Új privát üzeneted érkezett!

Csöppke, nekem a 36. héttől ajánlották, de majd jövőhéttől kezdem el, mivel nem kaptam még, na meg a magnéziumot sem mertem még abbahagyni (pedig elvileg azt is most kellett volna), hogy még kihúzzam ezt a hétvégét itt bent melóban :roll: :)
A homeos bogyókat is jövőhéten kezdem...

És már csak 20 perc, és go home :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Emi - Nagyon édes Lili :)
Alíz is mostanra érte el a születési súlyát :)

Akkor ezek szerint nálatok is van olyan, hogy sűrűn, pár óránként mellre teszed?
Én most olvastam egy szoptatási tanácsadó füzetben, hogy az első hetekben érdemes tartani ezt az igény szerinti szopit, utána lehet irányítgatni, húzni .. hogy 4 órát ellegyen utána ..
A gyerekorvos viszont azt mondta, hogy 3 óránál sűrűbben ne nagyon .. de én nem fogom sírni hagyni, meg cukros vizet sem adok neki ..
Inkább a füzetkében leírtak szerint csinálom :)

Éjjel 4,5 órát rendszeresen alszik .. az azért nem rossz, nem?

Kép
szösszenet
 
 


Bár tegyük hozzá, hogy mindenképp szeretném kihúzni májusig :oops: :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 

 
 

Sziasztok!

Bebe, gyönyörű baba Apor :)

Zsuzsa, nem semmi pocakod van!!! :) De ugye a lányodnak a fejkerülete volt 42 cm? :):):):):):) Tényleg jó nagy volt!!! Nekem Bence 32-es, KAta 35-ös fejkörfogattal született.

Köszönjük a jókívánságokat, kb 6 óra volt mire kicsit feléledt a gyerek, msotmár játszik. Előtte csa kfeküdt, meg aludt. MOstmár tudom hogy jobban van :) Csak remélni merem, hogy KAta nem kapja el...

Prüntyi megint randalírozik odabent, iszonyatosan fáj amit művel... már 1 órája....biztos érzi a hidegfrontot.....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 16:40-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 16:40-kor.
Vendég
 


Emi! Gyönyörű a kislányod! :D Végignéztem a képeket. És nagyon ügyes, hogy már visszahízott a születési súlyára. :D

Nici! Tényleg, írtad, hogy ma dolgozol. Hát... nem irigyellek. Ugye mostmár hagynak pihenni?

Csöppke! Én végül úgy döntöttem nem iszom teát. Sem most, sem szülés után. Sohasem voltam oda érte, de mióta terhes vagyok, csak rosszabb. úgy 5 hónapig attól rosszul voltam, ha a teafőző edényre pillantottam. :roll:

Zsu! Örülök, hogy jobban van Bence.
Látom visszaállítottad a régi vonalzód. Szerintem ez jobb, mert itt látszanak a gyerkőcök is. :)

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 16:40-kor.
Vendég
 


Lányok! Néztétek a Magellánt? Egyből Klarkáék jutottak eszembe. Bár az ővéké nem ilyen nagy műtét lesz, de mégis műtik. Annyira rossz érzés fogott el, ahogy a pici babát ott mutatták. Mennyit kell egy csöppségnek szenvednie, aki éppen csak megszületett.

Zsu! Remélem Bencén hamar átmegy ez a baci, és holnapra semmi baja nem lesz.
Igen jó nagy feje volt a lányomnak, az újszülöttsapka úgy nézett ki rajta, mintha svájci sapkát adtunk volna rá. Egyből a 2-es mérettel kezdtünk.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Bocsi lányok , de pár napig biztosan nem tudok aktívan része lenni a fórumnak...
Az a helyzet, hogy ma le kellett cuccolnunk a házunkba mindent, mert anyám festeni akarja a szobát, ahol voltunk...
Még nincs vizünk, de jövő héten bekötik.
szóval ma már itthon alszunk...a ház tele dobozokkal, egész nap pakoltam, holnap is...hát remélem, hogy nem szülök meg ennek hatására...eléggé kifárasztom magam, de muszáj csinálni...

Minden baba nagyon édes...és a mamáik is csinosak!!!
Legyetek jók, majd azért pihi képpen benézek , de nem ígérek semmit...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


[quote="nono26"]j írta:nono26obb ha tényleg vigyázok! Igazi mini terrorista kinézete lett! :D

:lol: :lol: :lol: Van benne valami, de nagyon édes mini terrorista! :D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Mary! Azért gondolom nem bánjátok, hogy át kellett költöznötök már ma. :wink: Sokkal jobb lesz ott nektek! Azért óvatosan pakolássz. Ahogy láttam az eddigi képeken, szinte minden kész van már a házatokban, tehát nem kell gőzerővel pakolászni. Minden meglesz, mire Bogi úgy dönt, hogy kibújik. :wink:

Nono! A második képen is aranyos Szonja. :D Itt nagyon hasonlít rád.

Zsuzsa! Én is néztem a Magellánt és pont ugyanaz jutott eszembe, mint neked.
Továbbra is mennek a drukkok Klarkáéknak!+++++++++++++

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 16:40-kor.
Vendég
 


Nono! Gondolom, hogy már sokmindenről megvan a saját véleménye, elképzelése és ezt véghezakarja vinni. :) Mint, ahogy a múltkor a cipőt kiválasztotta. :D De valamelyest biztos változik majd, gondolom kinövik majd ezt a hisztis korszakot. :) Úgyhogy most élvezd ki. :lol: :lol:

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Emi! Tényleg nagyon-nagyon szép Lili baba!

Nono! igaza van gumimacinak, nekem is épp az tűnt fel, hogy mennyire hasonlít rád, bár az apukáját nem láttam még.

Kép
blani28
 
 


Na már itthon, még elmentem vásárolni is... kész is a hullaszag :lol:

Gumimaci, óvatos vagyok azért, és mindenki nagyon rendes, és segítőkész, de persze hazugság lenne azt mondani, hogy nem fárasztó, 10 óra az 10 óra...

Nono, nagyon aranyos Szonja :) igazi kis csibész :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


No, el is húzok szunyókálni, mert holnap is hosszú nap elé nézek, igaz, holnap csak 10-19-ig vagyunk, 1 óra mínusz :)

További kellemes estét mindenkinek, és jó éjt!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Na én is benéztem még, megyünk aludni :) Kiv. vagyok lesz-e holnap is babánk :)

Azért jó poén lenne, 13.-án szülnöm :) (én január 13, kishugom 12.13, esküvőnk 08.13 :))

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Emi, Lili gyönyörű!!!! Mekkora a szájában még a cummancs, hihetetlen édes! :)

Nono, ez a napszemcsis kép jááááj :D :D Nagyon jó! Nagy egyéniság már most Szonja!

Zsu, hidegfront? :o Nemár... Én azt mondtam hogy a következő hidegfrontnál szülök.... :shock: :roll:

Kis sztorizgatás megint a Babyfunról: megjött az adapter, először kaptunk két ugyanolyat, nyilván nem volt jó, mert mint itthon kiderült jobb oldalra a jobb oldalra való kell, bal oldalra a bal oldalra való. OK, vissza, kicserél. Itthon kiderült hogy a hordozóra továbbra sem tudjuk rátenni, mert ahhoz kéne még egy alkatrész, amit rá kell csavarozni a hordozóra és arra tenni az adaptert és úgy a vázra. Mondtam a pasinak hogy nekem JÖVŐ HÉTEN cseréljék ki az egész cuccot egy olyan hordozóra ami kész. Nem fogok itthon barkácsolni. Elvileg holnap kicseréli, erre azért befizetek...

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok, örülök, hogy békés a hangulat.
köszi a dícséreteket.
Gyönyörű Alíz, Lili, Apor és Katalin baba:)
Nono Szonján meg nagyon nevettem. annyira menő:)

Én ma egész nap a szabadban voltam. Elmentem a férjem focimeccsére, rúgott is gólt:)
jó volt, csak a végén ltt hideg.
Utána pedig kimentünk Gödre egy barátjához és megnéztük a 8 hetes kis vizsláját.annyira édes.

elkezdett fájni a derekam és olyan, mintha menstruálnék.
fura. nekem már a doki is azt mondta be van illeszkedve a buksija. de én még nem készülök szülni. még lakást kell venni:)

lolka_zs
 
 


Jó reggelt!
Megint első?

Na tegnap meg volt a nagy romantikázás. Meg még ma is lesz egy kicsi. :) Csak most olyan síró-picsogó hangulatom van. Olyan fura, hogy már csak négyesben jövünk vissza ebbe a házba.
Ma pakolászok ezerrel, de este majd még benézek. Aztán majd ki tudja mikor legközelebb.

Babafotók nagyon édesek. Remélem nemsokára én is dicsekedhetek velük!

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt!

Nagyon édik a babafotók :D :D :D
és
Szonja is irtó vicces (rémisztő :wink: ) a napszemcsis képen :lol:

Kép Kép
celesztina
 
 


Kamilla, drukkolok nektek nagyon hogy minden rendben legyen! :) Elhiszem hogy fura érzés, reméljük hamar "elrepül" az idő amit bent kell töltened és utána már csak a boldogság otthon négyesben. :D

Kép Kép
szõlõ
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 16:41-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Mi is megjöttünk nst-ről.3,azaz 3 db mozgást produkált a kisfiam fél óra alatt.Hiába könyörögtem neki én is meg az apja is.A szülésznéni meg 4-szer rázta meg a hasamat. Esküszöm még a horkolását is hallottam.A szülész is ott könyörgött, hogy légyszi ne most aludj be!
Ennek örömére holnap is mehetek.Szerdán meg már úgyis be kell feküdnöm.
Most gondolkoztam rajta,hogy apával ez az utolsó kettesben töltött hétvégénk.
Megyek kocsit mosni!
Mindenkinek szép napot!

Kép
ágnes27
 
 


Zsu! Nálunk is jöhetne ma a baba, mivel a 13-as szám már családi hagyomány. (08.13. Petra születésnap, 09.13. esküvő, 10.13. párom szülinapja). Meg ma ünnepli unokanővérem lánya is a szülinapját. Mondjuk még bejöhet, hosszú a nap, és nem vagyok ma abban a szuper állapotban. De lehet, csak a fáradtság, mivel 1/2 3-tól voltak megint erős fájásaim 6-ig, amikor is szokás szerint szépen lassan abbamaradt. De most meg még meg kell várnom a lányomat, míg hazajönnek a színházból.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Szöszke,
Most még én sem foglalkozom azzal, hogy mit mond a gyerekorvos. Igény szerint szoptatok. Csak arra figyelek, hogy lehetőség szerint 30 percnél többet ne legyen egy cicin Lili.
Örülök, hogy Alíz is elérte a születési súlyát :) :) :) Ügyes kiscsaj!!

Nono,
nagyon édes a lányod mindkét képen!! Kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogja fogadni a kistesót. Igazi kis egyéniség, gondolom mindenről megvan a maga véleménye és amit kigondol, abból nem nagyon enged :)

Ági,
sajnálom, hogy nem sikerült a vizsgálat. Ettél csokit a CTG előtt?? Nekem az mindig bejött.

Kamilla,
kitartás! Amikor mi elindultunk a kórjázba én is azon elmélkedtem, hogy milyen fura lesz Lilivel hazatérni. Leírhatatlan érzés lesz, majd meglátod :) Addig is jó romantikázást. Nekünk erre pont nem maradt időnk apával :(

Szőlő,
Nem semmi ez az üzlet! Én már rég bepanaszoltam volna őket a fogyasztóvédelemnél.

Zsuzsa,
Kitartás neked is. Nem gondoltam volna, hogy ilyen sokáig húzod.

Zsuzsó,
még simán bejöhet neked is a 13-i szülés :wink: Hosszú még a nap :)

Lolka,
Bocs, de nem emlékszem, hogy hányadik hétnél tartasz. Ez a derék és menstruációs fájás nem hangzik túl jól. Szerintem pihenj le picit!!

Nálunk minden tök happy. A nővérem és a kislánya ma hazahúzott. Azt mondta, hogy most már menni fog egyedül is. Bár Lilivel eddig is a nap 99%-ban én foglalkoztam és a második naptól kezdve egyedül is fürdettem. Most itt szundít mellettem a babakocsiban :) Ma végre leesett a köldökcsonkja. Nagyon örülünk!

Kép
emi29
 
 


Szöszke,
még annyit, hogy a 4,5 óra tök jó. Lili képes háromszor felébreszteni éjjel :? Általában 1-kor, 3-kor és 5-kor kér cicit, pedig este igyekszem jól megetetni. :roll:

Egyébként ti vakuval készítitek a fényképeket?

Kép
emi29
 
 


Mary,
nagyon örülök, hogy már költözködtök. Azért vigyázz, nehogy túlterheld magad!

Kép
emi29
 
 


Mi is voltunk ma uhun, meg ctg-n, minden oké, fájások lightosak,, szívhangok rendben...A súlyuk: Mira 2645, Gergő 3035 gr...10 nap alatt híztak ketten 800 gr-t...és még 8 nap a császárig. :D Rákérdeztem a császár-vágásra, mondta, hogy nem, már kinőttük azt a kort, amikor hosszában vág, úgyhogy megnyugodtam. (Talán nem lesz akkora, mint Zsuzsáé, és akkor a nagy méret miattit is megússzuk :D ). Jövő héten ismét 2x megyünk ctg-re, aztán jöhet babázás..(Ha addig meg nem szülök...még el sem kezdtem pakolni, fogalmam sincs, hogyan kezdjek hozzá...)

Kép
babyteve2
 
 


Emi, meglepődnék, ha ez a bébi valamit úgy csinálna, ahogy szeretném :) Mondtam tegnap a páromnak, hogy biztos azért nem jön, mert nincs még kész az ágya :) Nos apjuk reggel hétkor nekiállt lecsiszolni, most lesz kész mindjárt, és akkor már csak gyorsan le kell kenni.... lehet utána megyünk is? :) Jó lenne :)

Amúgy semmi jele hogy szülnék, egy-két küsza fájás, és ennyi...

Pedig az éjszaka után nem gondoltam hogy egyben maradunk... :oops: :oops: :oops:
:lol:

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Ma látogatós napunk van/volt. Szinte minden barátunk mára jelentkezett be. :D Még látni akartak 2in1-ben. :D

Látom ma még nincs új baba. De hosszú még a nap és aki a 13.-ára pályázik... van még esélye.(Zsuzsák :wink: )

Kamilla! Nemsokára babázhatsz. És mindjárt dupla örömök. :D Drukkolok, hogy minden rendben legyen, és várom majd a híreket, képeket a picurokról. :D

Nici! Kitartást! Ebben a szép időben, ráadásul vasárnap, nem lehet könnyű dolgozni.

Szőlő! Ez olyan bosszantó, amit veletek művelnek a hordozóval kapcsolatban. :evil: Utánna kéne nézzetek, hogy milyen jogok illetnek meg benneteket, milyen törvény van, és felkészülve menni legközelebb abba a boltba. Már írtam, hogy mi is több hónapot szenvedtünk amíg megkaptuk az ágyunkat, és akkor tudtunk valamit elérni, amikor felhoztuk a panaszkönyve, törvényeket és telefonálgattunk ezerrel a nagyfőnöknek. Így néhány óra alatt megoldódott a 3 hónapos problémánk. Iszonyúan bosszantó volt. :evil:

Nono! Ismerős a helyzet. A férjem iskolában dolgozik, egész nap beszél és beszélnek neki. Én itthon vagyok egész nap egyedül és hallgatok. Mikor hazajön, ő nyugalomra csendre vágyik, én meg akkor beszélek ki mindent magamból. :lol: :lol: :lol:

Ágnes! Érdekesek ezek a babák. Az enyém is pont akkor tud a legjobban aludni, mikor nst-n vagyunk. Előtte, utánna nagyon aktív. Bár az utolsó alkalmakkor nekem bejött a csoki, nem kellett sokat költögetni. :D

Emi! Ne aggódj, biztos egyedül is menni fog Lili ellátása. Ahogy írtad, eddig is inkább te rendezted. Úgy telik az idő, már több, mint 2 hetes. :)

Babyteve! 10 nap alatt 800 g? :D Szépen fejlődnek a babáid! Érdekes, hogy tudnak ennyit hízni, ketten akkora helyen. :D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Zsuzsó,
nem csodálom, hogy már szülni szeretnél. Óriási a pocakod :)
Szorítok!!!

Kép
emi29
 
 


Gumimaci,
Tényleg nagyon gyorsan telik az idő. Engem most az idegesít, hogy nem vihetem ki a teraszra. A védőnő azt mondta, hogy fokozatosan kell szoktatni a kinti levegőhöz. Tegnap 5 percet álltunk az ajtóban, ma 10-et, ha elérjük a 20 percet (kedden) akkor kivihetem picit. Szívem szerint már most kitolnám, olyan szép az idő, de félek, hogy ha tök véletlenül valami baja lesz, akkor én leszek a hibás :(

Kép
emi29
 
 


Emi! Én nem tudom, de az biztos, hogy minden védőnő és minden orvos mást mond. Nem tudom, hogy én hogy fogom majd csinálni, most úgy gondolom, hogy ha jól leszek, már 2 hetesen sétálunk. Hisz a babakocsiban, felöltöztetve, nem lehet baja. A kórházból is a levegőn hozzuk majd haza. Az sem árt neki. És tényleg nagyon szép az idő.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Emi,
Most milyen súlyban van Lili?
Nekem azt mondta a gyerekorvos 3 kg és 3 hét után vihettem ki Danit!
A köldökcsonk helye milyen Nálatok? Nálunk kedden esett le, de néha kicsit piros a széle, gondolom a pelenkától. Illetve még kis valamik vannak benne, de holnap a védőnőnek megmutatom...Én még kezelem alkohollal.
Amúgy mi is szépen fejlődünk súlyban, tegnap 2,96-ot mértünk. Ma meg megette az első 100 gr-os adagját :shock: :shock: :shock:

Pocakosok,
Kitartás, menjetek sétálni, olyan szép az idő kint.
Amúgy aki szeretne már szülni, a lépcsőzést próbálta? Szerintem nálam az is segített beindítani a folyamatot...

Szép napot!
1Bambi

Kép
1bambi
 
 


Csöppke,
Én a betöltött 36. hét után kezdtem inni a málnalevél teát, naponta fél litert.

Kép
1bambi
 
 


Még annyi,
hogy szép képeket láttam, gratulálok mindenkinek!

Kép
1bambi
 
 


[quote="emi29"]G írta:emi29umimaci,
Tényleg nagyon gyorsan telik az idő. Engem most az idegesít, hogy nem vihetem ki a teraszra. A védőnő azt mondta, hogy fokozatosan kell szoktatni a kinti levegőhöz. Tegnap 5 percet álltunk az ajtóban, ma 10-et, ha elérjük a 20 percet (kedden) akkor kivihetem picit. Szívem szerint már most kitolnám, olyan szép az idő, de félek, hogy ha tök véletlenül valami baja lesz, akkor én leszek a hibás :(


Emi, Dominó 10 napos volt, amikor hazahoztuk a kórházból, másnap már sétáltunk kint. ;) Március végén. Szép idő volt, pont olyan mint most.
Nincs szél, nincs eső, nincs pára. Én biztos kivinném. A kocsi teljesen védi :)

Kép

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Bambi! Kitartok. :lol: :lol: Igaz, nem is érzem nehéznek, még mindig. Annyi energiám van, hogy nem tudom mit kezdjek vele. Éppen most a vége fele.... :roll: :D
Siettetni nem akarom a dolgot, de ennek ellenére kipróbáltam a lépcsőzést, bár akaratom ellenére. A kórházban ugyanis a legtöbb alkalommal nem működnek a liftek, így 6-7 emeletet mászok meg fel-le mostmár hetente kétszer is. De nem volt rá hatással eddig.

Csöppke! Dominó itt pár napos baba? Olyan szép, és milyen békésen alszik! :D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 16:42-kor.
Vendég
 


Bambi,
Lili a tegnapi mérlegelésnél volt 2910 gramm. 100 grammot még sosem evett, viszont 90-et már többször pl. az előző etetésnél is.
Látom, nálatok sokkal gyorsabban történnek az események, mint nálunk. Lilinek még csak most esett le a köldökcsonkja. A köldöke egyébként nagyon szép, nem piros, nem véres. Ettől függetlenül azért még én is kezelem alkohollal.
Egyébként, te leírtad már a szüléstörténetedet? Kíváncsi vagyok, hogy mitől indult meg nálad ilyen hamar a szülés.

Nono,
Kitartás!!! Még jó lenne, ha legalább egy hétig nem születne meg a picur.

Csöppke, Gumimaci,
Én is hülyeségnek tartom, hogy két hétig nem lehet kivinni a picit. Gondolom, nem minden védőnő tiltaná meg.... Mindegy, ezt a két napot már csak kibírjuk valahogy.
Elolvadok a fiadtól Csöppke. 10 naposan is nagyon gyönyörű volt!!!

Kép
emi29
 
 


Sziasztok!

Nuska! Gratulálok! Sok boldogságot, és nagyon jó egészséget!

Kamilla! Kitartás a kórházhoz! Nem lesz az olyan rossz! Hamar mennek majd a napok, meg jó kezekben vagy egész nap! Ilyen - olyan vizsgálat, látogatók, beszélgetés a kismamákkal... és már el is ment a nap! Várjuk a híreket!!

Kérdés: Nekem ma kicsit hasmenésem van... :oops: :roll: bocsi.. de már többen is írtátok a vége felé, hogy nektek is volt. Szülni fogok vagy mi??? Pedig vasat is szedek, és attól mindig szorulásom szokott lenni!! Nincs sok kedvem enni sem. Most éppen teát kortyolgatok. :?: :?: :?:

Kép
gabo001
 
 


Köszönöm az nst-s tippeket.Én mindegyik előtt iszom egy kávét és eszek egy csokit.Sajna nem használ-akkor.De azért nem bánnám,ha már mehetnék szülni,mert félek a szerdai befekvéstől.

Kép
ágnes27
 
 


Emi, Szössz, Magika! Nagyon szépek a kislányaitok!!! És tényleg nem udvariasságból írom!!
Magika! Olyan jó olvasni, hogy ennyire jól vagy, és a gyerkőcök is milyen jól elvannak egymással! A fürdetős kép nagyon jó!!

Csöppke! Domino is egy angyal!! Szép arca van a kissrácnak! Töri majd össze a lányok szívét sorra!

Kép
gabo001
 
 


Sziasztok !
Debreceni kismama vagyok, májusra vagyok kiírva. Tudnátok ajánlani egy jó szülészorvost a Klinikán ?
golyaeva
 
 


Csajok,
egy pocakos kép két héttel a császár után :shock: :shock:
Kép

Kép
emi29
 
 


Na szép! Pont a laptetőre :roll: :roll:

Kép
emi29
 
 


Sziasztok

Emi, nagyon jól nézel ki!!!! Alig van pocid! :) Vagy te nem vagy vele elégedett?

Csöppke, Dominó úgy látom hogy már újszülött korában is gyönyörű volt. Nem semmi, ilyen szép, szabályos babaarcot. :D

Kép Kép
szõlõ
 
 


[quote="golyaeva"]S írta:golyaevaziasztok !
Debreceni kismama vagyok, májusra vagyok kiírva. Tudnátok ajánlani egy jó szülészorvost a Klinikán ?


Sajnos ebben én nem tudok segíteni.... Elég sokan vagyunk pestiek itt, nem tudom más debreceni kismami van-e... :roll:

Kép Kép
szõlõ
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?