Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

NA voltam mán megkérvényezni a részletfizetést az illetékünkre (580.000ft). Na majd meglátjuk.

Kutyukról majd keresek képet.

Olga!

Én amíg Szonja kicsi volt (nem tudott ülni) mindeig betoltam babakocsistól a kosármentes (Plus, Lidl, Penny)boltokba és a tetejére pakoltam a motyót. Most meg mán szívesen beül a kosárba. :)

Niki!

De nagyon szépek a csajszik. :D Hát amikor megláttam a gilisztát majdenm sokkot kaptam. ÍÍÍÍÍÍÍÍÍrtózom a csúszó-mászóktól. Meztelen csiga a halálom.

HA valaki azzal szórakozna , hogy rámdobja vagy valami ilyesmi miután újraélsztettek biztosan felpofoznám. :?

Katlina!

Robika a második képen nagyon édes, az a séró :mrgreen:
Már megnéztem egy párszor. :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!
Láttom jól sikerült mindenkinek a börze, talán majd legközelebb én is eljutok.Pestre sajna csak azért nem megyek mert akkor tartjuka férjem születésnapját.Egyébként én is börzéztem most a padláson ugyanis a Kristóf kinőtt ruhái közt keresgettem Anginak kabátot és nadrágot itthonra, de még olyat is találtam amit oviba is tud hordani.Nem éppen divatos cuccok, de az ovi homokozójába tökéletesek.
Szami!Nagyon jó az uticélotok, remélem minden a terveid és elképzelésed szerint fog alakulni.
A tegnap délutáni csavargásunk nekünk is jól sikerült, Kecskeméten voltunk a Malom Centerben, majd fagyiztunk egyet, utána pedig megnéztük a nem túl nagy vadasparkot, majd játszótereztünk, mindenki jól érezte magát.Képeket teszek később.
Az én lányom is megfog minden csúszó-mászó állatot, nem fél semmitől, nem olyan mint az anyja.
Katlina! Jó lett Robika frizurája, hogy tűrte a fodrászkodást?

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!

bbj Judit! Kicsit mán sok volt a "kontyalávalóból"! :lol: Majd Katlina írja a részleteket...

Katlina! Szupi az új sérója Robikának! Én is hétvégén nézegettem, hogy Balázsnak is már hosszú nagyon a tarkójánál a haja. Mondom is apának, hogy igazítani kéne rajta (még nem nyúltunk eddig a hajához), mire apa: á, nem kell. MÁSNAP közli velem, hogy HOSSZÚ a gyerek HAJA HÁTUL! Na, gondoltam is mindjárt neki egy jó hosszú miatyánkot.

Szamiék nem 25-én indulnak? Én erre emlékszem, mert összeasszociáltam az anatómia vizsgámmal. :oops:

Petinek télen jött be a nyerőautómata by Remondis. A hidegtől vagy a sok aprótól neki is köpte ki a pénzt. Csak az volt a baj, hogy már kigyózott a sor a háta mögött, úgyhogy ő is kikotort vagy kétezer forintot százasokban, aztán hagyott a többieknek is. :lol:

Petinek is szombaton lesz a szülinapja. :wink: Még nem tudom mit kap (ing vagy cipő), a torta sem biztos így, hogy suliba megyek.

Lassan megvan a 200. oldal! :D

Amúgy a gyerekem egy negyed órája beájult. Nem tudom mi lesz ebből: egy óra múlva felkel, és 11ig fent leszünk, vagy alszik, mintha ez az esti alvás lenne? Mondjuk három óra múlva akkor is felkel. Apa épp engedte neki a pancsivizet. :roll:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 

 
 

Én sem szívesen fogom meg a gilisztát, de ha nagyon muszáj lenne, megfognám. Viszont az egeret, patkányt semmi pénzért. Azoktól nagyon undorodom. Egyébként volt olyan kép is, amelyiken Dorka úgy csinál, mintha épp bekapná a gilisztát, de azt nem mertem feltenni, nehogy valamelyikőtök feljelentsen a gyámügynél. :D

Évi: Katán nem fülmelegítő sapi van, mert az nagy Rá. Egy sima sapi, alatta pedig a zselék zokniban.

Katlina: Nagyon férfias lett Robika.

Dorka: Láttalak a volt Szövinél, Petivel voltatok. Integettem, de nem tudom, felismertél-e. Mi volt a tanácsadáson?

Judit: Lányok hogy vannak?

Én holnap viszem vissza Katát a fülészetre, de azt hiszem antibogyó lesz, mert még folyik a füle. Amúgy már jól van. Dorka esett egy nagyot ma, valahogy a Kata kiságyáról fejjel a parkettára. De nem láttam, milyen magasról, meg hogy hogy. Kimentem, mert csöngettek, Ő meg be akart mászni Katához, és leesett. Most figyelgetem, nincs-e agyrázkódása.

Körkérdés: Valakinek nincs meg dvd-n a Nicsak, ki beszél? Meg akarom nézni Dorcsival.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Hola :)

Évi, sűrű lesz/volt a gyermek programja ma :D Milyen volt az uszi, tetszett Csonginak?

Judit, mi is, nagyszüleim is tartottak mindenféle háziállatot – rengeteg csirke-, kacsa-, nyúlvágást (csak a disznó maradt ki...azt nem is engedték) végignéztem gyerekfejjel (nameg kacsatömést) :oops: Akkor abszolut természetesnek éreztem, ma már nagyon sajnálom őket...

Állatfóbia: én úgy vagyok vele, hogy aminek gerince van, az undorító nem lehet :lol: Bár a gilisztákkal nincs bajom :roll: Azé bekapni...az MÁS :mrgreen: Én az ízeltlábúaktól írtózom, de nagyon. Meg a béka...

Jaimee, csak nem? :D Jön Ketteske??

Kata, uhh...hát neked télleg nem leányálom a terhesség :shock: Remélem hamarosan túl leszel a nehezén :(

Kati, hát csakmegkapjátok... még 12 hónapos a maximum? Illetve az örökösödésinél nekünk annyi volt...

Olga, spájzolsz a húgodnak? :D Én még nem adom el a sterilizálónkat, remélhetőleg még kelleni fog :) És remélhetőleg nem újszülöttkortól...

Niki, milyen édesek a lányok :) Akartam már mondani, hogy Dorkának ez a frizura telitalálat, nagyon szép csajszi :D
Kata fülcsijének jobbulást... :(

Katlina, tuti lett Robika frizuja, vizesen nagyon kerály :lol:

Olga, Judit, Katlina... ? Nem olvastam figyelmesen, vagy mi történik? :oops: :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


sziasztok!


Vagyunk mi is, oltást megkaptuk, remélem most nem szedünk össze valami vírust, így erre a legyengített barihimlős cuccosra!
Szabi 75 cm, 9700 g, a vasunk is már majdnem jó! (112-es)
De. a védőnéni is volt, rendben talált mindent!
Cak éjjel üvöltöttünk megen egy jó hosszú órát, másfelet (már nem emlékszem, éveknek tűnt), asszem megint egy fogacska bújik kifelé... ISmét nurofeneztünk, de még fel-felsírt álmában is Kicsi... úgy sajnálom, teljesen tehetelennek érzem magam....

Kata, de jó, hogy írsz, ha néha van egy kis energiád,a zért adj hírt magatokról! :)
Hogy vagy, miben különbözik a két babavárás?

Szami, mi volt Mátéval??????


Katlina, azért remélem csak nem növitek ki!!! Várunk ám benneteket!
Nagyon jók a képek, a séró nagyon fain lett!

Niki, kapcsoltam aztán, hogy ti voltatok!!! :)
Katának jobulást, Dorkának meg nem lesz semmi baja, ne aggódj!
Azok a képek!!! Tegyél gyakrabban, a gilisztás visz mindent!

Olga, én csak egy szopis párnát adnék el, az nekem nem jött be, brendonos, tényleg alig használt! (kb. 5x)

Ditke, veletek mizujs? Csempésznek még nálatok?

Anna, ti?

Kati, csak adnak tán!

Ja, a bolttól (tudjátok, kö*ög vázás bolt) kaptam ma egy tök cinikus levelt, na, ezt már Peti sem hagyja annyiban!! Csak feldúrom az agyam, ha rágondolok, ha lehiggadtam, leírom!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


jaj, azt elfeledtem, hogy pénteken Virágékkal sétáltunk, Védike már túl van a két hó szurin, angyon édes, jó baba, még mindig tiszta Virág! 4 kg felett van, nagyon aranyos baba! Virág is jókedvűnek tűnt, bár azt mondja, esténként vannak sírós órák. Tejcsi is van rendesen!

Judit, ha egy 3. dokihoz is elmennétek, még tán az is egy 3. gogyót írna fel... :roll:

Évi, merre van ilyen automata?????????????

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Évi!
gilisztktól én is undorodom. Olvasva... gyomrom fordult. fújj. Ezek a gyerekek sok mindent megkostólnak...

Nálunk Brigi biztos nem kostólná meg, de az Öcsi? Na rá figyelnem kell, mert ő mindent a szájába vesz. Még a kakis pelusát is azonnal el kell tüntetnem. Mindent be a szervezetbe!!! Na de ennyire??? :)

Munka ügyben ott tartok, hogy megyünk jelentkezni bölcsibe: ugyan is már most kell jelentkeznünk, hogy jővő tavasszal biztosan legyen helyünk. Bár nyáron lesz csak két éves, de nyáron, nincs beszoktatás. Ha pedig nem kezdjük el, a tavasszal a bölcsit, akkor a következő kezdés, csak jővő összel lenne. Ami azért baj, mert mint tudjuk két éves korától, már csak a "GYES" jár, ami most 25000Ft körül van. Ha csak azt kapom, az közel 70 ezer forintos kiesés havonta, és azt, nagyon észre vennénk. 2-3 havi kiesés , meg nagyon sok. Annyit nem tudunk kigazdálkodni. Barátkozom gondolattal, börtönnel...


Brigitta végre, (úgy tűnik ) teljesen meggyógyult, ma már ment oviba. Most Öcsike betegedett le, meg én. Neki orra folyik, meg kevesebbet eszik a szokottnál, nekem meg a torkom/fejem fáj.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Akartam, még valamit, de annyira álmos vagyok, majd holnap, visszaolvasok, talán eszembe jut. Most megyek aludni.

Csendes, nyugodt éjszakát mindenkinek!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Jaimee, csak nem? Jön Ketteske??
[quote]
írta:

Nem mindig sikerül normálisan fogalmazni. Természetesen nem jön Ketteske, arról nem így értesülnétek. :wink:

Dorka: Izgatottan várom, mi van a levélben. Hogy neveletlen a gyerek? Szabványnál hosszabb a keze? Vagy a kocsit túl lassan/gyorsan toltad? Meglódult a fantáziám!

Katlina: Isteni a frizkója a legénykédnek! :lol:

Kata: Kitartás neked!

Szami: ??

Na, megyek, itt a 11 órás kajcsi. :)
jaimee1
 
 


Ó, a nyavalyába, eltoltam az idézetet. :( :( :(
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk még mi is...

Jaj, nem is tudom, hol kezdjem...tuti el fogok felejteni valamit..

Szal, Dorka, sajnálom ezt a köcsög vázás dolgot, mondhatnám, hogy ne is törődj vele, de mivel ugye vannak fejlemények...azért írd már le, hogy mit írtak azok a szemetek, és hogy Peti milyen jogi lépéseket fontolgat :D Na meg hogy melyik bolt ez!
Szabinak hanyadik foga jön már? Zsófinak megállt a nyálzása, szerintem megint nem lesz semmi :? Ja, meg tényleg összefuthatnánk már, sosem látlak, minden du. játszóztok?

Balwin, gratula Annalucusnak a mászáshoz! Akkor csak tényleg a földszint hiányzott neki! Na meg a kuttynak is, kár, hogy nincsenek képek.

Tök jó dolgokat vett mindenmi a börzén!

Judit, gondoltam, hogy Neked bejönne Zsófi kiskabátja, turis, Next. A sapit meg a Babavilágban vettem a Tófenék úton.

Szami!
De jó lesz ez a kirándulás! Nagyon jól hangzik! London miért nem tetszett? Mi ott voltunk nászúton, és megfogadtuk, még ebben az életben visszamegyünk! Mi volt a Bethesdában?

Niki, jók a képek! :D Remélem, Kata meggyógyul már hamarosan. Mi az a viakolorozás? :shock:

Tegnap megvettük a sportverdát, CAM Portofino, piros-bézs, nagyon tetszik. Furcsa, hogy olyan könnyű, meg bolygókerekes. Talán Zsófinak is testzik, mert hazafelé nem ordított benne...

NA MOST ENNYIRE FUTOTTA..

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Jó reggelt!

Szami: Mi volt? Gondoltam Rátok.

Ditke: Ilyen kis pici macskakőszerűség. A Kossuth téren is az van most, csak a miénk sima szürke lesz.

Dorka: Mostmár ne csigázz minket! Melyik bolt volt?

Menek, mert Kata egyedül van Dorka szobájában és nagy a csönd.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Jó reggelt!

Szabi fél 9-től reggel fél 8-ig aludt, kajcsi nélkül!!! :) Tök friss vagyok!!!! Asszem az oltóanyagban altató is lehetett... :)

Ja, a bolt: a Ságvári krt-on, egy műanyag bolt, a régi Rétes cuki helyén, a majdnem szemben a kínaival. Az eladók télleg nagyon segítőkészek voltak, de az "ügyvezető ig-tól" kapott levelük eléggé felborzolta az idegeimet. Azt nem írnám le, mi van benne, mert sokan olvassák ezt a fórumot, aztán ez talán ennyire nem publikus, bár nektek elmonodanám! Lényeg, hogy mi annyiban hagytuk volna ezt az egészet (tanulópénz... tudjátok... többet szűk boltba SOHA!), de így...

Ditke, mindig hintázunk, ha Szabi felébred a du-i séta altti alvásból, vagy a Tp-on, vagy az Ispánon, vagy a Zagyva-parton. DE szívesen felfedezünk más játszókat is, hol van még jó játszÓ, Ti tudtok valamit?
Merrefelé sétáltok du.?
Szabi 8. foga növöget....
ZSófinak lehet egyszer csak ott fog virítani a kis foga, Szabinak sokkal fájdalmasabb, amikor nyomakodik kifelé, de még nem látszik, csak majdnem....
ÉS KÉPET AZ ÚJ KOCSIRÓL ÉS TULAJDONOSÁRÓL!!!!!

Erika, én értettem, hogy nincs még kistesó, de jó volt nyomon követni, ahogy itt együtt kezdtünk volna örömködni veletek! :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Nah, ki fogja kezdeni a 200. oldalt?????

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka: Honnan tudta a bót a címeteket? :shock: Már a 8. fog? Aszta! :D Gratula!

Ditke: Fotót kérünk! :D

Szami: TÉnyleg, mi volt Londonban? Nekem félig ott van a szívem, imádom azt a várost. És fura mód, sokkal jobban tájékozódom benne, mint Pesten.
jaimee1
 
 


Én még mindig nem tudom melyik ez a bolt. A volt Centrummal szemben?

Jaimee: Éltél Londonban?

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Dorka, annyira tudtam, hogy az az a bolt! :twisted: Írtam privit! 8)

Niki, szép lesz biztos a kertetek, így már tudom, mi az! Akkor kertes házan laktok ezek szerint...de jó Nektek!

Jaimee, ugye hogy klassz London? Bár mi csak egy hétig voltunk, de teljesen magával ragadott...

Csinálok majd képet a verdáról Zsófistul! :wink:

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Szió!

Erika!
Nagyon jó a képed!!!!

Dorka!
Igen......nem is mondok semmit. Épp az előbb olvatam egy pesti bunkó irományát. Az egyik barátnőmnek csinált honlapot és érdekes mód az ár folyamatosan emelkedett a lap meg hááááát kis kívánni valót hagy maga után. Tényleg Pesten nem a bruttó árról beszélnek ha üzletet kötnek hanem a nettóról?????? De hát itt sem az van a boltba kiírva hg 150.-Ft + áfa egy kiló kenyér........................Na mindegy ma már felhúztam magam...meg a Te seteden is....komolyan néha 1-1 ember mit nem képzel magáról!!!!!!!! Sajnálom!!!!!!

Jótszó a héten?.....bár délutánonként esőt mond.

Ditke!
Használjátok egészséggel! Raksz képet??

fanna3
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem volt sem erőm, sem időm írni.

Úszás. Hááát, 16:20-ra értünk oda (iszonyat milyen forgalom volt, áldom az eget, hogy a város másik végén lakunk). Bementem, megláttam Csongit, éppen a medencébe kellett nekik beugrani. Reszketett, mint a kocsonya, és láthatóan marha szarul érezte magát... Na, gondoltam, az úszótanfolyamról ennyit. Aztán meglátott, és talán az anyai jelenlét erőt adott számára, mert egyből jobban lett.
Úszótanfolyamról mentünk fociedzésre. Hát, láthatóan fáradtabb volt, mint máskor, le-le nyomott egy-két ásítást is.

Azt hittem este esik az ágyba, de fél 10-kor aludt el. Bezzeg reggel alig tudtam felébreszteni. És azzal kezdte, hogy ő nem akar úszótanfolyamra menni. Rábeszéltem a lelkére, hogy én nem tudom megtanítani és milyen égő, ha valaki nem tud úszni stb... hát nem tudom meddig bírja...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szami, mesélj, mi van Mátéval?

Dorka, sejtem melyik az a bolt, amikor megnyitott sokat hirdették. Bár én még nem voltam benn soha.

Ditke, képet kérünk :lol: Hogy áll a fürdőszoba?

Erika, azért jót mosolyogtam, ebben a szövegkörnyezetben kicsit furcsa, hogy a börtön gondolatához szoktatod magad :wink: :lol:

Olga, akkor ezek szerint más is járt már így automatával (egyébként a Pelikános volt, tele volt a parkoló, szerintem megtelt az apróval) :wink:

Kossuth térről jut eszembe... tegnap arra is jártam... hát lányok azokon a köveken végigmenni?! A sima köves rész meg tiszta hullámos... kár volt ezért ennyi pénzt kiadni. A buszok jöttek-mentek, láttam egy pár autót is, érdekes helyzet.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Áhh, nem akar nekem összejönni a 200. oldal :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Hali! Megvagyunk... esmét betegen. Szokásos takonykór.

Olga! Érdeklődtünk és azt mondták, hogy majd 3 éves kor után... több okból is. Majd kifejtem részletesen kicsit később.

Dévid itt ül most az ölemben...

Pussz!
szilbee
 
 


Fanna: Vállalkozó illetve cég szinten szokás nettó árakról beszélni. Az áfa ott nem számít. :wink:

Niki: 2 nagyon gyorsan eltelt évet.

Én sem tudom, melyik az a bót.... :oops:

Ditke: Szerintem egy csoda London. Lüktet.
jaimee1
 
 


Évi, szerintem meg fogja szerteni Csongi a vizet, az úszást! Csak most még egy kicsit fél, idegen neki ez az egész biztosan. De nem lesz ott gond szerintem! Mit kap névnapjára?

Az a bolt régen valami sportbolt volt...mellette bútorbolt van. (vagy majdnem mellette)

A csempész még mindig itt van, de talán ma már végez :roll: hiszem, ha látom. Amúgy már készen van a csempézés, szép lett, de még van egy kis híjja a dolognak. Szerintem hétvégén tudok képet feltenni!

Jaimee: egyetértek, pedig én nem vagyok egy nagyon nyüzsgő-típus.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Jaaa, tudom már melyik bolt az. Fúúúú...nekünk is volt kalandunk a tulajjal. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
jaimee1
 
 


No, meséljetek már, kíváncsivá tettetek, milyen az a bolttulajdonos?

Ditke, hát én is remélem! Biztos, hogy van benne félsz, mert hát ugye ismeretlen az oktató, meg az egész helyzet. Ha ezt a hetet kibírja, már annak is örülök!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Minden gyerek kipróbálja a fodrászkodást?

Múltkor Brigitta belenyírt a fufrujába. Elég rendesen levágta. Akkor megbeszéltük, hogy "jól van", ha magán kipróbálja, de az Öcsin nem szabad. Azt mondta oké. :)

Tegnap szalad elébem, hogy
-"Fodrásznénit" játszottam!
-Mit csináltál?
-Levágtam öcsi haját!
-Na, ne viccelj!
-De jól áll neki!...
És amikor megláttam egy marék hajat az asztalon, akkor szidás helyett elnevettem magam. Próbáltam, én megszidni, de hát így már értelmetlen volt. Fürdőszivaccsal, bevizezte a hajat, összefogta csomóba, és nyissz...,Felhívtam Apát, hogy ha hazajön, próbáljon meg komoly maradni, és szidja össze.... Meg is történt, aztán mikor a ricsaj nem hallotta, "nem is áll neki rosszul az új frizura" :)

ma igazi fodrász, géppel megnyírta, hogy egyenletes legyen, és a "foltok " ne látszódjanak.

persze én vagyok a hibás, mert nem figyeltem pár percig. A már forró tejbe beleöntöttem a grízt, és azt kavargattam. És nem tűnt fel, hogy a gyerekek, nagyon csendben vannak.

Fanna! Köszönöm.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Hú micsoda termés!

Szami!
Mesélj, mi volt!

Dorka!
Engem érdekel, tessék püben elküldeni!

Olga!
na tudod mikor hagytam volna! egyszer van iylen szerencsém, nem osztozom!

Judit!
Még én sem értem, egyenlőre....majd Katlina írja a részleteket!

Ilyeneket én is láttam, de nem sajnálom most sem őket. húsevő vagyok, és kész...
erről jut eszembe egy kis szösszenet. Hoffer K. volt a vőfélyünk, és azt kérdezte a megbeszélésen, hoyg lesz-e vega a vendégek közt, mert azok már a vacsora után két órával csipognak, hoyg éhesek...

Dorka!
Ha nem hány, akkor elvileg nincs. jaj én sem szeretem, de Gréti is mászkál újabban befele... én is félek, hoyg fejre esik, vagy eltöri valamijét....

Ditke!
Fotók, fotók!!!!!

Erika!
mivel itt is, ott is uazt csinálnád, akkor léynegében nem mindegy? én ezen gondolkoztam.... szoksz a börtönhöz. ez tényleg jó!

Évi!
Jaj... csak nehoyg megutálja... hátha hatottál egy kicsit a lelkére...nekem azt mondták egyébként, hogy gyereket akkor lehet megtanítani már úszni, amikor magától is bele meri tenni a fejét a vízbe... szóval nekünk még van 1-2 évünk tuti....

Jaimee:
baby szitter voltál? vagy mit csináltál?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Erika!
nekünk Gréti a múltkor a körmébe vágott bele, úgy merőlegesen az elevenbe az apja valahoyg kireszelte, de megbeszéltük, hyg hajat nem szabad vágni, na majd meglátom mennyire értette meg, de bünti egy hét ollómentesség volt, legalább nem voltak midnenfele papírfecnik.... :roll:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


ja Jaimee!
neked miylen kalandod volt vele, bár én még mindig nem tudom melyik ez a bolt, de nem valószínű, hogy betévednék itt is van egy jó pár hasonló

Szilbee!
++++ a gyerekeknek! Látom Ti is megszenveditek ezt a bölcsi dolgot. mint mi az ovit

ja és nem is írtam, hyog felállok, és percekig nem bírok elindulni a derekam megint bekattant. most is csörgött a telefon, és álltam bénán a gép mellett, nem bírtam megemelni a lábam, egyébként azt álmodtam, hogy a bádogos(tegnap beszéltünk vele, kezdünk mi si a további újításhoz) kiderült, hogy csontkovács is mellékesen, és helyrerakta a lapockámat ahol a múltkor annyira meghúzódott... jöhetne a derekamat si megcsinálni, mert ma még egy párszor betojok... :shock: pedig nem is eszek csüt óta 15 óra után, hanem a kis lötyimet iszogatom

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Naszóval amiről Olga ír az annyi hogy Judit végig Szabizta Robit :lol: :lol: :lol: :lol: ,de értettem én így is!!!!!!!!Ja amúgy nem megyek Pöstre anyós lehet dógozik a hétvégén!


Dorka!
Én is kíváncsi lennék elküldenéd!!!!!!!!!!


Ja és Bbj!
Hoffer aztat ismerem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nyáron találkoztam vele egy lakodáréban!

Ennyire futotta,főzők tovább

Kép

Kép
katlina
 
 


Dorka! Én is kivi vok!
szilbee
 
 


Haller :)

Szilbee, gyógycupp a legkisebbeknek!

Druszám, megint? :( Bakker, nálad akkor sűrűn előfordul...

Dorka, én is kérek levélmásolatot, lécci :)

Jaimee, én is felhúztam a szemöldököm, merhogy most múlt el a pirid (najó, az semmit sem jelent :) ), de az a "Mármint még Rékával, nem most megint. :D " egyértelműen kétértelműnek hatott :D
Nomind1, majd máskor örvendünk :)

Letinek Boldog Egyéveskéthónapos Fordulót! :D Tegnapra :oops:

Most ennyi, jelenésünk van a tanácsadáson.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Évi!
Nem lehet hg Csongi fázik?...és azért nem olyan szimpi a helyzet?..És tényleg biztos kell egy felnőtt akit szeret és megbízik benne.(Hg megtartja stb..) Nekem is az egyik ovónénim vitt még anno úszni...( a többiek az oviban maradtak:))))))hehehe

Hűűűűű én több fonalat elveszítettem itt.....mindegy......

Judit!
És hg bírod? Észlelsz vmi változást?...ettől nem kell wc-re menni?

fanna3
 
 


Háj Judit!

Na meg akkor mentek is szülőkhöz.....jó utat!!!!!! Vigy.mag!

Ezt a szar időt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fanna3
 
 


Ditke,


leszakadt az eső....:(
Így ma nincs séta, legfeljebb 4 után, ha nem esik....................

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Juditok! Köszike! Cupp!

Balwin! Azannyát... a lányod már 10 hónapos! :shock: :D 8) Boldog Hóferdülőt neki! :D
szilbee
 
 


Szilbee, jah, 2 hónap, és tortázunk :wink: Ehh...most szültem :shock:

Fanna, jah, menünk nemsokára :) Hát a tanácsadást kihagyjuk ma, nem értünk volna oda háromnegyed12-re, sokat meg most nem akartam várni az indulás miatt. A védőnéni úgyis itt volt délelőtt :)

Nah, asszem mára ennyi, pápá :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Nah, csajok, mennek a privik, köszi még egyszer az együttérzést!

Ditke, ilyen esőben ti sem indultok el, nem? Pedig naon jó lenne már találkozni! Talán holnap.... MOndjuk maradjunk annyiban, hogy a Tp-on lévő játszó mondjuk fél 3-kor????????

Erika, a címem a Vásárlók Könyvébe beírt adatokból ismerik!
Nektek mi volt astorytok???? Publikus?

Anna, nagyon sok ember egyszerűen bunkó, és az a baj, hogy sokszor nem is lehet tenni ellene semmit.. Vagy én vagyok túl béna, én ilyen szitukban minidg alul maradok... :roll: :oops:
Anna, neked jó lenne holnap a fél 3 TP???????
ÉS a többiknek????? Ki tudna még eljönni?????????

Évi, Csongiban még biztos vannak félelmek, de minél többször mentek, sztem ahogy megszerzi a "vízbiztonságot" (No, bizti érted... :oops: ), élvezni fogja!
Én imádom a vizet, de miután elvégeztem a tanfolyamot kb. 7 évesen, volt, hogy 3 m-s rúddal húztak ki a vízből... :oops: PEdig elvileg tudtam úszni, csak féltem még, és kapálózni keztem a mélyvízben, mint aki fuldokol.... Jött az 50 éves baywatch-bácsi, és megmentett! :)
Idő kell, mire ez kialakul, te csak erősítsd a fiad, hogy menni fog, ügyes lesz stb.


Erika, ja, a szövkörny nagyon jó volt! :) Azon meg ámultam, hogy Öcsinek már most paprkát kell szerezni, de abszolút igazad van, nagyon előrelátó vagy!
Brigitta akkor megoldotta a hajnyírást, aranyos lehetett! :)

BBjudit! Van valami gyogyó, tapasz a derekadra? JObbulást!
A diéta meg hatással lehet a nevekre, úgy látom! Vagy 2 percig agyaltam, hogy ha nem hány, akkkor minden okés, ezt mire érted. De gondlom Niki Dorkájára értetted!!! :) Összeraktam a kis agyammal!! :)

Szilbee, Dávid is megbetegedett???
LOvaglás: Nők Lapjában olvastam: www.lovasok.hu/nyitottlovardak
2 hónapig ingyenes lovaglás az ország 60 lovardájában!

Judit, jó utat, és boldog 10 hónapot, utólag is!!! :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Niki!

Remélem nem lett semmi komoly baja Dorkának!

BAlwin!

Lehet 12 havira is? Mi úgy udtuk, hogy csak 10 havi a max, na mindeg ymjad megpróbáljuk..

Dorka!

Fogzásügyileg esetleg homeopátia. Mi azt használtuk végig. Tökéletes volt.

ERika!

NAggyon jól nézel ki. Klassz a kép!


Elegem van az esőböl mán!!!! :twisted:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Igen! Sajnos elkapta, akárhogy is óvtam.

Hát igen, ha a nagy bölcsizik és lebetegszik, akkor a kisebbik is beteg lesz. Ezért lenne jó, ha már Levente is nehezebben kapná el a bölcsis cucokat.
szilbee
 
 


Na látom megkevertem a népet!
De legalább figyeltek, és mindenki értette, egyébként meg sorry! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Judit!
Boldog Hófordulót Annalucusnak tegnapra.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


AnnaLucus!
Megkésve de Boldog Hófordulót!!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Erika! Milyen esetetek vol a tulajjal?
szilbee
 
 


Dorka! Szerintem hagyjátok a francba azt a tulaj! Annyit nem ér, hogy így felbosszantsátok rajta magatokat. És hát tégyleg vigyázni kell a szűk helyekkel...
szilbee
 
 


Erika = Jaimee

Judit! Hogy vagy??? Hátad?
szilbee
 
 


Szilbee!
Köszi, de elég szar. alig bírok felkelni, se ülve, se állva, nem jó, amikor mozgok bemelegszik, vagy a fene tudja, de aztán ha megállok egy pillanatra lemerevedik....

Agozone-t vettem be, hátha... talán egy kcsiit mintha enyhült volna, de ebben a hónapba 14 körül hagytunk a gyógyszertárban, nem vagyok hajlandó csak magamnak spec .kencét venni újabb ezresért. inkább szenvedek.

Vigasztaljon a tudat, ha majd a kicsi kerül közösségbe, már nem lesz iylen beteges... hiszen már átesett mindenen. Én is ezzel nyugtatom magam. Tudod, a reméyn hal meg utoljára....

Fanna!
mennek a dekák folyamatosan.. olvadnak (tegnapig -0,5 kg).... nem vagyok éhes, bár szombaton nagyon az voltam vagy vasárnap? három után próbálok nem enni, és csak azt iszom. nincs hasmásom tőle.
nekem a kritikus idő 4-6 között van, akkor megennék egy lovat is, marcipánból :wink:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ja a bölcsiről jut eszembe, hogy már régóta emiatt rág az ideg..., hogy kapom egyfolytában a kéretlen tanácsokat a téren, hogy miért nem viszem Leventét bölcsibe, akkor is ha beteg, mondván "úgy erősödik az immunrendszere". Ezt a másik topikban már jól kiveséztük a lányokkal, hogy mekkora marhaság. De azért dokinőtől is bizonyosságot nyertünk, hogy tényleg az.

No én most ezen vok kiakadva... időbe telik, míg a kiábrándultságommal tudok vmit kezdeni.
szilbee
 
 


Sziasztok!
Boldog hófordulót Annalucának.Még két hónap és 1 éves lesz, hogy repül az időt.Egyébként gratula a mászáshoz.
Szilbee! Annak idején Kristóf is nagyon beteges volt.1 hét bölcsi, 2-3 hét betegállomány, ez így ment a bölcsiben, majd utána egy darabig az oviban is. Angéla már teljesen más hiszen a beszoktatástól kezdve 4 hónapig járt bölcsibe, és utána sem volt túl sűrűn beteg, most pedig szeptember óta nem hiányzott egy napot sem az oviból.
Bbj! Ügyes vagy hogy ilyen kitartóan fogyózól.
Én is bőrig áztam ma délután az oviból hazafeléjövet, mert ugye az esernyőnek itthon a helye.
Kristóf Martfűn volt a mese-színház soron következő előadásán.

Kép
Kép
bmárti75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?