Új privát üzeneted érkezett!

Lyndee: :cry: Hívd fel a férjedet,hogy nyugtasson meg. Most már vigyázzon ezekkel a lecseszésekkel.

Kép
németh
 
 


áááá az kizárt.Most ő felhívja az invitelt és jól helyreteszi őket hogy ne hívogassanak bennünket.
Ráadásul pont panaszkodott hogy a munkhelyén is nagy a káosz,erre én beköptem hogy mit csináltam.Fel tettem az Í-re a pontot.

KépKép
lyndee
 
 


felhívta párom őket de azt mondták hogy telefonba nem lehet lemondani.
Így estére vagy holnap faxolunk.

vajon csucsu mikor jön vissza közénk?Olyan rossz hogy nem tudok róla semmit :cry:


Ritt:merre vagy?hanyadik hétben jársz?esetleg tudjátok már a nemét? :lol:

Szilvi:Te mikor jössz vissza? :cry:

KépKép
lyndee
 
 

 
 

Lyndee: na látod megoldódik. Azért érdekes, hogy telefonon megrendelni lehet, lemondani nem. :shock: De remélem már jobb a kedved.
Csucsuval váltottam pár szót, de nem tudom mikor jön vissza. Azt hiszem még az új házukban nincs is internet. De én is nagyon várom őt vissza.

Kép
németh
 
 


Kinga!

Izomláz! 8) :lol: Én imádom, mert az azt jelenti, hogy jól megdolgoztattam az izmaim. :D

Lyndee!!

Tényleg érdekes, hogy megrendelni lehet, lemondani meg nem lehet telefonon. De én is hallottam a tvben, hogy így csapnak be egy csomó embert, hogy jókat kérdeznek, te meg ha egyszer kimondod a szádon, hogy igen, akkor már megy is a számla, hogy te megrendelted a szolgáltatást. Nekem már lelkifuri meg arcpír nélkül megy a szöveg, ha ilyenek hívogatnak, hogy nem érdekel és l is teszem a telefont rögtön. Engem mobilon is szoktak hívni mindenféle kérdőívekkel is, és marha rámenősek. A múltkor is valami számomra ismeretlen cégnévvel mutatkozott be valaki, már mondtam is rá, hogy nem érdekel, erre meg pofátlanul visszakérdezett az ürge, hogy mi nem érdekli, még meg sem hallgatott. :shock: Hát megmondtam neki, hogy semmi sem érdekel és legyen szíves felejtse el a számom. Aztán bontottam a vonalat. :lol: Én már egyáltalán nem tudom ilyesmin felhúzni magam.

Kép
Kép
tabati
 
 


Kinga!

Még azt akartam írni, hogy a baba miatt nehogy megvond magadtól a sportot!! Én rendszeresen hétvégente 4 órás edzésekre járok, és én is aggódtam, hogy ha összejött, de még nem tudok róla, akkor baj lehet. Ráadásul hasizmot ezerrel használom. De a doki azt mondta, hogy egyáltalán semmi baja nem lehet a babának akkor még. Ha már tudok róla, akkor meg megbeszéljük, hogy mennyit lehet, de én valszeg a 12. hétig leállok teljesen. Amúgy még jót is tesz a sport tuti.
Mondjuk azért anyutól kaptam rendesen a méhen kívülim miatt, mert váltig állította, hogy az edzések miatt alakult így, de ez butaság. Meg anyósom is mondja, hogy ha összejön a baba, akkor abba kell hagyjam, de én teljesen nem szeretném, úgyhogy majd a doki megmondja mi legyen. Szerintem ésszel lehet mindent ami jólesik.

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:ez tetszett hogy mondtad a faszinak hogy semmi nem érdekel :lol: :lol: :lol: :lol:


Egyébként én sem mertem sportolni a baba előtt semmit nehogy véletlenül azért ne sikerüljön.Sőt még a ház körüli munkákat is lazábban csináltam mint előtte.

Bezzeg most hogy volt nálunk ez az ablakcsere,csúsztam másztam a parkettán,pakoltam,festettem....én magam sem hittem hogy így sikerülhet.

KépKép
lyndee
 
 


Mára fáj mindenem, hát, nyak, kar, comb, fenék, meg minden.... Úgyhogy ma is mindenképpen tornázok. Csak azért gondolkodtam, hogy nem biztos, hogy jót tesz a sport, ha terhes leszek, mert ugye nem csináltam már rég. Na de ez a kis gyökérkedés nem hiszem, hogy bármire is ártalmas lehet. Tabati, a méhen kívüli bizti nem azért volt....
Na megyek mert a kezem is fáj. :roll:

Kép
németh
 
 


Persze, én tudom, hogy nem azért volt, csak anyunak nem lehetett elmagyarázni. Ha a dokitól hallja a saját fülével, akkor talán elhiszi... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


lyndee: itt vagyok én, olvasgatlak titeket néha, csak írogatni nem akaródzik
Vendég
 


Sziasztok!

Itt az elveszett bárány!
Bocsánat, de szerdán teljesen hulla voltam, csak úgy beájultam az ágyba, tegnap meg azon dolgoztunk, hogy a babaprojekt teljesüljön :oops: :oops:

Lyndee:
Remélem rendeződnek a dolgok, és minden jól alakul! :D

Kép
anda81
 
 


szilvi:helyes,nem szabad annyira eltűnni :wink:

anda:ha Andrea vagy akkor SOK BOLDOK NÉVNAPOT! :D

KépKép
lyndee
 
 


Tabati: na ezek az anyukák már csak ilyenek.... Majd egyszer mi is biztos ilyenek leszünk.
Szilvi: jó, hogy írtál azért. Néha adj jelent magadról, hiányzol közülünk.
Anda: na akkor ez igazolt hiányzás volt! :wink:
Lyndee: mi újság? Hogy vagy?

Én már megint tornáztam (néha nem hittem el, hogy túlélem), aztán elmentünk vásárolni, kitakarítottam, most répát meg karalábét zabálok (a fél karomat odaadnám egy szelet pizzáért), egyébként hulla vagyok, csak még nagyon messze van este 9 óra. :shock:

Kép
németh
 
 


Kinga:Minden bajom ban....fáj a hasam,émelygek és farkasétvágyam van.és volt ma egy pici barna is ezen kívül semmi extra mára....

Mi lesz este 9-kor?
Én is így szoktam 2 nap alatt kiütöm magam,izomláz és társai,majd pár nap múlva anyósom süt vagy főz valami finomat és vége a szenvedésnek.. :oops:

KépKép
lyndee
 
 


Este 9-kor fektetem le a Mátét, addig nincs egy perc nyugalom sem....
Na pont ettől félek én is, hogy holnap megyünk mi is anyóshoz, aztán mindig süt valami fincsit....
Pihenj sokat, meg egyél finomakat! És közben gondolj rám. :D

Kép
németh
 
 


Kinga:szerintem neked semmi szükséged drasztikus diétára,biztos csini lehetsz!Egyél csak nyugodtan mert ha kismami leszel majd nem tudsz :?

KépKép
lyndee
 
 


Hát azért mostanában elszaladt velem a ló. Megint. Amikor terhes voltam 20 kg-ot híztam. :oops: :roll: Úgyhogy a legelejét leszámítva azért tudtam eszegetni... :lol:

Kép
németh
 
 


Lyndee:
Igen, becsületes nevem Andrea! Köszönöm a köszöntést! :D

Kinga:
Holnapra is kaphatok igazolást? :lol: :lol: :oops: :oops: :D

Kép
anda81
 
 


Anda: boldog névnapot, így utólag is! A babáért mindent! Ezúton igazolom, hogy Anda a holnapi napon igazoltan lesz távol. :lol:

Képzeljétek ma megyünk tervezőhöz, úgy izgulok.

Kép
németh
 
 


Kinga:milyen tervezőhöz?csak nem építkeztek?


Én ma borzasztóan voltam,reggel azt hittem sikerül hányni de végül meggondolta magát.Citromos vizet iszogatok,de az sem segít mert egész nap émelygek.szerintem közeledik a vég.... :oops:

KépKép
lyndee
 
 


sziasztok
régóta olvasgatlak titeket kis segítségre lenne szükségem.
Láttam közületek jópáran használtok(tatok) lh tesztet a topik közepe fele jónéhány kép fel is van téve.Ezzek kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.felrakom az én tesztjeimet (nem tudom mennyire fog látszódni)szeretném kikérni a véleményeteket. [img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1208616450.9662.jpg[/img]
Már 5.napja csinálom a teszteket és még mindig két csík van rajta,hol kicsit erősebb hol halványabb.Ápr.6.án jött meg 15.-én (10.napon)kezdtem az lh tesztelést ma már a 14.en vagyok és még mindig két csíkos.Mit jelenthet ez?
Ha valakinek volt ilyen vagy hasonló ossza meg velem a tapasztalatát.Köszönöm előre is.sziasztok
kriszlany
 
 


szia kriszlány!

Tudlajdonképp nagyon érdekes mert iagzából egyik sem egyértelműen pozitív.
talán a 11cn de ott nem repedhetett meg,inkább a 14.cn lesz eddig a nyerő.
Minden esetre csináld tovább,és abból kiderül hogy ma vagy holnap megreped e a tüsződ.
Esetleg a hődet nem méred?mert abból egyértelműbben meg lehetne mondani.

KépKép
lyndee
 
 


szia
a hőmet nem negyon tudom mérni,van szerencsére már egy gyönyörű 15 hónapos kisfiam és ő mindig hamarabb felkel mint én így a hőmérőzést ki kell hagynom.
Mindenesetre tovább csinálom a tesztelgetést lehet veszek mégegy dobozzal bár csak negatív vagy rendesen pozitív lesz egyszer.
köszönöm hogy írtál
kriszlany
 
 


Sziasztok!

Kriszlany:
Üdv közöttünk! :D

Lyndee:
Boldog rosszullétek! :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


Lyndee: igen, nagyon szeretnénk. Úgy néz ki talán még az idén el tudjuk kezdeni! Hát igen, talán a hányás jobb mint az állandó émelygés.
Kriszány: én is Lyndee-t szoktam megkérdezni az lh tesztekkel kapcsolatban....

Kép
németh
 
 


Kiga:nem lesz egyszerű az építkezés,rengeteg energiát ki fog venni,de lehet éppen ez hozza majd meg a babót :wink:

Igazából Lh-teszben Vera a profi én csak próbálozom :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Hozzon mindenkinek örömöt a napsütés és a meleg!

Kinga:
Sok-sok erőt, és kitartást kívánok! Ha gondolod a párom tud szakmai tanácsot adni! (Kőműves, burkoló a lelkem! :D )

Lyndee:
Hogy vagy? Le tudtátok mondani az Invitelt?

Kép
anda81
 
 


szia anda!
Köszi de nem vagyok túl jól.Iszonyatosan hányingerem van egész nap és emiatt nem vagyok 100%-kos.Csomó dolgom lenne de csak nagyon lassa tudok csinálni bármit is.Ráadásul a vérnyomim is nagyon alacsony lehet mert olyan vagyok mint egy alvajáró.
nem tudjátok hogy mikor lesz vége enne a nehéz időszaknak?

KépKép
lyndee
 
 


ja,az invitelnek elfaxoltuk a lemondást,remélem megértették!

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee:
A többiek kövezzenek meg (akinek már van gyermeke) ha nem jól tudom, de én azt olvastam, hogy a rosszullétek kb. a 12.-ig hétig tartanak, majd a második trimesztert állítólag nagyon jól viselik a kismamik. Megtelnek erővel, és sok dologra oda tudnak figyelni. A harmadik trimeszter pedig már eléggé nehézkes, főként a terhesség végén. (Remélem nem mondtam hülyeséget! :roll: )

Kép
anda81
 
 


hogy fogom én ezt kibírni?nagyon szenvedek........ :oops:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee:
kitartás! Már csak pár hét!

Kép
anda81
 
 


Anda: köszi, azt hiszem majd fogok kérdezősködni a párodtól, ha nem baj.
Lyndee: Anda jól mondta, bár nekem majdnem a 4. hónap végéig volt hányingerem. Azt is szokták mondani, hogy amíg meg nem mozdul a babker addig tart. Tudom milyen rossz, együttérzek veled, bár ez gondolom nem sokat segít.

Kép
németh
 
 


LÁnyok, az opk teszt az az lh teszt?

Kép
németh
 
 


Kinga!
Állunk rendelkezésedre! :D
A teszthez, meg nem tudok hozzászólni! Sajna! :oops:

Kép
anda81
 
 


Kinga:sajnos nem tudom mi az az opk teszt.Miért?
És nektek is egész nap volt hányingeretek vagy csak reggel?

KépKép
lyndee
 
 


Kinga: az opk teszt szerintem ugyanaz mint az lh, de ez nem biztos.

lyndee: gondolj arra, hogy miért van hányingered és hogy megéri!!
Vendég
 


szia Szilviiiiii!!!!!!!!!!!!! :D

Mikor van ovud?Lehet ma van? :wink:
Most megettem egy banánt és elmúlt a hányinger :lol:

KépKép
lyndee
 
 


elvileg holnap. tegnap csináltam lh tesztet az már pozitívszerű volt. elég erős volt a csík, de mivel ismerem magam, szerintem a mai lesz a legerősebb és az számít majd pozitívnak és valószínűleg holnap hajnalban lesz valamikor tüszőrepedésem.
Vendég
 


ja, és rggel óta mensis érzésem van. és a derekam is leszakad. úgyhogy tutira holnap lesz a tüszőrepi.
Vendég
 


SZIA SZILVI!!! Akkor hajrá! :wink:

Lyndee: nem akarlak elkeseríteni, de nekem is egész nap hányingerem volt. Reggel volt a legrosszabb, meg délután, amikor jöttem haza a héven. De valamikor úgy aludtam el,és úgy is keltem, hogy hányingerem van. :roll: Próbálj meg minél többet vízszintesben lenni ilyenkor, meg igyál citromos vizet.

Ja és ua. az lh meg az opk. Csak azért kérdeztem mert bejelöltem a görbémen.
Azt nem tudjátok, hogy mi van akkor ha iszom a málnalevelet, és nem tudom mikor van a pé? Mi van ha utána is iszom és nem cserélem a palástra.
Meg még azt szeretném kérdezni, hogy ha tegnap tök nega volt az lh ma szerintetek érdemes csinálni, vagy kihagyhatom?
több kérdésem nincs. :oops:

Kép
németh
 
 


szia Kinga :)

szerintem a palástfű egy "fontosabb" tea mint a málna. a palást segít a beágyazódásban és szintén erősíti a méh falát. én egy győgynövényes könyvben olvastam, hogy a palástfüvet egész ciklusban lehet inni, mert nagyon sok jó élettani hatása van, kifejezetten nők számára. A málnalevelet nem is nagyon találtam se a neten, se könyvben, kivéve aLeo honlapján. szerintem inkább a palástfűre koncentráljál és akár egész ciklusban igyad.

ami az lh tesztet illeti: ha tegnap nega volt, akkor ma nem valószínű hogy pozitív lesz, de ha ez az első/második ciklus, hogy lh tesztet csinálsz, akkor szerint érdemes 5-6 napig csinálni, hogy teljes folyamatában meg tudd nézni a tested reakcióit. nekem volt olyan, hogy egyik nap nega (igaz volt csík, de szinta alig volt látható) másnap meg már majdnem pozitív volt.
ha pár cikluson keresztül ugyanoda esik az lh csúcs, akkor már majd tudod, hogy mikor érdemes csinálni a tesztet és sokkal kevesebb tesztből kijössz :)
Vendég
 


ja, nekem már elég 3-4 lh teszt :) :wink:
Vendég
 


Hali!

Asszem lassan megnyithatjuk a topic gyógynövényes "standját". :D Gyönyörű nap volt a mai, kár, hogy az irodában kellett töltenem, de eljön még az én időm! :lol: :D

Kép
anda81
 
 


anda: hát igen :) amúgy nekem csak egy könyvem van, de ami abban van azt feltétel nélkül elhiszem. a Maria Treben-es nagy gyógynövénykönyv. sokszor segített már nekem.
Vendég
 


Szilvi: köszi, akkor azt hiszem holnaptól kezdem a palástfüvet... A mai tesztelésem elmaradt, mert elfelejtettem és csak pisilés után jutott eszembe. Előtte meg jól teleittam magam, úgyhogy most már nem csinálok..... :evil:
Anda: ne sajnáld annyira az időt, engem teljesen szétfújt a szél. 2 órán keresztül voltunk a játszón, de már majdnem megfájdult a fejem is. Ha beletúrok a hajamba, nem tudom kiszedni az ujjaimat. :oops:

Na lehet hogy mégis tesztelek egy kicsit később.

Kép
németh
 
 


szerintem nyugodtan tesztelj egyet este
Vendég
 


Az lesz. Mert ha meg nem csinálnom, akkor meg az a bajom.

Kép
németh
 
 


kinga: megcsináltad? milyen lett?
Vendég
 


Na megcsináltam tegnap is, de nagyon halvány lett megint. Viszont mára meg jól felment a hőm. :shock: Azt hiszem nem fogom soha megérteni.

Kép
németh
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: