Új privát üzeneted érkezett!

tabati:ma megyek dokihoz és ott minden kiderül.Elöször is abban reménykedem hogy jó helyen van e a picikém....aztán pedig a szívhang.
Az biztos hogy ma reggel alig bírtam megenni a reggelimet,pedig muszály!
Az a baj hogy kevés az idő és éppen hogy lehet még addig szívhang és kiskönyv.az idő most nem nekem dolgozik :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Azért én nem vagyok teljesen biztos benne, hogy a kiskönyvtől számítják a dolgokat. Ha a szívhangtól, akkor még simán beleférhetsz, mert ezt a megtámadás dolgot egy nap alatt el lehet intézni, és ha a határidő uccsó pillanatában adod be, az sem baj. Drukkolok mára nagyon!! Hányra mész?

Kép
Kép
tabati
 
 


én is ebben bízom hogy az utolsó pillanatban sikerül :lol:

5-től rendel a doki,itt nincs időpont,igy csak este tudok majd jönni a hírekkel.

KépKép
lyndee
 
 

 
 

Az a lényeg, hogy bármi van, szerintem mindenről kérj paprt a dokitól. De az lenne a legjobb, ha úgy lenne leírva, hogy hány hetes a terhesség. Nem tudom, majd még megkérdezem, de nekem a logikám azt sugallja, hogy ha van egy papír, hogy 5 hetes terhes vagy, akkor a jogi emberek visszaszámolnak oszt annyi. De lehet, hogy a szívhang még tényleg döntő lehet, mert talán addig a doki saem adhat semmilyen papírt. :roll: Majd megtudjuk, azért mindent mondj el a dokinak a bizti kedvéért. Hátha volt már ilyen esete, és talán ő tud segíteni.

Kép
Kép
tabati
 
 


megpróbálok mindent!
Csak még szerintem korai mennem mert nem fog látni uh-n semmit.
csak a párom akarja hogy mennyek ma.de hátha...sosem lehet tudni.

KépKép
lyndee
 
 


Azért valamit kell látnia, ha mást nem megvastagodott nyálkahártyát. Szerintem teljesen igaza van a párodnak, már volt egy vetélésed, lásson csak minél hamarabb. Aki hülyét csinált magából, az én vagyok, amikor késett egy hetet és én már a dokinál lógtam két negatív teszt ellenére. :lol: De legalább kiderült, hogy rendes a doki, mert egy rossz szava sem volt, hogy mit keresek itt. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Igen,az előzmények miatt is elmegyek!Legfeljebb ha jövőhéten visszahív nekem az is jó. :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Liyndee!
Látom azóta már alakulnak a dolgok, de megigértem ,hogy írok ha van infóm a tápénzzel kapcsolatban. Szóval úgy van, ahogy gondoltam és ha elmennél táppénzre már nem változtatna a felmondáson vagy nem tolná ki. :cry:
Drukkolok az uh-ra! :lol: :wink:
susy75
 
 


Szia Suzy!

Köszi hogy utána kérdeztél.majd lesz valahogy.... :roll:

Látom kb egyszerre haladunk a terhességben.Te mikor mész dokihoz?
Még én sem mennék most de tudod az előzmények miatt muszály! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee!
Igen,olvastam, hogy miért mész. Èn voltam hétfön,de csak azért mert kellett recept és pár kérdést tisztázni akartam a dokimmal. A vonalzóm nem jó,mert egy nappal több vagyok. Nem értem miért nem váltott. :evil: Nálam még nem látott semmit,csak azt hogy szép vastag a nyálkahártya. Bár tudtam,hogy 4+3 még korai látni valamit. Reméljük nálad már lehet látni a kispöttyöt! :lol: :lol: :lol:
susy75
 
 


Ja és legközelebb jövöhét pénteken megyek uh-ra! :lol: :lol:
susy75
 
 


suzy:legközelebb már nálad is lehet látni zsákocskát!
Majd jövök este a hírekkel,remélem tényleg látszik majd valami,ha már kifizetem az uh-t.... :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: este várunk a hírekkel! Drukk, hogy minden rendben legyen!
Tabati: hajrá! Már én is kezdeném, de nálam olyan sokáig szokott tartani ez a hülye piri. :evil:

Kép
németh
 
 


Nektek nem volt erősebben meg a málnalevéltől?

Kép
németh
 
 


Suzy: lehet, hogy rosszul van beállítva a vonalzódnál az időzóna, azért nem lépett még előre egy napot.

Kép
németh
 
 


Kinga:már nem emlékszem :oops:

Lányok,kicsit vacillálok,lehet mégsem megyek el ma dokihoz mert nagyon bizonytalan hogy lát e valamit.Viszont ha nem lát petezsákot akkor utro-t sem kapok.
Azért meg felesleges kifizetnem neki a vizsgálati díjat,nem?

KépKép
lyndee
 
 


Németh!
Nézegettem az idözónát, de nem jöttem rá melyiket kell beállítani. :cry:

Lyndee!
Szerintem menj el mindenképp. Èn az utrot már pé utántól szedem. Ha esetleg van progi problémád,akkor azért fontos. Ha még nem is lát semmit utrot adhat! Mivel + volt a teszted már utrot is szedhetnél. :wink:
susy75
 
 


Jé, váltott a vonalzóm!!! :lol: :lol: :lol:
susy75
 
 


Lyndee: szerintem is menjél el.
Suzy: én a GMT+1-et választottam, azt hiszem. A gépünkön legalábbis ez van beállítva.

Kép
németh
 
 


németh!
Köszi,majd átállítom! :wink:
susy75
 
 


Lyndee: gondolom csak elmentél. Gondolok rád.

Kép
németh
 
 


Na hová lett mindenki?
Lyndee?

Kép
németh
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Még most tudtam jönni, úgyhogy Lyndeenek igaza volt... :)!

Lyndee: ezek szerint csak elmentél a dokihoz? Mit mondott, mit látott???

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy: jó, hogy még jöttél! Hogy állsz a készülődéssel?
Lyndee: most már gyere, mert izgulok!

Kép
németh
 
 


Szia Kinga!!!

Hát nagyjából már összraktam a cuccokat, majd holnap bedobálom a bőröndbe, és kész... AMikor már a 45. felsőmet pakoltam, Azuram kicsit besokallt... :shock: :lol:
dehát mit tegyek, ha mindet fel akarom venni??? :oops:
Lyndee híreit én is nagyon várom....!!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


És még azon nem is gondolkodott, hogy majd újítassz is egy-két dolgot odakint... :D

Kép
németh
 
 


És a kutyákkal mi lesz addig?

Kép
németh
 
 


Na látod ez az, hogy ez eszébe sem jutott, pedig, ha tudná... :shock: :lol:
Kuttyok Anyóséknál, és Anyuméknál lesznek elosztva... Tudod egyenlőre ez van, amíg nincs unoka... :lol:
Sajnos ilyen hosszú útra nem tudjuk vinni őket....

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Most mennem kell, mert a fiúk már kiutálnak a géptől. Este még mindenképp benézek, legfőképp Lyndee miatt.
Amy: Azért majd próbálj még jönni, de ha nem sikerül még egyszer érezzétek nagyon jól magatokat! Aztán várunk vissza szeretettel (a babucival együtt :P ).

Kép
németh
 
 


Na én lassan megyek, mert most látom, hogy mennyi az idő, és még ebédet kell főznöm holnpra, hajat mosni, és midjárt kezdődik House...
Nagyon szeretem... Nem vagyok nagy sorozatkedvelő, de House, meg a Feleségek a gyengéim... :lol:
Puszi Nektek!! Holnap még bekukk!!!

Jó éjt!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


megjöttem,de még nem olvastam vissza.

Látott a doki 6mm-es petezsákot szabályosat jó helyen.
Nem kell szednem semmit csak elevitet.Utro-t sem kaptam.Szép nagy a sárgatestecském is.
28-án kell visszamennem hogy többet lásson.
Azt mondta hogy amíg nincs a zsákban embriócsomó addig nem tudja leigazolni a papírt.
vagyis 28-án az utolsó pillanatban leszünk de még beleférhet! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


aranyosak vagytok hogy ennyire vártatok!
Amy:2 hét elég sok idő,én még egy hétre is az egész szekrényemet bepakoltam :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Na Lyndee: ezek nagyon jó hírek! Örülök, hogy minden rendben volt! Látod, milyen jó, hogy elmentél!

Kép
németh
 
 


Lyndee!!

Azért nem rossz hírek ezek! :wink: Ha meg az uccsó pillanatban, akkor hát az uccsó pillanatban támadtok, az sem baj, nem számít! :wink: Addig is csak nőjön a babucid, majd még csatolhatsz fotót is hozzá, amin ott vigyorog majd a főnöködre! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: ez jó! :lol:

Kép
németh
 
 


Mi lett a kukaccal? :( Ez is jó, de az is tetszett! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati:ez tetszik,hogy képet is csatoljak :lol: valahogy éreztem hogy az utolsó pillanatban lesz ebből valami.De én nem sürgetem a babámat,hiszen annyira örülök hogy 6mm.Ennyire nem számítottam.
A decemberi topicban egyik anyuka 5 nappal van előttem és neki csak 3mm.Így gondoltam hogy nekem nem fog látszani sem.és tessék,mégis! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee!
gratulálok a kis 6 mm-eshez!!!!!! :wink: :wink: :lol: :lol:
susy75
 
 


Suzy:Köszönöm,büszke is vagyok rá :D
De hamarosan Te is mehetsz dokihoz!Mikor mész?

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee!
Csak jövöhét pénteken! :( Valahogy kibírom addig! 8)
susy75
 
 


suzy:az nagyon jó hogy előbb nem mész,akkor már tuti lát zsákocskát szép nagyot :wink:


csajok merre vagytok?


én ma külön főztem magamnak.Mert amit a férjemnek készítek sülthusit azt nem kívánom.
Olasz tésztát kívántam :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: gratulálok a 6 mm-es babucihoz! Jó étvágyat az olasz kajához!
Tabati: kukac repült, mert egy csomószor nem jelent meg és úgy meg semmi értelme. Máténak ez amúgy is biztos jobban tetszene, Micimackó őrült.

Csajok, elkezdtem tegnap tornázni. Úgy elszaladt velem a ló, hogy az már borzasztó. Ha meg mindig arra várok, hogy mi van ha terhes vagyok, akkor meg nagy bajok lesznek már... Most remegnek a lábaim és csak ordítva tudok leülni úgy fájnak a combjaim...

Kép
németh
 
 


Pillanatnyilag akkora baromságot csináltam hogy az uram ha hazajön meg fog ölni!De meg is érdemlem,ekkora barom vagyok!


Felhívott az előbb egy nő,hogy a t-com-tól van és végül is addig dumált hogy elfogadtam egy kedvezményt ami végül kiderült hogy inviteles.Ezt nem kellett volna mert ezt a férjem ki nem állhatja ha mindenféle telefonos nők és pasik belerángatnak valamibe.Ő szépen elszokta őket küldeni de én gyenge voltam.
És persze azt hittem t-com,de nem.

KépKép
lyndee
 
 


na fasza,felhívott a férjem és elmondtam neki.Jól lebaszott........ :cry:

KépKép
lyndee
 
 


Szerintem azért nem fog megölni.... :D Én sem tudok soha semmilyen frappáns dolgot kitalálni. Majd legközelebb visszamondod, hogy mégsem kell. (Vagy a férjed.) Úgyis gondolom alá kellene előbb írni valamit, nem? Nyugi.

Kép
németh
 
 


:roll:

Kép
németh
 
 


Ez legyen a legnagyobb bajotok! A lényeg, hogy 6 mm-es gyereketek van! :wink:

Kép
németh
 
 


Jól leszidott a telefonba,de már tudtam amikor a csaj megemlítette hogy invitel..........hogy baj van!
Soha a büdös életbe nem veszem fel a vezetékes telefont!Az is biztos.
Jól elcseszte a napomat! :cry:

KépKép
lyndee
 
 


ráadásul pont ebédeltem amikor hívott a maca,jól felfordult a gyomrom+sírok is..... :cry:

KépKép
lyndee
 
 


Jaj Lyndee, nehogy már elcsessze a napodat! Tessék gyorsan nézegetni valami babás dolgot a neten, vagy vegyél valami finom gyümit magadnak!

Nekem annyira fájnak a lábaim, hogy már csak osonni tudok.... :roll:

Kép
németh
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: