Új privát üzeneted érkezett!

Szezso:
Glükóz 0 perc 4,36
Glükóz 120perc 5,77
Inzulin 0 perc 14,84
Inzulin120 perc 66,68

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim, a tied sem sokkal magasabb, mint Snufié meg azé a csajszié...Ráadásul Neked lombikos stimud volt...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Coca!

Apánk MAzsola és Tádé-fan, így hétvégén venni kellett a gyereknek egy disznót. :lol: Ez lett a vége: :lol:

Kép

Kép
szilcsi
 
 

 
 

Szilcsi, jaj de aranyos. Nekem is kell egy babaaaaaaaa!

IR: én azon a véleményen vagyok, hogy az eredményt egy endokr dokival meg kell beszélni( és nem egy meddőségi szakemberrel, mert logikusan nem az ő szakterülete csak némi rálátása van),bármilyen is, ha már egyszer levetettük a vért. Inkább mondja ő h semmi bajunk és tökéletes az eredmény,mint később akár cukorbetegek legyünk!

Kép
kata05
 
 


Szilcsi jaj de tüneményes Lalinkó a kis hajacskája égnek áll hátul... megzabálom!
Vendég
 


Hello Lányok!

Végre gépközelbe, csak olvasni tudok, mert eltemet a munka.

Snufikám nagyon sajnálom, én azért tudom, hogy lesz nektek babátok két kislány mint az álmodban!

Babim nem győzöm hangsúlyozni SZEMÜVEG, SZEMÜVEG, SZEMÜVEG!

Cocamami gratula!

Szilva örülök, hogy minden rendben néha ráhozzák a babák a mamákra az infarktus, de általában ártalmatlan tréfák :wink:


Szilcsi édes kis bébi!

Ja és Coca utsó mensi feb.4. Mikor jött össze feb.14.-de nem a Valentin nap miatt!!!!! Ha ez utóbit nézzük akkor ma vagyok 10 hét 4 nap, ha az utsó mensit akkor 10 hét 1 nap

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Szilcsi! Ez nagggyon király! :lol: :lol: :lol: Jó ízlése van a fiadnak! :wink:

Szezsó! Régiférjem pösti volt, én száműztem oda! De ne lődd le, elég szenvedés volt neki a velem töltött 4 év :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Kép
Kép

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok! :lol:

Hát zabbantom Lali béjbet! :lol:

Snufi! Csak most tudtam rád nézni! Naggyon sajnálom, jaj mit is tehetnék, hogy visszadjam a szerencsehozást? :roll:

Zöldi! Ha lesz egy kis időd mazsola növesztgetés közben visszaminősítesz egy héttel? Köszi!

Nem hiszitek el, hogy mit ettem! :lol: Sárgadinnnnyééét! :lol:
Igaz k.....va drágán vettem, de isteni jót sikerült választani, néha nyáron sem találni ilyen fini leveseset, mézédeset! Nyammm! :lol:

Vérvételen bár nem kaptam nasit (de vittem magammal)! Gyorsan levette a nő, nem is fájt, semmi nyoma! Most bezzeg alig bírom nyújtani, hajlítani a karom! Ideget vagy izmot talált? :roll: Viszont a vicc! Az eredményért (vércsoport, Rh, ellenanyag, vizelet) 3 különböző helyre kell menni, mindent máshol adnak ki! :lol: Mert mi kismamik úgy is ráérünk és a séta is kell! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Klarissza! És még nem csináltál vonalzót??? SŐt még ezerrel dolgozol is? :twisted:

Ezek az álmok! :shock: Bele sem merek gondolni, hogy mi történik veletek napközben, amit így dolgoztok fel! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Helló!

Sebes léptekkel, bocsesz! :oops:

Snufi, nagyon szomorú vagyok, hogy nem sikerült, remélem, hogy a következő próbálkozásotok sikeres lesz! Drukkolok hozzá!
Kitartás!

Szezso, Coca, micsoda álmok, tyihetetlen! :lol: Na, én is tudok ám ilyen drágákat álmodni, bár mostanában még a gyógyulásunkra figyelek, valszeg ezért most nem oly vadak ezek.

Szilcsi, nagyon édi a röfis kép picikédről. A kis drága, hogy szopizza a konektororrát. :)

Kata, neked is lesz babád, remélem hamarabb, mint gondolnád! :wink:

Meg természetesen minden babára vágyónak itt!

Bettike, ne csalogasd a számból a cipőfűzőt a sárgadinnyéddel! :twisted: Juj, de ennék én is, kívánós lettem tőle. :lol:

Na jó, most ennyi, megyek gyorsan etetni, porszívni, stb... hosszú még a nap. :roll:

Pusz
athiz
 
 


Sziasztok!

Snufi: sajnálom, hog nem jött össze. DE! Nincs semmi veszve az IR miatt, hidd el. Ha néha néha átnézel a pcos topikba ott a lányok többségének magas az inzulinja és spontán lettek babásak a legtöbben. Sajnos a stimulációk nem tesznek jót sőőt rontanak az IR-en. Egy csajszinak sok inszeme volt meg talán még lombikja is (ezt nem tom pontosan) és spontán lett babás, talán 4-5 hetes lehet. Azt ajánlanám neked keress egy hozzáértő ENdokrinológust, mert a meddőségi dokik(tisztelet a kivételnek) nem értenek hozzá, mert nem érdekük a dolog. Sőt nekem volt olyannal is dolgom aki elküldött pszihomókushoz is mert hogy én ezt csak beképzelem magamnak.... :evil: Szóval menj el hozzáértő dokihoz a leleteiddel és hagyd egy picit a stimut és próbáld meg rendezni az IR-t. Tudom hogy nehéz meg minden, meg bagoly mondja verébnek......

Nem megbántani szeretnélek, meg okoskodni, de tudod mióta tudom hogy nekem ez a nyavalyám van IR-el, pajzsmirigy alulműködéssel, próbálok ott segíteni, tanácsot adni ahol tudok. De tény, hogy a stimuláció rontja az IR-t.

hajni...
Budaörs
 
 


Önmagamat ismételve 12 hetes uh-ig nincs vonalzó 28.-án megyek Uh-ra.
Irok egy kicsit magamról, már 3 kg-ot fogytam! A hasam viszont úgy nő, hogy már mindenki észreveszi kicsit ciki, mert pénteken jön a főnökasszony és még nem akarom neki elmondani. Majd azt is két hét múlva. Viszont kiskönyvért elmegyek csütörtökön. Dolgozni meg lehet végig kell, mert a mi szakmánkban jelenleg nincs nagy tülekedés, ember nem nagyon van.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klarissza! A dokid nem mondta, hogy a vérzés miatt - ami szerencsére elmúlt - veszélyeztetett státuszba venne?

Kép
zölddisznó
 
 


Klarissza, én ugyan nem mennék dolizni a helyedben! Nem lustaságból, de ha már annyira szeretnék egy babát, és még véreztem is a terhesség alatt, akkor mindenképpen megpróbálnék kímélő életmódot folytatni, sőt, otthon tennék vennék csak, és azt is nagyon óvatosan!
A vonalzó meg nem bánt ám, és szerintem nem hoz sem szerencsét, sem pedig szerencsétlenséget, úgyhogy ide vele. :wink: :lol:
athiz
 
 


Klara asszem Én is inkább pihiznék egy picit..a biztonság kedvéért! :wink:
Vendég
 


Athiz! A vonalzógyártást azért inkább hadd döntse el ő! Nem ér erőszakoskodni! :wink: :twisted: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Coca, azt a részt viccesen írtam, dehogy erőszakoskodom! Ha úgy érzi jónak, h még nem vonalzózik, akkor ne tegye. Csak bíztatni akartam. Azt csak szabad, nem?
athiz
 
 


Hát persze, csak ő ezt már nem először mondja - mint ahogy utalt is rá. de megbocsátok, egye fene!

Kép
zölddisznó
 
 


Köszke! :mrgreen:
athiz
 
 


Sziasztok lányok!
Ma meglett a véreredményem,a hormonjaim rendben vannak,pém is van rendesen! Nem értem miért nem babásodok???!!!
30-án megint vérvétel,addig próba...
Pocisimi a babásoknak,drukk mindenki másnak!!!
Melinda
misszike
 
 


Misszike! Ezek jó hírek! Ezernyi más oka lehet, de az is lehet, hogy nincs is kézzel fogható oka, csak még türelem kell hozzá.

Kép
zölddisznó
 
 


Hajni: köszönöm soraid, erőt adtál! Puszi! :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Jó reggeltet! :roll: :lol:
Vendég
 


Én is jó reggelt! ...na jó, azért még visszafekszem ám! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


na ha én visszafexem, akkor a főnököm aki egyébként egy áldott jó ember, biztos kitér a hitéből ha volt neki egyáltalán :lol:
Vendég
 


Life is life! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


na na na na na!!! Levelet kaptam lájf! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


nánánánáná! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

szilcsi: legszívesebben megdögönyözném Lalibébit, annyira édes :D

snufi: nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, de sikerülni fog, hidd el

bettike: áááááááááááááá, nagyon megkívántam a dinnyét, nem ér ilyeneket írni :lol: De ha már témánál vagyunk, én meg az eperkére vagyok rákattanva, eddig nem igazán sikerült finomat vennem, de most ..... nagyon puhát, édeset sikerült vennünk a piacon :lol:
Remélem, hogy annak a valakinek is szerencsét hoz a dokink

klarissza: én azonnal elmennék táppénzre, anno engemet a doki egy percig sem engedett tovább dolgozni, elég zűrösen indult a terhességem. Beszélj a dokival.

Holnap megyünk vissza a dokihoz, remélem, hogy rendben lesz minden :)

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva már csak 66 nap! :lol:
Vendég
 


boni: Köszi, hogy eszembe jutattad :lol: Már így is nagyon parázok, nem a szülés miatt, hanem hogy minden rendben legyen velük :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva minden rendben van és lesz! :lol: SzúúúúúúúúúSzáááááááááá
Vendég
 


Tudom, hogy rendben lesz, csak azért ott van az a természetes para :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


....meg hát nagyon megijjesztett a hétvége

athiz: a vonalzódon Endinek még a szeme sem áll jól :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva óó már én is álmodok olyan dolgokat, pedig nekem még 118 nap van hátra :wink:
Vendég
 


Monyó! Mizu?

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok.

Most ertem haza,megkaptuk a masodik szurit.egyaltalan nem faj remelem a maradek 3 se fog.

holnap tesztelek ma anyoseknal voltunk.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok.

Tegnap reggel 6kor teszteltem negát, majd visszafeküdtem aludni. Amikor felkeltem, volt a teszten 2. csík, iszonyat halvány(gondoltam, lehet, hogy csak "átüt"). Ezért teszteltem újra 10kor, majd 18kor, majd 23kor, meg ma reggel is. Csík mindegyiken megjelent, erősödés egyértelmű, de a ma reggeli (5 órás pisiből) is nagyon halovány volt, ezért bementem vérvételre.
Hcg-m 19, progi 56. Nagyon-nagyon alacsony mindkettő. Doki és Harcika szerint is 50%, hogy nem 15. dpo-n vagyok, hanem 10. körül (mert még 3-5 napig vándoroltak), és ha erősödik, akkor ez esetben lehet ebből baba. A másik 50 %, hogy biokémiai terhességem van, de doki és Harci szerint is ez is jó, hiszen eddig sosem indult el semmi, most meg igen. Na, ez van velem, lehet szorítani. Köszönöm.
Jövő kedden kell újra mennem...

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Itt is szorítás! +++++++++++++++++++++++++++++

Kép
zölddisznó
 
 


snufi: nagyon szorítok!!!! +++++++++++++++++++++++++++

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Hali!

Snufiiiiiiiiiiiiiiii! Ezermegmillióegydrukk!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

hajni...
Budaörs
 
 


Tesóóóóóóóóóóóóóó! nagyon szorítok!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


snufi nagyon nagyon szoritok Kép

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Snufi, giga-mega drukk indul feléd!!! De hogy lehet egy inszemnél 50%-ban 5 dpo-t tévedni?Úgy volt meg az inszem h nem repedt meg a tüsző? De ez egy írányított dolog nem?

Hajni, mizu veled?????

Athiz, tényleg nagyon ari Endi a képen!

Monyó, drukk holnapra!!!!!!!!!!

Kép
kata05
 
 


Kata: nem sok, naplopok 3.hete itthon, jövőhéten megyegk dolizni. Hőm hülye,bár lehet peteértem egyet, mondjuk nem sok esélyt látok rá. Majd möglátjuk, a vak is asszonta.

hajni...
Budaörs
 
 


Katám megkaptad smsT?próbáltalak híni, de nem sikerült.
Vendég
 


ja és közben szétb.sz az ideg már bocsánat, mert a férjem volt munkahelyén a könyvelő annyira érti a dógát, hogy egy rohadt foglalkoztatási igazolást nem tud letölteni az oep oldaláról és kitölteni ahhoz hogy kapjunk végre a passzív tp után zsét. áááááááá kéééééész vagyok komolyan. reggel óta megy a telefonálgatás. na ez a jó egy mgáncégnél ha nem kifizetőhely :evil: :evil:

hajni...
Budaörs
 
 


Boni, igen és köszönöm( mostanra kimásztam az önsajnálatból)! Én nyomtam le a telefont, mert egyedül voltam a manókkal...

Hajni, olvastam a másikban, h lehet asztmád volt, és h mennyire kedvesek a mhelyeden. :evil: Hát nem irigyellek. Nem Lh-zol, vagy nincs értelme?

Képzeljétek olyan csúnya lett a bőröm, most élem második kamaszkorom, ja és hullik a hajam.

Kép
kata05
 
 


Kata: lombiknál az embriókat a méhbe ültetik vissza, inszemnél a megtermékenyülés természetes környezetben zajlik (pl. a petevezetőben), ezért lehet a pár napos "csúszás". Azt hiszem legalábbis...

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?