinek. Megyek sütök a párocskámnak rétest.....szülinapos a drága...
tea77
 
 


Tea: á, így már érem. Boldog szülinapot a párocskádnak. Hmmmm rétes! Az fincsi.

Kép
németh
 
 


Moncsi!

Boldog szülinapot a drágádnak!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,

nagyon szép ez a görbe! Nem feladni még! Tudod, csak piri után és akkor is csak egy pillanatra szabad szomorkodni...
Szorítok tovább!

T
tapedli
 
 


Tea,
Isten éltesse a párocskádat!Én imádom a rétest! :wink:

Bumi,
sajnálom :cry: ,de ne add fel!És tényleg nagyon szép a görbéd.

Gröni,
hogy vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltüntem, de nagyon besűrűsödtek a napjaim.

Zsó :D
A Fer 14-et közvetlenül a műtét után kell szedni, jól értem, ugye?
Mikorra jön meg és hol tudtad megrendelni?
Milyen számú kiskatona volt nálatok műtét előtt, milyen mozgással?
Mondtak valamit, hogy mire lehet számítani a műtét után? Mikor mentek controllra?
Gratula az 1. évfordulóhoz!
Teljesen megértem az aggodalmaidat. Ez az a fajta műtét, amit pikk-pakk megcsinálnak, közlik, hogy a műtét sikerült, de az azt követő néhány hónap azért bőven ad okot a szorongásra, de úgy kell csinálni, mint anno Gröni, addig kell mondani apának, hogy tenyészbika, amíg az nem lesz! :wink:


Breni :D
A pco-s műtéteden mit értessz? Kipukkasztgatták a cisztákat a lapar alatt?


Tea :D
Hogy tudják megállapítani apánál, hogy átjárható?
2012-re adnak időpontot????? :shock: Hát egy herevisszérnél 4 év akár visszafordíthatatlan állapotot is eredményezhet. Hihetetlen!!!
Teljesen igazad van, a láthatatlan okot lényegesen nehezebb kezelni. De amíg nincs komoly probléma, addig van remény. :wink:
Boldog Szülinapot Apának!


Gröni :D
Hogy vagy? Műtét megvolt?

Bumi :D
Nagyon szép a görbéd! Amíg piri nem jön nincs veszve semmi!

Magunkról:
Megpróbálom röviden. Pokoli iramban csináljuk a házat, mert jövő hét kedden megy apa műtétre. Megcsináltunk minden vizsgálatot és belevágunk. Remélem, hogy nem fogjuk megbánni.

Közben én voltam egy belgyógyász-diétetikus doktornőnél, aki nagyon aranyos és alaposnak tűnik így elsőre. Megvizsgált, csinált egy EKG-t, és elküldött teljes vérkép-, vizelet vizsgálatra, hasi uh-ra, terheléses cukor-, inzulin vizsgálatra, hemoglobin vizsgálatra, helikobakter (ha így kell leírni) szűrésre, kardiológiai vizsgálatra és egy GEA-vizsgálatra, bár ez fogalmam sincs, hogy micsoda. Május 13-án kell visszamennem hozzá és ha ugyanilyen lesz az inzulin-eredményem, akkor felírja a metformint, végre!
Azt mondta, hogy a rosszulléteim, a szédülés, a hirtelen gyengeség, a szapora szívdobogás, a szívtáji szorítások valószínűleg az inzulin miatt vannak. Végre valaki, aki ért hozzá! El se hiszitek, milyen megnyugvás egy olyan orvos keze alá kerülni, aki ért is hozzá. Már csak egy jó nőgyógyászt kell találnom.

Bocsi, ez nagyon hosszú lett.... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap este is csináltam tesztet, biztos, ami biztos. Persze az is nega lett. A görbém az utrótól ilyen szép.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Nagyon sajnálom drága!!!!:(Fel a fejjel!!!!!

Cherry!
Igen laparom volt,másfél éve.

Kép
breni
 
 


Szia Breni!

Már túl vagyok rajta. Most azon drukkolok, hogy hétfő előtt ne jöjjön meg, mert akkor belefér már a köv. ciklusba az inszem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Veletek mi újság?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Apa köszöni a gratukat :wink: , a rétest felfaltuk... :lol:

Cherry - Apánál az átjárhatóságot 2 uh-val vizsgálták. Az egyiken láthatóak a vezetékek és az erek, a másikkal pedig hallotta hogy csobog a vére az ereiben! Szervileg minden rendben van nála...

