Új privát üzeneted érkezett!

Zsani!
Rudinak boldog szülinapot!

Anita
putyu
 
 


Ne hiszem el, másnál is ilyen jól üzemel az MTT :?: :evil:

Anita
putyu
 
 


Nálunk UPC van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

 
 


Szandra!
Ja ha apa itthon lenne :roll: :roll:
Még jó, hogy ma van a házassági évfordulónk :!:

Ildi!
A te Zsoltodnak is boldogat!!! :D

Anita
putyu
 
 



Ildi!!!
Esedezem, bunkó voltam és feledékeny!!!
a TE Zsoltodnak is boldog névnapot!!!

(ez azért van -mond meg apának- mert ő ritkábban jön az oviba, mint a Szandra Zsoltja, nincs annyira az eszembe :lol: :lol: )
Sejtem mennyire szomorú lehet ezért :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk sincs ma apa, de adás van!! :lol: :lol:
Szandra, akkor nálatok várható lesz a harmadik???? :lol: :lol:

Anita!
Egyedül iszogatod a borocskát??? :lol: :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!!!!


Köszönjük apa nevében :D alkottunk egy fini tortát is neki a gyerekekkel, felbuzdulva itt a sok tortás képen,amit felraktatok,nagyon örült.

szívecske akar lenni,ha valaki nem ismerné fel :lol:
Kép
Zsolt az nem fért ki :lol:
Kép

Gyöngyi :lol: :lol: :lol: apa kiskorába is utált ovodába járni :x :lol: :lol: :lol: hamarabb otthon volt,mint a nagyija,aki reggel vitte :lol:
sok boldogságot a nagyidnak!és jó bulit hétvégére!!!!



Szandra! Vettetek cipit Taminak? Hogy van a lába?
Holnapra meg jó fogást!!!!!Tök jó időt mondanak. :lol: juj de szuper lesz nektek!!!!

Anita! Sok boldogságot!!!!!! Hányadik?:lol: Én eddig azt hittem,hogy RTL Klub mindig van,kábeltől függetlenül :oops:


Ibolya!
szóval....
Emlékszel,hogy beszéltük a tabikat Anitánál? És mondtad,hogy nem nagyon éri meg a 70 darabos,és erre írtam,hogy a Müllerbe mennyibe kerül. Tudom,hogy te a piacot mondtad, hogy ott olcsóbb,de oda én nem járok. (Igaz Andi? Nóra? :lol: jujj,mit kapok én ezért :oops: )

Évi!
Tök,jó,hogy jelentkeztél:) te kis függő :wink: :lol: :lol: :lol: emlékszem,hogy vártam,hogy hazaérjek és elolvassam a sok hozzászólást,amit utánam írtatok :lol: :lol: :lol:
Dávid is besárgult,mi rá is huztunk 1 napot a hazamenéssel :cry: , de ti nem fogtok!!!!sok sok tejci és kiürül a billirubin,hajrá!!!!!

Adri!
Hol vagy!!!!


Katus?

Anett!
Holnap kicsit hamarabb szállítom a kuncsaftokat,ha olvasod :lol: :lol: :lol: oviból jövet bedobom a bandát :lol:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Koszonjuk Anita, mi is sok boldogasagot kivanunk Nektek!
A Zsolt apuknak meg igy ismeretlenul is boldog nevnapot!

Anita!
Tok jol sikerult a meglepi buli, Apa nagyon meglepodott, meg sem tudott szolalni. En is meglepodtem m a sogornom a tesoddal jott es ott andalogtak...Mar kerdezni sem merek, ugyem igazodom ki Rajtuk :lol:

Aniko!
En akkor jobbat lattam, az "csak 57 millio" es total beleszerettem :)
De Apanak nem tetszik, igy nem kell :lol:
Remelem majd csak lesz vmi, m majusban mar egy eve lesz h hazat keresunk :(
Amugy a Dozsa Gyorgyon majdnem megvettunk egyet, komoly alkudozas ment ra, de az utolso 1 milliot senki nem akarta elengedni. Tul kozel van a vasut, nekunk ez volt a fo hatrany...

Szandra,

Kép
A kislanyom
Kép
Egyutt Kép
Apaval Kép Kép

Remelem ennyi mar sok is :oops:

zsanett
 
 


Zsanett,
Jó, hogy raktál fel képet magatokról, bár amin ketten vagytok az nagyon kicsi :wink: Lili gyönyörű!
Mi lett azzal a házzal, ami nyílt árverésen volt? Azt nem sikerült megcsípni?
Itt a lakóparkban általában iker, vagy társasházak vannak. Ami egyedüli annak horror az ára :shock: :evil:
Azért majd nyitott szemmel járok.

Ildi,
Nagyon guszta lett a torta, ügyik vagytok :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Nem ertesitettek az arveresrol, de nem is baj, m ott is kozos udvar volt es a kivitlezo nem fejezte be sem a tereprendezest, sem a keritest, a jardat stb. Nem volt ra penz...

zsanett
 
 


Zsanett!

Nem is olyan kicsi a te lányod sem... :) . Nagyon szép, aranyos pofija van.

Ha már így belebonyolódtatok a ház témába akkor szólok, hogy mi áruljuk a mi házunkat. Elvileg két generációs de mi tettük azzá, most két külön bejáratú de eredetileg bent volt régen a feljárat. Apa most csiszolja és festi a kerítést és füvesítettünk (tereprendezés megvolt :wink: ). Ha érdekel akkor több infóval is szolgálhatok. Ami előnye van az az, hogy örök élet meg egy napra terveztük ezt a ház vételt így amit csináltunk benne az meg van tutira csinálva. A tetőteret mi építettük be 4 éve. Na majd a többit ha érdekel. Ja és 5 percre se laknak az Anikóék. :wink:

Szandra

szandrakiss
 
 



Ibolya,
Küldtem képeket :D

Zsanett,
Akkor talán jobb is, hogy nem licitáltatok :?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

A Zsoltokat Isten éltesse!

Anita, boldog házassági évfordulót nektek! Hanyadik???

Kata, gyönyörű a kis Marci! Jó, hogy írtál! Most már hamarosan itthon lesztek! Nagyon ügyes vagy, hogy így helyt állsz, le a kalappal előtted!!

Évi, nem is te lettél volna, ha nem jelentkezel be a kórházból! :wink: Hogy álltok a sárgasággal? Jöhettek holnap?

Szandra, kaptatok szandált?
Milyen volt a mai apás nap? :wink:

Ibi, nem tudok e-mail címet... hova küldjem a talis képeket?

Ildi, én se járok piacra "soha", ezért tudtunk összefutni. Tudod, ha az ember nem megy ki soha, akkor összefut azzal, aki szintén soha nem megy. :wink: :wink: :lol: :lol:
(amúgy tényleg tök ritkán megyek, de most hívott a Nóri és az idő is szuper volt).

Zsanett, szia!
Aranyos a kislányod!

Katus, hétvégén megyünk Szoboszlóra. Most nem lesztek ott? :wink:

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan....

Apás nap elmaradt mert reggel elmentem a dokihoz, akiben nem kellett csalódnom, ismét nem tudott semmit mondani, elküldött röntgenre de szerinte nem fog látszani semmi. Erre az aszisztense mondta, hogy nekem van gerincsérvem is, nem lehet, hogy amiatt fáj a hátam?, válasz erre: de az is lehet...! És ezzel megtörtént a diagnózis. Csak azt nem tudom, hogy ha deréktájt van a sérvem akkor miért fáj a lapockám környékén. Na mindegy.

Cipővel meg az van, hogy ma vittem el a Tamit. Háááát...., olyan kis béna cipőket mutatott a csaj, aztán észrevettem egy fotót a boltban amin olyan szandi volt ami felül tépőzáras volt, na az egy fokkal szebb, de mivel csak fiús színek voltak (barna, kék, zöld) a másik fazonból is (de mondta a nő, hogy a nagykerben van rózsaszínű is) így kértem egyet ami kedden lesz meg. Majd akkor megyek érte.

Na megyek mert vacsi kell a gyerekeknek.

Ja és apás nap volt, mert egész nap dolgozott apa itthon, csiszolt aztán festettünk. Tanúm is van rá :wink: !!

Na megyek

Sziasztok

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!!

Anita!! Most nálunk szarakodik a szolgáltató!! :twisted: :twisted:

Egy kép a Sára délutáni alvásáról:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra,
igen, ezzel a szandival én is szoktam járni... sosincs, ami épp kellene és akkor hoznak, én meg visszamegyek érte.
Remélem, jó lesz Taminak!

Andi
idna
 
 


Gyöngyi,
szerinted kire ütött??? :wink:

Andi
idna
 
 


Gyöngyi!

Ééééédes!!! Megzabálhatom?

Te az jutott eszembe, hogy talán tudsz választ adni arra, hogy mi a különbség a harántemelős és a döntött talpú cipő között? Nem ua a célt szolgálja?

Nagyon jó dédizést kívánunk nektek! Holnap reggel mentek?

Szandra

szandrakiss
 
 


Ja ezt még akartam:

Tami gyerekszáj:
Edina tegnap mikor ment belerugott az ajtó félfába (olyan kicsi az az ajtó nyílás :wink: ), elkezdett sírni.
Tami: Miért sír?
Apa: Megütötte a lábát!
Tami: A tüsszögbe? :wink: :lol: :lol: :lol:

Hát ja, annak semmi értelme, hogy küszöb, de annak, hogy tüsszög!!!! :lol: :lol: :lol:

szandrakiss
 
 


Andi!!

Kire???? Fogggggalmam sincs :oops: :oops: :oops:

Szandra!

A harántemelés a lúdtalpat hivatott megelőzni, illetve megakadályozni annak kialakulását. De már ez az elv kezd megdölni - mármint, hogy kell-e harántemelés alapból egy cipőbe.
A döntött talpű cipőnél meg valamelyik oldal meg van emelve teljes hosszáb (asszem).
A barátnőm kislányának a sima, gagyi kínai típusú cipőket kell hordania az ortopédus javaslatára és azóta nem is bizonytalan a járása!! Én meg állandóan mondtam neki a harántemelést, amivel ártottunk szegénynek :oops: :oops:

Na, megyek, mert még csomagolok. Reggel 5-kor kelünk és indulunk, ahogy tudunk.

Jó éjt

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Évi!
Haza jöhettetek??? Jelentkezz csak egy percre!!

Gyöngyi!
Jó szórakozást!! Csajok hogy bírták a korán kelést?

Majd teszek fel később képeket, rendet raktam ma a csajok szobájában erre mikor le volt pakolva a fél szekrényük akkor bemásztak a pocokraa mind a ketten. Na mondom, végre rend van :wink: :lol: .

Na pusszka mindenkinek!!

Szandra

szandrakiss
 
 


Szaisztok!
Az előbb elszállt minden amit írtam :twisted: :twisted: :twisted: !!!
Nem is vagyok ideges! :roll:
A lényeg még egyszer. Tegnap nagyon ügyes volt Dóra baba, mert végre a szívhangellenőrzés alatt is mocorgott, így már 148-as volt a szívverése.

Ma hazajött Zéti. Megnéztük egy pár perc erejéig. Nagyon gyönyörű és olyan édes pofija van. Mondtuk neki nemsokára kibújik a barátnője is. Szerencsére Évi is teljesen jól van, nem is látszik rajta, hogy szült!!! :P :P :P
Remélem nálunk is így lesz!!!!

Minden Zsoltnak boldog névnapot!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól;
Babaúszás 3 hónapos kortól 3 éves korig Monoron a Városi Uszodában kedden 8.00-8.30-ig és szombaton 7.30-10.30-ig.
TESTVÉRKEDVEZMÉNY!

További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.andiuszi.extra.hu; www.andiuszi.fotoalbum.hu

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
viczkoa
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk :)

Zsoltoknak így utólag sok boldogot!

Kata,
jajj, de jó, hogy jól vagytok! Marci egyre szebb, és csodás a mosolya! További sok-sok kitartást!!! :)

Évi,
jó, hogy ilyen függő vagy, alig várjuk Zéti otthoni képeit!!! :)

Adri,
pihenj, pihenj, pihenj!!! És ne idegeskedj, inkább crtlC-zz gyakran, és nem száll el ;)

Andi,
nem, most nem Szoboszlón tanyázunk (sajnos :) )

Szandra,
nem egyszerűen nagyon szépek, hanem GYÖNYÖRŰEK!!!

ZSani,
Szerencsédre Lili kellőképpen szépséges, így jöhetsz :)

Ibolya,
Azért remélem Geri "sérülése" nem volt olyan veszélyes... Már jól van?

Anett,
megint csodaszép képek :) És nagyon guszta a torta is!

Judit,
anyám, Zora hajnali nyolckor kel??? Nem lesz ez túlságosan korán? :) :) :) :)
És Anitáéknál kifejezett mosolygombóc volt :) Olyan édes.

Gyöngyi,
Sára nagyon édesen alszik :) És igenis tornáztunk, még izomlázam is volt megint... Úgy látszik nem edződöm, kellőképpen...

Anikó,
jaj igen, akartam még Neked mesélni az elmenős hétvégék és a pihenés összefüggéséről... Na, mi is utána pihenünk, bár szerencsére az éjszakák általában jók, mert Ancsi ilyenkor ájultan alszik. Egy a fontos, saját ágya legyen, véletlenül se kelljen osztozkodnia velünk... :) Szuperek a Bükfürdői képek és látom, Ti is elmentetek a környékre. Ugye milyen jó kis város Kőszeg?

Ildi,
nem jöttem, mert megint elmentünk... :)
Szerdától péntek reggelig a Petneházy club hotelben voltunk - üdülőjogot akartak eladni nekünk, így aztán nagyon olcsón mehettünk 2 éjszakára. Persze nem vettünk, ahhoz kéne egy kevés pénz is, az meg annyi nincs, de azért jó volt. Csak az üdülőjogos csóka, aki rá akart minket beszélni, közölte, hogy bátrak vagyunk, hogy akarunk még gyereket, amikor nincs pénzünk még üdülőjogot sem venni (ami egyébként egyszer kb 2 milla aztán évente 40 ezer + 160 euro, ha nem a saját helyeden akarod eltölteni a hetedet - ééérted?)... Szóval az kicsit szarul esett... Persze kirándultunk egy csomót a budai hegyekben.
Aztán pénteken átautóztunk Győrbe, ott is kirándultunk kicsit, aludtunk, majd ma Pannonhalmán voltunk a geocachinges társaságunkkal.
Szóval jól szórakoztunk, Ancsi a pincelátogatás alatt aludt, amíg én a triglicerid szintemet emeltem :) :) :)
Ja, és én kiváncsi vagyok azokra a pókhálókra (ugyanis tuti biztos vagyok benne, hogy nincsenek is :) )

Anita,
anyám, Te rendmániás vagy? Fú, akkor rólam baromira meg lehet a véleményed :)

Jaj, kidőlőben vagyok, holnap talán eljutok a képekig. Csak annyit mesélek még, hogy a kiscsaj azzal szórakozott az éttermekben, hogy elSZALADT, és várta, hogy menjünk utána és közben hangosan kacagott. Úristen, a kislányom fogócskázik. Felnőtt... :roll:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Tegnap hazajöttünk :lol: !

S bár az éjszaka nem aludtunk túl sokat, jól vagyunk!

Visszaolvasni még nem volt időm, csak átfutottam...

Anyósom ma jött hozzánk 1 hétre segíteni, így sztem nemsokára tudok majd írni bővebben is!

Puszi mindenkinek!

Ja, Gyöngyi!

Írtad, hogy elküldted nekem a számodat: nem kaptam meg :( S ha nem gond, élnék majd a felajánlott lehetőséggel, sztem lesz néhány kérdőjel bennem a babával kapcsolatban :roll: :oops: !

Ibolya, Judit, Anett (bár a tiédet csak ma láttam)!

Nektek köszi!!!!!!!!!!!!!!

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi priviben ment!!, de küldöm mégegyszer!!
Hívj nyugodtan, ha kellek!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Évi!!!

Üdv itthon!!!Ha lesz időd kérünk képeket sokat!:)

Kiváncsi vagyok a második éjszaka milyen lesz.
A kórházban sem aludt Zéti éjszaka?
Nekünk az első 6 hét pokol volt. Zorka nappal aludt, éjszaka meg üvöltött. A védőnő szerint felcserélte az éjszakát a nappallal. De 6 hét után egyik napról a másikra (amikor ide kiköltöztünk) egyszer ébredt szopizni éjjel és aludt tovább.
Nappal tudsz kicsit pihenni? Én délután mindig szunyókáltam kicsit, amikor a gyerek is aludt.
Reméljük Zéti is hamar hozzászokik az ágyikójához, szobájához, stb és még 6 hétig sem fog tartani a nem-alvás:)
Vendég
 


Sziasztok!

Szandra,
Nagyon gáz a doki :evil: És akkor most mi van a hátaddal? Megvárjátok a röntgent?
A csajok nagyon helyesek a képen. Jó nagy segítségek lehettek :lol:
Tami gyerekszája is tökaranyos! Már úgy várom, hogy Majának is legyenek ilyen beszólásai.

Gyöngyi,
Sáráról a kép nagyon helyes. Nem szégyenlős, az már tuti :lol:

Adri,
Pihengess sokat és ne idegeskedj. Dóri baba nagyon ügyes :D

Katus,
Igen, elmentünk Kőszegre, gyönyörű! Bükfürdőn, ahogy írtad semmi sincs, csak maga a fürdő :roll:
A külön alvás meg nálunk is elv, itthon is meg, ha elmegyünk akkor is. Van hordozható ágyunk, azt visszünk mindenhova. Itt viszont a szállóban a szobában már össze volt egy szerelve, baba paplannal, párnával, macis mintával :wink: Maja abban szeretet volna aludni. Nem hiszem egyébként, hogy ez volt a gond 1. éjszaka. Szerintem csak az új hely miatt bebiztosította magát, hogy mi is ott vagyunk. Ezzel nincs gond, na de fél óránként :?: :evil: :roll: A 2. éjszaka már jobb volt. Lehet hogyha tovább maradunk a végére már semmi gond nem lett volna :wink:
Olyan jó, hogy ilyen sok helyre mentek. Hogy tud a párod időt szakítani? Vagy rugalmasan dolgozik?

Évi,
Hogy telt a 2. éjszakátok? Van már tejcsid?
Ha van majd szusszanásnyi időd rakj fel képeket Marci babáról
:D
Én is küldtem sms-t, nem kaptad meg? :oops: :cry:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 



Szandra,
Egyre jobb vagy :!: :D
Direkt írtam, kíváncsi voltam észre veszed-e :roll:

Évi,
Szóval a Zétényről kérek képeket :oops: :lol:

A sok névben már totál elveszek :oops: :roll:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!!

Megjártuk a nagy útat :lol: :lol: Nagyon becsülöm a folyó vizet és a benti wc-t :lol: :lol: :lol: Azért jól sikerült, csajok tüneményesek voltak, dédi nagyon örült.
Kép
Kép
Kép
Kép

És a Sanyi kedvence a "wellnes hétvégénkről" :lol: :lol: :lol:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 




Sziasztok!

Utólag is a Zsoltoknak boldog névnapot kivánok!

Anita,nektek meg boldog házasságit.Bepótóltátok a hétvégén?

Anikó,megkaptam a képeket,köszi.

Andi,a vonalzóim alatt megtalálod az email feliratot,ha arra rákattintasz egyből tudsz nekem irni-képeket küldeni.Előre is köszi

Szandra,milyen rendesek a csajok,hgoy igy segítenek neked :lol: ki/el/be-pakolni :oops: :lol:
Ügyi vagy,hgoy észrevetted a névcserét :lol: :lol: :lol: határozottan állíthatom,hogy javulsz :lol: :lol: :lol: / bocsika :oops: /
Adri,remélem most már állandósul a jó szivverése Dórababának.Te meg pihizz sokat,és hivj ha valami kell.

Évi,én örülök,hogy "topicfüggő" vagy :oops: ,igy legalább sürün fogsz jönni,és hallunk hireket rólatok.Hogy sikerült a 2.éjszaka?És a nappal?Ha tudok valamiben segíteni hivj csak nyugodtan te is.

Katus,most képeket nem kapunk a kirándulásotokról :oops: :roll: ?
Köszi kérdésedet,Gergő azóta még1x ráesett az oldalára,és akkor is nagyon fájlalta-nem tudom,lehet,hogy érzékenyebb ott neki valami?

Judit,nem irtál róla,de én rákérdezek: ugye sikerült a ZH-d?
És nem ér ám ijesztgetni a frissen szült anyukát :roll: ilyen nem alvós éjszakákkal :oops:

Anikó,hogy sikerült a csütörtöki margitszigeti kirándulás?Az idő kedvezett nektek.
Mi szombaton voltunk az állatkertben -hát az idő nem volt valami fényes-,de a Geri annyira élvezte.Minden állatot órákig nézett volna,mindegyiket megakarta simizni .A kedvence az állatsimogató volt,az egyik kecske majdnem fel is lökte a szarvával annyira szeretgetni akarta őket.Fél óra után is csak nagy harcok árán tudtuk kivinni./ kb 10 perc hiszti és 5 földhözvágommagam produkció után /

mennem kell,vége a pancsinak.Késöbb még jövök egy pár képpel.
bibolya
 
 


Anita,Botondnak nagyon boldog szülinapot kivánunk :oops: !

Kép
bibolya
 
 


Drága Botond,

nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!

Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok,

Anikó,
kicsit félreértettél, nálunk nem lenne elv a különalvás, nekem kifejezetten hiányzik, hogy nem alszik velünk... De már jópár hónapja nem alszik el közöttünk. Igazából nem emlékszem rá, mikor volt az utolsó alkalom, az biztos, hogy félévesen még közöttünk volt az igazi, ha nem itthon voltunk :) Szóval inkább neki elv a különalvás :) Én nem bánnám... dehát ő a főnök (mint mindenben :) ).
Igen, Atti rugalmasan dolgozik, amennyiben azt értjük rugalmasság alatt, hogy éjjel-nappal :) De komolyan sokat dolgozik, viszont nagyon figyel rá, hogy el tudjon jönni, ha alkalmunk van rá. Egyébként most tényleg sszejött, általában azért nem szokott ennyire sűrű lenni a program. De ugye kb 30 nap szabija van, mint mindenkinek, és azt beszéltük meg, hogy többször hosszúhétvégézzünk, ne pedig egyszer nyaraljunk 2 hetet. A múltkori debreceni út meg munkaügyben volt ugye. Úgyhogy idén mostanáig "csak" 2 hoszúhétvége volt, az 4 szabadnap. Szoval így. De gyakran bemegy hétvégén is, pár órára, nem egy lógós alak ám :)

Gyöngyi,
szuperek a képek, látszik rajtuk, hogy jól éreztétek magatokat.

Évi,
mesélj, ha van időd, minden érdekel :)

Ibolya,
na, de csak a Te kedvedért. Képek:

Kép Kép Kép Kép Kép

Ildi,
mizu? Pihened ki a hétvégi bulikat? :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kata!
Az én kedvemért is vannak a képek remélem :D
én má megint magam alatt vagyok a múltkori dolog miatt (családi)

de azért

BOTINAK sok boldog születésnapot kívánok!

Kép
ilgya1
 
 


DRÁGA BOTOND BARÁTOMNAK:

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ildi,
ne legyél magad alatt, mert még kommenteltem is neked ma!!! Csúnya családi ügy: huss, add vissza nekünk Ildit régi fényében!!!
:) Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ildi,ne legyél depi :oops: :lol: Ha akarsz róla beszélgetni,tudod a számomat,hivj fel légyszi.

Katus,köszi :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2008.11.17 21:23-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Van kedvetek ma egy játszóházas talihoz?10-körül?
bibolya
 
 


Botinak így utólagosan is nagyon boldog szülinapot kívánunk! Kép

Maja és Anikó



Anita, nagyon eltűntél...remélem nincs baj.

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita!

Mi is nagyon boldog szulinapot kivanunk Botinak!


Kép

zsanett
 
 


Sziasztok!

Bocsi de a talis sms-t csak most nemrég vettem észre, igaz nem lett volna jó mert a Tami cipőjét hoztam el, hát még mindig elég randa. Na sebaj, ha ettől nem lesz csámpi akkor megérte.

Anikó!
Szerinted hol tudok venni textilfestéket (bőrre akarok pár pici virágot rajzolni)?

Na megyek mert fől a keményítős ebéd. Remélem azért nem lesz kemény :roll: ....!!! Rizs!!!! :)

Na pussz

Szandra

szandrakiss
 
 


Kedves Boti!

Mi is nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!



Tami, Szonja, Anett
kállai
 
 


Kedves Boti!

Születésnapod alkalmából minden jót kívánunk Neked.


http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 6.4703.jpg[/img]

Zorka & Judit
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?