Új privát üzeneted érkezett!

Ani!
Azt én sem tudom mit jelent! :oops: Neked ilyen nem volt?

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ilyet nem mondott edig nekem senki. Csak annyit mondtak hogy hátsófali a méhlepény. És legutóbb hogy a méhszáj nyitott (c:3100). Ha jól értelmezem az a datokat.

madiani
 
 


 
 

Nemtudom, nekem is csak most van elöször irva a papiromra.Nekem is hátsófali a méhlepényem. A méhszájam 3000 volt eddig.Majd jövöhéten megyek vizsgálatra és akkor majd rákérdezek, hogy mit jelent!

Kép
Kép
nibcsike
 
 



Nekem is szokott csuklani!

Kép
Kép
nibcsike
 
 



Nagyon szeretem minden mozgását a kis drágámnak. Ha csuklik kicsit sajnálom, mert egyből rugdalózni is elkezd, biztos nem szeret csuklani. Nagyon hiányozni fog ha már nem érzem ilyen közel magamhoz, de azért várom ogy megszülessen.

madiani
 
 


Ma láttam egy párnapos picibabát annyira picike volt és aranyos!Alig várom már,hogy meglegyen!És lássam! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!!!

Csak épphogy beleolvastam reagálok de bocsánat ha kihagyok valakit!

Vicuska
Szuper hogy megjött!Megadrukk...örülök hogy kedves volt a nőci!(nekem az sokat számít milyenek a telefonban)

Márti

Ilyen velünk is sokszor van hogy nem alszik a Réka és végül már üvölt a fáradtságtól...Gabi szuper tanácsokat adott kb.én is azokat szoktam..mi sajna cumizunk mert a kórházban ha sírt rögtön azt adták neki itthon meg már nem tudtam leszoktatni..elég makacs a hölgyemény..ne ijedj meg semmiképp,beszélj hozzá nyugodtan kedvesen,puszilgasd,simizd,sétálva ringasd...valami biztos használni fog!Fel a fejjel!

Kata
Réka 15dekát hízott 2hét alatt,amúgy meg 1hónap alatt hízott majdnem 1kilót a múltkor...mondta a védőnő is hogy látszik rajta hogy nem olyan kis pufi..sajna sokszor a kaja felét kibukja..Gerinek szép súlya van..pocakfájás?kaki??

Tundi
Örülök hogy minden rendben remélem megnyugodtál...nekem a 20.hétig mindig kevesebbet mondtak 2héttel..aztán behozta a méhem is meg a pici is..pihizz sokat és vigyázz magatokra!!

Gabi
Nagyon klassz a házikótok..irigyellek hogy házatok van...!

Bessy

A kórházban volt egy lány aki szintén próbálkozott lombikkal évekig aztán szüneteltették és spontán teherbe esett!Szóval most megszülöd a 3-as ikreket aztán jöhetnek a többiek!:P

Vikike
Milyen volt az oltás?Levike nagyon sírt??Jól vagytok?

Andesz

Köszönjük aranyos vagy..mi volt a dokinőnél??Állítólag a mensi alatt is változik a tej íze és ilyenkor nem kell a piciknek..

Szilvi

Grat a szerződéshez!!:)
Én is most nézem mennyi idős terhes vagy..én ilyenkor már majdnem szültem:)Nem izgulsz??

Ani

Én apa ingjét hordtam a kórházban meg a Kriszta adott hálóinget..de az ing olyan jó volt mert kicsit velem volt bennt apa is...én nagyon szerettem érezni a csuklást...

Eniko
Sajna ez tényleg 2hét...én is kiakadtam anno ezen..még lesz pár amire várni kell..

Alexa

Irigyellek a kilók miatt..bár te alapból csini vagyol...biztos sokat mászkálsz Martinka után..

Ildi

Örülök hogy jól vagytok!Anyajegyeddel mi újság?

Nibcsike

Nektek is örülök hogy minden rendben..én sosem mertem előre menni még megvertek volna :roll:
A 2.nem a méhlepény érettségére vonatkozik?

Judy
Az én párom is imád horgászni..mondta hogy Rékából tökös csaj lesz majd jár az apjával pecázni:)Barbika szépen növöget?Pocak?

Velünk az van hogy ma felhívtam a Csnk-t hogy időpontot kérjek ultrahangra /ami azért kell hogy megnézzék zárt-e a gyomorszáj ahogy Andesz is írta..ott kell megetetnem a Rékát és megnézik evés előtt,és után a pocakot/ és képzeljétek május 26ra kaptam időpontot...hiába mondtam hogy 2hónapos kisbaba és emiatt nem kaphat még oltást sem és hogy minél hamarabb meg kell nézetni szartak rám..felhívtam a védőnőt mondta hogy kérdezzek rá ha a magánrendelésre megyek,mennyibe kerül?Utána már fel sem vették a telefont..most kétségbe vagyok esve mert az nagyon messze van..tököm tele van az egészségüggyel :x :cry: Most nézzem addig hogy szenved a babám?A hasfájás újra aktuális sajna..most kaja előtt kell adnom neki Sinlakot (ez egy sűrűbb kenyér alakú pép..nem tápszer) hogy ne bukja vissza utána a kaját..na mindegy.
Éjjel már 6órákat alszik a Réka..mondjuk 1óra alatt alszik vissza de utána durmol..aztán napközben nem alszik semmit.Már akkorákat vigyorog..egyik nap félig átfordult..csak lestem...:)

Szép álmokat mindenkinek!


Drukkok:
04.17. 12:30Koraszülött gondozás
04.18.9:00 Szemészet
Vendég
 


[b]Kriszti[/b]
Bocs:)Martinka nagyot nőtt már,kész kis pasi!Aranyosak a képek.
Vendég
 


Ibi!A placenta a terhesség előrehaladtával meszesedni kezd,ez teljesen normális folyamat.1-es,2-es,3-mas érettség van,most a tied a kettesben jár.Nyugi! :D Gratulálok a szép eredményhez! :D

Vicuska!Gondolom,még ennyire sosem vártad pirit,mint most!Időpont is van,ez szuper!!Végre indulhat a lombik!!

Bessy
,hogy vagy??
Vendég
 


Krixta!

Látom holnap mentek koragondozásra!Ott nem lehet kérni egy UH-ot??Az a május 26 tényleg durva ilyen esetben!! :shock:
Vendég
 


Kriszta, gratula a félfodulóhoz. :) Nagyon sajnálom hogy nem sikerült időpontot kapnotok. Ez felháborító!!!! Nagyon tele van a hócipőm az egészségüggyel. Ne add fel, ha kell sétáljatok be és addig sírj a nyakukon Rékával, amíg nem adnak korábbi időpontot. Sztem ez noszensz! Tényleg az az ismerősőöd (akivel a múltkor taliztál ott) nem tud segíteni? Csak azt tudom mondani hogy akármilyen nehéz is légy kemény és határozott, ha kell fenyegetőzz is. A doki nem tudna segíteni? Lehet ha rájuktelefonálna....

Alexa, :) milyen jó hogy sok tapasztalt anyuka van köztünk.

madiani
 
 


Alexa
Köszönöm szépen, most már tudom!

Krixta
Remélem Rékababa jobban lesz!Hát az egészségügy ennyire szar lett sajnos!Az több mint egy hónap!

Szilvi
Gratulálok a házhoz!Hol tudtatok venni?

Ágica
Majd irj, hogy mi van veled!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Jó éjt nektek!!! :D
Vendég
 


Én is megyek csicsikálni, holnap jövök.
Pusszi mindenkinek


(u.i: Vicuska annyira örülök, még soha nem örültem ennyire egy pirinek, már nincs sok és Bessy nyomdokaiba lépsz...)

madiani
 
 


Jó reggelt,

Judy, nagyon boldog szülinapot!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Judy
Kép
Vendég
 


Jó reggelt! :D
Judy! Nagyon-nagyon Boldog Szülinapot!!!!
Vicuska! :D
Jaj de jó,hogy megjött :D ,reméljük minél elöbb babás leszel! :D
Krixta!
Azért nagyon durva ez az időpont! :twisted:
Tényleg próbáld meg magánba!
Na,szóval,minden rendben volt a dokinál,Bence teljessen egészséges,dokinéni egy tündér volt! :D
Azt Ő sem nagyon tudja mivel magyarázni,hogy miért hisztizik a cicin,v.színű tényleg az íze változott meg,ebben szerepe lehet a laktoherb teának is,mert sok gyógyinövényt tartalmaz,és lehet,hogy érzi a tejemen Bencus! :roll:
Most abbahagytam már pár napja!
Azt mondta dokinéni,nyugodtan mehet már a főzelék is ,meg a gyümölcs is! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 




Sziasztok, jó reggelt!

Judy! Boldog szülinapot!!! :)

Vikike: Hogy bírtátok az oltást? Remélem minden rendben volt!

Márti: Örülök hogy a tegnapi éjszaka "csendes" volt :) Sok ilyet kívánok!
Na tessék! Mostmeg olvasom a kis kálváriadát szegéynkével. Lehet tényleghogy az idő. Mi anno be szoktuk egy plédba tekerni szorosan ahogy a pocimba volt és úgy dudorásztam neki halkan, bár rég volt ez már.

Nibcsike: Köszönöm jól vagyok. Koponyavégű fekvés. Szegény babáknak nem száll a fejükbe a vér? :)
Örülök hogy minden ok a babócátokkal. Milyen hangulatba volt Csetényi?

Alexa: Sárgulok az irigységtől, bár én még a "hízni jó" fázisban vagyok :) Remélem nekem is könnyen fog majd menni a régi alakomat visszanyerni, és ne légy telhetetlen! :)

Ildi: Szuper hogy a babócával minden rendben van :) Az anyajegyedet lehet hogy érdemes lenni leszedetni.

Vicuska: :) Hurrá a pirinek!!!

Kriszta:
Én nem vagyok cumi ellenes, Barni is cumizott. Mostmár jó cumik vannak, azaz a fogakat nem deformálják, és olvastam hogy jó a babának a cuclizás. 1,5-2 éves kör között kell elvenni től - ha tudjuk :) mi tudtuk - de előtte semmi gond ha cumizik.
Mondjuk ezt nem azért ítram mintha te az lennél. Szó sicns róla, csak ahogy olvasom sokak ellenzik a cumit, vagy legalábbis tartanak tőle.
Sajnálom az UH-s mizériát. :(


Rólunk:
Kisfiamml ma az oviba sikerült összevesznem. Megkértem hog yvillámmanóját vagy vigye ba a csoportba, vagy tegye a szákjába. Ki kérte magának hogy piszkálom, nagy duzzogva bevágta a zsákba a játékot, én meg jól kiosztottam hogy elég volt. Nem igaz hogy nem lehet tőle semmi tkérni. Azt hiszem kicsit keményebben kell fellépnem. :(
Kicsit szoorú vagyok emiatt. Ja! És ma megmondom a Boss-nak hogy mi a helyzet.
Szorítsatok :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Hát! Nem örült. vagyishogy azt mondta Ajajajajajajjjj.. Szmorú vagyok de azért örülök is... ajajajajajajjjj.... :( Szerintetek?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 



Amíg csak lehet. Táppénzre nem igazán tudok menni. Ezek után nemhiszem hogy a baba utána lesz hova visszamennem :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Én is ezen voltam, de azért jó lesz már kicsit pihizni. :)
Az tuti hogy nem rughatnak ki, vagy ha mégis megteszik feljelentheted őket. Nálam egész jól fogadták, én se hiszem hogy lesz melóm Roni után, de nálunk azért mert addigra a cég csődbe megy. Én se akartam táppénzre menni, a pénz is kevesebb meg megőrülnék otthon.

madiani
 
 


Jó reggelt,

Köszi csajok, nagyon rendik vagytok, bár ezt a kort már nem igen kell ünnepelni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nibcsike!
Grat a jó UH eredményekhez!Amúgy nálam 2 hét alatt 2 stádiumot öregedett a méhlepény, kb 32 hetesen 2. stádiumú volt.Azt mondta a doki,hogy foltokban meszesedik és attól függ,hogy az UH-n épp milyen részt látnak.

Vicuska!
Örülök,hogy jöttél!Jobbulást anyukádnak!
És örülök,hogy megjött pirianyó.Május 6.?????????Hát az miondjárt itt van!!!!!!!!! :D :D :D :D :D Ez szupi!!!
Akkor most már lecserélheted a vonalzódat egy új visszaszámlálásra!

Kriszta!
Nálunk is volt,hogy nehezen aludt vissza Noel éjjel,de ez mamár a múlté,szerintem álmában szopik,kiveszem 15 percre aztán visszateszem és aliszik tovább egy hang nélkül.A lényeg az,hogy ilyenkor éjjel ne beszélj hozzá és minél sötétebben szoptass,így ő is érzékeli,hogy most éjszaka van és ilyenkor aludni kell.
Nem semmi hogy ilyen sokára kaptál időpontot,ez azért elég felháborító.Amúgy jobb ha megnézi az orvos hogy minden rendbe van e így legalább te is megnyugodhatsz.Amúgy sokkal többnek tűnik ám amit kibukik,mint az valójában.

Vikike!
Oltás?

JUDY!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!
Kép
Mennyi is vagy?19 ugye? :lol:

Tündi!
Ha határozatlan időre vagy felvéve,akkor köteles visszavenni.Amúgy ezek a főnökök már csak ilyenek(tisztelet a kivételnek-ha van olyan)kihalt belőlük minden emberi érzés :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Judy!
Nagyon Sok Boldog Szülinapot kivánok!!!

Tündike
Ezek szerint kényelmes neki igy feküdni!Csak a gyomromat rugdossa egy kicsit ami kellemetlen!
Jó kedve volt a Csetényinek! :)
Hogg érted azt, hogy nem lesz hova visszajönnöd?

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Gabi,

19???????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bár ugy lenne!!!!
Sajna már a 34.-et taposom. :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Képzeljétek,délelőtt itt volt egy fotós :? .Kiváncsi lennék,honnan tudta az adataimat :roll: Előszőr nyájaskodott meg jaj de tündi-bündi ez a kisgyerek....meg majd ilyen-meg olyan képet csinál.....és ez most nekem nem kerül 17 000 Ft-ba csak 10 000 -ba(36 kép+1 nagy)......és már vette elő a megrendelő lapot és tölti ki,mikor én rászólok,hogy hékás várjunk már,ki mondta hogy én ezt kérem!Erre teljesen felháborodott,és mondta hogy azt hitte ez természetes,mert minden szülő kéri a gyerekének.Még lelkifuldalást akart okozni,hogy nem vagyok jó anya,ha nem csináltatom meg a fotókat.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Nagyon kiakadtam :evil: :evil: :evil: Mondtam neki,hogy abból a 10 000 Ft-ból nagyon sok más dolgot tudok venni a kisfiamnak.Meghogy különben is rengeteg képet tudok én is csinálni és ha profi fotót szeretnék a családról,akkor majd elmegyek fényképészhez.Ne értsetek félre nem sajnálom a 10 000 Ft-ot ,de inkább adom az éhező gyerekeknek,mint ezeknek az akaratos piócáknak.Meg különben is az oviba aki jár fotós gyönyörű képeket készít anyáknapjára,húsvétra,karácsonyra...majd elmegyek oda.
Szóval elküldtem őket!Nagyon mérges voltam :evil: :evil: :evil:

Biztos titeket is felfognak ilyen piócák keresni,és nem akartok ilyen fotókat,akkor ne hagyjátok magatokat!

Puszi
Vendég
 


Amugy köszönöm neked is Nibcsike. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Van egy jó hírem :D :D :D :D Mindenki annyi amennyinek érzi magát!!!! :D :D :D

Pussz
(nem akartam ám szemtelen lenni,akkor holnaptól csókolomot köszönök :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Gabi, sajna a korházból tudják az adataid. Már figyelmeztettek engem is hogy erre számíthatok. Felháborító

madiani
 
 


Ani!
Hát szomorú,hogy így megtudják szerezni.

Judy!
Tegnap olvastam a szüléstörténetedet (pár lappal előbb),nagyon megható történet volt.És tényleg fantasztikus voltál,nagyon nagy lelki erő kellhetett.Büszke lehetsz magadra!
Vendég
 


Sziasztok!

Judy
Nagyon boldog születésnapot!!!

Vicuska
Nagyon örülök, hogy végre megjött! :D Hogy eltalálta RL az időpontot :shock:
Egész hamar tudtok menni Tapolcára. Nagyon drukkolok!!! :wink: :wink:
Anyukád hogy van? Laparral műtötték?

Vikike
Hogy vagytok az oltás után?

Andesz
Köszi, hogy leírtad az UH-ot a babáknál. Nem is tudtam... Ennyivel is okosabb lettem. :D
Örülök, hogy minden rendben Bencussal! :D

Szilvi
Örülök, hogy végre meg van a házikótok! Majd belinkeled megint, hogy melyik ház az? Még a másik van előttem. :roll: :)
Mi volt NST-n? Ott volt RL?

Márti
Nagyon hasonló a két kép :shock: Mintha a baba ugyanaz lenne, csak apukád őszült meg egy kicsit :wink: :D

Ildi
Örülök, hogy jól van a babád. Mit mondott a házidoki az anyajegyre?

Nibcsike
A te babád is nagyon szépen fejlődik.

Krixta
Sajnálo ezt a mizériát. :? Remélem, hogy sikerül elintézni, hogy korábban mehessetek UH-ra. Ezek még a pici babára sincsenek tekintettel?? :evil: :evil: Csak a CSNK-ba lehet menni?

Chrissy
Nagyon tetszenek a Martinka fotók :D Hogy megül egyedül :shock: és milyen nagy már... :D Tetszik a közös kép is :wink: szépek vagytok!

Alexa
Grattulálok a 2 kilóhoz! Bár, azt nem tudom, honnan fogyhattál :shock: hiszen olyan vékonyka vagy.. :wink: :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Ágica
Mi volt UH-on? Nőttek a tüszőcskéid?

Tündi
úgy van, ahogy Gabi írta. Ha határozatlan szerződésed van, köteles visszavenni. Remélem, délután kibékültök Barnival. :wink:

Gabi
Ez nagyon durva! :evil: :evil: Jól tetted, hogy nem kértél képet. Aztán soha többet nem szállnának le rólad. Ezt a pofátlanságot, amit ezek megengednek maguknak... :evil: :evil: :evil:
bessy76
 
 


Ma rá mertem állni a mérlegre... Elszomorodtam....
Aki látott a talin, tudja, hogy nem vagyok egy sovány alkat...., hát a stimu alatt 5 kilót még felszedtem :evil: Egyébként minden lombikos lány panaszkodik, hogy hízik. Mi lesz még a szülésig... :shock: :shock:

Egyébként nektek mikor jött a hányingeres korszak? 5-6 hetesen?
bessy76
 
 


Gabi!
Szomorú, hogy ilyen emberek is vannak!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Gabi: Ez megdöbbentett. Vannak ilyen emberek? Én is biztos dühös lettem volna, de még mondtam volna azt is hogy szégyelje magát! Klasz hogy a kismamákat így feldühítik. valagba kéne őket rúgni!

Ani: De ki adja ki az adatokat??? Én még fel is jelenteném őket!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Nicsike: Elment a privi?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike
Irtam privit!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Hát lányok igen...látjátok,hogy nem sül le a pofájukról a bőr.
Amúgy úgy tudom,hivatalosan nem adhatja ki a korház az adataidat.Gondolom ezeknek a piócáknak van vmi ismeretségük,így tudják megszerezni a címeket.

Bessy!
Ne is törődj a kilókkal.Igazán nem nagy áldozat ez a babákért.Majd eljön annak is az ideje amikor fogyózhatsz.Addig is örülj,hogy most egy ideig nem kell/szabad koplalnod.
Mint már írtam nekem nem volt hányingerem.De mint az is hogy meddig tart az is egyéntől függ,hogy mikor kezdődik.
Vendég
 


Csajok!
Néztétek már itt az oldal tetején a várandós naptárat.Tök jó!
Én most vettem észre,szerintem eddig nem volt ott.
Vendég
 


Sziasztok!

Judy!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!! :D

Tündi
!Azt mondta ajajaj...????Mondhatom nagyon kedves!!! :shock: :shock: Ja,és úgy tudom,hogy miután lejárt a GYES,még 30 napon keresztül nem küldhetnek el a munkahelyről.Valahogy így van,asszem.

Bessy!
Nekem az 5-6.héten kezdődött a hányinger.Én is vártam,aztán meg azt ,hogy vége legyen már!! :D

Én még azokat az embereket utálom,akik megállítanak az utcán és mindenfélét ránk akarnak sózni!Tök erőszakosak,és még ők sértődnek meg!! :shock: :evil: Múltkor az utcán majdnem rámozdult egy "erősen pigmentált bőrű" egyén a férjecskémre,mert azt mondtuk,hogy köszönjük,de nem akarunk ágyneműt venni!!Majdnem szívbajt kaptunk!!!Tőlünk nagyon távol áll ez a viselkedés!!! :shock: :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Judy!
Kép

Alexa!
gratula a -2 kg-hoz :lol:

Bessy!
ne törődj a kilókkal 8)
majd lefutkározod az ikrek mellett :P

Gabesz!
tök szép lett a házatok 8)
a fotós durva sztori :?

Trundike!
főnököd konkrétan mit mondott?
az ovis baljét sajnálom :shock:

Andesz!
szupi hogy minden rendben volt a dokinéninél :P

Krixta!
durva nagyon az UH időpont, szerintem is a dokit kérd meg hogy szóljon oda :roll:

Vikike!
Levike túlvészelte azért az oltást?

Szilvi!
mindjárt költözhettek :wink:
nst -hez drukk holnapra 8)

Chrissy!
Martinka képek édesek
ja, és a keresztelői meghívó is :P

Ildi!
anyajegyre figyelj oda :roll:

Márti!
Atika szegény, miért sír annyit :roll:
remélem azóta jobban mennek az elalvások :)

Nibcsibe!
gratula az Uh-s eredményekhez :D

Nati, Kata, Andi??????

képzeljétek, felvarrattam a hajam 2 napja és hipp-hopp ujra hosszú lett :D :wink:
Vendég
 


Judy,
nagyon sok boldogságot, gyermekmosolyt és örömöt kívánok neked mára és az elkövetkezendő évekhez!!!!! Boldog szülinapot!!!

Vicuska,
ez szuper!!! végre megjött piri!!! És már csak 19 nap!!! KÉrünk képet új hosszú haajdról!!!!

Kriszta,
hát ez hihetetlen!!! Nem lehet máshova menni vagy valahogy protekciót kérni???? Az még egy hónap!!!! Remélem kaptok előbb időpontot!!!

Gabi,
ezt nem hiszem el! Szerintem ehhez nincs joguk a korházban!! Ez nagyon durva, hogy a címre kimennek.... Felháborító!!!

Vikike,
mi volt az oltással? Jól tűrte Levi?

Andesz,
örülök, hogy minden rendben, drukkolod, hogy a tejcsid is hamarosan ismét a régi legyen!!!!

Kriszti,
gyönyörűek a képek Martinkáról!!! Zabiznivaló kisember!!!!

Márti,
sajnálom hogy megijesztett kisAti, remélem már jobban vagytok! Biztos ezt a szeles időt érezte ő is...

Kata,
hogy van Geri baba??? Kakigonddal nem lehet kezdeni valamit????

Alexa,
miket lehet kapni a börzén a ruhákon kívül? HOgy van a Te Martinkád???
Vendég
 


Nibcsike,
örülök a jó eredményeknek!! Példa vagy előttem, csak 3 hét van közöttünk!!!

Szilvi,
szuper, hogy már szerződésetek is van!!! Lassan már költözhettek is!!!

Ani,
Te mit érzel, amikor csuklik Roni?? Ez milyen érzés???
Vendég
 


Bessy,
tudom hogy sz.. érzés látni a mérleget, de ez most tényleg hagyjon hidegen. Valószínű hajlamosabb is vagy a hízásra és a stimu is hizlal. De van egy jó hírem is... Most majd végre büszke lehetsz a nagy pocakodra és nem kell állandóan takargatnod!!!!! Aztán 9 hónap múlva az ikrek miatti nagy felhajtás miatt majd úgy is lemennek azok a fránya kilók!!!

Tündi,
hát, nálunk se volt nagyon másként a főnökömmel... de tényleg nem tud most elküldeni, az meg hogy mi lesz majd később... meglátjuk!!
Barnussal kibékültetek??


Ildi,
anyajeggyel mi a helyzet? Mit mondott a doki?

Enikő,
szakdolid hogy áll? MIkor lesz a védés?

Ani,
nagyon klassz volt a keddi nap! Örülök, hogy tudtunk beszélgetni!! Sajnálom, hogy most kedden nem lesz...

Képzeljétek május 6-án megyünk szülésfelkészítőre a kórházba. Már nagyon várom, ez lesz az első közös "tudományos" dolog a párommal együtt :wink:

Tegnap voltam vérvételen és rosszul lettem... másfél órát kellett várni, már azt is nehezen bírtam, de a cukros lötyi után éreztem, hogy le kell feküdjek.. a székeknél nem akartam, mert akkor biztos mindenki odajön, de amint kiléptem az ajtón elkezdtek potyogni a könnyeim (valószínű az ijedtségtől), aztán a kocsi hátsó ülésén már zokogtam... Nem tudom mi jött rám, iszonyatosan elgyengültem és hányingerem lett. Apát felhívtam és eljött értem, hazavitt és lefektetett... a másik két vérvételre már ő is elkísért utána, de ott már nem volt gond. De egész nap nem tértem magamhoz...
Szerencsére a cukrom jó, a hemoglobinom alacsony, erre számítottam is... :( Kismamik, Ti szedtek valamit vérszegénységre?? Azt a nődoki vagy a védőnő írja fel???

Ma megint kaptunk rucikat, két dobozzal... Hűűűű, holnap megint irogatok, aztán meg pakolok. Nagyon klassz érzés!!!!!!

Most megyek, teregetnem kell... (mióta levettük a fűtést, olyan hideg van, hogy lefagy az orrom... döbbenet!!!!)
Vendég
 


Vicuska
Tök jó lehet a hajad. Rakjál képet!!! :wink: Nagyon kíváncsi vagyok rá.

Nati
Biztos nagyon megijedtél. Még jó, hogy nem ájultál el a kocsi felé az úton. Nagyon vigyázz magadra!!!

Ma elkezdtem barnázni. Tök megijedtem, bár tudom, hogy még lehet a beágyazódástól... Nyugtassatok meg légyszi :roll:
bessy76
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?