Új privát üzeneted érkezett!

húúúúúúúúúú költekezni én is szeretek de nagyon!! :lol: :lol: :lol:
csak a párom nem szereti ha én vásárolni megyek,abból jó nem származik :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
laptető!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Az én párom sem szereti. Most azért is nem voltam, mert "be kellett számolni", hogy mit vásároltam. :lol: :lol: :lol: Szegénykém éjszakás volt, és most ébredt fel. Persze megint meg dolgozni. :cry: :cry: :cry: Csak a fele vásárlásról tudott. :wink: :wink: Azért megkérdezte a biztonság kedvéért, hogy ugye mostmár van elég cipő, felső és naci is. Ugyanis ma mindent vettem. :lol: :lol: :lol: :lol: szerencsére nem kér számon, de szerti, ha a józan ész betartásával költekezem. Persze azt én is szeretem... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


pendi akor fogok én hinni a lapteőbe ha bab is lesz a pocimba!
úgy mennék már én is rucikat venni a tigris piacra de már elkezdték szétszedni :cry: :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita:
Elment a párom dolgozni. megint egyedül éjszakázom. :cry: :cry:
Most buta leszek, de mi az a tigris piac? :oops: :oops: :?: :?:
Vendég
 


az egy nagy kinai pias a józsefvárosba/8-ker/nagyon jó cuccokat lehet/tet kapni!egész jó áron.ez a hely olyanoknak való akiknek nem milliós a havi fizetésük!
de moat bezár ugy néz ki! :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sajnálom, hogy kedvenc helyedet bezárják. :cry: :cry: :cry:
Folytatjuk a másikon a csevegést? ott is vagyok. Meg akkor nem kell mindig lapozni :wink:
Vendég
 


melyik topikra gondolsz? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: ****Babaprojekt 2008****
Vendég
 


ok beszéljünk ott! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Micsoda forgalom! Egy nap alatt mennyit írtatok :D

Anda! Az nem jó, ha ilyen kaotikus állapotok uralkodnak a melóhelyeden. Azért próbálj meg rendszeresen enni,s nem idegeskedni. Igaz, nálam az idegesség jó fogyókúra, de később meg van a következménye, pl. gyomorfájás.

Melcsi! Köszönöm az ötletet. Úgy szeretném, hogy igazad legyen, s én is úgy járjak mint te.

Encike! Sajnálom, én nem tudok semmit a progihiányról. Neked ez van? Milyen netetek van, hogy az idő „bezavar”?

Pendi! Sajnálom a húgodat. Lehet, hogy jót tesz, ha elmész a természetgyógyihoz, ha másért nem, azért, hogy kibeszéld magadból ezt a sok rosszat. Éjszakázik a párod? Néha az enyém is szokott, de nagyon nem szeretem, mert olyankor nem tudok nyugodtan aludni.

Nitácska! Piri sehol?

Datolya! Tesztelgetsz már? Még nem láttunk semmit.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát a tegnapi nap nem az enyém volt! :? Leht,hogy az idő is rátett egy lapáttal,de olyan szarul voltam,hogy nem igaz! :shock: Egész nap hánytam+feküdtem!Semmihez nem volt erőm! :? Nem kiabálom el,de ma jobban vagyok :)

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Pendi: Nekem is 26 napos volt a ciklusom és a 11. napon volt a pé-em :!: Nem tudom,miért ilyenkor néz meg a doki :?:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


kiriki
Köszi az együttérzést! :cry:
A párom éjszaka dolgozott, de már itthon van, és mindjárt nekiállunk a gombapöri főzésnek. :lol: Nemcsak jó mentős, de jó szakács is! :lol: :lol: Ez meg is látszik a súlyomon :roll: :roll: :lol: :lol:
Sajnos a Drága sokat éjszakázik. Bár én is. Ilyen a munkahelyünk. Lassan meg kellene szokni, de nem szeretek egyedül lenni. :cry: :cry:
Nagyon rossz az idő itt. A piacon majd megfagytam. :cry: :cry:

melcsi82
Hát akkor nem csak én nem értem. :?: :!: :roll:
De a barátnőm is mondja, hogy szinte kivétel nélkül 15. napon néznek PÉ-t. Ők tudják. Csak aztán rám ne fogja, hogy nincs, és teletöm gyógyszerrel. :twisted: :!: De remélem tudja mit csinál.
Vendég
 


Sziasztok!

De kár hogy nem tudtatok segiteni!! Mérem a hőm és egyszerüen olyan alacsony, hogy nem tom mikor volt pém. A gép keresztet tett, de csak azért,mert beirtam az lh-t. Egyszerüen nem értem.

Én is szeretek vásárolni csak a férjem nem nagyon szereti, ha költekezünk. de látom a tietek sem.
encike 2
 
 


encike 2
szia! Azt hiszem, mi még nem üdvözöltük egymást! De aha igen, akkor inkább 2x mint egyszer sem.
Szerintem minden pasit úgy kódóltak, hogy beleszóljon a vásárlásba. :wink: :lol: :lol:
ha nagyon őszinte vagyok magamhoz, rendben is van ez így. Mert nehogy egyszer ne tudjam, hol a megállás. :roll: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Melcsi! Tegnapi rosszullét :twisted: :cry: Talán már nem sokáig kell kibírnod ezeket a rosszulléteket, aztán jöhet a boldog kismamiság. Ilyenkor Hannával mit csinálsz?

Pendi! Gombapöri hmmmmmmmm. Te is éjszakázol? Hol dolgozol? Nálunk néha-néha süt a nap, de hideg van. Amíg hazaértem teljesen lefagyott a kezem.

Nálunk a költekezés fordítva van, a férjem költekezne nagyon, s én "húzom" vissza. Amúgy vásárolni sem szeret, s ez nem csak kajára vonatkozik. Ruhákat is célirányosan vásárolunk neki. Azt meg végképp nem szereti ha én körbe szeretnék nézni, s nem az első holmit megvenni.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki piri sehol!
encike szerintem egyik hapsi se szereti ha a nő költekezik :lol: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Ez jó hír! Drukkolok! Látom vonalzót váltottál, szuper jó!

Kép

Kép
kiriki
 
 


szerintetek jelent valamit ha a hőm 36.8 volt reggel és fehér tejszerű folyásom van?
a hőmet csak próba képpen csináltam!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szerintem a hőd jót (pocaklakót) is jelenthet. Igaz, saját tapasztalatom nincs.

Kép

Kép
kiriki
 
 


nekem sincs mert csak próba képpen csináltam!
hétfőn tesztelek ha adig nincs piri,van még 1 db 10-es erősségű teszt amit a verától kaptam!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hétfőig hogy bírod ki?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Mi az, hogy 10-es erősségű a teszt?

Kép

Kép
kiriki
 
 


nehezen de még ha a régi ciklusaimat nézem akkor csak 1 napja késik!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kiriki
Őrkísérő vagyok. Itt is hideg van. Épp most próbálkoztam egy kerékpár "túrával", de 20 perc után feladtam. Nagyon fúj a szél. Pedig bentről olyan szépnek tűnik. :cry: :roll:
Vendég
 


minél kisebb a szám annál érzékenyebb a teszt!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pendi! Ez azt jelenti, hogy a börtönből/fogdából te kíséred a rabokat kihallgatásra, tárgyalásra?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nitácska! Köszi, most megnézem, nekem milyen számú tesztem van.

Kép

Kép
kiriki
 
 


na és neked milyen érzékenységű?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az van ráírva, hogy kiemelt 2 pontosságú. Ez az a szám?

Kép

Kép
kiriki
 
 


nem ez nem az.a használati utmutatón kell rajta lennie

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én ezen nem találtam semmi ilyen számot. Az is lehet, hogy én vagyok béna.

Kép

Kép
kiriki
 
 


lehet csak elkerűlted én is nehezen találtam meg!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De végigolvastam a tesztet. Mindenféle szokásos dolgot írt, hogy mit tartalmaz, mikor mi az eredmény, stb.

Kép

Kép
kiriki
 
 


azért még egyszer elolvasom

Kép

Kép
kiriki
 
 


akkor olvasd el jó alaposan hátha
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem találom. Lily a márkája. Na mindegy. Úgy sem ezen fog múlni, hogy terhes vagyok vagy sem.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Ne haragudj, de most megyek, mert megfőtt a krumplim, meg kell pucolnom. Ma már nem jövök, mert rettenetesen fáj a fejem, már szédülök tőle. Jó éjt!

Kép

Kép
kiriki
 
 


tényleg nem azon fog mulni :lol: menj csak nyugodtan,puszi,jóéjt!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki, teszteltem tegnap is meg ma is, de egyenlőre mindkettő negatív lett (nem is vártam mást a 20. és 21. napon), de majd holnap :wink: . Te mikor fogsz tesztelni?

Nita, igen nagy türelemről és önmérsékletről teszel tanúbizonyságot, én tuti nem bírnám ki hétfőig!

Pendi, meglátod a doki is megtalálja a szép érett petécskét, amint halad a méhed felé, nem lesz semmi gond.

Vásárlást nem szabad a férfiakra bízni, egy csomó felesleges dolgot vesznek, ha kajáról van szó, bezzeg ruhát és cipőt csak hosszas unszolás után, akkor is a legelső szembe jövő üzletben kb. két perc alatt. Legalábbis nálunk így zajlik.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


kiriki:
Valami olyasmit jelent! :roll: :lol:
datolya
Köszi! Olyan aranyos vagy! :lol: :lol: Remélem úgy lesz. Most a körülmények is mellettünk vannak, mert a párom pont most van itthon 3 napig szabin. Nem is lehetne jobbkor. Hátha most összejön. :oops: :lol:
Vendég
 


datolya muszály erősnek lenni mégha nehéz is!
tegnap reggel 36.8 ma 36.7 volt a hőm ez nem jó ugye? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki: Hát amikor annyira rosszul vagyok,akkor csak fekszek,néha becsukom a szemem,a Hanna meg játszik körülöttem!Néha odajön,hogy olvassak neki vagy ilyesmi,azt megteszem :D ,de ha becsukom a szemem,mindig mondja,hogy Anya,ne aludj :!: Legrosszabb,amikor kaját kell neki csinálni,vagy ha bekakil :shock: Tudnék mesélni,de nem teszem,mert elég gusztustalan! :?

Datolya-Nita: Mennek a drukkok :D

Pendi: Remélem meglesz a kis pete :D

Anda-Viri-Gyurmi :?:

Na ma reggel megvolt az első terhes kekszünk 8) :D 6 hét után :shock:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi köszi a drukkot!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Jaj, de mérges vagyok/voltam. Már megint eze a net!!!

Nita!
Ha fenn van a hőd az jot jelent.
A ciklus első felében 36,2-36,5. Pé előtt leesik. Pé után felmegy 36,7-37-re és ott marad a köv. mensziig.
Ha visszaesik, akkor menszi.
HA NEM, AKKOR BABA.

Nekem ez a baj, hogy a hőm szerint nem volt pé, mert nem mennt fel. De LH-val meg volt 3 nap pozi. Ilyenkor mi van? Nézzétek már meg a hőm.

Melcsi!
Milyen érzés volt pocakosan cekcelni???
encike 2
 
 


melcsi82
Köszi a drukkot!
Mi még nem nagyon beszélgettünk. Gratulálok a kis Hannához, és még jobban a kis pocaklakóhoz! :wink: :lol: :lol: Nagyon hányingeres vagy? :cry: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Hétfőn voltunk Kendével röntgenen. Elég szar lett a lelet eredménye, volt időnk még a körzeti doki nénihez elmenni, ő ránézett a leletre mondta na ez fül-orr-gégészeti eset, valószínű át kell mosni az arcüregét, de majd ott megmondják. Visszamentünk a kórházba szegény Kende hulla fáradt volt már mire bekerültünk, de nagyon bátran viselkedett. Nem sírt. Szerencsére nem mosták át az arcát, kapott homeos bogyót, és egy hét múlva controll.
Én meg kedden voltam a dokimnál. Megnézett és azt mondta szerinte minden oké nálam legalábbis ránézésre. Mennem kell megint hormonvizsgálatra. Most nagyon jó fej volt a doki. Tök sokat röhögtem. :) Volt egy 16 mm tüszőm, aminek szerintem már meg kellett volna repednie, de még láttam az uh-n így akcióba is léptünk apával.
Ennyit rólunk.

Anda: mizu veled? Rég voltál. Köszi a gyógypuszikat. És a drukkot, hogy nemsoká a kistesó miatt ne aludjunk. :) Bele is gondoltam mi lesz ha ketten lesznek. Nem is fogok éjjel aludni :lol:

Nita: drukk neked! Remélem hétfőn látunk egy + tesztet tőled. ;)

Pendi: hűha akkor ti se ma kezdtetek próbálkozni :( Hát akkor tényleg itt van az ideje, hogy csináljanak neked egy hsg-t. Remélem ha azon túl vagy már jönni is fog hozzátok a gólya ;) Drukk nektek is! Hát lehet hogy pénteken már nem lesz ott a tüsződ, főleg ha 26 napos a ciklusod. Az a baj, hogy a dokik abból indulnak ki, hogy azt hiszik mindenkinek 28 naposak.

Datolya: nem szopizik már Kende. Éjszaka cumisüvegből iszik tejet. Valahogy erről kéne leszoktatnom. De még nem tudom hogy fog menni. Ma felajánlottam neki a teát, de nem kellett sírt, és én hoztam a tejét.
Remélem meglepsz minket egy + teszt képpel. Drukk nagyon. Amúgy úgy tudsz feltölteni, hogy lekicsinyíted a képet és a szöveg ablak alatt ott van, hogy melléklet feltöltése, és oda katt, kiválasztod a képet és feltölt. :)

Kiriki: napközben alszik Kende azzal nincs gond, csak éjjel mindig felkel enni. Szerintem az lehet a baj, hogy nappal nem eszik rendesen és éjjel pótolja a kaját. Az egyik éjjel 6 dl tejet ivott meg. (A lily teszt 25 érzékenységű. )

Melcsi: kitartást, nemsoká jönnek a jobb napok!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri!
Örülök, hogy ilyen ügyes csajszid van, remélem meggyogyultok minél hamarabb.
Akkor hátha te is pozit tesztelsz legközelebb.
encike 2
 
 


Enci: köszi, remélem hamar meggyógyulunk már, mert már március eleje óta nem jöttünk rendbe :( Hát most már én is bízom abban, hogy leteszek ide nektek egy + tesztet ;)
(Egyébként nem csajszim van, hanem srácom ;) )

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág_30
Akkor a te kis Kendéd egy hős, ha nem sírt! :lol: Jajj remélem azért nem szurkálják össze szégénykét! Ma már olyan fejlett az orvostudomány. :roll: :?
Ha idő van, akkor akcióra fel! :oops: :oops: :lol: :lol: :wink: :wink:
Én is furcsáltam a pénteki uh-ot, de hát ő tudja. Azért felvilágosítom, hogy nekem csak 25-26 napos ciklusaim vannak. Remélem azért nem megyünk bele semmi felesleges vizsgálatba, csak azért, mert azt hiszi nincs PÉ-m. na mindegy holnap többet fogok tudni.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?