Új privát üzeneted érkezett!

Csibi!
Nem akarnak kirúgni, sőt azt akarják, hogy maradjak, mert úgy érzik, hogy nélkülem el vannak veszve!
Én már régi bútordarab vagyok itt, az irodát én alakítottam ki egyedül. Minden régi szaros dolog a fejemben van, ha otthon felhívnak fejből lököm a céges adatokat, és sorolhatnám....
4 évig nem is voltam nyaralni, mert egy hetet nem tudtak kibírni nélkülem. Tavaly nyáron mentünk el apussal egy hétre Makarskára.

dita75
 
 


tervezem, h minden szerdán megyek!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


azért!!
szenyók lennének nagyon különben!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Csibike!
Okés akkor számíthatsz rám 30-án. Polifoam helyett lehet plédet is vinni?
Nem nagyon szeretném Palotáról Pestre elcingölni. :?

dita75
 
 


Hallottátok, hogy jövő hét pénteken egész napos sztrájk lesz? Na, akkor vehetek ki szabit, mert akkor már nem lesz autónk, így nem tudok bejönni dolgozni... :x

Ezt olvastam a BMC-s fórumon, hátha segít valakinek:

"a stimu alatt nagyon fontos, hogy vörös húsokat (elsősorban marha, sertés, vad), valamint halat (ezek közül pisztráng és lazac) egyetek, napi 3x legalább, 1-1szeletet, mert ez a típusú fehérje segít a hormonok szállításában és megfelelő mennyiségű vízzel kombinálva megelőzheti a túlstimulációt. Tudom, hogy nem leszek népszerű, ha leírom, de sajnos a túró és társai ez esetben nem a legmegfelelőbbek... Bevallom, reggelire azért én sem tudtam húst enni, ezt kiváltottam 100%-os, tiszta fehérjeporral, de a többit mindig betartottam, soha nem is lett túlstimum. Le is kopogom gyorsan... Amit még tapasztaltam, hogy abban az esetben, ha nehezen indulnak be a tüszők, 3x15perc futás, biciklizés stb. rengeteget lendíthet a dolgon. Méhnyálkahártyára pedig a méhpempő vált be többünknél is."

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Némóka, most újat mondtál ezzel, hogy tüszőindításra jó a futás és bicajozás! Tök jó, mert újabban eljárok futni :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Némóka!
Meddig kell ezeket fogyasztani, pé-ig? Marhahusit imádom, mustárral ... nyami!

dita75
 
 


Évi!

Nekem is új volt, azért osztottam meg veletek, hátha tényleg segít valakinek!


Dita!

Azt sajnos nem tudom, de úgy hallottam a lombikosoktól, hogy transzfer után is sok fehérjét kell enni, így akkor valószínűleg végig.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóci, akkor te is ezek szerint több topikot is olvasol :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Csibus!
Te végig etted a méhpempőt?

dita75
 
 


Pedig én meg már 2. hete nem járok át enni a munkahelyemen, mert már a fülemen is hús jött ki, de akkor lehet, hogy visszatérek. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ditus,

akkor tökéletes lesz az időzítés :wink: És apa tud már róla?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Némóka: milyen szép az angyalka a vonalzódon!! :o

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mire sikerült megírni a hozzászólásomat ti annyit írtatok, hogy már rég nem aktuális. :lol: :lol: :lol:

Bocsi Dita, a hétvégére gondolta apával :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita: igen , végig ettem a méhp-t egy borsónyit ! most hétvégén kezdtem elhagyogatni, ill kevesebbet ettem.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi!

Csak a BMC-sbe szoktam beleolvasni, mert onnan tudom meg, hogy melyik orvos milyen, mire hogy reagálnak, melyik van szabin...stb. De TI vagytok az igaziakk!!! :wink: Írni leginkább ide szoktam, oda csak nagyon röviden írom meg, hogy éppen hol tartunk, mik lettek az eredmények.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kata: mi volt a pároddal?? van vmi eredmény???

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!

Köszönöm, és mire eljut a vonalzóm végére meglep engem egy igazi Angyalkával! :wink: :lol:

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


A futás azért is jó, mert alhasi bőséget okoz ;)
20150601134430
 
 


Nemone,

akkor hű vagy hozzánk!

Évi,

az olvasottak szerint akkor neked szuper tüszőid lesznek, remélem a hormon is rendbe jön végre és jöhet a kistesó :wink:

Dita,

szegénykém, azért az sem túl jó ha nem akarnak elengedni még szülni sem...
A méhpempőt én is iszom (nekem kivonatos cseppem van) és majd hétfőn jelentem, hogy mit tett a mnyh-mal. De akkor a tejtermékeket hanyagoljam?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Czinki,

Katáék 2-re mentek, úgyhogy most küldjük a drukkhegyeket mert a párját kb most vizsgálhatják!++++++++++++++++++

Nemone,

nagyon ari az angyalka!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


2rem entek Katáék! Szóval most a +++++++++ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ kat kell küldeni.
20150601134430
 
 


Némoné: nagyon édi!!! kívánom, h teljesüljön!! :wink:

Katáéknak: ++++++++++!!!!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Némóka!
Boninak a lepkék, neked az angyalkák hozzák a várvavárt babót! :lol:

dita75
 
 


Ditus!
Ma is fogsz talicskázni?
20150601134430
 
 


Viki!
Ja! Felcsaptam gyors- és segédmunkásnak!!!!
Van már lapáttechnikus oklevelem is ám, bibibibi! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!
Jó sokat írtatok ma is... De legalább volt mit visszaolvasnom :lol:

Apánál nem találtak semmit, annyit mondptt a doki, hogy az ondóvezeték kicsit duzzadt, de az lehet egy korábbi gyulladástól. Most elvileg apának fel kell hívni az andrológusát és az majd mond erre valamit... Gondolom vissza kell vinni hozzáa leleteket újabb 15.000-ért, de hátha ad valami csoda gyógyszert, mondjuk clostilt.

Nemone,
most elkenődtem, mert én nem bírom megenni sem a halat, sem a marhát :cry: De azért köszi az infót!

Boniko,
Nekem is nagyon tetszik a Zsigmond, és már be is írtam a táblába.

Monic, Viki,
Cukik vagytok, hogy ennyire észben tartottátok az időpontot! Cupp mindkettőtöknek érte!

És Persze mindenkinek köszi a drukkokat! Nem volt hiába, mert nem is találtak semmit.

i.kata
 
 


Szeszo,
miért tologatod a tesztelés napját?

i.kata
 
 


lányok, én nem tudom , de én mindjárt elalszom!
tegnap hazamentünk, megvacsiztunk a híradó közben, majd miután vége lett, kinyúltunk 5 percre a kanapén. hát 11 kor ébredtem fel, és mentük át a hálóba. persze hajnali 5-kor meg már kukorékoltam. :roll: most meg legszívesebben aludnék! :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Katám!
Most jön a: "na ugye mi megmondtuk, hogy minden oké lesz" rész. Nagyon örülök, hogy apósánál nem találtak semmit ;)

Dita!
Te jó munkás ember vagy! ;)
20150601134430
 
 


Kata: de jó!! gondolom a párod is megkönnyebbült kicsit!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czini!
Kezdj hozzászokni az álomkórhoz! Tartós barátságot kötöttetek!
20150601134430
 
 


Kata!
Örülök, hogy (majdnem) minden rendben van a pároddal. A nagy izgulást nem akarjátok " kipihenni " Hévízen? Cinkus ajánlott egy jó kis helyet! :wink:

Szezso is kezd gyanús lenni! :roll:

Csibi!
Jó éjszakát! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Megnyugodott, de most azon töri a buksiját, miért nem jók az eredményei.

Ma én is álómkóros vagyok, meg fáj a fejem is.

i.kata
 
 


Dita,
mi mostanában biztos nem jutunk el sehová. Apa kivizsgálásának az ára még az enyémet is meghaladja. De legalább nincs nagy baj.

i.kata
 
 


Katám, belém bújt az ördi veled kapcsolatban ;)

Kép
20150601134430
 
 


Miért?

i.kata
 
 


Kata!

De jó, hogy nincs semmi baja a párodnak!
Ha ezeket a húsokat nem tudod megenni, szerintem nyugodtan ehetsz csirkét, vagy pulykát is. :wink:

Szezso!

Nekem is gyanús vagy ám a tologatás miatt :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Igyekszem majd minél több pipit enni, bár 2 nap után arra is ráunok sajnos.

i.kata
 
 


Mert álomkóros vagy :oops:
20150601134430
 
 


Viki: átnyergeltél Javasasszonynak?? megérzésed van Katához? :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


A sárkányfűtől már nincs messze..... :D

Ha bejön, akkor szakmát váltok és vastagra keresem magam.
20150601134430
 
 


Szerintem az álomkór csak az utro hatása. Amúgy a duphastontól százszor álmosabb voltam.

i.kata
 
 


de érdekes ! Némoné is ezt mondta, de én nem vettem észre! :roll:
és én már szedtem mind2-t.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Bizony én is nagyon nehezen tértem ma magamhoz az utrotól!

Na, most olvastam még egy jó fehérje forrást a lucerna csírát (70%-a). Az még elég jó izű is, sőt talán azt szeretem a legjobban a csírák közül.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nekem sem okozott semmit a duphi, pedig szedtem több ciklusban is.

A szója is remek fehérje forrás.
20150601134430
 
 


Némóka: miket nem eszel :o bio boltban veszed ezeket?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!

Igen, a Herbaháztól 5 percre lakom, és még olcsóbban is vásárolok, mert van egy ismerős, aki be van jelentkezve oda kereskedőnek, és az ő neve alatt szoktam vásárolni, így azért elég sokat meg tudok spórolni...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka!
Azért a múltkori mangalica kolbász kicsivel jobban hangzott, mint a lucernacsíra..... :D
20150601134430
 
 


Hát, igen az is nagyon fincsi! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: