Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát hőm szerint szerintem 9-én volt PÉ-m :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 



Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Akkor most nem maradt más mint várni :wink: Szorítok!!!!Csinálsz majd jóslást???Ha igen feltétlenül mutasd meg!!!!Én ebben a hónapban nem csinálok semmit!Most a hőmet se mérem....de van még 2 hetem h eldöntsem...lehet pár nappal pé elött elkezdem megint.Majd meglátom milyen állapotban leszek akkor :wink:

annus11
 
 

 
 

Annus!
Nem csinálok jóst, mert nekem alapból mutatja a dupla csíkot.... úgyhogy marad a csütörtök reggel, hacsak közben piri nem jelentkezik :shock:

Hát akkor mindent bele most is :lol: :wink: :lol: Nekem most kezdett fájni pocim, mintha meg akarna jönni.... de azt már két napja érzem :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Már most???Jó korán!

Ja-ja,mindent bele lesz most is :wink:

annus11
 
 


Szép napot mindenkinek!

Annus: Igen, már most és zuhantam is nagyot :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

MAi hőm:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 17600_.png

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bár ahogy elnéztem a "babás görbék"-et, vannak olyanok, amikre eléggé hasonlít az én görbém :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa, az lh-id alapján szerintem is 9-én volt pé-d, de a hőd alapján szerintem 10-én. Viszont a 9-i lh-dat a többivel összehasonlítva nem tartom pozitívnak. A 8-ai a legerősebb, előtte és utána halványul. Vagyis szerintem az lh csúcs 8-án volt, pé 9-10. körül. A mai hőesés nem túl biztató, viszont ha azt nézzük, hogy 6-7 nappal pé után emelkedik az ösztrogénszint, ami hőeséshez vezethet, akkor nincs nagy gond. Nyálkád milyen? Kiváncsi vagyok a holnapi hődre, nagyon.
Amig nincs piri, minden esélyed megvan a babára! Drukkdrukk! :)

A ciklus.hu nekem még egyszer sem volt képes normális helyre tenni a keresztet, szerintem egy nagy rakás sz.r. Abba is hagytam ott a görbém vezetését, maradok a Fertinél és a Wunschkindernél.

Szép napot! :)

zsu111
 
 


Bocs, vak vagyok, látom a nyálkát. Viszont tényleg, lehetett 9-én pé, mert 10-én korábban mérted a hődet, attól is lehetett alacsonyabb. Reális is lehet akár a mostani hőesés. Nyugi, szerintem nincs gáz, meglátjuk milyen lesz holnap a hőd. Szorítok!

zsu111
 
 


Zsu!

Köszi a biztatást..... nagyon bízom benne, hogy ez a mostani kiugrás a beágyazódást jelenti, de eldől a következő pár napban, az tuti.......
Még sosem izgultam ennyire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A Fertyn én is gondolkodtam, de nem tudok angolul sajna.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Németül tudsz? A wunschkinder is klassz.
Ha nem, szívesen segítek a fertiben :).

zsu111
 
 


Hát 12 éve még tudtam....most már ezt nem mondanám el magamról :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
MEgköszönöm, ha segítesz nekem benne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsa, felveszlek msn-en.

Úgy sztem könnyebb lesz elmagyarázni :).

zsu111
 
 


Felvettelek

zsu111
 
 


Mindjárt bekapcsolom

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu: Köszi szépen a segítséget :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsa, sikerült meghívót küldenem neked a fertiről! :)

Ha kell, segítek regisztrálni, stb. :)

Drukkdrukkdrukk!!!! :)

zsu111
 
 


Okeska, a ferti még jobb lenne.... apácska szerencsére beszél angolul, úgyhogy majd ő is tud nekem segíteni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És köszi a drukkokat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszika neked

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Még szerintem is normális a lesése!!!Ha afertin akarod vezetni,vagy ott is akkor a http://125769.homepagemodules.de/f63-tm ... s-hez.html egész jó segítséget kapsz.Oda van írva mit jelent magyarul!!!Hasznos!Én itt vezetem!

annus11
 
 


Annus: Köszike neked is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Igen, itt mindenképpen fogom, ezt sokan dícsérték már :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok, kész a fertis vonalzóm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csak azt nem tudom, hogyan lehet ide beilleszteni :?: :?: :?: :?: Help me!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt!

Zsuzsa, milyen a mai hőd? Remélem felfele vette az irányt :)

Fertis vonalzóm nekem is van, de ide én sem tudom hogyan kell beilleszteni....

zsu111
 
 


Szép napos gyönyörűséges kakukkos reggelt mindenkinek!

Hát nézzétek a hőmet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Csak maradjon is így :wink: 8)

Zsu: Milyen volt az éjszakátok??

Huncutka: Mikor találkoztok a Tündével????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Gyönyörkdtem a vonalzókban!!!Zsu!Remek!!!!Így tovább!!!
KépReggel van már megint!!!!A francba :lol:


Huncutka!

Merre jársz?????Hogy állsz?Mesélj!!! Kép

annus11
 
 


Szia Annus!

Nemsokára péntek van!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jogszigorlat:

Két diák elmegy vizsgázni. Az utolsó dobásuk a jogszigorlaton. A prof
lakásán van a vizsga. Felmennek. Bemegy az első.
Prof: - Húzzon tételt!

Srác kihúzza. Nem tud semmit, hebeg-habog össze vissza.
Prof: - Hát kolléga, maga nem lesz kolléga.
Diák - 1: Nézze professzor úr a családunkban nagy szégyen volna, ha nem
sikerülne a vizsgám. Adjon még egy lehetőséget. Felteszek magának három
kérdést, ha tud rá válaszolni, rúgjon ki, ha nem, akkor beírja a jelest.
Prof: - Ilyen még nem fordult elő a praxisomban, de maga annyira pofátlan,
legyen!
Diák - 1: Nos professzor úr, mi az ami törvényes, de nem jogos, nem
törvényes, de jogos és mi az ami se nem törvényes se nem jogos.
Prof gondolkozik, gondolkozik, pörögnek a lexikonok, jogszabályok az
agyában, majd azt mondja: - Tessék itt a jeles, de takarodjon, nem is
akarom látni magát!

Megy ki marha büszkén. Mutatja a másiknak, hogy ötöst kapott. Az forr
magában, hogy ez hogyan lehet, amikor sokkal hülyébb, mint ő.
Belép.

Prof: - Tudja mit, ne is húzzon tételt, felteszek magának három kérdést, ha
tud rá válaszolni, beírom a jelest, ha nem, ki van rúgva. Ugyanúgy
elmondja, mi az ami törvényes, de nem jogos, nem törvényes, de jogos és mi
az ami se nem törvényes se nem jogos.
Srác gondolkozik:

Diák - 2: - Nézze professzor úr, az, hogy ön 80 éves és van egy 20 éves
felesége, ez ugye törvényes, de lássuk be, nem jogos. Az, hogy az ön 20
éves feleségét egy 20 éves fiatalember rendszeresen kefélgeti, ez ugye nem
törvényes, de lássuk be, jogos. Az viszont, hogy ez a fiatalember az előbb
ezért magánál jelest kapott, na ez se nem törvényes se nem jogos...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A tanárnõ megkérdezi az osztályt : "Ha öt madár ül egy kerítésen és az egyiket lelövöd, hány madár marad a kerítésen?"
Pistike jelentkezik. "Egy sem, az összes elrepül a lövés dörrenésekor."
A tanárnõ bólint: "A helyes válasz 4, de tetszik a gondolkodásod."
Erre Pistike: "Tanárnõ, én is szeretnék valamit kérdezni. Három nõ ül egy padon, egy-egy fagyit esznek. Az egyik finoman oldalról nyalogatja a háromgombócos fagyit. A második fentrõl az egészet bekapva a tölcsér peremét szopogatja. A harmadik a fagyi legtetejét harapdálja le. Melyik nõ van férjnél?"

A tanárnõ tetõtõl talpig erõsen elpirul, de válaszol: "Nos, hát gondolom a második, aki föntrõl az egészet bekapva a tölcsért szopogatja."
Pistike: "A helyes válasz: amelyiknek karikagyûrû van az ujján, de tetszik a Tanárnõ gondolkodása."

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Jaj ez a második!!!!Szétröhögtem a fejem :wink: :lol: Kép

Na voltam a dokinál!Minde eredményem rendben!És kiváló peteérésem volt...kár hogy nem kaptuk el....na majd köv hónap.Javasolta h nézzük meg a kiskatonákat is.Ha nem jön össze ebben a hónapban,akkor elküdöm az uramat...hátha nála van vmi. :wink:

annus11
 
 


Annus!

Köcce :lol: :lol: :lol: :lol:
Az énuramis volt népszámláláson és semmi borzalmas, túl élte szegénykém is...Erzsébeten volt. Vihette az "anyagot", mert ugye Csepel közel van nagyon.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lehet vinni az anyagot....mert nekünkmeg ide kell emnni az utca sarkára!7 perc séta kb....lehet itthonkényelmesebb lenne neki.Csak nem mondta a doki h lehetne vinni,nem tudom h azt hogy kell tárolni,meg elég tiszta vmibe beletenni....na mindegy.

annus11
 
 


Párom egy tiszta üvegbe tette..... a lényeg, hogy tiszta legyen és üvegből :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szerintetek mikor fog a Ferti terhesnek jelölni???? Ha teszteltem már pozitívat???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szerintem csak akkor....de nincs ilyenről tapasztalatom...

annus11
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, igen akkor. Mennyi idővel hamarabb (vagy később? de szerintem nem...) mértél ma hőt mint szoktál? Karikás hőt kaptál....

Hogy vagy?

Annus, hogy vagy? Mensi van még? Apával mikor kezdtek gyakorolni? :wink:

Ja, képzeljétek, kinn van a kínlódást okozó foga Emmának 8) ! Éjjel csak 1x sírt fel :) Végre alhattam egyben 4 órát! :lol:

Szép napot nektek! :D

zsu111
 
 


Szép napot mindenkinek!

Ma 6kor volt kelés, ilyenkor reggel kezdek.....

Ja..... és zuhan a hőm ezerrel...... és megjöttek az első barnás csöppek is :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Szóval tuti most sem lesz baba :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsu!
Juhéjj!!!! 4 óra egyben...... ez igen :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus!
Ti hogy aludtatok?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, sajnálom :(.

Azért drukkolok, a pecsét még nem piri :wink:.

Ha meg mégis, szerintem menj el dokihoz a pecsételés miatt (én elmennék).

puszi :)

zsu111
 
 


Hu!

Na...hol kezdjem...
Zsu11!
Gratula azalváshoz,na és a fogacskához!!!

Zsuzsanna!
A barnázás miatt én is dokihoz mennék....ez nem jelent azért jót.Nem szoktál teákat inni?Málnalevél-palástfű?Hormonvizsgálaton nem voltál még?

Na mi...hát apcim készenlétben van...Hétfőn elment...ma jön haza délután.El se engedem egész nap!!!Hát mivel jövőhét végén már közeledik a pé,így addig gyakorolunk...aztán is gyakorolunk,csak sűrűbben.És reméljük bekerül a babóca :wink:

annus11
 
 


Hát tuti jön piri, mert csak 36.5 volt reggel a hőm, mikor eljöttem... szóval napok kérdése. MA megyek és veszek nem is tudom.... cickafrakor, vagy palástfüvet vagy málnalevelet????

Zsu!
Melyiket is kell?? Elfelejtettem elhozni a füzetemet, amibe leírtam :oops: :oops: :oops:

Annus!
Akkor párodra fel ezerrel :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy folyamatosan nézik a hormonomat..... ha vasárnap megjön, akkor kedden mennem kell vérvételre :roll: :roll: Akkor rákárdezek majd a pecsételésre is.... hátha a dokim is ott lesz.... :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Málnalevelet a ciklus 1. napjától pé-ig, pé-től pedig palástfüvet. (direkt nem írom, hogy ciklus végéig, mert remélem most jóóó hosszú, 9 hónapos ciklusod lesz :wink:, akkor viszont 12. hétig érdemes inni).

Viszont: ha ne adj' isten a progeszteron-szinttel lenne gond nálad (pecsét miatt mondom), és kapsz progipótlást, akkor nem kell a palástfű. De inkább vedd meg, az a biztos. Nagyon bízom benne, hogy semmi gond nincs nálad és jó lesz a vv eredménye! :)

A dokidat felhívni nem tudod? Érdemes lenne beszélni vele szerintem.

zsu111
 
 


Sajna a progimmal is gond volt a multkor. 15 lett és 10 kellene lennie. Szóval progis vérvételre majd a 21. napon kell mennem, de lehet, kedden azt is megnézik. majd rákérdezek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És a málnát szerinted már ma igyam???? Vagy várjam meg a Niagarás napot???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna!
Bár nekem niagarás napom nem szokott lenni,de én málnalevelet ittam az első naptól!Nem volt bajom tőle...
De nem iszom minden nap.Csak ritkán,mert szedem a clostyt is.

annus11
 
 


Zsuzska, a mensi első napja =normál vérzéses nap. Vagyis szerintem várd meg, hogy mensi legyen, akkor kezd a málnát.

zsu111
 
 


Jaigen...szóval ha pecsételsz várd meg amíg megjön rendesen!

annus11
 
 


Okes, köszike csajok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Akkor ma tuti megveszem, legalább otthon lesz és csak főznöm kell.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Kicsit eltüntem, de most már vagyok.
Még nem taliztam Tündével, de jövő héten fogok.
Már nagyon várom.
Nekem már pének kellene lenni, de nincs :cry: Azt is nagyon várom.
Jövök késöbb.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!

Nagyon várunk már!!!!!!
Hajrá PÉ!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka!
Várunk!!!Hiányoljuk a hangulatjeleket!!!Dobok is egyet...
Kép

annus11
 
 


Annus!
Ez nagyon tetszik! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, vettem palástfüvet és cickafarkot is... úgyhogy most már jöhet piros :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?