Igen, a FER14-et műtét után kell szedni. Felépülésre és sejtregenerálódásra, ami akár jobb eredményhez is vezethet kiskatonaügyben.... és igazadvan....beléjük kell beszélni a tenyészbikát!!! :lol:
tea77
 
 


Szia tea!

Piri? Még nincs?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Bumi!
Még nincs piri. :shock: Nem tudom mi okozhatja...gondoltam már az E vitaminra is, mert a ciklus első felében minden másnap bekaptam egy 150mg-ost... többször volt tojcsim is kis szünetekkel. Lehet hogy több petikét érleltem :roll: . Akár a 40. napig is kitolódhat most a ciklusom, ahogy számoltam. :roll:
Picit barnás a bugyingóm, de nem nevezném pecsétnek sem.. :roll: Ki tudja mi van....a kövi ciklusban szerintem elteszem az E vitamint...

Te hogy álsz piriügyben?
tea77
 
 


Ó Bumi, rettenetesen sajnálom! :cry: Olyan érthetetlen, hogy ennyi kiskatonával nem sikerül! Valami nem stimmelhet inszemkor szerintem! Vagy későn vagy korábban repednek a tüszők, nem lehet? :roll: Persze ez "mégcsak" a második volt, de ez gondolom most nem vígasztal!

Tea!

Neked nagyon drukkolok! :wink: Nem hiszem, hogy az e-vitamintól hosszabb lenne a cilus! :roll:

Cherry!

Még nem volt műtét, majd a 13. hét környékén! Most még zárt a méhszáj, de már érez felpuhulást itt-ott a doki! Műtét nélkül 0% az esélyünk! :cry: Műtéttel 50, nem szép kilátások! :cry: De jól vagyunk egyelőre, nincs sem feszülés, sem keményedés, ha nem lenne pocakom, nem is venném észre, hogy növekszik odabent egy kis élet! Bár pár hete megkínzott nagyon, azóta semmi, kopp-kopp! Milyen műtétre megy párod? Pászánta magát végül? Nagyon nem vagyok képben! :oops: Neked pedig jobbulást, remélem hamarosan rendbejössz!

Zsó!

Veletek mizu? Párod jól van? És te?

Reni, Tapi, Kinga!

És ti? Veletek mi van?
gröni
 
 


Gröni,
de jó,hogy jelentkeztél,nagyon drukkolok neked!

Mi jól vagyunk,a férjem is teljesen.Vidéken voltunk a szüleimnél,elvittek minket bort kóstolni,élveztük nagyon!
Öcsémék kisfia-a keresztfiunk-10 hetes,jól kibabáztuk magunkat,valami elmondhatatlanul aranyos és gyönyörű és minden...... :wink: :wink: :wink: Mosolygós,barátságos kis tündérke!

Cherry,
a Fer14-et a www.fer14.hu honlapon rendeltem meg,pénteken rendeltem,hétfőn jött!Rögtön 3 havi adagot rendeltem,így megspóroltunk némi postaköltséget,mert az is 1100Ft :shock:
Rögtön el is kezdte szedni a férjem.
A mi paramétereink:10-12 mill./ml,60%jól mozog,a többi kategória 20-20%.Ma elhatároztam,hogy inszemre az is elég,ha csak egy hangyányit javul a helyzet,tehát nem görcsölök 6 hónapig.Ja,mert kontroll 6 hónap múlva lesz(kiskatonavizsg.)
A jövő kedd az 22-e,vagy utána?Hajrá!!!!Nem vészes,túl lehet élni4Nektek laparral lesz,vagy hagyományosan?(nekünk hagyományos volt)

Lányok,ennyit mára,de mindenkire sok szeretettel gondolok!
Zsó
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Gröni!
De jó, hogy jelentkeztél! Gyere sűrűbben! Egyébként egy egy inszemnél 15-20% esély van, szóval a sikertelenség is benne van a pakliban. Van akiknél tökéletes eredménnyel sem sikerül.

Zsó!
szerintem inszemre a mostani eredmény is elég. Az inszemes topicban van olyan lány, akiknél ennyivel megcsinálták az inszemet (kb 4M jó spermium lett nekik a válogatás után.)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok lányok!
Ne haragudjatok én újabban nagyon elfoglalt vagyok, jópár hete így van ez már. Közben azért figyellek benneteket és szorítok ám mindenkinek rendesen :D Tegnap este jól jött volna nekem is pár vígasztaló szó mert megint megjött és nagyon kiborultam. Pedig már azt hittem nem fogok ezen így kiakadni... Hát ez van. De fölemelem a fejem és előre nézek :? Majdcsak lesz valahogy. Velem kapcsolatban asszem az a legfontosabb hír, hogy júniusban összeházasodunk a párommal. 15 év után :D Egyelőre erre koncentrálunk, megy a szervezés ezerrel :D

Ölellek benneteket és szorítok tovább mindenkinek!
Puszi!
T
tapedli
 
 


Tapedli,
akkor most itt a vígasztalás! okosat nem tudok mondani,de veled érzek és tudom,az ember mindig elhatározza....de hiába,aki kisbabát szeretne,az minden hónapban kiakad,szóval ez van.
Hajrá előrenézés,és szuper,hogy összeházasodtok!Jó szervezkedést,ennek is van egy varázslatos hangulata!
Amúgy Ti most spontánoztok,vagy lesz valami segítség?Nem vagyok képben egészen. :oops:

Bumi,
hogy érted,hogy belefér a köv.ciklusba az inszem?Miért függ ez a hétfőtől?Nem értem :roll: :oops:
Köszi a biztatást,az andrológus szerint ennyi nem elég,a nőgyógyász szerint igen :roll: most legyek okos :roll: szerintem össz.20mill-ból 60%jól mozgó esetén 12mill.várható,ha jól számolom,de még nem is számolom,egyelőre bízunk a legjobb verzióban :wink:

Lányok,szerdán megyek a nőgyógyhoz,remélem,nem lesz olyan rohanós,mint múltkor,kocsit rosszul esett,hogy olyan hamar túl akart lenni rajtam....és ami a legfontosabb:meglesz a hormoneredményem!

Jó éjszakát! :wink:
Vendég
 


Szia Tapi!
Sajnálom a pirit! De örülök, hogy túlteszed magad rajta!
Hajrá esküvő! Az esküvőszervezés legalább eltereli a figyelmed a babaprojectről, és akkor tuti összejön!
Az 1.inszemes topicban az egyik lánnyal pont ez történt!

Zsó!
A hosszú hétvége miatt van a kavarás, mert akkor zárva a meddőségi.
Ezért lett volna jó, ha tegnap megjön, de még épp a mai nap is belefér. Viszont, ha ma nem jön meg akkor is lecsúszunk az inszemről, mert akkor nem tudok 10. cnes vérvételre meg uh-ra menni, és annélkül nem csinálják. ha korrábban jött volna meg, azzal meg az lett volna a baj, hogy az inszem esett volna a hoszzú hétvégére.

A spermakövetelményről meg a meddőségit kérdezzétek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jaj,Bumi,ez dühítő :evil: és az utrót abbahagytad?Drukk,hogy ma megjöjjön(idétlen,hogy azért kell drukkolni...)Hajrá!

Szép napot nektek,Lányok! :wink:
Vendég
 


Most hívott a barátnőm, hogy terhes. Nagyon padlóra küldött a dolog. Biztos kell néhány nap, míg úgy ahogy megemésztem a hallottakat.


Egyébként valami kis barnázás már van.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Zsó! - Nagyon szorítok, hogy a Fer 14 hasson apa kiskatonáira! +++++ 6 hónap, az október! Kb nekünk is ekkor lesz a lombik... :wink: Együtt babásodunk majd? ( Azért előbb is becsúszhat egy spontán :idea: :wink: )

Tapi! - Áááááá! Francba! Annyira kikinoz bennünket ez az egész! Én pont ezért hagytam fel minden görcsöléssel. Már nem is potyogtatok könnyeket ha megjön! Hamarosan úgyis kismamik leszünk, minek rágódjak rajta??? :wink: SOHA NEM ADJUK FEL...!!!

Bumi! - Az én ismerőseim és barátnőim is sorra jönnek ezekkel a hírekkel, teljesen együtt tudok veled érezni. Most szült meg nemrég az egyik barátnőm, aranyos a pici nagyon...most megyünk majd babalátogatóba. De már előre féltem magam.... :cry: S a másik rokonunk, aki vagy 7 évvel fiatalabb tőlem... :cry: (tudod, említettem, hogy nem volt erőm odamenni hozzá és gratulálni neki, csak mikor már indultunk haza. Ahhoz is erőt kellett gyűjtenem!)
Nem tudom mi lehet az oka, hogy pont mi maradunk minden topik utolsói......és itt nem arra gondolok, hogy azért kell a baba, hogy dicsekedhessek vele...hanem mert PÁROM ÉS ÉN ÚGY HATÁROZTUNK MÁR 3 ÉVVEL EZELŐTT, HOGY CSALÁDOT SZERETNÉNK ALAPÍTANI ÉS SZERETETBEN, BOLDOGSÁGBAN FELNEVELNI GYERMEKÜNKET. VÁGYUNK MÁR A CSALÁDRA TÖBB ÉVE...IMÁDJUK A GYEREKEKET ÉS SAJÁTOT IS SZERETNÉNK!!!!
EGYSZERŰEN CSAK ARRA VÁGYUNK, AMI A KÜLDETÉSÜNK!
Hol és miben keressük a hibát???? Hol és mivel érdemeltük ki?! :cry: :cry: :cry:
De mostmár kivárjuk! Majdcsak lerójjuk nem tudom milyen adósságainkat nem tudom kinek!

Bocsi az OFF-ért, csajok, de ez most nagyon kijött belőlem. Bumi drága, küzdünk tovább!!!! Jó????! Muszálj! Néha én sem tudom van-e egyáltalán értelme....aztán eszembe jutnak a párok, akiknek sikerült és hajtom magam ELŐRE!!!

Puszi mindenkinek...Nagyon szorítok!
tea77
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem. Amint lesz egy kis lélegzetvételnyi időm, igérem mesélek és reagálok. Most csak nagyon röviden.

Apát megműtötték (herevisszér-műtét), hagyományos módon.
Egészen jól viselte. Már jól van (ha fekszik, mert állni, menni nem bír - persze még nem is szabad).
Én teljesen kiborultam, ott pityeregtem a folyosón, mint egy csitri.

Babalétszám az ismerősi körben:
1 db kolléga - 2 hete született a baba
1 db barátnő - 1 hete született a baba
1 db kolléga - 3 hónap van hátra
1 db kolléga - 4 hónap van hátra

Hát a barátnőm szülése végérvényesen betette az ajtót.


Bocsi most ennyi telt tőlem, pokoli fáradt vagyok. :oops:


Ui:
- holnap hasi uh
- teljes vérkép- vizelet vizsgálat
- terheléses cukor-, inzulin vizsgálat.

Közben apa átogatás, etetés.
Vendég
 


Cherry!

Nagyon bátor a párod...bevallom, én is pityeregtem volna a helyedben. De végül is rendben van minden. Gyors felépülést kívánok neki!!!!!!!!!!!!

Drukkok mennek neked is holnapra, ezerrel!+++++++++ Legyen minden rendben!

Aztán belevághattok a sűrűjébe és jön a SPONTÁN Cherry-BÉBIKE!!!

Puszi!
tea77
 
 


Cherry!

Gratulálok párodnak! Örülök, hogy túl van rajta! Kiváncsi leszek a statisztikára, hogy melyik műtéti forma a jobb! Nálunk is hagyományos volt!

Bumi! :cry:

Fel a fejjel! Nektek is lesz kisbabátok!

Remélem nem utáltok nagyon! :oops: Olyan kellemetlenül érzem magam! :cry: Ha lenne bármiféle befolyásom, ha tehetnék valamit, mind babások lennétek már rég! De sajnos csak innen a háttérből tudok mindenkinek szorítani!
gröni
 
 


Tea!

Neked is akartam..... Nektek talán még nehezebb és meg is értem az érzéseidet! Neked is csak azt tudom írni amit Buminak, olyan nincs, hogy nem lesz babátok! Sokszor kilátástalannak tűnik minden és egyik napról a másikra változnak a dolgok! Persze tudom, hogy nálunk apjuk eredménye már jó volt, de februárban még itt sírtam, hogy lehet pco-m van, hogy mire minden jó apjuknál addigra nálam elromlik, hogy nekünk már soha nem sikerül és következő hónapban összehoztuk! Olyan rossz olvasni, hogy most szinte mindenki padlón van! :cry: Annyira sajnálom csajok...... :cry:
gröni
 
 


Lányok,
anélkül,hogy kioktató akarnék lenni,hisz én is ebben a cipőben járok:szóval próbáljatok örülni a más gyerekének és gyönyörködjetek bennük,addig is,míg nektek megadatik!
Én 3 keresztfiút kaptam az utóbbi években+rengeteg barátomnak,ismerősömnek született kisbabája-most legutóbb öcséméknek,akik 6 évvel fiatalabbak nálam.Nekem ajándék az élettől a sok "környező" baba,olyan,mintha a Sors velük akarna vigasztalni meg biztatni a Sajátom megérkezéséig.

