Új privát üzeneted érkezett!

Anita,köszi a meghívást,de én nem igérek semmit.Holnap nyilt nap lesz a suliban,és ilyenkor bemutató órák vannak amire be lehet ülni.Az első órára tuti megyek,a 3.még kétséges.

Anikó,a segédletek-profilban tudod az időt beállítani-időzóna +3 óra és igy most nálam jó az idő :roll:
bibolya
 
 


Anikó,

igen :) És szép idő lesz??? Köszi, aranyos vagy, nem is akarok ezzel foglalkozni, már biztos halálr unjátok a témát... :)

Judit,
húúú, micsoda képek. Nagyon cukik.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Na már épp készültem kikapcsolni, mert hulla vagyok.
KATUS!!!!!!
Nem unjuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anita
putyu
 
 

 
 

Ibolya,
Köszi :lol: Jó már az órám :lol:

Katus,
Nem unjuk :!: Beszélsz zöldeket... :D
Akkor holnap!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó!
Nem csak a Katus beszél zöldeket hanem te is. Reggel viszlek benneteket autóval. 9re ott vagyok értetek, és persze a Juditékért is.

Katus!
Elfurikázom a csajokat és utána kanyarodok vissza értetek!!!!!! Nehogy már megint legyalogoljátok azt a nagy távolságot, még akkor sem ha múltkor jól esett, nem akarom, hogy holnap is jól essen :wink: :) .

Judit!
Édesek ezek a képek! Pontosabban a csajok!!!!!!!

Akkor holnap....

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra,

Nagyon-nagyon köszi, de én 9-re megyek át a varrónőhöz, csak 2 perc, csak rábólintok az anyagra, amit vett, hogy oké:) Nem lesz próba, meg semmi. Úgyhogy olyan 10 percet tudnál késni esetleg? :oops:
De visszafele, ha szép idő lesz, akkor tényleg szívesen gyalogolunk, márcsak torna helyett is:))
Vendég
 


Szandra,
egy angyal vagy. Akkor legyen így :)

Anita, Anikó,
cupp-cupp :)

Ildi,
Ugye Te is kaptál esemest, vagy legalább olvasod, hogy nem lesz holnap cini? Ha reggel 7-ig nem írsz, kénytelen leszek sms-t írni!!! :)

Ibolya,
nyílt nap? Mész, hogy dagadjon a kebled az anyai büskeségtől, ugyi? :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


jujj mennyit írtatok! :D :D :D

hagyjatok,most dogozok :x :x :x :x :shock: :shock: :shock:

Kaptam sms-t a Mónitól én is,gondoltam majd jót dogozok helyette,de akkor inkább megyek Anitához!!!! :lol: :lol: :lol: úgy csinálok,mint Anett :wink: :lol: :lol: :lol:

Katus nem ijedtem meg ám az sms-edtől,azért írhatsz!!!! :lol:

akkor holnap,ha nem tesz senki keresztbe feltéve.


(Adri!!Drukkkkk!!!! :wink: :lol: )
ilgya1
 
 


Judit!
A késés könnyen fog menni nekünk :lol:

Anikó!
Mikor hívlak örülnék ha nem közölnéd velem, hogy már a buszon ültök :) :wink:

Katus!
A számodat küld már el nekem priviben!!

Évi!
Iszunk holnap az egészségetekre!!

Tamit is viszem :)

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra,
A buszon nem, csak úton :lol: :lol: :lol:
Köszi szépen, egy angyal vagy! Akkor 9 után 10 perccel kint állunk a kapuban :lol:
Nem viszek babakocsit, szerintem trutyi az idő a sétához. Úgyhogy kénytelen leszek haza is Veled jönni :roll: :lol: :lol: :lol:

Anita,
Reszkess, megyünk!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Andi
idna
 
 


Anita,
köszönjük a vendéglátást! Nagyon jól éreztük magunkat :!:
Nem volt nagyon nagy felfordulás utánunk? Rengetegen voltunk.

Még egyszer köszönjük! :)

Andi
idna
 
 


Andi,
örülök, hogy ti is eljöttetek! :D
10 perc alatt rendet raktunk :wink:
Nagyon jók a képek!!!!! :lol:
Katus,
nem találtam meg a sapit :roll: :(

Délután kimegyünk a Halmy játszóra, nagyon szép idő van :D :D
Gyöngyi,
gondolom ti is biztos, hamár dolgozó nő vagy, legalább ott találkozunk :lol:

Adri!
Remélem jól vagy!? és ez a szép idő téged is feldob egy kicsit!?

Anita
putyu
 
 


Andi,
De gyors voltál :D
Nagyon jók lettek a képek :D

Anita,
Mi is köszönjük a meghívást! Maja már néha túlzottan is otthon érezte magát :roll: :oops:

Rakok fel én is képeket:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó!
Jók a képek! :lol: :lol:
Látom azért rejtve becsempészted a tornát :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Andi, Anikó
szuper képek :) Milyen szép gyerekeink vannak...

Anita,
mindent köszi.
Bocs, én megtaláltam a sapit :oops: :oops: :oops:
Ma ilyen vagyok - tökbéna.

Teszek egy pár képet a hétvégi buliról, a többi a blogban...

Kép Kép
Kép Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anita,
Rajta voltam :lol:

Katus,
Szerintem is szépek a gyerekeink :D
Ancsi nagyon helyes a hajpánttal. A torta meg különösen guszta. Nyamm-nyamm

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita,

Köszönjük a meghívást mégegyszer és bocs minden bűnömért:)))

Andi,

Örülök, hogy személyesen is megismertelek Titeket. Köszi a képeket, nagyon gyors voltál:)

Anikó,
Tök jók a képek (mint mindig)tényleg tök szépek a gyerekek:)

Szandra,
Mégegyszer köszi a fuvart!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Örömmel látom, nekem nem kell gépet vinnem ezekre a találkozókra... Jók nagyon!

Anita!

Szuper volt, mégegyszer köszönjük a vendéglátást! Bogi is egy tünemény!

Zolinak is szülinapja volt (azon a napon , mikor Zéti született :P ), erről rakok fel egy pár képet.

Kép a csajok várják az apukájukat, azzal a tortával, amit javarészt ők készítettek...

Kép

Kép itt már nagyon-nagyon várták

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

anett
kállai
 
 


Anikó,
Maja nyugodtan itthon érezheti magát :lol: :lol:
Itt van a tablettád...

Katus,
örülök, hogy meglett a sapi. Nagyon szépek a szülinapi képek :D :D Gyönyörű kislány Ancsi :D

Judit,
jó, hogy nem aludtatok sokáig :lol: :lol:
Bűnöd pedig NINCS! :)

Anett,
Boldog szülinapot Zolinak!!!!!!
Tamara nagyon édes a terítővel a fején, nagyon leleményes, igazi nő :lol: És ügyesek, hogy ilyen szép tortát sütöttek! Ilyen ajándéknak lehet igazán örülni!! :D

Ildi,
Bogi beleszeretett Rékába, annyira édes kisbaba, hogy az ő szavaival éljek :D

Anita
putyu
 
 


Hát csajok!! Nyomát sem látom a képeken a tornának :lol: :lol: :lol: Talán csak a gyerekek mozognak!! :lol: :lol:
Nagyon jó nézni a képeket és nagyon írigy vagyok!!!
Ti itt mulattok én meg bogarászom a fejtetveket :twisted: :twisted: :twisted:

Alig ismertem meg a Rebekát és a Rékát - mennyit változtak!! :o
Szandra tök jól áll neked az a barna felső!!!!

KAtus neked meg akartam írni, hogy a vonalzón lévő képet kérem nagyobban is megmutatni :lol: :lol: :lol: Tüneményes Ancsi!!!! Panaszkodj csak - úgyis látom a képeket - tökéletes a kiscsaj!!! :lol: :lol:

Anita!!
Délutánt nem igérem, mert dokihoz kellene mennem- még meglátom ebben a szép időben lesz-e hozzá kedvem :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anita

Lehet, hogy vége a késői ébredéseknek, mert reggel 8-kor indul a locsolás, és arra ébred Zorka azóta. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy ti milyen frissek vagytok....

A képek szenzációsak, valahogy nagyon összejöttek ezek a szép gyerekek itt Vecsésen.

Judit!
Nincs mit, máskor is de tényleg! Tessék a locsolást 9re időzíteni, hogy fog így nőni az a gyerek ha nem hagyjátok aludni :wink: :) .

Katus!
Tüneményes, komolyan mondom egy hercegnő veszett el Ancsiban IS!!!!

A játszót én sem tudom, lehet elviszem a Tamit cipőt venni mert megint sír, hogy fáj a lába :cry: :roll: . Tökömse tudja mi lehet ez nála. Az a csúcs, hogy május 26 még olyan baromi messze van. Na majd meglátom, felmérem az állapotot, hogy mennyire fáradt el az oviban, ha nagyon akkor nem megyek vele cipőt venni mert az nem szülne jó dolgot. Lehet akkor kimegyünk és csak holnap veszek neki cipőt.

Na megyek, Edó alszik, apa Tamával füvet nyír....., kihasználom, hogy nem ugrálnak a fejemen.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Írigykedve nézem a sok-sok képet, gyönyörűek és nagyon aranyosak a gyerkőcök. :oops: :oops: :oops:

Annyi mindent szerettem volna ma is csinálni, de nem megy. :? :? A kórházi semmit tevés teljesen legyengített, csak vonszolom a hasam, és a fülemen is igyekszem levegőt venni egy kisebb házimunka után. :oops: Nem gondoltam volna, hogy így le lehet lassulni. De most már mindegy, inkább pihenek egész nap, csak ne legyen semmi gubanc.

Dóra baba ma délelőtt megint nem volt hajlandó mozogni. :evil: Kissé kezdtem aggódni. Negyed 12-kor megnézte a védőnő szívhangját, és szerencsére teljesen rendben volt, így nem mentem be a klinikára. Véágül délután 3-kor elkezdett mocorogni, és én igazából csak ekkor nyugodtam meg teljesen. :roll: :roll: :roll:

Kedves Ibolya és Katus!
Köszönöm szépen a felajánlásokat, nagyon aranyosak vagytok!!! :P :P :P Ígérem, ha lesz valami, amit nem tudok megoldani, akkor szólok.
Az a szerencse, hogy mától az anyukám nyugdíjban van, és ha kell tud segíteni.

Éviről és Zétiről az az utolsó infom, hogy mindketten jól vannak. Nagyon erős, fiús hangja volt Zétinek a telefonban, de csak pár pillanat erejéig, aztán aludt tovább. Évinek egyenlőre még nincs teje, de sokat iszik (teát, ....), lelkesen próbálkoznak, és szerencsére teljesen bizakodó, nincs elkeseredve.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Anita!!

Hol voltatok??????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,
ne haragudj, nem értünk ki :oops: :oops:
Ott ragadtunk a majdnem szomszédunknál :roll:
De remélem, nem csak miattunk mentetek?
Ha igen, mivel tudlak kiengesztelni????????????

Szandra,
mi a baj Tami lábával?

Adri,
pihenj sokat, lassulj nyugodtan :lol: :lol:
Változatlanul mennek a pozitiv energiák :!:

Anita
putyu
 
 


Szia Zsani! :lol: :wink:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!!

Én is nagyon jól éreztem magam!!!!!Köszönöm Mindenkinek! De főleg Anitának!!!!!!Szuper jó a kérótok!!!!! :lol: és hatalmas,én azóta is gondolkozom,hogy bírod ilyen szépen rendben tartani a két kicsi mellett:) mostmár megyek hozzád tanácsért komolyan. :oops: Anikó is mondta,hogy ráadásul még rendmániás is vagy!!!! :lol:
Mondtam is Ibolyának ezekután nálunk nem lesz tali :oops: én nem égetem magam a pókhálóimmal :lol: :lol: :lol:

De aranyos Bogi!!! :lol: én el voltam ájulva a szobájától,micsoda csajos szobája van,(mondjuk Boti sem panaszkodhat :lol: ) igazi kiscsaj,jó,hogy adtál neki egy szabadnapot! :lol:

(Néztem a Müllerbe a tabikat,és a 3in1 ben volt kettőezernyolc valamennyi az ugyanekkora adag Ibolya)


Nem is tűnt fel ott,hogy Rebeka már,hogy áll :lol: :lol: :lol: de cuki!!!pedig beszéltük is,hogy nemsoká futhatsz utána :oops: :)(Andi!)

Gyöngyi! Sokat emlegettünk :wink: hiányoztál!!!!és tornáztak,én tanusítom (Mikor bementem persze mindig lazítottak,merthogy Biró Ica is :lol: :wink: :wink: :wink: )

Anett!
De aranyosak a lányok!!!micsoda tortát készítettek!!! Sok boldogságot így utólag is! Zolinak!!



Katus!
Olyan aranyos nagylányod van már!!! :lol:
Nagyon ötletes az a fénykép a vedégeknek,hogy neked mik nem jutnak eszedbe.
Melyik étterembe voltatok?

Szandra!
Vettél cipőt végül?

Adri!
Örülök,hogy meggondolta magát Dóra baba és délután már produkálta magát! Ne is törödj semmivel,pihizz amennyit tudsz!!!

Köszi az infókat Éviről. Nem is ő lenne,ha nem bizakodna és próbálkozna tejcsivel. :lol:

Reméljük Katáék is mihamarabb otthon lehetnek Marci babával!!!

Jó éjt! Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Zsani! :D
ilgya1
 
 



Sziasztok!

Ildi!
Nem vettem cipőt ma, de holnap délelőtt elmegyünk, így nem is megyünk oviba már a héten, mert pénteken meg apás napot tartunk, elmegyünk együtt pecázni.

Anita!
Elvileg "csak" befelé dől a bokája de annyira sokat és főleg nagyon fáj neki, hogy egy kicsit ideges vagyok. Remélem tényleg csak ez.

Csajok, én már nem is kérdezek semmit, nem merek!!! :wink:
Hátha megteszi más helyettem :wink: :lol:

Adri!
Az utolsó harmadban sokkal fáradtabb mindenki!!! Pihizz sokat, egy darabig úgysem fogsz tudni majd a szülés után. Évinek sok pussz, kitartás, a tejbelövelés tankönyv szerint 72 óra múlva a szülés után. Majd most éjszaka már biztos érezni fogja egy kicsit, hogy dagad a cickó.

Na megyek tévézni

Sziasztok

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok Lányok,
Sajnos még mindig nincsen energiám visszaolvasni, csak annyit láttam, hogy megszületett Zéti, NAGYON GRATULÁLOK!!!!! :)
Marcival kapcsolatban szerencsére jó hírekkel tudunk szolgálni: múlt héten új "házat" kapott, kiköltözött az inkubátorból, most egy csirkekeltetőre hasonlító felülről melegített ágyban fekszik. A légzésével nincs gond, a monitorokat is levették róla, csak egy légzésfigyelő van a matraca alatt.
Múlt héten elkezdhettem szoptatni, most naponta kétszer etethetem, két szoptatás között pedig szondán át kapja az anyetejet, hogy pihenni tudjon és legyen elég ereje a következő szopáshoz. A kisfickó egyébként az anyja akaratosságát és az apja szívósságát örökölte, ha nem akar enni, feszítővassal sem lehet kinyitni a száját, viszont ha üres a pocakja, olyan intenzitással eszik, hogy a hátán is csorog a tej.
Én még mindig minden nap bent vagyok a kórházban reggeltől estig, 3 óránként bent tölthetek nála egy órát (vagy amíg ki nem dobnak), és most, hogy már kiságyban van, legtöbbször én pelenkázom, tornáztatom, szórakoztatom. Péter hetente 1-2 alkalommal kengurúzhat vele, ilyenkor a meztelen felsőtestére teszik Marcit, és hallgathatja a apja szívdobogását, ami minden alkalommal megnyugtatja, nagyokat vigyorog közben.
A kisfickó tegnap volt 11 hetes, 1690 gramm, és az orvosunk szerint ha semmi gond nem lesz, akkor április végén hazahozhatjuk Őt...
Múlt héten forgatott a TV2 a kórházban egy riportfilmet a koraszülöttekről, ebben mi is szerepelni fogunk Marcival, ha érdekel, szombaton, április 12-én 19.00-kor a Magellánban megnézhettek minket.
puszi,
Kata és Péter
Kép Kép Kép Kép
kevinszpészi
 
 


Szia Kata!

Szuper jó hírek!!!!Ügyesek vagytok!!Olyan jó,hogy írtál magatokról!!!!!Csak így tovább a tejcivel és nemsoká itthon lesztek már nincs sok hátra....Kitartás!!!És legyetek továbbra is ilyen pozítivak és erősek!!!

Micsoda mosoly :lol: ez nem semmi! :lol: olyan nagyfiús már :lol:
Magellánt mindenképpen nézni fogjuk,és büszkék leszünk rátok!!!!!

Szandra!!!
Megkérdezem helyetted :wink: :lol:
Ki ez a Zsanett? :lol: :lol: :lol:

Jóccakát!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Kata,örülök,hogy jelentkeztél és hogy jól vagytok.Kitartás,most már mindjárt itt van április vége.

Szandra,mikor olvastam vissza a napi fejleményeket :lol: ,én is felkaptam a fejem,és az jutott az eszembe,hogy most olyan vagyok mint te :lol: KI AZ A ZSANETT????????, :roll: :roll: :roll: Hisz Anita is, Ildi is üdvözölte,valamiről nagyon lemaradtam :oops:
Del látom Ildi,azóta már irtál is,én nem kapott a Szandra választ,/igy én sem/,és most nem fogok tudni nyugodtan aludni :roll: :oops: :lol: .

Csajok,ti profi fényképészek vagytok :lol: :lol: :lol: Kérnék szépen emailben képeket /amik esetleg rólunk készültek,szeretném elrakni őket :lol: teljes méretben/

Ildi,ezt a mondatodat nem értem

Adri,teljesen normális ,hogy ennyire le vagy lassulva,hisz ilyenkor sokan már mozogni is alig birnak.Pihizz sokat,és ne foglalkozz semmivel csak magatokkal-most ez a legfontosabb.Ha segítség kell csak szoljál. :oops:
[quote="ilgya1"]
írta:
ilgya1(Néztem a Müllerbe a tabikat,és a 3in1 ben volt kettőezernyolc valamennyi az ugyanekkora adag Ibolya)
Ildikó

És nem hiszem,hogy egy kis pókhálóval el tudsz mindket ijeszteni :lol: :lol:

Gyöngyi,mi megint csak futólag voltunk kint /Encsi fellökte a Gergőt és nagon fájlalta az oldalát igy hazajöttünk/,de én csak a párodnak köszöntem :oops: :lol: és a gyerekeknek :oops: .
Gyöngyi nézd csak meg az Anikó által feltett 13,14-es képeket,tornáznak a lányok rajta :lol:

na jó,elteszem magam holnapra
bibolya
 
 


na jó,tényleg fáradt vagyok: az idézetet nem oda tettem,ahova kellett volna :oops: ,de azért Ildi remélem érted a kérdésemet ,ugye?


Ja,és még azt akartam kérdezni,pénteken akarunk menni játszóházba?Felhivjam őket holnap?Vagy inkább mindenki marad kint a jó levegőn?
bibolya
 
 


Ibolya,

Hát, legutóbb rengetegen voltunk, mert volt pár "idegen" is jó sok gyerekkel, nagyobbakkal, verekedősekkel..Állítólag ők is pénteken fognak járni ugyanabban az időpontban.
Anikóval azt beszéltük, hogy egy másik napot kéne találni, ami mindenkinek jó. Hm?
Vendég
 


Sziasztok!

Kata!
Nagyon ügyesek vagytok! Az a mosoly... :D :D
Április vége pedig már szinte itt is van! :D

Lányok!
Miután Ibolya nem tudott nyugodtan aludni :lol: :lol:
Zsani szokott minket olvasni, Vecsésen készülnek házat venni, ha tud valaki valami jó vételt, ami megfizethető és nem iker, légyszi szóljon :!: Köszi :!:
Egyébként Judit új szomszédjának a majdnem lett sógornője :D
Anikó, pedig már ismeri a babaszobáról :)
Gyarapítaná a szép gyerekesek táborát :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Anita

Ezt az "új szomszédomnak a majdnem lett sógornője" titulust piszok nehezen hámoztam ki, de még most sem vagyok biztos benne, hogy jól gondolom a szereplők egymáshoz fűződő viszonyait:) A többiek meg aztán pláne nem vágják, akik nem tudják miről van szó:) Szóval lefordítom.
Anita öccse lesz az új szomszédom. :) De hogy mitől majdnem sógornő azt nem teljesen vágom. Van még egy fiútestvéretek, akinek majdnem a felesége lett eme bizonyos Zsanett?:)

Egyébként üdv itt Zsanett:)
Vendég
 


:lol:
Judit, csak h meg erthetobb legyen : Anita occsenek a (volt?) baratnojenek a tesojanak a parja vagyok :lol:

Anita!
Koszi a szep gyerekest :D

zsanett
 
 


zsanett,

tyű:) Asszem tudtam követni...:))
Vendég
 


Anita,köszi a felvilágosítást :lol: ,most már nyugodtabb lesz az éjszakám :lol: :lol: :lol:

Zsanett,hát akkor üdv.közöttünk.
[quote="zsanett"]: írta:zsanettlol:
Judit, csak h meg erthetobb legyen : Anita occsenek a (volt?) baratnojenek a tesojanak a parja vagyok :lol:
:D

2x is végig kellett gondolnom ezt a "családfa"leirást de tán már nagyjából értem :lol: :lol: :lol:

Akkor a holnapi játszóházat hanyagoljuk,vagy esetleg a Praktiker?
Én benne vagyok,hogy áttegyük más napra a játszóházat.Nekem végülis bármelyik nap jó,nekünk nincsenek fix programjaink,mi igazodunk a többiekhez.
bibolya
 
 


Katus!!

Gyönyörűen fejlődik Marci!!! Tényleg csak a zsírpárnácskák hiányoznak róla, amit nemsokára felszed, ha ilyen szépen eszik :lol: :lol: Az a mosoly, tényleg nem semmi!! Látszik, hogy jól érzi magát a bőrében!!
És megpróbálom én is nézni a Magellánt, bár Szabolcsban leszünk a dédi 80. születésnapját ünnepelni.

Úgyhogy csajok, aki tudja felvenné, hogy le ne maradjak róla!!! :oops: :oops:

Ibolya!

Néztem a képeket! Hát???? Én simán azt gondoltam, hogy játszanak a gyerekekkel a lányok!! :lol: :lol:


Anita!!

Mit szeretnél hallani??? De , igen csak miattatok mentünk a játszóra!!! :lol: :lol: :lol:
Ma is kiszaladunk egy röpke kis időre - esetleg?????? :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Még kórházban vagyunk, valszeg szombaton mehetünk haza, bár ma besárgult a Zéti, most épp kék fényben fekszik mellettem :cry:


Nekem semmi bajom már! Készülök a következő babóra :lol: :D :lol:

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,de jó hogy jelentkeztél :lol: :lol: :lol: .Sajnálom,hogy Zéti besárgult,de ez majd minden babánál igy van ,sok-sok szopi gyógyír rá.
Második baba :lol: ? Akkor csuda jó élményként maradt meg benned a szülés.
Azért nem hazudtoltad meg önmagad :lol: ,én éreztem,hogy előbb-utóbb jelentkezni fogsz bentről :roll: miből gondoltam ezt :oops: :lol:
bibolya
 
 


Sziasztok!
Nem vagyok egy nap és micsoda hírek!!! :lol: :lol: :lol:

Kata,
Annyira jó, hogy írtál magatokról! Sokat gondolunk Rátok!
Marci sokat fejlődött, na és az a mosoly... :lol:
Nem lehet Neked könnyű egész nap a kórházban, de vigasztaljon, hogy pár hét és jöhettek haza :D

Évi,
De jó, hogy tudtál írni! Párod bevitte a laptopot? :lol:
Örülök, hogy jól vagytok! A sárgaságon meg túl lesz Zéti. Pont tegnap mutattam Juditnak, hogy Maja milyen iszonyat sárga volt :cry: De így is időben hazajöhettünk :) Tejcsid van már?

Zanett,
De jó, hogy itt is :lol: :lol: :lol:
Pont a napokban gondoltam Rátok, hogy írok már a Babaszobán, hogy mi van Veletek?
Ezek szerint még mindig nem sikerült a tökéletes házat megtalálni?
Itt az utcánkban van 1 eladó önálló ház. Röpke 80 millióért. Érdekel? :roll: :lol:

Anita,
Te kit nem ismersz? :lol:
Egy kis ideig gondolkoztam, hogy milyen tablettám is van nálad :?: Hírtelen másra asszociáltam :oops:
De már képben vagyok :P 2.300.-? Köszi

Ibolya,
Mi holnap sajna nem érünk rá.
De találhatnánk a játszóházra egy másik napot. Nekünk csak a szerda foglalt. De gondolom az többünknek is :lol:

Gyöngyi,
Én tuti felveszem a Magellánt, mert mi se leszünk itthon, és nagyon érdekel.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kata!
ÓÓÓ, ekkora mosolyt :) :) :lol: :) :) . Nem semmi ez a kis fickó már most az ujja köré csavar titeket!!

Évi!
Jó, hogy írtál. Majd ha már sokat fog enni Zéti akkor hamar el fog múlni a sárgaság. Én is így voltam szülés után, nagyon vártam a következőt. Szinte depis lettem, annyira irigyeltem a pocakosokat :roll: .

Szia Zsanett!
Tehetnél fel képeket magatokról mert én nagyon nehezen tudok megjegyezni neveket de ha már kötöm egy archoz úgy könnyebb.

Sokat kertészkedtünk ma, nagyon jó volt. A hátamat tegnap elkiabáltam :roll: :( . Egész nap fáj a hasam is. Na nem baj de jó volt kint.

Szandra

szandrakiss
 
 



ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Ezt nem hiszem el, nincs kábeltévé!!!! :evil: :evil: :evil:
Nem látom a Barátok köztöt :cry: :cry:

Évi!
De jó hallani rólatok :D :D
Bogi is sárga volt, tök jó szine volt :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Szandra!!

ZSOLTnak boldog névnapot kívánunk!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra!
Mi is boldog névnapot kívánunk Zsoltnak!

Anita
putyu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?