Új privát üzeneted érkezett!

Bambi: Jó gyorsan lement a pocid! Nagyon csini vagy! Remélem, nekem is lemegy ilyen hamar!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok!

Én BeBe férje vagyok és gondoltam felteszek egy képet a fiúnkról, a Mami is biztos örül neki, de hát Ők még a kórházban vannak...
A kép ma du készült, sajnos a fényképezőgép még a páromnál van, de a lényeg itt is látszik ezen a telefonos fotón :D

Sok sikert és minden jót!!! András
Kép

Kép
be_be
 
 


Bebe, András: Nagyon édes a kisfiatok, gratulálok!!! Sok boldogságot és sok-sok tejcsit! :)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 

 
 

András!
Gyönyörű a kisfiatok! :D Örülök, hogy tettél róla képet. Mégegyszer gratulálok Nektek! :D

Bambi!
Nagyon hamar lement a pocakod! Csinos vagy! Hihetetlen, hogy 5 napja szültél. :shock: :D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


András: tüneményes a kisfiatok! :D Nagyon nyugodt babának tűnik!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


András,

Nagyon édes a kisfiatok, gratulálok!

Bambi,

Csini vagy, bízató hír nekünk is még pocisoknak, hogy azért hamar eltűnhet a pocak!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Bambi - Gyönyörűen lement a pocakod .. ügyes vagy! :)

Nah .. még egy császáros hátrány :? :? :? :? az enyém közel sem ilyen .. :cry: :cry: :cry: :cry: Anyum szerint szombat óta (akkor látott meg ma) már ment le .. és el fog tűnni .. egyelőre nem hiszek benne :cry: A karomon és a hátsómon megmaradtak a párnák .. mondjuk egy sima szülés biztosan jobban ledolgozza ezeket .. én maradtam egyelőre ilyen husis :?

András
- Nagyon cuki a kisfiatok! Üdvözöljük Bebét, minden jót kívánunk neki, és Gratulálunk nektek!!!

Kép
szösszenet
 
 


Bambi-tényleg nagyon lement a hasad.Mindha nem is szültél volna.

babaképek ismét imádnivalók.

Ollem-alakul a házatok rohamosan.Tényleg nagyon ügyes a párod.És a pocakod is szép nagy.A csíkok miatt pedig ne aggódj,halványodni fognak.

Kép
szibi
 
 


András köszönjük a képet a kisfiatokról. Nagyon édesen alszik.

Szibi! A te vonalzód hogy számol?

Én meg elmegyek mindjárt fodrászhoz, remélem szülés előtt most utoljára, és jövőhétre nem kell időpontot egyeztetnem már.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Bambi,
szerencsés vagy. Nekem még mindig óriási a pocakom és a dokim szerint kb fél év múlva fog helyreállni. Eddig 7 kg-ot adtam le, tehát még van rajtam 13 kg + :( :(

Mary, Gumimaci
óriási a pocakotok :)

Pumpó,
hát elég durva a párodtól, hogy ennyire elhanyagol. Nekem borzasztóan rosszul esne, ha az enyém nem kísért volna el a vizsgálatokra.

Bebe András!
Nagyon kis formás, édes a kisfiatok. Gratulálok!!

Szöszke,
írtad, hogy pénteken varratszedés. Ezek szerint nálad nem felszívódó varratokat használtak?
Köszi a meghívót!

Kép
emi29
 
 


András én is gratulálok a kisfiatokhoz, nagon édes!!!! :D

Mgekaptam közben a szülészőm telefonszámát én meg, holnap délelőtt hívom :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szösszenet, Emi!
Ne keseregjetek, majd lemegy a többi plussz is. Amúgy nem lehet olyan elkeserítő a helyzet. Még emlékszem a pocakos fotóitokra és csak a pocak volt, máshova nem mentek kilók. A hasnak pedig idő kell, nem mindenki olyan szerencsés, mint Bambi. :wink:

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Emi,

Neked milyen élmény vol a császár?????

KépKép
kisfruzsi
 
 


Hűűűű Bambi, nem semmihogy lement a pocid! :) Nagyon jól nézel ki. :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Alízzal az ölemben írok .. vmi nyügije van .. de ezt muszáj mondanom :)

Klarka írt sms-t .. tessék neki drukkolni!!!

"Üzenem mindenkinek ,hogy végre bent vagyok a szülészeten, fájok, van nyitott méhszáj és tágulási vérzés is. Magzatvíz alig van már, valószínűleg lassan elszivárgott. Méhszáj egyujjnyi . Imádkozzatok! Puszi mindenkinek! Eszter alias Klarka"


Mennek a drukkok ++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
szösszenet
 
 


Klarka,

drukk ezerrel!!!!!!!!!!!!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Klarka!!! Drukkolok!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Benettkéről semmi hír?

Bambi! nincs is jóformán semmi hasad!

Szösszenet! SAjnos nem attól függ h lemegy e a hasad v sem h milyen módon szültél....Szo születése után kb 1,5 évvel vettem észre h most már nem változok...addig nagyon lassan szinte észrevétlenül változtam vissza majdnem régi önmagammá!Ezért szokták mondnai a dokik h a szülés és a köv teherbe esés között kb 2 év lehetőleg teljen el. Császárnál ez nagyon javasolt sima szülés esetén meg ajánlott.

bebe! Nagyon édes baba!!!! :D
Vendég
 


Klarka
Drukk Neked!!!

Reméljük még mára lesz mégegy topikbaba!!!!

Köszönjük mindenkinek Maszatdícséretet!!!

Bambi
Tényleg jól lement a pocid!!
Nekem még van, de nem olyan vészes már! Viszont nem tudom hány kiló ment le rólam, mert szülés óta nem álltam mérlegen!!!

Mi most húzzuk az időt fürcsiig, mert utána vacsi! MAszat meg már enne, mert eddig két ciciből evett, és már nagyon fánjnak. Most kiböjtölöm, h du. csak az egyikből adtam, és füri után meg megkapja a másikat, ami már jól televan. Türelemjáték, de muszáj, mert a bimbieim kivannak, és muszáj vagyok pihentetni őket!
Szóval kapott egy cumit meg picit vizet, remélem beválig, bár eddig egész jól bírjuk!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Hello,

klarka nagy drukkok mennek!

Benettkével vajon mi újság?

Zsuzsófi köszi a homeos hsz-t, mmindjárt felteszem én milyen kaptam. Nagyjából hasonló, csak a higítások változnak.

Itt egy ált. szülészeti homeos protokoll, nem tudom ismered e:

http://www.bioszerviz.hu/homeopatias-protokoll.html

Ezt emilben kaptam:

Van a Cimicifuga C12 és a Caulophyllum C12: méhnyak, illetve izomtágító.

Arnica C30: vérzés megelőző/csillapító, fájdalomcsillapító, gyógyulásserkentő hatású.



37. hét: hétfőtől szombatig Cimicifuga napi 1-szer 5 golyót elszopogatni,vasárnap Arnica 1-szer 5 golyót elszopogatni.

38. hét:hétfőtől szombatig Caulophyllum napi 1-szer 5, vasárnap Arnica 1-szer 5 golyó.

39. hét: ha még nincsenek jósló fájások, napi 1-szer 5 Cimicifuga, jósló fájások esetén napi 1-szer 5 Caulophyllum,vasárnap ugyanúgy Arnica.



Vajúdás kezdetén: fél óránként 5 golyó Caulophyllum.

Szülés kezdetén: Arnica 5 golyó.

Szülés után: napi 1-szer 5 golyó Arnica

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Klarka: Drukkolok neked nagyon!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szerintem ez a has-visszaállás is alkati kérdés lehet. És persze torna kérdése is. Tényleg, mennyi idő után javasolt elkezdeni a felüléseket? Elég a 6 hetet megvárni? Mindjárt utánanézek.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Bebe!
Nagyon szép baba!!! GRATULA NEKTEK HOZZÁ!!!!!!!!!!!!!!!!

Klarka!
Mennek a drukkok!!!!! ++++++++++++++ Vééééééégre!!!!! :D

Benettkéről semmi hir??? Remélem, jól vannak!!! :roll: Már azért jó sok idő telt el!!!!

Na, én eldobom magam az ágyon... mindenkinek nyugodalmast... !!!

Kiváncsi leszek, reggelre ki szül meg és ki ir a szülőszobáról sms-t!!!

Jaaa... Nuska, rád gondoltam még a napokban, csak mindig elfelejtettem irni, hogy igen, te is egybe vagy még... velünk együtt... :lol: de mostmár talán kikivánkozik a tiéd bébi is... :wink:
Vendég
 


Klarka:

Megy a drukk!

Kép
blani28
 
 


Bebe, András!

Nagyon aranyos a pici!

Kép
blani28
 
 


Klarka!
Mennek a drukkok!++++++++++++++++++++++++++++

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Klarka minden jót..várjuk a híreket..és Benettkéről is...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

én megint hulla vagyok..semmi rőm..ugyh csak a táblit dobom fel..
holnap megyünk dokihoz utána jelentkezem...

Pumpika : kitartás....én annyira szeretném ha már minden oks lenne veletek...+++++++++++++++++++++++

Ja és a képem ujra fenn..akartam másikat tenni de hiába 80szor80as tul nagy a kb..mind1..visszaraktam újra ezt...:D

na tábli és jóéjt mindenkinek...

Kép
Vendég
 


ja Emi titeket még nem javítottalak át...akkor Lili Dóra ugye??? mert az agyam mostanában nem igazán fog :)

a fiúk aránya is egyenlőre nagyobb :) 7 kisfiúra 4 kislány jutott eddig :)

ja kiscica..47re változtattam..és látom 49re kelett volna..
holnap pótolom..
megvárom vele Klarkát és Benettkét :D
Vendég
 


Sziasztok!

Elöször is GRATULA Be-be Apihoz! Örülök hogy minden rendben.

Klarka megy a drukk ezerrel++++++++++++

Benettkéről semmi hír?! Pedig azt hittem beelözöm őt... :wink:

Hát nekem ma elég szar napom volt, megviselt ez a fránya front, pedig a melegre vagyok érzékeny...na mindegy sokat pihiztem, így kibírtam :cry:

Már alig van fél hónapom és láthatom a babymet, jaj ugy várom, de Dani is számolja visszafelé a napokat.

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Na persze ezt elfeledtem, csodálatosan szép babákat láttam, meghatódtam rendesen... :oops: :lol:

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Klarkának NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!!

Reméltem hogy ez a hidegfront most "hat" nála.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Úgy olvasom a neten, hogy 6 hét után már lehet óvatosan hasizomgyakorlatokat végezni. A császárosoknál ez 6-8 hét, és fokozottabb óvatosságot igényel! De itt van egy honlap, ez már az első naptól javasol bizonyos gyakorlatokat: http://www.hartmann.hu/gyogytorna.php

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Nagyon szépek a babáitok. Most egy kicsit irígykedem, hogy már annyian babáztok. Persze nekünk még mindig korai lenne. Jó lenne még legalább 2 hetet kihúzni, remélem, menni fog. Már nagyon nehezen bírom a fekvést.

Szösszenet, kaphatnék én is meghívót? Nagyon kíváncsi vagyok. Már csak azért is, mert ha babó nem fordul be, akkor én is számíthatok a császárra. cím: fabulluskukacweb.de


Bambi, neked gyönyörűen visszament a pocakod. De akkor nem is hízhattál sokat.

Én most a fekvés alatt hízom rettentően, örülnék, ha már megállna a dolog. Ugyan még 6-7 kilónál tartok összesen, de ebből 3 most jött föl hat hét alatt. Mi lesz még???


Ollem, nagyon szép a fürdőszobátok. Sajnálom a hasadon a csíkokat. Kented egyébként valamivel? Én csak hébe-hóba kenem.
Vendég
 


Sziasztok!

KLARKA, megy a drukk ezerrel :)

Benettke, nagyon remélem hogy csak a baba miatt nincs kedved mással foglalkozni, és nem húzódik el ennyire a szülés!!!!


Hulla vagyok, de nagyon :(

Most értünk haza, voltunk DM, LIDL, CBA, bevásároltunk amit muszáj volt, és 30e ft-ot fizettünk :( Ebből a luxus nekem a fagyi és a tonic volt, aminek mindjárt nekiesek. Összesen tán 2e ft-ot költöttünk olyan dologra ami nem muszáj.... Nagyon gáz...

Viszont a kórházi pakkomba is megvan végre minden (asszem) be is pakoltam, szóval útra készen vagyok :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsófi: Jó étvágyat hozzá! :) Nem semmi ennyi üzletet bejárni! Múlt hét kedden mi is voltunk Tescoban, Pennyben és Lidlben is. Eléggé kifáradtam, de nagyon szeretek vásárolgatni, megérte. :oops: :D

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Kicsit kifáradtam ma, pedig semmi különöset nem csináltam némi vasaláson kívül.

Remélem, Benettke holnap már baba-hírekkel jelentkezik!

Jó éjszakát mindenkinek! :)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Jó éjszakát,
drukk megy Klarkának meg Benetkének is (bár ő már biztos túl van rajta és babázik)

Kép Kép
celesztina
 
 


Jó reggelt! (/hajnalt?)

Hááát, úgy látszik tegnap zártam és ma nyitok :lol:

Remélem, ez annak a jele, hogy mindenki -de tényleg mindneki- jól aludt az éjjel :D :D :D

Nekek tegnap este erősebb keményedéseim voltak, aminek örülök, gyakorolgasson csak a poci :wink: Férjem meg felrakta a rolókat az ablakokra, így már jöhet az a fene nagy melegfront! :P (tényleg, mindig a melegfront előtt nem tudok éjjel aludni...)

Nono: akartam írni, hogy múltkor mi is úgy jártunk, hogy Lau kinézett magának egy cipőt, ami nagyon bejön neki (azóta is sokszor napközben ez van rajta itthon is) -lefotóztam, milyen """szépség""" :roll: :wink:
Kép
Ráadásul inkább amolyan strandcipő szerintem, de totál odavan érte: ez az első cipő, amit sk fel és le tud venni :D

Kép Kép
celesztina
 
 


Jó reggelt

Kerekes-a vonalzómon a heteket és a napokat kell nézni,a visszaszámláló nem működik valamiért.

Emi és Szöszi-ne aggódjatok a kilók miatt.Biztosan gyorsan lemennek,ha egyszer megindul a fogyás.Meg jön a szép idő,Babakocsival nagyokat túrázhattok,meg a salátaszezon.......

Klarka???Megvan már a babó?


Rólunk:Lehet,hogy a frontnak tudható be,de tegnap ritka car napom volt.Energiám semmi,elmosogattam,le kellett ülnöm.Kitisztítottam a kutyaboxot,ismét ültem.És ez így ment egész nap.Nem ismertem magamra,annyira el voltam kenődve.Ráadásul úgy éezem,hogy annyira lenn van a pocakom,hogy már ülni is kényelmetlen.Annyira szenvedtem már saját magamtól estére,hogy az már szégyen.Pedig eddig tényleg semmi bajom nem volt a terhesség alatt.Kozeleg a vég,úgy látszik.Ezt a 2 hetet már sírva is kibírom.

Kép
szibi
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki érezte a tegnapi hidegfrontot.... "Kitartást" mamik, a változatosság kedvéért ma meleg jön... Ezért szívás kissé ez az április, egymást érik a frontok naponta.

Én tegnap jól elkiabáltam hogy Mazsi már nem rugdos annyit, csak helyezkedik meg feszít, na este/éjjel kettőig küzdöttem hogy ne jöjjön ki a bordáim alatt. :D

Nagyon kíváncsi vagyok mi lehet Benettkével, olyan régen jött hír, kezdek aggódni....

Remélem Klarka megszült és onnan is jönnek hamarosan a babahírek. :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok lányok!

Először is Bebének gratulálok!!!!!! :)
Többieknek meg drukk!!!!

Tegnap megjártam dokibácsit. Hétfőn kórház. Azt ne kérdezzétek, hogy minek, mert semmi panaszom, de állítólag ez a szabály ikreseknél. Szóval mi már csak 3 darabban jövünk onnan ki.

Szöszi! Köszi a történetet. Nekem is sokat segített.
Valszeg nálunk is programozott lesz, majd hétfőn kiderül melyik napra teszik.
(Én azt hittem felszívódóssal varrnak...)
Pelenkázni neked kellett vagy a csecsemősök megcsinálták? egyébként hányszor kell átpelenkázni a kórházban egy nap egy gyereket?
Lehet, hogy lesznek még ilyen "okos" kérdéseim, de vasárnap estig minden infot be kell gyűjtenem.

Zorróné! Szerdán fél6-ra megyek Katához. Nem leszel ott véletlenül? Ja, azt akartam kérdezni (jöhet priviben is a válasz), hogy ha a magánrendelőbe megyek ctg-re, akkor fizetni kell érte? Vagy hogy van ez????

Bambi!
Téjé!
Felsoa!
Kérek babaképeket!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Azt hittem mire reggel jövök, már lesz két babahírünk! :roll:

Nálunk még mindig semmi, ezért be is jöttem dolgozni egy kicsit! Benire semmilyen front nem hat, ez tuti! :roll: Tőle jöhetnek itt a hideg meg meleg frontok össze-vissza, esze ágában sincs megnézni ezt a világot kívülről!

Kamilla: én fél 4-re megyek szerdán Katához, sajna akkor elkerüljük egymást! A kórházat sajnálom! Nekem jövő szerdán van jelenésem a kórházban, ha addig nem történik semmi! :roll:
(Megy mindjárt privi is)

Szőlő: esténként én is rengeteget szenvedek Beni akciói miatt! Sokszor úgy érzem, hogy ő hasfalon át szeretni inkább kijönni! Csak közben én majd szétszakadok!

Zsuzsa: Boldog hétfordulót! Nem gondoltam, hogy még a 39.-en is egyben leszünk...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Jó reggelt,

Ma végre csak 2x kellem fel éjjel és aludtam 6-7 órát!!!

Mamik, akik hazajöttetek a kórházból:

Volt valami ami jól jött volna a kórházban és nem vittetek, vagy utólag kellett bevinni nektek? Mennyire erős a vérzés, és mennyi óriás betét kell, eldobható bugyesz ilyenek????

1 pelus (zacskó, 40db talán) elég???

Na meg ilyenek....

Tegnap füvet vetettem, esett is utána rendesen, remélem kihajt majd....na meg kivasaltam a színes rucijait a babának, ma talán a fehér is megszáraD...

KépKép
kisfruzsi
 
 


Szőlő és Zorróné,

Este nekem is beindul a kis rosszcsont és 12-ig meg se áll...ami ijesztő volt, hogy a nagy mozgolódás közben meg olyan érdekes hangok jöttek valahonnan alulról (poci vagy punci nem tudom), hogy kiszaladtam a wc-re is, hogy nem repedt-e meg a burok....olyan pukkanó-szörcsögő hangok, vagy mi.....de úgy kommandózik este, hogy ijesztő néha....

KépKép
kisfruzsi
 
 


Fruzsi, esküszöm ügy olvastam hogy "tegnap füvet vettem", mondom :o az azért meredek :lol: :lol:

Fruzsi egyik ismerúsömnek egyzser így indult meg a szülése, hogy kislánya hatalmas partyt rendezett odabent, egyszer csak érezte hogy rúg egy baromi nagyot, és érezte hogy elfolyt a magzatvíz :) (szörcsögő hangot nem tudom, csak a rugdosást :) )

Zorróné, nem semmi ez a "7 days to go" felirat :D

Kép Kép
szõlõ
 
 


Ez a füvet vettem érdeks lenne:shock: 8), sőt amit vetettem az is csak pázsit :lol:

Szóval akkor van esély arra, hogy az esti-éjszakai kommandózáskor indul be....izgi

KépKép
kisfruzsi
 
 


Szőlő: vágyom már én is egy ilyen rúgásra, ami után elfolyik a magzatvíz... :D :D :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorróné, én még nem, még szeretnék előtte találkozni a szülésznővel mindenképpen :D Na de te azért 2 héttel előrébb vagy :wink:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Jó reggelt!

Hát énis azt hittem, hogy babahirre jövök, de semmi! :(
Benettkéék jelentkezhetnének már, kezd aggasztó lenni ez a nagy csend! :roll:
Remélem, Klarka is babázik már!
Kiváncsi leszek, ki lesz ma a soros.... :)

Hát én nemtom, ez a melegfront.... de odakint frankón olyan hideg van, hogy mire visszafelé jöttem az oviból, a fejemre kellett húzni a kapucnit, mert megfájdult a fülem tőle... úgyhogy egyenlőre hideg van, nemhogy meleg.... :roll:

Fruzsi!
Az, hogy ki mennyire vérzik, nagyon egyéni! Van, aki alig-alig vmit és van, aki meg ömlik napokig, van, aki pedig közepesen... tehát ezt előre nem lehet megmondani.... ezért visznek inkább nagy "pelust" magukkal a kismamák, mert inkább arra készüljenek, hogy erős lesz, mintsem ne legyen náluk nagy betét és azért kelljen futkosni....
Vendég
 


Most jöttem haza a védőnőtől, és két kg-ot híztam 2 hét alatt! :shock: Érdekes, mert az én mérlegem meg 2 kg-al kevesebbet mutat, tehát aszerint nincs hízás. De a védőnő szerint sem jó az ottani mérleg, de sajna beírta a kiskönyvembe. Az a ciki benne, hogy én és a védőnő hiába tudjuk, hogy nem jó érték, de a doki, ha megnézi, rögtön pampogni fog! :? :evil:

Este az enyém is bulizott odabent, sőt tegnap egész délelőtt is, a fejét meg úgy nekinyomta a hólyagomnak, azt hittem bepisilek. Este meg a köldökömön át akart kibújni, úgy nekifeszült, majdnem sírtam, úgy fájt...

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok! Lassul nagyon az élet a napokban erre felé!

celesztina! Szerintem szép kis cipő, olyan csasjszis. Bár innen én is inkább strandra való cipőnek nézem....de azt hiszem ez nem hatja meg a kislányokat! :wink: :D

Rólunk: tegnap én is azt hittem h az oldalamon akar távozni a baba...annyira fájt h soxor felugrottam mint egy labda ha épp olyan erővel bökött oldalba...nem volt kellemes...
Most meg gyötör a róka-móka...nem szeretnék taccsolni de nagyon filózok rajta h nem úszom meg....
És nagyon fáj a pocóm....már megint mint akinek hasmenése van de nincs...olyan folyamatos menses szerű görcs, v inkább hasmenés szerű(?)....úgy utálom és olyan fáradtnak érzem magam....

Azt hiszem ezt a frontot nem viselem valami fényesen...tegnap majdnem elájultam többször is ma meg ez........

És még van 4 hetem hátra......kezdek nyűgös lenni....
Vendég
 


Bolygó!
Nagyon édesek tudnak lenni ezek a védőnők... :x igy a végére énis most berágtam az enyémre.... :evil:
A III.trim. vizeletvizsgálatom eredményében az áll, nem kevés glükóz van benne... ebben az az érdekes, hogy a véremben nincsen... anyuéknál csináltattam, mondta is a muter, hogy tutira elcserélték a laborban. Mivel utána mértünk egy éhgyomri vércukrot anyu mérőjével és vagy 5x megnéztük különböző időpontokban ezzel a kis stixszel (amit a védőnő is használ) és totál negativ volt a cukor benne!!!
Mondtam is a védőnőnek, mikor voltam nála múlt pénteken, hogy úgy adom oda neki a vizeletleletemet, hogy ne irja be legyen szives a kiskönyvembe, hogy pozitiv lett a cukorra, mert nem igaz... ráadásul megnézte ő is akkor és az is totál negativ volt... erre nézegetem tegnap, és nagybetükkel bele van irva, hogy glükóz: pozitiv.... :evil: Komolyan, ki a frásznak beszélek én vajon??? Már bánom, hogy odaadtam azt a rohadt papirt neki, nem kellett volna, csak azt mondani, hogy otthon felejtettem és negativ lett minden...
Mert ha pozitiv lett volna akármikor, az nem múlik el másnapra, főképpen, ami már a vizeletben megjelenik ekkora mennyiségben, ami nekem oda volt irva...!!!! Azóta is nézem olyan 2-3 naponta itthon magamnak és nincs benne semmi!!! :evil:
Csak ugye ezt kezdd el magyarázni az orvosnak, hogy tévedés volt, amikor már a kiskönyvben is benne van....
Na, nem tajtékzok, csak ma megint szar a kedvem.... ramaty idő, tök világvége hangulat, Zolit sem kivánom magam mellé!!!! Meg azért még mindig haragszom rá a tegnap miatt!!! Ezt azért nem fogom elfelejteni egy ideig.... :evil:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?