Új privát üzeneted érkezett!

Most bezzeg eltűnik mindenki!!!! :cry:

dita75
 
 


KÖSZÖNÖM/KÖSZÖNJÜK LÁNYOK,
NAGYON ARANYOSAK VAGYTOK! :lol:
MONDTAM IS TEGNAP A PÁROMNAK, H EGY ÜNNEPELT SZTÁR NEM KAP ENNYI GRATULÁCIÓT ÉS SZERETETET, AMIT ÉN TEGNAP! MÁR ZAVARBA EJTŐ, BÁR NAGYON ÉLVEZTEM :oops: NAGYON BOLDOGOK VAGYUNK!!! :lol:

Nemone: +++++++++ az inszemhez!! örülök , h bevált a torna! van 2 gyak , amit babásan nem lehet végezni! szerdán megkérdezem Tündétől, melyik az!

Szezso: haláli! jössz, beszólt egy jót és mész! a D szekció tetszik!! :wink: pénteki teszthez megy a drukk!!! kell egy zebrapár nekem!!! :wink:

Kata: ha párod úgy érzi, h ez lenne álmai mhelye, ne hezitáljon!! aki mer az nyer!

ma dolgoznom kell, mert pénteken nem volt kedvem, tegnap meg itt lógtam egész nap, és dagasztottam a májam! :lol:
pusza mindenkinek!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ditus!
VámPiroska vagy?

Czinke!
Óvatosan a munkával, megárt!!!!!
20150601134430
 
 

 
 

Dita,

akkor te is paranormális csajszi vagy! :wink:


Kata,

jó rajzolást és kitartás!

Nemone,

remélem ez a zinszem sikerül majd, pihenj és vigyázz magadra. És csináld a tornát Czinki utasítása szerint mert lehet, hogy csak ez hiányzik a babához :wink:

Viki,

VámPiroska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A névadás ma nagyon megy neked! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mindenki dolgozik? Nekem is kellene...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mi értekeztünk. :roll:
20150601134430
 
 


Nekem hülye leveleket kéne írnom ma, de naon nincsen kedvem hozzá! :? Asszem lemajmolom a BKV-t, és ma sztrájk lesz..... :lol:

dita75
 
 


Némóka!
Köszi! ;)
Kicsit kalandosra sikerült a tegnapi napod, de nagyon drukkolok!!!!
20150601134430
 
 


Bejelentettem, hogy ápr. végén leszerelek. Nem volt tűzijáték, tudomásul vették.
20150601134430
 
 


Viki!
Akkor már rég el kellett volna kezdened vágni a centit! :wink:

dita75
 
 


Ditus!
Vágom én! :wink:
20150601134430
 
 


Viki,
nem csinálsz egy olyan vonalzó, ami a munkahelyi napjaidat számolja vissza? :lol:

i.kata
 
 


ÉN akkorákat ásítok.... Szerintem nemsokára leviszem a kutyikat, megebédelek, aztán alszom egy kicsit. Bocsi, csajok! :oops: De utána rajzolok tovább, ami úgyis éjszakába nyúló lesz (vagy ezt majd még meglátom).

i.kata
 
 


Kata!
Nem. Kicsit túlzásnak tartom, mert szeretek itt dolgozni, csak már nem nagyon bírom. :oops:
20150601134430
 
 


Kata!
Én is álmos vagyok, és már csak az ebédre koncentrálok. :oops:

Előre is egészségedre az alvást.
20150601134430
 
 


Nem azért gondoltam, hogy megszabadulsz a munkahelyedtől, hanem mert teljesen Lackóra tudsz koncentrálni, meg magadra. És ezt ki kell használni, mert ha kibújik, egy darabig nem lesz időd semmire.

i.kata
 
 


Viki: az már csak 2,5 hét! :shock: nem csodálom, h nem volt tüzijáték! biztos most szembesültek vele, h most már tuti elmész! :lol:
hogy repül az idő! de tök jó lesz! szépen berendezitek a szobát, megveszitek a babadolgokat! beindul a fészekrakó érzés! nekiálsz takarítani, ablakotpucolni! megy anyud segíteni! :lol:
csak hallomásból tudom, eddig mindenki ezt mondta! :lol: de h a nagypocakó kismamik miért akarnak mindenáron ablakot pucolni? :shock: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Értem én mire gondolsz. Fura is lesz 6,5 év pörgés után leállni. Vagyis hát másra koncentrálni.
20150601134430
 
 


Czinki!
Röhögni fogsz, de pont ezeket tervezem és lesz ablakmosás is!

A bébinek meg tényleg csak akkor vásárolunk majd, ha otthon leszek, mert szégyen, nem szégyen még nem vettünk neki semmit.

Igen, térjenek is magukhoz itt bent. Attól, hogy jól viseltem eddig a terhességet ők abban bíztak, hogy május végéig pörgök majd. Pedig a főnököm is látja, hogy alkalmasint alig bírok felállni.
20150601134430
 
 


Amúgy azért lesz ablakmosi, mert utána tuti, hogy hosszú hónapokig nem lesz rá erő és idő. A párom kiporszívózik, felrakja a függönyt, de az ablakkal már nem bír el.
20150601134430
 
 


Viki: :lol:
nálunk is a párom a pórszívófelelős! :wink:
pont a hétvégén lekorholtam, mert kb már 1,5 hónapja nem csinája rendesen a munkáját , és én csinálom helyette (mentségére szóljék rengeteget dolgozik szegénykém!! :oops: ) , de én nem tudom kitakarítani a zsákot! :oops: 7végén már alig szívott vmit szegény pórsz., annyira tele volt! :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Mostantól végképp a párod porszívózzon. Nekünk takarítógépünk van, nehéz és sok esetben hasizmozni kell közben.

Nekünk inszem óta apóca csinálja.
20150601134430
 
 


Viki!
Nálunk is takarítógép van otthon, de hogy minek arra még nem jöttem rá, ugyanis egy árva szőnyegem nincs, a bútorok is bőrszövet. Egyedül a gyerek ágya szövet. :shock:
Az én apócám még egy tányért sem mosogat el. Előre kijelentette, én meg be, hogy oké mindjárt jövök. Felmentem és megvettem Irénkét (mosogatógép) az Euronics-ba!!!! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita!
Nekem nincs Irénkém. Én megneveltem apjukot. Őt az anyukája eléggé elkényeztette, semmit nem kellett csinálniuk.

Amikor összeköltöztünk, és én későn értem haza elég sokszor volt úgy, hogy ahol evett, ott esett ki minden a kezéből (tányér, villa, kés, kisnyúl), pulóver itt, nadrág ott.

Na aztán elszakadt nálam a cérna, és 2-3 i..................t közepette kinyilatkoztam. Apjukom megsértődött, puffogott 3 órán át, de érdekes módon azóta megtalálja a mosógatót és még alkalmasint el is mosogat mire hazaérek.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Dévi jelentkezik :) De csak beköszön, és már lohol is vasalni :(

Az én mosogatógépemet Rozítának hívják :) A mosógépem Zsuzsi :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Viki!
Az én apócáméknál is ez van még a mai napig is az anyósom elől-hátul kiszolgálja a fiúkat. Képzeld nem is eszik velünk, ott áll a konyhapultnál és lesi minden kívánságunkat, amikor végzünk a kajálással bemegyünk a nappaliba társalogni, ő addig elmosogat (sosem engedi, hogy segítsek) aztán bekap néhány falatot. Totál mint egy cseléd. Karácsonykor alig volt velünk a szobába, végig kint gürizett a konyhában. Én közöltem a párommal, amikor a gyerek is rendetlen, meg ő is, hogy én nem a mama vagyok, pakolják el szépen a cuccaikat. Haladunk, haladunk, de még mindig nem az igazi, előfordul egy-két ruhagubacs a konyhaszéken, mega kanapén. :twisted:

dita75
 
 


Évi!
A mosómasánk Manci.

Dita!
Elég durva, amit anyóspajtiról írtál. A fiúk nem szólnak rá, hogy igenis üljön le velük?
20150601134430
 
 


Dita!

Ez nagyon durva :shock: Senkiért nem csinálnám ezt meg, legyen az a világ legjobb pasija, akkor sem. Egyenjogúság van, nekem is ugyanúgy 8 órát kell dolgoznom naponta, ha hazamegyek én is pihenni szeretnék, nem a 2. műszakot...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Viki!
MEgszokták! A papa ilyen főnöktipus, és ő ezt maximálisan elvárja, hogy a mama körülugrálja. Majdhogynem megrágja helyette a kaját.

dita75
 
 


Ja, hogy megszokták. Fincsi! Gondolom a mama még megbetegedni is a papa engedélyével szokott. :evil:
20150601134430
 
 


Sziasztok,

Viki,

akkor már nem sok van hátra. Aztán moshatod az ablakokat :wink:

Kata,

jó szunyókálást!

Dita,

nagyon durva, szegény mama. Én semmi pénzért nem csinálnám ezt, a nőt és anyát szeressék bennem ne a cselédet.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Némóka!
A mama már beletörődött. A papa is ilyen marad már, nem fog változni.

dita75
 
 


Dita: elég durva! szegény anyósod! :shock:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szerencsére a mamának jó természete van, ennek ellenére mindig vidám szokott lenni. Tök jó fej, szeretem. A papának hülye természete van, a páromnak is hasonló. Egy fokkal azért jobb. De ha ők összekerülnek annak mindig sértődés a vége..... meg kiabálás..... két dudás egy csárdában.... :shock:

dita75
 
 


Viki!
Milyen szert ajánlottál te nekünk a minap! Basszus! Megrendeltem a gyógynövényboltba, és most szólt a csaj, hogy megjött és a 60 db-os ferulant 9000 pengő!!!! Közel álltam a szívinfarktushoz, remegve tettem le a kagylót!
Asszem el kell mennem éjszakai műszakba is dolgozni! :roll:

dita75
 
 


Dita,

érdekesek lehetnek nálatok a családi ebédek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Milyen gyógyi az a felurant? És mire való? Én miért nem olvastam, hogy Viki mikor ajánlotta ezt nekünk?
Most úgy érzem, hogy le vagyok maradva...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szerintem ez az a cucc, ami kiskatona turbózásra van, nem?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dita!
Én kiskatona turbózásra írtam, de neked az uradnál ezzel nincs gond!
20150601134430
 
 


Nekünk a doki Fer14-et mondta, meg valami Pollstimol nevű bogyókát apának.

Az alvás elmaradt. Levittem a blökiket és a Diónak leszakadt a körme, vérzett, én meg rohantam vele a dokihoz. Annyi volt, hogy leszedték a körmét, meg lefertőtlenítették, de ha már ottn voltam vele, akkor kihúzattam a fogait, amik nem estek ki, és a Töpinek meg leszedettem a fogköveit, mert csúnya volt, meg büdi is tőle a szája... Úgyhogy most alszanak (mertb ezeket altatásban csinálják), én meg szegényebb lettem 17.000 Ft-tal.
Drága volt ez a nem alvás :roll: De legalább rendben vannak az apródok.

i.kata
 
 


Viki,
nem semmi ez az új vonalzó! Nagyon baba! :lol:

i.kata
 
 


Viki!
Apa határeset, ugyanis a mozgó csak 50 %, gondoltam felturbózom kicsit őket, hogy biztosra menjünk.

KIRÁLY A VONALZÓD!!!!!!! :shock:

dita75
 
 


Viki, ez a vonalzó állat jóóóóóóóóóóóóóó!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


VIKI: NAGYON BARÓÓÓÓÓÓ A VONALZÓD!!! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dituli!
Nektek a MAca Vibe jobb let volna akkor, mert az olcsóbb, és alkalmas erre a célra!

Viszont nagyon Cukker vagy, hogy mindent bevetsz a sikerért.

Évi!

Vannak már megszületett csemetéknek is vonalzók.
20150601134430
 
 


Viki,
nálunk nem használt túl soka a maca vibe, bár holnap uh-on még kiderülhet, hogy mi a probléma.

i.kata
 
 


Picsogás nélkül még végignézni se tudtam a vonalzókat, nemhogy gyártani egyet :oops: Olyan szépek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Viki!

Az első között szeretek lenni, és már a madártársam is beelőzött..... :lol: :lol: :lol:

Mindent megteszek, hogy én legyek az első.... lálálálá!!!! Asszem Roy és Ádám énekeli!!!! :lol: :lol:

Naná, hogy bevetek mindent. Maca Vibe? Jó neve van.
Gyogyótárba lehet kapni? Mifil ft?

dita75
 
 


Katám!
De nem fog semmi rossz kiderülni!

Apjuk nagyon izgul már?
20150601134430
 
 


100 db olyan 4000-5000 Ft.
DM-ben lehet venni.
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: