Új privát üzeneted érkezett!

Hat ezzel a kiszamoloval ismet mas hetek jonnek ki a tegnep mert adatok alapjan, de igy is a feje ket hettel nagyobb mint 26 het, es a torzse 2 hettel kisebb:(
En is a Bolgarkerek utcan gondolkodom nagyon. Iszonyat korrektnek tunik!
Vendég
 


Ja, tegnap elfelejtettem, persze hogy szoktak apukak is lenni! Nem is keves, nagymama is van par.
Parom is szeretne a kovetkezore eljutni, amikor megmutizzak a fuirdetest, pelenkazast. Remelem sikerul is eljutnia majd. Az a baj 5ig dolgozik, de vannak apukak akik kesobb jonnek, gondolom pont emiatt, de o epp a vegere esne csak be, talan. No de mindig beszamolok mindenrol neki:)
Vendég
 


Sziasztok!
Van egy kérdésem: a ti orvosotok meghatározta , hogy mennyit ihattok egy nap? Nekem az előző terhességnél 7 dl/nap volt az adag (leves, ital, gyümölcs... együtt). Egyébként nagyon vizesedtem. Azt vettem észre, hogy már most elkezdtem egy kicsit vizesedni. Kipróbálom én is a '7 óra után nem iszom' kúrát. Úgy hallottam, vanna olyan orvosok, akik azt mondják, hogy igyon a kismama sokat, csak tartson sószegény diétát, meg egyen petrezselymet (vízhajtó).
A lábamat gyakran pihentetem úgy, hogy feljebb van, mint a popóm. Ez is segít.
Köszi!

Zsuzsa
fazsu
 
 

 
 

Sziasztok!

Nekem nem határozta meg hogy mennyit igyam. Sőt
igazán semmi ilyesmit nem mondott, még a súlyomra
sem igen mond semmit. Azt első terhességemnél
ott rám szólt a doktornő, hogy kicsit diétázzak, mert
már nem igen kéne híznom, de én ezt csak egy hétig
tudtam betartani. :)

Hajni

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


Nekem a gorcsok miatt mindig azt mondja az orvos hogy igyak amennyit csak birok. Amugy kivanom is, meg mindig is sokat ittam, amagas cukor miatt meg meg inkabb kivanja az ember.
A kilokre eddig nekem sem mondott semmit, sot nem is nezi minden alkalommal.

Kesz a kisszoba! LEgalabbis ami a koszos munkakat illeti! MAr csak berendezni kell maj!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Vizesedéskor nekem a só-megvonás volt, inni bármennyit ihattam.

Nekem 2 éve terheléses cukorra semmit nem kellett vinni és tényleg valami limonádé szerű löttyött kellett inni. Nekem nagyon jól esett, annyira éhes voltam, hogy ha lehetett volna, akkor lehúzok mégegy pohárral. :P

Képzeljétek tegnap felhívtam a klinikát, hogy kb. mennyi időt vesz igénybe ez a genetikai vizsgálat, mire közölték, hogy 1/2 5-ig biztos végzek, mert csak addig vannak. Hiába adnak időpontot (12:30) az nem jelent semmit, mert rengetegen vannak. Akkor minek is az időpont?! :shock:

További kellemes hétvégét mindenkinek!

Tündi

Kép
Kép
tündi76
 
 


Jaj elfelejtettem!

Képzeljétek Luca elkezdett félni dolgoktól. Ütvefúró hangja, autómosó, idegenek. Egyik napról a másikra. Szerintetek ez normális? Tapasztalt valaki hasonlót?

Tündi

Kép
Kép
tündi76
 
 


Sziasztok!

Tündi: Hát nem tudom, hogy normális-e. Nekem Lali fél a fúrótól,
meg az ilyen szerszámoktól. Ez most a felújítás alatt derült ki.
Viszont a porszívótól a mosógéptől nem, ezeket kifejezetten
kedveli. Hallottam olyat aki a porszívótól fél.
Nem tudom normális-e, de szerintem igen. Nálunk a fürdés
volt olyan, hogy egyik-napról a másikra elkezdett ordítani
amikor vittem fürdetni. Jó pár hónapig ez eltartott.

Hajni

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


köszi az innivalós infókat!

Zsuzsa
fazsu
 
 


Sziasztok!

Most végre van egy kis nyugi a nagy vendégjárás, babanézés után.
Komolyan, nem is a gyerek fárasztó, hanem a kedves rokonok, akik nem akarnak zavarni, de csak jönnek és jönnek... Persze örülök, hogy örülnek a babónak, meg segítenek is sokat, engem mégis fáraszt picit.

Szóval a mi kis történetünk:
4-én hajnali fél 1-kor elkezdett fájdogálni a pocakom. Nem tudtam eldönteni, hogy ez most igaz fájás, vagy csak ál, mert néhányszor már volt az utóbbi hetekben, hogy csak ijesztgetett a babó, de egy idő után elmúlt a fájdalom.
Így szokás szerint vártam. Fél 5 körül azért felébresztettem a férjemet, mert már 5 percenként jöttek a fájások. Tanakodtunk egy ideig, aztán úgy döntöttünk, hogy a biztonság kedvéért elindulunk Pestre, hogy még a csúcsforgalom előtt érjünk be a kórházba. Legfeljebb hazajövünk, ha mégsem történik semmi. Így aztán fél 6 körül elindultunk Győrből Pestre. Fél 8-ra értünk a szülőszobára, ahol rögtön találkoztunk Csapó doktorral, aki pont akkor vette fel az ügyeletet. Csodálkozott, hogy mit keresünk ott, mivel csütörtök délután voltunk nála, és akkor még teljesen zárt volt a méhszáj. Megvizsgált és ő is meglepődött, mert kiderült, hogy 2 ujjnyira nyitva vagyok.
Innentől gyorsan peregtek az események, előkészítés, burokrepesztés, egy kicsi oxy, és 11.40-kor már kint is volt Luca.

Csapó doki nagyon profi volt, szinte folyamatosan ott volt velünk és segített. Elintézte, hogy 2 ágyas szobába kerülhessünk, ahol később Benettke is csatlakozott hozzánk Zétivel.

Egy Réka nevű szülésznő volt a másik segítség, ő is nagyon kedves volt, és végig figyelemmel követte az eseményeket.
De a legtöbbet a férjemnek köszönhetem, aki végig bíztatott és szurkolt nekünk.

A szoba szuper volt, jó volt, hogy ott lehetett velem Luca, és a látogatók is bejöhettek. A csecsemősök folyamatosan rohantak, mert közel 30 gyerkőc volt az osztályon, de ha kérdeztem tőlük valamit, válaszoltak, és próbáltak segíteni.

Szóval számomra nem volt rossz élmény sem a szülés, sem pedig a kórházban eltöltött idő, akár most újrakezdeném az egész mókát. :D

Persze előbb még nevelgetjük picit Lucát, aztán pár év múlva jöhet a tesó! :D

Ha szeretnétek képeket nézegetni, az alábbi linken találtok "néhányat":

web.kabelnet.hu/maj.lorant


Viki
vikcsi74
 
 


Gratula Viki a szép kis Lucához :D !!! Már sétálni is voltatok, de jó!!!

Kép
chesther
 
 


Szia Viki!

Nagyon szépen köszönjük a beszámolódat, jó volt olvasni :-)
De a képeket még jobb volt nézegetni :-)) Tényleg nagyon szuperek és tök jó, hogy ilyen sokat fotóztátok már Lucát.

Nagyon gratulálok a pici lányhoz! Egyébként pont a rokonoktól félek én is egy kicsit, hogy azok fognak a legjobban igénybe venni/ lefárasztani majd engem is. Na majd meglátom.

Még egyszer gratulálok és jó egészséget nektek!

Timi

Timi

Kép
manati
 
 


Nagyon jók a fotók, jó volt nézni öket :D , mégegyszer gratula a babához!!

Kép
trimi2003
 
 


Sziasztok.

Nagy valószínűség szerint az Uzsokiba fogok szülni egy barátnőmmel együtt a Dr Fekete Antalnál aki jelenleg a Nyírőbe is szültet meg itt is.
Nekünk még nagyon új ez a kh mertén az istvánba a barátnőm meg a most magánosított Nyírőbe szült. Ő ismeri a dokit úgy hogy ő irányába kérdésünk nincsen hanem a kórházzal kapcsolatba lenne egy kettő főleg nekem.
1:a baba éjjel nappal velem lehet?
2: Csinálnak beöntést, borotválást, kikötött lábakkal szülést? Vagy hogy műxik ez itt?
3:Azt olvastam hogy a látogatók bejöhetnek ami nekem nagyon jó de ez ugye nem csak a fizetős szobára érvényes?

Esetleg a kórházi szobákról van valakinek képe? Mert a honlapon nincsen.
De nagy valószínűséggel ennél a kórháznál maradunk.

Vikcsi
Megnéztem a képeket és nagyon ari a babócád.

Rólam annyit kell tudni egyellőre hogy jelenleg van 4 fiam és naggyon remélem hogy ez most kislány lesz.
Én november legvégére várom és most így néz ki.
Kép

Csepelen lakom.

Üdv Verus

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Sziasztok!

Viki, gratulálok, nagyon helyesek vagytok!
Győrre nem is emlékeztem, de most nagyon meglepődtem.

Hajni, Ti jártok vhová játszótérre?
Ovit intéztél?

Makkmarci, minden rendben? Meggyógyultatok? Rég hallottam rólatok. :(

Tündi, az én lányom szinte mindentől félt kicsinek, idővel elmúlt. (sokáig nem mert zöld fűre lépni, később a repülőtől, fúrótól.....)
Szerintem normális.

Vera,
a baba veled, sőt nekem első éjjel kifejezetten közölték, hogy ne vigyem vissza, mert, "ha szülés lesz, márpedig mint tudjuk lesz, akkor úgyis kitoljuk anyukának". Úgyhogy ezmiatt ne aggódj!
Beöntés volt, borotválás nekem nem.

Látogatók a nem fizetős kórterembe nem mehetnek, de a folyosón kinn lehetsz a babával is.
Ruhát nem kellett vinni, csak törlőkendőt.
Gratulálok a családhoz!

Anikó

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Hu az szuper hogy kint lehet velem ha jön látogató. Nekem fizikailag kell az hogy a gyerekeim lásák érintsék a tesójukat. A ruhák szépek? Mai kornak megfelelő? Remélem érthető a kérdés . :oops:
És köcike

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Szia Vera,

En is szeretnek gratulalni a szep csaladodnak es szurkolok, hogy ez a baba kislany legyen.
Es vegre valaki itt, aki utannam szul!

Ruha ugyben tavalyi allapotot tudok mondani, akkor szepek voltak a ruhacskak, amit mi kaptunk az nagyreszt Kenguru Goldos volt. Teljesen jo allapotu volt, allitolag sok anyuka ajandekozza nekik a kinott ruhakat es mint tudjuk az 56os meret nem epp az agyonmosott kategoria.(persze ezen kivul vesznek is ruhakat)

Kriszti

Kép
Kép
angelke
 
 


Vikcsi,

Megneztem a kepeket, nagyon edesek vagytok.
Hirtelen eszembe jutott a kepeket nezegetve, hogy a fizetos szobakban is olyan tipikus magas korhazi agy van? Mert mintha ugy remlene, hogy rendes alacsony matracos agyat lattam egyszer.

Koszi,

Kriszti

Kép
Kép
angelke
 
 


Sziasztok!

Kissani: Az Újvidék térre járunk a játszótérre. Bár az igazat
megvalva most már régen voltunk.
Ott a közelben van egy ovi és most 23-án lesz nyitott nap.
Oda majd elnézünk. Meg a Fráter György téren is van
egy ovi, azt is meg kéne nézni mikor van nyitott nap.
Igaz az idén még nem menne oviba. De azért jobb szeretnék
előre felkészülni, mert gyakorlatlan vagyok ezen a téren.

Viki:
Gyönyörű a kisbaba! Gratulálunk! :)

Hajni

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


Sziasztok!

Viki: Az én Lucám is a Csapó-Réka párosnál született. :lol: Jók a képek! Ja és Győr: odajártam középiskolába, sőt dolgoztam is ott a fősuli után. A szüleim még mindig Győr mellett élnek. :)

Köszönöm mindenkinek a megnyugtatást a féléssel kapcsolatban. Utána néztem a neten is és állítólag az idegrendszer fejlődésével meg a fantázia kialakulásával kapcsolatos és teljesen normális. :lol:

Túl vagyok a genetikán. Nevetséges volt, Csapó 1000-szer alaposabb UH-t csinált mind ezek. Háromszori sorbanállás, 2,5 óra várakozás, beteg (köhögő, tüsszögő, náthás) személyzet. :cry: Találtak valami echodens beleket, de végül azt mondták, hogy a magzatvíz vételnek nagyobb a kockzata, mind hogy ez a gyerek beteg legyen. Teljesen nem nyugodtunk meg, úgyhogy vagy 4D vagy 4 markeres teszt lesz a következő lépésünk.

Tündi

Kép
Kép
tündi76
 
 


Hajni,
csak azért kérdeztem, mert "mi" az Emma oviba járunk.
A játszótér is azért érdekelt, mert szerintem nem lakunk túl messze egymástól, és bíztam benne, hátha van még más hely is, amiről nem tudtam, de az Újvidéket ismerem. Alig egy éve költöztünk, de még nem vettük a fáradtságot, hogy körbenézzük alaposan a környéket. :oops:
Köszi.

Anikó

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Sziasztok!

Nem borzolom a kedélyeket, úgyhogy rólunk csak annyi, hogy pici lány szépen fejlődik, de csak cumiból tudom adni neki a tejcsit.

Hajni: mi is az Újvidék téri játszóra szoktunk menni ovi után. Dobhatnál fel magadról egy képet, hátha összefutunk...
Anikó: lehet, hogy veled is találkoztam már a játszón?
Engem könnyű megismerni: kialvatlan, elgyötört fej, narancssárga Peg Perego mózes babakocsi és egy Bence nevű majdnem négyéves örökmozgó szőkeség. (Aki mindenkit odarángat a babakocsihoz, hogy csodálja meg Dorka babát :-))

Kriszti: az én egyágyas fizetős szobámba teljesen normális ágy volt, dönthető fejtámlával.

Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!

Gabi, nem találkozhattunk, mert pont azért kérdeztem, hogy hová lehetne közelbe menni, mert mi eddig még inkább visszajártunk a Károlyi kertbe (Astoria), mert nem tűntek jónak az itteniek. Illetve az, ami az Újvidékhez közel van a házak között és az Újvidéket is egyszer láttam, de akkor kicsinek tűnt és sokan voltak.
Csak most gondban vagyok a szoptatás sűrűsége miatt, és nehéz messzebbre elindulni, én nem tudok úton- útfélen ciciztetni. Ezért keresnék vmi közelit.
Egyébként Ti hánykor hozzátok haza Bencét? Én 3-ra járok, hogy ne kezdjen el ott uzsizni, mert akkor fürdésre sem érnénk haza.
Alexandra mindig úgy ordít mostanában az oviban, hogy szerintem áthallatszik hozzátok.
Te jársz már a Bencéért? Szoktad vinni Dorkát? Az Emmába múlt héten nagyon sok volt a beteg, de sajna nekem muszály hordanom, csak extra helyzetekben tehetem meg, hogy ne cipeljem magammal.
Amúgy én is feltűnő jelenség vagyok, mert kisbusszal (testvér kocsival) közlekedünk.
Egy játszóterezést megbeszélhetnénk, mert engem nem kellene noszogatnia Bencének, hogy megnézzem a kistesóját. :D
Hajninak voltak egy hozzászólásánál képei, de én meg olyan lüke vagyok, hogy nem tudok arcokat megjegyezni.
Anikó

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Sziasztok!

Köszi a kedves sorokat mindenkitől.

Kriszti!

Rendes ágyak vannak a fizetős szobákban, nem a tipikus kórházi.

Tündi!

