Új privát üzeneted érkezett!

Boni mondta nekem hogy menjek hozzá. Még nekem is új dolog ez a cukor, most vizsgálnak. De iszonyatos rosszul voltam a héten! :(

Kép
kata05
 
 


KAtica :lol:

KAtám (((((((((())))))))))))

MIndenkienk pussssz
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi lányok, tényleg jobb,hogy nincs már a brutálkodás :roll: :)...és azóta már sikerült nagyfiamnak állva,bőrt hátrahúzva pisilni,mint a nagyok :D! (na jó,tudom,ez csak nekem nagy élmény :oops:)

Kata

Jobbulást!!!Remélem,hamar kikecmeregsz belőle!A középső ilyennél nekem is sokáig tartott,mire egy jót tudtam enni :roll:...
Köszi,csajom is jól van :).Pedig a bölcsiben most tombol a rota és a calici... :roll: Múlt hét végére már csak 4-en voltak a 16 fős csoportból :shock:!
Amúgy tesód hogy viselte az ikerkérdést?


Katica

Ez a Kovács a Káliban? Barátnőmék is ott voltak Pesten egy Kovács dokinál (nemtom,hogy egyébként mennyi van belőle ott :roll:),de neki nem volt szimpi :(...Azt mondta,teljesen az volt az érzése,hogy csak le akarja tudni őket.Nem volt kíváncsi az addigi dolgokra,stb...pedig megélt egyet s mást...
Na persze ízlések és pofonok...Lehet,hogy nagyok voltak az elvárások az első alkalomtól... :roll:


Engem ez az óraátállítás úgy megvisel :?....

anyapoc
 
 

 
 

Ezt még elmesélem,viduljatok :)...

Tegnap volt a Föld napja :).este 8 és 9 között lekapcsoltunk minden olyan áramfogyasztót itthon,amire nem volt szükségünk.Egy icipici villany éget, és néztük a tv-t,mert Bulcsú a Harry Pottert feltétlenül nézni szerette volna... (kicsit azért kétségeim támadtak,hogy ez a 3. rész mennyire volt való neki még az én felügyeletem mellett is :roll:...)
Szl baromi környezettudatosak voltunk....aztán reggel vettem észre,hogy a wc-ben egész éjjel égett a villany :? :shock:!

anyapoc
 
 


Anyapoc, hát ja végül is a szándék a fontos! :lol: Esetleg még hosszabbítsátok meg a kis sporolós estéiteket úgy 1 hétig és visszajön a budin elpocsékolt energia. :)

A doki valószínűleg ua. mert a másik Kov.az nő.Én az elején annyit szűrtem le hogy lényegretörő, ami a történelmemből kellett és fontos volt azt átbeszéltük.De feleslegesen nem tököl semmin az tény.De hát nem vagyunk 1formák. :P

Boni hogy vagytok? :wink:

Kép
katica_75
 
 


KAtica köszi, jól vagyunk! mindenrendben, éppen néválasztási gondokkal küzdünk

Anyapoc :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Hu megint nagy a pangás a topikon ...

Anyapoc jót nevettem a spóroláson :)

Nálam helyzet: volt ovulációm, szedem a progeszteront szorgalmasan.
kokusz
 
 


Konzin voltál Kokusz? Mármint a Kaáliban?

tjuca
 
 


Juca még nem majd csak 18-án megyünk ... de hátha nem kell menni :)
kokusz
 
 


sziasztok.
Voltam Uh an.
egy szerencsetlen tuszom van.19mm,a nyalkahartyam 10,5mm

Hetfotol indul a gynevac kura,siman belement a doki.
ha ez a stimu nem jon ossze akkor a kovetkezo honapban folyatatas.

Kép
monyo83
 
 


Monyo
már miért lenne szerencsétlen?? Lehet éppen Ő lesz a szerencsés.Jó ez az mnyh is. Hajrá Gynevac! én is kaptam.
Kókusz+++++

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok

Kivel mi újság van? Mindenki úgy el van tűnve ... :(
Én jól vagyok, csak elkapott a tavaszi fáradtság.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kókusz, hol tartasz ciklusügyileg? Sikerült olyan ragasztót venni?

Én holnap megyek a Kaáliba! Közben várom az inzulineredményemet.

Kép
kata05
 
 


Na sziasztok

Hát én most nagyon nagy dillemában vagyok .... kaptam egy nagyon jó tuti állásajánlatot. Úgyhogy úgy néz ki a helyzet leszállok a bébitémáról .... legalábbis egy időre, de még megy a hezitálás ezerrel. Jövő héten kell döntenem.

Kata

ciklusilag: ma van a 10. dpo ... Ragasztót sikerült szerezni köszi, szépen javul apukám lába.
Kaáliban mi volt?

Többiek?
kokusz
 
 


sziasztok.

kokusz nem mehet az uj munka es a babaprojekt egyszerre?

nalunk semmi zujs.19en tesztelek hivatalosan mert akkor van a szulinapom,mar ha addig ugye nem jon meg.
kedden megyunk a masodik gynevac szurira.kb ennyi.

Kép
monyo83
 
 


Szaisztok!

Monyóka,
szép ajándékot neked! :wink: DRUKK!

Kókusz,
ja, miért kell leállni? Mehet egyszerre nem? :wink: Legalább terel a témáról egy kicsit, de ettől még mehet!
angel37
 
 


Hát csajok nemtom :) Azért azz nem akarom, hogy új céghez kerülök és akkor ha esetleg összejön hamar (hihi ez vicces volt) akkor beszólok, hogy ja bocs terhes lettem .... na nemtom majd még meglátjuk mi lesz, mindenesetre terelésnek nagyon jó lesz az egyszer szent.

Monyo én is szép ajándékot kívánok neked :)
kokusz
 
 


Kókusz,
sztem ennyi próbálkozás után ezen igazán ne problémázz, hogy mit szólna a leendő főnököd :wink: Pár hónapig meg még úgyis tudnál dolgozni!
angel37
 
 


Sziasztok! :D
Kókusz, drukkolok az új munkához! Bár sztem se addjátok fel addig sem,max. nem az lesz a központi téma.
(Kicsit utánaolvastam és ha sikerül akkor a próbaidőt kell csak kihúzni, mert az alatt sajna ki lehet rúgni egy terhes nőt is, de utána persze már nem. És olyanra is bukkantam ha valai mesterséges megtermékenyítés programban vesz részt és ezt a munkáltató tudtára adja szintén nem mondhatnak fel neki rendes felmondással)

Kata
mi volt a konzultáción? :wink:

Kép
katica_75
 
 


Katica,
a mesterséges megtermékenyítésben részt vevőket védő trv tudomásom szerint csak a kezelések ideje alatt véd (ill. jár fizetés nélküli szabadság), két kezelés között nem! Csak nagyon biztos helyen avassa be hivatalosan a m.helyét a dologba az ember lánya, mert egy nemsikerült lombik után úgy kirúghatják, mint a sicc - bármire hivatkozva.
Nekem eléggé biztos a helyem (kopp-kopp), de még így se jelentem be hivatalosan, egyrészt mert sose lehet tudni, másrészt semmi közük hozzá! :wink:

A próbaidős dolgot nem tudom, az biztos úgy van, ahogy írod.
angel37
 
 


Értem, akkor biztos így van pontosan.Nem volt így részletezve ahol olvastam,de mondjuk akkor így sz@rt sem ér az egész védelem. :? Jó hogy pontosítottál.

Kép
katica_75
 
 


A fejemet nem tenném rá, de vmikor néztem a trv-t, és így emlékszem :oops: , egy másik fórumon topic is volt róla.
Hát ja, ahogy mondod, sokat így nem ér :roll: , legalábbis legtöbben nem tudnak/nem mernek élni vele.

Nekem közvetlen főnököm tudja, csak azért mondtam el neki (azt is csak a 3. után), mert ő felesége is lombikos volt, ráadásul u.az a dokink! :) (mikor belefogtunk, még nem tudtam, csak asszem az első után tudtam meg). Na de tőle "feljebb" nem osztanám meg az életemnek ezt a részét...
angel37
 
 


Remélem senki nem kapott öszinteségi rohamot abban az 1 órában míg nem reagáltál a hsz.-mre. :oops: :lol:

Milyen kicsi a világ tényleg,pont ua. doki.
Nálam is csak a közv. főni tudta..Aztán szegényt januárban kirúgták, így a februári inszemen még ezen is izgulhattam hogy hogyan lógjak meg. Mostmár tudják hogy inszemes baba.

Kókusz
Jövőhét elején tesztelsz? :wink: +++++

Kép
katica_75
 
 


Na lányok köszi a sok infót. Még nem tudom hogy lesznek a dolgok. A vicc az hogy most a mensit várom ... ma vettem tesztet, hétfőn lesz a 14. dpo, de lehet holnap rápisilek az egyikre. Mert ha pozitív lesz akkor az is beleszól a melós dolgokba azt hiszem ... mert lehet ha baba van nem merem majd bevállalni az új helyet ... azért drukkoljatok, hátha ott csücsül a pocimban valaki :) Progeszteront szedem azért.
kokusz
 
 


Kókusz, őrülten drukkolok! :wink:
athiz
 
 


Halihó
Kókusz nem pisiltél rá? :wink:

Angel
kiskutyival mi újság? Megszülettek már? :lol:

Apával megbeszéltük hogy folytatjuk az agilitit a mi kis bolondunkkall!Eddig én hordtam, de most megbeszéltük hogy átveszi Ő. :lol:
Raktam fel fotót magunkról ha valakit érdekel a képem.Várandósság/2008 novemberi kismamik-nál.

Kép
katica_75
 
 


Jaj, a kutya! :wink:
Tegnap hazahoztuk Dorkát! :D :D :D
Tündéri, gyönyörű kis rosszaság! :lol:

Végül nem abból a kennelből lett, ahonnan vártuk, mert halva születettek a kiskutyák :cry: :cry: , így némi gyors körbekutakodás után apu ráakadt erre a kis két és fél hós tricolor beagle kiscsajra, így most ő lett a kutyusunk!
angel37
 
 


Angel de cuki lehet!! Raksz majd fel képet??? :wink:

Kép
katica_75
 
 


Jaj, nagyon! :D
Amint lesz, rakok, de anyuéknak csak régifajta gépük van, majd párom egyszer elhozza a digit és csinálunk! A telefonommal már fölvettem, de az nem egy nagy szám minőség, az előbb is lefényképeztem, de bemozdult, és csak egy nagy paca látszik! :)
angel37
 
 


Hali

Angel

Jujj de édes lehet :) várom a képpeket

Katica

De pisiltem, csont negatív, de majd még holnap pisilek egyet :) hátha
kokusz
 
 


Kókusz +++++++++++++++++++

Angel várom a képet!
Vendég
 


Kókusz, nagyon drukkolok, és örülök h javul apukád lába.

Angel, tündéri lehet a kutyád. Én ma reggel közöltem a kutyámmal, h még egy ilyen éjszaka és csomagolok neki és mehet. :D Szoktat egy babához.

Katica, kellemes ember a dokink. Jót beszélgettünk. 22-én hsg, köv hónapban mehet az inszem.

Kép
kata05
 
 


Hali csajok

Ma is pisiltem, csont negatív de mensi sehol .... pedig már tegnap sem vettem be a progeszteront .... :oops: néha fáj a hasam de amúgy se híre se hamva ... hmm meglátjuk :)

Meló közben intéződik, nagyon be vagyok sózva. Csak még a jövő héten jön a nehezebbik része a felmondás. Már két napja erről álmodok egyfolytában ....

Kata

Köszi aranyos vagy :) drukk neked mindenhez látom lesz esemény bőven.
kokusz
 
 


Kókusz!
sajnálom hogy nega, de drukk az új munkához úgy látszik ez most a dolgok menete. :wink: Ti is lassan mentek a Kaáliba,nem?

Kata
örülök hogy nektek is szimpi a doki. Drukk a hsg-hez!!!! :P

Monyo?
Lassan Te is újra tesztelsz nem?

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Kukkoltam néha,bár időm nem sok volt írni :?...

Kokusz

Gratulálok a döntéshez az új munkahely ügyben :):)!A tesztet sajnálom,de kíváncsian várom,hogy mi lesz a vége :wink:!

Angel

Óóóó, a beagle az egyik kedvenc kutyum :):) (a vizsla után :roll: )!
Várom én is a képet :)!Hogy bírta az első éjszakát? :D

Katica

Te is tehetnél fel képet a kutyuról :).

Pusztok!

anyapoc
 
 


Anyapoc
egyszer nagy szániságunkban teletöltöttünk egy oldalt a kutyáinkkal, de most nem találom. :cry: sztem nov.dec. környékén lehetett.Ha valaki rátalál, adja meg az oldalt mert nagyon cukik voltak. (én feladtam :twisted: )

Kép
katica_75
 
 


A 35. oldalon vannak a kuttyok :) olyan édiiiiiiiiiik

Katica
Pénteken megyünk Kaáliba :)
kokusz
 
 


Jaj megtkintettem őket megint :lol: :lol: kis drágák.

Na hogy szalad az idő, hajrá péntek!

Közben láttam Kamilla egy hozzászólásán hogy már 37. hétben vannak!!! :shock: Szuper nagyon ügyesek vagytok, ha még jársz erre, mesélj hogy vagytok?? Mindjárt születnek az első babáink!!! :wink:

Kép
katica_75
 
 


sziasztok.

kokusz,sajnalom:(

katica kamilla befekudt a korhazba, a babat szeretnek babasai kozt olvastam.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok Lányok!

Olllyan édik a kutyik,megnéztem őket :):):)!

Katica

Hát jól kikupáltátok a kutyit :wink:!Gondolom,bírja az agilitit :)!
Nekem welsh terrierem volt,vérmes kis fenevad :D!mindig tele volt a segge rózsatüskével, a füle meg már cakkosra volt szaggatva,mert a kerítésnél dühöngött,ha kutya jött :?...aztán elajándékoztuk egy vadásznak.

Kokusz

Jaaaj,azok a gyönyörű szemek!!!! :wink:


Na lányok,majd szkennelek be képeket a kutyáimról és feldobom,ha nem zavar senkit :wink:!

Kamilláéknak drukk,én is olvastam,hogy a doki megnyugtatására bevonul :wink:!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Kókusz,
:?
Jó konzizást! :wink:

Anyapoc,
huhh... nem sírdogált, de ennek ára volt :wink: Késő este apu szobájában, éjszaka anyuéban, a program: két bekakilás, bepisilés, némi papírcincálás és zoknilopás :roll: :lol:
Vasárnap éjjel már csak egyszer kelt fel 3 körül, tegnap éjszakát már végigalukálta! :D

Kata,
hááát, igaz, hogy eddigi tapasztalatom csak egyoldalú :oops: , de egy ekkora kutya legalább annyi macera, mint egy embergyerek! :wink: Nem lehet kiságyba rakni, sajna bepelenkázni sem! :lol:

Kamilla,
az szép, hogy 37. héten még egyben! :wink:
Hajrá!
angel37
 
 


Angel

Szl szokjátok a jövőt :wink:!
Édes szíve... :oops:
Azért elég gyorsan megszokta a körülményeket :wink:!

anyapoc
 
 


Anyapoc
welsh terrier :lol: hát igen szinte ugyanaz a 2 kutya csak a színek mások. Kemény kis dögök az biztos, a vadásznál kiélhette magát.Nekünk a szomszédunknak volt, nekünk meg mindíg is foxi ugye, és a két hülye szuka a végletekig marta volna egymást. A slag állandó készültségben volt, mert csak hidegvizzel csapatva lehetett szétrángatni őket :cry: .. van képed róla is? :wink:

Angel
javuló tendencia :lol: :lol: édes lehet.

Kép
katica_75
 
 


Katica

Igen,van,de nem volt olyan szépen trimmelve,mint a Ti kutyusotok :D!
De majd feltétlenül teszek fel róla is képet :).
Na igen,elég vad és nagy energiájú kutyusok,az biztos.Ezért nem volt igazán jó helye nálunk.Pedig imádott kotorékot játszani :D!De a kert elég brutálisan nézett ki tőle.... :?

anyapoc
 
 


Kamillának nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!

Lányok, nagyon édik a kutyák, visszanéztem. Hanem bánjátok én is rakok fel egyet majd, igaz nekem németjuhászom van.

Kép
kata05
 
 


Kata
várjuk a Te kutyud képét is. Azokban azt szeretem hogy olyan okosak. Páromnak volt három mikor megismerkedtünk, de már csak egy él sajna, szegény már 14 éves és csípődiszpláziája (?lehet nem így írják) van. :cry: Emiatt ő is hozzánk költözik rövidesen, elvileg őrkutya :lol: de már 3x törtek be míg ő alukált...

Anyapoc
én nyírbálom. :wink: és kb 1 napig szokott így kinézni.Most is megnyírtuk,amíg én a fejével babráltam apa vágta a berackásodott szőrét..míg nem figyeltem levágta a mellkasáró és a hasáról is, majd megállapította hogy így lett igazán áramvonalas. :lol: és mivel egyfolytában szalad ez igen fontos. :lol:
na dugulok,mert velem van tele az oldal :oops:

Kép
katica_75
 
 


Szóval az ígért képek.
Kép
Kép

Kép
kata05
 
 


Kata

Jaaaj,de zabálnivaló!!!És micsoda érett nagyfiú lett belőle :D (ha jól látom... :oops:)! Nagyon csini pofija van :).
Jól látom,neked meg lassan szurkolhatunk :)!

Katica

Huh,be meritek vállalni a vágást? :shock: Én csak néha estem neki egy ollóval anno,de az elég brutálra sikeredett :D!Mondjuk ő kis szőrmókosan nézett ki édesen...De szeretni is olyan vadul tudott :?...
A képét meg nem találom :(,de azért keresem még :).

Addig a többi állatom....előre is elnézést a sok képért :oops:....

Szl az első vizsla kutyum,akit 4 nappal a hozzánk költözése után elloptak :? ...George-nak hívták :):
Kép

A második vizslám,akit Nimródnak hívtak :)....sajnos megmérgezte a szomszéd :(:

Kép

A harmadik vizslám, őt Bátornak hívták :)...és őt is megmérgezte a szomszéd :cry: (azóta nincs kutyám ott,anyuéknál....)

Futááááás:
Kép

Zabagép:
Kép


Az utolsó képet nem engedi feltölteni :evil:!

anyapoc
 
 


Na,újra be kellett szkennelnem :evil:!

Szl itt "vadászat" közben látható:):
Kép

anyapoc
 
 


Anyapoc.Kata!!
Annyira de annyira édik...itt csöpögök a gép előtt.
Az a pocika Katánál :lol: és nagyfiunak meg a szokásos értelmes németjuhásznézés.
A vizslák is gyönyörűek!A futós meg a vadászós a kedvencem :) Az ilyen szomszédot "kéne" megmérgezni!! :twisted:

Kép
katica_75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?