Új privát üzeneted érkezett!

pendi üdv köztünk.hidd el hogy idejöttél hamarosan a pocilakó is érkezik a hasadba!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anda81
Nika70
Nitacska007


Köszönöm a üdvözletet és a bíztatást! Biztos vagyok benne, hgoy még az idén fel fogom tenni, a babaváró vonalzót én is. Kívánom ugyanezt mindenkinek!
Vendég
 


Kiriki!
Nekem az ovum PG/53. Türhető, igaz 2 honapja van, probálgatok, Eddig nem mutatott páfrányosat, mert 9.-én lesz pém.

Pendi!
Üdv. És miért nem sikerül a baba?
encike 2
 
 

 
 

Szia Pendi!Üdv itt közöttünk :)

Képzeljétek csajok ma már tudtam főzni is,habár reggelente még van rókakoma :? Lecsót csináltam és nagyon fincsi lett,csak most meg alig tudok enni! :? Biztos beszűkült egy kicsit a gyomrom ez alatt a 2 hét alatt,amíg hánytam :shock: Közérzetem most már jobb,de ha vmi olyan szagot érzek akkor nincs menekvés :arrow: irány a wc!

Csucsu: Hogy vagy?! :D Megnéztem a kínai naptárat és a Hanna idelyére lányt mondott,most meg fiút!Majd pár hónap múlva meglátjuk igaza van-e :wink: :D

Virág: Köszi a tippeket!Jó volt a gyömbér egyébként :) Meg tudod mi jött be!?Reggel még fel sem kelek és pár korty hideg vizet iszom!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Hahó!

Enci:
örülök, hogy jobban vagy már!

Kép
anda81
 
 


melcsi szépen haladsz előre...már 7 hetes vagy.gratula! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csináltam lh-t és tök pozi lett. De lehet hiába, mert nagyon összevesztünk a párommal és ezért szomoru is vagyok. Érzem és tudom, hogy szeretem, de valahogy ma nem. Nektek van ilyen fura érzés? Kicsit ezek után egyedül vagyis 3-asban a csajszikkal akarok maradni. Semmi kedvem semmihez. Mi lehet velem?
encike 2
 
 


Encike: Biztos ez a babaproject is feszültté tesz. Pihenj egy kicsit menj el csavarogni vagy valahova akár egyedül. Lehet a tél után vagy most fáradtabb. Mindenkivel előfordul, hogy besokall vagy rosszabb paszban van. Min vesztél össze a pároddal??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Pendi! Üdv. közöttünk. Mielőbbi pocakosodást!

Gyurmi! Jó az új vonalzód.

Melcsi! Örülök, hogy jobban vagy már. A Hanna után kisfiút szeretnétek?

Encike! Sajnálom a veszekedést. Biztos rossz hangulatban vagy, ilyenkor az ember hamarabb "ugrik" olyan dolgokra, amit máskor fel sem venne. Igaza van Csucsunak, kicsit töltődj fel!

Csucsu! Milyen korai kelő vagy?! A kislányod ilyen hajnali "kiskakas"?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: Igen a lányom velünk kell és még csörgő óra sem kell hozzá mert 6.15kell fel:)

Kép
csucsu05
 
 


Nita: Köszi :D Növögetünk :D

Enci:Biztos a hormonok is közrejátszanak!Nálunk most a 2. babaprojektnél alig voltunk együtt az első pár hónapban pé-kor,mert mindig akkor kaptunk össze vmin :? Hányszor,de hányszor mondtam azt magamba,hogy nem érdekel semmi,elkezdek megint fog. gátlót szedni,mert én nem könyörgök,hogy együtt legyünk pé-kor! :evil: Aztán lenyugodtunk és a 2. hőmérős pé-kor együttlevős hónap sikerült :D

Kiriki:Tényleg közhely,de most annyira mindegy,csak egészséges legyen :D Férjem a Hannánál eleinte fiút akart,de most meg annyira lányos apuka lett,hogy csak na :D Férjem igazi maximalista és csak egy olyan kisfiút tudna elképzelni,aki igazi tökös legény horgászni jár az apjával + focizni és rossz :!: :!: :!:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Csucsu: Hogy vagy?Tünetek?

Lilla: Remélem nem hagytál itt minket :!: :?

Anda: Szorítok pénteken!Akkor mész ugye?!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


enci: sajnálom a veszekedést tényleg kapcsolj ki kicsit ha tudsz :)

Nekem elég tökös fiam van :) annyira zsivány hogy csak na apja mindig mondja nekem te kartad hogy ilyen legyen :) na igen de ennyire:):):):):):):):):):):) de imádom a kistököst :)

nika70
Salgótarján
 
 


encike remélem mihamarabb kibékűltök és tényleg menj el kicsit kikapcsolódni ne is legyél gép közelbe se!!!!!!
kapcsold ki magad teljesen!!!!!!!!!!
melcsi örülök,hogy jól vagytok és növögetek szépen!csak így tovább!!!!!!!!!!!

csucsu remélem te is jól vagy? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia encike 2!

Igazából nem tudom megmondani az okát, hogy miért nem sikerül. Hosszú ideig lelki okai voltak(haláleset), ebben majdnem biztos vagyok. ősszel kezdtem el dokihoz menni, de megállj volt, mert a páromnál baj volt. Kiderült, hogy prosztata gyulladása volt. 3 hónapig kezelték. Mióta meggyógyult eltelt 4 hónap. a jövő héten pé- nézünk, utána a doki szeretne egy petevezető átjárhatóságot is. Aztán majd meglátjuk. Egyenlőre itt tartok.
Neked, pedig szurkolok, hogy kibéküljetek!

melcsi82
kiriki
sziasztok! köszönöm az üdvözletet! :lol:
Vendég
 


pendi remélem rendben lesz minden majd a dokinál!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska007
Köszi szépen! én is nagyon remélem! :lol:
Vendég
 


lányok tudna nekem segíteni valaki,hogy képet ide hogy tudok betennni?
én olyan béna vagyok!!!!!! :cry: :cry: :cry: :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska007
ha jól gondolom, az üzenetíró panel alatt van egy melléklet feltöltési lehetőség. aztán kitallózod, és kész. remlém jól mondtam
Vendég
 


köszi pendi!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska007


szívesen! remélem sikerül! :lol:
Vendég
 


nem most rakok fel képet csak előbb megkérdezem gondoltam! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike, sajnálom a veszekedést! Remélem nem vezet váláshoz!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


na mára én elteszem magam jóéjt mindenkinek!


[/url]http://www.freeweb.hu/animaciostarhaz/agyiko/10834726.gif[url][/url]

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nagyon fárasztó napom volt ma, és majdnem fel is mondtam odabennt, mert annyira elegem lett! De nem akarlak ezzel lefárasztani titeket!

Melcsikém:
Igen, pénteken megyek, és nagyon parázok is tőle! :shock: :shock: :shock: Valamiért egyre jobban elhatalmasodik rajtam egy olyan érzés, hogy valami baj lesz, vagy valami olyat fognak találni, ami miatt nem lehet babócám! Tudom, hülyeség most ezen gondolkodnom és ráérnék akkor ezen agyalni, ha már biztosat tudok, de ez van! Ugyanakkor próbálom magam nyugtatni is, hogy semmi baj sem lesz! De ez nem egyszerű! :roll:

Enci:
Nagyon sajnálom a veszekedést, de én is azon a véleményen vagyok, hogy a tavaszi fáradság üt ki rajtad és valószínüleg mindenkin! Próbálj meg egy kicsit kikapcsolódni, és pihenni, biztosan segíteni fog! :wink:

Pendi:
Én pénteken túl leszek rajta! És minden tapasztalatomat megosztom veletek! És nagyon fogok drukkolni, hogy veled (is) minden rendben legyen! :wink: Lélekben veled leszek és fogom a kezed! :wink:

Kép
anda81
 
 


anda81
Szia! Köszönöm a biztatást! :wink: Én is szurkolok Neked, és kiváncsian várom a tapasztalatodat! :wink:
Vendég
 


anda lehet kicsit le vagyok maradva...milyen vizsgálatra mész?
és mért ne lehetne babád?hát persze hogy lesz babád!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitám:
Pénteken HSG-re megyek, és azon (megjegyzem teljesen abnormális) gondolataim támadtak, hogy mi van ha kiderül, hogy nem lehetek babás! Persze ráérnék erre akkor gondolni, ha már kimondták a végső ítéletet, de valószínüleg azért, mert még ilyen vizsgálatom sosem volt, ezért parázok a dologtól! :? :shock:

Pendi:
Köszike! :lol:

Kép
anda81
 
 


csajok remélem nem fog bántani érte csucsu de egy másik topikban olvastam idézem "Lányok!

Egy másik topicból vagyok. Csak azért írok, mert Csucsu kórházban van, méhen kívüli a baba! Crying or Very sad Többet nem tudok, drukkoljunk neki, hogy hamar túllegyen mindenen."

Ezt tabati írta a decemberi kismamikba

szóval drukk hogy minden renben legyen nála amennyire csak lehet

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:
Én is olvastam, a Babaprojekt 2008-ban!
Csucsu, hatalmas drukkok, gyógypuszik és gyógyölelések indultak feléd! Várunk vissza!!!!!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Csucsu az intenziven van, remélem nem haragszik, ha ezt leirtam ,egy másik topikban olvastam rola. Sajna méhen kivülije van.


Köszi csajszik a biztatást. Még mindig harag van, de legalább már beszélünk a párommal. Tök aproságon kapta fel a vizet, de nem szeretnélek untatni ezzel a bajommal. Remélem már nem válunk, csak hirtelen fellángolás volt.

Létezik, hogy 3 nap pozi az lh?
encike 2
 
 


Sziasztok Csajok!

Remélem, senkit nem fogok kihagyni, de csak nagyjából olvastam vissza. Kicsit zűrös hetem van. Ledöntött lábamról ez a fránya vírus, ráadásul a nagymamámat bevitték a kórházba hétfő este először agyvérzés gyanújával, aztán kiderült, hogy agyi infarktust kapott. Nagyon megijedtünk, a bal oldala lebénult, az orvosok sem bíztattak semmi jóval. Aztán szerencsére már jobban van. Meg akar gyógyulni, már ülni is tud, s velem már tornázott is.

Melcsi! Én is így vagyok a férjemmel, valahogy mindig pé. környékén veszünk össze, ezért az "összbújás" persze elmarad. Nálunk ez lesz az első baba, s szerintem meg van ijedve, hogy mi lesz, ha már gyerekünk lesz. Remélem nekünk is sikerül túllépni ezen.

Pendi! Sajnálom, hogy eddig nem jött össze a babóca. Kívánom, hogy a vizsgálatok kiderítsék az okát, aztán fénysebességgel megérkezzen a baby is.

Anda! Ne legyenek ilyen rossz gondolataid! Nem lesz semmi baj. Megcsinálják ezt a vizsgálatot, aztán már jöhet is a manócska a pocidba. Drukkolok péntekre!

Csucsu! Kívánom, hogy mielőbb meggyógyulj!

Encike! Remélem, hamar kibékültök.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: sajnálom ami a nagyiddal történik:(

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Csucsu: szörnyen sajnálom ami veled történik. Kitartást. Szorítunk nektek!!!

Anda: küldtem privit.

Enci: nem tudom, hogy lehet-e 3 nap + az lh. Lehet babás vagy ;)

Kiriki: jobbulást a nagyidnak!

Bocsi, de most nem tudok visszaolvasni, mosst csak nagy hirtelen ennyire futottam.

Puszi

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


sziasztok csucsut délelőtt megműtötték már jól van és puszil mindenkit.amint ír még szolok nektek is!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki, jobbulást kívánok a nagyidnak!

Csucsu, örülök, hogy jobban vagy és túl vagy a nehezén!

Anda, gondolok Rád holnap, remélem minden renden lesz!

Melcsi, jól vagytok?

Virág, Kende meggyógyult már?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Ide is leírom:
Csucsu:
Nagyon szeretünk és nagyon sokat gondolunk rád! Gyógyulj meg mielőbb!!!

Jányok, köszi a drukkokat rám is fér! Holnap nem biztos, hogy leszek, mert lehet, hogy bentartanak! Szombaton estefelé viszont már leszek és beszámolok!

Millió csók és addig is legyetek nagyon jók, babásodjatok!!!! :D :D

Kép
anda81
 
 


Csucsu: :cry: :cry: :cry: Libabőrös lettem!Akkor ezért nem mutatta kia teszt egy darabig a terhességet!Nagyon sajnálom!

Anda: Ne félj!Minden rendben lesz :D Gondolok rád holnap!Majd oszd meg velünk,hogy mi volt! :D

Datolya: Köszi jól vagyok,csak ez a fránya hányás :? ma már 3x kidobtam a taccsot :? mégis akkora a hasam,mintha 4 hónapos terhes lennék!

Kiriki: Biztos van a párodban egy kis félsz,de tudod ezt a fiúk úgysem mondják el :)

Enci: Nálunk is általában a nagy veszekedések olyan apróságon kezdődnek,hogy eszméletlen!Azért örülök,hogy már dumcsiztok :D ezután jön a szex :wink: :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Kiriki!
Mamid jol van?

Melcsi!
Igen, békülés után izgalmasabb a cekc, de még nem volt idő rá, mert a héten sokáig melozik, én már olyankor alszok.

Virág!
Tuti nem vagyok terhes!

CSUCSU!
Szoritok érted és mielőbb gyogyulj meg testileg-lelkileg!!!!
encike 2
 
 


csucsu: sok sok erőt és nyugalmat kívánok és mielőbbi babásodást :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Nagyon jo a kép!
Nem a Hoxán csináltattad?
encike 2
 
 


Irjatok már vmit a progihiányrol.
Köszike
encike 2
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Lányok a jó kívánságokat a mamim nevében is. Sajna nincs jól. Tegnap délelőtt még beszélgettem vele, aztán ebéd után elkezdett halucinálni, s azóta ez nem nagyon változott. Mindjárt megyek be hozzá a kórházba, semmi jóval nem kecsegtetnek minket. Félek, hogy baj lesz.

Viri! Kende már meggyógyult?

Datolya! Hogy vagy?

Nitácska! Köszi a híreket Csucsuról.

Csucsu! Sajnálom. Mielőbbi gyógyulást kívánok!

Nika! Szuper a vonalzód!

Melcsi! Sajnálom a hányást? Azért tudsz valamit enni? Így hogyan főzőcskézel?

Anda! Nagyon szorítok a mai vizsgálathoz. Gyere majd, és mond el a fejleményeket!

Encike! Én a progihiányról nem tudok semmit. :oops:

Kép

Kép
kiriki
 
 


encike nem ott hanem a www.nagyonbaba.hu oldalon ahoz hogy saját kép kerülhessen be kell küldeni egy mailt és ingyen megcsinálják :):):):) két nap alatt megjött :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Anda 81
Szia! Túl vagy már a vizsgálaton? Most biztosan nem tudsz jönni, de amint lehet, írj! Gondoltam rád! Remlem jól vagy!
kiriki
köszi a bíztatást! Én is minden jót kívánok Neked! Főleg a Mamid miatt! Mihamarabbi gyógyulást!
Vendég
 


nika megcsináltam én is azt a vonalzót ami most neked is kint van be is illesztettmlátni is de maga avonalzó nincs kint.mért?valamit nem jól csináltam,segíts!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mert az egész linket kell beillszteni nem csak ezt a picikét.

nika70
Salgótarján
 
 


ez után a pici után még van egy rész amiben igy ki tudod olvasni a dátumot meg a szöveget amit akartál csináltatni.

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: Tök jó az új vonalzód :D

Kiriki: Múlt héten kezdtem el újból főzni,2 hétig úgy hozattuk a kaját!

Anda: Jelentkezz ám :D Remélem minden ok :!:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi, örülök, hogy már tudsz főzni! Bár állítólag a hányinger a terhesség megmaradása szempontjából jót jelent. Igaz ez engem sem vígasztalt amikor egy sima hideg vacsi elkészítése közben is háromszor szaladtam ki a konyhából.

Anda, remélem jól vagy és jó híreket kaptál! Jelentkezz, ha már tudsz!

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép Kép Kép
datolya
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?