Új privát üzeneted érkezett!

Mary: fura, hogy nálatok nincs nst! Úgy tudtam ez mindenhol kötelező a betöltött 36. héttel... Védőnőt nem kérdezted erről? Nekem (túl a 40.héten) már 3 naponta kell mennem...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


töltögetem a MÁK-os és OEP-es papírokat.. 30 betűs a nevem.....

Zorróné, majd azért írj, ha történik vm! Én is írok, megvan a számod!

Egy kis humor mára (épp most kaptam)

Kívánságműsor a Rádió 1-en:
"Kérnék egy számot a BKV-soknak, Rihannától a Shut up and drive-ot"

Kép
Kép
mango.
 
 


Kár, hogy nem ír ide Mamacka, meghatározó tagja volt a topicnak (akkor én még csak olvasgattam, nem írtam be).

Babyteve: Örülök, hogy megoldódott a dolog, drukkolok nektek hétfőn!!!

Ollem: Az hogy lehet, hogy nálatok nincs NST? Se a dokid, se a védőnőd nem jelezte, hogy kell-e menni? Nekem az utolsó UH-os papíromra volt írva, de a dokim és a védőnő is mondta, hogy hanyadik héttől menjek.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 

 
 

Mango, Zorróné, Bolygó!

Hétfőn megyek és rákérdezek, hogy van-e ilyen nálunk....
Azt szoktam hallani, hogy szívhangosok menjenek be...
Lehet, hogy nálunk így hívják...
És terhesgondozással van valószínű egybekötve, szóval nem kell külön időpontra menni.
Ha a szívhang azt jelenti... :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Megint bocs.

Ollem,és olyan,hogy ctg?Talán így nevezik nálatok! :roll:

Timi
timiban
 
 


timiban!

tudom, hogy nst és ctg ugyanaz. De olyanra se küldtek el.. :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


[quote="bambika"]
írta:
bambikaANDREÁK /druszáim/ nagyon boldog névnapot nektek!

Köszi :)
Viszont :)

Kép
szösszenet
 
 


[quote="mango."]t írta:mango.öltögetem a MÁK-os és OEP-es papírokat.. 30 betűs a nevem.....


Mango: az enyém "csak" 22... :D De én így is baromi hosszúnak érzem... Tudom milyen, amikor a nyomtatványokra 37 helyre kell ráírni, meg aztán ugyanennyi helyen aláírni! :D Kitartás! :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


[quote="mango."]K írta:mango.ívánságműsor a Rádió 1-en:
"Kérnék egy számot a BKV-soknak, Rihannától a Shut up and drive-ot"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép
szösszenet
 
 


[quote="ollem"]M írta:ollemango, Zorróné, Bolygó!

Hétfőn megyek és rákérdezek, hogy van-e ilyen nálunk....
Azt szoktam hallani, hogy szívhangosok menjenek be...
Lehet, hogy nálunk így hívják...
És terhesgondozással van valószínű egybekötve, szóval nem kell külön időpontra menni.
Ha a szívhang azt jelenti... :roll:


Mary: valószínű az lesz, mert kapsz egy tappancsot a hasadra és hallgatod a baba szívhangját 20 percig...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zsuzsófinak és Pumpókának hatalmas gratula, A lányaiknak szép életet kívánok!

Mezsó!
Tudom miről beszélsz, a sírás terén. Nálunk tegnap (is) műsor volt, reggel 10-től este 11-ig kb. 2 órát aludt összesen, és este 8-tól sárkány-üvöltésekkel bővítette mindezt. Sajnos ölben sem nyugodott meg, semmi nem volt jó. Jól tűrtem, de ma délelőtt eltörött nálam a mécses.

Zorróné,
Kitartás!

Téjé,
Kitartás, reméljük összeszedi magát a babád. mit jelent, hogy nem gyarapodik? mihez képest, a szül-i súlyához? remélem a méricskélések jó eredményt mutatnak (hogy van tejcid), de ha tápszerezned kell majd, ez miatt ne aggódj. Ugyan olyan jó az is, mint az anyatej, benne van minden ami kell egy kisbabának.

Virág,
Remélem minden rendben lesz a vizsgálaton.

Rólunk,
Ma kivittük a teraszra 10 percre. 10 mp alatt elaludt :lol: :lol: De jó lesz már, amikor tovább is kint lehetünk...

Andik!
Boldog névnapot!

Kép
1bambi
 
 


Boldog névnapot az Andreáknak!

Babyteve! Jó, hogy megoldódott. Akkor hétfőn babázhatsz. Duplán. :D Várjuk a híreket.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Nagy gratula Pumpókáéknak és sok-sok boldogságot kívánok Nekik!!!! Kép(és mielőbbi fájdalommentes gerincet!!)

Kép Kép
celesztina
 
 


Boldog névnapot az Andreáknak!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


[quote="1bambi"]N írta:1bambiálunk tegnap (is) műsor volt, reggel 10-től este 11-ig kb. 2 órát aludt összesen, és este 8-tól sárkány-üvöltésekkel bővítette mindezt. Sajnos ölben sem nyugodott meg, semmi nem volt jó. Jól tűrtem, de ma délelőtt eltörött nálam a mécses.!

Szegénykém!!!!
Biztos nagyon nehéz :(
És nem tudni ilyenkor mi a baja? Hasfájós lenne?
Vagy a kezetekben megnyugszik?

Alíz már napok óta ugyanabban az időben eszik éjjel .. 1-kor (akkor még ébren vagyunk), 4-5 között, és utána már csak reggel 8 után.
Nah ... a mai szörnyű volt .. 4-kor ébredt, ettünk .. és nem volt hajlandó aludni az ágyban, csak akkor volt csendben, ha ringattam .. 6-kor fekhettem vissza .. :? :? :? :?

Viszont virág-csokorra ébredtem :)
Férjem eredeti kertből szedett tűzpiros tulipáncsokorral lepett meg és piros mogyoróssal (nyami), felugrott munka közben, hogy ő ébreszthessen .. IMÁDOM :)

Néhány fotó: (a fura szín azért van, mert esti képek vaku nélkül .. és ugye nekünk ilyen meleg színekben úszik a lakásunk :D)



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
szösszenet
 
 


Zorróné!

Akkor lehet, hogy nálunk szívhangnak hívják... :roll:
Szerintem 10 percnél nem lehet több, mert olyan sokáig nem szoktak bent lenni a csajok...
Majd hétfőn kiderül.

Andreáknak boldog névnapot!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Egy közeli az elégedett Manóról :D

Kép

Kép
szösszenet
 
 


Szösszenet!

Olyan édes Alíz. Látom apukája büszke rá nagyon. És milyen aranyos tőle a meglepi virág és csoki!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Babyteve: tök jól, hogy akkor jó hírt kaptál a dokitól! :)

Lányok, Zsuzsófi nem tegnapelőtt alkalmazta a ricinust? Lehet, rosszul emlékszem...

Az a BKV-s vicc nagyon jó!

Amúgy már nekem is vannak fájogatásaim: nagyon lightosak, de vannak, Launál nem voltak, és mivel nagyon nem szeretném túlhordani, most bizakodom :D

Kép Kép
celesztina
 
 


Ollem,
akkor bocsi! :wink: Csak számomra is furcsa,hogy van Mo-on olyan kórház,ahol nem végzik el a protokoll vizsgálatokat!Azért egy kb.10 perces szívhanghallgatás,nem ugyanaz egy nst-vel!
Ezért kérdeztem,tudomásom szerint ez kötelező vizsgálat,de úgy látszik nem minden kórházban! :shock: :?

Timi
timiban
 
 


Szösszenet: Nagyon aranyos képek! Sajnálom, hogy csak nagy nehezen nyugodott meg Alíz! Szép volt a férjedtől, hogy virágcsokorral ébresztett.

Bambi: Neked is kitartást! Nehéz lehetett nagyon, nem csodálom, hogy kiborultál!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Szösszenet! De jó, hogy tettél fel képeket! :D Nagyon szeretem nézegetni.
Alíz egy kis tündér! :D Látszik rajta, hogy élvezi a Mamája és a Papája közelségét. :D
Szép tulipáncsokrot kaptál. Nagyon figyelmes a párod. :D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Gumimaci!

Hát te hogyhogy nem alszol??? :lol: :lol: :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok lanyok!

Koszonom a dicsereteket.

Zsuzsofinak es Pumpokanak hatalmas gratula!!!
Csak meg lettek a babak.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szosszenet!
A kepek nagyon jok. Aliz tunderi, a tulipan gyonyoru.
Nekem a kedvenc viragom. :lol: :lol: :lol: :lol:

A tobbi kismamanak kitartas!

Nalunk minden renden, boldog vagyok.
Kati mostanaban este 8-tol hajnali haromig alszik. Mar 80-90 g-ot eszik. Mar nem bukik annyit, de meg mindig jo sokat kakal.

Ami nagyon jo, hogy olyan mint Zoli volt.
Nem valtak valora a felelmeim.
Reggel 8-9 kozott eszik, majd delben, 4-5 kozott, este 8-kor es ejjel 3-kor. 5x eszik igy egy nap 80-90g mennyiseget. Egesz nap alszik, este hattol van ebren 8-ig es reggel 8-tol 9-ig.
Szoval egy szavam sincs, nagyon jo gyerek.

Ami meg jo, hogy van tejem boven.
Reggel es este fejek, igy Zolinak is tudok adni napi 2x 100g-ot es a fagyasztoba is kerul napi 125 g.

Amit meg tudok ajanlani a tobbedig gyerekeseknek, hogy Zoli tudogyulladast kapott, hetfon es kedden 39,5 fok felett volt a laza.
Szerdan reggel elkezdtem adni neki a tejem es delutanra elmult a laza, masnapra mar alig kohogott es a natha is sokat javult.
Mostmar olyan, mint aki tok egeszseges, pedig semmi gyogyszert nem kapott, csak a tejem.
Igy most fogja kapni, ameddig csak tudom neki adni.
Szerecsere izlik neki.

Jaj lanyok en olyan boldog vagyok, hogy ilyen siman megy minden.

Na megyek, mert vedegek jonnek haromra es meg at kell oltoznom.

Magi
Vendég
 


Magika!

Örülök, hogy boldog vagy! Jó olvasni a soraidat.

Én őszintén félek, hogy mi lesz...ha haza jövünk a kórházból...
Remélem, hogy sikerül megküzdenem anyám "jó" tanácsaival...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Babyteve!

Nekem Dr. Kaszás Tibor az orvosom.

Amellett, hogy 1 ujjnyira kinyíltam, 11 óta folyamatosan görcsölök, mint menstruáció alatt. Tehát nem szakaszosan, hanem egyfolytában, és enyhén vérzek barnásan. Ilyen már volt valakinek?mindenesetre a táskámat most összepakoltam
emma2008
 
 


Emma: nem tudom, ki írta, de vki barnázás után szült nagyjából közvetlenül-ha jól emlékszem

Szösz: Alíz nagyon édes :D :D :D

Kép Kép
celesztina
 
 


Na, megvolt délelőtt a 3. NSt-m. Babó mozgott, szívhang nagyon jó! :P Volt egy 100-as, meg egy 60-as kiugrásom!! De én miért nem érzem vajon???? Tipp??

Visszaolvasok!

Kép
gabo001
 
 


Zsunak és Pumpókának hatalmas gratula! Végre!!!
Zsu nem semmi az az egy óra... :shock: Én annyi idő alatt be sem érek a kórházba... :roll:

Szössz!
Alíz baba egyre szebb!

Magi! Ez a tejcsi dolog tök érdekes, nem is hallottam még ilyenről!
Jó, hogy Zoli elfogadja és ízlik neki!
A lánykáddal meg nagyon szerencsés vagy! Én is egy ilyen gyerekre vágyom :lol:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Virág! Gertrúd nagyon aranyos! Drukkolok, hogy minden rendben legyen a kis szívével!

Téjé, remélem nálatok is minden ok lesz!!!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


1bambi: hát "örülök" hogy van egy sorstársam...nálam már tegnap délutánra is eltörött a mécses,de ma is sírtam már egy sort.Borzasztó amikor az ember lánya csak sír,sír és sír.Meg is feszülhetsz akkor sem hagyja abba... :? :? Olyan tündéri volt eddig,és az utóbbi 2 napban van tisztára "megzakkanva"...Iszonyat hogy minden lehetőséget végigzongorázva sem hagyja abba a sírást,amikor már nincs ötlet mi lehet a gond. :? Nekünk ma bejött a levegőzés úgy tűnik.Lent voltunk 1 órát sétálni,végig aludta,de mikor felértünk még akkor is olyan édesen audt hogy inkább benne hagytuk a hordozóban,és most is alszik az erkélyen. :D Már 12 óra óta alszik úgyhogy meg fog zavarodni ha felkel... 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ja csajok,a depimhez még hozzájárul hogy én már nem tudok szopiztatni...már tápszert eszünk.Ez van...naponta van kb.20gram tejcsim amit le tudok fejni,és odaadom de ennyi.Ezt tette velünk a sok kórházi tartózkodás. :? Majd kiheverem.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Magika: De jó neked, hogy ilyen boldog vagy! Örülök, hogy Zoli az anyatejtől ilyen gyorsan felépült!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Mezsó: fel a fejjel! A szopiztatás mennyisége-időtartama semmit sem jelent a baba-mama viszonyban, ettől ugyanolyan jó anyuka vagy és hogy egyáltalán tudtál (tusz még 20 g-kat) adni neki tejet sokat jelent!!!! Szerintem ne kenődj el, Blankának úgyis a szeretet számít! :D és ahogy írsz róla az alapján igazán jó dolga van :D

Kép Kép
celesztina
 
 


Köszi mindenkinek a névnapi jókívánságokat! Én is gratulálok a druszáimnak! :D

NST,
nálunk csak a betöltött 38. héttől van. Ezt is kórháza válogatja szerintem.

Magi,
örülök, hogy Zolit így rendbe hozta az anyatej. Jó ötlet volt adni neki.

Szöszi,
nagyon édi Aliz.

Bambi,
Beni is elég nyüglődős ma. Nem igazán alszik, max. a kezemben.

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Zsófia Petra üdv köztünk, anyukádnak gyorsabb felépülést, mint amilyen a születésed előtti hosszú időszak volt.

Bambi még mindig csak 3100 ruhában, és 3400el született 17napja. Már el kellett volna érni a szül. súlyát. Csak 20ml tudok fejni 2 ciciből, úgyhogy sajnos tápszerezni kell. Ma döntöttünk így a védőnővel, és emésztem az ügyet. Nagyon rossz a lelkemnek. Holnaptól homeos bogyózom, és megpróbálok mindent, hogy legyen elég tej. Ő ugyan jól szopik, csak elfárad. Hát ugye pocóba nem sok kerül. Én ma már nem sírtam. :wink:

Mi félórát voltunk kint a levegőn, és azóta is alszik.

Zsuzsával beszéltem. Bianka még inkubátorban, de jól reagál a gyógyszerekre. Tüdőgyulladást kapott. Valószínű nyelt a szülés közben baktériumot (pl magzatvízből). Kis orrába oxigént kap. Naponta csak kétszer lehet megnézni, infuzióval, meg cukros vízzel táplálják. Zsuzsa már vasárnap hazamehet, de Biankát még csak hétfőn veszik ki. Köszöni a drukkokat!

Kép
téjé
 
 


[quote="ollem"]G írta:ollemumimaci!

Hát te hogyhogy nem alszol??? :lol: :lol: :lol:

Úgy, hogy elég későn keltem és azóta próbáltam inkább ülve vagy állva várni a páromat. :lol: :lol: :lol:
De mindjárt bepótolom. :oops: :D :lol:

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Szössz, Bambika boldog névnapot!

Szössz, nagyon édesdrága még mindig Alíz :)

Timi, Geni??!! Jelentkezzetek ám, várjuk a képeket is! :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Hoztam pocakot Kép

38+1

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Felsoa Andi Neked is nagyon boldog névnapot! :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Léptem, viszem Szandit úszásra, addig is további szép délutánt :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Zsuzsófi, pumpóka, nagyon sok boldogságot a babákhoz:) Jó egészséget mindenkinek :)

Andreák, nagyon boldog névnapot Nektek;)

ollem, hű, szép nagy pocak
!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Mary! Jó nagy pocak. Nem húz előre?
Az enyém is nagy, de érdekes én nem érzem úgy, hogy mindjárt hasraesem. Csak akkor lepődök meg, amikor meglátom magam a tükörben. :wink:

Szegény kis Bianka! Tüdőgyulladással kell kezdenie a kinti életet. :(
De jó, hogy már hétfőn kiveszik az inkubátorból, ez azt jelenti, hogy hamarosan együtt lehet a szüleivel.

Téjé. Mezsó! Sajnálom, hogy kevés a tejcsi. De ne keseredjetek el, az is jó, hogy ennyit tudtok adni. És ki tudja, még beindulhat. De ha nem, akkor sem lesz semmi. A babátok így is a tőletek telhető legjobbat fogja kapni.

Magika! Örülök, hogy minden rendben és hogy Zoli is meggyógyult. A legjobb "kezelést" kapta.
Kérdeztem már, de érthető, hogy nem tudsz mindent elolvasni, megpróbálom mégegyszer: Nincs túl közel a légzésfigyelő a bölcsőhöz? Nálunk kb. ugyanaz a távolság és azon gondolkodunk, hogy így nem lesz jó, arrább kellene pakolni.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Téjé - Ez a tejci dolog kiszámíthatatlan .. ne is gyötörd magad ezzel kapcsolatban lelkileg. Próbáld még meg a homeós bogyókat, hátha .. de rengeteg baba nő fel tápszereken (pl. én is azon nőttem fel .. és ki tudja, nekem meddig lesz tejem .. már nem vagyok olyan tejcsárda, mint az elején..)
A lényeg, hogy gyarpodjon, és boldog legyen :)
És szeressétek - ami pedig maximálisan megvan :)

Mezsó
- Neked is ugyanezt mondom - nehogy pityeregj emiatt!!!! :)
Fel a fejjel!!!

Mary - Szép nagy a pocakod :) Bogi baba biztos szép formás lesz!!! :)

Zsuzsa
Biankájának továbbra is jobbulást kívánunk, neki meg türelmet és kitartást! Már nemsokára vele lehet a Pici :)

Köszönjük az Alíz-dícséreteket :)
Most is fotóztam róla, mielőtt kitóltam az erkélyre .. olyan édes .. de nem ömlesztem el a topicot a fotóival :lol:

Most jöttünk be .. 3/4 órát voltunk az erkélyen a levegőn, még a nap is sütött picit :)
Még nem vettem ki a babakocsiból .. nem alszik, nyitva a szeme, de olyan békés :)

Kép
szösszenet
 
 


Gratulálok Zsuzsónak és Pumpókának!!!!!!
Bianka,Gertrúd és Anna Liza nagyon szépek és aranyosak!Kívánok nekik mindig teli pocakot és sok-sok szeretetet.
Babyteve drukk neked is hétfőre meg Klarkaéknak is!
Boldog névnapot annak akinek ma van!Sajnos én a névnapokat nem követem most sincs itt névnaptár és fogalmam sincs h kinek van.
Magika nagyon édi Katalin és szép haja van!
Szössz,Aliz egyre szebb várjuk a többi képet is!
Szofival vajon mi lehet?Remélem jól vannak!
Többiek kitartás!!!!!!!Ne felejtsétek ti még bőven előttem vagytok és amúgy is türelmetlen vagyok de még átragad rám a tiétek is! :( :( :( Én is babázni akarok.Egyébként én is ma letöltöttem meg kitöltöttem az igénylőlapokat(TAJ,TGYÁS,Anyasági,Családi).De sokat nem érek vele mert kell a baba sz.ak-ja meg a neve,szül dátum stb. és amíg ezek nem biztosak csak félig vannak kész a papírok.De írtam meghatalmazást az uramnak meg lemásoltam az én papírjaimat.Bár nem tom hogy lesz mert ő még egyedül ilyesmit nem intézett.Az anyja ment vele mindig vagy én.És hiába erőltettem h beszéljen egyedül meg mondja el mit akar soxor kellett neki a segítség.(nem elég határozott,nem tudja kifejezni magát és kihagy dolgokat ami szte nem fontos tehát nem tudja mikor mi kell-hála anyós nevelésének).Ne értsetek félre imádom meg minde és sokat "fejlődött"mióta együtt vagyunk,de sokmindenért rágni kell a fülét.Kíváncsi leszek h intézkedik nélkülem.Muszáj lesz neki. :)
Vendég
 


Ollem: Szép nagy pocak!

Téjé: Annyira sajnálom, hogy nincs elég tejed. Bízzunk benne, hogy a homeós-bogyóktól több lesz, sőt elegendő lesz! De ha tápszerrel ki kell pótolni, akkor se aggódj, te végülis mindent megtettél, és ez a lényeg. Ez végülis Mezsóra is vonatkozik.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Köszi lányok a bíztatást a tejcsivel kapcsolatban...nálam már bizti nem lesz több,csak ez a kb.20gram fog még totál elapadni... :( én már próbáltam a homeós bogyót is,a tejserkentő teát is... :( de semmi... :( Az az egészben a legdühítőbb,hogy az elején tök sok volt kb.2 hétig...lefejni is lefejtem 200körül,és Blanka is kiszívott 200körül.Azóta meg rengeteget voltunk kórházban,fejni se úgy tudtam,de Blanka se szopizott rendesen,mert sárga is volt nagyon,szóval összejöttek a dolgok.így alakult,ez van.Majd én is megemésztem,ahogyan téjé is írta...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Köszi lányok a pocakdicséreteket.

Gumimaci!

Én sem érzem nagynak a pocakom, nem húz előre...
Na jó a cipő bekötésnél és nadrágfelvételnél, zokni felvételnél stb akadályoz, de tényleg nem érzem nehéznek... :D
Mintha az elmúlt egy hét alatt nőtt volna...remélem Bogi nőtt és már több mint hétfőn volt kg-ba. Mert ugye akkor volt 2550 g.
Bár ne legyen túl nagy, majd idekinn megnő

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mezsó: Szerintem még ne add fel, ha többször fejed, masszírozod, talán megindul jobban. És a folyadékbevitel is fontos. +++++++++++++++++++++++++++++

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Mezsó, Téjé - Ha nyugodtak vagytok, isztok-esztek sokat .. és bevetitek a praktikákat, hátha megindul .. elvégre volt, tehát hátha fel lehet éleszteni a dolgot :) Szorítok!!!
Én is félek, hogy apad majd .. mert elég stresszes élethelyzetben vagyunk anyagilag .. de a szerelem, a szeretet .. a kislányunk annyi örömet ad, hogy talán nem fog ez a tejcin meglátszani :)

Akkor mutizok még 1-2 képet a Kincsemről:

Kép

Kép

Kép

Kép

Ígérem, nem jövök ma már képekkel .. sőt .. a holnapi limitet is túlléptem :D

Kép
szösszenet
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?