Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ildi!
Úgy döntött a család, holnap uszizunk így nem megyünk oviba Tami nagy örömére :wink: .

Ibolya!
Jól gondoltad, reggel megjött a pénzünk így a nyakunkba vettük a várost és megvettünk minden szükséges dolgot. Hát ismét a szegények táborát erősítjük :wink: . Akkor ne felejtsd el elküldeni nekem, hogy mit hozzak a régióból.

És mindenki! Nézzétek meg kell e mert kedden megyünk.

Anikó!
ebből az árból nem jön le, megkérdeztem. Sógórnőm mondta, hogy nem csak nagykeresek vásárólhatnak ott, ezért mehetünk mi is mert már neki sincs nagyker kártyája. :roll:

Andi, Gyöngyi!
Nagyon jók a képek!!!

Gyöngyi!
Köszi!!!! MINDENT!!!

Megyek aludni,

Jóéjt

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

3/4 6-kor kaptam az Évitől azt az üzenetet,hogy 1-kor elfolyt a magzatvize, fájásai még nincsenek,de már bementek a korházba.
Drukkoljunk nekik,hogy minnél hamarabb kibujjon Zéti baba :lol: :lol: .
bibolya
 
 


Jöttem hírt hozni, de Ibolya megelőzött:) Mondjuk engem nem nehéz :))
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Évi,
mit ne mondjak? Zétény rendes babuci, ha napközben rúgja szét a burkot, nehezebb lett volna keresztül a városon :)

Kívánom, hogy hamar és zökkenőmentesen láthasd meg Őt :)
Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Hajrá Zéti!!!!
ilyen ügyes légy,mint eddig!!!!!!!könnyítsd meg anyukádnak a vajúdást és a szülést!!!!!!!

juj,de izgi! :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Szandra,küldtem a privit :lol: .Előre is köszi :lol: :lol: :lol: .

Andi,nagyon tetszik Rebekáról ez a kép.
Legközelebb majd a tescoba tesszük a talit,jó?Hátha sikerül ott egy kicsit dumcsiznunk :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi,köszi,hogy rám is gondoltál :lol: :lol: .
Nagyon jó ez a legelső kép,szépek nagyon a virágok és még egymáshoz is öltöztetek :lol: :lol: :lol:

És Zorkáról is nagyon sikeres lett ez a kép,én nem nagyon emlékszem rá,hogy láttam volna mosolyogni :oops: Judit,megkaptam már a gyededet?Mindig későn küldik,vagy csak most?ZH tuti sikerült :lol: csak pozitívan!!!

Éviről még semmi hir.Reggel küldtem neki egy sms-t,de nem jött válasz.Remélem már lassan tul lesz a szülésen / vagy már tul is van/.Ha kapok valami hirt róla azonnal jövök.
bibolya
 
 


Évi, Zéti, Zéti apuja!
Gondolunk rátok! Ügyesek legyetek!!!! :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Évi!
Gyors és sima szülést kívánok :lol:
Zéti ügyes légy :lol:
aztán várjuk a beszámolót és az 1. képeket :lol:
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ha már képeknék tartunk, Anikó Te is küldhetnél a hétvégi képek közül párat:)

Ibolya,
Zorka itthon szinte állandóan bazsalyog, csak nagyobb társaságban vágja be a komoly nagylány szerepet:)
Igen, megkaptam ma a gyedet. Általában 5-én küldik, de most mivel ez szombatra esett így csak ma kaptam meg.
Évinek én is küldtem smst, nekem sem válaszolt még. Szegénykémnek nem egy maratoni szülése lett:(
Vendég
 


Sziasztok!

Először is köszönöm a sok pozitív energiát és a szurkolást. Ma egyenlőre hazaengedett a doki, minden nap megyek a védőnőhöz szívhangot hallgatni, és heti 2-szer CTG-re.

