Új privát üzeneted érkezett!

Timi üzenete:

"Fél 5-kor megszületett, Bálint baba, 55cm-el és 3590 grammal.
Jól vagyunk, nagyon nyugodt és szép baba. A boldog szülők Timi&Tibi.,,


Gratulálunk nekik, és sok boldog percet kivánunk, sok-sok tejcit.!!!

Kép
geni
 
 


:) :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Geni, Veled mizújs? Meddig maradhat bent Ruben, ha magától nem óhajt nekiindulni? :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 

 
 

Gratula Timiéknek! Sok boldogságot!


Toncsi : Hédi baba nagyon aranyos!

Kép
blani28
 
 


Timi, Toncsi, nagy gratula a babákhoz!!!!


Lányok, lányok még mindig nagy előnyben vannak a fiúk....mostmár lányos kismamik, tessék menni szülni!!!!

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Ercsivel vajon mi lehet? Rég nem jelentkezett :?

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Hédiapuci és Toncsi! Nagyon szép a nőcike!!! :D

Timinek hatalmas gratula Bálinthoz!!

Jajj, kik tettek fel babaszobákat??? :oops: kiselefááááánt!!! :oops:
A lényeg, hogy mind a kettő nagyon tuti!!!

Geni! Hess szülni! :lol:

Zsuzsa, veled mizujs??? Fájásaid hogy vannak, köszönik jól?? :lol:
Azt már nem kérdem, a lányod hogy van odabenn, mert ezek szerint túl jól érzi magát!

Én mondtam ma enyémcsajnak, hogy olyan szép idő van, ilyenkor kell ám születni... sütött a napocska, és tök meleg volt... de úgy látszik, egyenlőre neki melegebb van odabent.... :lol:

Bambi! Hogy vagy lelkileg??? Jobban ugye???

Judit! Kérünk képet a bébikéről, ha lesz pár perced... légyszi légyszi!!!
Vendég
 


HATALMAS GRATULA AZ ÚJ TOPIK BABÁKHOZ ÉS SOK SOK TEJCIT NEKIK!!!!

Szösszenet!
Ha úgy érzed Alíz mindent visszadobott akkor ne etesd meg azonnal és ne is akard 1 órán belül...végülis ez hasonló a hányáshoz, túlette magát és a gyomra nem viselte...te sem ennél egy ilyen után azonnal. Szo-val is volt ilyen. Ha nagyon kajásnak látod ennek elenére akkor 1dl vízbe tegyél cukrot (elvileg 1teáskanállal javasolják, én csak egy púpos mokkással tettem) és azzal etesd. Az eltelíti egy kis időre és nem esik le a vércukra de a következő etetésre megéhezik. nekem bejött. Szo nagyon bukós volt de nem evett utána viszont nagyon sírt. Mint aki éhes de a kaja nem kellett.

Benettke! úgy rémlik feltettem a képet amit küldtél....de nem tudom h kell megnéznem a régi írásaimat. Örülök h újra otthon!
Vendég
 


Zsu, te mint lányos anyuci.... ménemmészszülni???? :lol:
Mondjuk velem együtt... :roll:

Ercsi is rég jelentkezett, de Nono is eltünt most megint...

Elviszem a kölköket fürdeni, meg hab testemet is, aztán visszaolvasgatok, kik a legesélyesebbek szülni a héten.... :wink:
Mert most Geni meg Zsuzsa jut eszembe igy hirtelen kiirás szerint... de megkukk, ki jár még az utsó hétben...

Na, lövöm magam lefelé....

Litu???????????
Vendég
 


Hello,

köszönjük a képdícséeteket:)

Tonicsinak és Timinek sok szeretettel gratulálok! :) Sok boldogságot és jó egészséget a családnak!!!!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Pumpó, mennék én, mennék, nagyon :) De ha a lány ne mgyün????? a fene enné meg az akaratos kos fejüket... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


pumpóka! Köszi h számon tartasz! :D Jól esett! :D nem tűntem el, csak kinnt tobzódtam egész nap a játszótéren mert olyan jó idő volt és a mama-társakkal eszmecseréltem többek között a caros pelusokról! :D Aztán meg az erkélyünket nyaltam fel és csináltam meg a kátlis-ládákat.
Ezeknek a hatására a hasam elérte a bokám...és tök fura mert kialakult mégegy hasam...közvetlenül a p*im felett van egy kis dudor és a cickóim alsó vonalától egy egész tenyérnyi hely van a pocak görbületének kezdetéig. Nagyon brutál. Levegőt ismét kapok de cserébe beáldoztam a hólyagom és fél óránként kolbászolok a klotyóra!
Lemondtam róla h a 40. hét előtt szülök. Szerintem olyan edzett vagyok már h a pocaklakó fel sem veszi h egész nap rohangászok, hol a Szo után hol a lakást takarítom....iszonyat fáj a csípőm és a farom....feküdni nem tudok, ülni is csak kicsit.....viszont kezdek frászt kapni a "jaj te szegény még mindig egyben?" kérdésektől. Meg a de lennt van a hasad! Pár nap és megszülsz.....jah.....én is csippantanám...de nem....csak én érzem magam nagyon rosszul, mindenhol fáj és nagyon, rendszeres jóslók 5 percesek és fájnak....de a kisfütyis tök jól van.
Úhogy nekem tuti a 40. hét a vége és nem előbb hiába mondja a dokim, az anyum, a védőnőm...stb. h ezzel nem húzom ki a végéig....dehogynem!
Vendég
 


Jaj, terhes agy kihagy! Nagyon szép képeket láttam!

Csöppke! A kisfiad gyönyörű. A pocakod is szép nagy de a kisfiadon Szo-val gyönyörködtünk vagy pár percet.

Szép a baba-sarok amit az imént láttam és a kert is. Sorry...nem tom hirtelen kik tették fel.
Vendég
 


jah és szösszenet! Gyönyörű a kislányod!
..

nem vagyok egy kicsit de most gyorsan bepótolom a sok elmaradásomat....szófos*om lett.
Vendég
 


Jaj, de belaktam :) Képzeljétek, még tegnapelőtt mondtam páromnak, hogy úgy ennék gyrost, erre most ért haza melóból, és hozott nekem :) Olyan aranyos, és olyan jól esett, tele a pocim :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Zsu, Öcsém is kos, és időre jött... :D asszem egy nappal a kiirt előtt... :lol: lehet, hogy a lányok még akaratosabbak és csakazértis bennmaradnak az idejükig... :lol:

Nono, te nem mehetsz szülni egyébként sem, mert most kéne pár csajszi, hogy kicsit közelitsünk az egyenlitéshez, aztán jöhet a többi fiú... tudod, csakhogy "szépitsünk" kicsit.... :lol:
Ahh, ezek a kérdések, egyre kellemesebbek, ahogy múlik az idő! :x
Nekem a favorit az óvónő napi kérdése: "Meddig akarod még hurcolni azt a gyereket?" :x úgy csinál, mintha ez kivánságmüsor lenne...

Na, fiúkfürdés kilőve... énmeg de lusta vagyok... :roll:

Megolvasom minnyá az esélyeseket...
Vendég
 


Én meg körözöttet ettem :) Vagy egy éve ne mcsináltam, de most muszáj volt :) És ha már lúd, akkor 2 cs túrót vettem, és holnap túrós palacsinta lesz. Másik imádottam :)

Na én lelépek, megyek megnézek egy filmet. Lehet utána még bekukkantok, ha el nem alszok rajta :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Timi és Tibi! Gratulálok Bálinthoz.

Nici, Pumpóka: köszönöm nagyon jól vagyunk :evil: sajnos. Az oviban megkérdezték, hogy most ilyen jó időben nem is fogunk szülni, mert a lányka inkább strandolna odabent? A vezető ovónő meg azt mondta, hogy addig mí nem születik meg, hogyan vegye fel a leendő beíratandó gyerekek közé (hétfőn van ovi és suli beiratkozás). Lehet a lánykám azt akarja, hogy én menjek pocakkal beíratni Felit a suliba, így legalább hamar végeznénk. (megjegyzem apa már akkor türelmetlen, ha a péknél hárman vannak előtte, és inkább elmegy máshova kenyérért.)

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Nna, szóval sorrendben a startvonal előtt sorakoznak:

Geni
Nuska
Zsuzsa
Ági
Zorróné

Aztán én, Zsu.... nna, de ez mellékeske....

Úgyhogy esélyesek számontartva!!!!

Zsuzsa!
Most van iskolabeiratkozás??? Nekem nem szóltak az oviban... :roll: vagy mindenhol máskor van?? Tökjó, hogy három hete voltunk az iskolaérettségi vizsgálaton a nev.tan.-ban és még mindig nem kaptuk meg a szakvéleményt, hogy iskolaérettek vagyunk.. :evil: pedig jó lenne, mert lassan akkor ittis beiratkozás lesz a suliba! Na, majd rápiritok az exre, hogy holnap kérdezzen utána, úgyis viszi Atist fejlesztésre reggel oda...
Vendég
 


Hédi baba nagyon aranyos! :D

Bálint Baba Isten éltessen sokáig!
Timi és Tibi! Grtalulálok és jó egészséget kívánok!

Kép

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Timinek is gratulálok a babóhoz :) Mindig csak kapkodom a fejem mikor nem vagoyk fél napig aztn jövök 2 babahírre :D

Ercsi jól van, babaszobát csinálgatnak, és sSipetke is kb 3 kiló körül van már. :) Viszont tuti neki a császár éprilis 25-én,mert nagyon nem akaródzott a babónak befordulni. Egyébként szerintemolvasni szokta a fórumot csak írni nem nagyon :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


pumpóka! Én nem is akarok még szülni...csak mindenki mondogatja már nekem h ez itt a vég. De nem szeretném ha már ott tartanék...végülis majdnem 4 hetem van még. Azért várnék még ha lehet. Van mit elintzéni...csak v.hogy mégis csalódott leszek mikor megjósolnak egy rövidebb időt, én szenvedek de a végén még mindig 1ben vagyok...
No mind1. Maradjon csak bennt még min 2 hétig.
Vendég
 


Nicci, hú gyros... ma délután rá voltam kattanva:) De aztán elmaradt... helyette most vágtam be egy fél pizzát, amit most leöblítek egy kis fagyasztott meggyel. :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


[quote="szőlő"]
írta:
szőlőErcsi jól van, babaszobát csinálgatnak, és Csipetke is kb 3 kiló körül van már. :) Viszont tuti neki a császár április 25-én,mert nagyon nem akaródzott a babónak befordulni. Egyébként szerintem olvasni szokta a fórumot csak írni nem nagyon :)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ehhez nem is tudok mást mondani... :lol: :lol:

Még annyit, hogy MINDEN ANYUKÁNAK, APUKÁNAK GRATULÁLOK!!!!!!!!!

ercsi_3
 
 


[quote="nono26"]J írta:nono26aj, terhes agy kihagy! Nagyon szép képeket láttam!

Csöppke! A kisfiad gyönyörű. A pocakod is szép nagy de a kisfiadon Szo-val gyönyörködtünk vagy pár percet.

Szép a baba-sarok amit az imént láttam és a kert is. Sorry...nem tom hirtelen kik tették fel.


nono köszönöm:) Én is bele vagyok bolondulva a fiam göndör fürtjeibe dehát én elfogult vagyok :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Gratulálok az új babókhoz! :D

Én is gyrost ettem ma, azóta rosszul is vagyok.. :shock: Holnap viszont Apa palacsintát csinál nekünk....lesz túrós is :D

Ma voltunk ismét CTG-n, fájásokból volt minden, szívhangok rendben, annyira együtt vert a szívük, alig volt eltérés, a szülésznő először azt hitte, ugyanazt a babót fogta be 2x, de kiderült, hogy mégsem. :D Vasárnap megyünk megint, akkor méreget is, most csak megleste az áramlást. :D

Kép
babyteve2
 
 


Ja, igen, Csöppke, jók a fotók! :D

Kép
babyteve2
 
 


[quote="ercsi_3"]
írta:
ercsi_3 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ehhez nem is tudok mást mondani... :lol: :lol:



Tudtaaaaam hogy amint írok jössz te is :oops: :oops: :lol: :lol:

Csajok, én ma készen vagyok ettől az egész napos egyedülléttől... Esküszöm ez a legszarabb, egész nap nem csinálok semmit... OK, ez nem igaz, a délelőtt mindig elmegy ezzel azzal, bolt, posta, pakolászás, ma a kiságyat tettem úgy rendbe (kimosott ágynemű vasalás stb) hogy tényleg már csak a "belevaló" kell, de a délutánokat nem bírom... Csak mire éppen teljesen kész lennék mindig hazaér Uram, de ma tízig van.

Mindegy, a hétvégénk legalább szabad, már vsak a holnapot kell kihúznom, a délelőtt meg elmegy a ctg-vel (bár remélem inkább csak a reggel...)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Hatalmas gratula Timinek és Isten hozta a kis Bálint babát!!

Kép
emi29
 
 


Nagy gratula és sok-sok boldogságot kívánok Timinek, Tibinek és Bálint babának!!!!
Kép

(nekem elfogytak a fiú-babás grat-képeim... :oops: )

Kép Kép
celesztina
 
 


Timinek gratula!
sirkici
 
 


Sehol senki?

Zorroné nagyon eltűntél.......(????)

Újdonsült anyuknak, babáknak gratula!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Szeretettel gratulálok:

Toncsinak Hédihez,

Timinek Bálinthoz!

Növekedjenek, ügyesedjenek a babák a szülők örömére!

Én ma megyek NST-re, holnap ügyeletes a dokim egész nap, jó lenne akkor szülni :D A nyákdugóm távozóban.
És szerintem én is a fiús csapatot erősítem majd, de ugye ez nálunk nem biztos, hiszen nem kérdeztük meg.

Zsuzsó, megvan a számod, jelentkezem majd.

Tényleg olyan érdekes (Pumpóka is írta már, meg Zsu), hogy a harmadiknál már tudja az ember, mire számíthat, mégis úúúúgy várja....

Minden jót nektek,
Nuska+ (40!!!)
nuska1
 
 


Jó Reggelt!

Timi, gratulálok Bálinthoz!!! Sok boldogságot, egészséget kívánok Nektek!!!

Szössz! Alíz változatlanul gyönyörű!!! :D

Toncsi! Hédi baba is gyönyörű!!

Nici! Nagyon szép a babaszoba!!!

Lassan mostmár talán a miénk is alakul, tegnap megjött az adóvisszatérítésem :D :D :D ma megyek függönyt varratni!!! Végre!!!

Ja, de hogy ne legyen minden olyan happy, közben bedöglött a cirkónk :( 2 napja se fűtés, se melegvíz... :( még jó, hogy nincs -20 °C... és min 50 ezer ft lesz, de ha jót akarunk akkor ki kell cserélni az egészet, ami 300 ezer... :cry: :cry: :cry:
Hát ez most úgy hiányzott mint púp a hátunkra :cry:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Jó reggelt!

Nuska: drukkolok akkor hogy holnapra "időzítsen" a kicsi is :wink:
Sokban más harmadszorra, mint másodszorra? Hiszen azért másodiknál is egy csomó minden már nem újdonság...

Kép Kép
celesztina
 
 


Jó reggelt!

Ma sem aludtam! :D Már csak röhögök....normális hogy ennyire fájjon a sejhajom és a csípőm?

Ma is gyönyörű idő lesz, holnap meg állítólag esni fog, úhogy ma még kinnt tobzódunk. Kár, hogy holnap esni fog.....sokkal jobb a hangulatom most hogy ilyen jó idő lesz.

Hétfőn megyünk NST-re. Be kell eveznem a 8. kerbe...hétfő reggeli dugóba! Úgy volt hogy apa elvisz, hogy nagy hassal már ne kelljen vezetnem a belvárosban de nem tud.....és nincs aki vigyázzon Szo-ra.... Lehet h elviszem magammal. Végülis csak 20 perc. Viszünk könyvet csak ellesz. Nem tudom, ez vajon nagyon rossz ötlet? Nincs kinek lepasszolni szegényt.

mango! Nagyon eltűntél!
Vendég
 


Celesztina,

Igen, sokban más....ugyanúgy, ahogyan nincs két egyforma gyerek, várandósság, szülés...és két kicsi után rohangálni nagy pocakkal, az is másabb, mint egy után tenni ugyanezt. :lol:

Szösszenet,

ne ijedj meg a bukás mennyiségétől! próbáld ki, hogy csupán két evőkanál vizet szétlocsolsz egy tálcán. Meg fogsz ijedni, mekkorára elterül, pedig milyen kis mennyiség. Ez Murphy törvény amúgy később is, amikor már a nagy gyerek iszik pohárból. Alig van a pohár alján egy ujjnyi, de ha kiönti, úszik tőle a konyha...
Tej pedig attól lesz több, ha sokszor váltja ki a baba a tejleadó reflexet a ciciden. Ha tíz percenként ráteszed, akkor úgy érzékeli a mell, hogy most gyakrabban kell a tej, és többet termel, másnapra-két napra rá már rengeteg lesz (normális esetben, nem nálam...)

Egyébként a mi babánkat már 14 liter tej várja a hűtőben - hihetetlen, mennyien segítenek önzetlenül, fantasztikus érzés!

Üdv,
Nuska+
nuska1
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Alig aludtam valamit,most meg tiszta kóma vagyok.
Fáj a csípőm, a bőröm,a mindenem.Ma átültetem a virágaimat, kimosok mindent,hátha történik valami....Bár kétlem.A kis pöcsös nagyon jól érzi magát odabennt.
Timinek nagy gratula Bálinthoz!!
Valaki elküldené Pü-ben a telcsiszámát?Mert ezt még elfelejtettem.És én jövő hét szerdától már a kórházban tengetem napjaim.Ha csak addig nem történik valami....

Kép
ágnes27
 
 


[b]Gratulálok Timinek és Toncsinak!

[/b]Csöppke!
Gyönyörű kisfiad van! Igazi angyalarcú.

Szösszenet!
Alíz is nagyon szép. Olyan jó nézni a baba fotókat! Képzeld, megrendeltem a tejszaporító masszázs olajat, és tegnap már meg is jött. Remélem nekem is úgy használni, mint neked. Mégegyszer köszi . Ja, és a bukással kapcsolatban én is Nono véleményét osztom. Ilyenkor nem árt egy kicsit pihenni hagyni a gyomrát, amikor ennyi tej visszajön. Azért remélhetőleg nem lesznek gyakoriak az ilyen "nagy bukások".

Nici!
Nagyon szép a babasarok. Vidám lett, és színes. Lesz mit nézegetnie a babának!

emma2008
 
 


Sziasztok!

Végre itt is!!

Nagyon köszönöm, hogy ennyien gondoltatok ránk!! Továbbra is kérlek erre titeket, nagy szükség van rá!!

Én naponta van, hogy többször is megyek a kardiológiára, etetem Atit a tejemmel, nagyon édes!!! Gyönyörű, viszek ma egy jó fényképezőt és készítek róla szupi képeket!!

Az állapotához képest jól van, jövő héten lesz egy komoly szívműtétje, egy másik társának most van, úgyhogy neki kell most drukkolni!! Lányok, ez egy nagyon komoly műtét, felvágják a mellkasát, átkötik az ereket......szóval félek, de annak örülök, hogy időben észrevették, hogy nincs komplikáció, egyértelmű a probléma és van rá megoldás, ami az orvosi tankönyvek szerint 90-95%-os túlélési arányú, úgyhogy van remény. Minden nap imádkozom vele egy gyerekimát, meg sokat mesélek neki a többiekről, a tesójáról és, hogy mit fogunk csinálni, ha hazamegyünk....bár az még elég messze van, de önteni kell belé a lelket. Majd teszek képeket!!

Sziasztok, este jövök!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Nuska!
Megy a drukk neked!! :D +++++++ Az én nyákdugóm nem hatotta meg a gyermekemet! :lol:

Klarka!
Jaj, már korán reggel könnyezek a gép előtt! Annyira szoritok ennek a gyönyörüségnek!!!! Biztos minden rendben lesz, máshogy nem is lehetne!!!! sok puszi nektek!!!!!!
Vendég
 


Klarka!
En is imadkozom veleket es nagyon szoritok nektek.
Remelem minden rendben lesz.
Kuldok sok energiat Atinak es neked is.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Magi
Vendég
 


Klarka - Továbbra is ezerrel mennek a druukok Atinak!!!!! :)
Minden rendben lesz - várunk este a fotókkal!!!

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Klarka, nagyon nagyon drukkolok Nektek! :( Úgy sajnálom hogy ilyenekkel kell szembenéznetek, de nem lehet baj, rendben lesz minden!!!!

Mi ma már megjártuk a CTG-t, természetesen Mazsi aludt.... De legalább csak a felén. Bika gyerek lesz, én tudom. Mit neki kaja, szénhidrát, cukor stb, 10 percig kitart aztán szunya. :lol: Jövő héttől kettőre kell mennem hetente, így hétfő-péntek lesz, de hétfőn legalább dél, remélem fent lesz akkor.

Viszont megvolt az első jószar élményem a SOTE II-vel kapcsolatban, mondjuk ha szülni megyünk biztos nem érdekel majd, de most rohadtul zavart hogy bejött egy roma csaj szülni és jött vele az egész tizenöt fős család, és ott üvöltöztek a folyosón, meg a gyerekek rohangáltak meg mittudomén.... Nem hiszem el hogy sehol nem lehet viselkedni..... Aztán mikor valaki szólt nekik tök normálisan hogy legyen szívesek eg picikét csendesebben lenni, akkor a családfő elhajtotta a francba hogy ők is emberek, ne beszéljen senki velük úgy mintha rabok ( :?::?::?::?: ) lennének.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok!

Klarka, nagyon sokat gondolunk a kis Atira, és nagyon-nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen!!!


MI még egyben, bár ne lennénk :) Éjjel reménykedtem, mert apjuk elkapott egyk örre, de néhány kósza keményedésen kívül más eredménye nem volt, csak az hogy totál felébredtem :)

Ma megyek dokihoz, kíváncsi leszek mi van a méhszájammal.... meg fogászatra is mennem kellene, mert fáj az egyik fogam ,de nem tudom ráveszem-e magam :( Annyira félek a fogorvostól, hogy nem is hiszem el....

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Geni üzent:

"Szülőszobán vagyok, tágítottak, mert sajna nem tágultam. Remélem magától beindul a szülés. Várunk türelmesen! Fájások vannak. Puszi mindenkinek."

Mennek a drukkok, reméljük beindul magától, és hamarosan már babázhatnak :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Geninek drukkolok!!!!!

Én már nem bánnám azt se ha megindítanák....tényleg...

Lehet mondom majd a dokinak, hogy jó dúrván vizsgáljon meg :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Mi is még mindig egyben vagyunk, szerdán van jelenésünk a dokinál, ha addig nem történik semmi, de szerencsére nem fektet be csak megvizsgál és ha minden oké lesz, kitolja öt nappal szülés időpontját!

Ma megyek utoljára dolgozni! Mindjárt indulok! Így nem is nagyon volt most időm visszaolvasgatni, de azért:

Toncsinak és Timnek nagy gratula!

Geninek mennek a drukkok!

Klarka, szorítunk továbbra is, hogy minden oké legyen a kis Attilával!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Gabcika, köszönjük a dícséreteket! A cirkót nagyon sajnálom :(

Klarka, egy emberként veletek vagyunk mind! Nem lehet baj, bízni kell mindig! Sok sok drukk megy Nektek!!!

Megjártam már én is az UH-t :) A Schöpf-Mérei-ben voltam...
Fejvégű fekvésben, placenta még mindig I-II típusú, átlagos magzatvíz, telt gyomor és hólyag, vesék mindkét oldalon ábrázolódnak, jó szívműködés, folyamatos arteria umbilicalis flow, folyamatos aorta descendens flow.

BPD: 90mm
OFD: 106mm
AC: 305mm
FL: 69mm
Súly: 2640g (+-10%)

Azt mondta a szonográfus, hogy a fej, és láb mérete megfelel a terhességi heteknek, a pocakja kicsit kisebb, tehát vékony, nyúlánk gyerek lesz :) És Ő is megkérdezte Szandi mennyivel született, és azt jósolta kb. kistesó is ennyi lesz (3100g) :)

Szőlő, sajna ilyen esetek mindenhol vannak, ez nem kórház kérdése :( Nekem is volt már ilyenben részem, és az benne a leggyönyörűbb, hogy még mi érezzük magunkat kellemetlenül helyettük :roll:

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok, olvasgattalak titeket tegnap, csak elég hulla voltam. felborult a bioritmusom és egész délután aludtam, de így éjjeltől hajnali fél5ig dolgoztam. szóval ma sem jobb a helyzet.

Így bocs, de csak egy-két dolgot bírtam felfogni.

1. Csöppke nagyon szuperek a képek:) teljesen elvoltam ájulva. nekem az tetszik, amin fogjátok mindketten a pocitokat!!! gyönyörű a fiad.
2. Szösszenet, rajtad mindig ledöbbnek, annyira jól csinálod. nyugodt vagy, kiegyensűlyozott...neked biztos eztért ilyen jó kislány Alíz:) gartulálok hozzá

Aki szülni szeretne drukkolok, én még kb. 2 hétig nem, mert nem érek rá addig. Aki már éppen szül annak is. remélem szép idő van kint, mert hamarosan el kell indulnom.

lolka_zs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?