Új privát üzeneted érkezett!

Benó,már tegnap is akrtam írni, aztán elfelejtettem. Pedig fontos lehet. Nekem.
Eszembe jutott egy eset. Tudod,éllandóan arról parázok,hogy mi van, ha a páromnak esetleg nem jók a spermái és nem jön össze a baba. Hát eszembe jutott,hogy úgy két éve elmentem a női dokimhoz,mert nagyon erős vérzésem volt.Mikor elmúlt akkor mentem, hogy vizsgáljon ki, mi volt az oka. Akkor a vizeletem terhességet mutatott. Csodálkoztam,mert spirálom volt. Elküldött UH-ra, de ot nem találtak semmit. így visszagondolva,szerintem akkor megtermékenyült apete, deaspirálmiatt nem tudott beágyazódni.Viszont a vizelet még kimutatta a magas HCG-t.Az nem megy rögtön le. Ez biztató ugye? Akkor legalább tudom,hogy teherbe eshetek a páromtól. Ez is valami,nem?

Kép
flóra 11
 
 


Néha tényleg annyit agyalok.Viszont néhajó,mert ugye ilyen is eszembe jutott.

Kép
flóra 11
 
 


Na csajok,most már nagyon álmos vagyok. De csak kivárom,hogy ugorjon.

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Közben lehúztam a póstámat is,mert persze arra sem jutott idő. Meg most este jöttem rá,hogy mi mindent nem csináltam meg a hétvégén,amit szerettem volna. Elment az időahonlappal,delegalább az megvan.Habár pár adatot nem tudtam,holnap megkérdem az igazgatónőt. Azokat még feltöltöm.De az már nem fog sokáig tartani.

Kép
flóra 11
 
 


Hát csajok.Nem ugrott át. :( Akkor biztos csak 300-nál fog.Gondoltam hátha 250-nél. Na jó,akkor szépálmokat. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!
Flóra, jó volt olvasni téged! :D Viszont nem értem, milyen kiírást szeretnél? Régi felhasználót? Vagy mit? Lehet, hogy az időfüggő is, nem? Nekem mi van kiírva? Majd mindjárt megnézem.
Megjövős érzésem van, a cicim tök fáj.

KépKép
benó
 
 


Á, látom már! :D Középhaladó felhasználó! Nem tudom, hány hozzászólás után írja ezt ki! Én mondjuk azért írok, mint állat! :D :D Nehéz a lemaradást behozni! :D :D Tegnap olyan idegbeteg voltam, mindenen felkaptam a vizet, ez is premenstruációs tünet.

KépKép
benó
 
 


Tud jönni valaki?

KépKép
benó
 
 


Látod, nem kellett volna az a spirál, Flóra! De most már mindegy, de szerintem biztosan össze tudtok hozni egy bébit, ne aggódj! Most olvastam, hogy Gombos Edina is babát vár, és azt is olvastam, hogy több mint egy éve próbálkoznak. Ezt csak úgy írtam. Évi már nagyon régen nem volt. Betti is jöhetne, bár most valószínűleg nincs olyan lelkiállapotban. Ezt teljesen érthető. Látod, már csak 2 napom van, akkor Szilzinek meg csak 3. Évi, Évi, gyere!

KépKép
benó
 
 


Szerintem nekem hamarosan meg fog jönni. :cry: Na, mindegy, majd legközelebb! :D

KépKép
benó
 
 


Sziasztok,

hát erre a felhasználós dologra én is kíváncsi vagyok! Megnézem :D

Kép
szilzi
 
 


Nekem ez még nem tűnt fel, hogy változik.

Flóra, örülök, hogy Te már legalább biztos lehetsz a párod "képességeiben". Nekem is sokszor eszembe jut, hogy mi van ha vele van valami baj!? És én is úgy mint Évi, gondolni sem merek rá, hogy elkelljen mennie orvoshoz! :( Nem tudom, hogy tudnám rávenni! :( :(

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok

szép napot...:)


Buckalakó köszöni szépen jól van, sokat mocorog...:)
tancsu
 
 


Benó

Már várom a 19. heti tudnivalókat, hiszen holnap töltjük be... :wink:
tancsu
 
 


Benó, nem tudom hiszem, hogy nekem kell tesztelnem... :( Tegnap már olyan volt mintha megjönne, de mára semmi, de fáj a hasam, pedig nem is szokott. Lehet, hogy felfáztam.

Kép
szilzi
 
 


Flóra

Ez tényleg pozitivum!

Nekem volt olyan ismerősön, akinél 5-6 évig azt mondták hogy nem tud teherbe esni.
Aztán 2 év alatt 2 rosszúl sikerült terhessége volt.
Akkor azt mondták hogy hoppá, nem tudja kihordani!!!
Szóval csak tippeltek, mert sem nála, sem a párjánál nem találtak semmit.
Csak sajnos neki ráment a 8 éves házassága a ababára...:(
tancsu
 
 


Szia Tancsu,
ma milyen érzés babát várni? :P

Kép
szilzi
 
 


Egy másik ismerős viszont elmesélte hogy milyen volt a párja spermavizsgálata.
Még jó hogy egy tök közvetlen, nyitott házaspárról van szó, mert kész katasztrófa volt.
Semmi a filmekből ismert különszoba, újság, videó, stb.
Helyette nyilvános wc rossz zárral, csepegő csapok és állandóan rádnyitó sorstársak.
Na igy teljesits!!!!!!

Mindezt egy teljesen átlagos kis müanyag pohárban őrzöd a folyosón, ahol jönnek-mennek az emberek,na persze egy idő után kezd szaga is lenni a dolognak, mert sem tető a pohárhoz, sem semmi.

Pluszpoén, amikor a csajszi idős nagybátyja rájukköszönt, mert éppen ott feküdt valami mütét utáni kezelésen.
Persze jött a kitérő szöveg, hogy áááááá csak felfázott a Béla és jöttünk vizsgálatra!!!!

A folyosón piruló sorstársak, kabát alá dugdosott poharak, stb.....:)

A nap záró poénja.....

Nyilik az ajtó, doki behiv, tedd le a kis pohárkádat az asztalra.
Leteszed, leülsz és vársz....
Dokibácsi odanyúl és a srác pohara mellettit elveszi és vidáman kortyolja belőlle a kávéját!!!!!
A fiatal pár meghökkent, mert teljesen ugyanaz volt a két pohár és kitört belőllük a nevetés....:)

Azóta vidám kis sztoriként mesélik el mindenkinek..... :wink:
tancsu
 
 


Egy dolog biztos, ha nekünk lenne erre szükségünk, ebbe a kórházba tuti nem mennénk a párommal...:)
tancsu
 
 


Itt vagyok! Ti?

KépKép
benó
 
 


Szilzi: Benó, nem tudom hiszem, hogy nekem kell tesztelnem... ez mit jelent??

KépKép
benó
 
 


Szlzi

Remélem hamarosan te is megtapasztalod és nem csak mások élménybeszámolójából fogod ismerni ezt az érzést...:)

De semmihez nem fogható jó dolog.... :lol:

tancsu és buckalakó 18+6 :wink:
tancsu
 
 


Szia, Tancsu! Holnap küldöm a tudnivalókat!

KépKép
benó
 
 


Köszike....:)
tancsu
 
 


Azért mesélhetsz ám, Tancsu! Lehet, hogy még várnunk kell 3 napot a két piros csíkig! :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Ma reggel néztem egy filmet.
"Élet sz anyaméhben"
Végigkiséri a baba 9 hónapját 3D-4D felvételekkel és magát a szülést is.
Eddig mindenki azt mondta hogy aki még nem szült, az ne nézzen szülést, mert elrettenti a dolog.
Hát engem tutira nem tudott....:)

Én megkönnyeztem a film végét...:)
tancsu
 
 


Ezt a filmet felvettük! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Teljesen rászoktam a napközbeni alvásra mostanában.
Ebéd után mint akit húz az ágy...:)

Szoktatjuk babát, hogy ugyanazt a zenét hallgatom amikor délben lefekszem....Ez őt is megnyugtatja...:)
Remélem emlékezni fog rá ha kibújt...:)
tancsu
 
 


És hogy tetszett?
tancsu
 
 


Ez tök jó, Tancsu! Kíváncsi vagyok milyen hatással lesz rá ugyanaz a zene. :) Írd ám majd le, akkor én is hallgatok ezt azt! :D Pihenjél is sokat, ha jól esik. :wink:

Kép
szilzi
 
 


Tetszett a film, már láttam régebben is. Én is sírok rajta. A múltkor pont akkor néztem, amikor megjött és akkor nagyon szomorú voltam.
A baba a zenére biztosan emlékezni fog, az én keresztlányaim is emlékeztek. Az nagyon jó dolog! Olvasd el, amit küldtem (a Raffai-féle könyvet), abban vannak jó praktikák a babával való kapcsolattartásra!

KépKép
benó
 
 


Egy ilyen filmet én is láttam, mikor még kinnt dolgoztam Ausztriában. Nekem is potyogtak a könnyeim.. Én nem tudom, de én ha szülést látok úgy össze szorítom magam... :?

Kép
szilzi
 
 


Még mindig nem jött meg. Neked se, ugye? Akkor még van okunk reménykedni! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Most Leboyer:Gyöngéd születés c. könyvére vadászok....

Sajna mindehol csak előjegyezhető, eladó példány sehol nincs...:(
tancsu
 
 


Nem válaszoltál a kérdésemre, Szilzi! Mit jelent, amit írtál?

KépKép
benó
 
 


Reménykedjünk, de nekem tegnap volt valami rózsaszínes "valami". Fájt a hasam is, ma is fáj, de tegnap óta nem volt semmi pötty. :?

Kép
szilzi
 
 


www.konyvkereso.hu
hátha.....

KépKép
benó
 
 


És nekem még mindig megvan az a felfáztam érzésem, amit Te is írtál Benó.

Kép
szilzi
 
 


Mi volt az a rózsaszínes valami?
Nekem a múlt hónapban úgy jött meg, hogy egy napig szinte semmi, aztán másnap meg estefelé rázendített :evil: Ez szemétség! :evil: De szerintem inkább ne reménykedjünk. Csúnya vagyok? Csak hát jobb inkább pozitívan csalódni, mint befürödni már megint.... De azért annak örülök, hogy egy időben vagyunk! Nekem ez is öröm.

KépKép
benó
 
 


Tegnap reggel nekem is volt, és képzeld el, tök vicces volt, bepárnáztam magam egy kisgatyával (frankón begyűrtem, mármint nem magamba :D :D :D ), annyira fázósnak, hidegnek éreztem magam. :oops: :oops: :oops:

KépKép
benó
 
 


Mármint a felfázásérzetre gondolok ám. :D :D :D

KépKép
benó
 
 


A másik kedvencem: www.antikvarium.hu

KépKép
benó
 
 


Ja, és még: www.bookline.hu

KépKép
benó
 
 


Majd du. találkozunk!

KépKép
benó
 
 


Benó, én is örülök, hogy egy időben vagyunk! :D :D
Én meg a pulóvert nem tudom levenni a derekamról. Olyan vagyok mint egy mamóka itt az irodában, derekamom a pulcsival. :D :D
Nem tudom mi volt az a rózsaszínű "valami"! Jó lenne tudni. Én ezt nem ismerem, mert nekem soha nem volt ilyen csepegés, maszatolás. És most nem értem a testem!!!! :oops: :evil
Én benne vagyok a nem reménykedésbe. Ez lehet, hogy nem a legjobb, de tényleg! Minek beszéljünk magunkba ezernyi tünetet? Majd jön az magától! Vagy sajnos nem! :evil:

Kép
szilzi
 
 


Köszike a tippeket.
Egyedül a könyvkeresőt nem ismeretem eddig, de sajna ott sincs beszerezhető példány.
A többin meg már előjegyeztem, hogy bármelyik antikvárba fut be, akkor küldjenek emilt...:)
Sajna van olyan könyv amit a párom majdnem 1 éve jegyzett elő, és az országban sehol nincs egy boltban sem...:(
Pedig a sorozatból már csak vagy 4-5 könyv hiányozna...:)
tancsu
 
 


Szilzi

Számos oka lehet ennek a rózsaszinezésnek és tényleg nem érdemes belebeszélni semmit...
Pár nap és kiderül....:)
tancsu
 
 


Na jön a megérdemelt délutáni alvás
:)
sziasztok...:)
cupp...
tancsu
 
 


Sziasztok!

Ugye,ti is pozitívumként veszitek ezt. Habár ez több,mint két éve volt, vagy mikor is? Ja,több, mint 3 éve. Nyáron lesz 4. Csak nem változott azóta semmi? Remélem. Mindenesetre most fél évig olyan helyen dolgozott a párom,ahol belélegezte az alumíniumgőzt. Mondtam neki, hogy gyorsan váltson munkahelyet. így most már sikerült munkahelyet váltania. Most egy vállalkozónál dolgozik,mint vállalkozó. Nagy építkezéseken szerelnek vízvezetékeket, gázszerelést meg hasonlóakat. Meglátjuk ez hogyan válik be neki. Mindenesetre itt jobban is érzi magát,mint az előző munkahelyén. És ez fontos.

Kép
flóra 11
 
 


Benó, Szilzi: Tényleg inkább ne gondoljatok semmire a rózsaszínnel kapcsolatban. Nekem most pl. úgy jött meg, hogy két nap is csak reggel volt picike rózsaszín valami és egész nap semmi. De én is azt éreztem, hogy meg fog jönni. Felfázásérzésem is volt és majd meg fagytam,főleg a derekam. Olyan volt,mintha jéggel hűtenének. Szóval várjatok még néhány napot. reménykedni azt szabad. :D És persze mi is drukkolunk. 8)

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?