Új privát üzeneted érkezett!

Vera: nekem tetszik a Kinga! :wink: De szerintem jól menne a vezetéknévhez a Lilla meg az Ilka is. Az Izabell is jó név, olyan grófkisasszonyos, az Iza meg vagány.
Szilvi: sajnálom. :cry: Holnap biztosan jobb kedved lesz. Te szedted már a centrum maternát? Én is akarok valamire váltani a gravidáról, merthogy kijön... A cickafarkról nem tudok semmit. Miért akarod inni?
Tabati: szerintem te stikában terhes lettél! :D
Lyndee: azért még ne add fel, hogy az idén szülsz! Tegnap kérdezted, ez a görbém:
http://www.fertilityfriend.com/home/1dca0f
A másik a 15-17 cn-ra rakta a pé-s időszakot. De a 12. cn-on nagyon fájt és görcsölt a hasam. Remélem az ovus fájás volt.
Csucsu: a pigmentjeidet csak nem tudod befolyásolni... :lol: Rendben lesz minden, nyugi!

Kép
németh
 
 


Ja, és a 13. 14. cn-on nega volt az lh-m, utána meg nem csináltam, mert ugye fel voltam fázva és rengeteget ittam meg pisiltem, szerintem nem mutatott volna valós eredményt.

Kép
németh
 
 


Szilvi:a cickafarkról nem hallottam hogy termékenység javító hatású lenne.Nőgyógyis panaszokra nagyon jó(fefázás,ferőzés..stb)

Kinga:a 11cn lesz a nyerő az én álláspontom szerint,de szerintem más is ezt mondaná.

Még bízom azért ebben a hónapban,amíg piri nincs van remény.

KépKép
lyndee
 
 

 
 

Lyndee: bízom az álláspontodban, a múltkor is megmondtad! :wink: Na és ha nem jön meg? Akkor velem együtt fogsz szülni. :lol:

Kép
németh
 
 


De jó lenne!Csucsu,Tabati,Te és Én.Igy nagyon szuper lenne. :lol:
hajrá Decemberi babák!!!!!

Most elmúlt a fájás,ugy látszik csak reggel van. :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Kár hogy nem egy helyen lakunk,akkor még a kórházban is találkoznánk :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Egyébként most azon gondolkodom hogy mitől függ az hogy egyik hónapban nagyon hányingerem van a másikban nem.

Múlt hónapban tényleg azt hittem hogy babás vagyok mert végig olyan hányingerem volt hogy a taccsot is ki tudtam volna tenni.És a ciklus vége fele csak zölséget tudtam enni.Mégis jött piri.

Most viszont nincs hányingerem.Pár nappal ezelőtt volt egyszer de azóta semmi.A múlt hónaphoz képest nagyon is jól vagyok.Semmi tünet,csak a pocifájás reggelente :cry:

KépKép
lyndee
 
 


Hát ha ez tényleg összejönne, akkor megígérem, hogy összeszervezek egy talit! Persze majd ha a gyerekek már kicsit nagyobbak lesznek! :wink:
A hányinger nekem is változó. Volt már, hogy én is az öklendezésnél tartottam, a múltkor meg nem volt semmi.... Nem tudom mitől van és mitől függ, nálam biztos, hogy 90 % a belemagyarázásé.

Kép
németh
 
 


Na hová lett mindenki?

Kép
németh
 
 


én itt vagyok. csak nem nagyon van kedvem írogatni, annyira görcsölök. :(
Vendég
 


Szoktál bevenni görcsoldót?

Kép
németh
 
 


nem, nem szeretem a gyógyszereket. amíg nem muszáj, nem veszek be semmit se. melegvizes palackot raktam a hasamra és zsurlóteát ittam. segített. mostmár jobb. azért is tudtam elvonszolni magam a gépig.
Vendég
 


van egy pda-m. azon tudtam olvasgatni a bejegyzéseket az ágyból is, de valamiért azon nem tudok bejegyzést írni.
Vendég
 


Na, mára kidolgoztam magam! :lol:

Kinga!

Hogy stikában? Annyira stikában, hogy még én sem tudok róla, mikor sikerülhetett! :lol: Mindenesetre vettem egy tesztet, reggel meglátjuk! Viszont rossz hír nektek, hogy holnap nagyon korán kelek, és nagyon későn érek haza, így csak este 9 körül jutok géphez, úgyhogy csak akkor tudom veletek megosztani, mi lett az eredmény! De drukkoljatok nagyon, mert rámfér!! :roll:

Szilvi!

Meg mindenki aki váltani akar vitamint! Az Eurovitnek van ugyanolyan kismamavitaminja, mint az Elebit, meg a többi. Én folsavból ilyen márkát szedek, és most fogok kapni ingyé egy ilyet, mert összegyűlt 4 vonalkód, és ha azt beküldöm adnak valamilyen eurovites terméket, amit kérek. Valahol megkérdeztem, hogy szedi e valaki, hogy írja meg milyen, de még eléggé ismeretlen. Annyit mondtak (ami pozitívum), hogy ez egy pici tabletta, így könnyű lenyelni még várandósan is, nem öklendezel tőle, mint a többitől. Szóval én valszeg kipróbálom majd ha bebizonyosodik, hogy babás vagyok, és a dokival is megbeszéltem.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: nagyon siess holnap haza! :lol: És nagyon nagyon nagyon sok drukkkkkkk! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Ma nagyon fárasztó napom volt!
Csak futólag van erőm átolvasni titeket! Ne haragudjatok!

Vera:
Szerintem bármelyik nevet választod, tökéletes lesz! :wink:

Szilvi:
:cry: sajnálom! :cry: Piri monnyon le! :evil: :evil: (ezt egy másik topicból "csentem" :wink: )

Kép
anda81
 
 


Tabati:
Mennek a druuuukkkkkkkkooooooookkkk!!!!!!!!

Kép
anda81
 
 


Amy:
Átjárhatósági azért kell, mert egyrészt nekem mindíg is gondom volt a mesivel, másrészt a doki clostit szedet velem. Annak meg nem sok értelme van,ha a petevezetők nem átjárhatók! Remélem minden rendben lesz! Holnap a barátnőm leveszi a vért a teljes vérképhez, pénteken pedig egy másik barátnőm kísér majd be és ott is lesz velem ameddig tud! :shock: Fééééééééééééllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Tudom, nagyon hülye vagyok, de annyira bennem van a félsz, hogy nagyon erősen oda kell figyelnem, hogy ne ezen agyaljak állandóan! :? :roll: :roll:

Kép
anda81
 
 


Tessza: Köszi, hogy utána néztél.Azt mondta a doki valami amnio és 12
Én rá is kérdeztem a nyálkahártya vastag e és azt mondta igen az kecsegtető.
Nem értem én sem. Majd csütörtökön kiderül szerintemminden. De aranyos vagy, hogy nyomoztál nekem.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok csajszik!


Képzeljétek nem görcsölök ma.Tegnap nagyon görcsöltem,annyira hogy azt hittem meg fog jönni,de nem.

Vettem tesztet de csak akkor csinálom meg ha holnap sem jön meg 8)

Csucsu:A dokik alapból hülyének néznek és nem hajlandól közölni semmit mert azt hiszik hiába mondja ugy sem értjük.Legalább is én erre tudok gondolni....nekem is volt hogy nem közölt semmit,nem értettem miért.És csak erre tudok gondolni.


Anda:ne félj nem lesz annyira borzasztó szerintem.és arra gondolj hogy utána hipp hopp babás lehetsz.

KépKép
lyndee
 
 


Szilvi:ne keseredj el,az új év első babája a tiéd :wink: vagy az enyém? :lol:


Tabati:akarjuk az eredményt!!!!!!!!!!!!Én nem birom ki estig :x

KépKép
lyndee
 
 


csucsu:holnap még leszel?Ha nem hogy tudjuk meg mit mondott a doki?Annyira fogsz hiányozni!!!!!!!!!!!!! :cry:

KépKép
lyndee
 
 


Tabati: sokat gondolok rád! Olyan kivi vagyok!
Lyndee: na ez tök jó hír, hogy nem görcsölsz.
Csucsu: tényleg! Pont most költöztök. Ha nem lesz netetek azért megpróbálsz üzenni valahogy? Mondjuk Nitával.

Kép
németh
 
 


Kinga:Most számolgatok és ha neked a 11 napon volt pé-d akkor a menszit a 25-26. napra várd :wink:

Elég jó hogy nem görcsölök,nem tudom tegnap miért fájt annyira a hasam?Azt hittem hogy ma még rosszabb lesz.Már ugy keltem hogy fel voltam mindenre készülve....de mégsem.

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: akkora várom, illetve NEM várom. Csak legutóbb volt ilyen hosszú a ciklusom, szerintem a gyógyszertől.
Holnap tesztelsz vagy utána?

Kép
németh
 
 


nem tudom,szerinted mikor teszteljek?
Attól félek hogy tesztelek és utána pár óra múlva megjön.
Elvileg holnap kellene megjönnie mert a 15.napon volt pé-m,viszont ha a 16.-on akkor csak a 30.napon jönne meg.

egyébként pirire számítok :(

KépKép
lyndee
 
 


Nem tudom. Én is megfogadtam a múltkor, hogy várok ha nem jön meg, de ma reggel már közel álltam hozzá, hogy jósteszteljek, csak nem volt időm. Szerintem várj még. Látod Csucsunál is csak a 2-ra lett teljesen egyértelmű. Én is pirire számítok, az előbb rendeltem is Leótól teákat... :evil:

Kép
németh
 
 


Minden estere jól kidolgoztam magam itthon ma délelőtt hulla fáradt vagyok.Ha most nem jön meg akkor soha....

Igen nehéz megállni de a jósteszttel a múlt hónapban megjártam így az eszembe sem jutott.

Utálom az utolsó napokat :evil:

KépKép
lyndee
 
 


Én is! De annál is jobban a piri első napjait! Szerintem nekem meg fog jönni mert tegnap óta fájdogál a derekam.

Kép
németh
 
 


A derékfájás még nem feltétlenül piri!

Egyébként én most gondolkodtam és arra jutottam hogy szombat előtt semmiképp nem tesztelek.Mert igaz hogy holnapra várom pirit de még pénteken is megjöhet.

nem tudom miért de úgy érzem nem sikerült ez a hónap sem.És ilyenkor szoktam berágni.
Hogy mit kellene még csinálni hogy sikerüljön? :x

KépKép
lyndee
 
 


többiek vajon hol vannak?

Tabati remélem jó hírekkel jössz!!!!!!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Hát lányok, iszonyú szarrrr napom volt, de már lenyugodtam!


Reggel teszteltem és megint negatív lett, de még mindig nem jött meg. Barátnőm felbíztatott, hogy hívjam fel a kórházi dokim, és menjek el hozzá holnap. Meg is tettem, de a doki olyan bunkó volt a telefonban, hogy még!! :shock: Kiosztott, hogy miért az utolsó pillanatban jut eszembe, meg menjek, de lehet, hogy nem kerülök sorra, meg ilyenek... :shock: Mondtam neki, hogy már volt egy méhen kívülim, és most nem jött meg, de fájdogál a hasam, és izgulok, na erre mondta, hogy akkor nyolcra menjek vérvételre, aztán meglátjuk. Úgy felhúzott, hogy leléptem a munkahelyemről, még odaértem az sztk-s rendelésre, ahol azt mondta a doki, hogy van egy megvastagodott nyálkahártyám, úgyhogy valszeg pár napon belül meg fog jönni, vagy pedig egy nagyon korai terhesség, ami a negatív tesztek miatt nem valószínű, de nem lehet azt sem kizárni egyértelműen. Úgyhogy megnyugodtam, és már nem érdekel mi lesz, fő, hogy nincs baj. Ja!! Azt elfelejtettem írni, hogy a fájdogálások miatt aggódtam, meg mert kihánytam az ebédet. Utána felhúzott a doki a telefonban, úgyhogy kész idegbeteg voltam

Kép
Kép
tabati
 
 


gyerekek,Csucsu kórházban van mert méhenkívüli a baba :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


tabati:remélem minden rendben lesz

KépKép
lyndee
 
 


Tabati: sajnálom, hogy ilyen kálváriát kell járnod. Remélem minden rendben lesz. A bunkó dokit nem is kommentálom, hogy az embert leba....ák, ahelyett hogy megnyugtatnák, vagy legalábbis normálisan beszéljenek vele, amikor amúgy is ideges. :evil:
Lyndee: én sem tudom, hogy mit kellene még tenni. Én most a teát kezdem el inni, bár nem nagyon hiszek a teljes sikerben. Mérem a hőmet, szedtem a clostit, járok rendszeresen orvoshoz. Mondták, hogy foglaljam el magam, na én közben megtanultam vezetni. Eredmény: 0.

Kép
németh
 
 


Ja és nagyon ügyes vagy, ha kibírod szombatig!

Kép
németh
 
 


Komolyan? Csucsu!! :cry: És mit lehet még tudni? Elvetélt, vagy műtik? :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Jézusom, most láttam hogy mi történt Csucsuval! Honnan tudtad? Majd ha tudtok valamit róla írjátok meg! Annyira sajnálom!

Kép
németh
 
 


Én is néztem a decemberi topicban, de ott még nem tudtak róla, megírtam, hogy ők is drukkoljanak neki, hogy ne legyen nagyobb baj! :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Annyit tudok hogy az intenzíven van.
De hogy most mi lesz azt nem tudom.

Veled vagyunk csucsu!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++

KépKép
lyndee
 
 


Nagyon sokat gondolok Csucsura. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Sajnos én is olvastam már, hogy mi történt Csucsuval! De ide is leírom, hogy nagyon drukkolok és szurkolok, hogy minden rendben legyen vele!

Kép
anda81
 
 


Óóó, Csucsu!! :( Annyira sajnálom! :cry: Szorítok, hogy minden rendben legyen testedben, lelkedben!
Vendég
 


Korán jöttem mert nemsokára festünk és lehet csak délután tudok jönni.

Még piri nem jött,de nem akarom elkiabálni mert a mulkor is szépen megírtam 8 óra fele.9kor meg már csak ugy jött is. :roll:

KépKép
lyndee
 
 


szilvi:jól elhúztál mellettem,már három nap van közöttünk,most látom. :shock:

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: remélem nem is hozol be :) drukkolok a pozitív teszthez :) csucsuról hírek??
Vendég
 


lányok? hol vagytok? valakinek híre csucsuról???
Vendég
 


Én itt vagyok. Nem tudtok valamit Csucsuról?

Kép
németh
 
 


Én nem tudok semmit csucsuról azóta,de írtam a másikba hogy ha valaki vmit tud írja meg.

KépKép
lyndee
 
 


Szerintetek ha 29 napos a ciklusom akkor ugye nem a 29.napon kell megjönnie?vagy mégis?Most össszezavarodtam :roll:

KépKép
lyndee
 
 


de, elvileg akkor a 29. napon kell megjönni. ha pontosabban akarod tudni, akkor emlékezzél vissza, a ciklus elején kb hány óra körül jött meg és elvileg most is akkortájt kellene megjönnie.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: