Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Eddig csak olvasgattalak benneteket, szeretnék csatlakozni hozzátok és rögtön egy problémával állok elétek.

Két éve tervezünk kistesót, de eddig sajnos nem sikerült. Volt egy vetélésem (7. héten) 2006 novemberében.
A ciklusom nagyon rendszertelen, most mégis reménykedem. Az utolsó mensim első napja március 3-án volt. 31-án két-hárpm csepp vér volt az alóneműmön, majd április 6-tól émelygek,hányok, pukizgatok (ez elég kellemetlen), a mellem pedig feszül. Csináltam tesztet vasárnap és csütörtökön, negatív mind a kettő.
Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok, vagy csak már pszichésen produkálom a tüneteket?
A bizonytalanság a legrosszabb.
Vendég
 


Lyndee: Nagyon nagy gratula!!!!!!!!!!!!!
Annyira örülök Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Azért gyere, ha tudsz és mesélj!!!

Kinga: 3 kutty van, 2 berni pásztor és egy cseh farkas... 3 hatalmas szőrhegy és ráadásul vedlenek... szóval tegnap 4 órán keresztül fésültem őket, leszakadt a derekam...

Remélem, hogy fogok tudni írni kintről is, gép az biztosan lesz, csak nem tudom, hogy időm lesz-e... :)

Anda: merre jársz? Ugye minden rendben ment... nyugtass meg minket!!!!!

Szia Kriszti! hát én nem tudok erre semmi biztosat mondani, az előző hónapban nekem 11 napot késett, tökre produkáltam minden tünetet, aztán 43. napra megjött... és közben az összes tesztem nega lett....
Nem akarlak elkeseríteni, mert mi itt a csajokkal azt valljuk, hogy amíg nincs piri, addig nincs veszve semmi... Szorítok Neked, hogy ott legyen a baba! Esetleg dokihoz nem mégy el???

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Elszórakoztatom magam, próbálkozom a képfeltöltéssel...
Ha sikerül, akkor ők a kutyáink...
Balról jobbra:
Butch, Vito és Bertus Nyanyus....


http://gallery.site.hu/d/3699291-2/DSC_2127.JPG

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 

 
 

Hát nem egészen így gondoltam, de így is meg tudja nézni, akit érdekel.... :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Szia amy81!

Hétfőn felhívom és egyeztetünk időpontot, csak nem akartam eddig "bolondot" csinálni magamból.
Köszönöm a válaszodat; hát igen, a remény hal meg utoljára.

Mindenkinek sok (ill. elég egy is) pozitívat kívánok!
Vendég
 


Szerintem mindenképp menj el, ha másért nem legalább meg tudod vele beszélni, hogy tud-e valamit mondani a rendszertelen ciklusodra.
Biztosan hamarosan nekünk is lesz zebránk... :D
Az eső babád mennyi idős? Fiú, vagy kislány?

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Lyndee: örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Titkon sejtettem én..... :D
Amy: nagyon szépek a kutyusok! Azért néha majd írj kintről!
Kriszti: én sem tudok mást mondani, amíg piri nincs.....

Kép
németh
 
 


Négy éves a kisfiam, Petinek hívják. Nem akartunk túl nagy korkülönbséget a gyerekek között, de ez most már sajnos meghiúsult.
A mensim mindig rendszertelen volt, most fogjuk megpróbálni beállítani, csak a gyakorlati kivitelezés nehezen valósul meg. Egy cikluson keresztül bizonyos napokon kellene bemennem a klinikára vér- és vizeletvizsgálatra, de segítségem nincs nagyon a hétköznapokon (ovi).
Vendég
 


Lyndee!!! Hatalmas gratula!!!!!! :D :D :D Látod, pedig volt időszak amikor már fel akartad adni!!! De azért még maradsz velünk is ugye?

Mindenkinek további szép hétvégét!!!

Kép
Kép
tabati
 
 


Lyndee itt is hattalmas nagy gratula.

Üdv az új csatlakozónak.

Én jelentem péntektől hivatalosan is kismama lettem egy RÓZSASZÍNŰ kiskönyvel ami remélem meghozza a színe a kívánt nemű babát nekem.

Mikor kérdezte a védőnő hogy mennyi a ciklusom napba? Én mondtam neki hogy 40-45 napos. Erre ő:és teherbe esett így is???!! sőt úgy hogy ugye január 29-én volt a vetélésem és rögvest az azt követő ciklusba estem teherbe. Szóval nem volt még meg azóta és nem si lesz még pár hóig .

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Lyndee:Gratulálok neked! :D
Reggeltől már halványan barnázgatok,úgyhogy már biztos meg fog jönni,csak akkor már végre jönne rendesen.
Ez elég szar.hogy holnap már a 36.nap és mindig nem akar rendesen megjönni,pedig clostis hónap volt.
Mikor a lányommal szedtem,akkor beállította 32.naposra a closti a ciklusom,most meg ez?!

Kép

Kép
syl100
 
 


Vera: annyira gratulálok! és nagyon drukkolunk a kislányért!!! :)

Lányok, szerintetek, ha a ciklus 15. napján (azaz ma...) barnázok és görcsölgetek, az lehet az ovu miatt, vagy kezdjek el aggódni.....
Együtt voltunk Azurammal, és utánna láttam ezt a barna pecsételést....
És nekem ilyen még sosem volt ciklus közben............... max a mensi végén............

Most fogalmam sincs mit higyjek..........

Szerintetek???

Syl: ne aggódj, hamarosan rendeződik a ciklusod, és minden rendben lesz..... :wink:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Halihó!

Megjöttem! Azért nem voltam tegnap, mert ott fogtak éjszakára!
Jelentem HSG-n túl vagyok! Minkét petevezető átjárható most már! A jobb oldalival nem volt gond, de a bal oldalon volt egy pici letapadás. Nem volt fájdalmas, inkább csak rendkívűl kellemetlen. Az egészben az volt a legrosszabb, amikor a doki a katétert felrakta a méhüregbe. Brrrr.... na az nagyon gáz volt, de túlélhető. Még egy picit vérezgetek, de azt mondták, hogy ez belefér, mert ki kellett tágítani "szándékosan" a méh szájat. A doki azt mondta, hogy a következő 3-6 hónapban nagy eséllyel indulhatunk a babáért! :D

Üdv az új csatlakozóknak, kívánom, hogy mielőbb kopogtasson nálatok is a gólya!

Vera:
Nagyon örülök, hogy eddig minden OK. Drukkolunk, hogy kislány legyen! Hátha ez egy jel, hogy rózsaszín lett a kiskönyved! :D

Kép
anda81
 
 


Szia Anda!!!
Örülök, hogy minden redben veled!!!
Akkor hajrá, és mindent bele................
Remélem együtt tudunk majd babázni.... :wink:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Oh, de hülye vagyok, hát elfelejtettem mondani:
Lydee:
nnnaaaaaaaaaggggggggyyyyyyyyyyyyy gratuuuuuuuuullllllllaaaaaaaaaaa!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Anda: nagyon ügyes voltál és aztán most hajrá!!!!
Vera: hű, rózsaszín kiskönyv! Nem semmi! :lol: Fiúk tudják már? Mit szólnak a tesóhoz?
Amy: szerintem ne aggódj, biztos ovu. Úgyhogy nagyon jól tettétek amit tettetek apával. :D
Lyndee: holnap várunk!
Nekem most már tuti, hogy holnap megint megjön, mert nagyon picit azt hiszem barnázgattam.

Kép
németh
 
 


Szépséges vasárnapot mindenkinkek! :D

Kép
anda81
 
 


Anda!

Látod, hogy nem is volt olyan szörnyű! :wink: Most biztosan szuper kedved lehet, mert most már elhárult az akadály!! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Lányok!

Csucsut már kiengedték a kórházból, valamelyik topicban meg is találtam és irtam neki, remélem közénk is hamar visszatér. Idemásolom, amit oda irt, remélem nem haragszik meg érte.

Sziasztok! Sajnos elkezdtem vérezni és görcsölnia férjem vitt be a kórházba ahol már vittek is az intenzivre. Sajna a jobb petevezetékemben volt a baba és 10X olyan nagy volt mint kellet volna hogy legyen a petevezeték. Többb liter vér volt a hasamban. De már itthon vagyok. A lelki részéről nem irok inkább. Köszönöm a sok drukkot.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Kinga: köszi, remélem én is, hogy ovu volt. Csak még sosem tapasztaltam ilyet....

Tabati: köszi, hogy hoztál hírt Csucsuról...... Anniyra sajnálom, ami vele történt, mielőbbi gyógyulást, és sok-sok erőt kívánok.... Azt hiszem, hogy ennek a lelki oldala sokkal nehezebb....

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok!
Megjöttem,nagyon sajnálom csucsut.Remélem mielőbb visszatér hozzánk szegény!

Még nem olvastam vissza,de lehet majd csak holnap tudok....

Felteszem az igért tesztemet :wink:


Kép

KépKép
lyndee
 
 


Amy:Mindjárt itt az utazás,nem izgulsz?

Anda:most már nagyon hamar sikerülni fog a babácska meglátod!Küldöm a gólyákat! :wink:


Tabati:most már ti követleztek! :wink:

Kinga:Mizu?Remélem nem jön meg neked sem!!!!!!!!!!!


Szilvi?Nagyon eltűntél!Gyere vissza közénk :cry:

Szerintetek mikor érdemes dokihoz menni?Mikor lát petezsákot,vagy szívhangot?
lyndee
 
 


Látjátok?Szerencsét hozott hogy elrepült a fejünk felett a gólya :lol:
lyndee
 
 


Sziasztok!

Tabati:
Reménykedem, hogy sikeres lesz a következő hónapok valamelyike! Igen, kicsit felszabadultabb vagyok, hogy kiderült ezen a téren minden rendben. Bízom benne, hogy sikerülni fog és minden OK. lesz! És abban is bízom, hogy mindenki aki babára vágyik meg fogja kapni az élettől hamarosan! :D :D :D

Lyndee:
Ez ám a tökéletes teszt! Nagyon gratulálok! :D

Kép
anda81
 
 


Igaza van andának!Mindenkinek sikerülni fog és még ebben az évben.
talán ebben a hónapban azért sikerült nekünk mert nem volt időnk nagyon a babára összpontosítani.Pörögtek az események körülöttünk.
Még most sem hiszem el hogy velem történik.nagyon óvatos vagyok,mert még a doki nem látott.Szívhangocska után fellélegezhetünk.

Pár nap múlva szeretnék még egy tesztet hogy erősebb lesz e.
lyndee
 
 


Lyndee:
Csuri hegyek, drukk Himalája!!! :D :lol: Minden rendben lesz!!!!!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Ismeretlenül is, de gratulálok akiknek sikerült a baba; és könnyű áldott állapotot és szülést kívánok nekik!

Nekem sajnos megjött, most eléggé magam altt vagyok, hisz ez már a sokadik és mindig beleélem magam, hogy ez lesz az én hónapom.

Nem baj, reményekkel fel s kezdődhet az újabb hónap!

Üdvözlet mindenkinek!
Vendég
 


Kriszti:nagyon sajnálom pirit! :cry: De meglátod ha majd nagyon nem számítasz rá jönni fog a baba!Kitartás!
lyndee
 
 


Kriszti:
Ne add fel! És ha elfogadsz egy tanácsot, addig ne éld bele magad a dolgoba, amíg a doki nem mondja, hogy pocaklakó ott van a helyén! Hamarosan el jön a te időd is! Bízz benne! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Csucsunak írtam a másik topicba, de itt is nagyon várom vissza.

Lyndee: nagyon szép a teszted!!! Gratulálok! Látod a gólyák jeleztek előre! :wink:

Krisztina: sajnálom, de fel a fejjel!

Nekem nem jött még meg, de egész nap olyan szarul vagyok. Hol hányingerem van, délelőtt lerohadt a fejem úgy fájt, most a derekam hasogat és kisugárzik a combomba is. De tuti meg fog jönni mert a hőm is teljesen lement, meg valami rózsaszínes beütésű dolgaim vannak. Csak akkor már jönne meg és haladnánk. :evil:

Kép
németh
 
 


Németh:
Kitartás!!!!! :D

Kép
anda81
 
 


Anda: köszi. Pár nappal ezelőtt nem gondoltam volna, hogy rimánkodni fogok, hogy jöjjön meg. :roll:

Kép
németh
 
 


Lyndee: gratulálok!!! Gyönyörű teszt!!!
Remélem hamarosan mindenki ilyennel büszkélkedhet!!! :wink:

Izgulni nem izgulok, csak nagyon várom.... Egész hétvégén mostam, vasaltam, meg azon agyaltam, hogy még mennyi mindent kell elintézni az indulásig....
Egy hét múlva ilyenkor már a Karib tengernél süttetjük a hasunkat!!! Már alig várom... :D 8)

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy:nagyon jó lesz nektek!Írigyellek ám de nagyon :lol:


Kinga:Remélem mégsem jön meg :wink:
lyndee
 
 


Lyndee: GRATULÁLOK!!!!!
mónika23
 
 


Mónika:köszönöm!Aranyos vagy!Látom azért olvasgatsz bennünket!Jó lenne ha többet jönnél :wink:

Ritt?

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Lyndee!

Akkor most hogy alakul a melóhelyen a dolog? Van valami praktika, vagy már aláirtad a felmondólevelet, vagy mit. Mert ha még nem irtd alá, akkor szerintem ne tedd, mert akkor nem rakhatnak ki! Ha meg igen, akkor is annyira szuperül alakultak a dolgok nem? Most akkor nem kell melóhelyet keresni, hanem koncentrálhatsz a babára! Amúgy szép kis csikocskát produkáltál! :wink:

Amy!

Nincs még egy kis hely a bőröndödben ahová még beférnénk a párommal? :lol: Jó lenne egy kis elő nászút! :lol:

Kinga!

Akkor most ha jól értem annak kell drukkolni, hogy megjöjjön és vége legyen szenvedéseidnek? :? Biztos? Ebből már nem lehet baba?

Kriszti!

Most pár nap piri, meg rosszkedv, de aztán megint jön egy ciklus reménykedés, ami viszont nagyon izgi. Aztán egyszer nekünk is eljün a várva várt csöppség! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Anda!

Még neked akartam irni, hogy irigyellek, mert tudom ez milyen jó érzés lehet. Fura példa, de én kozmetikus után szoktam azt érezni, hogy most aztán tiszta a bőröm, és csak úgy ragyogok az utcán. :lol: Na és elképzelted már, ahogy suhan a kiszabadult petéd, meg a kiskatona az átjárható petevezetődben és egyesülnek? :lol: 8) :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati:
Sajnos az első napon amikor visszamanetem dolgozni,az orrom alá dugták a felmondó levelet.Így aláírtam április 1-én....
Magam sem tudom most mihez kezdjek.
De még azt sem tudom hogy kitől kérhetnék segítséget ebben az ügyben,aki tényleg ért hozzá.
Mert ha már aláírtam akkor is megszűnik a munkaviszonyom jún4-el?
Mert most még munkaviszonyban vagyok és most lettem terhes,nem a felmondás után.

KépKép
lyndee
 
 


Figyu, párom hazajön este megkérdezem, mert ő talán tud segiteni, otthonosan mozog jogi területen. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:nagyon megköszönném ha megtennéd!Tényleg nagyon tanácstalan vagyok. :cry:

KépKép
lyndee
 
 


Meg lesz a megoldás, ne aggódj. Bár igy első hallomásra, hogy aláirtad, nem tűnik túl biztatónak, nade én nem értek hozzá egyáltalán. Meglátjuk, este rákérdezek. Szerintem meg nincs min aggódj, mert ha meg is oldódik most, ha visszamész babázás után, akkor a kötelező idő után úgyis újra megválnak majd tőled, ahogy igy mesélted, mi megy nálatok... :? és akkor kereshetsz újra állást nem? De mindegy, ne menjünk előre, mert lehet, hogy totál hülyeségeket hordok itt össze, mert egyáltalán nem értek hozzá. :oops:

Kép
Kép
tabati
 
 


Látom a vonalzód! :wink: Nagyon aranyos! A nyuszi hozta a babát ugyi? :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:én amiatt aggódom hogy ha munkanélküliről mennék szülni nem járna a tgyás és a gyed.és mint tudjuk a gyes az elég kevés.
És még mindig jobb lenne ha szülés után küldenének el mert akkor már több végkielégítést kellene nekik fizetni.
De én is attól tartok hogy már aláírtam és nem tehetek semmit.


vagy a nyuszi hozta vagy a gólya.szerintetek nagyon kislányosra sikeredett?mert a párom kifejezetten fiút szeretne,természetesen nekem teljesen mindegy. :D

KépKép
lyndee
 
 


Majd átvariálod, ha megtudjátok a nemét! :wink: Aranyos és kész! :D

Ezt a munka dolgot meg estére megtudom neked, ráér utána agyalni, hogy mi legyen. :wink:

Láttam már bejelentkeztél a decemberi topicba! Mit számoltál, mikor fog érkezni? És mikor mész dokihoz? Magándokid van? Mert akkor tuti nagyon fog ő is örülni, hogy ilyen hamar újra összejött! És a múltkori vetélés miatt nem kellenne minél hamarabb menned? Mert hallottam róla, hogy ilyenkor van, hogy adnak valami gyógyszert, hogy támogasság a terhességet. De lehet, hogy megint összekeverek valamit... :oops: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:Igen,szeretnék menni minnél előbb csak olyan időpontban szeretnék amikor már tényleg látja a petezsákot.5hét körül mondta amikor mentem a szövetteni eredményemért.
Vagy péntekre gondoltam vagy jövő hét hétfőre.majd még meglátom.
magán dokim van,kíváncsi leszek mit szól majd.Főleg hogy december 20-ra írta a neten a kalkulátor a szülés időpontját. :lol:
Így már tényleg nem tudom hogy a nyuszi,a gólya vagy esetleg a Jézuska hozza a picinket? :lol:

Előre is köszönöm hogy megkérdezed a párodat!Küldök érte egy szép szolnoki gólyát,pé-re oda is érnek :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Kinga!Hol vagy? :roll:

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: gratula!!!!! Vigyázz magadra!!!

Lányok, én azt hiszem eltűnök egy időre. Legalábbis írogatni nem nagyon fogok. Történt pár dolog és most lelkileg helyre kell rázódnom!

Mindenkinek szurkolok!!
Vendég
 


Na látod az jól jönne! Gólyát ide! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Szilvi:Ezt nem teheted velünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De mi a baj?

KépKép
lyndee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: