Új privát üzeneted érkezett!

Mikor is mész dokihoz? Minél előbb menje el, és kérj tőle papírt, hogy 4 hetes terhes vagy!!! (vagy akkor már több is leszel) Legkésőbb jövőhéten támadjátok meg a felmondást!!! :!: :!: Ne hagyd magad Lyndee!!! Ezek a jogaid,!!!

Kép
Kép
tabati
 
 


Lyndee: szerintem is próbálj meg mindent, most az a lényeg, hogy minél több pénzt kapj, amíg otthon vagy a babucival. Aztán meg majd találsz másik munkát, azon most ne is gondolkodj, mi lesz 2-3 év múlva. Főleg ha addigra jön a következő baba! :wink: Csak most nehogy szorongj vagy idegeskedj emiatt, mindenki le van szarva, csak a baba és te vagy a fontos.

Kép
németh
 
 


Nem hiszem, hogy a főnököd rosszul aludt, amiért kirúgott.

Kép
németh
 
 

 
 

Lyndee:Mennyi ideje próbálkoztatok a babával?Ez lesz az első?

Kép

Kép
syl100
 
 


Na hová lett mindenki?

Kép
németh
 
 


Halihó!

Lyndee:
Szerintem is minél előbb meg kell tenned a megfelelő lépéseket, és egyetértek Némethtel! Mindenki le van szarva, csak ti vagytok a fontosak! Most ne az érdekeljen, hogy mi lesz 3 év múlva, hanem az, hogy most mi van! Drukkolok nagyon! :D

Kép
anda81
 
 


megjöttem csajok!

Olyan aranyosak vagytok hogy biztattok és hogy foglalkoztok a problémámmal!
Holnap megyek a dokihoz,5-től rendel.Elmondom neki mi a pálya és ha nem is lát még Uh-n semmit megmondom neki hogy segítsen mert SOS!!!!
Holnap töltöm be az 5.hetet,reménykedek egy kis zsákocskában!

Tünetek:néha émelygés,farkasétvágy,eleinte rengeteg nyálam volt most már annyira nem is.És egy picit fáradtabb vagyok,ja és menszisen még fájdogál a pocim.

KépKép
lyndee
 
 


Sziszko:tavaly augusztusában indult a babproject és 3 hónap múlva babás lettem majd elvetéltem jan-ban és műszeres befejezésem is volt.
Ez volt a műtét utáni 3.hónap és sikerült! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: biztos segíteni fog. Egyébként a tünetek nálam is csak a 6-7. hét környékén jelentkeztek.

Kép
németh
 
 


március 31.-én írtam alá a felmondási papírt.Tehát onnantól számolt 30-ig lehet menni a bíróságra ugye?

Akkor még ez a hét és a jövőhét van hogy elmenjünk.És én akkor el is intézem hogy táppénzen legyek.Egy napot sem akarok visszamenni dolgozni. :?

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee:
drrrrrrrrrruuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
anda81
 
 


Lyndee: csak ne idegeskedj!

Kép
németh
 
 


próbálom lazán felfogni,nem gondoltam volna hogy ennyire összekavarodnak a szálak. :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Én is csak azt tudom mondani, amit itt a Lányok! Ne húzd a dolgot, járj a végére, és vágd a főnököd szemébe... Ahogy itt elmondtad ő nem volt túl megértő és kedves veled... úgyhogy sztem egy percig nem kell rosszul érezned magad miatta!!
És most az a legfontosabb, hogy végre túl legyél ezen, és csak a picire koncentrálj!!!

Jaj Csajok, még hármat kell aludni... :D Én már annyira várom.... 8)
El sem hiszem, hogy nemsokára megyünk... :D

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Azt mondták a csajok a másik topic-ban hogy akkor számítok kismamának amikor van szívhang és a kiskönyv a kezemben van.
Az pedig még ezen a héten tuti nem fog sikerülni.

mert a picikémnem még lehet a jövőhéten sem lesz szívdobogása.


Amy:meddig lesztek külföldiában? :D

KépKép
lyndee
 
 


Amy: nagyon irigyellek! Majd fényképeket is kérünk! :)

Kép
németh
 
 


Hát még a jövő hét is belefér, nem???

Két hétig leszünk oda...
majd csak 4én jövünk.... Remélem hárman.... :D

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Hát most én is irígylem magam... :lol: Állítsatok le, ha túl sok vagyok... :oops:
Kinga: mindenképp hozok képeket!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


én is remélem hogy hároman jöttök haza,ügyesek legyetek! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Az lenne a jó kis anyáknapi ajándék!

Kép
németh
 
 


Ígérem, hogy nagyon fogunk igyekezni, sőt mi folyamatosan igyekszünk....
Folyton csak a keksz :lol:
Azuram néha spermahajdernek, illetve spermatolvajnak hív......... :oops:
Nem mintha ellenére lenne.... :lol: :lol: :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy: teljesen érthető, hogy izgulsz, meg pörögsz!

Kép
németh
 
 


Kinga: Azt hiszem annál nagyobb ajándékot nem is igen kívánhatnék..........

De néha mégis azt érzem, hogy nekem sose fog sikerülni...
Miért van ez??? bennetek is van olykor kétely???

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy: az én uram meg már félt tőlem esténként. :oops: :lol:

Kép
németh
 
 


Igen, pörgök, mint a fene..........
nemtom, hogy ez jó-e... benn a meló is rengeteg, és most itthon is millió más dolog van.... Készülődni, rendben hagyni itthon mindent... szóval ezer felé jár az eszem...

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Hát persze, hogy van. De szerintem ez teljesen normális, hogy néha ezt gondolod, na de persze ez hülyeség! Már hogyne sikerülne? Én is kényszerítem magam a pozitív gondolkodásra.

Kép
németh
 
 


Kinga: Ez nagyon édes!!! :lol: :lol: :lol:
Elképzelem, ahogy menekül.... :shock: :lol:
Te meg utánna... :twisted:

Hát lassan nálunk is valahogy így néz ki a dolog.... :wink: :twisted:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Majd visszasírják még ezeket a napokat!

Kép
németh
 
 


Igen, tudom, hogy mennyire fontos a pozitív gondolkodás, próbálom is, csak anniyra hihetetlen dolog maga a fogamzás is, nemhogy egy baba születése, és annyi mindennek kell passzolni.... hogy szinte lehetetlennek tűnik néha....
De azért nagyon bízom kettőnkben... :)

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Az biztos....
Bár az én Uram 4 gyereket tervez.... :shock: Szóval sztem direkt hajt ezekre a hónapokra... :lol: :lol: :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Meglátod, rendben lesz minden!

Kép
németh
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
németh
 
 


Köszönöm, én is nagyon bízom benne!!! És anniyra jó, hogy Ti itt vagytok, és Veletek meg lehet ezeket beszélni....
És remélem, hogy nem hagynak majd minket magunkra a kismamáink sem... :)

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Na hát azt én is remélem! És szerintem is tök jó megbeszélni, mert egyébként itthon rágnám egyedül a kefét és nem lenne aki észhez térít ha nagyon nagy hülyeségeket találok ki.

Kép
németh
 
 


Amy:az a lényeg hogy ne a baba körül forogjon minden gondolatod.kapcsoljatok ki ,pihenjetek és szeressétek egymást amikor jól esik.
nekem is most sikerült amikor a házunk a feje tetején áll,felújítások, festés, pakolás.....
nem tudtam annyira a babára koncentrálni és annyit dolgoztam itthon hogy meg voltam győződve róla hogy nem sikerül ez a hónap.
még a teszt előtti napon anyósommal festettük a szobákat...gondolhatod?
Máskor meg már menszi előtti napokban teszteltem volna.


Nálunk a mindennapos együttlét pé körül a nyerő babára.Az előző is így sikerült és a mostani is :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Igen, ez is nagyon jó, hogy vissza tudjuk rángati egymást, amikor valaki nagyon nagy hülyeségeken rágódik...
És hogy együtt tdunk örülni a zebrás teszteknek... :D

Hát én most megyek egy kicsit sétálni az ebzetekkel, bár az eső szakad... :x :evil:
Na de muszáj..............

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


ebzet :lol:
Lyndee: azt hiszem nekiállok egy jó kis nagytakarításnak megint! :D

Kép
németh
 
 


Lyndee: próbálom én is elterelni a gondolataim, és azt semmiképp nem akarom, hogy azért legyünk együtt, hogy "gyerek legyen"....
Csak inkább próbálom én is jobban "időzíteni" a dolgot... Tudjátok, egy-egy csipkebugyi csodákra képes, még ha mégoly fárad is az a szegény ember... :lol: :lol: :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Kinga: ez jó!!! :twisted:
aztán majd csak néz a férjecskéd, hogy mitől csillog villog a ház... 8) :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Csak elég strapás napközben nagytakarítani este meg .... Na majd még ezt át kell gondolnom. :)

Kép
németh
 
 


Na megyek, mert már megy a nyávogás....
pedig azt hittem kutyákat tartunk... :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
Legyetek jók!!! remélem még utazás előtt tudok jönni!!!

Mire visszajövök sok-sok zebrás tesztet szeretnék látni!!!! :wink:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Kinga: hát igen... de azért bőven megéri, nem???? :D

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy: azért még gyere egyszer legalább elutazás előtt! És mi is zebrás tesztet kérünk! A zebrás fénykép lesz a virtuális vásárfia. :wink:

Kép
németh
 
 


persze azt én is tudtam mikor kell együtt lenni.... :lol:
de utána nem volt időm gondolkodni.

KépKép
lyndee
 
 


Ha nem jönnél, akkor nagyon jó utazást és érezzétek nagyon jól magatokat! Puszi

Kép
németh
 
 


na faszán bekajáltam ismét... :oops:

amy:én tudom hogy még feljössz addig :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Kinga:mikor mész dokihoz?vagy van konkrét időpontod?

Többiek merre vagytok?

KépKép
lyndee
 
 


Én nem tudom, hogy mikor megyek dokihoz, mert igazából váltani akarok. A régihez van még egy időpontom, de szerintem nem fogok elmenni. Csak a cisztám miatt idegesít a dolog. De addigra talán sikerül eldöntenem, hogy mit csináljak. Mármint amikor megint szalonképes leszek.
Neked hány napra jött meg a babatervezőktől a tea? Te nem azt a gólyacsőrt ittad? Vagy utána ittál málna+palástot is?

Kép
németh
 
 


Kinga:én mindháromból vettem,és a gólyacsőrt nem sokáig ittam mert attól rosszul voltam.
azt hiszem egy héten belül megjött.de volt amikor tesztet rendeltem és 3nap alatt ideért.

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Nem tudom meddig bírok még írni, mert szar a gépünk, és a másik 2 hétig szervízben.

Lyndee!

Akkor ez már biztos, hogy kiskönyvtől számítasz kismamának? :( Azért még a dokinál kérdezz rá, hátha...

Viszont ha így vagy, akkor is párom leírta a 2. pontban mi a teendő, hogy a legjobban járj! :wink:


Amy!

Jó utat, ha még olvasod!! :D

Jelentem mi tegnap estétől elkezdtük ténylegesen is ezt a ciklust. :lol: És ezennel megkezdődött újra a reménykedés is.

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: