Új privát üzeneted érkezett!

Sziszko: A cickafark ösztrogén termelésre hat, a palást meg progreszteronra. Szokták úgy is inni,hogy a 14.napig cicka,aaztán palást és szokták egyben is. Nekem az jött be,amikor 1:1 arányban ittam végig reggel és este evés előtt ½ órával, kivéve a mensi alatt. Illetve most,hogy closty volt nem javasolták, csak a 14.nap után a palástot,ha nem kapok progreszteron pótlást.

Annus: De jóóóóóó!!!!!!! Peteéréses hónap volt!!!!! Látszott a görbéden is,ugye?

Luna! Norculottal nekem is meghozták egyszer és nekem is azt mondta a doki,hogy nem árt a babának.

Nekem is van uh követés. Bár nekem ez az első Clostis hónapom. Pontosabban azt mondta a doki,hogy a menszi után menjek vissza, aztán a középidőben megnézni a tüszőt. Igaz,a menszi utánit kihagytam (anyagi okokból), de kedden lesz a 16.napom,akkor mindenképp megyek.
napvirág
 
 


Napvirág!
Nekem eddig is volt pém!És a görbén is látszott!Ez egy megerősítés volt h télleg van.

Már csak azt nem értem,ha ez a TSH ennyire magas,akkor a doki mért nem mondta.Mért nem adott vmi gyógyszert rá(azt se tudom van e ilyen).Meg oké h a középérték 1.7,én is olvastam.Viszont a normál tartomány az ennél bővebb azért.
Na majd kiderül...ha nem sikerült teherbe esnem akkor jöhet újra a vérvétel stb.

Németh!
Na pont erre gondoltam amit írtál,engem idegesítene ha a doki mondaná h an akkor most tessék akciózni....nem hiszem h tudnék így produkálni....

Köszi az infókat mindenkinek,megfogadom a dolgokat azért.Ha legközelebb megyek dokihoz,akkor majd megkérdezek pár dolgot...majd les,hogy milyen okos vagyok :wink: :lol:

annus11
 
 


annus asszem ezzel a labor dologgal ugyanugy alsz mint en.
Az inzulinertekemet mikor megkaptam orultem mert minden hatarerteken belul volt,aztan jott a pofaraeses mikor mondta a doki hogy igen ,de maganak ez nem jo.azt hittem falra maszok.Kiderult hogy onmagaban nem lenne rosz az inzulinertekem de ha az osszes erteket egybe veszuk akkor mar rossz.

teljesen megertelek az akciozassal kapcsolatban,az elso clostys honapban juszt se akkor voltunk egyutt amikor a doki mondta,es mindig harcoltam az ellen hogy en nem akarok idore akciozni.
sajnos mostmar beletorodtem hogy nekunk most igy kell,de az elejen en sem akartam.

neketek ossze fog jonni hisz az elso is osszejott,meglatod hamar kismama leszel :lol:

Kép
monyo83
 
 

 
 

Jó reggelt :)

Napvirág: köszi, most már mindegy a norcolutnak, ma , 35 nap után hajnalban megjött. Télapó ébresztett, iszonyatos hasfájásra ébredtem. Meg persze elöntött a v... :/

Pedig már azt hittem végre megfogant a babó.

Annus! Az is lehet, hogy az egészet egybe nézve az mondható, hogy minden oké nálad. Ne aggódj miatta szerintem! A lényeg hogy legyen petiérés, és abban az időben házasélet.

Németh holnap du megírom mi volt Párommal a dokinál.
Vendég
 


Luna...akkor te is jössz a következő hónapra!Páran szinte napra pontosan együtt kezdtük a ciklust,szóval akkor együtt is kell babásodnunk!!

Remélem h összejön minnél elöbb,bár ezt az érzést ismeri itt mindenki! :wink: És remélem h ha az összes értéket együtt nézzük,akkor télleg stimmelnek!Na ezzel én nem is foglalkozom többet,mert képes lennék orvosi lexikont fellapozni :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus: ahogy én olvasgattam mindenfelé, ahány doki, annyi féle. Meg a másik, amit monyo is mond,hogy az össz.értékek a mérvadóak. Meg lehet,hogy valamelyik gyógyszertől lett magasabb...szóval szerintem is bízz a dokiban, legfeljebb kérdezz rá,hogy nem baj-e,hogy az ott magasabb.
Nekem is 3-an vézték meg a vérképemet és 3-an mást láttak benne,mert mindegyik dokinak más volt a szakterülete és "csak" a részadatokat nézték! ;)
napvirág
 
 


Luna: Hajrá a következő hónap! Gondolj arra,hogy a köv.hónapban egy csomóan egyszerre fogunk izgulni,mert szinte mindenkinek mostanság van/volt meg! :)
napvirág
 
 


luna sajnalom a menzit.

tenyleg mostanaban mindenkinek egyszerre jon meg :shock:

Kép
monyo83
 
 


Na az én dokim a következőkkel foglalkozik(többek között)

"Főbb érdeklődési területe a nőgyógyászati endokrinológia és meddőségkutatás.
A gyermektelen házaspár mindkét tagjának egyidejű kivizsgálása, szervi és hormonális elváltozások kivizsgálása és kezelése. Peteérés diagnosztika, sárgatest elégtelenség kezelése, ovuláció indukciós kezelések. A férfi termékenyítőképesség diagnosztikája, kezelése, szükség esetén spermadúsítás az ovuláció időpontjában, a sikeres megtermékenyítés céljából."

Na csak ért akkor hozzá!
Lehet vmi fornt van,és az befolyásolja...vagy egyszerűen csak a természet játszik velünk :wink: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok

Luna sajnálom a menszit.
monyo neked meg sajnálom a nega tesztet.:(

Nekem ma már elmúlt a menszim. Még két nap van a clostyból aztán hajrá.

Tényleg mindenkinek szinte egyszerre van meg, ez tök jó. Megy a drukk mindenkinek

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nekem is fel kéne rakni egy vonalzót.....csak elég nehéz,mert foggalmam sincs hány napos ciklust állítsak be! :shock: :D
napvirág
 
 


Na most már kezdem érteni a követést. Hát akkor nekem nem azt csinálta a dokim. Na mindegy, úgyis másikhoz fogok menni.
Igen, ez az időre akciózás nem a legromantikusabb dolog a világon... Pláne, mikor az ember hazamegy a nőgyogyitól. :roll:

Luna: ok, köszi, várom!
Monyo: :cry: sajnálom a nega tesztet. De még elvileg van két napod a piriig nem?

Már én is nagyon várom, hogy elmúljon. De nekem mindig olyan sokáig tart. :evil:

Kép
németh
 
 


németh én eddig úgy voltam vele hogy nőgyogyi előtt nem leszünk együtt. De most apa itthon lesz a héten középidőben, komolyan mintha a sors így hozta volna. Nem akarok egy napot sem elhalasztani.
Úgyhogy hajrá jövőhét:)

napvirág sajn az én ciklusom is a 31-35 nap között mozog, így mindig alapból 31 napra csinálom meg, és menetközben változtatok rajta, főleg peteérés környékén, mert akkor már abból betudom lőni hogy kb hánynapos lesz a ciklus

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hajrá Gabi! Jövőhéten már mi is belendülünk.

Kép
németh
 
 


németh most nézem egy nap van a ciklusunk kezdete között. Neked mikor szokott peteérés lenni? Nekem a 17-21 nap között

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


na még jó hogy utána nézek, nem is jövőhéten van akció hanem majd utána, még csak az 5. napnál tartok

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Köszi!!

Akkor drukkoljunk, hogy termékeny ciklusunk legyen!! :)

Sikerült bejelentkeznem a 12. napra a dokihoz, kiváncsi leszek mit mond majd.

Be kellett vennem már 2 cataflamot, annyira fáj a hasam. :(

Aviva tornát próbáltátok?
Vendég
 


Én is a 4-5. napon járok...már most nem tudom :lol:
És a pém az 20.napig megvan.17-18.napon kb.Akkor most télleg ez is egyszerre lesz!!!Ha...!Most is 31 napos lesz a ciklusom!

annus11
 
 


Én mától számolom, vasárnap kezdem a clostit, és most 3x1 kell majd szednem.

Nem is tudom, most hogyan számoljak majd, 35 napos volt ez a ciklus.

Mennyi idő kell vajon a pete éréséhez?
Miért csak a 12.-13.-14. napokon lehet ultrahangozni?
Vendég
 


Akkor mi van,ha csak a ciklus második felétől a palástfüvet iszom,és a ciklus elsőfelébe pedig semmit?
Amúgy én nem nagyon szoktam észrevenni,hogy mikor van pém.

Németh:a rajz szerint egyáltalán nem vagy ronda,azért kíváncsi lennék rád is.

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko!

Szerintem az is jó!Akkor a ciklus 2.felét támogatod meg.Ennyi!Egyébként azt olvastam h closty mellett nem is lehetne málnalevelet inni(ezért iszom csak minimálisat).De a palástfű az mehet a pé után!Ha nem veszed észre,akkor esetleg egy hőmérőzéssel meg lehetne nézni.Igaz h később fogod látni h mikor volt péd,de a köv hónapban legalább tudod h mikor kénelenie.És figyeld a jeleket!Lehet nálad is van,csak nem tulajdonítottál neki jelentőséget :wink:

Luna!
Nem azért mert h akkora lehet olyan nagy a tüsző,hogy lássa h mehet e a menet...egyébként csak tippelek!Vagyutána is szeretnél menni?

annus11
 
 


Igen én is olvastam valahol,hogy a málnalevélteát nem ajánlják clostival.Akkor szerintem a palástot tutira megveszem.

Kép

Kép
syl100
 
 


luna azért akkor szokták nézni mert van akinek a 14. napon tüszőrepedés, és előte nézik, ne hogy lekéssék. De én pl már megfigyeltem, hogy a 12-13. napon nekem semmi nem szokott látszódni, mikor a 15. napon mentem akkor volt egy 18 mm-es. Ezért aztán ebből okulva eleve úgy jelentkeztem be a dokihoz hogy most a 16. napon megyek, akkorra már tutira látni fogja, ha csak nem megtréfál a sors és most előbb lesz peteérés, de nem hiszem hogy erre sor kerülne. Eddig én is 2x1-et szedtem az 5. naptól, és ilyenkor volt a 19-20. nap környékén tüszőrepedés. Amikor 3x1-et szedtem a 3. naptól akkor a 17. napon volt. Most is így szedem, így nagyon kiváncsi vagyok.

A tünetek nagyon jönnek, főleg a hőhullámok, illetve tegnap szurkált a petefészkem is.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi
de jó, hogy ezt írod, akkor van remény, hogy nekem is nőnek a kis tüszők. Akkor lehet, hogy nekem se a 12. napon kellene mennem, hanem később?
Kardos doki kezel most is?
Neked hány napos a ciklusod?
30 naposnál általában a 15-16. napon lenne, vagy nem jól gondolom?
Vendég
 


luna igen, hozzájárok, te is?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


nekem az előző ciklusom 35. napos volt. Akkor a 13. napon nem volt semmi, illetve egy 10mm-es de arra azt mondta hogy az szerinte nem fog megérni, de még is megért. Utána már nem mentem uh-ra. A 21. napon volt a tüszőrepedés.

Remélem hogy most előbb kezdtem így kicsivel előbb lesz.

Mondjuk nekem is 12-14 nap között mondta hogy menjek, de de most nem megyek akkor eleget csalódtam már hogy olyankor sosincs semmi. Próba szerencse. Hátha most így jobban lát.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Igen. Február óta, előtte sztk-s orvosoknál voltam, meg a medical centerben.

Medikardba jársz hozzá?

Ma jelentkeztem be 28-ra kaptam időpontot, az lenne a 12. napom. Lehet célszerűbb lenne átrakatnom az időpontot?

Kibuktam azon, amikor mondta, hogy nem lát semmit, ez a 13. napon volt, és előtte is a 13. napon uh-zott. Volt egyszer vérvizsgálat is, az is elég sz@r lett.

Majd írd meg kérlek, hogy mit látott. :)
Vendég
 


luna én is 28.-án megyek:) 15 órára. Hátha már bejelntkeztél érdemes azért elmenned, nem tudom mióta szeded a gyógyszert, de nekem is kellett idő mire kitapasztaltam hogy hogy hat. Szerintem menj el, és ha nem lát semmit, akkor mondd meg neki hogy szeretnél még egy uh-ot mondjuk csütörtökön is. Nekem beleszokott menni. Nem volt még ilyenből probléma. Igazán szupi orvos, én mindegyiket nála szültem, na meg a vetélésnél a műtétet is ő csinálta, eléggé ki volt is. Megismerhettem erről az oldaláról is és nem csalódtam benne. 11 év alatt elég jól ismerjük egymást.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Igen a medikardba járok, hozzá nem lehet csak oda menni, mert tudod ő külsősként dolgozik a Bajcsyban, max néha ügyeletben lehet hozzá bemenni.

Persze hogy megírom

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Na meg a másik hogy jó időben be kell jelentkezni mert rengetegen járnak hozzá, és nehéz időpontot kapni

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Akkor lehet, hogy találkozunk, nekem 15:20ra van időpontom. :)

Ez lesz a második kúra, először rögtön 2x1 adaggal kezdtünk, most lesz a második 3x1 tablettával.

Mindegyik gyermeknél kellett gyógyszert szedned?
Vendég
 


luna akkor tuti találkozunk, mert utánam te fogsz következni:) Ez tök jó:)

Értem, én is múlt hónapban 2x1-et szedtem, most 3x1-et.

Az első spontán fogant a 2. hónapban.
A középső gyerekemnél 6 hónapig próbálkoztunk spontán, majd elmentem hozzá adott clostyt és abban a hónapban már terhes is lettem.
A legkisebbnél pedig 3 hónap spontán, és 3 hó closty, és a3. ban jött össze.


A negyediknél július óta próbálkozunk 3 hónap closty 3. havinál pocaklakó, ez volt októberben. Csak ő sajnos nem maradt meg.
December 20-án műszeres befejezés.

Azóta februártól lehetett elkezdeni a próbálkozást, és ez a 3. clostys hónapom.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Klasssz, akkor biztos találkozunk :)

Sajnálom a 4. babót. De majd most összejön!!

Lehet, akkor megpróbálom majd rádumálni még egy uh-ra, hogy akkor mit lát.
Vendég
 


luna mondd meg neki hogy szerinted múlthónapban is később volt a peteérésed, mert érezted, és szeretnéd ha csinálna még egy uh-ot, mert akkor vagy nyugodt.

én most pl arra próbálom majd rábeszélni hogy ha van jó tüszőm, akkor adjon tüszőrepit.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Vérvételre nekem is kellett volna mennem, de elhalasztottam, mert ő a 28 napos cikluhoz számolt, és nem hosszabbhoz, és hiába mentem volna a 20. napon vérvételre, még azt a részét amit látni szeretett volna nem látta volna.

Ezt is megmondom majd neki, na meg a másik hogy most az építkezés miatt nem akartam. Majd ha átköltözünk a másik házba, akkor megnyugszom, és akkor elmegyek a vérvételre is.
De nem lesz rá szükség mert tutira addigra babás leszek:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nekem a 11. napon volt utoljára a pé-m, 26 napos volt a ciklusom.

Kép
németh
 
 


németh de örülnék egy ilyen rövid ciklusnak. Olyan nehéz kivárni a 35 napot.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


(No lássuk sikerült-e a vonalzó feltöltése....)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


JEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!
:) :) :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Hát azt elhiszem. :( De reméljük most már sokáig elkerül majd a piri!

Kép
németh
 
 


Napvirág: ügyike vagy!

Kép
németh
 
 


Gabi neked mindig ilyen hosszú volt a ciklusod?
Oké, mondom neki majd mindenképp. El tudom képzelni, hogy akkor nekem is azért volt ilyen rossz, mert korán kérte a vérvételt. Bár akkor tájt 30 napos ciklusaim voltak.

De jó, hogy ti már ott tartotok a ház ügyben.

Mi a hónap elején adtuk be a terveket engedélyeztetésre, 60 napot írtak elbírálási időnek, aztán kezdhetjük. Generációs bővítés lesz, így remélem 2-3 hónap alatt már meg is lesz.

Ilyen vonalzó honnan tölthető le, illetve hogyan?
Vendég
 


Hűűű,mennyit írtatok ma! :)
Hát elgondolkoztam ezen a 12-14. napos dolgon. Én a 16.napon megyek uh-ra ( A Medical Centerbe :) ) ....lehet,hogy akkor már késő lesz? :( Érdekes ez az első cilkus így,hogy nem tudom mi hány napig tart! :wink:
A múlt hónapban nem volt tüszőrepedésem. Akkor lehet,hogy most sem lesz? :(
A palástot én is el fogom kezdeni mindenképp (hacsak nem kapok gyógyszert),mert szerintem nekem használt. :) Viszont én azt teljesen natúron,ízesítés nélkül iszom. Úgy tudom,hogy a gyógyteákat max.mézzel szabad ízesíteni, azt én meg nem szeretem. Málnalevelet még nem ittam.

Luna-Gabi: Tök poén,hogy találkozni fogtok a dokinál!!!!!! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág te kihez jársz a medicalba?
Vendég
 


luna: nagyon sokféle vonalzó van, pl: noivonal.hu, babafalva.hu, tickerfactory.com.... És a profilodnál az aláíráshoz kell beírni a kapott kódo BBcode

Kép
németh
 
 


kicsit ragad a t betűnk

Kép
németh
 
 


Luna: Mericli Metinhez. Nagyon szeretem,mert szerintem nagyon jó orvos. És kihez jártál? (Bár én csak őt ismerem onnan)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziszko: a kisfiam iwiw-jén meg tudsz nézni Misák Máté.

Kép
németh
 
 


luna sajnos igen. Én a terhességek között szedtem fogigátlót és utána zavarodott meg a cklusom mikor abbahagytam. Régen még tini koromban, 31 napos volt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


hurrá laptető :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?