Kérlek,ne vegyétek okoskodásnak,amit írtam,csak egy kis lelket szerettem volna belétek önteni :wink:

Cherry,
örülök,hogy túlvagytok rajta!Ugye,milyen megkönnyebbülés?Most már csak jobb lesz minden nap.Az én férjem már el is felejtette :lol:

Drukkolok a holnapi vizsgálatokhoz!

Tea,
igen,együtt babásodunk!!!Hogyhogy csak októberben lesz lombik?Csak nem ilyen hosszú a várólista :roll: ?

Jó éjszakát,szép álmokat!
Vendég
 


Sziasztok!

Engem sajnos nem vígasztal, hogy másnak van gyereke. Sőt, inkább a hiányra emlékeztet.

Gröni!
Az, hogy te kismami vagy, egyáltalán nem zavar. Sőt akárkinek sikerülne itt, annak nagyon örülnék.


Tegnap este jól kisírtam magam, ma meg bejelentkeztem egy pszichológushoz. Május 6-ra kaptam időpontot.

Piri ezerrel megérkezett!
Holnap megyek vérvételre, és akkor kiderül, mehet e köv. inszem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
sajnálom,hogy most nehéz neked.Remélem,mehet a következő inszem most rögtön és sikerül is!Nagyon drukkolok neked!!!!

Cherry,
mi volt ma a vizsgálatokon?Párod hogy van?gondolom,már ő is otthon fekszik.Jobbulást neki! :wink:

Én ma voltam hormoneredményért,a doki nem volt valami kedves,de a lényeg:tökéletesen működök!Nagyon izgultam,mert tudjátok,nekem nem lehet segítő gyógyszereket adni.Vagy működik magától tökéletesen,vagy lehúzhatjuk a rolót,de szerencsére az előbbi verzió :lol: :lol:
Úgyhogy most várunk türelemmel....
Vendég
 


Zsó!

Örülök, hogy minden okés veled!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hová tűntetek,Lányok?
:roll:
Vendég
 


Itt vagyok Zsó! :oops: :D

Rengeteg a munkánk és nem jutok oda hogy írjak is.

Zsó! - Két hét múlva konzi. A doki majd kíír a páromnak serkentőket. Azt kell szednie 3-4 hónapig. Utána újabb kiskatonavizsgálat, újabb konzi. akkor eldöntik, hogy lehet-e lombik. Bejelentkezünk a meddőségibe. Egy hónapi várakozási lista után konzi. Ott újabb szart kevernek, újabb leleteket kérnek. Újabb konzi - eldőntik hogy akkor indulunk-e........................szóval, lehet hogy lesz belőle december is....
Nem tudom ti mióta próbálkoztok ill. járjátok az orvosokat (lehet hogy már írtad, bocsi ), de mi egyszerűen nem tudunk gyorsítani a dolgokon!!!! NA, EZ A BOSSZANTÓ!!!!

Tudom hogy a hozzászólásod jó szándékból ered... hidd el, az első két évben imádtam mindenki gyermekét. Rajongtam mikor megláttam egy picit. Ezek az érzések nemrég jöttek felszínre bennem. Fájdalmas már az a soha nem beteljesülő vágy! Fájdalmat okoz az, ha feltámad bennem egy pillanatra az egyre inkább erősödő anyai ösztön és a mérhetetlen szeretet, amit néhány percig élvezhetek és utána megvonyják tőlem, mert a gyerek, aki kiváltotta belőlem, nem az enyém! Hazaviszik!
Ezért sajnos tiltakozik a lelkem attól hogy babalátogatóba mennyek. Nem tudom megértetek-e és nagyon sajnálom, szégyenlem ezt, de ez belülről fakad és nem tudok vele mit kezdeni. Igazad van, örülnöm kellene minden ölelésnek. Kívánom, hogy ilyen gondolatokig SOHA ne jussál el, mert én sem jól érzem magam miatta.

Amit itt most írtam, az egy belső folyamat, amit időnként tapasztalok, érzek, de kívülről ez nem nyilvánul meg!!!!!! Drámaian hangzik így utólag visszaolvasva, de csak így tudom leírni. A gyerekekkel játszok, imádom őket, látogatókba játunk, örülök minden új kismaminak és kisbabának - mert ez egy ajándék az élettől. Arra vágyom, hogy életem minden további pillanatában azt érezzem, amit ezek a picik kiváltanak bennem.

Gröni - Ilyenre ne is gondolj! Ahogy te örülsz, ha valaki itt babás lesz, úgy örülünk mi is neked! Nehogy eltünj, mert megkereslek!!!! :wink:
Imádunk és te vagy a mi kismamink és éltetőnk itt!!!!

Bumi! - A pszihológust használd ki és ami csak a lelkedet nyomja, mind borítsd a fejére!!!!! Azért van, ürítsd ki magad teljesen! Aztán újra felállni kétlábra és újra belevágni! Fogom a csipiszt.....

Mindenkinek nagy puszi és drukk! Gröni elindította a kismamalavinát, kibújhatna már a következő kismami soraink közül.... :wink:
tea77
 
 


De aranyos vagy,Tea!Elérzékenyültem az egész irományodtól.És megértelek.Az igazat megvallva múltkor,mikor unokatesómék bejelentették a 2.babát,aki ugyanúgy elsőre jött össze,mint az 1.,épp műtét előtt álltunk,nagyon rossz passzban voltam,akkor nekem is az volt magamban az első reakcióm,hogy" nahát,egyeseknek milyen könnyen megy..."
Az az igazság,hogy nekem az volt a nagy pofára esés,hogy szentül meg voltam győződve,hogy hamar sikerül majd a baba.Végigcsináltam a rákbetegségemmel kapcsolatos "nyalánkságokat",beleértve egy 5 éves antihormonkezelést,amikor nem menstruáltam és hót klimaxos voltam,a szervezetem irtó gyorsan helyreállt utána,erre tessék,újabb próbatétel.
De most épp jó passzban vagyunk,várunk türelemmel,bizakodunk..
Rettentő bossszantó ez a vacakolás,amit veletek művelnek! :evil:
Nagyon drukkolok,hogy jól hassanak azok a serkentők!++++++
Nem emlékszem a paramétereitekre,de nagyon bízom,hogy simán fogtok lombikozni és SIKERÜL!
Nekünk állati mákunk van,az Optimális Családter.Szolg.ban hamar fény derült a dolgokra,jan.elején kezdtük,és a férjem 3 hete lett megműtve.
Drukkolok,hogy nektek is minél hamarabb induljon a program!!!

Jó éjszakát :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem lett jó a 3.cnes ösztrogénem, szóval megint ki kell hagyni egy ciklust.
Már nem is vártam mást, amilyen a mi szerencsénk.

Msot ebben a ciklusban próbálom egy kicsit turbósítani magam, fogyizni egy kicsit, ilyesmi.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sajnálom,Bumi :cry:
Lehet,nem is baj,ha pihen egy hónapot a szervezeted,csak az a baj,hogy a ebben a helyzetben 1 hónap 1 évnek tűnik,jól mondom?
Vendég
 


Ja, és uyge az első inszem után is így volt.

Most már fel kll készülnöm lelkiekben, hogy engem csak minden második ciklusban lehet stimulálni. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kedves Lányok,

szeretnék elköszönni Tőletek.Úgy érzem,most arra van szükségem,ill.szükségünk a férjemmel,hogy a gondolatainkat kicsit más irányba tereljük.Nem tartom jónak,hogy nap mint nap babatémával meg a sejtszámmal meg a teherbeesési esélyekkel foglalkozom.Remélem,megértitek.
Köszönöm a sok drukkot és biztatást.
Mindnyájatoknak kívánom,hogy minél előbb egészséges kisbabája szülessen!

Szeretettel:
Mmzsó
Vendég
 


Mmzsó: Kívánom neked, hogy használjon a távollét, és te is mielőbb babás legyél!

Kép
németh
 
 


Bumi !

Basszus..! :evil: Nálatok is lassan haladnak a dolgok..., de eredményes lesz, meglátod! Azzal pedig elillan minden szenvedés!
Újra szurkolok a spontánnak :wink: !

Zsó!
Megértelek...sok sikert! De azért Ha egyszer kedved támad írni, várunk! A babásodás híréből pedig remélem nem hagysz ki bennünket! :wink:

Megérkezett a piri.....rohadt hosszú ciklusom volt... :evil:
Szép vasárnap délutánt mindenkinek!
tea77
 
 


Sziasztok!

Zsó!
Sajnálom, hogy így döntöttél! De remélem hamarosan jó hírekkel térsz vissza!

Tea!
Ha már az embernek a saját szervezete is ellensége...
De látom, te is jó sokáig húztad ezt a ciklust!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Benézek már ide is! :wink:

Gröni?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ej te Bumi! :lol:
gröni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: