Új privát üzeneted érkezett!

Celesztina!

Koszonom!

Ennek a bolcsonek leveheto az oldala es az agyhoz fogathato, igy nem csuszik el a bolcso az agytol.
Van rajta egy allithato kampo, amit a mi agyunk keretehez kell akasztani.

Magi
Vendég
 


Hoztam nektek egy pár képet (mivel babásat még nem tudok) a gyerekszobáról, amiben ma végre minden a helyére került, és a nagytakarítás is megvolt :)

Zsu

Kép

Kép

Kép


Liza ágyikója:

Kép

A ruhái:

Kép

Kép

Kép


És a jelenlegi bölcsője :) (ugye hogy változott a hasam???)

Kép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jó reggelt!

látom nem én voltam a csütörtöki első, de a jó reggeltesek közül mindenképp!!! :D

Mindjárt megyek ctg-re, remélem a babamozi is bele fog férni!

zsuzsófi nagyon szép a baba szoba!
Vendég
 

 
 

Én is gratulálok a kicsi Biankához!!Sok boldogságot és jó egészséget a családnak!!!

Zsu kitartást neked!!Már nincs sok hátra!Ne legyél így elkenődve!

Magika: gyönyörűek a képek a lánykádról! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Zsuzsófi: az előbbiből kimaradt hogy klassz a gyerekszoba,nagyon tetszenek a képek! :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Zsuzsófi: tényleg megváltozott a pocid! A babaszoba meg nagyon cuki -Laurának is nagyon tetszett :D Olyan igazi kis csajjos birodalom :D

Nono: drukk, hogy babamozi is lehessen!!

Magika: köszönöm a kiságy-infot!

és persze jó reggelt mindenkinek!

Kép Kép
celesztina
 
 


Jó reggelt :)

Köszönöm szépen a szobadicséreteket, nagyon jólesik :) Bár most sokat nem tettünk érte hogy szép legyen, hiszen ez Kata szobája :) És a költözés után tevékenykedtem benne sokat :) A falat szerettem volna újrafesteni, de nem jutott rá most. De nyáron mindenképp festünk, mert nekem ez nagyon halvány (élőben majdnem fehér) pont mint Liza ágyneműje a ruhafestés előtt :)

Mezsó, már csak elkenődni tudok :) Na jó, azért a tegnapi hangulatomhoz nagyban hozzájárult az hogy apjuk dolgozott.... ilyenkor aztán pláne magamba tudok zuhanni. Ma, holnap itthon lesz, remélem megyünk szülni :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jó reggelt!

Remélem Nono ok lesz minden a ctg-n.
Zsu szép a babaszoba:) de jó, hogy így minden kész. nekem tegnap mondta a férjem, hogy a gyerek először az albérlet, lakásvásárlás és felújítás szavakat fogja először tudni.
plusozóm még folyamatban, így nem férnek el a ruhái és a kis bölcsőjében pihennek kimosva.

Magika, nagyon helyesek a képek. szuper ez a bölcső.

na ennyit bírt a terhes agyam felfogni, mert a tegnapit még este olvastam. ja és Zsuzsáéknak grat.
nekem is minden ok volt a ctg.
na dolgozom kicsit.

lolka_zs
 
 


zsu: abszolút megértelek ám az elkenődéssel...sőt nekem szavam nem lehet,mert én már mielőtt a szülésem beindult azelőtt elkenődött állapotban voltam... 8) pedig az csak a 36.hét volt...lehet hogy az elkenődés is a szülés jele???Ja,és én is azért izgultam hogy párom otthon legyen és úgy menjünk szülni,és képzeld pont otthon volt. :wink: Ezek a babák tudják ám mikor kell kibújni!!Sugározd neki telepatikusan hogy apa most itthon van,hátha veszi a célzást! :wink: Tényleg kitartást!!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Na mi tegnap majdnem elindultunk este/éjjel, egész konkrét ötperces fájásaim voltak. Mire úgy döntöttem hogy na akkor menjünk, addigra meg elmúltak. :roll: :D Remélem l tudok me menni a dokihoz, azt mondta ha fájásaim vannak hívjam, néz egy méhszájat.

Én nem vagyok boszi, több babát tippeltem erre a hidegfrontra. :)

Zsu, nagyon szép a szoba :)

Magika, édes a kislányod!

Kép Kép
szõlõ
 
 


na szőlő!!Hajrá!!Szerény személyem küldi neked a drukkjait!! :wink: Gondolom örülnél már ha babótok kifelé kívánkozna! :D Feltétlen írj valakinek egy sms-t ha van valami jó? :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Gratulálok Biankához! Ezek szerint már rögtön szülés után volt tejed? Szuper!

Zsu!
Nagyon tetszettek a márciusi topicból átmásolt viccek! AZt hiszem ezek többségét csak azok értik, akiknek már van gyerekük. Szép a babaszoba!

Magika!
Nagyon szép kislányod van.
emma2008
 
 


Mezsó persze hogy írok. :) De most nyugi van, reggel is volt pár fájás, írtam is, de csak egy ötperces, a többi 8-10-20.... szóval semmi :) Vagyis mégiscsak valami, valami elindult azt hiszem. :)

Remélem Jani haza tud jönni munkahelyéről, azért csak nyugodtabb lennék ha itthon lenne. Holnap-holnapután szabadnapos szerencsére.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő: én is drukkolok -és érdeklődnék is: ezek az ötpercesek meg ilyenek mennyire erősek? (Launál nem voltak jóslóim)

Kép Kép
celesztina
 
 


Hát nekem úgy volt hogy mikor elkezdődött akkor nem volt erősebb mint egy menstruációs görcs. Aztán ahogy sűrűsödtek, volt pár amikor gúvasztottam a szemem rendesen, ilyet még nem éreztem sose. Mellé meg társult a bekeményedett méh.

Nekem ez volt. Aztán szerintem ezt i skb mindenki máshogy mondja el.... Én pl eddig úgy tudtam hogy a méh csúcsából indul lefelé, hát én ilyet nem éreztem.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Lányok! :D
Zumics Miklós Bence ma éjjel 01:40-kor megszületett. 3840 g és 52 cm. Köszönet a drukkokért.Ágnes27
Vendég
 


Jaaaj de jó, gratulálok Ágneséknek!!!!!! :) Hú majdnem 4 kiló a kissrác :wink:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok,

sok szeretettel gratulálok Ágnesnek és kerekesnek a babákhoz! :) Sok boldogságot, jó egészséget!!!

Klarka, Ti hogy vagytok? Ati??

Zsuzsófi, nagyon szép a babaszoba. Igazi csajos birodalom ;)
És a pocid se semmi!!

Magika, hű, de jó hogy írtad ezt az infot a bölcsőről. :wink: Bármint hogy mi az a pöcök-kampó ott lent... jó 1 hete össze van szerelve nálunk is, de halvány lila gőzünk sem volt, hogy az minek kell oda. :lol: Mostmár tudom :)

Mondjuk én nem akarom így szétszedni, elég lesz az ágy mellett.

Jobbulást a nagyfiadnak!!

Szőlő, hajráhajrá :)

Hát a terganpi frontot én is megéreztem, nemkicsit. Egész reggeltől fájtam, de úgy hogy ihaj. Derekam, alhasam görcsölt, keményedtem stb. Csak azért nem mentem be a kórházba, mert nem volt benne rendszer. Bevettem vagy 6-8 magnéziumot, aztán leküldtem egy pohár vörösbort, azzal el tudtam aludni. Most picikét jobb, de még mindig fáj.
Apa nem is ment melózni, segít, leginkább abban hogy elvitte Dominót mamázni, csavarogni. Így tudok pihenni.

Szép napot

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Zsu: komolyan gyönyörű lett a szoba...huu..igazi csajos..(kicsit irigyellek a csajos szobáért.. :oops: )

Kép
Vendég
 


Szőlő: köszönöm :)

Találtam pár vicces póló és egyéb ruha-feliratot egy angol oldalon, gondoltam, megosztom Veletek -cska sajnos kisebb méretben nem tudtam feltenni a képeket, ezért elnézést. (és mivel úűgy emlékszem, van, aki nem tud angolul, így megpróbáőltam lefordítani a szövegeket)
Kép 'My last stain-free shirt until baby goes to school' (=az utolsó tiszta pólóm mielőtt a gyerek iskolába megy) Kép (=baba bucka alant) Kép 'I'm pregnant due in May' (=Tehres vagyok -premier: májusban) Kép 'Lady Sleepsalot' (=Lady Sokatalszik) Kép (=Sir Sokatpukizó)
Kép 'Sir Eatsalot' (=Sir Sokateszik)

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagy gratula Ágnesnek Miklós Bencéhez! :D

Szőlő, csak nem te is beelőzni készülsz? :wink:

Csöppke, vigyázz magadra és pihenj!

Zsuzsófi: nagyon szép a babaszobátok! Igazi csajos birodalom! Mostmár tényleg mehetsz szülni, mert minden készen áll Liza fogadására! :D

Bár nálunk is minden kész, de Benit ez sem hatja meg! Mint ahogy semmi más sem! :roll: Még az sem, hogy az anyukája már sík ideg az állandó érdeklődésektől és kerdezősködőktől... :evil:

40+2

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


hú, most olvasom csak:Kép
Nagy gratula Ágnesnek, sok boldogsátok Miklós Bencének és persze az egész családnak!!!

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok lanyok!

Koszonom a dicsereteket!

En is gratulalok Agnesnek es Zsuzsanak!

Csopke!
Orulok, hogy segithettem.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Neked milyen szinu a bolcso?

Zsuzsofi!
Szep nagyon a babaszoba!
Drukkolok, hogy jojjon mar a baba.

A tobbieknek kitartas es drukk, hogy akkor jojjon, mikor szeretnetek.

Magi
Vendég
 


Egyébként ahogy észrevettem az elmult napok babái mind 40. héten tul születtek...én nem akarok ebbe a kategóriába tartozni majd

Zorroné: csak csak megindul mostmár nálatok is a dolog..

Csöppke: hova hova :D még van időd :) vigyázz magadra..

Szőlő: ha érzed hogy elindult vmi. vagy vki. :) akkor hajrá hajrá...

nemsokára feltöltöm a karim és felhívom Pumpit..csak utána még megyünk apával egy utsó bevásárló körútra ugyh majd csak délután hozok róla híreket ha addig nem ir róla Erika..

egyébként nekem lassan tényleg darabokra szakad a csípő v. combcsontom má assem tudom melyik sajog...már mindegy melyik oldalamon alszok...:( sajna....
Vendég
 


Celesztina: :D :D :D nagyon babák a pólók :)
Vendég
 


Lituka: örülök, hogy tetszettek a póló-fotók :) , sajnálom, hogy fáj a combcsontod :( jó bevásárlást!

Én is lépek, mert hamarosan érkezik anyósom, így ma nem nagyon leszek netnél, meg este megyünk nst-re.Szóval szép napot mindenkinek! :wink:

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok lányok!

Gratulálok
Kerekeséknek és Ágneséknek a babucikhoz!!! :D

Ma megint hétforduló!!! Betöltött 38. hét...el sem hiszem...

Szőlő!

Én tegnap délután voltam úgy, hogy lehet, hogy szülünk....

Mielőtt elindultunk párommal Szabadszállásra, anyám lejött hozzánk és jól felhúzott....összevesztünk...
Mondanom sem kell, hogy úgy megfájdult a pocakom....
Aztán út közben hülyeségből mértem...és minden keményedés, fájás között 15 perc telt el, aztán 10 perc, 8 perc, 5 perc, 3 perc, 2 perc és aztán egybefüggő volt, de abszolut nem erősek, legalábbis nem éreztem erősnek őket...annyira...
Aztán egy ideig tartottak a sürű keményedések apróbb fájásokkal társulva ,de ennyi....elmúlt...
Azért ez is jelent valamit, nem???
Elindulhatott valami???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


szőlő: szülés előtt 1-2 nappal én is pont ilyen rendszertelenül fájogattam ahogyan te is írtad az előbb. 8) :D Csak nekem el se jutott az agyamig amikor éreztem,annyira nem okoztak kellemetlenséget...csak utólag jöttem rá,hogy azok is már jóslók voltak. :wink:

GRATULA ÁGNESNEK A KISBABÁHOZ!!JÓ EGÉSZSÉGET SOK TEJCSIT NEKIK!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Megjártunk az nst-t, minden rendben velünk, és ma még 1 órát sem kellett várnom. :D Picurnak mindössze egyszer sikerült telibetalálni a vizsgálófejet :D, amúgy végig fenn volt, nem kellett költögetni.

Látom vannak új babák! :D

Zsuzsáéknak gratulálok a kis Biankához!
Ágneséknek is nagy gratula a kis Miklós Bencéhez!

Jó egészséget és sok boldogságot nekik! :D
Kép

Magika! Ez a pici lány még mindig gyönyörű. :D
Hihetetlen számomra, hogy pár naposan milyen mosolygósak ezek a babák. Úgy tudtam, hogy mosolyogni csak 2-3 hónaposan szoktak. És az a hajkorona... :D
Kérdezni szeretném, hogy a légzésfigyelő ott nincs túl közel a kiságyhoz? Mert nálunk is kb. ez a távolság és gondolkodunk rajta, hogy esetleg valahogy arrább kellene pakolni.

Zsu! Nagyon jó lett a babaszoba, igazi kislányos! :D Nagyon jól fogja érezni magát benne Liza.:D
Igen szerintem is változott a pocakod, mintha lejjebb lenne a múltkori képhez képest.

Szőlő! Majdnem igaza lett itt valakinek, hogy te következel. (nem emlékszem ki írta :oops: )

Celesztina! Jók a pólók! Viccesek nagyon. :D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Hétfordulósoknak gratulálok!
A nagyon terheseknek kitartást!

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, várunk a műtétre és közben szorgalmasan szopizunk...most megyek be, meg majd este is!!

Sokszor hullámzik a hangulatom...szeretnék már túllenni rajta...

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Kép.. Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka! Kitartást! Nemsokára túl lesztek rajta, és minden rendben lesz.
Nagyon aranyos a kisfiad! :D Imádkozom érte hétfőn.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Zsuzsa üzent: simán szült, gátvédelemmel. "Baba hajnalban belázasodott, és a koraszülött osztályon van. Eredmény este. Lelkileg romokban, majd üzenek."

Visszaolvasni nem tudok. :( Próbáltatok babával a karotokban gép elé ülni? Kemény ügy. Borzalmasan telt az éjjel, és most is nyűgös. Ezért is muszáj tartanom. DE mindenképpen meg akartam írni, mert kell a ++++ erő Zsuzsának.

Gratula Ágnesnek, üdv köztünk Miklós Bence!

Mezsó
cukrod milyen? még diétázol? Nekem máj 13-án lesz kontroll, addig diétázom, de borzalmasan elegem van belőle.

Kép
téjé
 
 


Csajok, kösziköszi, Mezsó, kíváncsi leszek mi lesz, ha neked is így indult :wink:

Szerencsére férjem jön már hazafelé, nyugodtabb leszek hogy itthon van. Most pl akkora dugó van az autópályán, hogy háromnegyed órája jön hazafelé Törökbálintról.... :? Szerencse hogy holnap nem dolgozik

Negyed 4-re megyünk ma dokihoz hogy megnézzen, holnap meg CTG. Nagyon kíváncsi leszek hogy a doki mit mond...

Celesztina, ezek a cuccok nagyon jóóóók főleg a Sir Poopsalot :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


gumimaci tudnak mosolyogni, de ez még csak grimasz, és nem tudatos mosoly. de annyira édesek így!!! 2hósan lesz hogy TE kapod. (olvastam) tapasztal anyucik is reagálnak...

megyek, bocs, mert karom tőből szakad le

Kép
téjé
 
 


Isten hozta a kis Miklóst, sok boldogságot kívánok az egész családnak!

Szőlő, Zsu! Lehet, hogy a következő babahírek tőletek jönnek? (Vagy hagyjalak már békén benneteket a jósolgatásokkal?) Bár Zorróné is nagyon ott van már, Benit biztos sikerül előcsalogatni a napokban!

Marjannal vajon mi lehet? Lehet, hogy már ő is babázik? (Még az jutott eszembe, amikor az 5 perces fájásaival hazaküldték, hogy jó, hogy nem mondták neki, hogy a méhszáját is maga ellenőrizze, és akkor menjen, ha már 2 ujjnyira kitágult...)

[b]Magika![/b] Katalin nagyon szép baba, Zolinak pedig gyors kilábalást kívánok a tüdőgyusziból.

Ollem! Azért szerintem most már ne nagyon utazz messzire, ha nem útközben akarsz megszülni! És gratulálok a 38 héthez!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


[quote="téjé"]P írta:téjéróbáltatok babával a karotokban gép elé ülni? Kemény ügy.

Oh, hogyne :)
Az odaüléssel, olvasással nincsen gond, csak kellene még egy kéz gépelni :)

Köszi a híreket Zsuzsáról, mondd meg neki, hogy drukkolunk, és minden rendben lesz a Picivel!!


Ágneséknek nagy Gratula!!!


Szőlő - Komoly, hogy így alakulnak a dolgaid .. izgulok érted nagyon!!!!!!!!!

Magika
- Édes a kiscsaj :)

Kép
szösszenet
 
 


[quote="téjé"][ írta:téjéb]gumimaci tudnak mosolyogni, de ez még csak grimasz, és nem tudatos mosoly. de annyira édesek így!!! 2hósan lesz hogy TE kapod. (olvastam) tapasztal anyucik is reagálnak...

Igaz még nem tudatos, de ugyanúgy a boldogsághormon váltja ki .. nem véletlen szopi után kapjuk tőlük :)
Szóval én már ezt is úgy fogom fel, hogy "köszi a fincsi tejcit, most boldog vagyok" .. :) :) nem minden baba mosolyog pár naposan/hetesen, csak amelyik elégedett.
Úgyhogy nekem ez mosoly, és nem grimasz :D :D :D

Kép
szösszenet
 
 


Jaj istenem.... :( Zsuzsáéknak nagyon drukkolok!!!!! +++++++++++

Klarka,a kisfiad továbbra is gyönyörű, remélem minden rendben lesz hétfőn, nagyon sokat gondolok majd rátok!

Kép Kép
szõlõ
 
 


Klarka! Kitartást, nemsokára tényleg túl lesztek rajta!!! Köszi, hogy mindig informálsz minket és képet is teszel fel Atiról! Nagyon kis drága.

Zsuzsáéknak is szorítok, szegény, elhiszem, hogy nem könnyű neki sem, de biztos nem lesz gond.

Téjé! Remélem a napotok már jobb lesz, talán még pihenni is tudsz/tudtok. (Tudom, most nem olvasod, de ez a szülés utáni diéta meglepett, én úgy tudtam, csak szülésig kell.)

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Hétfőn mennek a drukkok Klarka Atijának!!!! :)

Kép
szösszenet
 
 


Zsuzsáéknak mennek a drukkok! +++++++++++++++
Téjé köszi az infót.

Szösszenet! Remélem a mi kisbabánk is lesz ilyen elégedett majd, és azt hiszem én is mosolynak fogom titulálni majd. És megpróbálok majd nem elolvadni tőle. :lol: :lol:

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


[quote="gumimaci_1"] írta:gumimaci_1s megpróbálok majd nem elolvadni tőle. :lol: :lol:

Hát .. azt most írásba adom neked, hogy az nem fog menni :lol: :lol:
Mi minden mosolynál szanaszét puszilgatjuk .. minden szopi után lessük, hogy mosolyogjon :) Akkor mi is elégedettek vagyunk, hogy egy kis boldog babánk van :)
udnak ám nagyon morcosak is lenni :lol: ... de akkor is édesek .. bármit csinál, én úgyis elolvadok tőle :lol:

Kép
szösszenet
 
 


Gratulálok Kerekesnek (Zsuzsa), és nagyon szorítok értük!! Biztos hamar rendeződik a dolog! +++++++++++++

Ágnes! Sok boldogságot, egészséget nektek is!

Most már tényleg nem sietnek úgy a babák, mint az elején. És tényleg szuper a sima/császár arány.

Szöszi! Azt szeretném tőled kérdezni, hogy csaszi után el tudtad- e látni Alízt. Föl tudtál - e kelni...stb- Én is attól félek, ha császár lenne, hagyják a csecsemősök a kakiban Zsófit....

Szőlő! Ez már nagggyon konkrét...!!!! Drukkolok nektek, hogy minden rendben legyen. és írjál doki után!!! Nekem eddig a maximum a 10 percenkénti keményedések voltak tegnap előtt este 1-2 órán keresztül. Na, meg most már nap közben alul többször fájdogál a pocim. De csak állandóan, tompán, és nem görcsösen. Nem tudom ebből mikor lesz valami! ???

Kép
gabo001
 
 


[quote="gabo001"][ írta:gabo001b]Szöszi! Azt szeretném tőled kérdezni, hogy csaszi után el tudtad- e látni Alízt. Föl tudtál - e kelni...stb- Én is attól félek, ha császár lenne, hagyják a csecsemősök a kakiban Zsófit....

Hát .. szerintem minden egyénfüggő. Nem mondom, hogy az első órák/napok könnyűek, de én pl. összekaptam magam elég keményen, és ahogy olvasom, Emi sem tett másképp.
Engem szerdai napon 13h-kor műtöttek, és másnap reggel 7-8 körül már elhoztam a csecsemősöktől a kiscsajt :) és a kötelező vizsgálatokat, meg 1-2-szer pár órát leszámítva (alvás, hajmosás..stb) folyamatosan velem volt! :)
Akarni kell :)
Nem mondom, hogy jó a császár .. szörnyű .. az első kb 10-20 óra horror, de utána rohamosan javul minden :) és feledteti az elmúlt órákat ;)

Kép
szösszenet
 
 


sziasztok!

Kerekes Zsuzsa: Nagy gratula és én is küldöm a plusz erőket! Remélem hamar kiderül mitől lázasodott be a kicsi és hamar rendbejön minden!

Ágnes: Hatalmas gratula és Sok boldogságot az egész családnak.

Én tegnap voltam 38.hetes CTG.n. A BPD: 96,súly 3,4 kg. Szerintem ez egy kicsit nagyobbacska a kelleténél! Nem?

Jövő csütörtökön megyek megint de a méhszáj még minig csak 2100. Ez jó még ilyenkor? Nem kellene már jobban nyílnia?

Kép

Kép
mannogab
 
 


Mannogab, nekem egy hete még 3000 volt a méhszájam, vagyis totál zárt. szóval szerintem erre nincs recept hogy mi kellene meg mi nem. Kíváncsi vagyok most hogy állunk!

Kép Kép
szõlõ
 
 


GRATULÁLOK MIKLÓSHOZ ÁGINAK!!!! SOK SOK TEJCIT!!

Megjöttem ctg-ről...nem túl fényes eredményekkel. Fájástevékenységem végig 60 felett volt...mondta is a dokim h nem lehet könnyű h 2 hete is hasonló 60-80 as akat produkálok de nem akar kibújni a kölök. Mondtam neki h nagyon fáj de nem tok mit tenni és a baba szíve tökéletes ezért nincs ok h bármit lépjünk....
Ráadásul az összes tenyésztésem eredménye pozitív (olyan hosszú listát hozott h azt hittem egy WC papír guriga esett szét és azt húzza maga után, de nem) így antibiotikumot kell szednem és aztán ha megszületik a kölök is kap és a vajúdás alatt is kapok......fasza, és ezért min 1 hetet ki kéne húznom h legyen v.mennyi antibio a kölökben mire érkezik mert aztán baj lehet......esély sincs rá h hazajöhessek 24 óra után, hiába menne velem minden rendben a babának bennt kell maradnia h nehogy súlyosabb baja legyen.

Mondtam neki h ha 2 hete ilyen fájásaim vannak szerinte meddig húzom? Mondta h szerinte már eddig is csoda volt és az is h zárt a méhszáj, de ha gondol egyet a kölök akkor bizony megindulhat egyik pillanatról a másikra a szülés mert ezek a jóslók azért kemények....De a placenta még mindig csak 1es fokú ezért a plac alapján még a hátralevő majd 3 hetet is ki lehet húzni......frankó...

A baba már 3700 gr és a feje és a többi adata is kb 40 hétnek felel meg! :shock: :shock:

A súlyom elérte a bűvös 70 kg-t....no ennek nem örülök túlzottan de ez van.... :?

Ezek után nem tudom mit is akarok....hogy szülessen már meg mert a 165 cm-hez kicsit nagy már ez a kölök és ha még nem mondja fel az albérletét egy darabig akkor bőven lesz 4 kg. De nem is a súlya aggaszt, hanem a kobak mérete ami már a 33. héten akkora volt mint amekkora Szo-é és ott is repedt sajnos minden.....most meg a feje már 40-41.hét......ajvé.....

Mondta a doki h reméli nem táraztam be sok 56 os rucit...neme????Jóformán csak az van hidegebb időre! A 62 es már mind nyárias....eme hírnek apa is örült, és jól le is cseszett h mi a francnak vettem meg a ruhákat már 2 hónapja....mondtam neki h mivel ő 175 cm magas és csak 60 kg, én eredetileg 165 cm vagyok és 55 kg körül és Szo is igen kis filligrán mégis ki a fene tervez giga-gyerekre????? Nem volt jellemző a családra a duci forma pláne nem csemcsemőkre....Szo-nak az 56 os nagyon sokáig óriási volt.....úgy gondoltam h max most pont jó lesz...

A végén azért bíztatott h annyira lennt van a baba-kobak h mostmár nem vállal garanciát a mérési eredményekre úhogy azért ne aggódjam szét magam h giga-baba lesz.

Nem aggódom....essünk rajta túl és akkor minden okés...

És nem akarok már sokat fájdogálni.....mert nem túl kellemes...a ctg görbém olyan mint a hegy és a völgy...érezni sem túl jó...de 2 hete ilyen...

[size=12]Vegyes érzéseim vannak....aggódok a babáért és szeretnék már szülni is de ez nem biztos mert közben nagyon félek a szüléstől ...de nem tudom h normális e ilyet akarni a 37+3 héten......és ha a 42. hétre jön csak ki?? Már olyan soxor csalódtam h itt az idő oszt mégse h mostmár elegem van.....de nem lakoltatom ki semmi pénzért....
Persze ki ne tévedne 60-80 as fájásoknál? De ez akkor sem vígasz és az sem h ilyen nehezen viselem holott örülnöm kéne hamarosan itt az idő......terhes agy és még depis is...tiszta kakukk vagyok....
[/size]
Vendég
 


Ágnesnak gratula!
sirkici
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?