Új privát üzeneted érkezett!

nem akarsz hamarabb tesztelni?
Vendég
 


Az az igazság hogy a múltkori piri délelőtt jött 9 óra felé.És általában reggel szokott.Így fel voltam készülve reggel hogy ha felkelek már jön is.
De a múlt hónapban is a 30. napon jött meg ,de én azt betudtam annak hogy amikor barnáztam bevettem egy szem utrot,amit nem kellett volna.Így az eltolhatta a ciklusomat.

Még nem tesztelnék,mert még mindig nem bízom benne hogy piri elkerülne.Attól függ mikor volt ovum.

Mert emlékeztek hogy 3 napig is pozitívnak láttuk igaz a harmadik napon halvánnyabb volt,de ha csak egy napot is csúszott a pé-m akkor piri is csúszik.

KépKép
lyndee
 
 


Viszont tegnap előtt nagyon görcsöltem,már azt hittem mindjárt megjön és azóta nem görcsöl a hasam.
Pedig nagy munkában vagyunk és eléggé ki vagyok fáradva.
Tegnap egész nap takarítottam+főztem.
ma meg festünk többek között én is.És nagyon el vagyok fáradva.
Máskor már egy kis futás is meghozta pirit.

Eldöntöttem,szombatnál előbb nem tesztelek.Félek a csalódástól!!!! :oops:

KépKép
lyndee
 
 

 
 

És még ma is megjöhet,messze van még a nap vége :?

KépKép
lyndee
 
 


Most megyek vissza festeni,később leszek!

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!Én még ide nem írtam eddig,csak olvasgattalak titeket.Lenne egy kérdésem:a 33.napon vagyok,ebben a hónapban kezdtem el szedni a clostit,szóval még nem jött eddig meg,tesztelni szombat reggelig nem akarok,mert nem akarom elsietni.Na szóval,már jó pár napja olyan krémes a folyásom szerintetek ez mire utalhat?Valakinek ezzel kapcs.-ba tapasztalata?

Kép

Kép
syl100
 
 


Szia Sziszko!

Köszöntelek közöttünk.Sajnos én ebben nem tudok segíteni mert nekem még nem volt szerencsém a clostyhoz.
Egyébként hány napja késik?
Esetleg ha tudod mikor volt pé-d....?

a folyással kapcsolatban sem tudok segíteni. :cry:

KépKép
lyndee
 
 


Szia,Lyndee!
Elvileg holnap kellene megjönnie,de nem tudom pontosan.Múlt hónapba 37.napra jött meg,azelőtt 32.-re.A pé.-met sem tudom mikor lehetett!

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko:3-4 napot még várj mert még megjöhet később is.Ha 4 nap múlva sem jön meg akkor csinálj egy tesztet. :wink:

A pé-det azért kérdeztem mert pé+14=ciklus vége.

KépKép
lyndee
 
 


Sziszko: szia, én egy hónapig szedtem a clostyt, nekem eltolta a ciklusomat, meg a pé-met is. A folyást nem tudom...

Lyndee: mennek a drukkok ezerrel!

Még mindig nincs hír Csucsuról? Egész nap rajta jár az eszem.

Kép
németh
 
 


Kinga:Köszi a drukkot,rám is fér. :lol:

Én is csucsura tudok gondolni,annyira sajnálom.És annyira örültem hogy sikerült neki és tessék.... :cry:

Azt hiszem ma már költöznek és 16-ig nem lesz netük.

KépKép
lyndee
 
 


kinga:neked 2 nap múlva nem fog megjönni :lol: :lol: :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Igen, tudom, hogy szegények ráadásul ma kezdik a költözést. Várom, hátha Nita tud valamit, de eddig nem írt...
Remélem igazad lesz a pirivel kapcsolatban. Bár egyáltalán (na jó egy kicsit talán) nem reménykedek.

Kép
németh
 
 


Tessék reménykedni! Tudod most már a gólyák is megérkeztek :wink:

Tabati mizujs?

KépKép
lyndee
 
 


Szerintetek mikor jöhet haza?

Kép
németh
 
 


tabati?

KépKép
lyndee
 
 


Nem, Csucsu a kórházból.

Kép
németh
 
 


Tabati gondolom csak későn.

Kép
németh
 
 


csucsu lehet holnap már hazajöhet.Nem tudom hogy milyen beavatkozása volt. :roll:

KépKép
lyndee
 
 


most írta nitácska hogy délelőtt megműtötték csucsut és még az intenzíven van.és puszil mindenkit

KépKép
lyndee
 
 


Igen, én is láttam. Én is puszilom Csucsut!

Kép
németh
 
 


Köszi Lyndee!

Kép
németh
 
 


No, szerencsére akkor ahogy olvasom már Csucsu is túl van a nehezén. (legalábbis testileg... :roll: )

Képzeljétek, ma délután azt hittem megjött, mert egy kicsit barnáztam. Azóta viszont semmi. :shock: Na ez vajon megint mi lehet? :shock: talán holnap megjön, vagy még ma este? De ha mégis babás vagyok, akkor a doki szerint nagyon korai, hisz nem látott semmit, akkor tuti a mensi előtt egy nappal eshettem teherbe. :shock: Hiszen máskor nem voltunk együtt a fertőzés miatt. Vagyis előtte igen, de akkor már látszódnia kéne valaminek. Nos! Ezek szerint ha mégis babás vagyok, akkor két héttel el leszek csúszva a mensimhez képest, és akkor ez a barnázás lehet beágyazódás nem? Mit is mondtatok, mikor van a beágyazódás? Lehet a 7. napon, vagy az még túl korai? Érdekes dolgok történnek a testemben mindenesetre... :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Egyébként Csucsu rosszul lett és így derült ki a dolog? Mert ha jól emlékszem ma ment volna dokihoz....

Kép
Kép
tabati
 
 


Halihó!

Csucsu:
Nagyon sokat gondolunk rád!!!!!

Lányok, ha lehet holnap rám is gondoljatok kicsit, mert meg lesz a HSG! :shock:

Kép
anda81
 
 


anda:persze hogy gondolunk rád,ügyes legyél és bátor!Egy lépéssel előbb leszel a babához. :wink:

tabati:bármi megtörténhet....a beágyazódás pé után lehet 6-7-8-9....minnél később ágyaz a baba a pé után, annál kevesebb az esély hogy megmarad.tehát ha neked a 7.napon ágyaz akkor az elég jó jel.De várunk még türelmesen! :wink:

Drukkoljatok nekem hogy holnap se jöjjön meg!

KépKép
lyndee
 
 


tabati:azt nem tudom hogy rosszul lett e csucsu,de azt tudom hogy barnázgatott.A teljes történetet nem ismerem. Még az előbb nem tudta mikor jöhet haza.

KépKép
lyndee
 
 


Anda: gondolni fogok rád!
Tabati: mész valamikor dokihoz? Drukk, hogy baba legyen a dologban.
Lyndee: neked is szorítok!
Lassan kezdhettek nekem is drukkolni, mert a vonalzómmal ellentétben bármikor ........... ki sem mondom mi lehet. :roll:

Kép
németh
 
 


Ma reggel sem jött piri.Hogy mi lesz ebből? :shock:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: remélem legalább neked sikeres lesz a hónap! Nekem szerintem legkésőbb holnap megjön. Fáj a hasam meg a derekam. Olyan tipikusan. :evil:

Kép
németh
 
 


Hát a barnázás a piri jele volt, már estére erősödött, ma meg Niagara! :lol: Nem monshatnám, hogy nagyon le vagyok törve, csak pont rosszkor jött, mert elég húzós a napom, és a pocim is fáj, bár nem vészes. Viszont tegnap este úhy fájt a fejem, hogy majd szétrobbant. Ráadásul nem is mertem gyógyit bevenni, mert akkor még nem tudtam biztosan, hogy mi ez a barnázás. :evil: Lányok, én olyan tipikus várandósságot szeretnék! Ne jöjjön meg, aztán mutassa ki a teszt, majd a doki lássa már a picit, halljuk a szívét, aztán egy zavartalan várandósságot, egy gyors szüléssel megspékelve. Nagy kérések ezek? :lol: Úgyhogy nem vagyok elkeseredve, mert túl bonyolult lett volna az eset egy babához, jobb ez így.

Anda!

Mi a helyzet? Túl vagy már rajta? Mesélj!! Remélem nem volt nagyon fájdalmas!!

Lyndee, Kinga!

Értetek még megy a szorítás!! :wink:

Csucsuról van hír?

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: :( Majd meglátod, sikerülni fog amire vágysz!

Anda: gondoltam én is rád, hogy mi lehet veled! Majd írd meg, hogy mit mondtak és hogy milyen volt.

Lyndee: remélem azóta sincs semmi!

Értem már kár szorítani, érzem, hogy meg fog jönni.Szerintetek ha a málnalevelet nem az első naptól kezdem inni, hanem csak később az baj?

Csucsuról én is várom a híreket.

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így bepofátlankodok, csak egy kérdésem lenne! Grönlandról tudtok valamit? Mert tudom, hogy itt sokat írogatott! Hozzánk (novemberiekhez) is tartozott, de most névtelenként szerepelnek a hozzászólásai! Történt vele valami? Tud róla valaki valamit? Előre is köszönöm ha tudtok válaszolni!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocs, hogy eltűntem, de bolondokháza van odebenn esténként, meg nincs időm gépezni... ugye értitek... :wink: :oops:

Annyira sajnálom, ami Csucsuval történt!!! Nagyon szorítok Neki, és remélem, hogy minél hamarabb túl lesz a nehezén...

Anda! Nagyon szorítok, remélem már túl vagy rajta, és nem is volt olyan szörnyű!!!

Lyndee: nagyon drukkolok!!!

Tabati: sajnálom, de ne add fel....... Biztos, hogy hamarosan teljesül az álmod!!!

Kinga: Azért még ne add fel, hátha mégsem lesz piri!!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok!Reggel teszteltem egy negatívat,ez van!Mégnincs semmi jele,hogy megakarna jönni,csak iszonyúan fáj a fejem egész nap,meg nyomott vagyok álmos.

Kép

Kép
syl100
 
 


Szia Syl!

Mikor kellene megjönnie?
Nekem az előző hónapban 11 napot késett..... gondolhatod... Szegény lányokat itt őrítettem.... :oops:
Aztán nagyon rosszul érintett, hogy megjött.... :cry:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Akíra: én nem tudok semmit Gröniről, de most már izgulok, hogy mi lehet az oka, hogy Névtelenként szerepel. Ha megtudsz valamit róla írd meg ide is légyszi!

Amy: kitartás a sok munkához, de lassan utaztok!

Sziszko: mikor NEM kellene megjönnie?

Kép
németh
 
 


Jóvanna.........
én is úgy gondoltam hogy semmiképpen sem kell mejönnie... :oops:

Hát igen, már csak az utazás éltet...
hétvégén imosok, összepakolok, hogy péntek reggel már csak fel kelljen venni a bőröndöt,és indulni....

Remélem hárman jövünk haza... :D

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


ma sem tudok gépelni....
Szóval mejönnie= megjönnie
imosok= kimosok....
bocsi.... 8)

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Most lépek egy kicsit, ki kell fésülnöm a kutyákat.... :shock:
De nagyon vároma híreket Csucsuról Andáról, Lyndeeről, és mindenkiről....

Írjatok Lányok!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Jaj Amy nem miattad írtam ám azt a nagy NEM-et!
Milyen kutyák?
Remélem én is hogy hárman jöttök haza! :wink:

Kép
németh
 
 


Hát a 34.napon vagyok,kb.most kellenne de pontosan nem tudom,mert múlthónapba37.-re volt azelőtt meg 32.-re.Azért is bizakodtam jobban mivel clostit szedek 1 hónapja.
Gongolom,ha nega lett a teszt bizti,hogy meg fog majd jönni.

Kép

Kép
syl100
 
 


Nekem a closti eltolta a ciklusomat, így a pé-met is. Esetleg, ha neked is ez van és később volt pé-d, akkor még nincs veszve semmi. A hődet nem méred?

Kép
németh
 
 


Németh:A hőmet nem mérem,mert a lányomat mikor akartuk egyfolytába méregettem ,de nem sokra mentem vele,lehet azért mert szájba mértem.Én nem nagyon jöttem ki belőle még utólag visszanézve sem.

Kép

Kép
syl100
 
 


csak egy gyors bekukk....egész nap festettünk.
Jól vagyok,nem jött meg!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ugy gondoltam holnap reggel lövök egy tesztet :lol:

majd később jövök,most elmegyünk bevásárolni.

KépKép
lyndee
 
 


itt is vagyok,látom nem írtátok tele az oldalt :lol:

Kinga:nekem is 3 nappal ezelőtt iszonyúan görcsölt a hasam meg a derekam,azt hittem mindjárt megjön aztán még most sem.
van még remény hidd el.


tabati:nem is tudom hogy most örüljek vagy sírjak?örülök azért mert megjött és így tisztázódott a helyzet.hidd el nem lettél volna nyugodt ha tudod hogy ugy lettél babás hogy előtte kúpot használtál.én sem merek semmi gyógyszert bevenni ilyenkor.
De hamarosan jönni fog a gólya! :wink:


Anda:már biztos túl vagy rajta majd gyere és mesélj!

Amy:Nemsokára utaztok,de jó lesz neked!Kintről is tudsz írni nekünk?

Sly:korai volt a teszt szerintem!

Akíra:Nem tudok semmit Gröniről,de ha megtudsz valamit légyszi írd meg!Köszi

Szilvi:Remélem nem keseregsz otthon?Tessék jönni nekünk írni!!!!!!
:lol:


Sajnos nem tudok semmit csucsuról,remélem jól sikerült a beavatkozás és lelkileg hamar talpra áll. :cry:

KépKép
lyndee
 
 


Holnap nem biztos hogy tudok jönni,inkább csak vasárnap.

Így a holnap reggeli teszt eredményét csak vasárnap tudom megírni.Mindenki szorítson!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: ezt nem teheted velünk!!!!!!!!!!!!! Egy icipicit sem tudsz jönni?
Drukk hegyek!

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy belekotyogok,ne aggódjatok Grönlandért,jól van,legalábbis pár napja még ezt írta nekünk a féfi meddőségbe...

Amúgy szoktalak olvasni Titeket és mindenkinek drukkolok!Hajrá! :wink:

Mmzsó
Vendég
 


na csajok elmondom az örömhírt,zebrás lett a reggeli tesztem. :D

csak emiatt szaladtam fel mert mindjárt elutazunk,holnap képet is teszek!Szép hétvégét mindenkinek!

KépKép
lyndee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: