Új privát üzeneted érkezett!

És a 7.cn-en vagyok.

Kép
kata05
 
 


Na de a dpo-t a repedéstől számoljuk??Vagy nem?

Kép
kata05
 
 


Ez is igaz. Akkor nem tudom. :roll: Mindenesetre a doki is valami ilyesmit mondott (pontosan nem tudom, mert igen ideges voltam), azaz, hogy még ne adjuk fel!!!!! Így bízunk, akárhogy is, de a reményt nem adjuk még fel!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

 
 

Snufi, reményt csak a piri láttán szabad feladni!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
És nem kötözködni szerettem volna csak érdekelt a dolog.

Kép
kata05
 
 


huh ezzel a dpo dologgal én is mindig hadilábon állok.

Kata: hát ja, király munkahely. Lh-znom hülyeség mert mindig van csíkom, reggel, este délben, és mindig uolyan. ez a pcos átka, legalábbis az egyik.
Te nem lehet hogy peteérésed lesz? mert én akkor leszek tiszta ragya. a hajhullás lehet tsh és asszem tesztoszteron is.

Na most tépek befizetek egy kis pízt a bankban....

pápá

hajni...
Budaörs
 
 


Halihó!

Snufi: nagyon drukkolok!!!!
Nem az lehet, hogy inkább később (inszem után pár nappal) repedtél? És a kisfickók bevárták a petesejtet? Ez valószínűbbnek hangzik… (Vagy ha rádolgoztatok, akkor voltak ott frissek is repedéskor 8) és akkor spontán a bébi :lol:

Kata: lehet fel kellene magad turbózni egy kis vitaminnal :-D


Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Snufi,nagyon drukkolok neked.Szorítás ezerrel!!!
vedresandi
 
 


KAtám akkor jó! :lol:

hát hajhullás az egyik ismerősöm éppen tegnap javasolt egy lekvárt amivel neki sikerült eztet megszüntetni, pedig neki csomókban hullott a haja :roll:
Vendég
 


Snufi, nagyon drukkolok. Én is a rádolgozós variáció mellett vagyok.


puszi mindenkinek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


és lányaitok leszenek! azé álmodtad azt, amit! :lol: :wink:
Vendég
 


Snufika drága, annyira örülök és reménykedek és drukkolok és minden egyéb tuti jókat kívánok :)
Szóval tessék csíkerősítésre hajtani :)
Bocsi, hogy itt ömlengek, de tényleg annyira drukkolok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
sonjus
 
 


Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Hogy mit olvasok!
Snufi! +++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ja inkább ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
De jó lenne! :oops: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


hinnye mennyit írtatok, míg sétálni voltam!

Kép
zölddisznó
 
 


Annyira aranyosak vagytok!!!!!!! Szeretlek Titeket!!!!!! :P

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi, én is rettentően drukkolok nektek, ott kell lennie annak a babunak. Szurokmilliárd, hogy kapaszkodjon erősen!+++++++++++¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤%%%%%%%%%% és még amit szeretnél! :wink:
athiz
 
 


Ejnye no kedveseim, hát hun e vagytok?

Tesó +++++++++++++++++++++++++++++

Kismami sorstársak hogyan? Klarissza , Szilva pihizzetek

Katám, Szezsó , Babim, Tesó, Andi, Gaby,Monyó és mindenki aki eme topikban vagyon.. én vagyok Uri Geller utódja és azt mondom NEKTEK:

Babásodj! BAbásodj! BAbásodj!

na ugye hogy ugye?
:lol:

és már babázók azonnal kérünk friss képes beszámolót! :lol:
Vendég
 


Boni, azonnal! Jelen! Marci ma 9 hónapos...egy kissé tellik az idő. Tegnap méreckedtünk 10020 gramm és 74 centiméter. Mászik, felül, feláll, és a kiságyában oldalazva lépeget. Nem mellesleg kinövesztett észrevétlenül két fogta. Naaa? :lol: :lol: :lol:

Snufi, nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kispiskóta
 
 


Erősödj Snuficsík! ++++++++++++++++++++++++++++

Monyóóóóóóó+++++++++++++++++++++++++++++

Kép
zölddisznó
 
 


Snufikám, mi szeretünk nagyon.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok.

hat az en tesztem nega lett de ez most nem fontos.

Snufi teszteltel ugye?erosodik?

Kép
monyo83
 
 


Zsu köszönöm az infót a kép lemaradt! :wink: gratula Marcinak a két fogacskához! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Urigellerutódja! Ez így interneten keresztül is működik??? Azt hittem, csak tévéképernyőn keresztül! :-D

Zsu: azta, 10 kg felett van Marci?? Jól tartjátok, na! :-D (vagy ez a súly normális ebben a korban? :oops:

Monyó: igenis fontos! :evil: és sajnálom! :-( Hányadik DPO-n vagy? Nem 19-én akartál eredetileg tesztelni a szülinapod miatt?

Snufi?????????

Még mindig iszonyú mozgalmasak az álmaim az új matracon, de kipihenten ébredek :-D

Szép napot! Bár itt esik az eső :evil:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


szezso 12dpon vagyok.
ha addig nem jon meg akkor persze tesztelek a szulinapomon is.Csak gondoltam (en hulye)hogy akkor tesztelek egy igazan szep ketcsikosat,es az lesz az igazi teszt.

kispiskota kepet nem kapunk Marcirol?

Kép
monyo83
 
 


Monyó! Még nem :cry: jó?

Szezsó! Gyere Pestre, itt szép az idő! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


coca nem szormorkodom Kép
tudom hogy meg lehet pozitiv is akar,de ha nem van meg hatra egy ciklusom Kép

Kép
monyo83
 
 


megmondom oszinten most azert nem raz meg mert nem igazan kovettuk amit a doki mondott :oops:
kihangsulyozta hogy a penteket hagyjuk ki.Hajnalban a parom beprobalkozott en meg hagytam magam :lol: szombaton este kellet volna akciozni,mi delben akcioztunk mert akkor volt kedvem.
Ezt a ciklust most nem vettem veresen komolyan,majd a kovetkezot.

Kép
monyo83
 
 


Monyó! Szerintem nem is kell olyan komolyan venni. Nem ezen fog múlni! Ha jólesett, akkor meg....egészségetekre! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


coca altalaban betartom amit a dokim mond mert tenyleg szenvedek a bogyotol akkor legyen legalabb ertelme,viszont most megharagudtam egy kicsit a dokimra,mert lealazta szegeny kis tuszocskemet.Mar akkor elment a kedvem az egesztol es tartotunk egy laza honapot.

mikor mesz Uh ra?

Kép
monyo83
 
 


Szezsó hát persze :lol:
Vendég
 


Hello!

Nem térek magamhoz, Snufikám máskor is álmodj kislányokat! Remélem mindkettő ott van a pocidban!!!!!!!Giga-mega drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jól vagyok, csak semmiféle kelt, vagy puffasztó kajcsit nem ehetek, mert rosszul vagyok tőle, estére már annyira felfúvódok, minta 5 hónapos terhes lennék. Este ahogy hazaérek lefekszem apuka teriget gyerekeket etet, srácaim tündériek teljese kikímélnek. Nem akarom lekopogni, de nem is veszekednek. Ma megyek a kiskönyvemért!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klarissza de jó, hogy jól avgy!

puffadás normális ... kivi vagyok hogy rózsaszin vagy kék kkönyv lesz e? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


Köszönöma drukkokat még1x.
Természetesen teszteltem ma reggel is. Erősödik, de még mindig nagggggyon halvány, pláne 16 dpo-n. Ha 12. dpo-n vagyok, akkor jó. :D Nem tudom. Van fotóm, bár nem a legjobb...

Kép (felső: 14.dpo, középső 15.dpo, alsó mai)

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


snufi ez egyertelmuen erosodik Kép

Kép
monyo83
 
 


Klari! Király!

Kép
zölddisznó
 
 


Látom én is!

Kép
zölddisznó
 
 


Snufikám ehhez még a szemüvegemet sem kellett felvenni! Mert LÁTSZIK NAGYON IS!!! Jajj annyira örülök!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Neeeeee, még nem örülünk!!!!!!!!!!!! Csak drukkolunk, jó???? :oops:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


snufi drukkk+++++ Kép

Kép
monyo83
 
 


Snufi! :lol: (Én inkább már ragasztok!)
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Kép
bettike
Eger
 
 


Snufikám,én is csak drukkolok,és a vaksi szememmel sztem is egyértelmű az erősödés!!!!
vedresandi
 
 


Tesó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Snufika az eredménynek örülök, a többihez pedig drukkolok :wink:

HI-hi-hi a kiskönyvem fehér! Felmondták a szerződést a szép szinesre és egyszinű fehér lett.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klarissza :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy igy rátok rontok. De segitene vki megmondani, hogy miért nem megy fel a hőm?
Málnalevelet ittam, mikor az lh nega lett, onnan palástot. De akkor volt pém????
Köszike
encike 2
 
 


Hát ismét sziasztok!

Vagyok ám én is, csak olvasó üzemmódban voltam....

Látom, Snufinak is lehet drukkolni ezerrel+++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És persze szurkolok és drukkolok mindenkinek, akinek kell!!!!!!!!!

Hogy van mindenki????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encike nem tudom voltál-e már orvosnál, vagy máskor is szokott ilyen lenni a hőd én mindenesetre orvossal konzultálnék, pláne ha nem az első ilyen hónapod! Ha kivételesen ilyen akkor ez egy anovus ciklus szerintem.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Sziasztok!

Snufi, +++++++++++++!

Encike, nem volt pé-d a hőd alapján. :(

Kép
kata05
 
 


Esetleg az én hőmre is vetnétek egy pillantást? Szerintetek lehet ebből még valami???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, :shock: , itt megállt a tudományom. :roll:

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?