Új privát üzeneted érkezett!

Hú, de be vagyok sz..va!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca, teeeee??? :shock: Ne izgulj!! :D

Kép
kata05
 
 


Coci, drukkolok.+++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Gyönyörűségem egy 2,6*1,45-ös kacsalábon forgó palotában lakik, 4,3 mm, és 100-at pulzál a majdani szivecskéje! :lol: :lol: :lol:
Bárkinek fogok bármilyen madarat! :lol: :lol: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Coca, gratulaaaaa, de inkább pihengess, mint madarat fogj! :lol: Fogsz még dolgozni?

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy aggódtatok értünk. :oops: :D

szilcsi: szegénykém, de hát mindent a babákért, ugye? :D

snufi: +++++++++++++++++++++++++

coca: te nem szoktál izgulni :wink: Gratulálok a kis gyönyörűségetekhez :D

Ma visszamentem a klinikára. Uh. rendben, még mindig szépen, egyformán fejlődnek. NST nem igazán sikerült mert Balkó állandóan ütögette a mérőműszert :D De ezt leszámítva jók az eredmények mindkettőnél. A dokival is konzultáltam, nem szeretné még, hogy beköltözzek, csütörtökön vissza kell még mennem hozzá. Ha addig nincs panasz, akkor majd csak a 32. héten kell befeküdni. Én nem is mondtam neki semmit, ha benn akar tartani, akkor biztos,hogy meg van az oka, mindent a babákért. De szerencsére jól vagyunk. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Kata! Dolgozni? Az meg miiiiii?

Szilva! Ez naggggyon király!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi éjjen éjjen éjjen! :lol: vegyé fényképezőt... :wink:

Szilva de jóóóóóóóóóóóó!

KAtám örülök, hogy ilyen jól végződött a vérvétel...

Monyó++++++++

tesó++++++++++

BAbim piri huzzon bele!
Vendég
 


Sziasztok!

Cocus, de szupi, el is hiszem, hogy szárnyalsz, mint a kisangyal, ez a legszebb ajándék, a csöppség dobogó szívét látni, hallani, és tudni, hogy él, mert te is élsz. Gratulálok kismami! Vigyázz magatokra, és pocisimike!

Szilva, örülök, hogy jól vagytok, és hogy virgonckodik az egyik picúr (persze gondolom a másik is rúg rendesen :lol: ), ez is azt fémjelzi, hogy tuti klassz odabenn anyu pocójában. :wink:

Kata, arról már hallottam, hogy nyalókát adtak régebben a gyerekeknek, akik kibírtak vmi vizsgálatot, de Raffaellot? Nyammi, mindenesetre nyálzok itt a gép előtt. 8)
Jó, hogy túlélted mellesleg. :)

Baba, ahova várják, csakazért sem megy az a szenyó Piroska! :twisted: Ne idegeskedj, az árt a szépségnek! :D

Monyó, türelem, babát terem. Legalábbis ezt kívánom neked!+++

Snufi, ügyi vagy, hogy tudsz várni, de akkor holnapra egy cilinderrel!+++++

Boni, holnap már 23. hét! Atyaég, mindjárt szülsz. :shock: Felkészültél? Szerintem arra nem is lehet. :P

Pusza
athiz
 
 


Athiz, nincs minek ártani (csúnya vagyok)

Coci, itt is kérjek gólyát?Grt.

Boni, puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi Athiz! ...és ne higgy Babának, mert szép!

Kép
zölddisznó
 
 


Kata: tök jó, hogy nincs lila folt!!!!

Zöldi: gratula Képhez! :wink:

Szilva: drukk, hogy minden rendben legyen!!!!

Monyó: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Babim: mi az hogy csúnya vagy??????? Nézz már bele a tükörbe Szépségem!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Baba, csak a boszorkányok csúnyák, és te nem vagy az!

Athiz, elöször én is jót mosolyogtam a raffaellon, de aztán mikor jött a remegés meg szédülés akkor nagyon jó volt( bár én utálom a kokuszt).

Szilva, reméljük az ijedtség után legalább a 36.hétig kihúzod!

Kép
kata05
 
 


Cocaaaaaa! :lol: Cuki vagy, de terhesen nem tanácsos repülni :wink: na jó, pár centivel a föld felett lehet! :lol:

Athiz: ilyen szupi egyedi vonalzót készítenek a nagyonbabán? :-D na, majd nekem is lesz, eccer! :-D

Kata: raffaello és még szép is maradt a vénád? Megérte! :lol: Jövő hét keddre drukkolok!

Szilva: örülök, hogy minden oké :-)

Babim: :evil: ne csinyáld már!

Snufi: az én ötletem az, hogy állítsd be az órád hajnali 3-ra és kelj fel tesztelni, majd azonnal írd meg az eredményt! Így csak neked kell korán kelned, Boni Coca és a többiek, akik fel akartak hívni, aludhatnak! :lol: Hmmm? :lol:

Jövő hétfőn tüszőnéző UH...aztán inszem :) utolsó felvonás...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó! :lol: Anyám, de pörögsz, te kis inszemfüggő!

Kép
zölddisznó
 
 


Csajok, a terhességgel együtt a szemetek is elromlott, vagy rég taliztunk? :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim: mi 3 hete taliztunk, na erre mit mondassz?

Szezso: hááááát, nem jó ötlet! :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Azóta terhes lettél:)
(nem fogsz ki rajtam) :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim: ha terhes is vok, vak nem lettem, héló!!!!! :P

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Babim :twisted: toll a füledbe, ha ilyent írsz!

Athiz nagyon szépek a fiúk és a vonalzók..hát a szülés azé még odébb van, de asszem nekünk is focistánk lesz!
:wink:

NYami nyami raffaelo.....

Szezsó extrahipermegagigantikus%%%%%%%%%%%%%%%%%

Tesó én már 5 kor fennt leszek,úgyhogy ne nagyon várakoztass!
:wink:
Vendég
 


Én is 5-kor kelek és drukkolok nagyon.

Boni, cseréljük le a toll és fül szavakat baba és méh szavakra. Babát a méhembe! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Snufi, én csak 6-kor kelek! :wink:

Baba, na nekem tuti nem a terhességtől rossz a szemem! Tehát szép vagy. :lol:

Kép
kata05
 
 


Én le se' fekszem!

Kép
zölddisznó
 
 


BAbim BAba a méhedbe! :lol:
Vendég
 


Lányok: :lol: :lol: :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Snufi! Holnapra! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jobban izgulok, mint te! :oops: :wink:
Reggel én is gyorsan rádnézek! :lol:

Szilva! Gondoltam ma rátok! (Én is tovább adtam a doki nevét, remélem jó jel lesz annak, akinek adtam!) Örülök, hogy még húzzátok! :lol:

Zöldi! Ez fantasztikus! SZÍVBŐL GRATULÁLOK! :lol:

Babim! Következő talinál a lányokat megkérem, hogy a nevemben is adjanak át a fejedre egy barackot, amiért ilyeneket írsz! :twisted:

Kata! Ez jó példa! Holnapi vérvételnél majd reklamálok, ha nem adnak semmit! :lol:

Szezso! Utolsókból lesznek az elsők! :wink: +++++++++++++

Boni! Gyerkőc enged éjszaka aludni?

Kép
bettike
Eger
 
 


Én megint csak örömködni jövök... :wink:

Cocaaaa! Éljjjen! :D :D :D :D
szilbee
 
 


Bettike! Cupp!

Kép
zölddisznó
 
 


Szép estét!

Coca, nagy gratula neked!!! Problémamentes terhességet kívánok!!! :lol:

Bettike, vérvétel :roll: . Na ez az, amit utáltam terhesen. Az a sok hülye vizsgálat meg szurkálás... Sorbanállás, sorbanülés, éhgyomorral terhesen... :shock: :roll:

Boni, hívhatsz nyugodtan, asszem végigjártam a poklot a szopiban, mielőtt ilyen jól kialakult. Gyógyulj gyorsan!!!! Torokfájásra tantum verde szopogatóst lehet enni terhesen is, homeós cucc.

Szilbee, hogy vagytok???

Szilva örülök, hogy jól vagytok, akkor még van két heted "idekint".
Nem félsz egy kicsit, hogy rögtön ketten lesznek a törpik? :lol:

Snufi nagyonnagyonnagyon drukkolok holnapra!!!!!!!!!

Kép
szilcsi
 
 


Köszi Lalimami!

Kép
zölddisznó
 
 


Sajnos megint nem sikerült. :cry:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi, nagyon sajnálom! :(

Bettike, drukk a vérszíváshoz!

Szilcsi, ügyi voltál h mindent bevettetél a szopinál és sikerült!

Mentem dogozni....

Kép
kata05
 
 


((((((((((((((Snufikám))))))))))))))))odaát olvastam...................nagyon-nagyon szomorú vagyok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Coci:2.cn.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tesókám édes rettenetesen sajnálom! remélem, ha rendeződik az IReredményed, akkro egybl siekres lesz spontán! ha kellek híjjá!

Bettike kitartás..nekem a vérszívás nem okozott gpndott.. Pénteken meg a terhelésesre megyünk...és tudok aludni éjszaka.. kopkopkop...

Szilcsi rendben! :lol:

BAbim akkro beindult?

Katám jó munkát! :lol:
Vendég
 


sziasztok.

((((snufi)))))sajnalom :cry:

Kép
monyo83
 
 


Snufika! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Snufikám: el nem tudom mondani, hogy mennyire elszomorít, hogy megint ez van...és dühös is vagyok...hogy miért???? :evil:
Kitartást Neked és csakazértis sikerülni fog a következő!!!

Babim: na, tényleg 2. cn??? Hurrá!!!!

Csajok, nekem az új matrac egyelőre nem vált be...az elmúlt 2 éjszakán irtózatos baromságokat álmodtam, pl. vasárnap éjjel azt, hogy szigonypuskával meggyilkoltam egy csomó üzletembert :roll: japánok is voltak köztük és mindegyik fekete öltönyben és fehér ingben volt...volt, aki nem halt meg rögtön, mert elromlott a szigonypuska, és nem sikerült elég nagy erővel lőnöm. :roll: És ma is úgy ébredtem, mint a mosott sz@r :evil: Szerintetek lehet attól, hogy ez a matrac kb. 5 centivel magasabb, mint az előző? :shock:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó drága szerintem a belső zaklatottságod ilyenformán dolgozódik fel.. nem hiszem, hoyg a matractól lenne..bár ha a magaslati levegő árt :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szezso, majd megszokod a matracot.

Boni, igen, tegnap bizonytalan volt, de görcsöltem, így tegnaptól számolom, de ma már oké.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Snufi! Sajnálom nagyon :( :( :(

Szilva! Örülök, hogy minden rendben odabent!

Kata! Éljen a raffaello-s vérvétel :)

Baba! Én is láttalak már és úgy gondolom a te szemeddel lesz a gond ;) Mondhatom, hogy hurrá pirid?

Cocamama! Én már megint gratulálok :) Örülök nektek nagyon :)

Mindenkit ölelek
sonjus
 
 


Sonjus mi is ölelünk! :lol:
Vendég
 


Köszönöm Lányok!
Tesztelés után visszafeküdtem, és azt álmodtam, hogy egy lakatlan szigetre kerültünk 50 emberrel, és volt 3 csecsemő, akiknek a szüleik meghaltak a balesetben. Kettő kislányt a szárnyaim alá vettem, hogy felneveljem őket. Még szoptattam is őket :oops: .

Nem tudom mi a köv. lépés, ha megjön, hívom a dokit, és megbeszéljük. Vagy még 1 inszem vagy lombik. De ha lombik, akkor eltolom, hogy az inzulinom jó legyen addigra tutira.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi, ez azért jobb álom, mint szigonypuskával halomra lőni üzletembereket :-D

Lehet, hogy pár stimu nélküli hónap után magától rendeződik az IR-ed.
(Már azt hiszem írtam, hogy az inszemes topikban egy csaj nagyon rossz inzulinértékek mellett most lett babás, spontán! :wink: )

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso: igen, írtad. Azt nem tudod véletlenül, milyenek voltak az értékei? :shock:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Szezsó! Érdekes matrac ez! :lol: A régi férjem nem volt benne a leszigonyozottak között? Ő is ott lakik, ahol te!

Az én pár nappal ezelőtti álmom:
Barátnőm - a várandós - , a férje és én mesztelenül beugrottunk a Dunába (Győrnél) és leúsztunk cápák hátán a tengerig. Én néger voltam, és a pasi meg is jegyezte, hogy mióta fekete a fenekem, nem látszik olyan nagynak. Kikötöttünk egy szigeten, ahol fogtam nekik egy majmot, mirea csaj el kezdett hisztériázni, hogy neki nem kell ez a kutya......

Sonjus! Már megint köszönöm! Ti meg ma még húzzatok bele!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca álom :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Snufi: a csajok úgy emlékeznek, hogy 52 körül volt…
A Tied és Babimé mennyi?

Coca: tényleg szhelyi az exférjed??? Valami főiskolás szerelem volt? :-D ha gondolod, lelövöm őt is :-D
Te nyertél az álommal :lol: :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Snufi: közben visszanéztem, a Te 120 perces terheléses inzulinod is ekörül volt...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Zöldi :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?