Hírek Éviről!
16:53-kor hívott Attila, az Évi férje, hogy megszületett Zéti. Mivel a férjem beszélt vele így csak körülbelüli méretket tudok:48 cm és kb 3250g. De valami történt az Évivel, mert miután kibújt Zéti, elvitték a műtőbe. Szegény Attila se tud semmit konkrétat. Ígérte, hogy majd jelentkezik, ha tud valamit. Most várjuk az új híreket!
Nagyon szorítunk nekik, és remélem semmi komoly gond nincs!!!

Most egyenlőre ennyi, próbálok kicsit magamhoz térni, mert a korházban mindent tudtam csinálni, csak rendesen pihenni nem.
Ígérem holnap majd egy kicsit részletesebben írok és visszaolvasok egy kicsit.

Katus!
Még egyszer köszi, hogy felhívtál, nagyon jól esett!!!!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri,
Köszi a híreket Éviről.
Én is szurkolok Neki, és küldöm a pozitív energiákat.
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Adri,reménykedtem nagyon,hogy még 2:1-ben jöttök haza :lol: .És mondtak valamit,hogy mitől ingadozhat a kicsi szivverése ennyire?Próbálj sokat pihizni,és semmit sem csinálni .Ha bármiben tudok segíteni,hivjál légyszi :lol: .Akár bevárásárlás,akár dokihoz-védőnőhőz elfuvarozás,vagy akár csak egy kis dumcsi.

Köszi a hireket Éviről,remélem semmi komoly.Ha tudsz valamit irjál.
bibolya
 
 


GRATULÁLUNK AZ ÚJDONSÜLT KISMAMÁNAK ÉS KÜLDJÜK A SOK POZÍTIV ENERGIÁT!!!!!!

A kis Zétinek pedig sok sok egészséget és tejcit kívánunk!!!



Kép

Évinek!
Kép

Ildikóék!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Bár most van fontosabb infó, amire várunk, de azért addig is pár kép a hétvégénkről:


Kép Maja elfoglalta magát:-) Kép Tipikus nő:-) Kép Kép Kép Kép Lengőtekézés bajnoka Kép Kép Kép Kép Kép A kősazegi várban Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Évi!
Egy új kicsi élet......a legjobb helyre született!
Álmodtátok, vártátok, féltetétek és most óvjátok....
Gratulálunk!!!!Kép

Anita
putyu
 
 


Anett, Judit, Gyöngyi, Andi, Anikó!
Egyik kép szebb, mint a másik :lol: :lol: :arrow: persze ez a sok kis tündér teszi őket ennyire széppé :lol: :lol:
Adri!
Örülök, hogy veled rendben minden :D :D
Dóra baba csak nem szeretné, ha izgalommentes lenne az élet :)
Sokat gondolok rád!!
Rengeteg pozitiv energia neked és Évinek!!!!!!!

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!!

Évi!

Gratulálok én is a kicsi fiadhoz!!!! És szorítok, hogy minden rendben legyen!!!
Kép

Adrien!!

Örülök, hogy minden okés lett, és hogy hazajöttél!!! Pihenj amennyit csak tudsz!!! Valóban nem lehet a kórházban. Soha nem értettem, hogyha valaki amiatt nem választotta a rooming-in-t, hogy pihenni tudjon. Én sem tudtam pihenni soha a kórházban, csak itthon.
A lényeges 2 hetet már féllábon is kibírod igaz??? :lol: :lol: Bár inkább feküdj :lol:

Anikó!!

Maja képei is nagyon fontosak!!!! :lol: :lol: Nagyon tetszik az amin ketten vagytok a vizben (most látom mennyire hasonlít ez a lány rád!) :roll: :lol: Tényleg ennyire élvezi a vizet ő is???? Csak az én lányaim nem szereteik???? Bár az is igaz mi még soha nem voltunk ilyen csuda helyen :oops: :oops:
Azért Ti is pihentetek a hétvégén??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Jó estét,

Anikó,
szuperek a képek!

Anita,
kösz a pelust, jó, hogy itt voltatok :) Ancsi fél kilenckor aludt el...

Gyöngyi,
szuperek a képek, nagyon csípem a piros mellényes csajokat :)

Adri,
vigyázz magatokra, pihizz sokat, ha tudok bármiben segíteni, én is itt vagyok!
Köszönjük a híreket Éviről. Ugye szólsz, ha tudsz valamit???

Évikém,
gratulálunk a kisfiadhoz, Neked pedig nagyon gyors gyógyulást kívánunk. Aggódunk, de küldjük a pozitív energiákat!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Drága Évi és Zéti!

Mi is nagy-nagy szeretettel gondolunk rátok!

Gratulálunk!

Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Évinek szívből gratulálok és még mindig nagyon drukkolok. Reméljük hamarosan jönnek a jó hírek, hogy minden rendben és már együtt van baba-mama. A picihez jó egészséget és sok-sok örömet!

Anikó
Tényleg tök jó látni mennyire élvezte Maja a vizet:) Zorka is ilyen kis kacsa volt, amíg járt babaúszásra.
Vendég
 


Addigis amíg nem jönnek a hírek Éviről (én addig nem akarok lefeküdni, amíg nem tudom mi van...) itt egy pár bizonyíték, hogy Zorka igenis szokott mosolyogni:)))

Kép Kép
Vendég
 


Jó reggelt,

Judit,
azért lefeküdtél??? Van valami hír Éviről???

Ildi,
azt akartam még tegnap, csak aztán lemaradt, hogy olvaslak ám, rendületlenül. Nagyon jók az új képek a blogon, tökjó a gyerekek csúszdája.Én is megkaptam azt a könyet, majd elmeséled, mik a tapasztalataid?

Anita kérdezte tőlem tegnap, hogy azóta tornáztam-e, jelentem nem, de hiányzik... :oops:
Úgyhogy én készen állok, ha valaki(k) szeretne(ének) :)

CSak szerda este elmegyünk és csak vasárnap jövünk haza :oops: :oops: :oops:

Pusz

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Drága Ancsi!

Első szülinapod alkalmából nagyon sok boldogságot,rengeteg ajándékot és sok egészséget kivánunk neked!!!



Kép
bibolya
 
 


Ancsi!

Nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk Neked! :lol: :lol: :lol:

Kép


Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Éviről senkinek semmi híre? :cry:
Remélhetőleg nincs gond, csak alszik Évi és majd ébredés után jelez.

Adri,
Hoztad a hírt Éviről, aztán a Te jó híredre már nem is reagáltam
:oops: :roll: Örülök, hogy újra otthon vagy és minden rendben Veletek :lol: Pihenj sokat és vigyázz Magatokra :D

Gyöngyi,
A Te képeidre sem reagáltam :oops: Nagyon jók lettek :lol: Jól áll Nektek az egyenszerkó :lol:
Nagyon szeretem a Margitszigetet. Most csütörtökön is (ha az idő engedi) megyünk a barátnőmmel :lol: Szuper ott a játszótér!!!
Köszi a dicséretet. Igen, egyre többen mondják, hogy mennyire hasonlít rám Maja. Remélem azért nem mindenben fog rám ütni :roll:
Ó, sajna mi sem jutunk el sűrűn ilyen helyekre :cry: Ez is céges buli volt, a főnök fizette a szállást. :lol:

Katus,
Már megint hova utaztok? :roll: Annyira jó, hogy ilyen sok helyre mentek, Ancsi biztos élvezi :lol: Nektek nem fárasztó egy kicsit? :wink: Vagy mi csináltunk valamit rosszul a hétvégén? Mi fáradtabban jöttünk haza, mint mentünk. Az 1. éjszaka totál gáz volt :cry: Maja fél óránként lecsekkolta, hogy ott vagyunk-e :evil: :wink:

Judit,
Aludtál azért egy picit? Szólj, ha megtudsz valamit!
Maja nagyon élvezte a vízet, de azért, hogy kiskacsa lenne az enyhén túlzás :? Olyan beszari a szentem. 2. nap már elmerte engedni a gyerekmedence szélét... :wink:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ancsi!
Ez a nap más, mint a többi ezt te is jól tudod!
Másképp kelt fel reggel a nap és másképp járt a hold!
Köszöntünk hát Téged, ha már így együtt vagyunk!
S ajándékul fogadd el vidám kis dalunk:
Boldog, boldog, boldog születésnapot!
És kívánjuk, hogy legyen még sok ilyen szép napod!
Boldog születésnapot!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Anita
putyu
 
 


Évi!

Gratulálok Zétihez! Sok boldogságot,egészséget,tejcsit kivánunk!



Kép
bibolya
 
 



DRÁGA ANCSIKA!!!!!!!!

ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG ELSŐ SZÜLINAPOD ALKALMÁBÓL!!!!



Kép

Katusnak!
Kép

Ildikóék
ilgya1
 
 


Drága Ancsi!

Nagyon boldog szülinapot!


Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Este negyed 11 fele beszéltem Attilával és jó híreim vannak. A Mama és Zéti baba jól vannak. Egy kicsit nehezen akart kibújni és az Évinek is elfogyott az ereje (valamint EDA-t is kapott), ezért vákummal kellett segíteni nekik. Ettől egy kicsit csúcsfej lett Zétinek (nem mintha egyébként nem az lenne), de estére az Attila szerint már kezdett rendes formát ölteni. A méhlepényből viszont bennt mararadt egy darab, ezért azt a szülés után altatással gyorsan kiszedték. Egy másik topikos ismerősével került egy két ágyas szobába. :lol: :lol: :lol:

Most csak erre a gyors helyzet jelentésre volt időm, mert mindjárt indulok a védőnőhöz és ma még a körzeti orvoshoz is kell mennem. Majd ma még jelentkezem.

Katus!

Ancsinak boldog szülinapot kívánunk mi is!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Drága Ancsi!

Születésnapod alkalmából minden jót és sok-sok ajándékot kívánunk.

Kép

Judit & Zorka
Vendég
 


Adri,

Köszönjük a jó híreket. Én is a méhlepényre gyanakodtam, amikor olvastam, hogy műtőbe vitték Évit.
Fő, hogy mindketten jól vannak:)

Éjfél körül lefeküdtem, gondoltam, hogy már biztos nem lesz új info reggelig.
Vendég
 


Sziasztok!

Nemrég beszéltem az Évivel,mindketten most már jól vannak :lol: Zéti baba jól van,hagyja anyukáját pihenni,néha enne :lol: ,de még nincs mit :oops: .Reményeik szerint szombaton hazaengedik őket.Átadtam jókivánságainkat,és ő is mindenkit puszil és köszöni szépen a sok aggódást értük.
bibolya
 
 


Adri, Ibolya,
Köszi az infókat Éviékről :D

Évi,
Gratulálok Zétihez :lol:
Egészséget, sok vidámságot és minél több tejcsit kívánok! :lol:

Kép


Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Szaisztok!

A védőnőnél végeztem, most egész jó volt a szívhangja, legalábbis ilyen magas már rég volt (136). Biztos Dóra babát is feldobta, hogy tegnap hazaengedtek minket. :P
Szóval az volt a gond, hogy minden CTG-énk be volt szükülve. Nem volt rajta szinte semmi mozgás és a szívverése is 120 és 127 között volt. Rádasásul alig találták meg, mert állítólag mélyen van, és a lepény is nagyon leárnyékolja, és persze pár perc múlva mindig elmászott, és újra kellett keresni. :cry: :cry: :cry:
Én igazából nem is értettem, hogy miért nem mutat mozgást a CTG, mikor én mindig éreztem, hogy mozog, volt amikor az egész hasam hullámzott. Azt mondták biztos álmában mozog, és azért nem látszik a szívverésén. Az első két nap is mindig rossz volt a CTG-énk, ezért mindig azonnal elküldtek UH-ra áramlást nézni, de az rendben volt. Majd élután újra ismételték a CTG-t, de az se volt jobb. A hétvégén már nem ismételték, mert mondván, ha mindig ilyen szar, akkor minek. Lehet, hogy csak alapból ilyen nyugis ez a baba. Mivel a mozgásokat is figyelni kellett, és azok is rendben voltak, így reménykedtem, hogy nincs nagyobb gond, és bíztam benne, hogy a dokim hazaenged hétfőn. Addig ő se mondott semmit, mert mondta, hogy össze akarja várni az 5 napi anyagot és majd az alapján dönt, hogy mi legyen. Három verzió volt: kiveszik gyorsan császárral, benttart a maradék 5 hétre (na ez a verzió borított ki a legjobban), vagy hazaenged, de akkor minden nap védő és hetente 2-szer CTG. Szerencsére, mivel az UH végig jó volt, mozgások rendben voltak, vérképem, cukrom és vérnyomásom jó volt, ezért inkább hazaengedett, hogy otthon nyugodtabban tudjak pihenni. :P :P :P
Ő most úgy is elutazik 2 hétre Amerikába :evil: , és ha addig nincs semmi gond, akkor utána megbeszéljük, hogy mi legyen. Ráadsásul továbbra is farfekvéses (idézet a záróból: "bemenet felett mozgó far"), de a méretei korának megfelelőek. A méhnyak 50%-kal megrövidült, de a méhszáj egyenlőre zárt.
A klinkán szerencsére egy 3 ágyas szobába kerültem, és a szobatársaim is nagyon aranyosak voltak. Nekem egy gondom volt, iszonyú meleg volt. :twisted: :twisted: :twisted: Napközben mondjuk szinte végig nyitva volt az erkély ajtó, de éjszakára muszáj volt becsukni, és a bukó ablakon keresztül alig jött valami levegő. Ráadásul szegény szobatársaim, akik már több hete ott voltak, iszonyatosan horkoltak, amit nem csodálok, mert a fűtés és az Üllői útról bejövő irdatlan mennyiségű por már nagyon kiszárította a nyálkahártyájukat. Na nálam ez nem volt gond, mert nekem az allargiám jött ki egy kicsit. Az épület és a kortermek elég ramaty állapotban vannak, kivéve a szülőszobát. A tisztaság egész türhető a pergő vakolatok ellenére. A dokik, nővérek, takarítok végig nagyon kedvesek voltak. :lol: :lol: :lol: Tényleg odafigyeltek ránk, mindenkit próbáltak a nevén nevezni, kedvesek és türelmesek voltak, néha poénkodtak is, és nyugodtan lehetett őket bármiről kérdezni. Ha valaki el volt keseredve, ahhoz volt mindig egy jó szavuk. :P :P :P
A kaja egy gyengébb minőségű menza kajának felelt meg. Az én cukormentes kajám, abban különbözött a többiekétől, hogy reggelire én két zsömlét kaptam, míg a többiek egyet, valamint méz és lekvár helyett egy kis vajat. És egyszer a levesemben nem volt borsó, valamint egyszer narancs helyett almát kaptam. Egyébként a híradókban mutogatott kajáknak, és A-B menűnek nyoma se volt. (Igaz választhattunk, hogy megeszük vagy sem.) Sőt tegnaptól már szakácsa sincs a kórháznak, ezért valami központi ellátóból kapják ezután a kaját. Ennek az lett az eredménye, hogy rögtön feleannyi reggelit küldtek, mint ahányan voltunk. Így szegény nővérek megkértek minket arra, hogy csak az kérje el a "hatalmas" reggeli adagot, akinek tényleg nincs semmi kajája. Nem semmi, mi? :evil:

Húsvét utáni eltűnésem okai:
Miután nem volt túl jó a CTG-m, a dokim felvetette, hogy akkor lehet, hogy jobb lenne, ha befektetne, főleg az előzmények miatt. :cry: :cry: :cry: De akkor végül még egy hétre hazaengedett, mondván, ha legközelebb is ilyen lesz, akkor inkább megfigyelés céljából befektett minimum egy 5-6 napra mielőtt elutazik Amerikába. Na én ettől persze egy kissé kiborultam, amitől persze szegény Zoli is beparázott és sikerült a munkahelyi őrület mellett, ezen is úgy felstresszelnie magát, hogy szerdáról csütörtökre virradó éjszaka, arra keltünk, hogy teljesen kihült, szédült, fájt a feje,remegett és 180/110 volt a vérnyomása. Reggel így gyorsan vittem orvoshoz, aki felírt egy rakat orvosságot, elküldte azonnali EKG-ra, és teljes éhgyomros laborra. Majd "megnyugtatott", hogy az EKG-val nem kell visszajönnie, mert átküldik neki, és különben is, ha rossz lesz, akkor onnan úgy is a korházba viszik. Na mondom még csak ez kéne. :twisted: :twisted: :twisted:
Szerencsére az EKG egész jó volt, csak a vérnyomása nem. Hétfőn elmentünk vérvételre, amin ő elszokott ájulni, így inkább elkisértem. De most nagyon hős volt, mert egyedül ment be. Azt mondta, hogy ez most egy jó próba lesz a szüléshez ( :lol: :lol: :lol: ). Aggódni csak akkor kezdtem, amikor már mindenki kint volt a veleegyütt behívottak közül, sőt már újakat is hívtak, de ő még sehol nem volt. Vártam még egy kicsit, majd elindultam megnézni mi a helyzet, de akkor pont kitámolygott szegény holt fehéren. Gyorsan megetettem és itattam, majd büszkén mesélte, hogy most nem ájult, csak majd nem, mert még időben gyorsan leültették.
Szerdán reggel kezdtünk a klinkán, a CTG persze rossz lett, így mondta a dokim, hogy nincs mit tenni holnaptól be kell feküdni. :cry: :cry: :cry: Persze ezen megint kiborultunk egy kicsit, bár most már nem ért olyan váratlanul, mint a múltkor, de azért szarul esett. Ezekután mentünk vissza a Zoli dokijához, és mivel még mindig nem állt be a vérnyomása, (főleg, hogy kiderült, hogy be kell feküdnöm), kiírta még most hétfőig. Így hazafelé gyorsan bementünk a házassági anyakönyvi kivonatunkért, és próbáltam a babaszobában egy kis renszert kialakítani, mert még minden zacskókban van, hogy addig se porosodjon semmi, amíg nem muszáj. De nem voltam túl eredményes, mert türelmem se volt, és különben is félóránként elbőgtem magam.
Csütörtökön Zoli bevitt, majd neki el kellett mennie, mert bár táppénzen volt, de be kellett mennie a szervízbe a határidős munkákat megcsinálnia, mert azt más nem tudja!!! :twisted: Este hatkor elő is került. Ez persze nem sokat dobott az egyébként is "remek" hangulatomon. És ez így volt még pénteken is és szombaton is. De azért annyiból jobb volt, hogy délelőtt is mindig bejött egy órára. Persze azért volt látogatom, mert a család szépen beosztotta, hogy ki, mikor jöjjön.
Tegnap pedig a Zoli ment vissza a dokijához. Reggel 7-kor indult 9-re oda is ért a kb 15 km-re lévő (Kispesten) orvosához, de ezt is csak úgy, hogy a Kökin ott hagyta a kocsit és gyalog gyorsabban haladt, mint kocsival. :twisted: :twisted: :twisted: Közben kiderült, hogy hazaengednek, így további 1,5 óra kocsikázással oda is ért a kb 8 km-re lévő korházba. De a lényeg, hogy odaért és még dolgozni se ment. :P :P :P

Hát ez történt velünk az elmúlt hetekben, volt izgalom bőven. De most már nyugi van.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Évi!
Szívből gratulálok a kis Zétényhez!
Sok örömet és egészséget kívánunk nektek!

Ancsi! Nagyon boldog első szülinapot neked!

Adri, nem semmi napok és események vannak mögötted! Pihenj sokat és vigyázz magatokra!

Anikó, nagyon jók a képeitek! Igazán jó lehetett a hétvégétek!!!

Puszi Mindenkinek!

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Az imént kaptam ezt a képet az Évitől:

Ime ő,Jancski Zétény Bertalan 3200 grammal és 48 cm-el.
Kép
bibolya
 
 


Drága, tündér Annamari!! Nagyon boldog első szülinapot kívánunk!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Most látom csak!!!!!

ÉVi!!!

GYÖNYÖRŰ Zéti baba!!!!! Pont-pont vesszöcske - olyan amilyen egy igazi szép újszülött!!!
Mégeegyszer nagyon gratulálok!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Adri,
Hihetetlen milyen napokon vagytok túl :shock: :?
De most már próbálj pihenni és csak magaddal/magatokkal foglalkozni!

Andi,
Köszi, igen jó volt egy kicsit kimozdulni, mást csinálni. Főleg hogy még főzni se kellett :lol:

Ibolya,
Köszi a képet!

Évi,
Gyönyörű baba Zétény! Nem látszik már csúcsfejnek, és a születés fáradalmai sem hagytak nyomot. :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Most kaptam a Mónitól egy sms-t,miszerint a holnapi cini és torna elmarad :cry: mert lebetegedett.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Először is :arrow: Zétény tüneményes :!: :!: :!: :lol: :lol:

Másodszor pedig, mivel holnap elmarad a Cini :( :( :arrow: MINDENKIT szeretettel várunk ide hozzánk: cinizni, tornázni, beszélgetni, kávézni :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 



Sziasztok!

LÁNYOK!
Mindenkinek köszönjük a köszöntéseket, ennyi fini tortát eddig még sosem láttam egy rakáson :)
Minden egyes köszöntést megmutattam a kiscsajnak, el van varázsolva ő is.
Ildi,
Neked külön köszönöm az én csokromat :)

Évi,
Zéti nagyon gyönyörű kisbaba. Micsoda száj!

Anita,
mi is, mi is. De ezt úgyis tudod :)

Sajnos a kicsi lányom úgy döntött, hogy ezt a napot hasonlóan szenvedőssé teszi nekem, mint az egy évve ezelőttit, délután nem volt jó neki semmi... Szurit is kapott, de a röhej az, hogy csak addig nem sírt, amíg a tű a combjában volt, előtte és utána is eljátszotta a nagyhalált :?
Nem értem, pedig a dokinéni annyira aranyos vele. Rábeszélt még egy utolsó vizsgálatra, endokrinológushoz megyünk majd egyszer, ha kapunk időpontot. Holnap kell hívnom a kórházat. Ezúttal a Tűzoltó utcait...
Ja, mert nem nőtt a centi szerint egy milimétert sem és még mindig csak 7300 gr... Nem aggódom, nem aggódom... :wink:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anita,
Megyünk mi is :lol: Mikor?

Katus,
Ne is aggódj, látványosan változott most Ancsi, de ezt többen mondtuk is Neked a múltkor.
Ha szép idő lesz holnap sétálunk együtt az Anitáékhoz?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Lányok!
Hol állítom át az időt :?: :oops:
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Zéti tényleg gyönyörű! Egyáltalán nem látszik rajta a hosszú szülés, vákum meg egyebek...
Zorka botrányosan nézett ki egy naposan:)
Anita,
Mi is megyünk holnap, remélem nem betegszik le a lány, mert ma gyanúsan hisztis volt egész nap. De remélem csak az időjárás miatt.

Délután Majával játszottak, Maja puszilgatta Zorkát. Irtó édesek voltak:)))

Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

9-től nyugodtan, de ha valaki előbb ér ide, az sem baj :)

Anita
putyu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?