Új privát üzeneted érkezett!

Kép

annus11
 
 


Ez nagy kedvencem....

Fránya piri....

annus11
 
 


Köcce......

Nekem a piri monnnnyon le!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

:lol:
Na én se akarom látni legalább 1 évig!!!!Innentől számolva :wink:

annus11
 
 


Hát igen..... én már most sem szeretném látni, de hát én tervezek, ő meg végez :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az enyém is MONGYÓÓÓÓ LE!!!!!! Kép
Hiányoztatok kicsikéim! Kép
És a net is!
Annus!
Ez az utolsó pirid az évben! Becsűld meg! ezután jön a: Kép Kép bébi!
Zsu!
Te is igy jársz Kép Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


És én is így akarok járni!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép
írtam is levelet a nyuszinak! Kép Azóta csak várok-várok, de nem érik meg a Kép petesejtem.
Ma egész nap Kép ablakot puciztam meg takarítottam. Kép kivagyok!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hol vagytok??? Kép
Vár benneteket Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Én itt vagyok!!!!

Kíváncsi vagyok, hogy mit mondasz a hőmről :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hiányoztáéááááááááááál :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ti is nekem! Kép
A hőd erőssen kismamás!
Holnap felfeléééééééé!!!! Kép Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Avagy legalábbis ne lefelé :wink: :lol:
Ittam palástot is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Közben me rávilágítottak, hogy esetleg felsérthettem e hőmérővel és esetleg amiatt lett reggel barnám :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ejnye!
Szopogatni is lehet azt a hőmérőt! :oops: Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Na jó!!!
Én sem szopizom :oops: :oops: :oops:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Na látodddddddd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Én szopiztam hónapokig, de váltottam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy felváltva szurkálnak a fészkeim és fáj a hasam :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na kíváncsi leszek, hogy mi lesz ebből! :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok!

De régen jártam erre és mennyi mindenről maradtam le!
Nekem itt a görbém, de a hő szerint nincs pé. mivel alacsony. Szerintetek mi a baj?

Annus!
Nincs baba?

Én is szeretnék hőt vezetni a fertyn, de gőzöm nincs hogy kezdjem???!!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!

De régen jártam erre és mennyi mindenről maradtam le!
Nekem itt a görbém, de a hő szerint nincs pé. mivel alacsony. Szerintetek mi a baj?

Annus!
Nincs baba?

Én is szeretnék hőt vezetni a fertyn, de gőzöm nincs hogy kezdjem???!!!!
encike 2
 
 


Encike: Nekem Zsu segített, de már nem tudnám elmondani, hogy is kell.... de kell meghívó hozzá.... csak nem tudom, hogy kell küldeni :oops: :oops: :oops: :oops: NEmtok anguóolul

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát ez a pár nap most már gyorsan elszállhatna :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


köszi Kuzsanna!

Majd segit vki.

Az előbb bocsi 2-szer küldtem el.
encike 2
 
 


No problemo :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ma én is Kép aztán még Kép és aztán még Kép és még sorolhatnám!

Enci!
Nálunk nincs baba!Segítsek a fertyben?Szerintem nem kell meghívó...nekem se volt és mégis regisztráltam.

Zsu!
Olyan jó kis cikk cakk a görbéd...az ilyenekből szoktak lenni a babák!!De hány ilyet láttam már...bezzeg az én görbém!

annus11
 
 


Akkor mára neked is elég volt!
Nézd meg az én görbém, nem értem, hogy miért nincs peteérésem.
Kép
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 90400_.png

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Érdekes...lehet vmi miatt most hátrább csúszik...nincs vmi ami miatt tolódhat?betegség stb.Vagy lehet nem is lesz :? Akkor marad a köv hónap :wink: De elég konstans...még lehet ebből vmi!Holnap reggel majd úgy jössz,hogy megemelkedett a hőd!!

annus11
 
 


Huncutka!
Nekem is ilyen alacsony, de miért? Ezt én se tudom. A mult havi nagyo szép volt.

Annus!
Aha, segitenél majd?
encike 2
 
 


Persze!Ha itt vagy szólj! :wink: Délelött vagyok.Addig beteszek ide pár hasznos dolgot róla!

http://www.fertilityfriend.com/ Ez az oldal!

http://www.fertilityfriend.com/fforeg.html Itt tudsz regisztrálni!

http://125769.homepagemodules.de/t700f6 ... ute-s.html Na ezen a fórumon van lejebb pár csatolt dokumentum,és ott sok hasznos dolgot találsz,magyar kiegészítéssel!!!

Ha elakadsz szólj! Kép

annus11
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Szóval az van, hogy reggel jó kis pérpacám volt már, hőm hiába ment feljebb :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Tuti nem lesz baba.... de mért nem már megint????? Na mindegy, ezt kell szeretni :roll: :shock:

Huncutka: Szerintem lecs, csak pár nappal később.... nekem ugyanígy volt ebben a hónapban..... pár nappal korábban volt ovus fájdalmam,mint ahogy a hőm jelezte, hogy érek :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ez lehet beágyazódásos vérzés is...nem?Nagyon érdekes a görbéd,mondhatni cikk-cakkos :lol:

annus11
 
 


Gondolod????? Ez lehetséges?????? Mondjuk egy hete olyan érzésem van, hogy valami történni fog velem.... és kimondottan a babától érzem ezt :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát érdekes dolgokat művel az ember szervezete.De hamarosan kiderül h mi lesz!!Én már nem adok a jelekre...mert megtréfáltak már egyszer....Ebben a hónapban meg nagyon türelmes leszek.Nem csinálok tezstet idő elött,csak ha késik.Amint lemegy a hő,akkor már sejthető h mi van...Bár nálad ezt se merném állítani...simán lehet baba akkor is ha egy nap leugrik a hőd....minden olyan bonyolult...szörnyű :lol:

annus11
 
 


Ne is mondd..... olyan ideges vagyok ..... ráadásul tesztet semtudok csinálni, amíg pecsételek,mert a vér úgyis pozitívvá tenné a tesztet, ha nincs baba, akkor is :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ne idegeskedj!!!!
Kép Ne törődj semmivel!!!Gondolj a Kép ra!!!

Ha nem jön össze,akkor jön a köv hónap!!!Ti mióta is probálkoztok??

annus11
 
 


Két éve nem védekezünk, de igazóból komolyabban tavaly május óta :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Értem,.na az már hosszú idő....akkor ha azt mondom h légy türelmes,elszáll a füled mellett :wink:

Milyen dokinál jártál?Milyen vizsgálatokon vagytok túl?

annus11
 
 


Szeptemberben SzTK-ban kezdtem, akkor derült ki, hogy magas nagyon a prolactinom (753). Kaptam Bromo-r, azzal felment (1083), aztán kaptam köv, hóban Norprolacot, azzal lement (463), az már határ felett volt és erre azt mondta a dokim akkor, hogy pihizzünk egy hónapot, hátha lemegy magától a PRL-om. Januárban azt mondta, hogy mivel csak minimálisan ment fel, 3 hó pihi legyen, hátha összejön baba. Ha nem, megyek tovább vizsgálatokra. Aztán váltottamdokit és intézményt, mert kaptam egy könyvet, amiben volt,hogy milyen napokon KELL :!: vérvételeket csinálni és NEM SZABAD :!: :!: abba hagyni a gyógyszert. Szóval február óta járok Erzsébetre a Frogács Intézetbe. Márciusban voltak a vérvételek, akkor április elején kaptam Bromo-t megint és akkor mondta a dokim, hogy egy kicsit alacsony a progim is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


KEdden kellene mennem 3. napi PRL ellenőrzésre és 21. napon progisra.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja és megint barnásom van és alig most már.... szerintemnagyon erőlködtem a wc-n, mert nem igazán tudok wc-zni másfél egy hete :roll: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Aha,értem.Akkor te is jócskán megjártad már.Kiskatona vizsgálat nem volt még?Ha nálunk nem jönne össze 1-2 hónapon belül,akkor apcimat küldöm.Mert nem vetem alá magamat több vizsgálatnak,amíg őt meg nem nézik!Mert ugye 50-50 % esélye van h nála a bibi.Mondjuk már sikerült összhozni egy babát,szóval reméljük nála is oké minden!!!

annus11
 
 


Jaj,az nem jó
mondanám h vmi hashajtó hátha segít....talán vmitermészetes dologgal kéne beindítani...ha baba van,ne ártson neki!

annus11
 
 


SzTK-s dokimnak az volt az első, hogy elküldte apát, vele minden rendben van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na,az jó!!!

Nálunk is itt van a beutaló!De még korainak tartom.Az én ciklusom is most rendeződött.Ez a hónap a miénk lesz!!!És akkor nem kell mennie :lol:
Lehet akkor h progi hiány van...a barnázás is erre utalhat...hátha ad a doki vmi progipótlást!!!

annus11
 
 


Hát ma már nem tudok menni hozzá, hétfőn ha hétvégén nem jelentkezik piros, akkor felhívom, hogy nem-e kellene progit kapnom. K

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok! Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Szia Huncutka!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na megjöttem a körutamról!
És képzeljétek,vettem egy szuvenírt...pontosabban egy babapólót.Olyan édi,turiban vettem....halak vannak rajta!Nem volt szivem otthagyni....apcim majd kinyír.De hát ő a nagy pecás!!!És én halas cuccokat akarok a babára adni...szegénynek már most elég hülye az anyja :lol: :lol: pedig még meg se fogant a bébi... :roll: És ezt nem adom oda senkinek,unokaöcsimre pont jó lenne még...de megtartom magunknak önző módon :oops:

annus11
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tartsd csak meg :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok

Igen, a fertire elvileg nem kell meghívó, de mikor épp Zsuzskának segítettem, akkor nem lehetett csak meghívóval regisztrálni.

Lányok, ma vagyok 9 dpo-nál és délelőtt barnás pecsétet találtam a tiszasági betétemen. Azóta semmi.
Hőm fenn, semmit nem érzek. Nagyjából ennyi van velem.

Szép hétvégét nektek! :)

zsu111
 
 


Zsu!

Nagyon jó a hőőőőd :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én is tegnap reggel és ma reggel is barnáztam, de elmúlt nekem is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, látom hőd fenn van. Helyes, csak így tovább még 8 hónapig! :) :)

Drukkdrukk! :)

zsu111
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?