Új privát üzeneted érkezett!

Viri! Te is milyen csini vagy! Vazze! Csak én leszek itt bálna?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi :lol:

Kismamának csinibb vagyok mint eredetileg, pedig +9,5 kg van rajtam! Ezzel nem vagyok egyedül itt a fórumon! Nem leszel bálna! :lol:

Kép
viri8
 
 


Sziasztok :P
Babáim rendben. Véda átal küldött értékek szerint az egyik babám 26 a másik 27 hetesnek felel meg, de a papíromra 25 és 26 hetest írtak. Ami furi, hogy a combcsontjuk rövidebb kicsit 8) Bár, ha egy picit is elfordultan fekszenek, az érték már nem igaz... Azért reménykedem, hogy nem 2 kerti törpém lesz :lol:

Véda :P
Örülök, hogy minden rendben van!

Viri :P
Bizony, csini vagy :D
Íme a hastartóm (meg az új, szoptatós pizsim :oops: )
Kép Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Fanni :D
Szoptatós felső hol és mennyiért? Nagggggyon tetszik!!!
A haskötő jól tart?
Leírnád a fiúk pontos értékeit?
Tuti nem lesznek kerti törpék, ettől ne félj :wink:

Véda
Vendég
 


Viri :D
Igen, igen, én meg elfelejtettem írni, hogy milyen csini kismami vagy ebben a ruciban. És te is csak a pocidat növeszted :D
Bár, kezdek elégedett lenni magammal, mert az utóbbi időben tényleg nagyon odafigyeltem az evésre (napi kb.1700-1900 kcal), és ennek köszönhetően, még mindig látni a derekam, a hasam 1 cm-t se nőtt, és a súlyom is csak minimálisan. Csabi pedig nagyon :lol: Tehát valószínű, hogy ő minden táplálékot "elvesz", csak a maradék az enyém :D Ilyen okosan oldja meg a természet... Ez súlygyarapodásban +8 kg-t jelent, ami nem olyan nagyon kevés, de ezt már régóta tartom, ill. csak lassan növekszik. És fittnek is érzem magam :lol:

Zöldi :D
Nem érzem magam struccnak, csak nyugodtnak :wink:

Véda
Vendég
 


Véda :P
Nem, ez pizsi, nem csak felső, alsó is!
Brendonos... Jó drága volt :oops: 9.490 Ft... De hát olyan aranyos fiú-mamis :lol:
Igen, a haskötő szuper, nekem nagyon bejön!

Milán babám:
BPD: 66 mm, HC: 243 mm, AC: 219 mm, FL: 46 mm
medence végű... ezért érzem, hogy lent rugdos a kicsim!

Márk babám:
BPD: 72 mm, HC: 255 mm, AC: 206mm, FL :48 mm
harántfekvéses!

Egyelőre tuti császáros lennék :lol:
Hja és a magzatvíz átlagos. Ez az első ilyen lelet. Eddig mindig picit több volt Márknál... Placenták továbbra is hátsó faliak. Gondolom, ez már marad is így.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni
Gratulálok a szuper eredményeitekhez!
aranyos vagy a pizsiben, én is akarok már ilyen szép nagy pociiiit!! A hastartóra azt hittem valami félméteres izé lesz körben, de ez nem is látszik. :lol:
Viri
csinosak vagytok Ti is nagyon, jó ez a ruci!
Véda :wink:
Katica-strucc ezek szerint... :lol:

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi hogy eltüntem de szinte folyamatos babalátogatás volt nálunk. amikor meg jó idő van akkor kint vagyunk sétálni.

Megpróbállok visszaolvasni bár ahogy elnézem lesz mit bőven.

Coca:
Nem is leszel bálna hiszen a magasságod miatt majd elvész a súlytöbleted. Csini leszel meglátod!!!!!!!!!!!!! Gratula a kis dobogó szívhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fanni:
Gratula hogy minden rendben. Nagyon csini vagy.

Kisfóka:
Gratula a 32.-ik héthez. Gratula a cukor eredményedhez. Köszi kérdésed Krisztián 4690gr. Szépen eszik és nagyon jó fiu. Végig alussza az éjszakákat.

Boniko: Király a vonalzód!!!!!!!!!!!!!

Petitpois:
Gratulálok nektek. Nagyon szép baba Laura.

Pandus :
Nagyon szép baba Dórika. Szereti a játszószőnyeget? Nekünk is van de még nem próbáltuk.

Viri: Nagyon csini pocakod van!!!

Véda : Utólag is boldog születésnapot kívánok neked!

Nők:
Sajnálom hogy ilyen rosszul sült el a pénteki napod de remélem hogy már kiheverted!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi :P
Köszönjük!
Dobj majd egy fotót Krisztiánról, ha tudsz!

Katica :P
Köszönöm. Neked szülésre lesz ekkora, de azért meglátod, nemsokára látványosan elkezd nőni :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
Köszi :D Annyira illik hozzád :wink:
A méretek szép arányosak, és nagyjából koruknak megfelelőek. A combcsont sem olyan vészesen rövid szerintem. És tényleg, amilyen káosz lehet ott bent ikreknél, könnyű elmérni :wink:

Nyuszi :D
Örülök, hogy néha írsz :D Kisbaba mellett, tudom, ez nem olyan egyszerű. Képre én is kíváncsi vagyok!

Véda
Vendég
 


Micsoda pocakok!

egyik szebb mint a másik..

FAnni méghogy kerti törpék.. bolond :lol: :lol: :lol: :lol:

Zöldi te gyönyörűséges kismami leszel, tudom! :lol:

NYuszi Krisztián nagyon kis ügyi...
Vendég
 


Véda! Nyugodt srucc! :lol: :wink:
Hogyhogy nem nőtt a hasad? Mikorihoz képest?

Katica sima strucc! :wink: :lol:

Nyuszkiöszi!
Akartam kérdezni már: ha te nem híztál egyáltalán, az alapsúlyodból mennyi ment le szüléskor? Csak kíváncsiság. El sem tudom képzelni, hogy valaki tartja a súlyát.

Kép
zölddisznó
 
 


Kávé után is csak 100/60 a vérnyomim. Mit csináljak vele?

Kép
zölddisznó
 
 


Coca, nekem pont 9kg ment le, ebből 2 kg visszajött...amúgy egy kemény diétával mindent lehet...

FAnni :shock: nekem még 36 hetesen sem volt ekkora :shock:
Vendég
 


Vazzeeeeee!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :P
A 100/60 tökéletes. Nekem az már egy jó vérnyomi, annyival már egyáltalán nem szédelgek! Az alacsonyra a dokik sosem mondanak semmit, azzal nincs gond. Ha magas lenne, az lenne gáz...
Nem baj ám, ha hetekig nem nő a poci, a fő, hogy a gyerek növekedjen!

Véda :P
Aranyos vagy, köszi!

Boni :lol:

Lafi :P
Na igen. Kíváncsi leszek a 36 hetes pocómra, de amúgy 3 hete csak 1,5 cm-t nőtt... úgyhogy most belassultam :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


zölddisznó írta:Kávé után is csak 100/60 a vérnyomim. Mit csináljak vele?

szokd meg....
ténylegnem tudsz vele semmit tenni, nekem terhesen 80/55 volt a neg. rekord, de 100/60nál sosem volt több.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Akkor szokom. Ágyközelben nem géz, és a parkban is le tudok feküdni a fűre. :lol:
Igazi hányinger nem akar jönni, de szinte egész délelőtt émelygek. Meg olyan "ha nem veszek azonnal mély levegőt, akkor baj lesz" érzésem van. :lol: De tökre örülök neki :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Fanni!
Szép a pocakod, tetszik a pizsamád és örülök, hogy minden rendben a srácokkal! :wink:

Viri!
Szép pocid van Neked is és csinos a ruhád! :D

Véda!
Örülök, hogy nincs semmi gond Csabival!!!!! :D

Nyuszi!
De nagy már Krisztián! :shock: Ügyes, hogy már átalussza az éjszakát! :D

Zöldi!
Nekem is alacsony szokott lenni és fáj is a fejem tőle néha! Nagyon nem tudsz mit tenni, max. kávé! Mondjuk én nem nagyon iszom, mert a terhesség elején mindig felfordult a gyomrom reggel tőle! Néha még most is!

És akkor egy pocifotó:
Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fóka gyönyörű pocak! :lol:
Vendég
 


Kisfóka :D
Szépséges poci, és 32. hét :shock: Jaj, jaj, jaj :roll: :lol:

Zöldi :D
Alacsonyvérnyomás ügyben csatlakozom az előttem szólókhoz. Sok folyadékkal azért kordában lehet tartani, hogy vészesen ne menjen le :D
A pocim csak pár hete nem nőtt, mint Fanninak :D Amúgy a kezdetekhez képest persze nőtt, nem is keveset. Gondolom, a baba nő, az én zsírtartalékaim pedig valamelyest leolvadtak az ő javára, így stagnál a dolog. De ez csak az én logikám. Kismami logika :roll: :lol:

Véda
Vendég
 


Fanni,

nagyon jó a pizsi!!!!!!De tényleg drága volt "picit" :? Én ia karok ilyet!!!
Na az én hasfogóm nem ilyen. Holnap rakok fel képet. Lényegében uez, de mégsem.....
Jó nagyok már a fiúk! Örülök, hogy minden rendben van!

Köszönöm a pocidicséreteket!
Ez a tavalyi egyik nyári ruhám. Annyira megörültem hogy rámjön még, ebben kellett képet készítenem :oops:
Nem csak pocira növök. A csípőm iszonyú méreteket kezd ölteni. Látványoasan gömbolyodik és érzem is azt a bizonyos feszítést odalent :lol:

A börzére nem lehet elővételben jegyet kapni. Aznap 7:45-kor
kezdik árusítani a helyszínen. :evil:

Kisfóka!

Nics is akkora pocakod, mint nekünk, ikreseknek! Szép gömbölyű
:lol:

Zöldi,

vérnyomásom nekem is folyton alacsony, de én nem érzem, mert ez mindig így volt! Tényleg próbáld megszokni. addig jó, míg nem magas!!!

Nyuszi,

de jó, hogy jelentkeztél! Krisztián hogy bírta a látogatókat. Biztosan sokat nőtt már! Látni szeretném, ha lesz időd......

Én is voltam ma dokinál. Aktuális méhszájvizsgálat! Annyira örülök, mert minden ok! Azt hittem azért keményedek és feszülök lent annyira, mert valami gáz van....Csöndesen magamban tartva paráztam, de rettenetesen! De most megnyugodtam. A keményedésre felírt egy , kapaszkodjatok, vérnyomáscsökkentőt! (cordaflex). Azt modta, ha keményedek nagyon vegyek be egy szemet. Álítólag izomlazító hatása van....
(végül is nálam az aszpirin is bevált , vetélés ellen :lol: )

Kép
viri8
 
 


Boni, Véda!
Köszi a pocidícséretet! :D

Véda!
Én is azt mondom, hogy jaj,jaj!

Viri!
Nincs, de bennetek ikresekben 2 baba és mindenből 2 van, bennem egy!És én zsiráf vagyok, 183 cm, széles csípővel, szóval nem is lesz óriási hasam! :oops: Pedig mindig szerettem volna nagy pocit, de én tudtam mindig is, hogy nem lesz az! :(

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :lol:,

Ja, könnyű annak, aki ilyen magas! Akkor jó, hogy nem nő a pocid. Elfér Gréta hosszában, kényelmesen :D Amúgy a dokik általában a magas nőket tartják ideális kismamáknak! Szerencsés vagy!


Fanni,

kezdődik House :lol: :lol:

Kép
viri8
 
 


Kisfóka-zsiráf :P
Mindenkinek más kellene, mint ami van neki :lol: Tényleg bájosan "kicsi" a pocid!

Viri :P
He-he, én is a méhszájamtól parázok... viszont nekem csak a jövő héten fogják megnézni, úgyhogy addig parázgatok még... Az viszont jó, hogy megtudtam, hogy Milán farfekvésben van, azért érzem folyton a méhszájamnál a nyomást-rúgást, mert hát ott a két kis lábacskája :lol:
A pizsiből van rózsaszín is :wink: Vérlázítóan drága... de én tényleg úgy tervezem, hogy a börze után befejeztem a rohangálást. Nehezemre esik. Szóval ma UH után minden olyat elintéztem, amit még akartam venni és ott, a börzén bizti nem fogok. Aztán ha a börze valamiért nem jön be, akkor egy nagyon kedves lánytól kaptam 2 jó babaüzlet linket is, az egyik elég olcsó, akkor oda fogok elmenni és megveszem, amit nem sikerült.

Coca :P
Csak eleinte ilyen rossz az alacsony vérnyomás. Aztán megszokja az ember. Én is írtam itt anno a lányoknak, még többször majdnem el is ájultam! Nagyon rossz volt. Mostanra meg már csak a méréseknél csodálkozom, hogy nem érzem a 80/50-et!? Akkoriban reggel megittam egy kávét, úgy kezdtem rendezni. Aztán már az sem kellett/kell. Evés után kicsit rosszabb lehet, de esetleg olyankor dőlj le egy fél órácskára :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt!
Nekem egyre nehezebb az alvás :? A pocim rettentő súlyos! Ma reggelre megvan a +10 kg, amin nem is csodálkozom, mert az elmúlt 2 napban meglehetősen sokat ettem :oops: A pocim 103 cm. Ma megpróbálok gyümölcs-napot tartani...
A fejem is vörös az erőlködéstől, mikor az ágyban az egyik oldalról a másikra fordulok, ami még nem akkora baj, viszont az igen, hogy a hátam nem bírja a súlyt, elfárad, ezért fel kell keljek.
Ott a csípőm ugyebár, meg a vállam a hasam másik oldalán és középen a nagy súly. Fekszem mint egy kifli... s hát belefárad szegény oldalam. De azért csak kicsit panaszkodom, mert a gerincem nem fáj és végülis ez a lényeg...

Csipi sms-e:
Szia Fanni! Elköltöztünk, itt még nincs internet, nem tudok fórumozni. Orsival kórházban voltunk, de már jól van. Még pár napig nem tudok újra csatlakozni hozzátok. Puszillak titeket és mindenkit a fórumon! Csipi

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt Fanni.. megelőztél, de csak azé mert nem jól alszol! :cry:

CSipinek üzenem hogy nagy ölelés és örülök, hogy Orsi jól van!

Képzeljétek egész éjjel álmomban a kórházban bolyongtam a dokim keresve.. reggel felkelünk, erre férjem mondja, hogy egész éjjel a kórház körül bolyongott velem, éppen szülni mentünk és nem tudta hova kell vinni!
még álmunkban is egyhelyre járunk... bár mehettünk volna inkább a Kanári szigetekre is! :lol:

na én még gondolkodom a börzén.. a tömeg miatt!

HOlnap meg kocsival megyünk a vérvételre, viszek 3 napi hidegélelmet!
Vendég
 


Én is jó reggelt!

Na, én is jól aludtam. Éjfél körül el kezdett fájni a vesém. (A köveim mocorogtak) Ez mindig 2 esélyes, vagy elmúlik egy fél órán belül, vagy átmegy durvába. Gyorsan megpróbáltam elaludni. Sikerült is! ...2-kor iszonyat erős görcsre ébredtem. Lementem pipilni, közben elolvastam annak a fájdalomcsillapítónak a papírját, amit direkt úgy kértem a patikustól, hogy biztonsággal szedhető legyen első trimeszterben is. ...hát mondanom sem kell....nem szabad. Már No-spa hegyeken gongolkodtam, amikor megkértem Nagyszakállút, hogy csináljon valamit, mert én ezt nem merem bevenni. És abban a pillanatban, mintha elvágták volna. 18 éves korom óta kövezek, de eddig még sosem történt ilyen. Ezt el kellett mondanom. Hihetetlen!!!

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi (((((((((((((()))))))))))))))))))))) örülök, hogy elmúlt! Vigyázz magatokra!
Vendég
 


Zöldi,
:? Ez a veseköves dolog nagyon rossz lehet. Állítólag az jobban fáj, mint a szülés. Nekem mindig alacsony volt babásan a vérnyomim 70/50. Megszoktam ,nem voltam rosszul. Most se sokkal magasabb.

Boniko,
Ez jó :lol: Én is a Kanárira szavazok inkább :lol:

Fanni,
Azt nem írta, hogy miért voltak kórházban? Nem lehet könnyű ekkora pocakkal már 26 hetesen.

Kisfóka,
Nem mindig jó az óriási pocak. Nekem hatalmas volt, főleg hozzám képest, és szenvedős is lett a végén. Szép pocakod van :wink:
Vendég
 


Vigyázok Boni!

Hát, Pandus, tényleg nem olyan jó, de annyira nekem sosem fájt. És nem is a fájdalom a gáz, hanem nehogy a környéke is begörcsöljön. Hál'istennek ez olyan helyen van, hogy nem tud elindulni, mert be van "zárva" egy tágulatba.
de ha Nagyszakállú ennyire vigyáz ránk, nem lehet baj! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Most beszéltem a dokimmal, szigorúan megtiltotta, hogy holnap menjek a terheléses vizsgálatra! kismamaként nem autóban kell ülnie egész nap! :lol: szeretettel vár hétfőn, a terheléses cukor nem olyan fontos mint hogy velem ne legyen semmi baj! :oops: :lol:
Vendég
 


Coca, nagyon vigyázz az ilyen görcsökkel!!!!!!!Igaz nekem epegörcseim voltak, nem tudom hogy a vese milyen, de az epe kegyetlen, és a 4 hetes gyereket othhon kellett hagynom mert meg kellett műteni...iszonyat az a görcs, én kész voltam tőle és a sebészek szt ez indíthatta el a folyamatot hogy koraszülés legyen a vége...túl sokat görcsöltem terhesség alatt is....
Vendég
 


Coca :|
Nem próbálták még zúzni? Vagy mindig visszanőnek?

Pandus :P
Nem írta, pedig kérdeztem. De miután azt írta, hogy pár nap múlva jön... gondolom majd megírja részletesen.
Tényleg nem könnyű :?

Boni :P
Helyes! Írtam Neked, hogy én 24+2 voltam... nem számít. Jól esik a gondoskodás, igaz? :wink:

Lányok :P
Halom csekk gyűlt itthon össze, elmentem a postára. Sor vége kilógott az ajtón. Aztán előre vezéreltek, mert hogy ekkora a pocim :shock: Őszintén meglepett... s amilyen szentimentális vagyok mostanában, szerencsére kibírtam, hogy csak a csekkfeladás után, a kocsiban sírtam el magam :oops: :roll:
Ráadásul először mondta rám "idegen", hogy kismama... És akkor valahogy leesett, hogy tényleg... Hihetetlen :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni igen :oops: :lol:

én is imádom, hogy a bkv-n átadják a helyet :lol: .
Vendég
 


Lafi! És megmondod nekem, hogy vigyázzak? :lol:

Fanni! Már műtöttek, (18 cm-s vágásom van), zúzták, próbálták oldani... Kontrollokon egyszer látják, egyszer nem. Ha kiszedik megint, új lesz helyette, és ha kisebb lesz, akkor el is indulhat. Így legalább tuti nem pisilem ki - az a nagy görcs igazán. Szóval nincs jó megoldás rá.

Kép
zölddisznó
 
 


ez igaz...mondjuk nálam az volt a gond, hogy nem is tudták hogy ez epegörcs azt hitték méhtevékenység :evil: pedig ha tudtam volna elég lett volna egy rohadt fájdalomcsillapító...és a nospa segít?én még azt sem kaptam... :evil:
Vendég
 


Fanni :D
Abszolút megértelek. Én is elbőgtem magam nemrég, Leültem Lilla mellé (netezett), és épp Forma-1-es képeket nézegetett. Schumiról volt ott egy összeállítás, ahogy kicsi, majd cseperedik fel, közben szép zene szól, és futamgyőzelmek, meg ahogy a gyerekei+felesége ölelik :cry: És én már bőgtem, mint a záporeső, mert olyanokat képzeltem, hogy majd az én fiam, ha nagyobb lesz, és családja lesz,... és aztán ránéztem Lillára, és mit látok? Hogy könnyes a kis szeme, ahogy nézi, és mondja: Anya, ne nézzél már :oops:

Aztán valamelyik nap székely himnuszt hallgattam. Na, a Csaba királyfis résznél ismét végem volt :roll: Te jó ég, és még csak most jönnek a CTG-k, NST-k, majd a szülés :shock: Nem tudom, hogy zajlik majd a találkozás vele, de érzem, gyönyörű lesz :D

Ti szoktatok álmodozni a nagy találkozásról? Mert én egyre többet!

Pandus :D
Gátmasszázsra vonatkozó technikai tanácsokat szeretnék kérni! Apa már feszülten várakozik (és vágyakozik :oops: ), hogy csinálhassa. De lehet, hogy inkább én fogom :roll:

Véda
Vendég
 


Lafi! Elvileg a no-spa néha jó, bár algopyrinnel a tuti, de nehéz belőni azt a fájdlomszintet, hogy megítéld, melyik rosszabb a bébinek, a gyógyszer, vagy a görcs.

Véda! :cry: ez nem szomorúansírós, hanem meghatódós! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Pandus :P
Válaszolt Csipi! Orsi lábán bevérzések jöttek ki és azt figyelték, hogy terhed-e tovább. De szerencsére nem, vírusinfekciónak írták le.

Véda :P
Nem nyitunk egy új topikot? Kaális szentimentális kismamák :lol: Tiszteletbeli tagnak pedig felvesszük Lillát is :wink:

Coca :?
Szegény. Akkor ezt egy életen át kell játszani... node "Nagyszakállú" úgyis vigyáz rátok :wink:

off:
NEM VAGYOK ÉHES, NEM VAGYOK ÉHES
SZERETEM A GYÜMÖLCSÖT, JÓL LAKOM A CSÜMÖLCSTŐL...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Akkor én is dallal válaszolok, és gonosz leszek, de ez csak várandóssági gonoszság: "messze még a hajnal..." :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni :lol:

Gyümölcsnap? Én a harmadik mézes puszedlinél tartok ebéd után :oops: Az alvás nálam is hasonló küzdés. Főleg a fordulások.
Melyik postára jársz, hogy előre engednek? A parkvárosiba? Én a nagypostán voltam valamelyik nap és ott egy néni megpróbált elémfurakodni.......
Még csak most fogtam fel, ezek szerint már mindent beszereztél a fiúknak? Hol van az az olcsó babaüzlet, amit a barátnőd ajánlott?

Jó, hogy adott hírt magukról Csipi! Jaj, de jó, hogy Orsi jobban van. Megkérdezhetem, mi az a vírusinfekció?

Zöldi!

A barátnőm is vesekővel csinálta végig a terhességét. Csak egyszer görcsölt be a 9 hó alatt....De nem volt más problémája. Neki vesetágulata van, tágulatban kövecskék, zúzás nem segít, visszanőnek, termelődnek......Anno, még 10 éve, együtt éltünk át egy vesekőtávozást!Hát megszenvedte rendesen! Nagyon vigyázz magadra! Ja és igyál sokat :P (nem mintha nem tudnád.....)
Az előző beülti után nagyon görcsöltem, én szedhettem no-spat!

Véda, Fanni

Engem még nem ért utól ez az érzékenység.... :D

Boni,

nagyon jó ötlet, hogy nem mégy holnap! Maradj otthon pihizni!


Ma voltam délelőtt kozmetikusnál! Annyira jó volt feküdni és hagyni, hogy kényeztessenek. Még az arctisztítás sem fájt!

Kép
viri8
 
 


Cocám :D
Bárcsak a blues ne hagyott volna, akkor nem is panaszkodtam volna :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri :P
Nem egészen. Inkább azokat a dolgokat szereztem be, amikre nekem lehet szükségem a kórházban :oops: Azért még az sem teljes... de a többit már Apa is be tudja szerezni... ha... az ördög nem alszik...

Ezek szerint az almanapból sem lett semmi? :shock: :lol:
Elmúlt a vizesedés?

Ha leírnám a tegnapi és tegnap előtti menümet... vagy akár csak az édesség részét... nem csodálkoznál... de már érzem, hogy nem fogom kibírni. Kezdek ideges lenni és gyenge... délutánra minimum gyümölcs-zöldség nap lesz belőle... és még egy kis krumplit VAGY húst sem zárok ki. Azért már nem csak magamra kell gondoljak, ugyebár...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni a gyümölcs nagyon finom, a gyümölcs nagyon egészséges.. és itt is eljátszom Uri geller utódját nézz a monitorra olvasd el amit írok!

FAnni Bírni fogod a gyüminapot!FAnni Bírni fogod a gyüminapot!

:lol: :lol: :lol: :lol: ez ilyen egyszerű :wink:
Vendég
 


Szegény, szegény Fanni :( Gyümölcsnap olyan egyhangú :? Egy kis főtt krumplitól nem lesz smmi baj! Egyél egy kicsit, mert ha ideges vagy, a fiúk is összevesznek odabent :wink:

Kórházi csomagot mikor állítunk össze?
Én a jövő (a 30. 8) ) hétre terveztem. No, nem véglegeset, de amit már most tudok nélkülözni, és biztos, hogy kell majd. Tehát hálóingek, eldobható bugyi, törölközők, testápoló, tusfürdő. Ilyesmi. Úgy a praktikus, ha van szülőszobai csomag és gyermekágyas külön.
Csabi hazahozós rucija is megvan 1 8) rugi híján. Feltenni nem tudom, de leírom:
A verzió: ujjatlan body, világoskék macimintás, hosszú ujjú vékony pamut rugival
B verzió: hosszú ujjú fehér body, ujjatlan világoskék vékony pamut rugival (na, még ezt kell beszereznem), és fehér kis zokni
Mindkét verzióhoz fehér vékony pamut sapi, macimintás hímzéssel :D

Véda
Vendég
 


A fehér kis zokni, inkább tutyi - Panda után :lol: De lehet, hogy nyáron nem kell majd. Az időtől függ...

Véda
Vendég
 


Véda :P vagy inkább Orsi, ill, aki császáros volt!?
Eldobható bugyi nekem is kelleni fog?
Köszi!

Véda :P
Én is úgy tervezem, hogy a 30. héten rakom össze!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Véda :P
Az enyémek zöldben jönnek majd haza... a 30. héten majd felteszem a szettet :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri! Nekem is egy vesekehely tágulatban vannak a kövek. Inni? Hát azt pont nem szabad egyszerre sokat, mert ezeket a köveket nem kell hajtani, mert nem tudnak kipisilődni sajna...vagy hál'istennek?

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: