Új privát üzeneted érkezett!

Donika :D
éjjel sosem szoktam.

én éjjel az ágyában hagynám, ha kaszinózik, akkor kaszinózik, Lili is csinálta kicsit. De azért idővel meg kell tanulnia, hogy van éjjel meg nappal.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jó reggelt! :lol:
Vendég
 


Jelentem barnázok :cry:
Tegnap rettentő kimerítő napom volt szellemileg és fizikailag is, azért sem jöttem. És ma reggel erre ébredtem :cry: Nem sok volt, de a lepedőn hagyott nyomot, meg később láttam a t. betétemen is. Szerencsére csak halovány barna, és nem piros, valamint görcseim sincsenek, és Csabi mozog rndületlenül. De... Tudjátok, azért ott a de. Úgyhogy vettem be MagneB6-ot, Rutascorbint, most lepihenek, és du. rendel az orvosom, mindnképp elmegyünk hozzá, hogy nézzen meg. Remélem addig nem erősödik fel.

Véda
Vendég
 

 
 

Véda nem lesz semmi baj, lehet neked is csak egy kis hámsérülés van a méhfaladon..az vérzett..Nekem is az volt..doki leecseteli...

Ölelelk és drukkolok, hoyg minden rendben legyen!
Vendég
 


Véda :?
Gyere majd, mesélj, mit mondott a doki!
Én is épp tegnap szóltam magamra, hogy vissza kell vegyek a pörgésből...

Pandus :P
Majd szólok, ha Apa csinál fotót, mert szerintem felteszem az iwiwre!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Véda :D
drukkolok, hogy semmi gond ne legyen!
pihenj addig.
Ha nem görcsölsz az már jó jel.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni,
Ok :wink:

Véda,
Pihi, pihi és pihi!!!!! Drukkolok, de minden rendben lesz!!

Dóri ma átfordult a hasáról a hátára kétszer :D Nagyon érdekelte Zsuzsi a zsiráf :lol: Kis ügyibogár :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Véda! Pihenj! Én is gondolok Rátok nagyon!

Kép
zölddisznó
 
 


Pandus gratulálok a kistornásznődhöz! :lol:
Vendég
 


Hogy eltünt mindenki! :roll:

tesóm most hívott, hogy még baldahint sem kell venni, meg rácsvédőt mert az is meg van nekik :lol: csak úgy potyognak a dolgok az ölünkbe! :wink:
Vendég
 


Boni :P
Nekem is van egy tündéri jó tét lelkem és nem is családtag 8)

OFF
Lányok :P
Egy csipetnyi tavasz Nekteka kertünkből... s most elsősorban Védának!
Kép
Kép
Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


jaj de gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű!!!

ja és családon kívül is már sokan felajánlották a dolgokat.. nem győzök kamillázni :lol:
Vendég
 


Nem akarok túltengeni, majd időnként teszek fel ilyen szép képeket, ha nem baj :oops: Még csak 1 éves a kertünk és számomra egy csoda 8)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni nagyon szép kis kert! én kiváncsian várom időnként a képeket! :lol:
Vendég
 


...
meg rácsvédőt mert az is
...

hihi, ez aranyos...ez az, ami megvédi a rácsot a baba fejétől? :lol: :lol: :lol:

Fanni! Természetvédelmi őröket ne engedj azért a kertetekbe! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Boni :P
Jajj, de jó :D

Coca :P
Miért? :shock:

Pandus :P
Fent van a kép az iwiw-en, a kezdőképem!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Mert a 3 virág közül 2 szigorúan védett. :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


A leánykökörcsin?
Kertészetből rendeltem :D Tavaly még csak 1 nyílt ki, idén mind3! Gondolom ez már a nemesített fajta! A hóvirág is védett, mégis lehet kapni... csak kicsit néz ki másképp, mint amit az erdőben lehet látni!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Ha kertészetből való, az más! Minden "bűnödet" megbocsátom.

Kép
zölddisznó
 
 


Bizti? Pedig van még...
Nem adtam fel tegnap a bogyókat :( itthon maradt... Hétfőn vagy kedden megyek postára... :oops:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


:twisted: ... na jó, vicceltem :wink: ráéééééér

Kép
zölddisznó
 
 


Megjöttünk :D
Gombás fertőzés irritálja a hüvely nyálkahártyáját, és ez okozta a tüneteket. Méhszáj zárt, hosszú. Csabi jól van, és még "rám" is nézett a UH monitroján, és ettől olyan, de olyan melegség járt át! Teljesen megnyugodtam :D
Kaptam egy gélt, és másnaponta Candibene.
Nagyon jól esik, hogy gondoltatok rám. Fanni :D nked külön köszönöm a gyönyörű virágokat!!! Jót tett a lelkemnek indulás előtt :D

Kéőbb még jövök, most egy nyugodt vacsira vágyom...

Véda
Vendég
 


Zöldi :lol:

Véda de jóóó hogy "csak ennyi" :lol:
Vendég
 


Fanni,
Okés, szép maradtál így is :wink: :D

Véda,
Örülök, hogy minden rendben van veletek!
Vendég
 


FAnni de szép vagy! :lol:
Vendég
 


Donika,
nálunk a hajnali szopi mindig cirkuszos, ma vagy félórát hagytuk sírni, egyszerűen már nem tudtam vele mit csinálni, büfizett, kakilt, pukizott, tök éberen figyelt az ágyban, befáradtam és ott hagytam
hááát sírt rendületlenül, miután hasra tettem hamarabb befáradt, szörnyű volt hallgatni.. :oops:
most az megy, hogy alszik 3-4órát, utána szopi és nem alszik vissza rendesen vagyis ez a felriadós móka jön, alszik-ébred-alszik a köv. szopiig, aztán kifárad és alszik megint rendesen
én is ált. előre félek az éjszakától, bár már kezdem megszokni, de mélyen azért reménykedek egy könnyű hajnali visszaalvásban.. :D

Kép
fendike
 
 


Véda! Huh...

Kép
zölddisznó
 
 


Hétvégére elköszönök, mert vidékre utazok, mindenki vigyázzon magára és a csemetékre!
Vendég
 


Ti is!

Kép
zölddisznó
 
 


Véda :P
Sejtettem, hogy nincs baj, de nagyon megijedtél, az átjött a hozzászóláson... Lényeg, hogy minden rendben van, s hogy Csabi Rád nézett, ez tényleg fantasztikus lehetett :D

Pandus :P Boni :P
Köszönöm, aranyosak vagytok 8)

Boni :P
Te is vigyázz magadra! Egyél sokat :wink:

Jó éjt, Lányok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt :P
Utolsó és első is vagyok egyben!

Viri :P
Merre jársz? Napfürdőt vettél tegnap Te is?

Kisfóka :?:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


+ Virinek :P vizesedésre:
ikresben ezt ajánlották egy lánynak, aki vizesedik:
Rossmannban,Teekanne-s terhestea.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Napsugaras jó reggelt 8)

Fanni :D
Teljesen jól látod. Tényleg begyulladtam... Így utólag mindig távolinak, és bagatelnek tűnik a veszély, a baj. De amikor ott ülünk a WC-n és tágra nyílt szemmel bámuljuk a tisztasági betétünket... Akkor minden rossz olyan kézzel fogható, és valóságos.

Jah, továbbra sem tudom elfelejteni Csabi nézését. Ez örökre megmarad bennem. Épp profilból láttuk, és még az aggodalom perceiben voltam, amikor szép lassan megfordult "felém", és csak "nézett". Annyira sokat jelentett!!! És a kis pofikája valami csoda szép babás már :D

Boni :D
Jó pihit, és finom ebédeket, vacsikat!

Fendike :D
Megnéztem Lilu babanaplóját (több, mint 1 évig írtam minden napjáról), és hát ebben a korban, mint most a te babád, hát majdnem ugyanazt csinálta. tudom, ettől nem nyugszol meg, de talán segít, hogy nem egyedi prblémáról van szó. Sőt. A legtöbb baba nehezen áll át arra, hogy anya meleg fészkéből elő kell bújni, nincs az a biztonságos hely, mint rég, ráadásul nem mindig értik mit akarok... Kell egy kis idő, hogy megszokja idekint. Elrontani nem tudod, ne félj! Azzal, hogy felveszed, ha sír, csak erősíted benne, hogy anyában lehet bízni, anya segít, ha rászorulok. És pont ettől a boldog tudattól fog egyre ritkábban sírni :wink:
Nálunk kb. 6-8 hét kellett, amire nyugodtabbbak lettek az éjjelek, és a nappalok. Persze akkor is ébredt éjjel 2-3 óránként szopizni, és nappal 1,5-2 óránként is, de teljesen nyugodt és békés napjaink voltak. Tehát vagy visszaaludt szopi után, vagy ha nem, akkor el volt a kiságyában, esetleg, ha sírdogált, magam mellé vettem, és megnyugodott. A hasfájás nálunk 2 hónaposan múlt el, és amég tartott csak a sétálva ringatás enyhítette a fájdalmait.
Nehéz napok ezek, de nem tatanak örökké! Ügyesek vagytok, bízz magadban!

Véda
Vendég
 


Lányok!

Így utólag is köszönöm szépen Mindenkinek a gratulációt! :)

Jól vagyunk, mostmár én is alakulok! (eddig szét voltam csúszva ezért sem nagyon jelentkeztem).

Növekszünk, pufisodunk, zabálunk, sokat alszunk. :)

Pusszantás Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni 8)
Itt vagyok, csak a napokban elvesztem! :? Szerdán meglátogatott egy róka, akit remélem elkergettem és nem jön vissza, mert akkor nagyon mérges leszek! :evil:
Megnéztelek az iwiwen, nagyon tetszik a hajad! :D
Megszereztem a Hófehérkés gobelint, igaz ez nem teljesen ugyanaz, mint amit eredetileg láttam, de ennek is örülök és el leszek vele egy darabig, mert elég nehéz, de időm van rá bőven! :wink:

Véda :P
Hála Istennek, hogy nincs semmi gond! Ne hozzd Ránk a frászt légyszíves, jó? Biztos nagyon jó érzés lehetett, hogy Rád nézett Csabi!

Boni :P
Jó pihenést Nektek, vigyázzatok magatokra!

Zöldi :P
Hogy vagytok?

Fendike :P
Kitartás, biztos hamar megoldódik minden! Nagyon tündéri a kisfiad!

Donika :P
Ti jól vagytok?

Nyuszipuncs :P
Krisztián gyarapszik?

Pandus :P
Megnéztem tegnap (is) a blogotokat! Nagyon szupi!

Lafi :P
Mi lett a szavazás eredménye, tudsz már valamit?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Aranykavics,
Éjszakák milyenek? Képet kaphatunk?

Kisfóka,
Köszi :D
Vendég
 


Táblicsku-változás: 28 lettem pontosan 10:15-kor :lol:
Na, átszólok a másikba is, mert Katicánk sajnos ott - egyelőre -gyakrabban jár.

Véda
Vendég
 


Véda :D
Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Jó reggelt!

Véda! Ez a Csabi-nézős olyan bájos történet!
Milyen érzés az öregedés? :wink: Isten éltessen!

Fóka! Zöldi jól van, tegnaptól émelyeg. De nem vészes, és nagyon örül neki! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Kisfóka :D
Köszi 8)

Zöldi :D
Még jó... :D Csakmert a tojáshéj a popsimon még...
A hányingeresdihez gratulálok!!! Komolyan! Én Lillánál minden hányás után vigyorogtam, hogy "de jó, én "igazi" kismami vagyok :oops: :lol:

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk is éjszaka a legébrebb a baba, délelőtt alszik általában a legjobban.
Ilyenkor éjszaka nem teszem vissza, hanem foglalkozok vele, míg elalszik, de már én is hulla fáradt vagyok. Mi a teendő? Tegyem vissza szopi után? (Holnap lesz 7 hetes)

Jövő héten megyek szoptatási ambulanciára, mert a seb a mellemen nem múlik, nem is javul. Nagyon csúnya, és nagyon fáj.

Fendike, Petitpois!
Nagyon szépek a babócák! Gratulálok!

Én is pont most gondolkozom kengurun, egy bébé komfortot néztem ki a babyoutlet honlapján. Újszülött kortól használható.

Hogyan is kell a vonalzót beilleszteni?
gömböcske
 
 


Ezt a barnázást már nagyon unom! Majd minden nap - felkelés után 1-2 órával - jelentkezik egy minimális barna cucc (inkább csak a hüvelyváladékot színezi, olyan kevés).
Duphastonnál ez normális? Nem vagyok tőle be....rva, de azért szeretném, ha nem lenne. :twisted:
Barnaűzőket kérek!

Kép
zölddisznó
 
 


Véda :P
Lehetne boldogabb szülinapod? :wink: Isten éltessen :D

Kisfóka :P
Ha így maradsz, átkeresztelünk Kisrókára :mrgreen:
Köszi, én szeretem így a hajam -már teljes 2 napja-, s talán már Apa is kezdi szokni... mire megszokja, újra megnő :lol:
Részemről az utolsó gobelint csinálom, amit rendeltem, ez az 5., az elefánt, amit Viri már feltett egyszer. Utána elképzelhető, hogy bevállalok egy mérőlécet... de majd még meglátom...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Zöldi :D
Gratulálok az émelygéshez :!: Én is örülök, ha te is örülsz! :lol: Én is úgy voltam, mint Véda, hogy örültem a rókáknak, de azért csak módjával! Én reménykedem, hogy a szerdai látogatás, csak egy kósza tévedés volt és hozzád indult a róka család, nem hozzám! Ezt nem rosszindulatból írom! :lol:

Gömböcske :D

Remélem nálatok is megoldódik az éjszakai alvás, a sebet meg nagyon sajnálom a melleden, remélem minél hamarabb elmúlik, mert gondolom miléyen kellemetlen lehet! :?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Gömböcske :P
Megnéztem, mert már nem is emlékeztem, hogy kell vonalzót csinálni.
Az aláírásodhoz másolod be a ticker oldalon kapott bbCode-ból onnan, és odáig, hogy "img".
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Zöldi :P
Barnaűzők indítva!!!! Nem tudom normális e, én utrot használtam a lombiknál, na az meg jó trutyis volt! Dokival beszéltél? Vagy Harcikával?

Fanni :P
Na, nekem is ez az utolsó, mert ez tényleg melós lesz! A mérőlécek Nekem is tetszenek, jó pofák! Bár kérdés, ha most nem csinálja meg az ember, akkor később lesz e ideje? Na, majd meglátom! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Coca :?
Barnaűzők, barnaűzők... :evil:
Hááát, a Duphastonnak nincs mit kimarni... inkább olyan méhszáj seb lehet, mint Boninak volt, vagy talán valami fertőzés? Kellene egy kenetet vetetni... esetleg...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


zölddisznó írta:Duphastonnál ez normális? Nem vagyok tőle be....rva, de azért szeretném, ha nem lenne. :twisted:
Barnaűzőket kérek!

Barnaűzők mennek... nem normális, de nem igazán tud ezzel senki semmit kezdeni :(

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


gömböcske írta:Sziasztok!

Nálunk is éjszaka a legébrebb a baba, délelőtt alszik általában a legjobban.
Ilyenkor éjszaka nem teszem vissza, hanem foglalkozok vele, míg elalszik, de már én is hulla fáradt vagyok. Mi a teendő? Tegyem vissza szopi után? (Holnap lesz 7 hetes)

itt a legnagyobb hiba! a babád keveri a nappalt az éjszakával, ha éjjel még foglalkozol is vele, akkor ezt erősíted.
Éjjel nincs vele foglalkozás, ha fenn is van, legyen az ágyában, nyöszörögni, sírni fog... de meg kell tanulnia, hogy éjjel éjjel van, nappal meg nappal.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Éjszakával kapcsolatban azt mondták a szülés felkészítőn, hogy éjszaka nem kell pelust cserélni a babánál, pont azért, mert pl. ezzel is erősíti benne az ember azt, hogy éjszaka van.
Gyakorló Anyukáknak mi erről a véleménye :?:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: