Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

csak egy gyors bejelentkezés, mert így háromgyerekes anyukaként :D eléggé el vagyok havazva. Visszaolvasni nem igazán tudtam még

Gratulálok minden újdonsült anyukának!!! :D

Velünk minden rendben, kedden délután jöhettünk haza a kórházból, Beni egy kicsit sárga, de még a határérték alatt volt mikor hazajöttünk, majd szerdán nézi meg a doktornő, hogy történt e változás. Próbálom sokat szopiztatni- ő igazából egész nap enne - remélem ez segít és nem kell visszamennünk a kórházba.
Gyerekek nagyon örülnek Beninek. Bár Liza nagyon érzékeny amióta hazajöttünk. Mindenben segíteni akar, viszont csinál olyat is, amit nem kéne és ha rászólok zokogva elrohan. Ő eddig nem volt egy síros leányzó. Szóval nem egyszerű, de próbálunk belerázódni.

Klarka!
Nagyon sokat gondolok Rátok! Sok erőt és kitartást Nektek! Remélem minden rendben lesz a pici Attilával. Drukkolok nagyon! +++++++

Kismamiknak kitartás így a vége felé!

Próbálok képet küldeni.


Andi

Kép

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Emi,
ne aggódj, az én hasam is legalább ekkora. Idő amíg visszamegy.

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Van lehetőség a Klinikán EDA-ban szülni? Előző gyerekemet a Bp-i Péterfy S. u-i kórházban szültem. Ott EDA-t is kaptam és nagyon szupi volt.
golyaeva
 
 

 
 

Andi, gratulálok, nagyon édes Beni, milyen aranyos pofija van! :D

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok, én ma egész nap levegőztem:) kutyust sétáltattunk, fagyiztunk...
Emi, betöltött 36. hét. holnap lépek a 37.be.
Sztem olyan szép idő van kint, hogy 2 hetesen simán ki lehet vinni.
Én nagyon hamar szeretném sétáltatni. Gumimaci egyetértek veled.
A pocid egyáltalán nem nagy.
Csöppke annyira gyönyörű Dominó.
Szőlő, borzalmas eza cég, remélem elrendeződik már végre ez a hordozó ügy.
Nono, nekem is mehetnékem van. főleg, hogy jó idő lett. pedig mozogni alig bírok, a hasam totál lent van, nyomja ahólyagomat ezerrel.
Andi nagyon édes Beni:)

lolka_zs
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 16:42-kor.
Vendég
 


jah! gaboo, neked szólt az ucsó pár mondatom csak elfelejtettem elé írni a neved! sorry
Vendég
 


Andi,
üdv újra köztünk. Beni baba nagyon szép kisfiú! Lili is sárga volt mikor kihoztuk. Nekem a védőnő azt javasolta, hogy ha süt a nap, álljunk ki az ablakba. A beszűrődő nap olyan a babának mint a kék fény, ill javasolta, hgy kívételesen adjak neki vizet, mert a sok folyadék is rendbe teszi. Két nap alatt elmúlt a sárgasága teljesen.

Szőlő,
Hát én annyira nem vagyok elégedett, főleg mióta láttam Bambi pocakját. Persze tudom, hogy nekem több idő kell a regenerálódásra :( :( Végülis nincs okom panaszra, a szülés utáni napon ugyanis még úgy néztem ki, mint akiben benne felejtették a babát. :lol: :lol:

Nono,
Tudom, hogy a vége nagyon nehéz. Szonja egyébként időben érkezett??? Ne legyen lelkiismeret furdalásod! Nem véletlenül nevezik a babavárást terhességnek, nem te vagy az egyetlen, aki rosszul éli meg a végét.
Én egyébként olyan furán érzem magam. Picit elszomorít, hogy már nem lakik bennem senki. Mondtam is a páromnak, hogy minél hamarabb szeretnék kistesót, mert annyira jó volt babát várni.

Lolka,
akkor neked sincs már sok hátra! Kitartás, és pihenj sokat!

Kép
emi29
 
 


Andi! De jó, hogy már otthon vagytok. A kisfiad pedig gyönyörű! :D

Emi! Én nem nevezném pocaknak, ami a képen látszik. És főleg nem 2 hét után. Türelem, nem lesz gondod az alakoddal. Főleg mikor már kiviszed sétálni Lilit, jó kis túrákon vehettek majd részt. :)

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Emi elhiszem, hogy fura még, de szerintem nagyon jól nézel ki :)

Nekem ma ekkora (a várban sétáltunk)

Kép

Kép Kép
szõlõ
 
 


[quote="lolka_zs"]
írta:
lolka_zsSzőlő, borzalmas eza cég, remélem elrendeződik már végre ez a hordozó ügy.


Ma persze nem vették fel a telefont. De kedvem sem lett volna elautókázni most... Holnap felhívom hogy ha el meri adni azt a hordozót amit cserére ígért, akkor a fogyasztóvédelemhez fordulok, amúgyis azt kellett volna (többen mondtátok már, igazatok van, de én csajok ebbe annyira nem akarok plusz energiát fektetni.... )

Kép Kép
szõlõ
 
 


De jó annak, aki még tud sétálni! :D Én ma dokihoz menet 200 m-t nem tudtam egyben sétálni, 2x is meg kellett állnom..és aztán fel a 2-ra...rendesen lihegtem, mire felértem :oops:

Emi, ezt csak koraterhesen hívják pocaknak! Szülés után már nem az! :D Pikk-pakk eltűnik! Ügyes vagy! :D

Kép
babyteve2
 
 


Császárosok, műtét után hogyan lehet zuhanyozni? :oops:

Kép
babyteve2
 
 


Emi,
Sajnálom, hogy ilyen érzelmeket váltottam ki a pocakos képemmel. De ahogy nézem a Tiedet, nincs okod panaszra. Ráadásul a császárnál azért vágnak mindent (gondolom én). Nálunk nem. Öööö, van születéstörténetem, de a blogomon egyes szám(vagy többes szám) 3 személyben írom a történetünket (amivel most jól le vagyok maradva), így nem gondoltam felrakni ide, mivel nem biztos, hogy jól érthető. (És marha hosszú lett, azt hiszem 5 word oldal)

Andi, Szép formás a babád (és reméljük ilyen nyugodt mindig, mint a képen).

Nono,
Kövekkel teli has ismerős. Én is így éreztem a végén. Megértem ha már túl lennél, de azért ne pityeregj. Aludjál sokat, mert utána...De hát ezt a részét Te már ismered...
Ami érdekes, hogy próbálom felidézni a pocakos időszakot és nem tudom felidézni, hogy milyen volt "cipelni". Hihetetlen, hogy az agy, hogy töröl és a jelenlegi feladatra koncentráltat.

Kép
1bambi
 
 


Hello,

köszönöm szépen a Dominó dícséreteket :oops: :) Valami kérdezte...ezen a képen nem 10 napos volt, hanem úgy 15. :D

szőlő, nagyon csinos vagy :)
Az adapteres dolgot sajnálom, ez már tényleg több mint bosszantó. :evil:

felsoa, tündéri a kisfiad :) Milyen békésen alszik.
Örülök, hogy jól vagytok! A sárgaság meg majd lemegy. :wink:

Emi, hé, nagyon csinos vagy! Ne beszélj zöldségeket:) És ne akarj 2 hét után kockahasat... Meglásd hamar újra a régi leszel! :wink:

Szép estét mindenkinek!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok Mamik!

Csak gyors életjel, mert nem sok időm van írni!

Minden megszült Maminak hatalmas gratula!!!

Mi jól vagyunk, Maszat nagyon aranyos!!
Imádom, és ezt el is mondom neki, amikor csak tehetem!!!

Ma leesett a köldökcsonkja, nagyokat eszik, sokat alszik!!!
Ami rossz, h huzatott kapott a szeme, és ma reggelre begyulladt az egyik! Még jó, h kaptunk erre is receptet a dokinénitől!!

És a végére pár kép, h most hogy is nézünk ki!
Rajtam 4 kg maradt, de az tuti csak a pocakom mind!!!

Kép Kép Kép

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Emi - Szerintem is csinos vagy :) Az én hasam egy picit kisebb csak .. a dokim felírt nekem vmi cseppet, amit holnap váltok ki .. és annak méhösszehúzó hatása van :) remélem begyorsítja a folyamatot ;)
De ne aggódj .. nemsokára a régik leszünk :)

Mi vaku nélkül fotózunk mindig! Vigyázunk a kis szemére :)

Bambi -
100 gramm?? Az komoly .. nekünk ma dőlt mega rekord, ma evett először 80-at :lol: :lol: :lol: aludt is utána megint 4,5 órát .. örültem neki, de most már mindjárt 2 órája ébren van .. ez az ára ..
Remélem éjjelre lefárad! Ha másban nem, a fürdésben tuti :lol: :lol: :lol:

Szőlő - Állati jól nézel ám ki!!! Csinosak vagtok Mazsival :)


Hír Virágtól!!!

Megszületett a kislánya - Gertrúd április 11-én 23:42-kor!
46 cm és 2330 gramm :)
Jól vannak, de egy hétig biztosan bent lesznek
:)

Majd jelentkeznek!!

Gratulálunk, egészséget, tejcit nekik!!!
(Virág amúgy azt mondta a telefonban, hogy már megindult a teje :) .. ez szuper :))

Kép
szösszenet
 
 


Jah .. és ma voltunk ám sétálni 10 percet :)
Olyan szuper volt!!!
Emi - Szerintem bátran vidd ki ebbe a csoda napsütésbe :) ;)
Nekem pl. a védőnő azt mondta, hétvégén vihetem ki .. a gyerekorvos meg hetekről beszélt .. ennyit erről. Ahányan annyifélét mondanak - bízd az ösztönökre!! :)

Kép
szösszenet
 
 


Szöszi,
És mi van a köldökcsonkkal?
Ezek szerint Ti nem keltegetitek Alízt? Nekem nagyon rám parancsoltak, hogy ébresztgessem 3 óránként kajálni, de nem úgy csinálom, ahogy mondták, hanem a kaja befejezése után 3 órával keltem ha nem kel magától és nem a kaja kezdetek között tartok 3 órát. Szívem szerint hagynám aludni, de szeretném ha minél hamarabb összeszedné magát súlyban. Tegnapról mára ilyen zabálások mellett komoly 2,96-ról 2,97-re hízott. Oké, tudom, nem minden nap hízhat, meg a heti összesítést nézve nagyon jól hízott, de mégis csak...
Voltatok kint ma Alizzal?

Virágéknak hatalmas gratula. :lol: :lol: :lol:

Kiscica,
Helyesk vagytok. Kár, hogy a kórházban nem futottunk össze, noha együtt voltunk bent...
Köldökcsonk helye milyen nálatok?

Kép
1bambi
 
 


És a többiek hol vannak? Csak nem szülnek? :lol: :lol: :lol:

Kép
1bambi
 
 


Kisscica! Maszat nagyon aranyos! :D Úgy szeretem azokat az odabújós képeket (a 2.)! :D

Szőlő! Csinos vagy! :D

Virágnak és a kis Gertrúdnak sok szeretettel gratulálok, jó egészséget nekik!
Kép

Szösszenet! De jó, hogy már sétáltatok. Milyen érzés volt így tologatni a babakocsit?

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Sok szeretettel gratulálunk Virágnak!!! :) Sok boldogásgot Nekik!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Batyubaba helyezkedik odabent:)
Bocsi, nekem egylőe csak ilyen van, a csodaszép babaképek helyett :) :)

Kép

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Bambi - Nekünk még nem esett le a köldökcsonk .. de már nagyon"fityeg" .. szerintem napok kérdése.
Én nem keltegetem Alízt, mert több helyen azt olvastam, hogy az első 1 .. esetleg 2 hónapban az igény szerinti szopi a legegészségesebb. Nekem ez belefér, nem baj, ha néha becsúszik egy óránkénti szopi .. máskor meg 4 óra nyugi van ..
Majd szép lassan alakul ez.
Amúgy az éjjel beállt magától .. szerintem a nappal is be fog :)
Igen-Igen .. sétáltunk ma :)
Fotóztam is, de csak egy kis csomag látszik .. mintha üres babakocsit toltunk volna :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon élvezte a kiscsaj .. aludt a zötyögésben :lol: :lol: :lol:

Kép
szösszenet
 
 


Csöppke - Nagyon komoly formákat vesz fel Batyubaba :lol: :lol: :lol:
Szép a pocakod!!

Kiscica - Cukik vagytok :) Milyen kis husis a kisfiad :) Édes!
És jól látom, hogy inkább rád hasonlít? :)

Kép
szösszenet
 
 


Csöppke! Ismerősek ezek a helyezkedések. mi is jókat derülünk rajta, olyan érdekes alakot tud ölteni a pocakom. De nekem még nem sikerült így lefotózni, vagy videózni, mert nagyon ravasz a picurom, megérzi, ha örökíteni akarjuk és rögtön elhúzódik. :lol: :lol: :lol:

Szösszenet! Jöhetnek a fotók a kis csomaggal. :D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Gumimaci - Szuper érzés volt :) Úgy maradtam volna még .. de 10 percet tartottunk kezdetnek jónak :) Pedeig csodaszép napsütéses idő volt!

Tegnapi levegőzés az erkélyen:

Kép

Mai "sétaszerelés":

Kép

A séta:

Kép

A kikandikáló csomag a babakocsiban:


Kép

Kép
szösszenet
 
 


Nagy gratula Virágnak és Gertrúdnak -sok-sok boldogságot nekik!!!

Kép

bocsánat, kisebben nem tudtam feltenni a képet

Kép Kép
celesztina
 
 


Szösszenet! De édes Alíz! :D Jól tetted, hogy kivitted, szemmel láthatóan élvezi a levegőzést. :D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Sziasztok mostanra nagyjából visszaolvastam.Már elkezdtem írni wordben de a párom újraindította a gépet így (meg el is fáradtam)nem írom most le újra amit akartam.
Be-bétől Virágig mindenkinek gratulálok (a többieknek már gratuláltam)és a babáknak is meg a papáknak is.
Nagyon édesek a picik mind kivétel nélkül.
Klarkának++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mi most jöttünk meg a szülés előtti utolsó utunkról(apunál voltunk)Megvan a babakocsi most szekrénysort meg pelenkázót keresünk aztán kezdem kimosni a babaruhákat.Most még nem tudom elrakni őket.Anyós már az idegbaj szélére sodort de most nem írom le miket csinál.Nagyon fáradt vagyok egész nap olvastalak titeket a baba szétrúgja a méhem és két napja a köldökömön akar kijönni.
Nem akarok beleszólni a vitába csak 1hsz:én asztmás vagyok és már nem bírok enni sem (vagy csak alig)mert nem kapok levegőt.Nagyon nyomja a gyomrom meg a tüdőm és én imádom őt de hiába első már nagyom nehezen viselem.Most már a mozgás is nehéz feszül a hasam és bár "csak"15kg+nál tartok úgy érzem vagyok már vagy 100kg.Nekem a 78 kg is sok.
Na ennyi egyelőre most megyek fürdök és fexem.Ja még annyi h nemtudom mi lesz a sulival már csak egy hónap de nem bírok bejárni annyira nehéz már(rosszul is leszek hamar)és nem biztos h marad pénzem bérletre bejárni,meg sok is a 70km vonatozás (oda-vissza 140).Pedig jó lenne befejezni az évet aztán legfeljebb ősszel érrettségiznék.Nem tom mit csináljak. :cry:
Vendég
 


Jó reggelt!!!

Gratulálok Virágéknek, miylen csöpp kis baba! :) Remélem hamar hazamehetnek!

Szössz, nagyon cukor Alíz, az erkélyes levegőzős képen majdnem úgy tartja a kezért hogy "OK" :D Tök jó. Az a kis rózsaszín sityó még mindig nagyon komoly :lol:

Csajok, Klarka Attijának mikor lesz a műtéte? Lehet mr tudni?

Csöppke nagyon komoly pocifromák :D Ezeken én is mindig jókat nevetek mikor Mazsi így helyezkedik. (Megnéztem a blogban a pocakfotókat Anikónál, egyik jobb mint a másik! :) )

Kiscica, nagyon cuki Maszat! (Ez a barna kismellény zabálnivalóóóó :lol:) :) És te is úgy sugárzol! Szeretem nézegetni a baba-mama közös fotókat, jó látni mindenkit a kis csomaggal. :)

Mi ma délre megyünk megint CTG-re, vajon fent lesz Mazsi? Jó lenne... Mert utána sietnem kell a védőnőhöz, jó lenne ha nem kellene megint 40 percet feltappancsozva ott feküdni :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Úgy érzem, a hétvégén jócskán lemaradtam, bár próbáltam olvasgatni, de elnézést, ha valakinek nem reagálok/tam.

Andi: nagyon édi Beni! :D Drukk, hogy hamar belerázódjatok az új, egy fővel bővült közös életetekbe (és Liza is hamar megszokja)

Kiscica Maszat már komoly fiatalember a barna mellényes fotón :D -aztán láttam azokat amin veletek van és ott már olyan kicsinek tűnik. De nagyon aranyos mindegyiken. :D

Szössz Alíz olyan édes kecsesen tartja a képeken az ujjacskáit :D

Emi: szerintem nekem a teherbeesés előtt már nagyobb volt a hasam, mint most Neked. :?
Amilyen szülés utáni pocifotókat láttam (meg olvasom, hány kiló maradt fent még) azok alapján mindenki büszke lehet magára, hogy már itt tart!

Gitka: hú, asztmásan aztán nehéz lehet... :cry: A sulit nekem (is) félbe kellett szakítanom (még ősz végén-tél elején) és én is nagyon sajnáltam és szomorú voltam, de nem ment -van ilyen, persze sokan vigasztaltak, hogy majd úgyis folytatom, van még időm, de ettől persze nem lett sokkal könnyebb. Ugyanakkor az a 2*70 km-es utazás elég komolyan hangzik :shock: -és azt sem lehet kizárni, hogy előbb megindul a szülésed, nem? Ha olyan messze vagy vagy éppen vonaton akkor tudnál mit csinálni (mármint tudnál szólni egy dokinak vagy kórháznak)? Mert ez azért elég rizikósan hangzik számomra.

Amúgy nekem kicsit visszajött az energiám, egész sok dolgot így el is tudtunk intézni a hétvégén és a maradék teendő sem tűnik már annyira kilátástalannak :D ráadásul megint műúködik a mobilom, ami persze nem hátrány :D (bár még csak teszt-fázisban van, hogy bírja-e az aksi...de legalább már msot be lehet kapcsolni :D )

Még csak annyit (remélem, nem sok belőlem), hogy kiderült, anyám térdét műúteni kell, mert porcleválása van és sürgősség vált a műútét, nem nagyon lehet halogatni. Tudjátok, milyen dátumot szemelt ki a műtétre??? :?: Május 19-et :shock: (11-re vagyok kiírva) Persze azt megbeszéltük, hogy nem kell, hogy itt legyen, segítsen, stb, de azért számomra érdekes, hogy pont akkorra időzíti... Mivel így én tuti nem tudok segíteni neki, meg férjem sem, hiszen nem szakadhat ketté... Szóval, csak gondoltam leírom, hogy megérdeklődjem, csak én tartom-e ezt furcsának...

Kép Kép
celesztina
 
 


csajok, szerdán hidegfront, mindenórás kismamik, készüljetek :wink: (legalábbis dokim szerint hidegfrontnál mindenki megszül)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Ja, tegnap Emi kérdezte hogy májusiak közül ki esélyes, szerintem én a naptár szerinti május 1-gyel esélyes lehetek a dobogóra a májusiak között :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Celesztina, ezek a "megjavulós" mobilok jók :lol: :lol:

Anyukád. Hááát.... Nem tudom.... Ha sürgős akkor érthető, bár május 19. is még 1 hónap, akkor már lehet hogy 1-2 hetet lehetett volna csúsztatni.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Jó reggelt :D

Szőlő-nekem jó lenne a szerdai hidegfronz :D :D Azzal kiegyeznék.

Rólunk-pénteken voltam dokinál,ctg rendben,lepény,áramlás rendben,a baba továbbra ig kissebb a koránál.Hát ennyi volt.Pénteken ujra doki,ctg.
Remélem a kiírt dátumig(április 23)történik valami,mert utána már naponta kell menni ctg-re,az meg nekem 50km egyirányba,befeküdni pedig nagyon nem szeretnék.
Amugy semmi bajom mostanában,kicsattanok az energiától,állandóan mehetnékem van,a párom azt mondja,hogy 6 ökörrel nem lehetne visszatartani.

Minden újdonsült anyukának gratulálok.Isten hozta a csöppségeket.

Emi-ne légy elégedetlen a hasaddal.Szerintem teljesen okés.Hamar visszamegy majd meglátod.Én szeretnék így kinézni 2 héttel szülés után.

A babaképek elbűvölők.Annyira aranyosak egytől egyig :D :D

Séta-szerintem én sem fogom kivárni a védőnő által javasolt időt.Olyan szép idő van mostanában,szerintem semmi baja nem lehet a babónak.(a kórházból hazaút nekünk 1 óra,tehát ha akkor nincs baja,akkor azután sem lesz)

Hirtelen ennyi jutott eszembe,pedig visszaolvastam :D :oops: :oops: Bocs,ha valakit kihagytam.

Kép
szibi
 
 


És még valami-most jelentkezett a barátnőm,hogy megvette nekem a Brendonban a zenélős körforgót,és egy felhúzható zenélős plüssállatot(azokat amiket kinéztem)Annyira örülök neki.Milyen rendes barátnőim vannak ugye?
A szomorú az egészben,hogy május 10.-én lesz a lakodalmuk,én pedig nem mehetek.Pedig ő is ott volt a miénken,sőt,segített öltözködni.....
Persze megérti,hogy nem mehetek,de annyira sajnálom.....

Kép
szibi
 
 


A vonalzóm szerint holnap szülök :D :D Nem tudom miért számol így,de már nem csinálok ujat :?

Kép
szibi
 
 


A szerdai hidegfronttal kiegyezek!Úgyis akkor kell befeküdni.

Kép
ágnes27
 
 


Sziasztok Mamik,


Nem tudtam régóta jelentkezni, de igyekeztem visszanézni (nem olvasni) mindent. Gratulálok minden gyönyörű babának és mamának!!!!

Szőlő,

na mi lett végül a babyfun strory vée? Mondanom sem kell, hogy az importőr sem különb, mint ők! Hiába írta, hogy a múlthéten jelentkzik az adapterrel, eddig semmi......lehetg, hogy tényleg be kellene őket panaszolni!

Csajok jó kis vita kerekedett!!! De szerintem ez egyáltalán nem baj, sőt!

Én ma éjjelk alig aludtam, fáj mindenem...főleg a poci alja és a csipőm, medencém, forgóim...kivagyok mint a liba....Ma van az 1 házassági évfordulónk!!!! Bár jópofa lenne ha ma születne Alma és nem is lenne korán, de én azért jobban szeretném ha kibírná a jövőhétig!

KépKép
kisfruzsi
 
 


tele van elírással, bocsi reggel van.....

KépKép
kisfruzsi
 
 


Szőlő: ja, így visszaolvasva nem voltam egyértelmű, meg annyi még az előzmény, hogy tavaly kb ősz óta lehetett tudni, hogy műteni fog kelleni. Így simán beleférne kicsit későbbi időpont is, pláne, hogy ennyire tervezhető. Én is csak ezen csodálkozom, jó, hogy nem 12-ére teteti (bár azt mondta, hogy a szülés után "közvetlenül" láti akarja a kicsit... bár ha túlhordok, akkor pont kimaradna)

Kép Kép
celesztina
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 16:45-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 16:45-kor.
Vendég
 


Virágnak nagy-nagy gratula!

Kép
blani28
 
 


Sziasztok!

Most egy icipicit befo.tam, hogy már Virág is megszült, mert egy idős kismamik voltunk, csak pár nap volt köztünk, ráadásul ő utánam volt kiírva. Talán ő is már betöltötte a 35.hetet.(??) Na mindegy.


Gitka:
Én is asthmás vagyok. Nekem a terhesség javította egy picit az állapotomat, nem kell annyi gyógyszert szedni rá, és nem is nyomja a tüdőm, nem fulladok. Bár előtte se voltam nagyon veszélyesen benne.

Kép
blani28
 
 


Nono: jól emlékszel, valóban én írtam és igazad van :)
(Persze attól tartok kicsit, hogy majd jönnek azzal, mikben kellene segíteni és ha férjem meg nem tud, akkor majd besértődnek, nem tudom, mennyire lesznek megértőek olyasmikben, hogy pl a hétvégét nem azzal fogja párom tölteni, hogy nekik vásárol be, stb :roll: )
Rossz, hogy ki kell hagynod a vizsgálatot, pláne, hogy az utcsó pillanatban derült ki... :?
De gratula a hétfordulódhoz!!! :D

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!!!

Virág Május 18ra volt kiirva....első babókájuk..háááátt..kicsit énis megszeppentem :) nem gondoltam hogy ilyen hamar jön az első májusi baba :D

Hírek Pumpiról:

Ne keress neten mert éjjel behoztak a kórházba a mentők mert annyira fájt a gerincem mozdulni sem bírtam..fájdalomcsillapítót kapok..

ennyit tudok egyenlőre..remélem semmi komoly és ha tudok vmi ujat irok...
neki is van vmi problémája a gerincével...ugy láccik eddig birta a terhelést..
Remélem mostmár kibújik Zsófika..
Vendég
 


Virágnak gratula!

Pumpókának pedig mennek a drukkok!

Emi,
szerintem nincs nagy hasad, tényleg, és még csak 2 hete volt a császár, szerintem gyorsan vissza fog az menni, és az biztos, hogy nem lesz gond az alakoddal! :)
sirkici
 
 


Hatalmas gratula Virágnak és a kis Gertrúdnak!!!

Szöszke,
Látom, ti már kimerészkedtetek! Édesek a képek és az a sapi nagyon komoly :)

Lányok, köszi a biztatást a pocakommal kapcsolatban. Nagyon remélem, hogy nyárra visszanyerem a régi formám.

Anyós tegnap megint felhúzott. Amióta Lili megszületett 3-szor voltak kint és mindig belekötött valamibe. Miért adok Lilinek cumit, miért úgy fogom, miért úgy fektetem stb stb stb... Tegnap amikor kint jártak, pont altattuk a kiscsajt. Persze anyós csak rikácsolva tud bejönni a lakásba, úgyhogy Lilike persze egyből magához tért és elkezdett sírni. Anyós persze rögtön azzal jött, hogy éhes szegény... Nem baj, hogy kb 10 perccel azelőtt etettem meg és 90 grammot evett, csak éhes lehet... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Annyira elegem van belőlük!!! És még az utcán is azt mondogatta a páromnak, hogy Lilike éhes, azért kapja be a kezét!!! (Egyébként Lilinek mindig kell, hogy legyen valami a szájában cici, cumi, kéz teljesen mindegy...)
Azt hiszem a saját idegállapotom érdekében szólni fogok, hogy egy darabig inkább ne jöjjenek, vagy ha jönnek is maradjanak kussban, különben most már tényleg beugatok valamit!!
Persze, ahogy elmentek, Lili egyből el is aludt, aztán meg felküldött legalább 40 gramm tejet. Sugárban hányt szegény. Na ennyit az éhségről....

Kép
emi29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?