Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Cupp

Köszönöm a drukkokat!
Megérkeztünk - Mindenhol tolattam előre!!!! :lol: :lol: :lol:

Nagyon megkínozták a páromat, azt mondta hogy hogy ide nem jövünk többet... :( de ő erősködött hogy mindent egy nap alatt akar lerázni...jó hogy ilyen gyorsan túl vagyunk mindenen!

Bumi - Eredmények - antitestek: holnap 6 után kell mennem a laborba értük - elküldik postán a körzetibe. A vizelet és bacitörletek a csütörtökön 3-kor. Ami nagyon jó, mert 6-ra van a konzi és így egy kalapalatt, egy utazással megoldjuk az eredményeket, a két Uh-t és a konzit is!!!!

Neked mennek a drukkok ezerrel!!!!

Breni! - Mi ez a nyugottság nálatok?? Pihenőt tartotok, vagy időpontra vártok?
Szal nem műxik a FER14... :?: :roll:
Hogy érted azt hogy nálatok nem hatásos semmi sem??

Többiek?
tea77
 
 


Most veszem észre, hogy nem állítottak órát még a babaneten....
:shock:
tea77
 
 


Breni!
Örülök, hogy nyugisak vagyytok. Ez kell a babához!



Tea!
Drukkolok, hogy minden jól alakuljon!Egyébként én is 3.dpon vagyok!
:wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi egyre jobban,csütörtökön varratszedés után megy a férjem dolgozni.Már tök jól van.

Tea,szegény urad!Remélem,csütörtökön mondanak nektek valami okosat!Mi pedig megkérdezzük ezt a Ferulantot,hogy érdemes-e szedni.

Nekem ma jött meg,már reggel görcsökre ébredtem :evil: mostanában előre fáj egy kicsit.Na,mindegy,nem panaszkodom,lényeg,hogy megint pontos volt,úgyhogy már nem rágom a kefét a hormoneredmény miatt.

Bumi,szépen csordogálnak a napok...nagyon izgulsz?
Vendég
 


Bumi :D
+++++++++++++++++++++++++++++

Zsó :D
Örülök, hogy jól van a párod!
Nem túl korai ez a munkakezdés? Nekünk azt mondták, hogy 6 hétig ne csináljon szinte semmit - sőt lehetőség szerint egyáltalán semmit - az esetleges szövődmények elkerülése miatt.
Vendég
 


Bumi!

Pihengess és jó ágyazást! :wink:

Zsó!

örülök, hogy jól van párod, de én is korainak tartom! Varratszedés után sokkal jobb lesz, viszont fennáll az veszélye, hogy szétnyílhat a varrat! Bár függ a munkavégzéstől is! :roll: Apjuknak ilyenkor durrant be a golyója nagyjából, még bármi lehet!

Tea!

Drukkolok, hogy jó eredmények legyenek!

Cherry!

Ti is most volatok ugye? :roll:
Vendég
 


Lányok,
arik vagytok,hogy aggódtok,de a férjem ülőmunkát végez,a doki megengedte neki,hogy dolgozni menjen.
(Amikor engem műtöttek 11 nap alatt 3x,én is mászkáltam,amikor jól voltam,igaz,az nem hasi seb volt....)
Vendég
 


Sziasztok!

Nemsokára indulok apa eredményeiért...

Bumi - Ténleg együtt haladunk-.... :wink: de te SIKERREL ezuttal!!!

mmzsó, névtelen (?) - Köszi a drukkokat....

Nálam semmi új a nap alatt....valamiért tojcsit találok még mindig a bugyingómon.... :shock: :?: :roll:
tea77
 
 


Tea,
hát ezt nem tudom,miért lehet... :roll:

Gröni,te mit csináltál?Törölted magad?Miért???Remélem,minden rendben Veled! :shock:
Vendég
 


Csajok!

Hirtelen felindulásomban döntöttem úgy, hogy elhagyom a babanetet! Nem gondoltam rátok, a többi a topikra sem, annyira vérig lettem sértve! De már nagyon megbántam, hisz ez az egész egy ember miatt van.....Szerencsére nincs baj, emiatt nem lépnék le!
gröni
 
 


Gröni!
Mi történt?
Remélem nem idegesítetted feleslegesen magad!

Zsó!
Az orvos tudja. Ha ő engedi dolgozni, akkor menjen. Nálunk a férjem cipekedős munkát végez, ezért maradt otthon tovább.

Tea!
Lehet mégse volt meg a pé?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Ne tünj el kérlek!Mi történt?Az iwiwről is törölted magad?:(

Kép
breni
 
 


Breni,
Gröni tűnt el,nem Bumi :wink: de már meg is került szerencsére :wink:

Gröni,örülök,hogy újra itt :lol: úgy megdöbbentem tegnap...

Cherry,veletek mi a helyzet?Már tök jól van ám a férjem,szóval így utólag nem volt vészes...ezt biztatásnak szántam :wink:

Tea,várunk ám az eredményekkel!

Bumi, :roll: :roll: izgulok ám érted!
Vendég
 


ÚÚÚÚÚ TÉNYLEG,ELTÉVESZTETTEM,NE HARAGUDJATOK CSAJOK!
GRÖNI!ÉN IS ÖRÜLÖK,HOGY VISSZAJÖTTÉL ÉS GRATULA A KISMAMÁNAK!!!!!!!!!!!!

NE HARAGUDJATOK AMIÉRT NEM JÖVÖK,DE OLVASLKA BENNETEKET ÉS NAGYON SZORÍTOK MINDENKINEK!!!

Kép
breni
 
 


JA ÉS MÉG NEM JÖTT MEG,DE NEM HISZEM HOGY BÁRMI LENNE,CSAK HÁT SZOKOTT 1-2 NAPOT IDE-ODA UGRÁLNI A CIKLUSOM.

Kép
breni
 
 


Breni!

Én nagyonn drukkolok nektek! Hátha most jött össze a baba!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Megjött!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk!
Hétfőtől ismét dolgozok, amitől most pokolian el vagyok fáradva.
Nehéz visszaszokni, viszont a kollégáméknak vasárnap megszületett a 2. kislánya. Nagy az öröm.
Apa holnap megy uh-ra ó, vérvételre és konzira az altatóorvossal (végszükség esetére, ha nem várt komplikáció lépne fel műtét alatt). Pénteken műtéti időpontot kérünk, ha minden lelete rendben lesz.
.
Breni :D
Sajnálom pirit :(

Zsó :D
Örülök, hogy már jól van apa.
Vendég
 


Breni,én is sajnálom :( ti most spontánoztok,vagy lesz inszem,nem egészen vagyok képben :oops: de ha rosszat kérdeztem,bocs :oops:

Cherry,
drukkolok egy mielőbbi műtétért,el se tudod képzelni,micsoda megkönnyebbülés lesz mindkettőtöknek! :wink:

Tea,
hol vagy,mizu????
Vendég
 


Breni!
Sajnálom a pirit!

Gröni?

Cherry!
Nekem se volt kedvem dolgozni menni. :wink:

Zsó!
Férjed hogy van? Majd jelentkezz varratszedés után.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Spontánozunk.Nem kérdeztél rosszat!
Hanyadik napon vagy?

Köszi csajok,nem vagyok szomorú!:)

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Megvan két eredmény, de nem tudok rajtuk elingázni....
Mindegy. Ma megyünk még két Uh-ra és végre lesz konzi is, ma megtudjuk hogyan tovább....izgatott vagyok eléggé. Délután 1-kor indulunk és 8-9 kor este érünk haza.

Gröni! - Ilyet ne csinálj velünk..... :( Nehogy elmenj kismamink!!!
Cupp!

Bumi! - Nálad hogy áll a bál??? Érzel valamit? Mikor is tesztelsz?
tea77
 
 


Breni,
én kérdeztem és köszi a választ :wink: .4.napon vagyok,de nem is számítottunk semmi jóra,hisz csak most volt a műtét...

Bumi,
itt vagyok,ragyogok,kint van a varrat,minden rendben.Fél év múlva nézik a huncutkákat,gyarapodtak-e.A doki ajánlotta a Fer14-et,úgyhogy kipróbáljuk.3 hónapig kell szedni napi 2x1-et.Az ára elég húzós,de úgy döntöttünk,ezen nem múljon!Lehet ám,hogy nagy humbug az egész,de az ember annyira mindent meg akar próbálni,nem?

Tea,
gyere este,mondd el,hogy mit mondtak,nagyon izgulok értetek!

Gröni,remélem,jól vagy :wink:
Vendég
 


mmzsó!

Köszi, én is izgulok értetek és most olvastam a neten, hogy esetetekben gyakran ajánlák ezeket a készítményeket és segítenek is!!!!!!!!! :wink: Hajrá!
tea77
 
 


Mmzsó!
Ne hari,de úgy tűnik mostanában ez van.Mindig másnak írok mint akinek szánom. :shock: :?
Úgye te kérdezted hogy nekünk miért nem jó semmi sem?Mármint a férjemnek.

Kép
breni
 
 


Közbe visszaolvastam és Tea kérdezte. :oops:

Kép
breni
 
 


Csajok!
Mostmár értitek miért nem jövök sűrűbben????Írni is elfelejtettem. :roll:

Kép
breni
 
 


A zöldségek-gyümölcsök jelentése (Egy kis érdekesség!)

A sárgarépaszelet olyan mint az ember irisze, a szemre jó!

A paradicsom belseje olyan mint a 4 szívkamra, jótékony a szívnek!

A szőlő formája, olyan mint a szívé: szív és vér vitalizáló hatású

A dió olyan formájú mint az agyvelő, most már tudjuk, hogy három tucat neuro-transzmittert tud képezni, amely segíti az agyműködést.

A vesebab segíti a vesék működését.

A rebarbara, kínai kel, zellerszár olyanok mint az emberi csontok, és ezek csonterősítők: 23 %-uk natrium tartalmú úgyanúgy mint a csontoké.

A padlizsán, avokádó, körte a méhet és méhnyakot erősíti. Ma már tudjuk, hogy hetente 1 avokádó kiegyensúlyozza a hormonszinteket, megakadályozza a súlyfelvételt terhesség alatt és a méhnyakrákot. Miért? Egy avokádót a virágzástól pontosan 9 hónap érlel érett gyümölccsé. 14 000 növényi hatóanyag mindegyik gyümöcsben.

A füge telis-tele van magokkal, mint a herék. Spermaszámot növelő hatásáról ismert.

Az édesburgonya alakja hasonlít a hasnyálmirigyre, amely segít kiegyenlíteni a glikémiás indexet a cukorbetegeknél.

AZ olivák erősítik a petefészkek működését.

A grépfrút, narancs, citrusfélék hasnolítanak az emlőkre, amelynek elfogyasztása az emlők nyirokrendszerére jótékony hatást fejtenek ki.

A hagymák alakja olyan mint a sejtek formája. A mai tudomány bebizonyította, hogy a hagyma minden sejtet képes megtisztítani a mérgező anyagoktól és tisztítja a könnycsatornákat.
breni
 
 


Szia Breni!
Látom ma bepótolod a hiányzást! :lol: :lol: :lol:

Tea!
Mikorra mentek a dokkerhez?


Zsó!

Mi sok csodaszert kipróbáltunk, de eddig még semmi nem segített. A FER14-et még nem próbáltuk, de Breniék ige, és nekik nem használt. Ráadásul nagyon drága, és ahogy néztem az összetevőket (Breni volt olyan kedves és leírta egyszer), elég kevés van benne mindenből.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsó :D
Köszönöm szépen a drukkokat!
Már túl vagytok a varratszedésen is, nagyon szuper. Mennyibe kerül ez a Fer14, megnézted már?

Gröni :D
Mindegy mi történt, mi kíváncsiak vagyunk rád!
Elvégre most te vagy a mi PÉLDAKÉPÜNK, akit követni kell!!!!!!!!!

Tea :D
Veletek mi újság?
Ha tudsz, írjál! Kíváncsi vagyok.
Vendég
 


Nemcsak megnéztem,már meg is rendeltem!Hát egy havi adag 9300 pénz,x3,mert 3 hónapig kell szedni+1100Ft postaköltség :shock: kicsit lehúzós,remélem,használ :roll:

Bumi,nem vagyok az a típus,aki bedől minden hülyeségnek,de a doki ajánlotta,ezért megpróbáljuk.Sosem fogjuk megtudni,hogy ha emelkedik a sejtszám,azt ennek köszönhetjük-e és milyen mértékben,de én azt mondom,ennyit megér,hál'Istennek ki tudjuk fizetni.

Breni,nem én kérdeztem,de ha elmondod,engem is érdekel,de csak ha nem vagyok indiszkrét :oops:

Gröni,hogy mennyire igaza van Cherrynek:pár napja történt:a férjem csendben mélázgat az ágyon,egyszer csak megszólal:"szóval 3-ból 28?és mikor is lett terhes?"de ezt minden bevezető nélkül. :wink: Mély nyomott hagyott benne Ti történetetek és tényleg példakép vagytok!Szóval gyere légyszi legalább néha,és kíváncsiak is vagyunk rád,a fejleményekre!

Tea,várunk a hírekkel!Hol olvastad,amit írtál nekem?(hogy erre a problémára javasolják és segíteni szokott)?
Vendég
 


Bumi!:)

Mmzsó!
Nálunk is kiderült a herevisszérsérv,ezért meg is műtötték,a doki azt mondta valószinű ezért ilyen kevés a spermaszám.Kiderült hogy a műtét nem használt,kaptunk egy csomó vitamint,de attól sem javult a szám.A doki azt mondta nincs mit tenni ennyi van és kész.Mi ezt el is fogadtuk.Nincs szervi és hormon baja sem.
Azt nem tudom hogy mennyire vagy képbe,engem PCO-val műtöttek és sövénnyel.Előtte 40-50 naposak voltak a ciklusaim.Mostmár majdnem napra pontosan megjön már több mint egy éve,egyszer szedtem clostyt.Ennyi röviden.
Kérdezz nyugodtan

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Kérdezni szeretnék tőletek. Hallottatok már olyat, hogy a nőgyogyi elküldi Apát prosztatavizsgálatra? Bocsi, ha nagyon amatőr vagyok, de olyan képtelenségnek tűnik ez nekem. Spermatológián voltunk, ott minden ok.
Köszönöm ha válaszoltok.

Kép
németh
 
 


Szia,Németh!

Biztos van ilyen,mondjuk én eddig úgy tudtam,hogy ha prosztatagyulladása van valakinek,az a spermamintából már kiderül,vagyis a gyanúja....de hát nem értek hozzá.Nem mondta a doki,hogy miért van erre szükség?

Breni,
értem,köszi a választ.És nem is gondolkoztok inszemben vagy lombikban?

Lányok,hű de eltűnt mindenki :roll:
Vendég
 


Gröni,többen is érdeklődtek utánad,mert aggódnak.Remélem,nem baj,hogy megírtam,hogy ide már írtál :oops: részleteket nem írtam,csak,hogy jól vagy... :roll:
Vendég
 


Mmzsó: köszi a választ. Azt mondta, hogy azért kellene a vizsgálat, hogy hátha azért nem esek teherbe, mert gyulladás van Apánál. :roll: De én sem értem, mert a spermatológia kifejezetten jó lett.
Gröni: én is aggódom miattad! Jól vagy?

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Végre gépközelben.... :oops:
Köszönöm hogy gondoltatok ránk...
A pőárom Uh-ja nagyon jó lett, nincs prosztat-gyullasád, nincs hereviszér. Átjárhatóak az utak. Ennek nagyon örülünk!!!!!!!! Nem kell műteni!
A terápiát antibiotikumokkal kezdjük...ez 20 napig tart. Majd konszult és jönnek az "erősítők". Sajnos nem mondta hogy milyen gyógyszert szeretne majd felírni...kivárjuk ezt a 20 napot.
3 hónap "serkentők" alatt fog telni, majd seregszámlálás....

A párom kifejezetten jól érzi magát az E-vitamintól!!!! Sokkal több életereje van. Most hogy újra szedni kezdte, valósnak tünt ez az észrevétel!!!

Gröni!!! - Cupp! Te vagy a reményünk!!!! Kérlek írj nekünk!!!

Bumi! - Babaragacs ++++++++++++++++

Breni! - Ezekszerint most nem jártok kivizsgálásra....Jó néha pihentetni a témát! Addig drukkok a spontánhoz! ++++++
A helyreált ciklushossznak pedig HÁROMSZOR HURRÁ!!!

Zsó! - ugye, milyen aranyosak tudnak lenni, amikor elméláznak a babadolgokon és látnak reményeket a párocskáink!!! Annyira meg tudok hatódni akkor....
Sok sok enerdzsííí apának!!!!!
A FER14 -ről amit írtam, nem tudom már hol találtam, de majd visszakeresek. Ha metalálom, belinkelem neked...

Cherry - Köszi neked is hogy gondolsz ránk...
Ti megkaptátok tegnap a műtéti időpontot????
Szurkolok hogy minél előbb sorrakerüljetek.
Nálunk 2012-re lehet csak jelentkezni, ilyen hosszú a várólista....ezért is örülök hogy párom ezt megúszta...
De nálunk meg ki tudja hol a bökkenő?! Láthatatlan....ez sem nagyobb vigasz, sajnos....

Puszi csajok, megyek főzőcskézni....!
tea77
 
 


Zsó!

Persze, hogy nem baj! :wink: Férjed már dolgozik? Hogy megy neki?

Kinga!

Apjukot is nőgyogyi küldte, igaz nem prosztatavizsgáltatra! Nekem is fura volt, de jól tette! Nem tom mé' fontos a prosztatavizsgálta, mi olyanon nem voltunk! Ha jól telejsített párod, akkor nem értem! :roll:

Bumi!

Mikor esedékes a teszt? Olyan, mintha ezeréve nem jártam volna itt! Nem tok senkiről semmi!

Reni!

Sajnálom! :( Jó, hogy írtad ezeket, mostantól nem almát, hanem körtét eszek!

Tea!

Nálatok most mi lesz?

Cherry!

Lehet, hogy rosszul emlékszem, voltatok valamilyen beszélgetésen, vizsgálaton, ugye? :roll:

Lányok!

Nagyon jólesnek a kedves szavaitok, szeretlek benneteket! Jól vagyunk, már nem hányok, hasam sem feszül! Mintha nem is lennék terhes! :roll: Ha minden igaz jövőhéten műtét, de legkésőbb utána héten! Nem mondom, hogy nem fosok, de mindent a babáért! Van egy pici esély a vetélésre, mint minden ilyen beavatkozásnál, de a doki még ilyennel nem találkozott, nem hallott róla! Ez megnyugtat picit!
gröni
 
 


Gröni: köszi, én sem értem akkor, ha te sem. :lol:
Nyugodj meg, rendben lesz minden!

Kép
németh
 
 


Kinga!

Főleg, hogy ha emlékezetem nem csal, ilyen esetben hátulról vizsgálják a pasikat! :shock: Nem kéne ilyennek kitenni, ha nem muszáj! Bár egyszer nekik is el kell kezdeni az ilyen fajta vizsgálatokat, de ráér mikor megvénül! :lol:
gröni
 
 


Sziasztok!

Néha beleolvasgatok ebbe a topicba és szeretnék csatlakozni hozzátok.
Mi már egy éve tervezzük a kistesót. Én már voltam mindenféle vizsgálaton. És most tán úgy néz ki nem én vagyok a hunyó.
Apával voltunk katincs vizsgálaton. Nagyon jók lettek az eredmények, csak neki nem folyósodik el, hanem egybeáll az egész hadsereg. Kapott rá acc-t, egy hónap múlva megyünk újra megnézetni őt. És van neki is kétoldali visszere. Javasolja a doki műteni, de még halogatjuk, mert a doki azt is mondta, hogy ha nem lenne a visszér akkor a katincsok alapján azt mondaná, hogy szupi minden.

Kinga: apának is megnézte a prosztatáját a doki, mert elvileg lehet ott is gyulladás, ami nehezíti a kiskatincsok dolgát. Gondolom ezzel egy időben megnézik a katincsait is.

Tea: ha jól emlékszem nektek is ajánlotta a doki a fer14-et. Nekünk is ezt javasolta a doki, de irtó drága. Sajna mi most ezt nem engedhetjük meg magunknak, főleg mert nem tudjuk használ-e. Olvastam sok fórumot és valaki azt mondja igen nekik használt, valaki meg azt hogy nem használ. Úgyhogy mi ezt most kihagyjuk.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Gröni,
köszi,jól vagyunk,semmi gond a munkával,jól bírja.Egyedül azért a ggódik,mert a sebénél a hasán van egy kemény ödéma,a doki azt mondta,fel fog szívódni.És én is ezt mondom,mert úgy emlékszem,nekem is volt a varrásoknál ilyen.
Nagyon drukkolok a műtétedhez meg a további hónapokhoz!Gyere a hírekkel ám!

Kisvirág,
üdv köztünk!De jó,hogy nincs nagy gond nálatok!Mi az az acc?Csak nem az a köhögés elleni por,ami a torkunkban lévő váladékot higítja???Ezt adják spermahigítónak is?? :shock: Jé!!!!

A Fer14 tényleg nagyon drága,mi megrendeltük,de nekünk feleannyi kiskatonánk van,mint kéne,szóval muszáj mindent megpróbálni és most ki tudjuk fizetni.Az más kérdés,hogy soha nem fogjuk tudni,ha jó lesz az eredményünk,az mennyiben lesz köszönhető ennek a készítménynek...(mert nekünk műtét is volt,ha olvastad).Szép magyar neve van a kisfiadnak :wink:

Kinga,
én a helyetekben azért elmennék.Apukám már volt ilyen vizsgálaton,és mivel nem volt baja,nem fájt,azt mondta,kellemetlen,de ki lehet bírni :roll:

Bumi,te szép csöndben izgulsz,ugye? :wink: mikor kell tesztelned?
Vendég
 


Zsó: köszi az üdvözlést. Igen olvastam, hogy a párodat most műtötték. Hát igen az sose fog kiderülni, hogy a műtéttől vagy a fertől lesz több katincsotok, de mindegy is, az a lényeg, hogy javuljon az eredmény!!! Drukkolok nektek!
Igen a közönséges acc 600-at szedi apa. Mivel ez nyákoldó, és a doki azt mondta, hogy ez jó spermahigító is, mivel valahol az is egy nyákos cucc. Én is nagyot néztem mikor apa mondta, de a papírra is ráírta a doki. :) Remélem ez használni fog.
Amúgy az eredményünk 58 m/ml, összesen 290 m/minta. Ebből 45,75 m/ml mozgó, és 12,25 m/ml mozdulatlan. Gyors mozgású 42 % lassú 31 % egyhelyben mozog 21 %, nem mozog 6 %

Gröni: milyen műtéted lesz? Csak nem méhszájzáró? Drukk, hogy minden ok legyen!

Kinga: te most clostizol is? Vagy most abba pihi van?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Csak azért nem értjük az egészet, mert a katincsokkal minden rendben, sőt még meg is dícsérték apát.
Viri: most nem clostizok, mert lett tőle egy cisztám. Most épp a teaivászatot akarom elkezdeni, meg dokit is fogok váltani.
Mmzsó: azért ez megnyugtató.

Kép
németh
 
 


Kinga: sajnálom a cisztát. A menzesszel elmúlt, vagy még most fog kiderülni? Nekem is az lett a clostitól. :( Miért akarsz dokit váltani?
Én is ittam a teákat, de nekem a palásttól olyan erős mensim lett, hogy inkább abbahagytam.
Most kérdeztem apát, hogy mit mondott neki a doki a prosztatára. Azt, hogy a prosztata nagyobbodás impotenciát és termékenységi zavarokat okozhat. Szerencsére apának ok volt az is. Remélem nálatok is okés lesz.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Üdv Kisvirág, Németh!


Sziasztok Lányok!

Bocs, hogy csak most tudtam jönni, de pénteken jkonfrencia volt, hétvégén meg édesanyáméknál voltunk. Most sincs sok időm sajnos.
Rólam annyit, hogy valószínűleg a hét második felében tesztelek. Előbb semmi értelme nincs, mert mint tudjuk képes vagyok halvány csíkot pisilni, aztán meg mégis jöna piri. De a hét vége felé már tuti erősebb csíkot kell lássak.
Bár igaz ami igaz, semmit nem érzek. Most valahogy nem is igazán reménykedem. Ez van.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Viri: nem múlt el a mensivel, de kisebb lett. :roll: Azért akarok dokit váltani, mert már nem bízom annyira benne. Lehet, hogy csak azért, mert amúgy is rossz passzban vagyok ebben a témában, de szerintem az létkérdés, hogy maximálisan bízzon az ember a dokijában. Meg nem utolsó sorban nagyon drága is.
Bumi: drukk a teszthez!!!!

Kép
németh
 
 


Jól meggondolva ezta prosztatavizsgálatot én sem értem.
aminket el se küldtek oda,mert kiderült,hola a bibi,nem keresték tovább.És nem tudom elképzelni,hogy a gyulladásnak e legyen nyoma az ondóban,hisz a prosztata váladékát is tartalmazza...

Lányok,nekünk tegnap volt az 1.házassági évfordulónk :wink:
Vendég
 


mmzsó!
Gratulálok az évfordulóhoz!Ünnepeltetek??? :wink: :)

Kép
breni
 
 


Köszi,Breni!
Persze,voltunk vacsorázni,utána sétáltunk kicsit,de elverte az eső.
Nagyon jó volt. :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: