Új privát üzeneted érkezett!

[quote="kerekes97"]S írta:kerekes97zöszke! Először neked reagálok gyorsan. Tgyás-OEP, családi pótlék és anyasági-MÁK.

Köszi, akkor csak jól tudtam :)
Nem egyszerű ez az ügyintézés ..
És mit tudtok, mikor utalnak kb.???

Kép
szösszenet
 
 


Kerekes! Drukkolok nektek, és nagyon várom a babhíreket :) Minden jót nektek!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Klarka!
Nagyon ügyes Attila baba, hogy ennyit szopizik! Imádkozunk értetek!


Kiscica, Adri, Mezsó
Nagyon édesek a babák!!!

Zsuzsa,
nagyon drukkolunk. Remélem sikerül természetesen szülnöd!

Mezsó,
jó, hogy nem lett semmi bajotok. Új volt a villanytűzhely?
Örülök, hogy Blanka jól van és remélem a májusi vizsgálat is jó eredményt hoz.

Litu,
én napi 2-3 csészével ittam.

Gabo, Gumimaci,
aludjatok, amig még lehet! :D

Blani,
Ha jól érzed magad, menj csak el!

Rólunk,
Beni még sajnos mindig sárga. Holnap nézi meg a doktornő. Sajnos mindig bealszik a cicin és nem igazán tudom felébreszteni. :(
Tegnap megjött a TAJ kártyánk. Nálunk ezt szerencsére a kórház intézi és 1 hét alatt megjött.

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 

 
 

Andi - Nem jó, ha Beni így bealszik a cickón ..
Alíz a másik véglet, ami szintén nagyon nem jó .. és egyre rosszabb a helyzet e-téren. Olyan mohó, hogy rácuppan a cickóra, látjuk a kis gödröcskét, ahogy horpad az arcocskája, úgy szívja .. óriásiakat nyel, és ha 10 korty után nem szedem le, hanem hagyom, hogy annyit egyen amennyit akar, akkor az egész sugárban kijön belőle ..
Így meg - megszakításokkal - elég macera a szopizás, ráadásul nem látok bele, nem tudom adjak-e még neki, vagy nem .. 10 kortyonként méregetni is felesleges, mert úgysem annyira pontos a mérleg ..
Így most mi is küzdünk.. remélem leszokik erről a csurig-evésről .. :(

Kép
szösszenet
 
 


klarka: én lemaradtam,hogy milyen műtétje lesz a kisfiadnak... :oops: de én is szorítok neki,hogy minden okés legyen!

atizka: köszönjük a dícséretet! :wink:

bolygó: én visszajelöltelek! :wink:

kerekes: ez nagyon nagyon izgi,mennek a drukkjaim,és aztán értesíts minket valahogyan ha megszületett a kis picurid. :)

szösszenet: ha számít valamit,mi március utolsó napjaiban adtuk be a papírokat a kincstárhoz,és tegnap kaptam meg az anyaságit,és a családi pótlékot,tehát kb.2 hét alatt.De ez ugyebár a kecskeméti kincstár...a tgyás intézése még nálunk is folyamatban van...

felsoa:
nem régi volt a villanytűzhely,a lakással együtt "kaptuk".De mostmár le kell selejtezni az tuti.A sárgaság miatt meg tudlak érteni,átérzem a helyzetet...Mi anno 10 napig voltunk bent a kórházban,és sárgán engedtek még utána is haza minket.Volt olyan magas a vérében a bilirubin szint is hogy már a vérátömlesztést fontolgatták... :? Húsvétkor még 1 hétre vissza is kerültünk a kórházba mert fentebb ment a sárgasága,és ő is oly mértékben volt aluszékony,hogy abszolút nem bírtam etetni,és ki is volt száradva.És most hogy ilyen sokat vagyunk kórházba,legutóbb Szegeden nézték a bilirubinját,még 1 hete sem,és még mindig van a vérében de már csak 77-es az értéke,ahhoz képest hogy volt 300-as is... :roll: Szóval még mindig benne vagyunk fél lábbal a sárgaságba pedig már elmúltunk 1 hónaposak...Miért nem próbálod lefejni a tejcsit és cumiból odaadni?Nálunk ez bejött... :D Nem tudott olyan kómás lenni hogy cumiból se egye meg.És nem mellesleg,ahhoz hogy kijöjjön a sárgaságból nagyon fontos az hogy rengeteget egyen!!!Enni enni enni,az adagjának akár a többszörösét is!!Hidd el,a tapasztalat mondatja velem,és nekem a dokik is mindig ezt tanácsolták!Enni enni enni,és ha nem kell fel 2-3 óránként bizony fel kell ébreszteni,és türelmesen "beléimátkozni"a kajcsit!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Klarka: én is imádkozom Atiért ++++++++++++++++++++++++
nagyon szorítok!!!!!!


Csöppke: köszönöm az infot, akkor várok a vonalzómra...hú, úgy látom, már működik is újra a vonalzóm :)

Kerekes: hú, de izgi valóban, nagy drukk, hogy minél természetesebben menjen minden!!! Amit leírtál az alapján nagyon alaposnak tűnik a dokid és végül is tök jó, hogy így előre tudjátok, mire számítsatok!!!

Kép Kép
celesztina
 
 


kereked97!
Neked semmi fájás? Én tegnap reggel voltam benn, mert azt hittem elindult, a ctg a fájásokat mutatta, de teljesen zárt voltam. Hazajöttünk, de ma reffel 6 óta tart és nem sűrűbb (5 vagy 7 perces), de durvább jóval. Kezdek félni, hogy ebbe baromira el fogok fáradni.

Este megyünk a dokihoz a magánrendelőbe...remélem addig kihúzom, én mégegyszer be nem megyek blamára a kórházba.

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Sziasztok!

Kerekes 67: Hát én már nagyon szülnék,de sajnos nem én döntök :D
Holnap megyek CTG-re,UH-ra,akkor már lehet többet tudok mondani és még az is lehet,hogy utolérlek!

Neked kitartás már tényleg nincs sok időd! ÉS szorítok értetek nagyon!

Aztán jelentkezz,ha van valami fejlemény!

Üdv: Edina

Kép

Kép
mannogab
 
 


Zsuzsa - mennek a drukkok, és várjuk a híreket!!! remélem sikerül a term. szülés ;)

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Megjártam a Tescot, megvettem a fél üzletet, fullra feltöltöttem a hűtőt! :D

Ma vagyunk 40 hetesek! De jó! :D :D :D Csak éppen egyáltalán nem úgy nézünk ki, hogy szülni készülünk...
Fizikailag amúgy semmi bajom az esténkénti "mindjárt szétszakadok" érzésen kívül, lelkileg viszont egyre nehezebb, hogy boldog-boldogtalan azt kérdezgeti, hogy hogy egyben vagyok még??? Ettől frászt kapok! :evil:

Kerekes: de jó, hogy ma mindent elmondott a dokid és nincs többé bizonytalanság! Remélem minden jól alakul holnap, nagyon drukkolok!
Holnap én is megyek ctg-re meg dokihoz is, de valószínű csak annyi fog történni, hogy a hosszú ciklusom miatt kitolja a szülés időpontját... :roll: Ahhoz képest, hogy három hete azt mondta, hogy két hétnél tovább már nagy valószínűséggel nem húzom, szerintem még jövő héten is egyben leszünk!

Felsoa: sajnálom, hogy Beni sárga, remélem hamar rendbejön!

Blani: 37 hetesen mi Sopronban voltunk (220km), onnan meg egy napra még síelni is kimentünk Ausztriába... (jó, én nem síeltem, csak felvonóztam meg sétálgattam)! De szerintem, ha jól vagy, simán bevállalható a buli is...

Szösszenet: nekem az OEP-ről nincsenek jó tapasztalataim, legalábbis a táppénzt elég nagy csúszással utalták! De tudok olyanról is akinek rendesen jött mindig hó elején (10.-ig) Az anyaságit elvileg az ügyintézéstől számított 30 napon belül kell utalniuk, ha jól tudom!

Mezsó: de jó, hogy jelentkeztél! Remélem Blanka veséjével minden rendben lesz, a villanytűzhelyes sztorit sajnálom, lényeg, hogy komolyabb baj nélkül megúsztátok!

Klarka: nagyon-nagyon szorítunk Attiláért! A Szent Imrében műtik?

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, még olvasnom kell kicsit vissza!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Mezsó,
Köszi a jó tanácsokat. Próbálkozok! :D Minket 207es bilirubin szinttel engedtek ki a kórházból. Bár a védőnő ma azt mondta, hogy már nem látja olyan sárgának, mint amikor hazajöttünk. Ez azért bíztató. De majd holnap okosabb leszek. Egyébként Beni csak a cicin alszik el egyébként van, hogy 1 órát is elnézeget. Aluszékonynak nem igazán mondanám.

Szöszi,
a másik két gyerkőc nálam is nagyon mohó volt, nem is kellett mérleg meg mellszívó. Ezért nem is vettem, de most azért nem bánnám, ha lenne mérlegem, legalább tudnám mennyit eszik.

A K-vitamint hogy adtátok be?

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


[quote="felsoa"]
írta:
felsoaA K-vitamint hogy adtátok be?

kis kanállal szopi előtt ... nem tiltakozott :)

Kép
szösszenet
 
 


Zorróné, Edina
Kitartás! Nemsokára ti is babázhattok!

Marjan,
pihizz, amig tudsz! Drukkolok!

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Most látom, hogy a vonalzóm már ki se írja a hetet, csak azt, hogy már "itt kellene lennem"! :roll:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


[quote="szösszenet"] írta:szösszenet
[quote="felsoa"]
írta:
felsoaA K-vitamint hogy adtátok be?

kis kanállal szopi előtt ... nem tiltakozott :)


Tejcit is adtál hozzá, vagy csak magában? Védőnő azt mondta, hogy baromi keserű. :shock:
(Jó, hogy ezt egy háromgyerekes anyuka kérdezi, de már olyan régen volt.... :roll:)

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


[quote="mezsó"][ írta:mezsób]szőlő: nem akarlak felbíztatni de mikor nálunk beindult a szülés hasonló volt a helyzet...nekem is párom simizte a hasam,és érezte az egyenletes időközökben történő keményedéseket... 8) aztán nekem el is folyt a kis Balaton magzatvíz formájában :lol:


:lol: :lol: Kíváncsian várom, már nap közben bármi van, nem merem Janit hívni, mert már úgy veszi fel hogy "Szülünk?" Kééész az ember teljesen, esküszön izgatottabb mint én :lol: (Na jó azért nem biztos)

Gabo, bekeményedik az egész méhem, és mensiszerű fájásom van. De egyelőre elég hamar elmúlnak, meg tegnap mire úgy döntöttem elkezdem mérni hátha, tízpercenként jött kb 3, aztán el is múltak. :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Klarka. Nagyon nagyon drukkolok Attilának!!! :( Az nagyon jó hogy tudod szoptatni és ennyit eszik, ügyes fiúcska! :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


ok felsoa, kihasználom az időt

de az 5 percesekből ugye nem lehetnek hirtelen 2 percesek?

picit be vagyok tojva (mert egyedül vagyok)

Kép
marjan78
 
 


Szőlő,

én pár nappal vagyok csak előtted. Nekem az éjszakáim rosszak: nagyon fáj a forgóm és a medencém akar szétfeszülni, amikor fel kell kelnem pisilni. Nappal és este ég a gyomrom, és hányingerem is van néha...de nem olyan szörnyű, ahogy most írom, csak szerintem már készülődik a kis picúr...
Ja és én alapból is inkább székrekedéses vagyok voltam, na egy hete semmi problémám ezzel. Lehet hogy ez is hormonhatásra van?

KépKép
kisfruzsi
 
 


Andi,
a K vitamint én is kiskanállal adom be Lilinek és nem keverem semmivel.
A D vitamint meg a cicimre szoktam cseppenteni és onnan nyalogatja le. (Abból napi egy csepp kell.)

Apa ma elintézte a TAJ kártyát a Családi pótlékot és az anyaságit :) Az anyaságihoz kell egy igazolás is a dokitól, hogy megjelentem 4 terhesgondozáson. Ezt a dokim elfelejtette odaadni, amikor elbúcsúztunk :(
Csajok, majd ne felejtsétek el az igazolást elkérni, mert a kiskönnyvel egyáltalán nem foglalkozik a hivatal.
Egyébként azt mondták, hogy a családi pótlékot 2 hónapon, az anyaságit pedig, 2 héten belül utalják. A TGYÁS-t nálunk a munkáltatóm intézi, mert TB kifizetőhely.

Zorróné, Zsuzsa,
most már ideje lenne lebabáznotok :)

Klraka,
Továbbra is szorítok értetek!!!

Kép
emi29
 
 


Zsuzsa, akkor mennek a drukkok nektek is, főleg azért hogy magától beinduljon a szülés még ma! :) De jó, jön a következő baba!!! :D

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő, Fruzsi,
Kitartás!!!!!

Kép
emi29
 
 


Nem azért írtam, mert szörnyű, vagy azt akarnám, hogy jöjjön már, csak ezek már az előjelek lehetnek????

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok lanyok!

En is vagyok, de csak roviden irok, mert Zolinak tudogyuszija van, igy keves idom van.

Klarka!
Nagyon drukkolok, hogy minden ok legyen Atival!
Nagyon eros, ha ilyen sokat eszik.
Kitartas neked, minden rendben lesz.


Minden ujdonsult anyukanak gratulalok, minden baba nagyon szep.

Dobok egy par kepet en is.

Kép

Kép

Ezt apatol kaptam, 50 szal tulipan.
Kép

Ezt meg Zolitol.
Kép

Indulas setalni.
Kép

Szopi utan is jo maszatos tud lenni.
Kép

Magi
Vendég
 


Szőlő: én már nemcsak a férjemet, de senkit nem merek felhívni! Ha közeli ismerőst hívok, az azt kérdezi egyből: na, megyünk szülni?
Ha távolabbi ismerőst, az meg azt: na, csak nem megszületett?
Ma háromszor jártam így (a védőnőt, a kolleganőmet meg egy barátnőmet hívtam vissza), és úgy döntöttem többet nem telefonálok! :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Marjan, a világért sem akarom rádhozni a frászt, de nekem azt mondta a szülésznő meg a doki is hogy ötperces fájásoknél induljunk el a kórházba....

Kép Kép
szõlõ
 
 


Magika,

nagyon édes a kislányod.
Az öltöztetéssel látom bajban leszek....ha kiviszed mit adsz rá? Látom body, rugi, kabátka +pólya???

KépKép
kisfruzsi
 
 


Marjan: nem tudod esetleg felhívni a szülésznődet? Ő telefonbeszélgetés alapján is meg tudná mondani szerintem, hogy érdemes-e már indulnotok vagy sem!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


szőlő
nekem is, ezért már benn voltam tegnap reggel, de még nem voltam nyitva, ezért hazaküldtek

Kép
marjan78
 
 


Fruzsi, hogy mi jel meg mi nem jel azt nem tudom, szerintem ez mindenkinél más ás más. Szerencsére nekem az éjszakáim nagyon jók (koppkoppkopp), van hogy pisilni sem kell lemennem. Csak azt érzem hogy szegénynek mér nagyon kevés helye van odabent, mert bárhová nyúlok a pocimhoz, valamelyik testrészét mindig érzem. Esküszöm kezdem sajnálni hogy így össze van csomagolva :roll:

Zorróné na ez kiborító lehet őszintén szólva, amennyire magamat ismerem, tutihogy a negyedik után összevesznék valakivel... :oops: :oops:

Kép Kép
szõlõ
 
 


sajna nincs szülésznőm, csak dokim, aki csak bejárós a kórházba, mert a régi kórházát bezárták az összevonásokkal

Kép
marjan78
 
 


Sziasztok,

jól eltűntem, de én is a nyűgösebb kismamák közé tartozom, na meg van egy nem egészen 1,5 éves manóm, aki leköti minden energiámat.

Gyönyörűek a babás képek, már én is nagyon készülődök!! Csenge ma mosolyogva odament egy kisbabához és meg akarta ölelgetni (majdnem rátámaszkodott szegényre) remélem az öcsikéjét is így fogja fogadni!!!

Zorróné, nem vagy semmi, hogy eddig dolgoztál! Én őszintén szólva azt hittem, hogy egy szép napon a munkahelyedről mész be a kórházba...

Klarka, nagyon szorítok a kis Attilának, biztos nagyon ügyes fiú lesz!!!

Szőlő, ez a "Szülünk?" duma nekem is ismerős... +minden este megkérdezi,h. "szerinted ma szülünk??" :) :) jó lenne már!

Kérdés
: ne nézzetek hülyének, de 2 napja fáj a szeméremcsontom, iszonyatos, volt valakinek ilyen???

Csöppke, Dominó olyan, mit egy kis angyal!!! Csengének is gyönyörű göndör fürtjei vannak, de neki szerintem a rosszaságtól göndörödik a haja :) :)

Felsoa, nem tőlem kérdezted ugyan, de azért válaszolok :) én kiskanálba tettem a k-vitamint kis tejcivel..

Mary, kérdezted, h. miért fontos az orvosnak,h. tágultál-e.. Hát nem neki lenne fontos, hanem neked, mert az sokkal jobb, ha szülés előtt pár héttel már elkezd nyílogatni a méhszáj, mint amit Nono is írt,h. bemész és még nem vagy nyitva egyátalán. Én Csengével nyitva voltam 2 ujjnyira már mikor mentem szülni és (mondjuk kaptam oxytocint is) de gyorsan ment a tágulás.

Kép
Kép
mango.
 
 


Marjan, értem én, így nem egyszerű.... Én inkább bemennék potyára minthogy kétpercesnél kelljen rohanni mentőt hívni meg mittudomén. De én köztudottan kissé parázós vgyok, szóval.... :roll:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Aki túl van rajta az biztosan tudja, hogy ez az az állapot, hogy csak legegsz és annak ellenére, hogy félsz, azért már túl lennél rajta.

Az itteni szüléstörténetek alapján is kiderül, hogy sajna nincs forgatókönyv és minden eset teljesen más

Kép
marjan78
 
 


[quote="szőlő"]
írta:
szőlőZorróné na ez kiborító lehet őszintén szólva, amennyire magamat ismerem, tutihogy a negyedik után összevesznék valakivel... :oops: :oops:


Hát az, ezért döntöttem úgy, hogy többet nem telefonálok senkinek! Csak akkor még mindig ott van az, hogy engem hívnak, és ugyanezt kérdezik! :evil: Ha meg nem veszem fel a telefont, akkor ,meg magukban elkönyvelik, hogy tuti éppen szülök! :evil:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Szőlő,
én sem mertem felhívni a férjem, mert rögtön frászt kapott. :D
A kórházba is azért indultunk el rendszertelen 10-15 perces fájásokkal, mert felébredt és nem bírta tovább. Azt mondta ott jobb helyem van és ő nyugodtabb. Én még szívesebben eltöltöttem volna otthon egy órácskát, mint a kórház folyosólyán... :)

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Magika, ez a kislány zabálnivaló..... egyik nap rendezgettem Csenge régi ruháit, hát megszakad a szívem,h. a tavalyi nyári rucikáit nem tudom kire adni..... De örülök,h. fiunk lesz, én egy picit jobban szerettem volna most fiút. (nehogy valaki félreértse, nálam ez nem fontos,h. fiam lesz vagy lányom, egyformán fogom imádni mindegyiket)

Én azt utálom, ha valaki megkérdezi, hogy egyben vagytok még?? szerintem ez annyira nem vicces, pedig sokan jópofának tartják...

Szösszenet, olvastam,h. tanítványokat fogadsz hamarosan.. Nem irígyellek, ezen én is gondolkodtam Csenge születése után, h. újra fogadok pár régebbit, de egyszerűen képtelen voltam rá. Ki fog addig vigyázni a hercegnőre?


Kisfruzsi, nekem azt mondták,h. a baba illeszkedik a helyére és feszíti szét a csontokat, azért lehet ilyen

Kép
Kép
mango.
 
 


Klarka drukkolunk nagyon!

Kerekes Nektzek is minden jót!

Ma ismét voltunk ctg-n meg uhun, már a 4.-en és már nagyon unom...elméletileg még 2, aztán szülés...már csak 6 nap... :D :D

Telefon: én sem hívok már senkit, úgyis felhívnak és az első kérdés: hol vagy és hányan? Mintha nem lenne lista, kit kell értesíteni.....és egyre bővül...

Szeméremcsontom már talán több, mint egy hónapja fáj, de ekkora súlytól nem is csodálkozom rajta...csak azon, hogy eddig csak egyszer estem el (kopp-kopp-kopp). Azon kívül nekem is minden bajom va, ízeket már nem érzek, orrom állandóan vérzik, a gyomrom is folyamatosan ég, derekam-hátam leszakad, aludni 2-3 órát sikerül egy nap, és a pocak annyira feszül, hogy lassan kidurran...viszont a pozitívumok: nem repedt szét a bőröm sehol, nincs aranyerem, és székrekedésem sem, az inkontinencia is elkerült ....eddig......wow, ez nem túl sok, de biztató.... :D

Kép
babyteve2
 
 


[quote="felsoa"] írta:felsoa
[quote="szösszenet"] írta:szösszenet
[quote="felsoa"]
írta:
felsoaA K-vitamint hogy adtátok be?

kis kanállal szopi előtt ... nem tiltakozott :)


Tejcit is adtál hozzá, vagy csak magában? Védőnő azt mondta, hogy baromi keserű. :shock:
(Jó, hogy ezt egy háromgyerekes anyuka kérdezi, de már olyan régen volt.... :roll:)

Nekem meg azt mondta a védőnő, hogy ehhez ne adjak .. csak kiskanállal adjam be.
Majd a D vitamint adjam neki 1 kanál tejcibe cseppentve.. :roll: :roll:
Hogy keserű lenne? Nem tudom .. nem torzult el az arca .. simán túltette magát a kérdésen .. :D :D

Kép
szösszenet
 
 


[quote="zorroné"]
írta:
zorronéHát az, ezért döntöttem úgy, hogy többet nem telefonálok senkinek! Csak akkor még mindig ott van az, hogy engem hívnak, és ugyanezt kérdezik! :evil: Ha meg nem veszem fel a telefont, akkor ,meg magukban elkönyvelik, hogy tuti éppen szülök! :evil:


Na ez az.... Mondjuk én megmondtam mindenkinek hogy fogok szólni, ne hívogassanak. Ismerik milyen idegbeteg tudok lenni :oops: :oops: úgyhogy csak Anyu meg Apu szoktak felhívni, de ők sem ezzel, csak hogy hogy vagyunk :)

Mango, nekem volt ilyen szeméremcsontfájás de még kb félidőben.... Akkor hetekig fájtam "alul", úgy összességében mindenhol, baromi szar volt, de a doki azt mondta hogy hát evvan, együtt kell élni vele. Aztán elmúlt szerencsére.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Mango: tényleg jó rég írtál, én már azt hittem titokban szülni mentél... :D :D :D

Amúgy szerettem volna egy szép napon a munkahelyemről szülni menni, dehát nem jött össze! Pedig akkor mostanra már itthon babáznék! Ehelyett most kezdem magam a túlhordás veszélyeivel stresszelni, mert annyira ráérek és nem tudok máson gondolkodni... :roll:

Nálunk egyébként ez a szöveg megy férjem részéről esténként Beninek:
"Beni! Apa nem akar holnap dolgozni menni! Érted? Neeem akar! Úgyhogy gyere ki!" :D :D :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Kisfruzsi!

nalunk ugy nez ki, hogy egy rovidujju body, harisnya, hosszu ujju body, szoknyas ruha, kiskabat, cipocske, cernasapka, sima sapka es a polya. Nagyon jo, mert alul is vastag meg folul is, es bele kotom, igy tuti nem rugja le magarol, mint a takarot.

De van, hogy nincs kiskabat es cipo, akkor egy vekony overalt kap es ugy megy a polyaba.

Ha nincs cipo, akkor a harisnyara adok meg egy zoknit. Ha illik a harisnyahoz, akkor a harisnyara, ha nem akkor a harisnya ala.

Magi
Vendég
 


Akkor rugit nem is használsz, ugye?

Köszi az infót

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Most csak bekukk, és egy gyors kérdés!
Zita,
mi volt? Remélem nem rángatnak többet vissza... még meglestelek NST után, de vagy bent voltál épp, vagy végeztél már, nem láttalak!
Babócám 1 pillanatra sem nyugodott meg az NST alatt, szanaszét rúgta a tappancsokat :D Viszont keményedés semmi, szinte egyenes vonalam lett, egyszer ment fel talán 15-20-ig :) Ezekszerint jól éreztem eddig is, hogy nem éreztem :) magyarul nem nagyon éreztem még fájást, keményedést, és a mai gép is ezt mutatta :) Igaz Szandinál sem volt egyszer sem fájásom/keményedésem, mégis kikívánkozott a 38. héten :)

Klarka, nagyon szorítok, hétfőre egy kalappal!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Babyteve, neked (meg a többi ikresnek) minden elismerésem! El sem tudom képzelni hogy plusz egy ugyanekkora gyerek legyen bennem..... :D

Egyébként annk én is örülök hogy nem repedt szét sehol a bőröm, tegnap CTG-n megállapítottam hogy a többi kismaminak nagyon csúnya volt szegényeknek, az enyém ahhoz képest hogy hófehér és szőrös (najó pihés) teljesen jól néz ki. Remélem mostmár nem is akar repedezni...

Kép Kép
szõlõ
 
 


Babyteve, ez aztán az igazi pozitív hozzáállás :)

Zorróné, Zorróapu :) :) :) vasárnap azt hittem lesz végre valami, hánytam, hasmenésem volt és jött néhány fájás is... aztán szépen lefeküdtem aludni.... majd írok, ha történik valami!!

Szőlő, tőlem is kérdezte a doki,h. hogy vagyok... Mondom minden 2. nap rosszul, erre ő: hát most már az a dolga... :) :) Tegnap kérdezte,h. miújs, mondom hánytam.. Ő: azt én is szoktam, ha sokat iszok :) :) emúgy egyátalán nem iszik a hapsi, csak próbált vicces lenni :)

Kép
Kép
mango.
 
 


Lányok!
Annyira kedvesek vagytok!!!! Ha meggyógyul Ati, én viszem a sütit az első olyan talira, ahol mi is ott lehetünk!!

Ma fél hatra megyek etetni és megvárom a fél kilencest is!!

Szössz: a műtét után még legalább 2-3 hétig maradunk, de én akár egy hónapot is maradok, csak legyen minden rendben!!!!

Megpróbálok rakni egy képet.. Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


[quote="mango."][ írta:mango.b]Szőlő, tőlem is kérdezte a doki,h. hogy vagyok... Mondom minden 2. nap rosszul, erre ő: hát most már az a dolga... :) :) Tegnap kérdezte,h. miújs, mondom hánytam.. Ő: azt én is szoktam, ha sokat iszok :) :) emúgy egyátalán nem iszik a hapsi, csak próbált vicces lenni :)


:lol: :lol: De bolond.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Kisfruzsi!
Csak ejjel hasznalunk rugit pizsinek.

Klarka!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nagyon szep Ati!

Magi
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 16:56-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?