Új privát üzeneted érkezett!

laptetőőő,és az LH-m lemaradt

Kép
vedresandi
 
 


Andikám: ezt kívánom: Kép :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Szép estét!

Kis gazfickóm alszik, ma egyedül voltunk/vagyunk, apa Siófokon leledzik. :( De ha minden igaz, egy óra múlva kb hazaér. :D

Kati, sajnálom, tiszta szívből szorítottam nektek. Ha van kedved, felugorhatnál valamikor, szívesen látunk egy kis vigasztalásra. :wink:

Kismamik, hogy vagytok? :lol: Bettike, várom a képeket! Coca, egészségedre!
Én ma baconos csibemájat ettem kukoricás rizzsel. :wink: Hozzá házi retket és kivit. Ja és gesztenyepürét csokival leöntve. Meg előtte husilevest. :oops: Meg egy kis fasírtot. :oops: :oops: Meg sütit is. :oops: Olyan étvágyam van, mint még soha.

Athiz, igen, szopizik Lali, kizárólag, nem is kap anyatejen kívül mást, és féléves kora előtt nem is akarok hozzátáplálni. Imádom amúgy a szopit, pedig eléggé horror módon indult, sebes mellbimbó, vérhólyagokkal, kevés tejcsi, üvöltő gyerek, tápszer, hasfájás tőle, ááááááááááá borzasztó volt, de megoldottuk. :wink:

Andi, szupi, új ház!!!!!!!!!!! Én is akarooooooooooooooook!!! Sok boldogságot!!!

Babim, nem adom neked örökbe Lalit! Tudod, miért nem? Mert hamarosan neked is lesz, és akkor nem lenne igazságos, hogy neked kettő, nekem meg egy sem! :wink: Piri, mennyé Babimhoz!!! :lol: :wink:

Gaby??? Rég volt erre.

Boni, hogy álltok a bababútorokkal, babakelengyével? Vettetek már valamit?

Kép
szilcsi
 
 

 
 

Jó reggelt!

Andi, két hét múlva ilyen hcg-t kívánok neked!! Na jó gondolom a halványabbal is kiegyeznél. :D Gratula az új házhoz! Hol fogtok lakni? Gondolom nem bánod az újpalotai panelrengeteg elhagyását?

Szilcsi, oylan szép baba Lali. Hogy sikerült a tejet gyarapítanod?

Baba, piri hozzám jött 2 nappal hamarabb, de ígérem hozzádküldöm tovább. :D

Szezso, sajnálom a - tesztet. És elhiszem h még a lombik gondolatától is ki vagy! Én is ki lennék, bár mindent a babáért!

Snufi, mikor tesztelsz? Tesztet akarunk,tesztet akarunk,tesztet akarunk,tesztet akarunk!!!!! :D

Ma megyek vásárolni, főzni fogok, muskátlit ültetni, és fodrászhoz is megyek! :D

Kép
kata05
 
 


Hű lányok, kedden volt egy hete hogy nem írtam :shock:
Melóvóóót meg ilyenenk :oops: (Bettike édes, vagy hogy rámkérdeztél :) ) néha bekukkantottam, de írni nem volt energim

Klara nagyon örülök nektek :)

ÉS AZ ÖSSZES POCAKOSNAK :)

Velem semmi extra, még 2 hét az újabb HPV eredmény :?
Röpül ám az idő, csak győzzem kivárni :D

Snufika!!!! drukkkk!!!

Puszi mindenkinek

Szezsó, Kati sajnálom :( (nem feladni!)
sonjus
 
 


Még jó, hogy egy vessző így össze tud kuszálni egy mondatot :oops:
Szóval Bettike! édes vagy, hogy rámkérdeztél!
Nha
Most rohanás van tovább, ölelek mindenkit!
sonjus
 
 


Most keltünk ki az ágyból :oops:

Kata! De jó, hogy ilyen sziőorkázóan jó kedved van! :lol:

Sonjus! Akkor pihed jól ki magad. Adataidat ellenőrizd Te is a táblában - mostantól én vagyok a táblaőr - Kati elment egy kis "szabira"

Kép
zölddisznó
 
 


Itten vok! :lol:

Tesztelni hamarabb a kiírt időpontnál nem szándékozom...

Sonjus: Snufi is hiányolt!!!!

Kata: én begúniát fogok ültetni mindjárt.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Én meg nem ültetek semmit :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Ma egész nap csavargyár! Vásárlás (2 kismami felső), anyáéknál főzés, most mosok és jönnek barátnőmék is!

Csak feldobom a 3 képet és versenyt hirdetek!!!

Ki lát többet és melyik képen? :lol: (Jó elemzést!) :wink:

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, lehet, h. tévedek, de jól látom a bal alsón, hogy fiú?
Soha nem látok semmit uh képeken :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bettike, nagyon édi, én mindegyiken jól látom a picúrt. :)
athiz
 
 


Athiz, nem is várnék mást egy gyakorló anyukától:)
Bettike, tündéri amúgy a képeken, sosem láttam jobban látható uh képet.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönjük! :oops:

Babim! Az UH-s nő még nem tudta megmondani, de remélem az igazság szól belőled! :lol: :wink: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike: cukorborsó a béjb!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Jó reggelt!

Vivicitta. Az idén először nem futok, csak kísérek.

Kép
zölddisznó
 
 


Snufi, már számolom vissza a napokat a tesztedig.

Coci, szép napot! Pihenj sokat!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors helyzetjelentés. Este az ügyeleten kötöttünk ki, nagyon sűrűn keményedett a pocim és Balkót sem igazán éreztem mozogni. Aggódtunk, ezért bementünk a klinikára. Egész éjszaka ctg-re voltunk kötve és közben kaptam egy lightosabb infúziót, de az nem igazán akarta csillapítani az összehúzódásokat, ezért kaptam egy erősebbet. Az már hatott :D Szerencsére, a babák jól vannak és én sem helyre jöttem egy kicsit. Papíron már bent fekszek, de mivel nem volt igazán szabad ágy és Db-i vagyok, ezért hazajöhettem. Holnap megyek vissza a dokimhoz és megbeszéljük, hogy akkor mi legyen, maradjak-e bent végleg, vagy elég ha bejárogatok a vizsgálatokra kb. két hétig, mert utána muszáj lesz befeküdnöm.

Megyek pihenni, szigorúan feküdnöm kell.

Pussz!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva! Huh! De szerencsére minden oké. Hát, ha fekvés, akkor fekvés. Szólj, ha valamiben segíthatünk! És maradj egyben!!! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Szilva, ++++++++++++++++++++++++++pihenj.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Szilva: én azt mondanám egy ilyen után, hogy jobb (biztonságosabb) lesz bent a kórházban, mert ha még lesz ilyen "rohamod" azonnal infúzióra kötnek...örülök amúgy, hogy minden oké, ha fekszel még nagyon sokáig kihúzhatod... :wink: (itt a kórházban a lábaknál meg szokták emelni az ágyat, így is kisebb a teher a méhszájon...)

Snufi: nagyon drukkolok, iszonyúan szeretném, ha sikerülne Nektek ez az inszem!!!!!!!!!!!!!!!

Bettike: nagyjából sikerült kivennem a bébi arcát a képeken :-D
ahaaaaaaaa, szóval fiút szeretnétek :wink:

Andi: gratula a házhoz, és a pozitív LH tesztekhez! :-D

Kata: Ti most akkor inszemezni fogtok? (bocs ha már írtad :oops: )

Babim: piri még nem talált meg?

Coca: jó kísérést! :-D

Boni: puszillak! :-D

Athiz: köszi a zebrát! :-D

Nekem ma 2.cn. Holnap este hívom a dokit a folytatás/(befejezés?) miatt...Az inszem után közvetlenül meg bejelentkezünk Tapolcára, ha jól tudom a rendszert, akkor a köv. ciklusban már indulnak is a vizsgálatok.
Mindjárt megyünk matracot venni az ágyunkba, mert a régi már recseg-ropog és a hátunkba állnak a rugók :lol:

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, a zebrámat kirúgom, mert berúgott, és nem talált el hozzád! :twisted: Kellemes matracpróbálgatást! :wink:

Szilva, remélem, még bent maradnak pár hétig a babócáid, csak ijesztgettek, próbálgatják "szárnyaikat", és anyuci idegeit. :wink:

Snufi, szorítoooookkkkk!+++++++

Baba, köszi, egy gyakorló anyuci is láthat 0-t a UH-os képeken, végülis nem vagyok szonográfus, bár annyi bizonyos, imádom nézegetni ezeket a képecskéket! Rossz belegondolni, h többé nem nézhetem a saját babáimról (legfeljebb amelyek már régebbiek). :roll:

Cupp
athiz
 
 


Szezso: köszi.

Szilva: pihizz sokat!!!!!!!

Babim: nem voltam gépnél, bocs! :oops:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Szezsó! Na majd az új matracon!!! :wink:

Snufi! %%%%%%%%%%%%%%%%

Szilva! Ha be is kell menned, akkor is szívesen szórakoztatunk ám téged odabenn. Naggggyon fini húsleveseket is tudunk csinálni, meg kompótot, meg viszünk fagyit, meg banánt.... Tényleg szóljál!

Kép
zölddisznó
 
 


Kép
Kép
...és ma 7 db gólyát láttam a Margit-szigeten!

Kép
zölddisznó
 
 


...jajj a kismamákat nem frissítve raktam fel. Bocsi!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Hú extranyűgös napunk van, tegnap lefeküdtem éjfélkor, Lali kelt fél kettőkor, aztán négykor, aztán hatkor,vissza sem tudtam altatni utána. Mindketten hullák vagyunk. :roll: Bár a kis gazember aludt két órát délután, de nagyon kééééééééééééész vagyok. 8)

Kata, tejszaporítás: baromi nehéz volt!!! Laktoherb tejserkentő tea+ Hipp Natal szoptatós tea napi 5-6 bögre, kb két liter ásványvíz plusz gyümölcslé, leves minden nap. Lalit hagytam addig cumizni a cicin, amíg jólesett neki, nem vettem le 10-15 perc után, volt, hogy egy szopi alatt megnéztünk egy filmet dvd-n,és végig cicin volt. Eleinte másfél óránként szopizott, adtam is neki, ahányszor csak kérte. Ha este elaludt, hajnalig nem kelt fel, én viszont éjjel is fejtem szorgalmasan kb három óránként. Eleinte sebes volt a cicim, sokszor sírtam szopi közben, de tudtam, miatta muszáj. Horror volt a szoptatás, utáltam!!! Ha a törölköző hozzáért, potyogott a könnyem. Sokat segített a hűtőbe tehető zselés mellpárna. Most el sem tudom képzelni, hogy eljön az az idő, amikor már nem szoptatok. :lol:

Bettike, nagyon jók a képek, tisztán kivehető mindhármon a törpi. :lol: Most akkor nem BébiBetti, hanem BébiBettiPárja? :lol:

Boni, meddig tervezel dolgozni?

Szilva, vigyázz magadra, jó lenne kihúznod legalább még 5-6 hetet. Mennyi magnéziumot szedsz?

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok, hazaértünk!

Szilcsi még enm vásásroltunk, majd június ban.. mégghátravan a nagy lakásfestés! de a komód az nyerő
:wink: ami a munkáűt illeti, lehet hogy már nem dsokáig, mert most id visszamentem és megint fája atorkom, mert egy csomóan betegek voltak...

Édes LAlibaba ilyen is tud lenni:? na majd ha szopitanács kell, híllak! :lol:

bettike, nekem olyan a térlátátsom, én simán azt látom a 2.kéen, hogy öl a baba az egyik keze a fejénél van, a másik leengedve... :oops: másik kettőn fekszik a drága.. de alényeg,hogy gyönyörűűűűűűűűűűűű! :lol:

Szilva vigyázz magatokra! :lol:

Andi azta Lhteszt!

Klarissza :lol:

TEsó ejnye bejnye megléptél? :wink: +++++++++++++++

TEsó, KAtám virrág elültetve?

Zöldi megbocsájtok...

Szezsó megértelek, és ölellek!

BAbim piri húzzon feléd!

Sonja hará jó eredmény!

Athiz :lol:

NEm tom kihagytam e valakit ha igen nem direkt! őt is szeretem! :lol:
Vendég
 


Snufi! Gyere!++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
zölddisznó
 
 


Tesóóóóóóóóóóó++++++++++++++++++++++++++++++!
Vendég
 


sziasztok.

snufiiii+++++++++++++++

Az en tesztemen meg mindig latszik a tuszorepi,iszonyu halvanyan de latszik.kezdem nagyon utalni.Holnapra remelem kiurul.

Kép
monyo83
 
 


Snufiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, már türelmetlenek vagyunk!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezso, Piri szivat. Barna és elég egy tisztasági!Torkig vagyok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Itt vagyok, helló!


De ha "csak" azért vártatok, mit teszteltem, akkor sajnálom, de nem teszteltem. Majd holnap.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


ok, akkor holnap reggel 5-kor hívjalak??? :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim: meg ne próbáld!!!!!!! :twisted: :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


akkor majd én hívlak! :wink:
Vendég
 


...én meg 4-kor! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Monyó! Semmit sem erősödött?

Kép
zölddisznó
 
 


Én meg jól kikapcsolom a telefonom! :lol: :lol: :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


coca,nem:(de ezt sem ertem hogy nekem mert mutatja meg ki.ha a szuri napjat is beleszamolom akkor mar 11nap.

Kép
monyo83
 
 


Snufikám, inkább izzítsd a teszted!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Monyó! A szuri napját nem kell beleszámolni, így 10. nap. Elvileg akkor még kimutathatja. Nézd csak szorgalmasan tovább, hisz még csak a 8. DPO.

Kép
zölddisznó
 
 


coca akkor oke.meg belefer.10dpon vagyok.
mult penteken kaptam a szurit es szombaton repedt.

Kép
monyo83
 
 


Monyó! Egy kis matek. ha szombaton repedt, akkor az 1. DPO vasárnap, 2. DPO hétfő, ...9. DPO ma. De ha pénteken kaptad a repiszurit, akkor csak 36-48 órával később repedtél. Vagy nem a repiszuritól repedtél.

Kép
zölddisznó
 
 


a pairomra igy van irva.
pentek delelott 10ora repiszuri,szombat este 8ora egyuttlet.
Mindig tanul valamit az ember en azt hittem hogy a repedes mar 1dpo.
akkor vegulis raerek meg csikosodni :lol:

Kép
monyo83
 
 


Monyó! simán! Drukkolok! +++++++++++++++++++++

Kép
zölddisznó
 
 


koszonom.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Snufi, drukkolok, milyen tüneteid vannak?

Szezso, a hsg-től függ.

Boni,a virágok elültetve és gyönyörűek.

Monyo, Coca jól mondja a 9. dpo-n vagy, szóval még bitang erős 2 csíkosod lehet. :D

Baba, pirit küldtem nekem már nem volt szükségem rá. :D

Voltam ma vért vetetni.Háromnegyed órát szenvedett velem szegény asszisztens nő, de meg van és nincs lila folt.. Utánna kaptam tőle Raffaelót. :D

Kép
kata05
 
 


Kata! Jeeee! Raffaelló :lol:

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?