Új privát üzeneted érkezett!

húha, Kinga! ez nagyon szép :D nagyon rendes férjed van :D
Vendég
 


Csucsukám!

Pont egy hét van köztünk! Nekem azt mondta a doki, hogy ne ijedjek meg, ha még nem látni semmit sem, előfordulhat.... Az 5. héten elvileg már lehet látni petezsákot, de ehhez jó gép is kell! Viszont én úgy gondolom, hogy neked később volt pé-d és így még nem vagy 5+4-en! Nyugika! Ami viszont fontos, írt fel progit a doki? Mert ez a barnázás nagyon aggaszt, főleg az előzmények miatt!
Vendég
 


csajok, én nagyon úgy érzem, hogy legkésőbb holnap meg fog jönni :( és itt már az optimizmus se segít :(
Vendég
 

 
 

Grönland: csütörtökön megyek a magándokihoz. Ma már nem volt barnázás. Azt mondta a doki a mai ha lesz és nagyobb mennyiségű akkor menjek vissza ir fel De mikor megvizsgált nem látott barnázni mondtam neki hogy vasárnap volt de nagyon kicsi csakúgye a múltkori miatt én már mentem is dokihoz. azt mondta ha nem is egyértelműan barna akkor az nem baj mert úgye bent zajlanak elvileg az események. Igazából nagyon halványka szine volt . csak úgye én figyelek már mindenre.
Most mentem volna tesztet vennid e itt szakad az eső Marad holnapra. csütörtökön meg magándoki. Várok még. Tudom türelem:)

Kép
csucsu05
 
 


Kinga: De szép virágot kaptál a párodtól :) Mi a neve?Na nem a férjednek hanem a virágnak? :):)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu:
Ddddddddddddrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!! Nyugi, ott lesz a baba!

Kinga:
Gyöngyörű a virág! Volt valami apropója, hogy kaptad, vagy csak úgy?

Kép
anda81
 
 


Sziasztok Csajok!!!!

Vagyok én is, csak nem mindig tudok jönni!!!

Csucsu: Nagyon-nagyon-nagyon szorítok!!! Biztos, hogy minden rendben lesz, csak mé szégyellős egy kicsit a Babóca....
Kinga: ez a virág csodaszép!!! Igai gavallér a férjed :D !

Anda: miért kell átjárhatósági vizsgálat? a vérzéseddel van gond????

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Bocsi, de úgy tűnik nem megy a gépelés...
Szóval szótár Amihoz: mé=még; igai= igazi bocsi.... :oops: :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Csucsu:Ne izgulj!Ott van a kicsi baba a pocidban én tudom csak még korai lenne látni UH-val.Az én dokim azt mondta hogy 5.hét előtt ne is menyjek mert nem lát semmit Uh-val.
Ha kézzel megvizsgált volna akkor érezte volna a méhszájadról hogy baba van vagy sem..... :evil:
A teszt pedig biztos nem csal,legalább is 2szer biztos nem.És harmadjára is pozitív lesz én tudom.
Különben már megjött volna.Ennyi véletlen nincs!!!!!!!!!!

És az hogy vér került a vizeletbe....falra tudnék mászni tőle.Már hogy került volna?Gondolom azt észrevetted volna.

Bízom benne hogy csütörtökön egy értelems doki fog megvizsgálni :wink:

Nagyon szorítok++++++++++++++++++++++++
Babának kell lennie!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Kinga:nagyon szép virágot kaptál!Én is elfogadnám :lol:


Szilvi:Miből gondolod hogy meg fog jönni?


Tabati:Ennyit miért késne a kúptól?Terhes tünet is lehet a pocifájás :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Na,most hogy visszajöttem mindenki elment? :cry:

KépKép
lyndee
 
 


Én vagyok:)

Kép
csucsu05
 
 


Már megijedtem hogy eddig ment a dumaparty most meg mindenki elment :lol:

Csucsu:Tüneteid vannak?
Hogy álltok az összepakolással?

KépKép
lyndee
 
 



Vera!!!!!!!!!!!!!!!!De örülök neked!Hogy vagy?Növesszed ám a babócádat!Mikor kell menned dokihoz?

KépKép
lyndee
 
 



Jajj de jóóó neked!
Utrót szeded?
Miket érzel?

KépKép
lyndee
 
 



Köszi lányok!
Anda: Azért kaptam, mert olyan rendes és türelemes voltam végig, amíg tanult.
Csucsu: nem lesz semmi baj, meglátod! Majd a magándokid jó mérges lesz az Sztk-s dokira, hogy így rádijesztett! Figyeld csak meg! A nevek: Pisti és Orchidea. :lol:
Gröni: már nagyon hiányoltalak! Hogy vagy?
Szilvi: miért? Érzel valamit?
Tabati: te is gyanús vagy ám nekem! :wink:
Amy: mindjárt itt az utazás! De jó lesz nektek!
Vera: örülök, hogy minden rendben nálatok.

Kép
németh
 
 


Vera:lányneveken gondolkodtál már? :lol:

Kinga:Végül is mikor volt ovud?a 11 cn-on?

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: igen elvileg. Jó lenne, ha akkor lett volna, mert akkor van esély. Az igazság az, hogy kicsit beleőrültem már ebbe az egészbe, és 3 helyen vezetem a hőmet. 3-ból 2 akkorra teszi, 1 meg majdnem egy héttel későbbre... És akkor meg nem voltunk együtt. :evil:
Most meg elkezdett fájni a derekam meg a hasam.

Kép
németh
 
 


igen. És ez most tök komoly de nagyon megtetszett a Kinga név. Így lehet nem Szirka Izabell vagy Szirka Anasztázia lesz hanem Izabell Kinga vagy Anasztázia Kinga. De ez még változhat. De szerintem ezek a nevek tutik csak a felállás nem még.
FIÚ NEVET NE KÉRDEZZETEK!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Sziasztok!

Hát én is úgy döntöttem, hogy ha holnap reggel sem jön meg, akkor veszek tesztet és szerdán megcsinálom. És akkor is plusz két napot adtam annak a fránya pirinek.

Kép
Kép
tabati
 
 



Kinga:dobsz egy görbét?


Vera:nagyon szép nevek!Én nem is kérdezek fiút mert úgyis lány lesz :lol:

tabati:piri nem fog jönni :lol:

KépKép
lyndee
 
 


lányok, igazam volt:piri megjött ma reggel :(

onnan tudtam biztosra tegnap, hogy megint volt váladékom, ez tuti jelen nálam, hogy órákon belül meg fog jönni :( :(

hát ez van :(
Vendég
 


Vera: Én őszintén megírom nekem melyik tetszik a legjobban. De ez nem mérvadó hisz neekd kell tetszeni nem másnak.
Szirka névhez a legjobban az Izabell megy.
De ezt csak hallkan mondom mert semmiközöm hozzá. na meg én azt is nézem, hogy lehet becézni. Az Izabellt Iza nekem ez nagyon bejön. Igaz van egy ismerősőm akit szeretek és Izabell a neve.:)
És még jó, hogy nincs pasi nevetek hisz lány lesz :wink: :lol:

Tabati: lehet az esküvőre a párod 2in 1 mennyaszonyt kap :)

Kép
csucsu05
 
 


szilvi:sajnálom :cry: :cry: :cry:


nekem is fájt reggel a hasam,de egyenlőre nem gonolok semire.kicsit úgy érzem piri fog jönni baba helyett és akkor már ebben az évben nem szülök :cry:


tabati:teszteltél?

KépKép
lyndee
 
 


Nem teszteltem, mert nincs itthon teszt :oops: , de ma veszek (mert még mindig nem jött meg :D ), és ha holnap reggel sem jön, akkor megcsinálom, aztán meglátjuk.

Vera!

Az Izabell nekem is nagyon tetszik! :wink: Szerintem a Kinga azért nem túl jó, mert akkor ia, ia lenne, ami nem túl jól hangzik.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati:nekem valami azt súgja babás vagy! :lol:

KépKép
lyndee
 
 


mit érzel?tünetek?

KépKép
lyndee
 
 


Tünet? Nem tudom émelygek de lehet pszichésen is. A mellem érzékeny és sötét a bimbóm. Talán ezt nem lehet befolyásolni. Na majd meglátjuk:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

A tied már nem annyira kérdéses, szerintem csak korai volt a dokilátogatás! :wink: Ahogy így tegnap Gröni leírta, nekem már nincsnek kétségeim! :wink:

Nekem annyi tünetem van, hogy "szurkál" a hasam, de ezt a szót innen csentem a babanetről, szerintem ha babás vagyok, akkor erre mondják azt, hogy szúrkál. Bár nekem inkább néha rémísztő, mert annyira belenyillal, hogy azt hiszem mindjárt elkezdek iszonyúan görcsölni. De aztán elmúlik. Nem egyfolytában van, hanem csak időszakosan, minden előzmény nélkül. Cicik nem fájnak jobban, mint mensi előtt szoktak, viszont ma reggel már nem ébredtem úgy, arra a "meg fog jönni" érzésre, csak a szúrkálások erősebbek az ágyban. De lehet, hogy azért, mert nap közben el vagyok foglalva mással, akkor meg csak arra figyelek, forgolódás, meg nyűglődés közben. :lol:

De asszem lassan ki kéne keresnem a papírkosárból a kidobott kúp dobozát :oops: , mert ha nem jön meg és a teszt negatív, vagy ha pozitív akkor is a dokinak meg kéne mondanom mit írt fel a másik gombára. Remélem annak ellenére, hogy azt mondta nem vagyok babás, valami bababarát kúp volt... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:mindenképp őrizd meg a dobozt mert biztosan kell majd.holnap mindenképp tesztelj reggel és ha zebrás kérjük róla a képet :lol:
ha babás vagy már ki kellene mutania a tesztnek holnap.
nagyon szorítok!!!!!+++++++++++++++++++++++++

KépKép
lyndee
 
 


Na, ezen a teszt dolgon is gondolkodtam hajnali forgolódásaim közben. :lol:

Az van ráírva, hogy már a beágyazódás után 3 nappal kimutatja. Na ezt nem értem... Ahogy itt olvasgatom a friss kismamis topicikat, van akinek már van egy pozitív tesztje, és utána a barnázására mondja a doki azt, hogy beágyazódásos vérzés... :shock: Szóval akkor mikor is van a beágyazódás pontosan? Lehet, hogy nekem ezek az erős szúrkálások a beágyazódás jelei?

Már azon is gondolkodtam, hogy a doki lehet, hogy érett petét látott, s arra mondta, hogy nem sikerült a baba, hisz megtiltotta a szexet a fertőzés miatt, tudta, hogy ez a pete már nem lesz megtermékenyítve. De mi van akkor, ha már ott várakozott egy kiskatona? Meg azon is aggódtam, hogy ha babás vagyok, akkor nem lehet e baja a babának a fertőzéstől?

Kép
Kép
tabati
 
 


MÉgsem kell kiturizni a szemétből, mert eltettem a tájékoztatóját. Az a neve, hogy Mikogal. Mindjárt rá is keresek a neten, hátha van róla más is, mint itt a papíron.

Kép
Kép
tabati
 
 


Szilvi!

Azért ne keseredj el nagyon!! :roll: Képzeljétek én mekkorát fogok koppani, ha megjön, már sajnos eléggé beleéltem magam... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:szerintem nem lehet beágyazódás hiszen a pé után kb 8-10 nappal van beágyazódás.
most hanyadik cn jársz?
szerintem nem volt olyan későn pé-d hogy most ágyazzon.
és te nem is barnázol.

a holnapi teszt mindent eldönt.


szerintem nem lesz semmi baj a ferőzés miatt.gondolj csak bele hogy akik nem foglalkoznak a baba projecttel annyit mint mi mennyi mindent csinálnak és mégis babásak.

minden rendben lesz :wink:

KépKép
lyndee
 
 


viszont nekem majd leszakad a derekam és a lábamba sugárzik.mindjárt megjön érzésem van,szerintem feladom :cry: :oops:

KépKép
lyndee
 
 


Nem találtam semmi hasznosat a kúpról, mindegy...

Nem tudom, mikor volt az ovum, az a biztos, hogy márc. 8 án jött meg utoljára.

Te meg nehogy feladd!!! :shock: :evil: Ha én egy negatív teszt, meg egy doki véleménye után sem adom fel, akkor te egy kis "mindjárt megjön" érzés miatt, (ami ugye tudjuk, hogy lehet babás tünet is) nehogy már feladd!!! :!:

Kép
Kép
tabati
 
 


Az a beágyazódásos vérezgetés barnázgatás az az hogy ugye be van már ágyazódva a méh falába a baba csak ahogy egyre méllyebben furja erősíti be magát oda ,elkaphat egykét véreret és ez okozhat barnát. Erre mondják hogy beágyazódásos.
Nahh én holnap leszek kerek 7 hetes és ma majdnem nem is majdnem hanem itt volt a ravaszdi de csak kerülgetett.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


tabati:meggyőztél,de piri az esélyesebb ebben a hónapban ugy érzem.


vera:gratula a 7 héthez!remélem vukk csak kerülget és nem talál meg! :wink:
igaz azt mondják a lányokkal rosszabbul van az ember terhesség alatt...

KépKép
lyndee
 
 


Hát akkor mégsem győztelek meg igazán! :evil: Nekem is minden más esélyesebb, mint a baba, de azért mégis remélek, legfeljebb lesz egy depis napom, ha megjön!

Vera!

A rókának nem drukkolunk, de ha jönnie kell, akkor jöjjön! :wink:

No, én megyek lányok dógozni, még este felnézek, ha tudok! További szép napot! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


köszi lányok.most el vagyok kenődve szokás szerint. remélem holnapra már jobb lesz.
Vendég
 


lyndee, tabati: szorítok, hogy nektek ne jöjjön piri!!
Vendég
 


szilvi:ne kenődj el,tudom mindig ezt mondjuk de legközelebb sikerül :wink:
én vígasztallak akinek lehet 2 nap múlva ugyanezek lesznek a gondolatai mint neked.
reménykedem hogy piri elkerül,mást nem tudok tenni.

kezd el szerintem újra a teát ebben a hónapban,én is azt fogom ha megjön. :roll:

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: az lesz. elkezdem a málnalevelet. megpróbálok most napi 3 csészét. és váltok elevitről. szerintem centrum maternára, mert az elevit szörnyen hízlal. és ez most nem kifogás arra, hogy többet eszek, mert tényleg nem eszek többet. és mégis híztam. remélem ha váltok, akkor a kilók is lemorzsolódnak.
Vendég
 


esetleg a cickafark teáról tud valaki valamit?
Vendég
 


Sziasztok!


Bocs, hogy belekotnyeleskedek...Csucsu
"Amnionzsák (petezsák)
Az uterusban az amnionzsák már az ötödik terhességi héten (TH) felismerhető transvaginalis ultrahang vizsgálattal (TVUH). A méhűrben kerek, echomentes területet látunk."

Ezt találtam. Vagyis nem értem, ha a doki látott petezsákot, akkor miért kételkedik a tesztjeid pozitívságában?

Kép
Kép
tessza76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: