Új privát üzeneted érkezett!

Katlina! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Két derékfájás közt állva....
majd összeizélem magam, annyira fáj, de már így marad, emrta reumatológia bezárt a hétre, jövő hétre meg elmúlik....

Katlina!
háát de jót röhögtem én is!

Ivett!
nekem is kell!! elkérhetem Nikitől majdan?

Judit!
Üdv itthon!
Várjuk a cipit! természetesen modellel.

Jaimee!
Ott ahol Szilbee mondja, az első variáció.
a sóház úton, a magyar út, és a ságváry közötti szakaszon.. mindez nagy betűvel, de állva nem megy....épp elég csak a neveket

nekem megváltozott az oldal... nektek is? vagy valamit elnyomkodtam? nincsenek vonalak, úgy össze-vissza
minden :shock:

Évi!
De ügyi vagy! ezek oylan nehéz pillanatok!

Eygszer voltak nálunk vendégek, illetve nem egyszer na mindegy... a kislány eldobta magát a konyhában, anyuka komótosan odament a csaphoz, bevizezte a kezét, és rálegyintette, a vízcseppek meg a kislány arcába. az felállt, mintha mi sem történt volna egy szó nem hangzott el.. majd mondta az anyuka, hoyg egyzser annyira hisztizett, hyog nem vett levegőt, és elkékült, már attól félt, hoyg megfullad... ezért tanácsolták neki az enyhén vizes kezet, ami bevállt.... náluk...

Szilbee!
Köszi az infót, majd értetlenkedek még! :wink:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Háj!

Robi Boldog Hófordulót! :lol:

Tali, nem tali?

No bevallom...hg a 2 hónappal ez előtti jóidőben ugye tornászgattam kicsit...aztán jött a rosszidő és inkább eszegettem kicsit:)......tegnap este meg kimentem futni mondom nézzük mit bírunk....Hátö nagyon gáz volt. 2 éve nem futottam....meg is látszik, olyan mintha sosem csináltam volna semmit. Hozzáteszem hg mikor hazavánszorogtam még 1.5 óra múlva is szúrt az oldalam és gombóc volt a torkomban, itt krahácsoltam és ültem az ágy szélén hg ugyan menjek -e fürödni vagy ne......szóval ..... :shock:

Ja igen...Kati!
Akkor szted már Niminek lehet ilyen echte tejes dolgokat adni mint amit csináltál....vagy később?

És mákos dolgokat mikor?

fanna3
 
 

 
 

Najólvanakkor, ha a tapasztalat is azt mutatja, hogy jobb otthagyni a gyereket :D Majd igyekszem erre gondolni, ha velünk is megesik 8)

Évi, hát nehéz ez is... De biztosan megérti Csongi. Meg ha jól sejtem, ez volt az első komoly "kudarcélménye"...

Katlina...ehehehehehe...hát bent mégse maradhatott :wink:

Jahjah, a Sóház úton van a 101 Kiscipő. A Magyar utca-Sóház kereszteződésében lévő ház aljában :) De a Szapáry felé eső végében.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Najólvanakkor, ha a tapasztalat is azt mutatja, hogy jobb otthagyni a gyereket :D Majd igyekszem erre gondolni, ha velünk is megesik 8)

Évi, hát nehéz ez is... De biztosan megérti Csongi. Meg ha jól sejtem, ez volt az első komoly "kudarcélménye"...

Katlina...ehehehehehe...hát bent mégse maradhatott :wink:

Jahjah, a Sóház úton van a 101 Kiscipő. A Magyar utca-Sóház kereszteződésében lévő ház aljában :) De a Szapáry felé eső végében.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Halle,

Judit, nekem is sz@r az oldal, tiszta áttekinthetetlen!!!

Erika, adjak egy újabb útvonaltervet??? :D A Verseghy gimi melletti viszonylag új építésű nagy szép ház aljában van, szemben a szép templommal.
MIzu veletek?

Ez a hiszti: én is igyekszem nem venni tudomást róla, és Szabi is ám leskelődik, hogy figyeljük-e! :shock: Fifikásabbak, mint gondolnánk!!

Katlina, ez a kakis story éédes... (takarítani már bizti nem az...)
Egyszer Szabi a frissen húzott ágyneműre surrantott oda egy adaggal...

Judit, azért javulást érzel a derekadnál?

Láttam-láttam Zsófit az új járgányában!!! :) Nagyon édes volt, és én minidg csak lesek hogy lehet nyugodtan is ülni egy babakocsiban! Ezt a fiam valahogy nemt udja produkálni...

Csajok, a mai játszóterezés még minidg kétséges, 20 perce még esett, most meg a szél fúj....
Ti hogy álltok vele?

Judit, rózsaszín a kiscipő?? :) Várjuk a képeket!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Én már mindent adok Letinek mákost is... sőt már evett körömpörit is fincsi krumplival, a főtt krumplit összenyomkodtam a husikákat szálára szedtem....mákos rétest minden héten eszik, az apja nem bír élni nélküle...

Futás! azért nagyon üyges vagy, én nem próbálkozok ilyesmivel....

másnak nem rossz az oldal? a többi honlap mükszik, csak ez nem .. mit nyomtam el??????

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Béze...bocsi, eccer akartam :oops:

Druszám, nálam is változott a babanyet :? Minimál lett...

Szapáry az, nem Ságváry :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


jaj igaz, szapáry bocsánat....
csak arra gondoltam .hyog y-végű

Dorka!
köszi a kérdést sajnos semmi javulás.... felállok a székről /wc.... és másodpercek telnek el, mire meg tudom emelni a lábam hihetetlen miylen szar...pihenést/fekvést javasolnak, de két gyerekkel? :shock: meg valamiylen injekció hatna, de esély sincs rá a múlt hétig, meg nem is biztos, hoyg kapnék időpontot.....


akkor jó, nem csak nekem szar....az oldal

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Évi, Csongi még ritkán élt át "kudarcokat", és hát valóban nagy kihívás egy anyukának, hogy hogyna is bátorítsa a gyermekét. Sztem jól csináltad!

Anna, én nem ígérem ezt a játszót....
Merre futottál? Az elhatározás a fontos! Majd lesz egy könnyebb is, gombóc és zihálás nélkül is! (mondom én, aki mint a rák, olyan vörös egy-egy futás után, és alig élek utána....)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


jövő hétig... tiszta hüyle vagyok, leteszem Letit, és én is mellé heveredek....

pusszancs....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit! Oksa...! Ha bármi kerdes van, hívd nyugodtam Ádámot.. azért kapja a fizuját! ;)

Dorka! Szombat? Uszi? Persze, ha a tesód rendbe jön! ;) De már alakul... úgyhogy nekem szerintem jó lesz...

Kakás story...
Levente a rácsoságyban, alvásidőben levette a pelusát és szétkente a kakát az egész ágyban... :shock: Majd elaludt... :shock: :shock: :shock: :shock: :roll:
szilbee
 
 


Pihenj csak Judit! Nemtom miaza bogyó, amit a múltkor írtál (valami A-betűs :oops:), de én a derekamra anno fájdalomcsillapítót szedtem (aspirin vagy efferalgan), és jobb lett... jégzselé és társai nem sok vizet zavarnak...
Jah, gratu a dekaolvadásokhoz! :D Hajrá, hajrá, csak így tovább!
Én meg elhatároztam, hogy megcsinálom a 10 napos juharsziruposat - nem ismerem a mértéket, szal nálam csak a teljes megvonás hozna eredményt -, de mivel böjt, tisztítókúra, meg a 10 napos alaposan kipucol, megvárom a szoptatás végét. Nem merem így...pedig már nem sok tejcsim van, de mégiscsak jut a gyerekbe...
Jah, és a Neera ital, ami marha drága, állítólag nem is fasza, mert nem az eredeti böjtöt követi...azt mondják jobb és olcsóbb, ha minél setétebb juharsziruppal csinálja az ember :)

Fanna, futás? :shock: Heh, csodálom a futós embereket, én nem lennék rá képes. Pedig nem lenne rossz.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


No..én meg belépni nem tudtam....nem hagyta.....de az oldal normális.......érdekes!

Judit!
És nem hívod ki a házidokit hg agyjon vmi szurit a fenekedbe????? Vagy nem hatna?...szegénke!!!!!!!!! :oops:

Judit!
No temeg mesélj.....ill. majd szóban erről amásik szirupról:)

Dorka!
Te meg azóta is suttyomban futogatsz?....És mennyiket?????.....ügyii vagy!

Ja és ez a kékülés kb. milyen hótól /évtől várható????

Ja akkor Judit...jólvan a pöri......dejakkor tej is?????......nem baj ám ha a számba rágod!!!!! :D ......bár majd ha inkább jobban leszel addig ne cseszegesselek mi??? :wink: +++++++++

fanna3
 
 


Köszönöm az útbaigazítást, így már sejtem, hol keressem!

Judit: Jobbulást neked! Már akartam írni vagy 5x. :oops: Diétával kapcsolatban...ugyan még nem taliztunk, de nekem nem tűnt fel a fotókról, hogy szükséged lenne rá.

Rékának 4. napja nem volt kakija ma. Gondoltam, ez így nem mehet tovább, teszek az ügy ellen. Az előbb lenyomtam 3 nagy kanál szilvalekvárt, (házi, bio, cukormentes) mire a kisasszony (2 perc sem telt) rottyantott a gatyába.... :roll: :roll: :roll: Mindketten jól vagyunk, főleg Réka könnyebbült meg, nekem még hátravan asszem egy s más....

Szilvi: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Na, megyünk sétálni. 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.04 15:05-kor.
jaimee1
 
 


Erika! Remélem nem kell majd hazáig futnod... :wink: :lol: :oops: :lol: Olly de kis trükkös Réka! :lol: Dávid is tartogatja min. 3 napig, aztán egy nap 3x termel bele... de az a megkönnyebülés, ami az arcára olyankor kiül... :lol:
szilbee
 
 


Bbj!

Igen,oda adom a filmet!
Jártok még angolra?

Én sem tudtam belépni az oldalra.

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Jaj lányok köszke a biztatást.

Fanna!
Én sem a neera-t használom, hanem a naturata-t, és C osztályos a d a legsötétebb, de gondolom az ára is igen tátongóvá tenné a pénztárcámat.

Azt mondta a gyógytornász, hoyg közvetlen kellene valamiylen szteroidos lórugás, ami hatna....mondta a nevét, de addig is tartott, míg hallottam

Judit!
Olgával beszéltük, hyog tulképpen ez természetes anyagokból van, nem tehet rosszat a tejcsivel, lehet a lightosabbat is, hoyg délutántól már csak ezt iszod, nekem ízlik.... nem rossz, és nem vagyok éhes!!!! valahoyg hozzászoktam..

Jaimee!
Annyira édes vagy!!!!!! Mutatom Misinek, erre ő: én sem vettem észre! na ja... csak minimum 30 kiló feleslegem van....

Ivett!
Járunk angolra! csüt 6 óra. oda leadod, és majd onnan elhozzuk?

Szilbee!
állítom akkor alszanak a legjobbat, ah be...


meggyógyult babanet!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Mármint kakás ágyneműn... ? :lol: Van egy gusztusuk... :lol:
szilbee
 
 


Judit, nem az összetevőkkel van bajom :D Hanem hogy ez tisztítókúra (nem véletlen, hogy a teljes kúrát hashajtó teával kezdik), ergo kipucolja a szervezetet, méregtelenít. És azok a csúnya kis mérgek, amik kiürülnek a szervezetemből, bekerülnek az anyatejbe is. Ezért nem ajánlják még a sima fogyózást sem szoptatás alatt, hátmég az ilyen léböjtkúrákat. Tanátam itt a babaneten is fórumot: Életmód -> böjt címszó alatt, ott is írták, hogy szopi alatt nem csinálnak ilyesmit...

Nemtom Huncim meddig tart igényt a cicire... de a hét fénypontja: 19 hónap után újra meglátogatott Vérnéni :mrgreen: Igaz, naggyon jó vendég, mer alig venni észre :roll: , deazé itt van.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin! Dejóneked!! :D Csak a 10. hónapban.. hmm.. nekem szerintem már csak egy hónap van a pirosbetűs napokig... :? Leventénél 6 hónál volt meg az első...
szilbee
 
 


Balwin: Gratulálok a piridhez! Én bezzeg....na mindegy. Azért gondolkodtam 2 másodpercig, hogy hogy jött ki az a 19 hónap. :lol: :lol: :lol: Agylágyulok itt szépen és lassan. :? :?

Szilvi: Téged is irigyellek piri ügyben! 8) 8)

Judit: :D
jaimee1
 
 


Bbj!

Mi most nem járunk angolra!
Amióta megszületett Máté nem voltunk,sajnos nem volt időnk!
De majd szeretnénk menni angolra csak egy kicsit hagy legyen nagyobb Máté!
Ki tartja az órákat nektek?Erika ott van még?
Ildit üdvözlöm majd ad már át neki!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Sziasztok!

Hófordulósok! Sok-sok puszi! :D

Judit!

Úgy sajnálom! De rossz lehet. Mielőbbi jobbulást!
Mákos rétes? Hát teljesen megértem a férjed. Ha tehetném, mákos gubát ennék mákos rétessel.

Fanna!
Szerintem tuti adhatsz Neki. Egyébként a bolti 1,5-es tejet adom Szonjának én is pici vízzel hígítva és még fell is forr.
Ha már a futás ilyen jól megy :wink: azért tornázol? és mit?
Én nyomom a Rubint Rékát csak kár, hogy meg is szólal benne mert az szörnyű. Viszont piszok kemény.
Esténként már igyekszem kerülni a szénhidrátot. Oszt majd mögláttyuk no.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Oké Kati!
Köszi szépen......akkor majd bepróbálkozunk:)....
Ja persze persze....minnyá fitnessgurusportlady vagyok neeeem :roll: most csak futás....azé annyi bigyóm nincs fanatice :D ...jó neked. a dvd-nk besz@art....a gépen meg hangos....így nem tok nézni semmit.
Akkor nyáron te tartod az anyukáknak az órát a játszón!!! :mrgreen: hehehhe

fanna3
 
 


Fanna, lehet kérdeztemmán (vaccsak akartam...), szülinapos képek fel vannak már dolgozva?? :)

Hm, hát én már vártam a menzit :roll: Valahogy meggen nő lettem :wink:

SzoNbaton akkor ki megy börzézni? Én még hezitálok...holnap estére csak eldöntöm 8)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Fanna, mien fasza mélcímed van :mrgreen:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Hehh.....:) de kérdted mán!!! 8) .....csak no..a legtöbben rajta vagyok.....de majd nézek...:)

fanna3
 
 


Itta kiccipő:

Kép Kép Kép Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 



Kati: Kutyafotók???? Nem felejtettem ám el! :wink:
Némítógomb Rékához? :D Mármint a Rubinthoz.

Balwin: Nagyon csini cipő!!! Hogy megy már a nacijához! 8) 8) Nagyon trendi! De még mindig a lyány a legszebb a képen!
jaimee1
 
 


Judit!
Óhh tényleg! én is olvastam mégha lassan is, de olvadnak a zsírok abból felszabadulnak a méreganyagok, és uccu a tejbe! Már teljesen el is felejtetettem!
jaj tényleg el ne kezd!!!!!

Én megyek, és ha minden igaz, Niki is!
Vártad a pirit?????? én úgy örültem, hogy nem volt, mennyit spóroltunk!

Bár én nem vagyok piros párti, de csini kis cipi!

Fanna!
Mennyi foga van Niminek? Nagyon soknak tűnik a képek alapján....

Leti még közvetlenül nem ivott tejet, talán 1-2 alkalommal, de nálunk nem is nagyon van itthon, mert senki nem issza...bár most Gréti két napja megeszi a ciniminis... szóval lehet ezután lesz....

Ivett!
Nekünk Erika tartja, Ildikóval nem nagyon beszélünk így.....

Kata!
Minden elismerésem! Azt a nőt hallgatni, meg a vigyorát nézni!(én sem nevetek szépen, de hozzá képest kismiska) az már maga kín....a hozzáértéséről nem tok nyilatkozni, még sosem láttam tornázni....

Misi éppen most mondta, holnap hozzák a rétest, rendelt fagyasztottat, amjd nekem kell sütőbe beledobni.. a mákos nem sokáig trat, én már arra is gondoltam, lehet a mákban lévő drog miatt, de közölte velem, hoyg az csak a gubóban van....

na jó éjt, megyek Sandra Brownt olvasni! :wink: :lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hola :)

Nemmonnyátok, hogy első vagyok :shock: :) Bár mire ezt el tudok majd küldeni, lehet nem is... szarakodik a netünk :?

Fanna, fajin lett a felirat! :D Jók a képek, és micsoda Verdája van Niminek :lol: A zöld lufi bírta a strapát? :)

Jaimee, jah, sikerült nadrágbaolvadós cipőt venni :mrgreen: Nekem is tetszik, csak egyvalami nem: a barna színű talp...nagyon furán néz ki a felsőrész színével...nekem... :roll: De majmesszokom :)

Judit, drogos kifogás :mrgreen: :wink: Najó, télleg a gumóból nyerik a szörnyűségeket :) Asszem a mákteát is abból főzik :roll:
Az anyukám háta közepire fogsz kívánni, vagy a bús p..csába (neeee lécci :oops: :oops: :oops: ), de a cipi nem piros :oops: Mályvaszínű :)
Gyerekeket viszitek holnap a börzére?
Ugyehogy Niminek 32 fogas mosolya van?! :lol:
Derékod jobban van?...
Hm, hát eleinte örültem, hogy Vérnéni nem siet, aztán már azé nem bántam volna, ha meglátogat :roll: Most, hogy újra van, gondolom majd meggen a hátam közepére kívánom :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Télleg mályva. :lol: :lol: Csak nem akartam okoskodni, gondoltam, okoskodjon a tulaj, ha akar. :D Illetve annak anyukája.

Hű, nekem is le akar szakadni a derekam. Csak nálam ez piri közeledte. No hát nem.
jaimee1
 
 


hát=hátha

Na megyek is...
jaimee1
 
 


Jó delet, lányok!

Ha már itt tartunk, nekem is van pirim, meg derékleszakadásom, pedig a fene se kívánja :roll:

Csonginak utólag is nagyon boldog névnapot, a hófordulósoknak meg jó növögetést! :lol:

Tegnap megkötöttük a szerződést, most már tényleg elkelt a ház! :lol: Jó is, meg rossz is...

És képzeljétek, Jázminnak kijött a fölső hátsó fogának a negyede :shock: De közben lent, elől csak kettő van középen :shock: :lol:

Ma este Mátééknak lesz suli est a Műv.Házban, vasárnap meg a sógornőm 50. :shock: szülinapját üljük Szolnokon, a Róza vendéglőben.

Anna, találtál zenét?

Tegnap mutattak egy nagyon dizájnos keletis fekete-vörös-fehér csempe összeállítást, most éppen azon törjük a fejünket, hogy át tudjuk-e lépni a saját korlátainkat :lol: Majd beszámolok, hogy döntöttünk :lol:

Betegeknek jobbulást, mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Még a megelőzésre visszatérve: kerülje az olyan helyzeteket, ahol orvosi dolgokról van szó: kérje meg, hogy előtte ne beszéljenek ilyenről vagy menjen ki, ha erről van szó, este ne nézzen és olvasson ilyen jellegű filmeket, könyveket (ezt mondjuk eddig sem tette), ha érzi, hogy kezd rosszul lenni, pumpáljon a tenyerével, üljön le vagy feküdjön le, hogy az eséstől ne törje össze magát.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Fanna! Hát nagyon tündér a fiad! :lol: A lufi nem durrant ki a rágcsálástől? :wink: :lol:

Balwin! Örülök, hogy nem csak a cipéről tettél képet! :mrgreen:

Betegek?????? hogy vannak??

Mi gyógyulunk... vagyis a fiúk... kop-kop-kop
szilbee
 
 


Lemaradt...

Balwin! Nekem is tecc a kiscipe! 8) Hanyas kell egyébként?

Nekem is kell gondolkoznom kocsicipőn... olyan pöttöm lába van. Azt se tudom hanyas kéne neki. No de majd próbálgatunk..
szilbee
 
 


BAlwin!

NAgyon klassz a kis cipe. NA de a jány csodacuki :D

FAnna!

Verdás bébitaxi? Nagyon tetszik. Kavar vele? NAgyon aranyos a fitalúr!

JAimee!

Nem felejtettem el a képeket. Már a gépben vannak csak.... igyekszem :)

Judit!

Hát igazán nekem se nagyon szimpi a csaj :? de konditeremre se időm se pénzem. Így aztán marad Réka meg hamarosan lesz Béres Alexandra. MAgamtól is tudnék tornázni csak akkor hajlamos vagyok lájtosra venni a dolgot. Remélem hamarosan látszata is lesz viszont most azt érzem, hogy SÜTIT AKAROK ENNI!!! De nagyon!!!!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Judit!
AKKOR NAGYON TECCCC!!!!!!!!!!
idehívtam Misit, hoyg miylen szín az? mondja piros. szóval nagyon SZAR a monitorunk!!! feltételezem akkor a nadrág sem az, mert azt is uoylan színűnek látom a body rózsaszín... ugye? (csak csendben a Fanna képeiből sem sokat látok....csak a temérdek minirizst, mert az fehérlik.)
Most hoyg nézem a monitort a csíkok a hozzászólásnál rózsaszín-világos kék volt valamikor most inkább barackszín, és szürkéskék, szóval ideje lesz monitort váltani, de mivel nem ez a legégetőbb, így óvatos leszek a színekkel...

nem viszünk gyerekeket. mi már kétszer voltunk gyerekekkel, de akkor őrá kell figyelni, nagyon sokan vannak, nem figyelnek, hoyg ki megy ott, képes a nagy csomaggal fejbe vágni a gyereket a babakocsiban is, nem beszélve, arról, akit meg húzol magad után, yhog gyere, ne maradj le, mert a büdös életbe sem talállak meg! szóval jobb ezt magunk intézni....

Szami!
Ez nagyon pazarul hangzik, kíváncsi vagyok rá!

Grat a fogacskához!

Kati!
Béres Alexandrám nekem is van, szívesen átveszem, ha kéred....

Nekünk is kint van a 4. bal felső egyeske
:lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Húúú akkor nem sokat láthatsz... A babanet akkor milyen színekben pompázik?

Dobok már én is képet... (Dávid pios pulcsiban van... csak hogy legyen vizsonyítási alap) :wink:
Kép
szilbee
 
 


Judit :shock: És nem jojózik a szemetek a monitor előtt? Engem marhára zavarna... Nem, a nadrág is mályvaszín :D A body stimmel :lol:
Gratula a 4. foghoz! :D

Szilbee, 18-as a cipőcske, és most pont jó a lábára (van persze hely a lábujjaknál) :) Nagyobbat nem akartam, úgyis lesz nemsokára szandálja :roll: Hm, hát Annaluci se él nagylábon...úgy tűnik :D
Dávid nagyon komolyan tud a gépbe nézni :lol: Milyen felnőttesformájú a szája!

Szamóca, gratu a szerződéskötéshez, naéspersze az új fogacskához! :D
És csak orvosi dolgokra reagál így Máté?... Az zaklatja föl? Hát azért ez a megelőzés is elég kemény :( Azt lehet tudni, hogy ki fogja e majd ezt nőni? Vagy csak tőle függ?...
Hmmm, arra a csempevariációra én is kíváncsi vagyok :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jaj Szilbee! de édes vagy! nekem a kettő egy és uaz a szín, csak cipi hamvasabb :oops: :oops: :oops:

Eddig egyébként fel sem tűnt mármint nagyon sötét azt észrevettem, meg hoyg a képeket némelyiket nem si látom, amit felraktok, de max-ra van állítva minden, már azt is néztem.. hát már a 10. évét nyomja szerencsétlen monitor...nem is lehet csodálkozni rajta... de ha vennék akkor már tft-t vennék, de arra nincs jelenleg keret....

A Dávid szája tényleg nagyon felnőttes nagyon szép mettszésű ajka van, ezeddig fel sem tűnt.... :shock:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ja! Hát nem az a fodros szájú csemete! :lol: Talán pont ez teszi olyan fijússá.. nem? Eddig még legalábbis mindenki kitalálta, hogy fiú! :lol:
szilbee
 
 


Háj!

Hamán csókoljuk a fiúk száját... :D eddig ama testrészét én sem néztem... :oops: dejóóóóó :D
Szilbee! Ne mond már hg kicsi a lábija...mikor ő is átlagon felüli :lol:


Vettünk ma mi is cipőt...olyat akartam mint Anna Lucának van csak nem mályvába...de első lépés cipellő a mi méretünkben nincs....szal sima Falcont vettünk 21-eset:))) Mondtam is a Fiamnak hg na itten van a motiváció....lehet gyúrni....aztán este most gyakoroltunk kicsit olyan 5-6-7 lépés megy egyedül.....gondolom csak így kezdődik...na de majd szólok mivel ilyen már volt...csak aztán meggondolta magát. És nekem az a gyanúm mivel magas eléggé...mint akiket az utcán látok hasonló babókat és sztem azért nem mert mert nagyobbat esik amúgy is....aztán fene tudja....de jól hangzik nem?

Kati!
Kapta...de főleg zenél vele egyelőre :D

Áhhh ja Szilbee.........ő fújta :D

Judit!
Fájás?

fanna3
 
 


Igen! Ez oylan tipikus pasis száj.. iylen vonalakról olvasok a Sandra Brown-ba! :wink:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Fanna! még mindig szenvedek éppen most vánszorogtam a wc-ről oylan 2-3 perc a 10 lépés.. lehet kibírja a rendelésig+ :evil:
na de azért ma takarítottam, bizots ami biztos, nehogy elmúljon már!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit! holnap?
nagyon összeszedett vagyok :?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Fanna! Nem mondod! :shock: :shock: :shock: Tök egyedül?? :shock: Hát én nem tudok felfújni egy lufit... :oops: :lol:
21-es?? A nem jóját! Akkor nagy lábon él a fiad! :lol:

Judit! Hétvgén azért pihentetjetnéd a derekad!!!

Jajj nektek nem is mondtam... :oops: Próbál Dévid fordulni. igen erőteljes nyögésekkel, de nem megy neki... nagy a kuffer! :lol: :lol:
szilbee
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?