Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, Vikinek el is felejtettem írni... Nagyon aranyos a pocakod! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Csajok!
Köszi a procli dícséretet, de tény, hogy ruhában jobban nézek ki, mint nélküle. :oops:
20150601134430
 
 


Némóka, Bumi, Mara!
Meginszeminált Csajok! Hogy érzitek magatokat?
20150601134430
 
 

 
 

Viki!

Eddig ugyanúgy, mint máskor, nem érzek semmit.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy csak most tudtam jönni, de pénteken jkonfrencia volt, hétvégén meg édesanyáméknál voltunk. Most sincs sok időm sajnos.

Viki!
Szép a povid! :wink:

Kata!
Nagyon drukkolok neked! Progit még ne hagyd abba! Ismételd meg a tesztet holnap reggel mindenképp.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Viki!

Nem érzem, hogy sikerült volna az inszem. :(
A pocakom néha görcsölgetett, főleg pénteken és szombaton.
A cicim nem fáj, talán néha, nagy ritkán egy picit ég.
Ezen csodálozom a legjobban, mármint azon, hogy nem fáj. Mert pont most olvastama BTO-n, hogy a cicifájás az az ösztrogén-progeszteron arányától függ. Én azt gondolnám, ugye, hogy amivel progi pótlást kapok, fájni kéne a cickóknak. Sőt a fura az egészben, hogy normál ciklusaimban, amióta a palástot, meg a málnalevelet iszom, szokott is fájni a cicim. A két inszemes ciklusban meg nem. Egyszóval nem értem.

Tesztelnem sincs még értelme, mert halvány csíkot, szinte bármikor nyomok!
:lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Leot kérdezted erről?
Nekem mindig más volt a cicfájás érzetem. Volt, hogy már inszem lőtt bedurrant, volt, ogy inszem után 1 héttel.
20150601134430
 
 


Leo ezt írta a cicifájásról:
"Valószínünek azt tartják, hogy az ösztrogén-progeszteron egyensúlyának alakulása okozhatja"

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata Manó! Merre jársz?

Dituli?
20150601134430
 
 


Most értem haza. A dokimat nem tudtam elérni, viszont beszéltem a másik dokival, aki létrehozta az intézetet és azt mondta, hagyjam abba progit, mert ha működő terhesség van, akkor nem lehet gond gyógyszer nélkül sem, ha meg nem vagyok terhes, akkor pár nap múlva úgyis megjön.
Rákérdeztem a vérvételre, és azt mondta, vizeletből ki kellene mutatnia. Úgyhogy most nagyon tanácstalan vagyok és minden percben bőgni tudnék, főleg, mivel olvastam, amit Némóka írt.
i.kata
 
 


Kata!
Ez hülyeség!
Mert ha működő terhesség van, és abbahyagyod a progit, akkor csökkeni fog a progi szint, és ez bajt okozhat. Nem hiába kell a progi pótlást 12. hétig szedni.

Nyugodj le! Tesztlej egyet holnap, emellett menj el a Kaáliba egy vérvételre. Ennek az eredménynek a tükrében holnap kiderül, hogy abba hagyhatod-e a progit.
20150601134430
 
 


Kata!

Én nem tudok okosat mondani. Ha nekem lenne ilyen tesztem ennyi DPOnál, akkor azt mondanám nem sikerült. (Mert hogy én elég sokszor produkálok halvány teszteket, amik nem erősödnek, márpedig ugye a hcg szint 1,5 naponta duplázódik, agy a teszteknek erősödniük kell.)
De nálad lehet más a helyzet.
Annyi biztos, hogy 2 héttel a pé után már erős csíkosnak kéne lenni a tesztnek.
Nálad benne van a pakliba, hogy eseteleg nem az inszem napján volt a péd.

Ismételd meg holnap is a tesztet! Ha akkor is neagtaív, akkor hagyd csak abba a progit.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


A hő alapján egy nappal késöbb volt a pé és akkor ma vagyok a 16.dpo-n.
i.kata
 
 


Kata!

Ne haragudj nem akartalak megríkatni, csak leírtam, hogy nekem mi volt. :oops: Neked ettől függetlenül sikerülhet! Amúgy én akkor úgy gondoltam, hogy lehet, hogy még a tüszőrepesztő szuri hcg-je látszott a teszten...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Na, felhívtam a Kaálit és közölték, hogy csak a saját pácienseknek csinálnak vérvételt. De hallanotok kellett volna a nő hangsúlyát...
i.kata
 
 


Némóka,
nincs semmi baj, nem miatta pityergek, csak az egész helyzet miatt. Nekem még pénteken is negatív volt, úgyhogy nem hiszem, hogy a tüszőrepitől lett +. De mindegy, mert Bumival is ez volt.
Csak most nem tudom, hogy tényleg abba merjem-e hagyni a gyógyszert?
i.kata
 
 


Csajok, hol lehet olyan tesztet venni, aminek az érzékenysége 10U/ml?
i.kata
 
 


Szerintem addig ne hagyd abba, amíg nem jön meg, sose lehet tudni!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kata!
Bocsi, de nekm ismerősöm esett be hcg vizsálgatra a kaáliba. :evil:
20150601134430
 
 


De a progitól meg nem fog megjönni, nem? Az elsőnél is csak akkor jött meg, amikor abbahagytam, utána 3-4 nappal.
i.kata
 
 


Viki,
a nő annyira bunkó volt a telefonban. Nem mindegy nekik, ha fizetek érte?
i.kata
 
 


Már csak egy kérdésem van: a progitól fent marad a hő?
i.kata
 
 


Kata!

Most ugye utrót szedsz? mert amellett meg kéne, hogy jöjjön, utánanéztem az interneten. Tehát ha még van néhány szemed, akkor ne hagyd abba. Hanem tszetelj holnap is!

Igaza van Vikinek, hogy ha abbahagyod, és baba van, akkor ha leesik a ptrogi szinted, nem biztos, hogy megmarad.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


OK, még van pár napra golyóm, most elmegyek ultra érzékeny tesztet venni. Igaz a város másik végébe kell menni érte, de ott tuti van 10U/ml-es teszt.
i.kata
 
 


[quote="i.kata"]C írta:i.katasajok, hol lehet olyan tesztet venni, aminek az érzékenysége 10U/ml?


Kata!

Ne stresszeld magad 10-es teszttel! Ha veszel, akkor 20-25-öst vegyél!

A 10-es a legmegbízhatatlanabb, mert nagyon kicsi hcg-t is kimutat, márpedig kicsi hcg terhesség nélkül is termelődik a szervezetben.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


[quote="i.kata"]M írta:i.kataár csak egy kérdésem van: a progitól fent marad a hő?


Igen, a progi fenntartja a hőt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata!
A + progi tényleg fenttartja a hőt, de nekem duphi mellett ism indig megjött.

Buminak is igaza van a teszttel kapcsolatban.
20150601134430
 
 


Most ezt találtam a neten:

[quote]K írta:érdés:
Most estem át a 4. inszemináción, melynek eredményét még nem ismerem, de eddig még nem sikerült teherbe esnem. A beavatkozások után 3x1 Utrogestant szoktam kapni, jelenleg is alkalmazom. Az előző három alkalommal olyan érzésem volt, hogy az Utrogestan megakadályozza a a menstruációt, (mindig az abbahagyását követő kb. 3-4 nap után jött meg)
Válasz:
Mivel a vérzést a hormonok csökkenése váltja ki, ha ezt (pl. az Utrogestannal) pótolja, addig nem jön meg, amíg használja. Számoljon csak utána: annyi nappal későbbi a ciklusa, ahány nappal tovább használta az Utrogestant.
Egyébként nem a vérzés a fontos. Az Utrogestant inseminatio után "korlátlanul" lehet adni (jóval magasabb adagok is előfordulhatnak!), de a megfogant terhességet egy teljesen más anyag, a terhességi hormon (HCG) jelzi. Ha ez pozitív, adni kellhet tovább is az Utrogestant vagy hasonló
szert, ha negatív, nem volt megtermékenyülés. A modern tesztek 20 nappal a fogamzás után pozitívvá válnak.
A terhesség tényét azonban CSAK az ultrahang képes hitelt érdemlően bizonyítani.
Dr. Nagy László
i.kata
 
 


Némóka: szeretném, ha példát mutatnál nekem ezzel a 6. inszemmel :wink: akkor talán nem "reménytelenül" futnék neki…

Bumi: ez a cicifájás érdekes dolog…nekem pé előtt szokott régebben, most már nem. Aztán néha mensi előtt 1 héttel feszült, fájt. Az előző ciklusban ez sem volt :shock:
De megnéztem én is a BTO-t, és így már tudom, hogy miért, mert most kezdtem el szedni B vitamin komplexet, abban van B6 is. Ez a többi PMS tünetemet is csökkentette…
Nekem a plussz progi amúgy nem okoz semmit, még a hőm sem magasabb :shock:

Kata: nekem progeszteron mellett is leesik a hőm, és megjön a mensim. :-) eddig neked hogy volt? Mert ha leesett progi mellett, akkor most van valami, az tuti…
A negatív teszteket is reggeli első pisiből csináltad????

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Megvárom azt a 20. napot és ha akkor is negatív, akkor abbahagyom az utrót.

Bocsi, hogy ma egész nap ezen problémáztam. "Lelövöm" magam ésmegpróbálok aludni, mert széthasad a fejem, és a hasam is nagyon szúrkál a bal oldalon.
i.kata
 
 


Szaszoka,
az elsőnél nem mértem a hőt, de nem is jött meg, amíg nem hagytam abba a Duphastont. A 2-nál is Duphastont kaptam, akkor megjött, ésle is esett a hőm. Most kaptam először Utrogestant 3x2-t. Szóval nincs viszonyítási alapom, mert előző ciklusban 40mg/nap progit kaptam, most meg 600mg-ot :roll:
Elsőpisiből csináltam, de annyira rosszul aludtam, hogy éjjel 0.30-kor felébredtem és azt hittem reggel van, visszaaludtam, de mindig felébredtem.
i.kata
 
 


Bocsi, Szeszo, elírtam a nevedet :oops:
i.kata
 
 


Kata!

Az utrogestan mellett nekem is mindig rendesen megjött, nem tolta el egyáltalán a mensimet.

Szezso!

Remélem, sikerül példát mutatnom :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


A Monic ma volt uh-on és van neki egy 36mm-es tüszője, és több 10-14mm-es. Szerdán lesz inszem, és azt kérdezi, mennyit nőhetnek a 14-esek 2 nap alatt? Atól fél, hogy a nagy előbb megreped. A mnyh-ja viszont nagyon szép, 9,8 :lol:
i.kata
 
 


Ébn valahol azt hallottam, hogy a Duphaston mellett tényleg nem jön meg a mensi, de az Utro mellett igen.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata!

A tüszők általában napi 2 mm-t nőnek.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Köszi Némóka! Megírom neki sms-ben, mert nagyon izgul.
i.kata
 
 


Kata!
2 mm-et nőnnek. Szép kis óriás tüszője van!! A nyh viszont csodaszép.

Bumi!
Nekem duphi mllett is megjött.
20150601134430
 
 


Nekem egyszer Duphaston mellett is megjött :-D utána meg nem :-D erre nem fogunk tudni egy normális szabályt felállítani.. :-D

Monicnak 36 mm-es tüszője van???? :shock: szerintem ha eddig nem repedt meg magától, akkor szerdáig már kibírja :-D A 14-esek is jók lehetnek szerdára…De azért nem ártana egy tüszőrepesztő szuri :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Tüszőrepit délután anyukája adja be neki.
i.kata
 
 


Jajj, Csajok, én annyira kész vagyok.... Szerintem már az idegességtől kivan a gyomrom is. Jobban örültem volna, ha a saját dokimmal tudok beszélni. Na mindegy, megpróbálok leszállni a témáról, csak sajnos nem nagyon megy.
i.kata
 
 


Akkor szuper minden! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Csajok!
Szasztok!
Már megint annyit írtatok és FŐZTETEK (Monic :lol: ) hogy megáll az ész.

Csibike!
Kár, hogy a héten nélkülöznünk kell. Nem veszel egy laptopot? Nekem is muszály bevezettetni a netet otthonra, mert teljesen lemaradok rólatok a hétvégéken.

BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED!

Kép


Viki!
Köszi a hiányolást, gyönyörű a pocak, én hájt nem láttam.

Évi!
Sirály az új avatarod. Dorcus Maximus!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szezso! :cry:
Ti hol éltek? Tapolca miatt kérdezem.
Vicussal együtt neked is csinálnak ott babát, eddig jókat hallottam Tapolcáról. Babagyárnak hívják nemde?

Én is ma voltam uhu-n!
9 mm ev,
34 mm rekeszes foly.tart.képlet a jobb oldalon.
Ma időzített együttlét, és még holnap reggel is, mert bármelyik pillanatban repedhet.
A hormonra azt mondta jó, azért egy hét múlva megnézi a progit.
Ja és mindezt stimu nélkül produkáltam. :shock:

dita75
 
 


Mármint Monicra értettem :D

Kata: én is tiszta ideg lennék a helyedben. De most tényleg nem tehetsz egyebet, mint szeded a progit, és tesztelsz holnap. És persze bizakodsz!!!!
Talán holnap a dokidat is el tudod majd érni...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Úgy látszik ma gigatüsző nap van! :-D

Dita: gratula a szép eredményekhez és ne hagyd békén Apát! :wink:
Egyébként szombathelyi vagyok :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Ditus!
Te is óriási tüszőket növesztel állandóan! Eszem megáll!!!! Apát nem nyugton hagyni egész héten!!!!!

Kata!

Ne parázz! Ha van ott vki, ott is marad! Holnap reggel kiderül!
20150601134430
 
 


Szeszo, majd szerdán tesztelek szerintem, nem akarok holnap is ilyen depis lenni.Szerdán legalább egész nap suliban vagyok, időm sincs a tépelődésre.

Dita,
szép kis óriástüsződ van,de most még Monic is túltett rajtad.
i.kata
 
 


Kata!
Izgulok érted, hogy erősödjön az a fránya csík.
Moniccal versenybe szállok a tüszőket illetőleg. Hoppá ő stimuval 36 milis, én anélkül!!!! Hoppá-hoppá! :lol: :lol: :lol:

Két lánnyal is megismerkedtem ma a kórházban úgyhogy lehet , hogy bővül a csapat! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Húúú, Lányok tényleg hihetetlen nagy tüszőket növesztettetek :shock: Nálunk a stimulációs lapon a legnagyobb méret 26 mm, és nem is engedte a dokim megnőni ennél nagyobbra. Bele sem merek gondolni, hogy ezek a tüszők már mennyire feszítik a pocitokat. :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Némóka!

Nem semmi, hogy kibírtad, hogy ne írd meg a halvány +tesztet :) Még pár hete én is azt mondtam, hogy lombikra nem megyek, oszt lehet, hogy mégis kell...

Bumi!

Nekem szülés óta sose fáj a cicim, előtte is csak elvétve fordult elő... Még az Utrótól se fájt :roll: Ez gáz?

Kata!

Én ugyan nem vagyok orvos, de szerintem ez akkora hülyeség, mint egy ház :evil: Szerintem szedd a progit, abból tuti nem lehet baj, a hirtelen abbahagyásból már inkább:(
Azon kicsit eglepődtem, hogy nem csinálják meg a Kaáliban a vérvételt, hát fizetsz érte, akkor meg? Na mindegy, nem a vérvétel fogja benntartani a babádat :)
És természetes, hogy nagyon foglalkoztat, gyere csak, és írd ki magadból, mi meg megpróbálunk megnyugtatni!

Monic!

Azta, szép nagy tüsszencs! A nyh is király! Hajrááá!

Dita!

Te is szép nagy tüszőt növesztettél, mindent bele!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?