Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jó ritkán járok ide már!Nem sok időm van,meg energiám.Nem vaok jól.

Cuki
nagyon sok jót kívánok régi-új melóhelyedhez,zajlik az élet rendessen,egy kalappal! :wink: :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Hajny,beteg vagy?
Vagy ez csak az esküvő elötti.....nem találok szót rá..

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Sziasztok!

Kazi
Ne haragudj hogy nem mentem :oops: Fodrászhoz mentem délelőtt és mivel volt egy kis "bibi" a hajam, nagyon soká végeztem-
Ráadásul az egész napom jól betábláztam ( ki kellett használnom hogy szabin volt a férjem :D ) alig értem oda egyik helyről a másikra. :) :roll: :D
Most hétvégén?
Lari jobban van? :(

Hajny
Ugyanazt kérdezem mint Gadevi. Mi a baj?
Ma délelőtt nem vagy esetleg otthon?

PILLE
Ha esetleg olvasod..... :)
nagyon örültem a találkozásnak, ne hari hogy nem mentem oda később, de kissé izgalomba voltam Danus miatt :D
Egyébként csak a hajad miatt nem ismertelek meg hirtelen, mivel én még sokkal hosszabb frizurával láttalak, de szerintem ez a mostani nagyon-nagyon jól áll! :)
Orsi-borsi hol volt?
Flóra gyönyörű kislány és tényleg mindig mosolyog! :D
Óriási elnézést hogy Danusom mindig annyira ráúszott szegénykére :( :) .... Apával sokszor szóltunk Neki, de hiába :oops:
aztán Apa mondta lehet hogy Dan direkt csinálja. :lol:
:lol: :lol:

Balim
Még1szer köszi az edző tippet. :)

KépKép
KépKép
nana09
 
 

 
 

hajny-mi van veled?Beteg vagy? :shock:

Lefényképeztem Atticy csinytvéseit ma reggel.Mindig rajta kell legyen a szemem. :lol: Mindent lehúz,mindenhova fölcsimpaszkodik,és mindent a szájába tesz. :lol:


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Nana, semmi gond, hasonlóan voltam én is. Inkább Florcsira koncentráltam. :oops:
Szerintem meg inkább Flóra volt lassú. :roll: Szegény Daninak állandóan a fejét, arcát ütögette az az úszóbigyó.
Orsi anyunál volt, mert bár rejtőzködött a férjem, azért ő is ott volt az usziban. :D Jó volt látni,hogy milyen sokat gyerkőcöt kísért el mind a két szülő.
Köszi a dícséretet :oops: Meglepődtem, hogy Botit is hoztátok, de nagyon nyugodtan, mosolygósan ott maradt melletted. (én nem mertem volna bevinni Orsit, nem bírtam volna elrángatni a víztől)
Remélem megmarad a gyerekekben a kezdeti lelkesedés. Az edzőn nem fog múlni, úgy látom.

Lilypie Pregnancy tickers
pillle
 
 


Szia Pillle!

örülök hogy benéztél. :wink:
Mi általában mindenhová mindketten elmegyünk a gyerekekkel, már ha tehetjük persze. A fociedzőnk is megjegyezte, hogy milyen rendes kis család vagyunk, hogy így Apa, Anya megy a gyerekkel, ráadásul - a többiektől kissé eltérő módon - még hangosan szurkolunk is (még kicsit esetlen) Danusunknak. :D ... persze vannak akik meg "hülyén" néznek ránk, (mindkét dolog miatt) :?

Azt hiszem láttam is kint a férjed. :) (bár ebben sem voltam biztos :oops: ) de most Orsi fotóját látva, Tuti Őt láttam. :D

Boti általában nyugis, de azért sokszor Vele sem könnyű :), tegnap pl. folyamatosan ki akart menni motorozni,
illetve ősszel amikor elkezdett Dani járni a nagy Usziba, azt többek között azért kellett abbahagyni, mert Boti mindig ugrott volna a vízbe. :lol: Apa nem bírt Vele, én meg sajnos mindig iskolába voltam

Tényleg örültem. :D Szombaton jöttök? Danus megy, a keresztanyukájával. :)

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Jaj még annyit, hogy az úszóbigyó kifejezéseden jót nevettem. :D :D :D magam előtt látom... édesek voltak nagyon azzal a sok felszereléssel. :D :D :lol:

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Nana, akkor jó volt a sejtésem, hogy Dani már nem kezdő! Annyira ficánkolt a vízben, mint egy pajkos kiscsikó :D
Igyekszünk menni szombaton, bár nem lesz könnyű Flórát összekapni olyan korán. :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
pillle
 
 


Sziasztok!

Gadevi,Nana,Timci
nem tom mi van velem,állandóan aludnék,ma is meló után hazaértem és aludtam két és fél órát.Endrusom ébresztett mikor hazaért.Étvágyam alig van,fogyok,de a kedvem legalább jobb lett,két hétig naon magam alatt voltam,nem tom mi ez!

Timci
nagyon ari a kisfiad.Nem sok nyugtod van tőle mi?

Hol van mindenki?

Ja
Cuki
milyen volt az első napod?Izgi mi?Na majd mesélj ám!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok :)

Cukker
NAAA??? Milyen volt?????????


Nana+pille:
Hol úsznak a kishalacskák ?


Timci
naggggyon jók a képek :)

Hajny
Mi a baj Valami betegség vagy csak ki vagy merülve?

Nálunk minden ok Ákos teljessen meggyógyult már kedden mehetett volna oviba de még nem visszük 1 hétet itthon lesz még velem had erősődjön az immunrendszere

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


hajny-hát nem,de azért csináltam,h.ne unjam magam. :lol:

roz-köszönöm. :wink:

Csajok el szeretném adni a babakocsinkat,mert kaptam egy másikat,és nincs hejünk,hova tenni 2-őt.Akit érdekelne,szoljon bátran.Az ára 19.4oo,és elvinném Kecsóra,ha netán tán. :roll:
Én nagyon szerettem.Imádtam.Nem szivesen válok meg tőlle,de muszáj.

5 hónapot használt,jó állapotban lévő könnyű, esernyő alakúra csukható,kevés hejet foglal** 5 pontos biztonsági övvel, levehető karfával,kupolatetővel,ami le is vehető ** Több fokozatban dönthető háttámlával,aluminium váz,nagy bevásárlókosár.Sport Top Rider márkájú babakocsi!Annyi probléma van vele,h.a gumiból készült lábtarója lent jobbkéz felöl el van szakadva,de az nem okozott nekünk sem problémát.Egyébként kifogástalan állapotban van.
A képen látható napernyő nem eladó!
Tartozék:lábzsák,esővédő.



Kép Kép Kép Kép Kép

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hajny
esetleg kistesó???????? :P

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


[color=red]hajny-mihamarabb gyógyulj meg,vagy vizsgáltasd ki magad.Komojan mondom.Aggodom érted.[/color]

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok,jó reggelt!

Kedvesek vagytok hogy aggódtok értem!

Lina
nem hiszem hogy kistesó,bár először én is erre gyanakodtam.Két hét múlva kiderül. :lol:

Timci
Szerintem egy pár hét és rendben leszek.Gondolom ez a hirtelen sok munka,meg a háztartás,volt egy kis ideg is,és itt a baj.

Roz
jól teszed hogy hagyod még otthon Ákit,nem lesz rossz majd újra közösségbe mennie?Én utálnék,jobb otthon nem?

Cuki
elfáradtál tegnap?

Nagyon boldog névnapot kívánok neked!Szép napot!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,
ha még két hét múlva derülhet csak ki, akkor tényleg nem valószínű, azt még nem éreznéd szerintem.

Cukker, Donoé, Kocsisandi
Sok boldog névnapot kívánok nektek, és mindenkinek, aki esetleg még Andi, csak nem jutott eszembe, vagy kifelejtettem.

Reni,
pici Andinak külön sor jár, neki is nagyon sok boldog első névnapot kívánunk!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Boldog névnapot minden Andinak!

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Andik!
Nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!!!!!!



Kép

Kép
nyhk
 
 


Kivánok minden Andreának nagyon sok boldog névnapot!

Kép
Kép
Kép
kecsone
 
 


Sziasztok!

Én is minden ANDREÁNAK - kicsinek és nagynak - BOLDOGSÁGOS NÉVNAPOT KÍVÁNOK! :)

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Cukker
NA mesélj! Milyen volt???

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Jaj bocsánat még annyit szerettem volna....

MEGY VALAKI K&H FUTÓ NAPOKRA??? vagy volt már Valaki korábban?

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Hajny :(

Timcike,vatera,teszvesz,express......nekem el is ment mind a kettő..még 2hét se volt.

Andiknak nagyon sok boldogságot kívánok!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Gadevi

Jól vagytok? Ali ugye nem beteg? most nagyon sok a beteg gyerek :( rengeteg csúnya vírusról hallani. :(

és pocakbébi? :) Te, Ő jól vagytok? :)
(bizti írtad.... :oops: hogy fogják hívni?

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Sziasztok!

Donoé,Kocsisandi
Nagyon sok boldog névanpot kívánok nektek is,Reni Andikájának is ,jó egészséget meg minden jót!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Nana
el is felejtettem válaszolni,egész héten délelőttös vagyok,jövöhéten bármelyik délután jó lenne nekem,akár délben is!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Nana
hülyeséget írtam,délelőtt lenne jó!Na,kicsit korán keltem ma!Bocsi!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Nana,jól köszönjük..Ali most jól van,szerencsére,remélem nem is szedünk most 1darabig semmit se össze.Én is jól vagyok,bár már nagyon nehezen viselem az estéket.Hatalmas a pocakom,mindenki el van ájulva.Pedig most nem híztam már 1ideje,remélem nem is fogok többet.
A Pocaklakó Ati babánk is jól van.Még mindig nem fordult meg,egyre jobban aggódok,h mi lesz ha nem is fog...nagyon boldogan és felhőtlenül telt idáig a várandósságom,de ezen vhogy nem tudok túllépni.Nem császárra vágyok,hanem ugyanolyan csodaszép szülésre,mint Alival.Persze tudom ez nem kivánságműsor és erre is fel kell készülni,de még nem sikerült...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


gadevi-köszi,már fönnt vannak.

hajny-örülök,h.azért nincs komojab baj.! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Köszönöm szépen a köszöntéseket és

én is kívánok minden Andreának Boldog Névnapot!

Hát gondolhatjátok, rögtön azzal kellett kezdenem, hogy sütés, készülődés. Sokat filóztam rajta, hogy mi legyen, mert számomra teljesen újak voltak a kollégák. Na mindegy, egész jól sült el a dolog.

Jól telt a 2 nap eddig. Az első nap nagyon laza volt, mert csak mi csajok (adminisztráció) voltunk bent és sokat beszélgettünk, valamint elkezdtem betanulni a munkám. Ma már egész nap vertem a gépet. De olyan szép az iroda meg minden.
Jövő héten kedden lehet, hogy Pestre kell mennem oktatásra, szerdán Szegedre, szombaton pedig céges buli. Szóval zajlik az élet, és nekem ez hiányzott. Most szombaton zsúrba is megyünk, jövő csütörtökön pedig színházba a férjemmel. Reggelente 8-kor kezdek a postán, aranyéletem van, csak el ne kiabáljam.

Adri nagyon nyűgös mostanában, sokat hisztizik. Szerintem azért, mert a böliben elkezdődtek a szabadságolások, és folyton össze vannak zárva a picúrok. Sokan vannak egy szobában, biztos nem nagyon foglalkoznak velük. De tényleg! Én azt hittem, hogy nekik a nyári bezárás a szabadság!

Ne haragudjatok, hogy csak magunkról írok, de most is várnak a fiúk (itt van Bencének egy osztálytársa) és kezdődik a Catan.
Puszi

Andi
Kép
cukkker
 
 


Andreák,
nagyon boldog névnapot kívánok mindannyiótoknak!

Ser,
még egyszer köszönöm a segítséget, olyan aranyos vagy!

Nana,
ezek szerint bevált az edző? Nagyon örülök neki, mi is nagyon elégedettek voltunk vele. Csak nem Pilléék is oda járnak? Mikor lesz ez a futónap? Mi holnap úszóversenyre megyünk (mint majdnem minden szombaton :lol: ).

Hajni,
jobbulást! Az esküvőre tessék szépnek, kipihentnek lenni.

Roz,
végre Áki is rendbe jött, örülök neki :)
balim
 
 


gadevi-menyiért adtad el azt a csodaszépet?És a kicsikét?

:roll:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Gadevi,
ne aggódj azon, hogy nem fordult még be Ati baba, még bármi lehet. A barátnőm (aki most nem terhesen kb. 44 kiló meg 150 centi) babája a 39. héten faros volt, befektették a kórházba, hogy akkor reggel császár, de éjszaka annyit fészkelődött a baba, hogy kérte, nézzék meg még egyszer, és már gyönyörűen be volt fordulva. Úgyhogy szegény így még húzta 41+1 napig, és símán született a kislány. Na, ha akkor megcsászározzák, mi soha nem találkozunk... :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

balim
majd az előnászúton kipihenem magam,4 nap kényesztetés. :lol:

Megszületett húgom kislánya ma délután fél 4-kor.36 hétre mint Anna.2450 gramm,50 centi hosszú.Fekete nagy haja van,de jó lesz látni már,naon kíváncsi vaok rá.Csak hát le kell menni Dunaújvárosba,de majd vasárnap délután leugrunk.Már úgy várom!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


hajny-GRATULA a hugicának!!!Akkor nagyon be vagytok babásodva.Nővérkének,hugicának,nem semmi,már csak te lógsz ki a sorból.Talán megpróbálhatnátok,nemde?! :roll: :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timci
köszi szépen,elvagyunk látva kisbabával valóban,ezért most nem is kell nekem,van kivel babáznom.Jövőre lehet bevállalok egy csöppöt én is!Most Lilikézek,Barnikázok!

Kazi
voltam tegnap délután a szomszédotoknál,Mártiéknál,megnéztük a kiscsikót,ti láttátok már?Csudiszép kis jószág,nagyon ari!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a névnapi köszöntést! Nagyon aranyosak vagytok! Én is minden Andinak kívánok utólag boldog névnapot!

Reni
Kis Andikádnak külön boldog névnapot!

Hajni
Gratulálok a hugodnak a kisbabájához!

Szép napot mindenkinek!

Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Lányok!

Van valaki aki a Hunyadi városi bölcsibe jár? Vagy járt? esetleg ismerőse? A csoportok és a dadusok érdekelnének!

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok!

Hajni:
Gratulálok a tesód babájához!!!
Persze,hogy voltunk kiscsikót nézni :) -már 2x is!
Tényleg nagyon aranyos,de én úgy sajnálom őt is,meg az anyukáját is... :cry:
Rucid kész?
Jobban vagy már?

Nyhk:
Passz!

Estelle:
???

Nana:
Írtam múltkor pü-t!Megkaptad?
kazi
 
 


Sziasztok!

Nyhk
Én úgy tudom, hogy nagyon jó bölcsi. Az egyik szomszédasszony gondozónő a hunyadivárosi bölcsiben. Csak nagyon nehéz bejutni, bár ez minden bölcsire igaz. Remélem nektek sikerül.

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Sziasztok!

Nyhk
a barátnőm kisfia odajár,az ő gondozónénijeivel nincs megelégedve,de szeptembertől ovis lesz a Dávid,így azt mondta nem veszi ki.Mindenkinek mások az elvárásaik,sok anyukától hallottam hogy jó böli.

Kazi
hát én is sajnálom az anyukáját,de szépen fejlődik a kiscsikó!Fogunk még menni,akkor beugorhatok kicsit hozzátok is,egy köszönés erejéig?Rég láttam a lányokat.
A rucim végleges állapotát a hétre ígérte a néni,remélem kész lesz.
Jobban vagyok,bár pechek sorozata áll a hátam mögöött.Tegnap nem tudtam telcsizni,nem volt egész nap netünk,Hetényből hazafelé jövet kijukadt a bicóm első kereke,tolhattam hazáig,a kajcsim leégett,az orrom megkarmoltam csúnyán,stb.Bár vége lenne már ennek a hónapnak. :lol: Vagy egyszerűen csak én vaok a béna?

Roz és a többiek
hogy vagytok?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


én vagyok, de csak olvasok...másra nincs idő
7végén kirándultunk a Börzsönyben....gyönyörűűűű

megyek, gyurmázunk

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


ja, és beirattuk Bebét oviba, de májusban tudjuk meg, hogy felveszik-e (szeptemberi)
Addig meg rágom a körmöm :roll:

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Hajny a tegnapi napom nekem is katasztrófa volt....... :lol: :lol: :lol:

Lina,bár úgy lenne......... :(

Timcike,a kiírt áron..szerintem olcsón adtam,de már mindegy. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Csajok,
szeretnék ötleteket kérni, hogy tudnám Lilit megtanítani orrot fújni. A tubus miatt nem lehet szívni az orrát, nagyon fáj neki, és nem is javasolja a doktornő.
Most szegény beteg, nagyon köhög, és ugye még orrot sem tudunk szívni, már mindennel próbálkoztam, de csak a száján köpköd...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina!

Mi nyuszizunk Levivel!
ahogy felhúzza az orrát fújja is a levegőt!
Biztos tudja Lili, hogy csinálnak a nyuszikal orrukkal.
Gyógyuljatok meg!

Mi is betegek vagyunk másfél hete :?

Kép
adrienn021
 
 


linacska-tud már gyertyát fujni? :roll: Mert ha igen,akkor mond azt neki,h.fujd el az orrodal a gyertyát. :wink: Mi igy tanitottuk meg anno a szomszédbabát,és sikerült. :wink:Gyógyulást nektek!!!!!

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


gadevi-közbe mi babakocsi nékül maradtunk,mert a hires Top Rider babakocsink felmondta a szolgálatot,kettétört. :evil: Szerencsére még idehaza és nem útközben.Visszavitük és jövő csütörtökön kapunk választ,h.mi is lesz.Csere vagy pénz vagy meg tudják csinálni.Kiváncsi vagyok.Szerintem nem tudja megcsinálni.Kinéztem magamnak egy Giraphe Club-osat,ami sokkal masszivab meg extrásabb,és olcsobb,is.Csak azért voltam kiváncsi az áradra,h.én mennyiért hirdessem az enyémet,ha megcsinálják,vagy,ha kicserélik,persze van hozzá még garancialevél is. :roll:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok


Kisbetegeknek jobbulást


Lina
Passzolok nálunk Áki nem tudja megtanlni az orr fujást már teljessen reménytelennek látom :roll:


hajny
gratula a tesódnak :)


Lányok ha ilyen szép idő lesz nem alborétumozunk valamikor egyett ?

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Timci
Fain az ilyen babakocsi :evil:
nekem giraffe clubbosom van. Nekem annyi kifogással, hogy nincs elöl tálca, csak kapaszkodó:?
De én nagyon szeretem, eddig nem volt vele gondunk, pedig lassan egy éve megvan, itthon a Bergont használjuk, mert itt a homokon, kavicson nem jó a kiskerekű babakocsi.
Szokott lenni a vaterán is Giraffe Club-os, de mi a Bethlen körúton vettük tavaly.NÉzz be, érdemes, de ha tudsz alkudj(kicsit drága a használt dolgokban, sztem-de hát kinek mi a drága :roll: )

Remélem tudtam segíteni!

Kép
adrienn021
 
 


ja, persze, a Giraffe-s babakocsik újak a boltban lehet, hogy félreérthető voltam

Kép
adrienn021
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?