Új privát üzeneted érkezett!

Akkor ennyi erővel a hordózo sem jó!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Andi: június első két hetében lesz valamikor az államvizsga, meg még május elején lesz egy vizsgám is...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Mi két hete már az etetőszéket használjuk, de csak akkor ül benne Sára, ha eszünk, egyébként a járókába teszem bele, ha a konyhában ügyködök...

Kép

Kép
falevel2
 
 

 
 

Noémi
Nem tudom megnézni az elemet a sütifalóban, mert le van csavarozva. Ha Neked úgy jó Apa este megnézi. Úgy emlékszik, hogy ceruza elem, de nem biztos benne.


Én azért mertem beletenni az etetőszékbe, mert már stabilan ül. Így a héten abban evett, amikor nem volt nagyon álmos. Petikének is volt kompja (teljesen megfeledkeztem róla, most majd elhozzák a szüleim) nem volt tőle semmi baja. Igaz naponta csak kb fél órát volt benne. Most kipróbáljuk Dorkával is. Nem tudom, hogy mennyire lehet erős Dorka gerince. Petike kb két hónappal később kezdett le ülni, mint most Dorka.

Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi!

Köszi szépen! Ha minden igaz, délután már el is hozzuk a játékot a Manó Játékból. Lehet, h akkor így hamarabb kiderül majd, h milyen elem kell bele. :-)

Falevél!

Szorítunk majd Neked nagyon!


Mi beletesszük a fürdőkarikába is, sztem semmi baja tőle. A gyerekülésbe meg kénytelenek vagyunk beletenni, ugyanis a hordozót kinőtte. Egyébként a gyerekülés dönthető.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi. hát nem csodálom ,hogy kinötte olyan szép nagy baba! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Noémi, nekünk adtak hozzá elemet a sütifalóba! Szerintem van hozzá a csomagolásban...

Mogyó, nem semmi Ágika! :lol: Kis éhenkórász... :lol: :lol: Amúgy tényleg érdekes, mert ha mi eszünk, most már Bendét is oda kell ültetni, és akármit is adok neki, a tányérom kell neki! :lol: :lol: Már nem tudom elég messzire tenni, de még akkor is nyújtózik utána! :lol: Bende még nem kapott kukit, meg kenyeret sem... A darabos kaja is egyelőre annyi volt, hogy a banánt csak villával törtem össze, és abban voltak nagyobb darabok is.

Ti milyen kenyeret adtok neki? síma fehér kenyeret, vagy valami speckót?

Andi
, tényleg tüneményesek lehetnek, ahogy együtt játszanak... Küldesz róluk ilyen játszós képet???

Etetőszék. Mi már kb 1 hónapja használjuk. Bende már magától stabilan ül néhány hete. :D Igaz, előtte is beletettem, de nálunk az evés max 5 perc (azóta is) így annyi idő alatt szerintem nem lehetett nagy baj. Most meg már nem is marad meg fekve, húzza fel magát. :D Tegnap a szoptatós párnával kitámasztottam a hátát, hogy ha borul, vagy fordul, akkor ne üsse meg magát. Ebből a fél fekvésből egyszer csak felhúzta magát ülésbe! :shock: Én meg csak néztem nagyokat! :D Illetve ma elindult a mászás is. Igaz, csak néhány taktusig jut még, de határozottan pakolta a kezét és a lábát! :D Most már minden nap történik valami????? :D :D :D
Fogacska: Hát nem nagyon tudtam megnézni, mert nem engedi, de amikor egy pillantást tudok vetni a szájába, akkor látom, hogy a bal alsó nagyon duzzadt és piros, és a közepén kis mélyedés van (talán a fog). Na meg serceg a kanál, amit már írtam is. De nem tudom, most akkor hol tart a folyamat...

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


sziasztok!


Köszi a tűzhely dícséretét! Ma pizza fog benne sülni, de Andris kikötötte, hogy várjam meg vele! :lol:

Andi: Igen, köszi szépen!

Az éjszakánk is jó volt! Dani egészen jól aludt, pedig tápszert sem kapott, csak szopi volt!

Noémi: Köszike!!! Aranyos vagy! Így azért valóban nehezebb észrevenni a hófordulót!
Vendég
 


Nóri: Igen, képzeld el, hogy 14 hósan, dec 1-jén lett foga, alul egy meg fölül egy. Utána viszont kettesével, meg négyesével jöttek neki! De ő már 8 hósan mindent evett, kikapta az apja kezéből a zsömlét, és harapta! :lol:
Vendég
 


DANA, BOLDOG HÓFORDULÓT!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó. hát sima kenyeret és az alsó felét add oda neki vágd le és próba!
lány nagyon szeret cserélni is szoktam mert ugy szétmászkolja! :lol:
Múltkor nagyon csinos volt a kenyér mer hát körbe farigcsáltuk!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Igen-igen Danának is boldog hófordulót!
Ennyivel rosszabb a vonalzó!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


falevél-megy a drukk!Tuti sikerülni fog.Én bizok benne. :wink:

Lefényképeztem Atticy csinytvéseit ma reggel.Mindig rajta kell legyen a szemem. :lol: Mindent lehúz,mindenhova fölcsimpaszkodik,és mindent a szájába tesz. :lol:


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci!

Tündéri fotók!!! :-))))))))))))))) Minden "nem szabad" dolog látszik rajta! :-)))))))))))))))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Manó!
Remélem akkor lesz a csomagolásban.
Pihentebb vagy már?

Brigi!
A 17-ét azért szúrtam ki, mert nekünk meg az esküvőnk volt 17-én! :-)))


Majd lassan én is teszek fel képeket, csak le kéne szednem a gépről! A héten próbálom! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Köszi mindenkinek a köszöntést! Aranyosak vagytok!

Mogyo: Hát igen, vmit vmiért! Majd eztán figyeljük a dátumokat is, főleg ha másnak is lesz ilyen vonalzója! De azért ez meg mégiscsak egyedi, és megismételhetetlen! Nem? :lol:

Timci: jók a fotók! Aranyos Atticy!

Andi: Nálunk is addig van az etetőszékben, míg eszünk! Én nem gondolom, hogy ettől bármi baja lesz, mikor már egyébként meg stabilan ül, mint Dorka is! Szerintem nyugodtan etetsd benne! Akkor játszani se lehetne ülve hagyni!
És Dana is már nagyon szeret úgy játszani, hogy ül!
Vendég
 


Sziasztok!

Timcike: nagyon édes! :) Igen, nálunk is ilyen problémák vannak, minden repül, esik, törik, szakad. Meg persze a szájban köt ki! :lol:

Mogyó: akkor Ágika sem lesz válogatós! Kenyér, kolbász! :D :D

Nagbri: boldog hófordulót Danának!
Szép a tűzhely!! Nekünk is ilyen van, tényleg nehezebb takarítani, meg egyéb problémái is vannak, de remélem Nektek beválik!! :)

Manó: gratula Bendének! Miket csinál már ő is! :)

Andi: elhiszem, hogy elvannak a gyerekek! Aziz is elvan bárkivel, ha játszik vele. Gondolom ha meg lenne egy nagyobb testvér, akkor azzal meg pláne!

Etetőszék: én beleraknám, ha már tud ülni!! Így van, ahogy Mogyó is mondja, a bébihordót sem javasolják, meg a kompot sem. Nem törékenyek ezek a gyerekek. :roll: :lol:

Körülmetélés: a muszlimoknak ez "kötelező". Nyílván senki nem fogja ellenőrizni, de később neki lenne kellemetlen, ha nem csináljuk meg, hiszen itt mindenki "olyan". És azt mondják 1 éves korig nem nagy dolog, nem kell altatás, varrat, ilyesmi.
Nekem nincs vele bajom, alapjában véve jó dolognak tartom, csak állítólag 3 napig nehéz lesz, gennyes, meg csúnya, meg fáj neki... :?

Megőrülök, most meg a dugattyút próbálja a konnektorba dugni, és még jól is csinálja! :shock:

Szép napot!

K.

Lilypie Maternity tickers


nagbri-Sok boldog mini születésnapot Danikának!!!!! :wink: Köszönöm szépen.

nóémi-hát igen.És ha rosszat csinál,akkor olyan kis ártatlanul néz rám,mint a képen.És nem lehet rá haragudni. :lol:

kriszti-hát ez van.Azért csináltuk a babákat,legalábis én,h.ne unatkozzak és ne legyek annyit egyedül.Most nem unatkozom,az bitzos. :lol:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Lányok!
Egy hülye kérdés!
Hol lehet kapni az autóablakra való árnyékolót? Tudjátok olyan figurásat. Még nem néztem sehol, azt se tudom, merre induljak ez ügyben. És mennyibe kerülhet?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Lányok!
Egy hülye kérdés!
Hol lehet kapni az autóablakra való árnyékolót? Tudjátok olyan figurásat. Még nem néztem sehol, azt se tudom, merre induljak ez ügyben. És mennyibe kerülhet?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Igy néz ki most az udvarunk.Igaz azóta fojton nyilnak ki a tulipánok.De igy is tetszik. :wink:

Kép Kép Kép Kép

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


bocs, kétszer ment

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


nóémi én is egy csomót kerestem,és nem találtam,csak odahaza,de nézd meg a www.vatera.hu vagy www.teszvesz.hu itt láttam én nagyon aranyosakat,mire hazaértünk.És nem hülye kérdés,én is rengeteget kerestem,mert Atticy-t nagyon zavarja a nap,ha besüt az ablakon. :wink:



KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci!

Gyönyörű a ház és a kert!!!
Neked van ötleted árnyékoló-ügyben? nektek van?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


köszi, most látom! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Nagyon szivesen.Örülök,h.segithettem. :wink: Köszönöm szépen.Azóta még szebb,mert most végig ki vannak nyilva.Attila ültette el őket.

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na, találtam a Brendon honlapján! 2 db-os 990-ért. És van Shrek-es! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Van a teszveszen szép Micimacis. 15oo Ft,ez a hátsó ablakra való. Van egy Schloss Einstein-es,ami 999 Ft és 2 oldalsó ablakra lehet tenni,vaterán meg van egy Herceg&Hercegnős Playmobilos 15oo Ft ugyancsak 2 db oldalsó ablakra való,és van egy Felix márkát reklámozó,ami 65o Ft,szintugy. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nóémi-szuper.Ojat szerettünk volna mi is,de nekünk sűrgös volt,igy vettünk Tündérkéset. :lol: Mutild meg mijen az a Srekis,tedd be ide aképet,ha van rá időd.

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Aha,már látom,te megrendeled,vagy valaki elmegy érte?Mert én is vennék egyet,és ha ti személyesen mennétek el érte,akkor megkérnélek,vegyetek egyet nekünk is,és a jövő héten hétfön ugyis mennem kell be ujra Kecsóra és akkor érte mennék. :roll: És akkor személyesen át is venném tőlletek... :roll: :oops:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kép

Tessék kérem parancsolni! :-)))))) Sztem cuki.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Pont erre gondoltam, hogy ha vkinek kell, mi megyünk fel hétvégén Pestre.
Persze, hozok Nektek!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Ezt én is megbeszélném Andrissal, hátha kellene nekünk is! Jó?
Vendég
 


Kriszta: Köszi! Mi egyéb gond van a tűzhellyel! Tessék csak elmondani! Kíváncsivá tettél!
A körülmetélést én is úgy tudom, hogy jó dolog, és ilyen korban még nem vészes, de akkor is sajnálom Azizt!
Vendég
 


Brigi!

persze, szólj, ha kell!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Akkor nekünk is kellene, ha megoldható lenne! Nekünk a Jégkorszakos kellen, de ha nincs jó a Shrek-es is! És előre is nagyon szépen köszönjük!
Vendég
 


Van Jégkorszak 2- s is!
Kinek milyen kell?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Bejelölnél a skype-on? Most nem ír ki nekem téged! Köszi! :lol:
Vendég
 


Nekünk mindegy melyik, komolyan! Én csak egyfajtát láttam egyébként! Linkelnéd?
Vendég
 


Nálatok is ilyen vacakul néz ki az oldal, mint nálam???
Vendég
 


Lányok!!!!


MIndenkinek KÖSZÖNJÜK a köszöntéseket!!!
Vendég
 


Mi a tescoban vettünk anno ilyen shrekest!
De nem tudom menyiért! :oops:

Tincike. szép nagy házatok van!
Mennyiért áruljátok ha nem titok?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Brigi. nállam is érdekes most az oldal nem ilyen szokott lenni!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Hát, remélem gyorsan megcsinálják, mert ez nagyon gáz így!
Vendég
 


nóémi-nagyon szépen köszönöm előre is.Akkor már csak a telefonszámod kellene,hogy hétfőn tudjunk egyeztetni,h.mikor és hol vehetném át tőlletek.Huuu nagyon faxa.De örülni fog neki az unokanővérke.Imádja Srekit. :lol: Még egyszer,Tündér vagy!Köszi szépen. :wink:

mogyo-12-ért.Van fönt 3 szoba és fürdőszoba,lent nappali,ebédlő,konyha,kamra,tusoló nagy fürdőszobában és külön Wc .Hát ennyi lenne a mi szerény kis hajlékunk.Ne tudd meg,minden nap takaritok. :lol: És mindig felosztom.Egyik nap lent,másik nap fönt. :lol:

nagbri-nekem normális az oldal.



KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mostmár nekem is!
Na léptem takarítani!
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
Nem tudom mivel ütött bele, mert igazán nem sírt, csak később vettem észre, hogy kívűl piros, a szeme meg csúnyán bevérzett. Biztos a keze, vagy vmi játék a tettes. Amúgy a kék foltokat is gyűjti a combikáin, gondolom, ahogy beakad a járóka pálcái közé (persze ki tudja húzni, de közben beütheti). De inkább most tanuljon meg vigyázni magára, minthogy később a betonon üsse szét a fejét! :?
Etetőszékkel kapcsolatban pedig csak az ortopédus doktorra hivatkozok, azt gondolom ő mégsem mond hülyeséget (miután az egyik legjobb szakembernek tartják, ezért is hozzá vittük Patrikot).
De mindenki azt csinálja, amit jónak tart, természetes, hogy ezeken(meg máson sem) vesznék össze senkivel! :lol:
Uezt gondolom a darabos kajákkal kapcsolatban is, fog nélkül biztos nem tudja megrágni, ami pedig kellene a tökéletes emésztéshez. Kutyázós koromból megtanultam, hogy mennyi tragédia, baj történhet abból, ha az ember nem elég körültekintő, ezért biztos óvatosabb is vagyok. Na mindegy! Paratéma lezárva! :lol:

Noémi! Szegény Bálint! Ez szörnyű lehetett! Nem is mondtad, hogy van ilyen gondotok! :( Elhiszem, hogy kiborított. De mostanra már biztos minden rendben! Anyóssal meg ne törődj! Kár miatta idegeskedni! Ő biztos ilyen durvább jellem, sztem nem bántásnak szánja amit mond, nem hinném, hogy nem imádja az unokáját, hisz mondtad is, hogy hoz neki drága bébikajcsit, pelust, stb. Nem vunk egyformák, ő nem az a típus, aki kimutatná az érzelmeit! De nagy pozitívum, hogy van egy ilyen fia,mint Balázs, nem? :wink:

Timi! Tündéri Ati a fotókon! Kis huncut! Felkötheted a nacit azt hiszem! :lol:
A házatok nagyon szép! Mekkora a telek hozzá? Újnak vettétek? Gondolom, ha nem Nagykőrösön lenne, nem adnátok el! Mi is vmi ilyesmi házat keresünk, csak Kecskeméten , esetleg kkén és vmi nagyobbacska telekkel. Ti hova szeretnétek költözni? Szintén kertesbe?

Brigi!Fiúk jól kifogták! Szegénykék! :( Dani eszik azért? Tűzhelyetek szuper, de elkeserítelek, borzasztó lesz takarítani! Nekünk is ilyen van, undorítóan néz ki a portól, vízcsepptől, minden meglátszik rajta.
:?

Aziz! Csatlakozok az Azizt sajnálók táborához! De ha muszáj... :cry:
A Beagle-ről lebeszélnélek, tündéri fajta, de rettenetesen szökős! A vizsla sztem nem. Rágni minden kölyök rág, de nem mind rombol. Egy nyugodt vérmérsékletű kicsit válasszatok! És adjatok bőven játékot neki!
A Golden Retriever nem tetszik a férjednek? Ők vízimádók, nem szökősek és nem tombolósak! Igazi családcentrikus fajta!

Kép
honey78
 
 


Nekünk egy szép miki egeres árnyékolónk van, és az Auchanban vettük 250 Ft-ért (2 db). :D

Timcike: gyönyörű a házatok, én biztos nem tudnám otthagyni a helyetekben! :)

Nagbri: szóval nálunk most jelentkezett az a hiba, hogy mikor sütök, teljesen felforrósodik az a rész ahol a csavarók vannak. hú, mi is azoknak a neve?? :oops: Amikor először történt, annyira forrók lettek, hogy teljesen megvetemedett, és nem tudtam elzárni a főzőlapon két rózsát. A férjemet hívtam, hogy jöjjön gyorsan, és ő is végül csak mindenféle eszközök bevetésével tudta elzárni. Azóta külön kell, hogy használjam őket... :roll: De ez szerintem azért mert a mienk vacak egyiptomi gyártmány!! Már két csavarója is letört. És még egy éve sincs, hogy használjuk. Legszívesebben kihajítanám, és vennék egy egyszerű olyan fehéret. :x
Egyébként a takarítása után le szoktam kenni egy kis babaolajjal, széppé teszi! (a tv-ben hallottam, hogy így kell) :)

K.

Lilypie Maternity tickers


Honey: ne is mondd! A golden retreiver mindkettőnk kedvenc kutyája, de túl nagy lakásba, mert azért itt is lenne, meg neki tényleg lehet, hogy melege lenne a nyári 40 fokokban!
Köszi szépen a tanácsokat! :)

A metélésről még annyit, hogy jó, tudom az nem ugyanaz, de a környezetemben minden kisfiúnak fitymaszűkülete volt, és 3-4 évesen kellett "visszarántani". Az sem túl kellemes érzés, meg utána pár napig csíp, meg fáj, meg minden. Unokaöcsém így lett szobatiszta. :) Nekünk ilyen gondunk legalább nem lesz. Hihihi.
Brigi, Bencének rendben volt?

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: IGen, Bencének rendben volt szerencsére! őt csak lágyéksérvvel műtötték! Már két éve!
Na igen, az inox-nak is megvan a hátránya, de ha egyszer mindkettőnknek ez tetszik! :roll:
Mondjuk a miénk Electrolux, és a szerelő dícsérte, hogy ezt a márkát választottuk! Remélem nem lesz vele semmi gond!

Honey: Nem nagyon rendesen eszik! Na ezt megfogalmaztam! :lol: Most is csak fél üveg bébiételt bírtam vele leküzdetni, de hát beteg, és ez se rossz ugyebár!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?