Új privát üzeneted érkezett!

hm, a kép lemaradt...

Kép
Vendég
 


Szandra,
Talán az Erzsébet téren a papír-írószerben is van, de Gyálon a hobby boltban tuti.
De jut eszembe, a Müllerben is szokott ilyen cucc lenni. Ott talán még textilfilc is van. Árakat nem tudok sajna.
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anitával gonoszkodik a Babanet.
Ezt üzeni:

"Köszönöm, hogy gondoltatok rám!
Egy kép arról, hogy már nagy fiú vagyok!
Botond"


Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

 
 

Anita,nagyon jók a képek :lol: :lol: :lol:
Szegény Botond epilálóval küzd?Vegyél inkább neki borotvát :oops: :lol: Azért egy ekkora férfinak az epilálóval való szörtelenítés elég sokáig tart,nem?
bibolya
 
 


Sziasztok!!

Látta valaki a Magellánban a Katáékat? És esetleg felvette valaki??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Emlexem vki irt regebben egy maganborgyogyaszrol. Esetleg leirna ujra? Vagy vki tud ajanlani?
Lilkanak egyre csunyabb az ujja :(

zsanett
 
 


Sziasztok Csajok!

Először is köszi mindenkinek a drukkot és a sok ++++++energiát!

Bennem a szülés /a maga 15 órájával és a szülészeti beavatkozások repertoárjának szinte teljes kimerítésével együtt/ nagyon pozitív élményként maradt meg, ha kellene holnap újra csinálnám...vagy, akár már ma is :wink:

Azt viszont sajnálom, hogy már nem vagyok pocakos, most jöttem csak rá mennyire szerettem állapotos lenni! (most aztán jó irigy vagyok az Adrira)

Most ennyire futotta, azért PUSZI MINDENKINEK!

Mindjárt itt a szopizás ideje, addig is dobok pár képet:

Itt még a kórházban szoliágyon:

Kép

Már itthon a kiságyamban:

Kép

...és a nappaliban, apa karján: Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,

Annyira tündéri Zéti!Én meg Rád vagyok jó irigy, én is babázni akarok:)))Tök minimálisan volt Zéti sárga, legalábbis a kép alapján.
Hogy telnek napjaitok amióta itthon vagytok?

Zsani,
Én tudok egy magán bőrgyógyászt a XVI. kerületben. Nem olcsó, és általában jó sokára tud csak időpontot adni, bár ha megmondod, hogy gyerekről van szó és sürgős, akkor lehet, hogy ad korábbra is. Viszont nagyon jó doki!

Itt a weblapja, ezen megtalálod a számát is, ahol kérhetsz időpontot.
http://www.matyasfoldklinika.hu/index.p ... ehlich.htm
Vendég
 


Koszi Judit, kozben mar kaptam Anitatol, be is jelentkeztunk holnapra.

zsanett
 
 


Évi,nagyon cuki Zéti :lol: -és az a mosoly :lol: .Ilyet,jó ha 6-8 hetesen kapsz a gyerekedtől / általában,mert te ezt már a korházban megkaptad :lol: /.
A szoliban is fel van öltöztetve?Azt nem meztelenül szokták?
Majd ha lesz időd,gyere mesélni.
És csak ámulok és csodálkozok,hogy te,aki császárral akartál mindenáron szülni /ugye,az első időkben :oops: /,mennyire jó élményként maradt meg benned a szülés.
bibolya
 
 


Ibolya!

Nem volt felöltöztetve, hanem ez egy olyan mobil szoli, ami alulról fénylik kéken és van neki egy "beépített" hálózsákja, az alatt csak pelus volt rajta. Mindjárt nézek egy képet ahol látszik a szerkentyű...

Na és akkor azt láttad volna hogy kétségbe estem, amikor a dokim azt mondta, hogy úgy néz ki csak a császár jöhet szóba. Pláne mert Ő pont az, aki tényleg csak végső esetben császároz :arrow: ennek köszönhetem, hogy az utolsó utáni pillanatban megvizsgált, hátha csoda történt és van esély a term. szülésre :arrow: és így lett :D (pedig a műtősök már nagyon nézegettek, mint következő áldozatot) Már a vérmintámat is elküldték a Péterfybe, és talán már úton is volt a számomra megfelelő választott vér :roll: de szerencsére potyára :)

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ezen talán látszik:

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Drága Évi!

Nagyon édes a Zéti!

...és ez a "kékfényes" ( :lol: ) kép annyira jó!!!!

anett
kállai
 
 



Sziasztok!

Én néztem végig a Magellánt és nem láttam benne Katáékat :(


Évi,
Zétény nagyon szép kisbaba! Hogy telnek a napjaitok?
Nekem is az ugrott be elsőre, hogy eleinte mindenképpen császárral akartál szülni, aztán ugye mennyire megérte természetesen? :)

Andi
idna
 
 


Szandra!!

Mi megyünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra,
mi nem megyünk. Tesómhoz megyünk a kórházba látogatni, tegnap műtötték :(
Puszi!

Andi
idna
 
 


Na ezt gyorsan elküldtem, hogy mindenki tudjon reagálni aki akar.

Évi!
De édi Zéti. Az mosolya za ott van a szeren rendesen :) , csajoknak annyi lesz az tuti. Tejcsivel hogy álltok? Nyomja ezerrel a kajcsit? Fejsz szopi után? Jobban alszik éjszaka? Különben eszembe jutott, nálunk is nehéz volt az első éjszaka mire rájöttünk, hogy a kórházban tökre be voltak bugyolálva éjszakára és hiányzott neki a nyakig betekerve takaróba érzés. Majd mesélj!!

Ibolya!
Nem okoskodok :oops: , csak ezt a mosolyt angyal mosolynak hívják, ez még nem tudatos (persze mi anyák tudjuk, hogy ez csak nekünk szól TUDAT ALATT is :wink: :) ) a 6-8 hetes mosoly pedig már tudatos.

Na akkor délután Praktiker?

Szandra

szandrakiss
 
 




Én is most vettem észre az órát és állítottam át :lol: :lol:
Azt hittem megint elbaltáztam valamit :roll: :roll: :lol: :lol:
Sára még alszik, addig kitakarítottam (úgyahogy), felkel akkor indulunk.

Zéti átvette a stafétabotot!!! :lol: :lol: Csúszik a spirálom!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Mi holnap nem tudunk menni tornára,de ma kiugrunk egy kicsit a Praktiba. :o most indulunk.....

Évi!
Zéti csoda aranyos teljesen levett a lábamról az angyali mosolyával:)
ilgya1
 
 


Én csak most olvastam,hogy tali van/volt a praktikerben :cry: hát ez most nem jött össze :cry:

Évi,köszi a képet,igy már világos,hogy hogyan is működik ez a fajta szoli.Encsinél még pelusig vetköztették és inkubátorba tették a csecsemőosztályon,a Gerit meg nem szoliztatták /pedig ő is sokáig sárga volt :roll: /
bibolya
 
 


Sziasztok!

Évi,
jajj, de szépséges! Ugye én szóltam előre, hogy szülni fogsz? :) :) :)


Holnap nálam! Adri, Te is jöhetsz, meg persze mindenki ;)

És az endokrinológus szerint (is) Ancsi TÖKÉLETES, meg sem szúratta, sallala :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!!

Végre találkoztatok egy normális orvossal is!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Katus, KépKép
bibolya
 
 


Adri,mi van veled?Már egy jó pár napja nem jelentkeztél :roll: ,ugye nincs semmi baj?
bibolya
 
 


Ibolya!

Az Adriéknál minden O.K. :lol: , csak 2 napig nem volt net-e :( . De már van :lol: , így sztem hamarosan fog írni :wink: !

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Egyetlen pocakosunkkal nem lehet semmi baj!!!!!!!!!!!!!!!!

Évi!
Zéti csodaszép, csak irigykedni tudok :!: :!: :D
Én is babázni akarok!!!!!! :roll: :lol:
Ha időd engedi, majd mesélj!
Az a mosoly tényleg nem semmi :lol: :lol:
El lehet tőle olvadni :!: :lol:

Bár nálam Marci mosolya viszi a pálmát :D

Katus!
Nemsoká megyünk! :lol: :lol:
Remélem akkor mostmár megnyugodtál és nekünk is elhiszed , úgy jó és TÖKÉLETES Ancsi, ahogy van! :wink: :lol:

Még írnék, de most Botond nem hagy :roll:
Pedig már egy órát meséltem neki, de még akarja a nyűves gyerek :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Katus!

Ne haragudj, de mi nem megyünk, mert annyira dög fáradt vagyok, hogy most mindenkit megkímélek a társaságomtól.

Befekszem Szonja mellé a kanapéra és megnézem a Jégkorszak 1-et.

Mégegyszer bocsánat, de most nem tudtam összeszedni magam.

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Evi!
Tenyleg igazan szep kisfiu Zeti, buszke lehetsz Ra, igy ismeretlenul is grat.
En nem is lattam meg ilyen kekfenyes szolit, de tok csini ahogy igy alulrol megvilagitja a picike testet.

Anita!
Vtunk a borgyogyinal. Nagyon kedves no, de O sem tudja mi lehet. Szerdan vesz tenyeszetet, addig ugyanaz a kura, mint eddig, egy uj spray es kence kisereteben.

Katus!
Az en kislanyom sem hizik, szuletesi sulyahoz kepest gebe. De mar nem foglalkozom vele, jol nez ki ahogy van. Rajottem, h csak feleslegesen aggodom ilyeneken (pl eves, beszed stb), elobb-utobb ugyis eljutunk "mindenhova": hizni is fog es beszelni is.

zsanett
 
 


Jó estét!

Elszállt a regényem! :cry:

Lelassultunk.... :!: :?:

Gyöngyi!
Köszi a gyógyi tippet! Rendbe tett :lol:

Zsani!
Boldog névnapot Rudinak! :D
Mi van Lili ujjával?

Katus, Anikó!
Irigy vagyok, nagyon, nagyon!!!!!!!!!!!

Anita
putyu
 
 


Sziasztok,

Zsani,
aranyos vagy, nagyon köszi :) Mostmár tényleg nyugodt vagyok, ma ki sem akadtam, hogy nem volt hajlandó enni :)

Anita,
Lelassultunk, ja.... - szerinted ez is miattam van? :lol: :lol: :lol: :lol:

Azért hoztam képeket (Ibi drága, az pont nem sikerült, amin Ti is rajta vagytok :( )

Réku:
Kép

Boti:
Kép

Anita összpontosít:
Kép

Ildi óvónéni:
Kép

Plusz két ráadás:
Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Drága Andi!

Boldog névnapot!


Tami, Szonja, anett
kállai
 
 




Sziasztok!

Andi!
Boldog névnapot kívánunk!


Katus!
Köszönöm a meghívást, igaz csak most olvastam, de tegnap nem is tudtam volna menni, mert a Klinikára kellett mennem CTg-re.

A telihold és a front miatt zsinórban szültek a kismamák, 11 körül már nem volt hely a gyerekágyon. Így akit lehetett küldtek haza, és minden doki ezerrel pörgött. :? :?

A CTG egész jó lett, sokat mozgott is, de az egyik doki (az enyém csak jövő héten csütörtökön lesz) szerint valamelyik érték megint alacsony volt, ezért a biztonság kedvéért elküldött UH-ra áramlásmérésre. :evil: :evil: Persze ott nagyon sokat kellett várni, mert nem volt szabad doki, aki ultrahangozzon a sok szülés miatt. Az UH-n mondták, hogy elkezdett befordulni, most már a feje lejebb van. :P Ezt sejtettem, mert előtte éjszaka alig aludtam, mert iszonyatosan feszített minden irányban, azt hittem, hogy az oldalamon fog kibújni, nem tudtam hogy feküdjek, ráadásul a hasam is leszállt, és jóslófájásaim is vannak, amiket a CTG is kimutatott. :lol: :oops:
Az áramlás szerencsére jó volt, így hazaengedtek du negyed 4-kor. :wink:

Aztán mentem anyukámékhoz, mert tegnap volt anyu szülinapja, és a vacsi után csak késő este értünk haza.

Ma voltam a védőnőnél is, ő is mondta, hogy vagy 4 cm-mel lejebb van a szerdaihoz képest. Remélem, azért a dokimat még megvárja Dóra baba, és addig nem jön nagyobb front sem. :roll: :roll: :roll:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Andi!

Nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Andi!


Kép

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Kép

Ebből a csokorból mindenkinek jut egy szál!!!! :D
Problémásaknak kettő!!! :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 



Szandra,

Én nem éreztelek soha büdösnek:)))Szerintem az áll a háttérben, hogy ma apukák nem mentek dolgozni a BKV sztrájk miatt és (legalábbis én párom itthon van) én pl most kapcsoltam be a gépet:)
Azonkívűl az idő is megjavult, ha felébredt Zorka megyünk ki a lakásból!
Vendég
 


Andi!

Boldog Névnapot! Kép

Zorka & Judit
Vendég
 


Szandra!

Büdös vagy....... :lol: :lol: :lol:
Na és legfőképp bolond!!!

Anita
putyu
 
 


Szandra!

Szerintem neeeem... :P Vegyél ki két szálat Anita csokrából. :wink:

Anita!

:P :P :P én is kérek kettőt... köszi!


anett
kállai
 
 


Sziasztok!!

Sanyi meg a lányokkal a játszóházban volt - egyedül :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi!
Boldog névnapot kívánok!

Képzeljétek!!!!! Van a sulinak (ahol dolgozom) saját újsága, és benne vagyok én is!!!!! Szerveztük az egészségnapot (talán még emlkeztek, hogy meséltem) és engem is megemlítenek az erről szóló cikkben.
Na,??? Milyen fontos ember vagyok??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép



Bár főzök és nem tudom milyen a szagom, de megyünk a játszóra!!!! :lol: :lol: Csatlakoztok?????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!

Azért ez nem semmi, te tényleg fontos vagy és ráadásul LAPTETŐS fontos!!! :wink:
Tami azt mondta, hogy végignézi a kisvakond nadrágja mesét (most szőnek a hangyák) és akkor utána mehetünk a játszóra!

Anita!

Akkor köszi a két szálat!! :wink: :lol:

Szandra

szandrakiss
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?