Igen, Réka említette, hogy Luca babák nála szoktak születni mindig :D

Mit tudtok arról, hogy szopis tea mellé nem lehet homeopátiás bogyót szedni, mert a tea aromája elveszi a bogyó hatását? Ez tényleg így van?
Kezdek aggódni, mert Luca annyit eszik, félek nem bírom tartani a tempót... Ráadásul már elég sebes az egyik cicim, mert vámpír is a drágám :shock:

Viki
vikcsi74
 
 


Sziasztok Kismamik/Anyukák!

Anikó vagyok, 33 éves (mindjárt 34). Lassan félidős kismama és ha minden igaz, akkor egy kicsilány növekszik a pocimban. Szintén az Uzsokiban fogok szülni (előzőleg, lassan 13 éve a Jahn Ferencben szültem), az orvosom Dr. Halász Domonkos. Egyelőre csak olvasgattalak Titeket és sok hasznos infot kaptam, de később biztos előtör belőlem egy csomó kérdés.

Addig is üdv és mindenkinek minden jót: Anikó

Kép
Kép
konan
 
 


Sziasztok, rég nem írtam már, de azért olvaslak benneteket.
Mennyibe kerül a fizetős szoba az Uzsokiban? A kétágyas szimpi lenne, én nem szeretnék a babát a folyosóra tologatni és nem szeretném, hogy kiszoruljona család is oda.
Amúgy védőnőt érdemes választani, egyáltalán lehet-e?

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Szia Anikó!
Üdv itt.
Megelőzlek és én kérdezek: hová jársz a Halászhoz rendelésre?

Viki, ezen a szopis tea dolgon én is gondolkoztam, de nem jutottam semmire. A mentol és az erős aromák valóban nem jók a homeopátiás készítmények mellé....

Anikó

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Sziasztok!

Anikó, Gabi!
Én benne vagyok egy taliban. Mi már megszoktuk a játszóteret.
Hát lehetett minket egy párszor ott látni. Engem is a fáradságról
lehet megismerni, meg a nagy hátsómról. :) Már nem
bírom el.
Mi is az Emma utcai oviba készülünk nyitott napra, azt hiszem.
Az van ott a Szugló sarkán?
Egyébként mi a Bosnyák utcában lakunk, remélem nem sokáig.
A Kövér Lajos utcában vettünk lakást ugyhogy nem megyünk
messzire.
Most megpróbálom visszanézni a képeket akikről voltak.

Hajni

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


Hali!

Ezen a héten biztosan nem én megyek Bencusért, de talán jövő héten. A fejés kitölti az időmet, mire lefejek, addigra ébred a manó és megetetem. Ébren van kb. egy órát, elalszik én újra fejek és kezdődik minden előről....

Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok,


Vikcsi, a homeos bogyo es a laktoherb tea egyutt nagyon nem jo. En sajna ezt nem tudtam es 5 hetig szedtem egyutt. Mikor abbahgytam a homeos bogyot megharomszorozodott a tejcsi mennyisege(csak kicsi addigra teljesen ellustult szopizas teren)!!!
Aztan lattam kesobb, hogy egy csomo helyen irjak, hogy a 2 egyutt apaszt!!! Csak az eslo hetekben keveset neteztem es nem talaltam ra idoben. Szoval vagz UU vagy laktoherb.

Kriszti

Kép
Kép
angelke
 
 


Sziasztok!

Most csak bekukkantottam, mert rengeteg melóm volt semmire sem volt időm! :-(

Olyan jó, hogy egyes kismamik már a játszótéri randit beszélik meg :-) nekem ez olyan messze van még :cry:

Ja, üdv az újaknak ... bár én még nem nagyon tudok információkkal szolgálni, mert kórházi élményem nincs túl sok :oops:

Ma este megyek a dokimhoz a magánrendelésre ... legalább most lesz sikerélményem, nem fog leszúrni mert csak 1,3 kilót híztam 1 hónap alatt :lol:

Tündi!
Örülök, hogy jó hírekkel szolgáltál ... de szerintem mindenképpen menj el egy 4D-s genetikai Uh-ra!

Gabi!
Nem válaszoltál a szülésznővel kapcsolatos mailemre. Megkaptad????? Mert ha nem akkor újra elküldöm.

Na most már megyek a dolgomra ... majd holnap többet írok!

Timi

Timi

Kép
manati
 
 


....ja es ami nekem bevalt az a More Milk kapszula volt. Lehet kapni a Minimanoban, kenguro goldban....

http://hu.motherlove.eu/

Kriszti

Kép
Kép
angelke
 
 


Sziasztok!

Külön üdv. az újaknak! :lol:

Timi: végül a vérvizsgálat mellett döntöttünk, csütörtökre megvan az eredmény. Remélem ez is jó lesz és végre megnyugszom, ugyanis az elmúlt 2 éjszaka folyamán nem sokat (4-4 órát) sikerült aludnom. :cry:

Gabi: ez elég strapásnak hangzik. Hogy bírod?

Tündi

Kép
Kép
tündi76
 
 


Gabi!
Én 4,5 hónapig voltam képes Adélnak fejni, éppen ezért szinte teljesen elképzelhetetlennek tartom, hogy a második babának is fejjek (az időhiány miatt). Mivel már van babád, meg tapasztalatod, biztos tudod, miért nem szopik a Kicsi. Biztos nincs más megoldás? Még kicsi! Szeritnem ne add fel a mellre tételt se. Én drukkolok neked/neki! (Ilyeneket nekem is mondtak, úgyhogy nem sértődök meg, ha ezeket elengeded a füled mellett!!)

Zsuzsa
fazsu
 
 


Sziasztok!

Gabi: Kitartás. Most úgyis jó rossz az idő.

Ma én is megyek orvoshoz. Előre félek mennyien vannak.
A múltkor három órát vártam. Ráadásul egész éjjel
nem aludtam. És fáj a combhajlatom elég szépen.

Hajni

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


a mar gyakorlo anyukaktol kerdeznem milyen olyan megbizhato markaju babakocsit ismernek, ami KONNYU?
Elore is koszonom az esetleges otleteket!

Jo hogy szobajott ez a tea es bogyo egyutt, mert az eloadason ez nem hangzott el, hogy vagy egyik vagy masik. Megprobalom eszben tartani:)

Szep napot mindenkinek!
Vendég
 


Kriszti!

Köszi az ötletet, kipróbálom a kapszulát, hátha beválik, bár úgy tűnik, napról napra több a tejcsi. Azért egy kis szaporítás nem árt, jó volna ha a mélyhűtőbe is jutma...

Egyébként azon a homeopátiás telefonszámon, amit múltkor írtam, minden kérdésre választ kaptok, én is beszéltem velük is.

Viki
vikcsi74
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Szerintem nagyon jól döntesz nekem nem volt ilyen problémám még is megcsináltattam a vérvizsgálatot már a terhesség elején.
Nekem a kombinált tesztet csinálták: http://www.gendiagnosztika.hu/gendiagno ... ebben.html

Csütörtök már nincs túl messze :-)) Várom a fejleményeket! Tuti, hogy nem lesz semmi gáz!!!!

Anyjuk!
Kitartást a babakocsi vásárláshoz, a férjem már a haját tépte amikor a 100-at néztük. Egyébként nem tudom, hogy vannak a gyakorló anyukák ezzel, de nekem alapjáraton egyik sem tűnt olyan nagyon könnyűnek. Főleg, hogy ha a gyerek még benne is van ... Mi egyébként egy közepesen drága és súlyra könnyű babakocsit választottunk mert az összecsukhatósága nagyon praktikus (esernyőre csukható) így bármikor tudom magam után húzni mint golfütőtartót ... de az autóban is könnyebb tárolni. Egyébként amikor kikértem a véleményeket mindenki másra esküdött én is nagyon tanácstalan voltam, hogy mit vegyünk.

Anyucikáknak kitartást a szopizáshoz. Bár ahogy olvasom Vikinek van tejecskéje és a baba is szépen szopizik.

Ja igen, lenne egy kérdésem nekem is ... aranyérre tudtok valamit?
Recept nélkül kapható kéne!

Köszi
Timi

Timi

Kép
manati
 
 


Sziasztok Csajok!

Csak pár fotó és pár sor erejéig ugrottam be:

Szülés: nekem /a maga 15 órájával és a szülészeti osztály beavatkozásai repertoárjának szinte teljes kimerítésével együtt/ nagyon szép élmény maradt! Vikcsihez hasonlóan akár már holnap újra csinálnám...vagy akár már ma is :wink: !
Ezért pedig köszönet illeti meg Csapó doktor urat, (ha 100 gyereket szülök is mindet nála szeretném) Verát és Ibolyát, (mindeketten nagyon sokat törődtek velem, lelkileg is sokat segítettek a szülészeti csúcsforgalom ellenére-Őket is szeretném mind a további 99 szülésemre :wink: ) és mindenekelőtt külön köszönöm csodálatos férjemnek, hogy a nap folyamán végig velem volt és elviselte az időnként rám törő hiszti rohamokat!

És most rólunk: Zéti nagyon jó baba, napközben még "szabadidőm" van mellette. Az éjszakák kicsit nyűgösebbek, de ez sztem még belefér egy alig több mint 1 hetes babónál. Tejcsink van és minden jel szerint elég is a Zétinek :lol:

Timi!

Aranyérre nekem a Hemoridot javasolták. Sztem bevált.

Tudtok valamit Mariannról?

Na, ennyire futotta, mert mindjárt itt a kajaidő.

Na és a képek:

Itt még a kórházban szoliágyon:

Kép

Már itthon az ágyacskámban:

Kép

...és a nappaliban, apa karján:

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

Szoktalak olvasni benneteket, csak nem mindenhez tudok hozzászólni...még :D


Mi nemrég költöztünk ide, Zuglóba, és 2 utcányira van tőlünk az újvidék téri játszótér. Én ott mindig látok sok lelkes gyerkőcőt, meg Anyukát! Szerintem - a sógornőmék csak ide járnak - biztonságos és jó.

A babakocsi azt hittem korábban csak nekem okozott ilyen nagy dilemmát :oops: Mi inkább a könnyű, esernyőre csukhatót kerestük, és ilyet vettünk, bár nem volt egyszerű! Szerintem a Peg Perego kocsik egész jók, és megfizethetők!

Ha 7végén valakinek van ideje, szombaton 8-15 között lesz a Bababörze az Expo területén, ott egy csomó jó, alig használt dolgot be lehet szerezni (ismerőstől tudom!), biztos kocsi is lesz!

Ami engem mostanában foglalkozhat a hordozó kendő /kenguru dolog. Ti szerintetek melyik a praktikusabb?

Üdv az újaknak!
Viki, nagyon cukik a képek :D

A szoptatáshoz kitartást Csajok!!!!!

Üdv, és szép napot nektek!

Melus

Kép
melus79
 
 


Évi, a Ti Babátok is nagyon aranyos és szép!Gratula!
Jó egészséget nektek és szép napot!

Melus

Kép
melus79
 
 


Szia Évi!

Olyan jó hogy írtál! Gyönyörű Zéti! Édes ahol mosolyog! Bár én szerelmes vagyok az összes kisbabába :-)))))

Annak nagyon örülök, hogy a nem kevés megpróbáltatás mellett szép élményeid vannak, és hogy ilyen pozitív vagy! Ez - személyszerint nekem aki még nincs túl élete első szülésén - mindig nagy erőt, önbizalmat ad!

Nagyon szupi, hogy van tejed és tudod szoptatni a babát! Jó egészséget nektek!

Timi

Köszönöm az aranyérre való tippet :wink:

Timi

Kép
manati
 
 


Sziasztok!

Timi: én a Magzati Diagnosztikai Központban voltam a Bolgárkerék utcában a négyes teszten. Kellett a 12 hetes UH a tarkóredő miatt, a súlyom, meg napra pontosan a terhesség (ezt a 12 hetes UH adataiból számolták, de ugyanazt hozták ki, amit én is tudtam :) )

Amit Kriszti megadott weboldalt (http://hu.motherlove.eu/ ) ott aranyérre is van kenőcs, ha jól emlékszem.

Anyjuk: babakocsi-passz. Nekünk Graco van (még Lucának vettük), de egyáltalán nem könnyű. Viszont "terepjáró", ami nálunk elsődleges szempont, ugyanis egy szem aszfaltos út nincs a közelben és járda sem nagyon. :cry:

Tündi

Kép
Kép
tündi76
 
 


Jó beelőztetek! :lol:

Évi! Nagyon szép baba Zéti! :lol:

Melus: Nekem hordozókendőm van, de kb. kétszer használtam. Luca nem szerette.

Tündi

Kép
Kép
tündi76
 
 


Köszi Tündi. Még várom, hogy a többieknek milyen tapasztalata van :D
Kitartást Neked csüt.ig! Reméljük nem lesz semmi gond! Szurkolunk!

Melus

Kép
melus79
 
 


Sziasztok,

Aranyerre en Forevernek a lips-et, illetve verzo aranyerre a zold kremet nem verzore a kek kremet tudom ajanlani. Nekem hala istennek nincs, de sok ismerosomnek segitett mar.

Gyogyszertari segitseg a Mastu csalad :)

Gabi, hogy birod ezt az allando fejest? En kb 3 honapig fejtem minden szopi utan, de a vegen mar ugy ereztem kihajitom a fejot az ablakon :)Minden elismeresem!

Egyre jobban parazok en is latva, hogy milyen sok nem tokeletes eredmenyek vannak. A 4 markeres menny a bolgarkerek utcaban? A honlapon 25e van. Es tenyleg 2 nap alatt van meg az eredmeny?
Koszi,


Kriszti

Kép
Kép
angelke
 
 


Meli

Nekem van hor.kendom es kengurum is. Nekem a kenguru valt be, mert egyszeruen utaltam a sok macrat a megkotessel, elrendezessel (allitolag ebbe is bele lehet jonni, de nekem nem volt turelmem es szuksegem se, mert a kicsi evett/jatszott/aludt es volt mellette segitsegem az elejen). Kengurut szerettem csak nekem olyan van amibe csak 3 honapos kora utan tehettem.

Kriszti

Kép
Kép
angelke
 
 


Aniko,

Milyen tesokocsitok van?En is erosen gondolkodom a dolgon, bar sztem eleg kezelhetetlen meretu, de valoszinu a 19 honaposom meg nem fog "rendsen" menni(ugy ertem, hogy sokat), bar itthon tuti tobb kilometert lejarkal mar most is:)

Igazabol a Janenak neznem a Powertwinjet, de borzaszto draga(120e) es nagyon nehez beszerezni (Pesten eddig nem lattam).
Ha tudnal par jo otleted e teren, nagyon szivesen vennem.

Koszi

Kriszti

Kép
Kép
angelke
 
 


Hali!

Köszi lányok az aranyérre való tippeket, felírtam mindet magamnak, majd a gyógyszertárban utána járok, hogy melyiket tudom beszerezni. Igazából nekem sem volt idáig gondom ezzel. Bár azért székrekedésem azért van/volt. Szerintem ettől a sok vastablettától amit szedek :evil: már úgy utálom ezeket a bogyókat.

A dokim tegnap kérdezte a rendelésen, hogy szedem-e a Gravidát, mondtam, hogy heti 1x mert már attól is hányingerem van ha ránézek, na gyorsan felírt a kismamakönyvembe valami cseppet, még a nevére sem emlékszem valami Hepp...v. Hipp kezdetű na ennek is nagyon örültem, egy újabb vacak amit 3 hét múlva számon fog kérni rajtam :roll:

Most már nem 4 hét múlva fogunk találkozni hanem 3. Egyre jobban sűrűsödnek majd a találkák. Nagyon jóóóóóó, főleg, hogy a 9e froncsis vizitdíjat a végén 2 hetente kell majd fizetnem :shock:

Ja meg megyek hétfőn ultrahangra - 28 hetes - uzsokiba. Nem megy valaki?

Kendő kérdésben a barátnőim próbálkoztak, de egyiknek sem jött be ... én biztos, hogy nem fogok ilyet beszerezni mert nekem nem szimpi ... nem bízom a csomókban :roll:

Timi

Timi

Kép
manati
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?