Új privát üzeneted érkezett!

Orsi köszönöm szépen, akkor majd Pénteken megyek addig kifacsarom a citronyt meg behűtöm :lol:
Vendég
 


Zöldi hess barna!

Véda Boldog szülinapot utólag!


jegyzetelem a hsznos infókat! szopi, pelenkacsre terén...:lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Gondoltam beköszönök, bár sok újság nincs!

El vagyok fáradva, egész hétvégén az építkezésen volt(am)unk.
Pénteken reggeltől délután háromig orvosnál voltam. Vagyis az SZTK-ban, és utána pedig fogorvosnál.
Az UH-on sikerült kifognom azt az orvost, aki egy szót sem szól, s nem szereti, ha a kismama a vizsgálat közben megszólal. Amikor felöltöztem, azért vettem a bátorságot, és megkérdeztem, hogy minden rendben van-e? Szó szerint beleásított az arcomba, és közben unott pofával közölte, hogy nem talált eltérést. A baba nemét így nem tudtam meg. :(
Ezután a nőgyógyimnál bakterológia, és beutaló a terheléses vérvételre.
Utána megkerestem a fogorvosomat, mert a múltkor a rutinvizsgálaton az egyik fogamnál talált egy tasakot. Kenegetnem kellett, de semmi változás nem történt. Muszály volt injekciót adnia, és kitisztította, a tasakot. Valami gennyes izé jött belőle. Kedden kell viszamennem kontrollra.
Délután a barátnőmnek sűrgős dolga akadt, és megkért, vigyázzak a gyerekekere. Ez volt az első alkalom, hogy hármasban maradtam velük. Nagyon megviselt a dolog, mert a kisfiú, aki egy éves, a bejárati ajtót verte, aztán meg az ölemben akart lenni. Ez ment felváltva egy órán át, majd álomba sírta magát. Lelkileg teljesen kiborultam, annyira sajnáltam szegényt. A nővére meg békésen aludt, mintha semmi sem történne körülötte. Így a péntek számomra elég rosszul sült el. Rosszul is éreztem magam. :(
Viszont rájöttem, hogy edzenem kell magam, mert ez az egy órás gyerek fel, gyerek le után, szép kis izomlázam lett másnapra. Még most is érzem. :oops:
Túl hosszú lettem, bocsi!

Kérdésem lenne a Genesis-el kapcsolatban:
El szeretnék menni UH-ra. Mennyivel előtte kell bejelentkeznem? A vizsgálatot orvos végzi, van mód feltenni a kérdéseinket?
Mik a tapasztalatok? Ha orvos csinálja az UH-ot, van olyan, akit ajánlani tudtok?

Fanni!
Gyönyörű a virágoskerted! Remélem jövő nyárra már a miénk is szép lesz. A frizurád is tetszik. :)

Véda!
Így utólag is boldog szülinapot kívánok Neked! Örülök, hogy minden jól alakult!

Coca!
Barnaűzőt küldöm, bár már lehet, nincs is rá szükség, mert magától elmúlt! :wink:

Viri!
Amikor dolgozom, az én bokám is bedagad estére. Hétvégén meg semmi. Gondolom azért, mert a munkhelyemen lógatom egész nap. Ezt az almanapot én is kipróbálom, bár nehéz lesz, mert mindig éhes vagyok. :shock: Én megyek a börzére. Már eszembe jutott, hogy biztosan sokan kint lszünk, egy topiktalit is ösze lehetne hozni! :lol:

Kati!
Köszi a táblát!
Vendég
 

 
 

Nők :P
4D Genesisben szonográfusok vannak. Nem orvosok, de nagyon értenek az ultrahanghoz és nagyon kedvesek. Kérdezhetsz nyugodtan és a nemét is meg fogod tudni a babának! Össz-vissz ketten vannak, de én mindkétszer Barna Csillánál voltam és egy tündér volt! Megnézheted őket a honlapjukon!
http://www.4dgenesis.hu/
Bejelentkezni én 1 héttel előtte jelentkeztem, de akkor is csak azért, mert pontosan tudtam, hogy mikor akarok menni. Valójában 2-3 nappal előtte elég!
Sajnálom, hogy ilyen idióta UH-st fogtál ki :?

Boni :P
Én 24+3 voltam a terheléses cukornál.

Viri :P
Szerdán reggel megyek 8.30-ra UH-ra, utána meg remélem, meg tud vizsgálni a doki, mert az most kivételesen jobban izgat, mint az UH. Mozognak rendesen, nem hinném, hogy bármi bajuk lenne :D

Donika :P
Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

A mai éjszaka már nem sikerült ilyen jól, a kis lurkó megint nem akart elaludni. Majd csak megtanulja.

Náthás is, szerintetek vigyem levegőre? Nem lázas, csak szipog. Úgyhogy az éjszakai programom része volt az orrszívó-porszívózás is. És éjszaka nagyot tojt, így a pelenkacserét sem kerültem el.

Nők!
Az én 4,6 kg-os kisfiamat is elég nehezemre esik kapkodni, úgyhogy egy kis edzés tényleg nem árt.

Kenguru:
felpróbáltam, és attól tartok, hogy gyerekkel együtt pont a cicimet fogja nyomni. A fájós még jobban fog fájni, meg a tejet is kinyomja. Nektek nem volt ilyen problémátok vele?

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Nők,
Én 1 héttel elötte jelentkeztem be, nővérem 2 nappal. Nagyon rendesek, folyamatosan beszélgettünk közben, szóval nyugodtan lehet kérdezni. Nekünk még a nemét is megmondták 15 hetesen, bár Dóri nem akarta az elején, de 25 perc után megtaláltuk a nunusát :lol: Mindkettő szornorgráfussal találkoztam, és nagyon kedvesek!

Gömböcske,
Nekem nem nyom semmit, nagyon kényelmes. Attól még, hogy náthás, levegőznie kell!
Vendég
 


Szép jó reggelt, Lányok :P

Képzeljétek, 12 perc alatt megmostam és megszárítottam a hajam, szemben az eddigi 45 perccel :shock:

Akinél süt a nap, az küldjön lécci Érd felé belőle...
Köszi 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
Időben hasonlóan állok a hajmosás-szárítással :wink:
Érden is borús? Itt is :?
Én kedden megyek UH-ra, a "nagy" kötelező 28-30. hetire. Már felírtam kb. mik az "átlag" értékek 29. hetesen, és így rögtön tudom majd , hogy ennél nagyobbak v. kisebbek vagyunk :D Na, nem mintha nagy jelentőséget tulajdonítanék neki a tapasztalatok alapján. Bár, Lilunál csak kb. 40 dekát tévedtek születési súlyt illetően :D

Akit érdekel: www.mamanet.hu (itt található az a táblázat, ahol minden hétre le van bontva, az UH-al mért átlagos magzati méret)

Véda
Vendég
 


Ja, bal oldalon, alul, a magzati méretek címszó alatt van :wink:

Véda
Vendég
 


Véda :P
Köszönöm szépen.
Kár, hogy súlyt nem ír hozzá :(

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szia Pandácska!

Köszi.
És ilyen hűs időben mibe rakjam bele a kenguruba? Overall túl pufi és nagy, azon kívül meg rugdalózói és kabátkái vannak.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Gömböcske :)
hány fok van felétek?
mert itt 12-15 fok, ez nem hűs.
Én harinyát + rugit adnék rá, plusz a lábfejre egy külön zokni.
Esetleg érdemes lenne egy vékony bélelt talpas nacit beszerezni, mert szerintem az nagyon sokáig jól kihasználható lesz még a kenguruval.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Gömbi! 17°van! Tegnap 19 volt, és egy szál pólóban meg lehetett sülni, ha éppen nem fújt a szél. Most sincs hüvi, csak éppen felhős.

Kép
zölddisznó
 
 


itt nálunk 15 van most, Lili már mászott a "faluban" a betonon.... szörnyülködtek is a nénik, hogy hűűű meg haaa...
szerintem meg nincs ebben semmi.
vagy csak én nem vagyok kellően paranoiás kosz tekintetében

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! Hű, meg haaaaaa! :wink:
Ezek a "falusinénik" édesek. Amikor - még zsenge asszonykorom hajnalaán - egy biciklitúrán egy kb 30 cm-s semmilyen kutya kiszaladt elém, én meg 5 m-t csúszva zanyáltam bele az árokba, rögtön felugrottak a kispadról: "szegééééény Bodríííííí"

Kép
zölddisznó
 
 


zölddisznó írta:"szegééééény Bodríííííí"

:lol: :lol: :lol:
konkrétan én annyit hallottam meg, hogy "hogy gondolja, hogy egy ilyen picit letesz a földre???"
ezekre az esetekre van lexarom pirula a táskámban :wink: :roll:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni :D
Hogy súlyban se szenvedj hiányt :wink:

26. 700
27. 850
28. 1000
29. 1200
30. 1400
31. 1600
32. 1800
33. 2000
34. 2200
35. 2400
36. 2600
37. 2800
38. 3000
39. 3200
40. 3400

Egy könyvből lestem, még régen. Biztos a neten is van hasonló, de arra még nem találtam rá. Viszont a köv. címen: www.timmermann.hu a kalkulátorba, ha beírod az adatokat, mindig naprakészen kiírja, hogy mekkora valószínűleg a baba. Itt, emlékeim szerint súly is van, de mindjárt megnézem!

Véda
Vendég
 


Súlyt is ír :D

Véda
Vendég
 


Orsi,
Én is kérek ilyen pirulát :wink:

Gömböcske,
Vastag rugi, tutyi, body, kardigán, sapka. Nem fázik, mert a testem is melegíti.
Vendég
 


pandácska* írta:Orsi,
Én is kérek ilyen pirulát :wink:

Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok :)

bocsánat,hogy ide is írok,de hátha valkit érdekell egy eladó szépállapotú,jól felszerelt iker babakocsi:)
éve én is rendeszerességgel jártam erre a fórumra,aztán,most hogy itt vannak a babák,nagyon kevés időm jut a gép elé ülésre.Most alaszanak,ezért tudok írni:)

Eladó egy Hauck Rodster Duo SL,piros és szürke színű,szép megkímélt állapotú a babakocsi.
Ülőrészek jellemzői: 150° alá - nem vízszintesig dönthetőek, több fokozatban dönthetőek
Tetők jellemzői: kupolás
Biztonsági övek jellemzői: 5 pontos
Karfa(k) jellemzői: 1 db, levehető
Lábtartó(k) jellemzői: állíthatók több fokozatban
Kosár jellemzői: textil
Huzat anyaga: pamut és poliészter
Váz anyaga: acél
Váz jellemzői: teleszkópos rugózás
Kerekek tulajdonságai: nagy méretű, 4 db, bolygosítható első kerék, fékezhető, gumi futófelület, felfújható
Összecsukhatóság: lapalakúra
Méret nyitva H-SZ-M (cm): 82-76-104
Méret összecsukva ülőrésszel H-SZ-M (cm): 92-76-40
Ülőrész vázzal súlya (kg): 17
nem csak a babakocsi eladó,hanem a tartozékok is hozzá:
esővédő,eredeti hauck,bundazsák 2db, táska,ami színben és márkában passzol a kocsihoz.

összecsukott állapotban így néz ki.
Kép
Kép

Nyitott állapotban ilyen,és a bundazsákok is látszódnak valamennyire :P
Kép

Kép

Egy nagyobb kép a bundzsákról.
Ha esetleg valakinek tetszeik,akkor privit is írhat vagy az e-mail címem a következő.
eross@hdsnet.hu
Nagyobb képet is küldök,ahol jobban látszódik a kocsi.

További szép napot kívánok Nektek,üdv,Napszemcsi.

KépKép
napszemcsi
 
 


Orsi :lol:

Véda :P
Nagyon köszi!!!

Lányok :P
Megérkezett a szopipárnám. Ettől nagyon happy vagyok :D
Igaz, alig élek, mert itt volt a védőnő és hozta a doplerét, hallgattunk szívhangot, de állítom, hogy megrázott valahogy az áram... teljesen úgy érzetem... vagy összerezonáltak az egyik babával, vagy nem tudom, de jó kis migrénem kezdődött utána 10 perccel... Gyógyszer, majd ledőltem, erre jött a posta... hozta a párnám... visszafeküdtem, s hazajött a férjecském... szóval most már kedvem sincs visszafeküdni... viszont szédelgek :?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Gyönyörűségem egy 2,6*1,45-ös kacsalábon forgó palotában lakik, 4,3 mm, és 100-at pulzál a majdani szivecskéje! :lol: :lol: :lol:
Bárkinek fogok bármilyen madarat! :lol: :lol: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni
lehetséges hogy megrázzon? :? Próbálj pihenni ha szédülsz.

Orsi :lol: :lol: ez jó, nekem is ez kellene melóba.

Coca, jót nevettem Bodrin,de nem törted ugye össze magad?

Az én babám súlya ezek szerint :8gr :shock: :lol:

Nők bosszantó egy ilyen kelletlen doki. :?

Nekem a 12.heti uh a következő jövőhéten. Szerintetek elég akkor integrált tesztre mennem ha valami eltérést találnak? Vagyis mennyire megbízható a nyakiredő és orrcsont meglétét igazoló vizsgálat egy normál korházi uh.-n?

Kép
katica_75
 
 


Fanny! Majd muti a szopipárnát!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca
egy arapapagáj rendelve! GRATULÁLOK!

Kép
katica_75
 
 


Coca :P
Gratulálok! No, akkor igazad volt, s 1 baba van :wink:
Ilyen az enyém is, csak nem sárga, hanem kék:
Kép

Katica :P
Gondolom elvileg nem lehetséges, de én 2x is úgy éreztem :? Mondtam is a védőnőnek!
Ma már nem megyek sehová, pihizek!

Lányok :?
Itt jég esik. Szegény szívvirágom szivecskéi :( S a többi növény... jajj... aggódom!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Zöldi,
Gratulálok :D

Orsi,
Hű ez nagyon jó, köszi :lol: :lol:
Vendég
 


Hali lanyok,

gyors bekukk Laura most aludt el.Nem sok idom jut netezni nagyon valtozoak a napok eddig sokat aludt de tegnap ota semmi alvas napkozben allandoan a cicin logna,az ejszaka is hasonloan zajlott..
Az normalis hogy orankent keri a cicit?
A tejcsi beindult,szerintem eleg is nagyon mohon iszik utana pedig bukik..Mit csinaljak?Hagyjam kicsit sirni vagy tegyem annyiszor cicire amennyiszer keri?
Ja es ket napja tejelzarodas lepett fel,kaposztalevelet javasolt a vedono hogy azt tegyek ra de nem mulik pedig maszirozom is.Mit csinlajak vele?

Bocsnat hogy csak magunkrol irok :oops: Igyekszem majd lepest tartani..

Zoldi,
hatalmas gratula a kis pocaklakohoz

Kép Kép

Kép
petitpois
 
 


Köszi csajok!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi :D
GRATULÁLOK!!!
Minden a legnagyobb rendben. Ahogy érezted 8) Gyönyörűséges lesz a tavaszod, a nyarad, az őszöd... Aztán jön a Mikulás :lol: :lol: :lol:

Petitpois :D
Laura baba gyönyörű!!!
Teljesen normális, hogy óránként eszik. Az újszülöttek gyomra pici, nem fér bele sok tejci, így az a rendjénvaló, ha gyakran eszik keveset. (Lilla még pár hónaposan is óránként-kétóránként szopizott. Csak aztán ritkított - magától.)
Nem érdemes sírni hagyni. Egyrészt, ettől sok levegőt nyel, majd még mohóbban fog szopizni. Másrészt, ha felveszed, mikor sír és mellre teszed, érezteted vele, hogy biztonságban van, rád számíthat, és persze a szopi nem csak táplálék, vigasz is.
Tejelzáródásra a legjobb megoldás, ha váltogatod a szopis testhelyzeteket. Tehát hagyományos tartás, majd hónaljtartás, aztán fekve szopi, végül baba fölé hajolva (ő háton fekve, te felé hajolva), stb. A lényeg, hogy mindig más helyzetben szopjon, aztán újra előlről az egész. Így több inger éri a mell különböző részeit, és az elzáródott részekből is könnyebben ürül a tej. Nem szabad pangani hagyni!

Véda
Vendég
 


Petitpois!
Nagyon aranyos Laura! :D A káposztalevelet én is hallottam már, én a becsomósodott részeket masszíroztam, meleg vizes zuhany is segít, illetve, ha van lázad, akkor Panadol 3x1 naponta, valamint, ha nagyon piri, akkor arra a részre pár percre jégkockát tegyél. Nekem már 3x volt, elég kellemetlen tud lenni, és gyakran cicire tenni, a legfontosabb!!!

Kép

Kép
donika
 
 


petitpois írta:Az normalis hogy orankent keri a cicit?
A tejcsi beindult,szerintem eleg is nagyon mohon iszik utana pedig bukik..Mit csinaljak?Hagyjam kicsit sirni vagy tegyem annyiszor cicire amennyiszer keri?
Ja es ket napja tejelzarodas lepett fel,kaposztalevelet javasolt a vedono hogy azt tegyek ra de nem mulik pedig maszirozom is.Mit csinlajak vele?

gyönyörű a kislányod!

akkor a kérdések sorjában:

- nagy szopóigényű babáknál normális - különösen az első időszakban - hogy óránként kérik a cicit. Alapszabály: Mellet csak 3-4 óránként válts, addig 1 mellből egyen. Ha mindig váltasz, mindig csak előtejet szív, aminek nagyon magas a tejcukortartalma, ami pocakfájást tud okozni

- ha nagyon mohó, és atej is gyorsan folyik, akkor első körben a háton szopi, ami sokat tud segíteni. Tehát mellre teszed a lánykát, majd amikor már jól mellen van, akkor hátradőlsz (mondjuk neki egy párnának), így a grvitáció is a mohó evés és a folyós cici ellen goldozik

- a bukás az egy kényes téma. Vannak bukós és nem bukós babák. Ha bukós a babád, akkor első körben azt tudod tenni, hogy sűrűn (tehát akár 1-2 percenként) leveszed a mellről is megbüfizteted. Bukós babánál segíthet, ha nem teljesen fekvő helyzetben (baba van fekvő helyzetben) szoptatod, hanem picit ülteted közben

- tejcsatornaelzáródás: NE masszírozd!!! azzal a szövetekbe tudod a tejed préselni és csak ront a helyzeten.
Amilyen forrót csak elvisela bőröd olyan meleggel borogasd minden szopi előtt legalább 15 percet, és próbáld olyan pózban mellre tenni, hogy az állkapcsa a fájó terület felé nézzen, mert abba az irányba szív a legerősebben.
Ha ritkul a szopi, akkor mindig a problémás mellel kezdd, és szopi után annyira fejd le, amennyire csak tudod. (tehát szopi után ca. 10-15 perc fejés javasolt még)

kitartás! be fog állni minden :)
puszi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petitpois :P
Nagyon édes Laura!

Lányok :?
Nem is a dopler rázott meg :oops: azóta is tart, ahogy mozognak, azt érzem úgy, mintha apró áramütések lennének :oops: Ilyen sem volt még... Sajnos fáj is...
Remélem, normális... megint nagyon lent van az egyik baba és a lefelé húzó érzés is folyamatos. Várom a szerdát, hogy végre megnézzen a doki!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Orsi,Donika,Veda,

koszi a tanacsokat :lol:
Sajnos nehez ugy mellre tenni hogy pont a fajo reszt maszirozza mert fent van a csomo nem lent..

koszonom a dicsereteket is :lol:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois :)
úgy sem nehéz.
Ha folyós a melled - könnyen jön belőle a tej -, akkor először fejj le belőle, hogy ne fullaszd meg a gyereked. utána tedd a babát a hátára, állj fölé négykézláb úgy, hogy irányba legyen az állkapcsa, és már ehet is. vagy csak egyszerűen hajolj fölé úgy, hogy jó irányban legyen.
Hülyén néz ki, de iszonyú hatásos, és a gravitáció is abban segít, hogy kiürüljön az a fránya csatorna.

ill. fekvő helyzetben is meg tudod csinálni. Te oldaladra fekszel, ő melletted, de mmost úgy, hogy a lába va a fejed fele van.

mind2 esetben a cicid felső fele felé néz az állkapcsa.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jó reggelt!

Petitpois gyönyörű LAura

Csajok egész éjjel szoptattam álmomban, a sok szopis tanácsot végigolvasva! :oops: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Orsi, Pandácska!
Köszi a tanácsokat! Mi az a tutyi???

Az normális szerintetek, hogy a Csöppség tegnap du. vagy 2 óráig szopizott? persze az idő nagy része komfort szopi volt. Utána levettem, és ordított. Az lll.hu-n mindenképpen az igény szerinti szopit javasolják, tehát mindig, ha megnyekken, kínálni kell.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Gömböcske,
Ez a tutyi:
Kép
Vendég
 


Pandus cuki tutyi :lol:
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Zöldi,

Jaj, de örülök, hogy minden rendben van! Azt hiszem, mikor mi láttuk először a lányokat, nem is tudtuk elhinni, hogy ugaz lehet......
Gratulálok!!!!!! Jó volt a megérzésed 8) Én azért reménykedtm, hohgy gyarpítod az ikres anyukák körét!

Fanni,

A tegnapi nap nekem is szörnyű volt! Pedig még a védőnő sem járt itt :lol: A csajszik nekem is lent vannak és iszonyatosan keményedtem tegnap délutántól. 8 magnet vettem be :shock: Ma pihit rendeltem el magamnak. Én arra gondolok, hogy hidegfrontérzékeny lettem. Nem lehetséges, hogy te és a fiúk is ezt érzitek? Holnap már szerda, ne aggódj, szerintem minden rendben van. Nagyok már a srácok és valószínűleg mindenhol nyomnak már!
Ezt a rázó érzést nem nagyon értem.....Leírod részletesebben?
Na és milyen a szopipárna? Hogy aludtál vele? Én még mindig imádom!

Petitpois,

Jaj, Laura nagyon szép babácska! Kitartás szopizás ügyben!
jegyzetelek én is , Orsi tanácsait és a tapasztalatokat szorgalmasan elmentem :lol:

Orsi,

én is rendelek a gyogyiból :lol: !

Katica,

Az integrált teszt első vérvétele pont a 12. héten van. Én nem tettem függővé az uth eredményeitől. 11+4 voltam vérvételen az Istenhegyin, utána mentem a doikmhoz uhra. Az integráltnak csak a 16. heti vérvétel után van eredménye.

Kép
viri8
 
 


Viri
köszi az infót, hezitálok rajta.Úgy vagyok vele ha baj van a sima 12.heti uh-nak is jeleznie kell az eltérést.(lehet könnyelműnek tűnök) de azt érzem hogy minden rendben van. :P

Akkor biztos a frontot érzik a babák is tényleg! :?

Panda, tutyi nagyon édi. :lol:

Kép
katica_75
 
 


Megjöttem :D

Csabi becsült súlya 1630 gramm (30. hétnek felel meg).
BPD: 79 mm
OFD: 94 mm
TAD: 77 mm
HC: 27,2 cm (fejkerület)
AC: 24,1 cm (mellkaskerület)
FL: 62 mm (combcsont)

Kb. 30 hetesnek felel meg a legtöbb adat, egyedül a combcsont nagyobb az átlagnál 3 héttel :shock: A szonográfus meg is kérdezte, hogy hány centi az apuka. Mondom közel 190 :roll: Ja :lol: :lol: :lol: Szóval hosszú baba lesz Csabi. És képzeljétek van neki sok-sok haja! A szonográfus mutatta a monitoron, hogy hogy lebeg a magzatvízben a feje tetején az a csomó hosszú haj. Hát, nevetni kezdtem :lol:

Aztán olyat is mondott, hogy a bal oldali agykamrája picit tágabb a kelletténél. Rá is írta a leletemre, hogy "BO. OK. tágassága 8.2 mm. Geneteikai UH javasolt."
Érdekes, egyáltalán nem ijedtem meg. Még most is nyugodt vagyok. Úgy érzem, Csabi egészséges. Persze hívom holnap a dokimat, és kérek beutalót gen. UH-ra, de egyelőre nem tartok attól, hogy baja lenne.

Csipi :D
Ha olvasol minket... Ugye Orsinál is volt ilyen agykamratágulat-vaklárma? Aztán makk egészségesen megszületett.

Orsi :D
Te tudsz erről bővebben valamit?

Véda
Vendég
 


Nem tud megnézni holnap a dokim :( egész héten nem tud, majd csak jövő héten... Addig kénytelen leszek megnyugodni... mert ez van... de legalább egy UH-m lesz holnap, az is valami...

Viri :P
Az áramütés szerű érzést nem-igazán tudom jobban megfogalmazni, miután ugyebár azt is hittem, hogy az 8) Ahogy mozognak a picik, a rugdosás helye olyan, mintha ott az áram rázna. Valahogy már erősebben rugdoshatnak és gondolom így érzem.
Én egyáltalán nem keményedek, csak lefelé húzó érzésem van. De úgy látszik, nálam ez lényegében ugyanaz, mint Nálad a keményedés... Úgy értem, kb. egyszerre szoktuk érezni.
Szopipárna...? Még szokom. Nekem ettől függetlenül kell a pocim alá egy párna, de a lábamat jól tartja és a hátamat is kihúzza kicsit, ahogy átölelem. Apát nem zavarta a zizegés :lol:

Katica :P
Én nem voltam ilyenen...

Pandus :P
Ez inkább totyi :lol:

26+1 pocifotó (101.5 cm):
Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Én azért reménykedtm, hohgy gyarpítod az ikres anyukák körét!

Viri! De hisz "csak" egy van!

Úgy vagyok vele ha baj van a sima 12.heti uh-nak is jeleznie kell az eltérést.(lehet könnyelműnek tűnök) de azt érzem hogy minden rendben van.

Katica! Az integrált teszt sokkal pontosabb és érzékenyebb. Ha már ezt a tortúrát végigcsináltátok a babáért, szerintem megéri! Én csak rábeszélni tudlak.

Kép
zölddisznó
 
 


Húúúúú, Fanni! de szééééép!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Zöldi!
Gratulálok Nektek! Nagyon jó pocakodást kívánok! :D

Fanni!
Tegnapi jégeső után, hogy áll a kert? Virágaid megmaradtak? A szopipárnát tényleg szokni kell, nekem is eltartott egy darabig! De én is imádom! :wink: Szép a pocakod! :lol:

Petitpois!
Nagyon gyönyörű a kislányod! Kitartás a szopihoz, biztos idő kell hozzá!

Véda!
Reméljül nem lesz semmi gond, de tényleg ne izgulj! Majd a genetikai uh-n megmondják, hogy nincs semmi baj! :wink:

Katica!
Mi is voltunk az istenhegyin a 12.héten! Én megnyugodtam a vérvétel+ uh után!

Boniko!
Hogy vagytok? Bírod a munkát?

Én ma voltam vérvételen, nemrég értem haza, már majd éhen haltam, de ettem most, annyira nem sokat, mert már nem bírok sokat enni! SXzegény kislányom olyan bulit rendezett, amíg vártam, hogy csak néztem a hasam, hogy te jó ég!!! :shock:
Délután visszamegyek az eredményeimért. Most miután megittam a cukros lötyit, nem mentem sehova, ültem egyhelyben és szórakoztam az embereken, hát fura emberek vannak és milyen türelmetlenek! :shock:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fóki! Cupp!

Kép
zölddisznó
 
 


Kisröfi mami :P
Kettő van! Viri és én :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kisfóka :P
Ez a 2. terheléses cukor? Az ilyenkor kell... nem kicsit később, úgy a 34. héten?
A virágaim szerencsére nem olyan aggódósak, mint én :lol: remekül bírták, mindeki megmaradt 8)
Vettem egy mély lélegzetet és bátorságot és erőt és megrendeltem a gyerek mércét. A teknősöset. Mármint gobelint persze. 90x20-as... Megvárom míg megérkezik és megyek fonalat venni, mert az efihez vettem ugyan fonalat, de aztán valami maradékból kezdtem el véletlenül, s így a feje felére már nem maradt fonál, szóval még ahhoz is kell... ügyi vagyok :oops: :D

Coca :P Kisfóka :P
Köszönöm a pocidícséretet. A helyzet az, hogy lényegében nekem is tetszik :D csak lehetne kicsit kevésbé nehéz 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: