Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timi!Igen már csak 15 nap!Nagyon izgulok,hogy mi lesz,de ha nem az amit én szeretnék akkor kiütöm a dokit!Igen a párom már lehiggadt most olyan mint egy kisfiu minden pillanatban mellettem akar lenni,hogy hozzám bújhasson.De inkább ilyen legyen minthogy tovább folytassa a hülyeségeit!Meglett a 3. napi vérvételem eredménye,hát hiába is szerettünk vólna mult hónapban babát pé.-m nem volt.Nem tudom,hogy ez hogyan lehet!Szerinted?De végre a prolaktin szintem beállt normálisra.Nem mondtam meg nekik,hogy nem napi 2* 30-at szedek hanem csak 1* 30-at.Még jó,hogy nem a 2*-esét szedem be mert akkor szerintem megint túl alacsony lett vólna!Te most,hogy állsz,nem érzel semmit,hogy esetleg baba lenne?

Kép
rena85
 
 


Sziasztok lányok! Tegnap este csak benéztem ide,mert erőm nem volt írni!Az én drágám tegnap reggel kinyögte,hogy mi is volt a baja szombaton,hát képzeljétek el,hogy azért volt gyagya,mert fújt a szél :twisted: Még az volt a szerencséje,hogy délutánra ment dolgozni,különben megfojtottam volna egy kanál vízben :!: De mentségére legyen mondva,hogy tegnap reggel első dolga volt bocsánatot kérni :lol: Bocs de mennem kell,mert a Kinguci éhes :!: Majd este jövök :!: KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Rena múltkor nekem se volt pém, most volt. Én ezt nem értem. Azt mondta a doki, hogy egyik hónapba az egyikbe, másik hónapban a másikba van peteérés. Akkor valami jó is történt veled (prolaktin szintre gondolok). Ha többet szedsz a gyógyszerből, akkor lemegy a szint? Ez is tök jó. Találd el, hogy miből mennyit szedjél, hogy ne ártson. Nem érzek semmit, hogy lesz baba vagy nem. Ilyenkor már tiszta ideg szoktam lenni, most tök nyugodt vagyok. Azt sem tudom pontosan mikor kell megjönnie, vagy nem jönnie. Azt hiszem jövő hétvégén valamikor.

Kriszti akkor ne fújjon sokszor a szél, mert akkor sokszor lesz gyagyás a párod. Ezek a pasik.
timejka
 
 

 
 

Sziasztok!

Timi!Igen lemegy,a multkor is így jártam kb.609-ről levitte 9-re a szintem!Jó igaz?Remélem kismama vagy!Drukkolok! :wink: Az jó ha nem idegeskedsz!Jó lenne ha már a mi topikunkban is lenne új kismama!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok csajok! Képzeljétek el,hogy az én kicsi lányom tegnap átfordult a hasárol a hátára :lol: Ja,és kb 3-4 hete átalussza az éjszakákat :lol: Ezeket muszály volt elújságolnom :lol: TIMI ÉS RENA!Nagyon sajnálom,hogy ennyit kell küzdenetek a babáért,és együtt érzek veletek :!: Hasonló történt velem is 97-99-ig,míg végre kismama lettem a nagyobbik lányommal,de a kitartás meghozta a gyümölcsét és ma már vissza beszél :lol: Legyetek jók :!: Sziasztok,üdv:KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Kriszti!
Micsoda ügyi csaj ez a Kingus :D
Mi ma megyünk 11-12 között oltásra. Úgy sajnálom szegényemet. :cry:
Amúgy szélcsend van? Nálunk sajna nem.

Rena!
Akkor gondolom örülsz, hogy egy problémával kevesebb ami akadálya lehet a babásodásnak :D Az a két hét is eltelik, aztán még többet tudunk :D Tudom, hogy ti nem hiszitek, de rohan az idő. Legalábbis velem rohan.

Timi!
Akkor most nem kell olyan őrülten visszaszámlálnod. Ez így nem annyira idegölő. Nagyon drukkolunk.

Kép
tulipán75
 
 


Timi!
Utólag boldog szülinapot a fiacskádnak.
A több gyereknek van annyi előnye, hogy lefoglalják egymást, és nem mindig az anyát szekálják, hogy játszon.

Kép
tulipán75
 
 


Marika!Ne aggódj,szerintem minden rendbe lesz az oltásnál :!: (Bár én is paráztam elég rendesen :oops: ) Kinnt fúj a szél,itthon még szélcsend van,mert a párom dolgozik :lol: Az az igazság,hogy ritkán szoktunk összekapni,de akkor inkább nem beszélünk egymással,nehogy túl csúnyán beszéljünk egymással :!: De általában abszolút hülyeségeken szoktunk összekapni,de aztán édes a kibékülés :lol: Üdv:KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Kriszti!Nagyon ügyes a Kinga!Gondolom te is sokkal kipihentebb vagy!Te jártál valahova orvoshoz mikor a nagyobbik lányodat szerettétek vólna?Vagy volt valami amit bevetettetek a cél érdekében?

Marika!Biztosan nagyon ügyes volt a kislányod!Hogy bírta?Igen örülök,hogy végre jó a hormonszintem végre valami eredmény!

Kép
rena85
 
 


Marika az biztos, hogy a több gyerek jobb, mert így állandóan "anya játszunk". És semmit nem tudok csinálni. Köszi. (a szülinapi kívánságot)

Krisztia hány hónapos a csajszi?

Egyébként szerintem meg fog jönni a bajom, hülye érzésem van. Majd kiderül.

A gyermekem múlt héten megkapta a 6 éves oltást, olyan ügyi volt, egy hangja se volt. Szegénykém jövő héten is kap oltást kullancs ellenit, ez lesz az utolsó, a 3., és rá 2 hétre a pneumococcust. Muszáj, már 3x volt tüdőgyulladása, csak nem tudom mitől és tök idegesít. Pedig rendesen felöltöztetem, vigyázok és mégis.
timejka
 
 


Sziasztok!

Ugy látom vonzom a dilis férjeket. Mi már kibékültünk, mindent megbeszéltünk!!!

Babaügy: A hőm szerint nincs pé, mert tök lent van. Nem megy fel. Megprobálom feltenni nektek. Lh pedig 3 napig volt pozi. Nem értem mi van most!!!????
encike 2
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok?Kivel mi újság?Velem csak annyi,hogy holnap jön meg.Már érzem mert fáj a cicim meg a hasam!

Kép
rena85
 
 


Ez tuti?
Nekem jövö 7-en esedékes. De ma nagyon görcsölt a hasam. Csináltam lh-t pozi lett, dea hőm nem ment fel.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike!Szerintem biztos,bár még nem jött meg de szerintem éjjel meg fog lepni mert fáj a hasam.Ha pozitív lett az lh akkor lehet,hogy most van pé.-d.A hőd pé. után megy fel.De ehhez az lh-hoz nem nagyon értek!

Kép
rena85
 
 


Rena ez nem lehet igaz, hogy megint megjön.

Nekem jövő pénteken derül ki minden. Én nem is tesztelek és nem is hőmérőzök. Nem hiszem, hogy azon múlik a terhesség. Nekem elég sok minden történt sajnos a méhem környékén és szerintem az is befolyásolja a teherbe esést.
A barátnőm tegnap megszülte a 2. kislányát, 59 cm és 4180 gramm.
timejka
 
 


Timi!
Gratulálok a barátnődnek!

Mi is nemsoká ezt fogjuk tenni. Azt álmodtam, hogy NST-n voltam, a lábam nagyon bedagadt, de mind a kettő. Reggel felébredek és tényleg fáj a lábam, alig tudtam ráállni, de már jobb. Hogy mik vannak!!!???
encike 2
 
 


sziasztok!

Gondoltam megnézlek benneteket, hogy kivel mi van.
Rena! Megjött? Annyira jó lenne ha már végre nem jönne meg.

Encike!
Néztem a hőgörbédet. Te nem is írtad be a 18-ai + tesztet? Mert akkor ha akkor + volt a teszt, és most meg felment a hőd,akkor talán most volt a pé-d. De ilyen hosszú lett volna? :shock: Na majd elválik, mert hamarosan jönnie kell pirinek.

Timi!
Gratulálok a barátnődnek a kisbabájához. Éppen elég lehetett ekkora kisbabát megszülni. Vagy császárral volt?
Nem árulod el, hogy miken mentél keresztül, ami befolyásolhatja a teherbeesést?

Kriszti!
Ez nagyon igaz, hogy édes a kibékülés. Mi egy jó kis veszekedés után annyira szeretjük egymást...... :wink: Tényleg! Milyen igaz! Arra jó a veszekedés, hogy aztán örüljünk annak, hogy végre kibékültünk. Hasonló a szitu: Iskolába is azért jó járni, mert minden egyes vizsga után olyan örömet okoz az a tudat, hogy végre néhány napig nem kell tanulni. :lol:


Nálunk minden megy a szokásos módon. Az oltáson túlestünk, igaz a drágám belázasodott. :cry: Egyébként annyira stram csaj volt, hogy alig sírt. Épp csak egy picit, aztán felvettem és megpusziltam, erre elhallgatott. :D Na halljátok a kis pasijaimat nem volt ilyen könnyű megvigasztalni. :( Hát igen!!!! Már ilyenkor is látszik, hogy mi vagyunk az erősebbek, a pasik pedig a piponyábbak :wink:

Kép
tulipán75
 
 


Halika!

Igen tényleg nem irtam be, máris helyesbitek.

Ha esetleg most volt pé/ ismét/, akkor még kb 2 hét, hogy megjöjjön, esetleg, ha késne ez ok lenne. U, de megfogalmaztam.

Na meglátjuk, mikor jön.
encike 2
 
 


Sziasztok lányok! Vagyok én is,csak a keresztelő végett lusta voltam írni,bár minden este benéztem ide :oops: Rena!Mielőtt a Rékával terhes lettem volna,jártam én is dokihoz,de akkor még nem foglalkoztak ennyire az emberrel,mert azt mondták,hogy egy év után van csak teljes kivizsgálás :twisted: Nagy nehezen magánrendelésen írt fel az orvos hormontablettát,amitől terhes is maradtam,de a hatodik héten elvesztettem a babát,akkor ki is kapartak,helyre állt minden(ami 10 hónapig nem volt rendben),újabb 4 hónap után egy másik hormon tabletta(closty),és egy adag után terhes lettem a nagyobbik lányommal :lol: Röviden ennyit!Bízom benne,hogy nektek hamarabb fog sikerülni!Sziasztok:KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Eddig váratott a mensim,ma megjött,de nem tudom,hogy minek.Már reménykedtem,hogy esetleg teherbe estem de már megint jól pofára estem.Már nagyon elegem van! :cry: :evil: :cry: :evil: :evil: :evil: Nem hiszem el,hogy ilyen szerencsétlen vagyok!Nem értem nekem miért nem sikerül?!!Már nagyon tele van a hócipőm,körülöttem mindenki babás lett én meg csak nézem őket irigykedve!

Kép
rena85
 
 


Kriszti!Köszönöm,hogy leírtad,hogyan sikerült neked az első baba!

Kép
rena85
 
 


A barátnőmet császározták, nem is várták, hogy beinduljon a szülés.

Volt egy ciszta műtétem és a jobb oldali petevezetőm nincs meg teljesen.

Rena a fene vigye el a mensit. Nekem majd pénteken jön. Már érzem. Ragyásodok, meg ilyenek.
timejka
 
 


Timejka!
Mikor volt cisztád?

Rena!
Én se vagyok még kismama, ugyhogy 2-rn vagyunk, de nálunk keringenek a golyák, hátha....
encike 2
 
 


Timi!Hátha neked nem jön meg!!!

Encike!Nálunk is keringenek a gólyák de nem nagyon akarnak hozni nekem senkit! :(

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!Rena!A poén az,hogy Réka a második gyermekem :lol: Tulajdonképp én négy gyermeket szültem,csak sajnos 2006-ban halva született a kisfiam,és így csak három gyermekem van,de csak a Rékával estem nehezen teherbe! KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!
Szeretnék ajánlani nektek egy forradalmian új, és nagyon jó termékcsoportot, a mikroalgákat.
Jelenleg por, és energiaital koncentrátum formájában kapható.
Leírom, hogy eddig mik a tapasztalatok, miben segít:
-magas vérnyomás, vércukor szint normalizálás
- allergiák, ekcéma
- idegrendszeri problémák
- szív és érrendszeri problémák
- fejfájás, migrén
- bőr,köröm, haj problémák
- gyomorfekély és más gyomor, bél,-és emésztési problémák
- máj és vese problémák
- rákos megbetegedések
- ízületi, reumás problémák
- csontritkulás, érelmeszesedés
- teherbeesési gondok, nőgyógyászati problémák.
Ezenkívűl, ha foglalkozol a dologgal heti 2-3 órát, jelentős jövedelemre is szert tehetsz.
Bővebben a http://gyogyalga.gportal.hu címen tudtok olvasni róla, érdemes kipróbálni!!
nyusszancs
 
 


Azt hiszem 3 éve volt a műtétetem. ÉN nem reménykedek abban, hogy terhes vagyok. A gólyák b......nak ránk, sztrájkolnak.

Rena nemsokára itt az idő és mehetsz a dokihoz. Reméljük nem kell kiütnöd, normális lesz.
timejka
 
 


sziasztok!

Kriszti!Sajnálom a kisfiad!

Timi!Már alig bírok magammal,nagyon várom!Én is remélem,hogy normális lesz!

Marika! Barbi!Veletek mi újság?

Kép
rena85
 
 


A gólya megint elkerült engem, megjött a bajom ma. Tök rossz ez, hogy nem tudunk saját magunkon segíteni. Az, hogy az orvosok nem tudnak az egy dolog,mert az orvosok tojnak nagy ívben a betegekre. Na nem mindegyik, de sok igen.

Már csak egy hét Rena, kitartás. Tudom, ilyenkor lassan megy az idő.
timejka
 
 


Még ma nekem nem jött piri, de még holnap is nap lesz!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Timi!Sajnálom,hogy megjött! :(

Encikie!Remélem legalább téged elkerül a mensi ha már Timit meg engem elért!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!Most jöttem aerobikról,hulla vagyok alig bírtam feljönni a lépcsőn!Remélem nem kérdezek hülyeséget de a tornától tényleg lehetséges az,hogy nem marad meg a baba?

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!Rena!Szerintem nembaj! Üdv:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Kriszti!Köszönöm a válaszod!

Kép
rena85
 
 


Tornázhatsz, csak ovatosan. Egyik ismerösöm 32 hetes kismami és még bicajozik. Normális?????
encike 2
 
 


Sziasztok!Terhesség idején apucival se tilos atestmozgás :oops: :lol: :lol: Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Rena egyik ismerősöm aeorbic oktató, az első terhességénél utolsó 3 hónapba hagyta abba a tornát. A másodikkal is tornázott egy pár hónapig. Na még nézd meg a Rubint Rékát. Ő is tornázott.

Rena látod mi vagyunk ilyen szerencsétlenek. Egyébként néha (havonta 1x) tornázok otthon én is. Azért ilyen keveset, mert gyerek mellett nem lehet, az apukája meg mindig meg edzeni. Szóval csak tunyolok és tunyolok.
timejka
 
 


Piri még sehol, a hő meg megy fel. Lehet most lett volna pém????(megint)
Már nem értem saját magam.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Timi!Ha a párodnak jár az edzés neked is!Amikor te mennél tornázni szépen ő vigyázzon a kisfiatokra!Ne hagyd magad!Eddig én is úgy voltam,hogy egy csomó mindent nem csináltam,mondjuk én sporolás céljából.De most már elegem van és amihez kedvem van azt csinálom!A drágám nem is mer szólni mert tudja,hogy visszavágok azzal,hogy ő is megy!

Encike!Nem csináltál tesztet?Nemhogy babát vársz?Remélem legalább neked szerencséd lesz!És ebben a hónapban Timi és én is követünk!

Kép
rena85
 
 


Ha napokban lehetett pé, akkor még 2 hét mire megjön. Addig várok.
encike 2
 
 


Encike!A vonalzód miatt gondoltam,hogy most van a ciklusod vége mert azon az van,hogy 13 nap van a pé-d-ig.

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

(látom, ismerős is van itt)

Kérdésem lenne.
A Jónás-napom máj. 10-én éjjeli 1:56-ra esik.
Ez mit jelent pontosan? Mikor kell együtt lennünk?

Köszi a választ!

babszika
 
 


Sziasztok!

Babszika!1:56-ra kell odaérnie a spermáknak a petéhez!Az elötte lévő 3 napban érdemes próbálkozni de legalább az elötte lévő 24.órában legyetek együtt!Sok sikert!

Kép
rena85
 
 


Jó néhány napig nem jelentkeztem :oops: De sokat gondoltam rátok. Látom sajna nincsenek új kismamik :cry:
Rena! Remélem már az a doki csinál végre valamit veled :!: Olyan igazságtalan tud lenni az élet :evil: Miközben itt epekednek a babára vágyók nap mint nap kisbabákat vetetnek el :evil:

Timi!
Én egy időben nagyon jól tudtam tornázni a Bíró Icára. (akkor még csak két gyerek volt) És tényleg használt, tök jó popóm lett tőle. (ami azóta sajnos elmúlt) Bár legalább 2-3 hónap kellett hozzá.

Encike!
Szerintem már csak akkor tudjuk meg, hogy mikor lehetett a pé-d hogyha megjön a mensid, és visszaszámolunk.

Kép
tulipán75
 
 


Sziasztok! Encike!Mióta késik? Üdv:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Szia mindenkinek!
A vonalzomnak nem hiszek.

Babszika!
Renának igaza van, az előtte levő 3 nap az tuti.

Kriszti!
2 napja késik. De nekem mindig napra pontosan jött eddig, sőt d.u.
De lehet a pém később volt és emiatt van a csuszás.

Marika!
Tényleg akkor tudom meg, ha visszaszámolunk.
encike 2
 
 


Encike!A hő lehet,hogy attól magas mert babát vársz :lol: Nálam ez mindig így volt :lol: Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Köszi a választ csajok! (rajta leszünk) :wink:
Kép

babszika
 
 


Sziasztok!

Lehetne egy kérdésem a Jónás-módszerről??
Hogyan tudom kiszámolni, hogy mikor eshetek teherbe???
Nekem magas a prolactin hormonom és alacsony a progeszteronom.... így is használna a módszer????

Köszönöm szépen

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Marika az a baj, hogyha az apuka nincs itthon és elkezdek tornázni a gyermek unatkozik és nemhagy tornázni. Ha lenne tesója, akkor egymással ejátszanának. Marad a remény, hogy talán sikerül néha tornáznom.

Encike vegyél tesztet és okosabb leszel (leszünk). Nagyon kíváncsi vagyok.

Képzeljétek el, nem tudom mi játszódik a szervezetembe. Ugye szerdán jött meg a bajom, nem annyira mint szokott és nem is úgy. A hasam szurkál, pedig ilyenkor nem szokott. Na most nem azt akarom mondani, hogy megvan, de baba van, mert biztos, hogy nincs. Csak tiszta hülye a női szervezet.

Rena csak keményen a pároddal. Jövő héten dokihoz mész, ugye hogy eljött az idő?
timejka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: