Új privát üzeneted érkezett!

Kata, felvettelek msn-re.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, most rámhoztad a frászt. Elolvastam az első sort és rögtön leesett a vérnyomim, hogy mi van Katával. Hál az égnek csak evett... :lol:

kispiskóta
 
 


Kata! Egészségedre! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

Sziasztok,köszönöm a gratulákat.
Feleség lettem,és nagyon jóóóó! Ha ezt előbb tudom :wink: Amúgy minden nagyon jól sikerült,és a férjemnek sikerült megint meglepnie.Ezért imádom,mert az egyetlen,akinek ez sikerült.

Ceni,csuda édesk a gyerekek.Zalán a mellénykében különösen.

Lilaliba:én egy ritkán jövő,inkább csak olvasó lakó vagyok,de már észrevettem,csak akkor jelentkezel,amikor épp nincs kivel megbeszélned azt,amivel itt felborzolod a hangulatot. :?: :!: :idea: Sztem nem ez jellemzi ezt a nyugodt kis társaságot. Nem támadni akarok én sem,csak nem értem,hogy miért itt,miért így? :roll:

Snufi:ennyire bénán vették a véred,vagy ennyire érzékeny a kis bababőröd? Nem semmi ahogy kinéz a karod.

Zöldikém,remélem jól vagy.Mikor lesz neked UH?

Kata, örülök,hogy nem volt rosszulléted.Már csak 2 nap.

Kismamiknak pocaksimi,többieknek óriáspuszi

és egy link rólunk:
http://probamegint.freeblog.hu/files/DSC_5110.JPG
vedresandi
 
 


CEni((((((((((((((((((()))))))))))))))))))

BEttike a pédakép... azé a hányós időszaknak is van előnye, még mindig ugyanannyi Kg vagyok, mint a terhességem elején :lol:

BAba taps! :lol:

KAtám egészségedre!

ja babakocsi kérdés megoldva, a mózesest ajcsiba kapjuk, a hordpozót szintén... már csak asportkocsi amit meg kell venni :lol:

tesó a film amit kinéztünk már csak a Westendben játszák 13.45

18.35
Vendég
 


Andi annyira szépek vagytok, és Aranyhalacska annyira szerelmesen bújik :lol:
Vendég
 


Andi! Óóóóóóó! Szépek vagytok és nagyon aranyosak így együtt! Kellemes úszkálást aranyhaladdal! Ma lesz a nászéjszaka? :oops:

UH 2 hét múlva.

Kép
zölddisznó
 
 


Andi: Sok-sok nászéjszakás pillanatott kívánok, és sok KisAranyhalat :D Kép

Katica :?: :roll:

Mindenkire gondolok, de COCA ANYÁNKRA különösen :wink:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi! Cuppppppppppppppppp!

Kép
zölddisznó
 
 


Köszönjük a székesegyház nevében :lol:
Nászéjszaka max holnap,mert ma másnap van,tegnap meg a bacardi kóla nyert :)
vedresandi
 
 


NA de Andi! :wink:
Vendég
 


Reggeltet!

A BABAKOCSI! :lol: Kép
Vendég
 


sziasztok.

Kata tok jo hogy joban vagy:)

Andi.gratulalok,szepek vagytok.Sok Sok boldogsagot.

Boni,ez most komoly?ugye nem ilyen lesz a babakocsitok?

Mi eltoltuk az elso szurit,holnap lesz.A ferjemnek dolga van.Ugy be van parazva :roll:

Kép
monyo83
 
 


Andi, sok boldogságot!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Monyó dehogyis :lol: majd ha a Marsra költözünk... :lol: sógorom találta egy izraeli bababolt honlapján... :lol:

és megvan az új név!

amihez történet is kapcsolódik Fogamzás/ akikhez előre beköszönt a babába már beírtam szeptember 19-én.az alábbiakat

"Én mindig olyan kislányra vágyós voltam, de aztán azt álmodtam, múlt héten( Szombaton), hogy szültem egy gyönyörű kisfiút és kérdezték mi lesz a neve, Én meg mondtam hogy Zsigmond!

nálam is lehetne előrejelzés már 2 éve várunk a csodára!"

én már mondtam férjecskének , hívjuk így...de ragaszkodott a Bálinthoz.. erre tegnap valahogy szóba került a Zsigmond név, és erre ő.. hmm ez tetszik.. miért nem hívjuk Zsigmondnak?
:lol: :lol: :lol:

így asszem eldőlt végre

bocs ha hosszú voltam :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Ja Zöldi akkor bocsi, valahogy elolvastam biztos, vagy álmodtam, hogy mikor is mész UH-ra! :oops:
És szerintem simán lehet a kiskönyved zöld, mert a barátnőmét a hétvégén néztük az meg lila volt! :shock:

Boni! Na akkor végre megvan a név! Ügyik vagytok! :lol:
Szerintem pedig egész kafa a babakocsi! Zöldinek is lehet bejön!

Andi! Sok boldogságot kívánok nektek én is! :lol:

Ceni! jééé de jó látni! Drukkolok mára nagyon! Azért gyere beszámolni!
Ja és köszönöm szépen! Igen sikeres volt a doki, akihez sokat kell utazni, elsőre összehozta! (Szilvának köszönhető a doki!) :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jaj el is felejtettem mesélni, hogy a melóhelyen minden főnökömnek és velem dolgozónak bejelentettem, a hétvégén meg a párom családjának mondtuk el, így végre már nincs többé titkolózás meg stb.! :lol:

A melóhelyen vegyesen fogadták a hírt! Már mint nagyon örülnek, meg minden, de akkor mi lesz a sulival, meg ki fogja úgy csinálni ügyesen a dolgota, mint én! :?

A rokonság meg nagyon örült, meg mondták, hogy na végre, már alig várták!

Ma délután meg megyek az itteni dokimhoz, nagyon izgulok, hogy mit fog mondani, hogy mi lesz az itteni kórházzal, meg elvállalja-e a szülést! Remélem csupa pozitív híreket kapok!

És befejeztem! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


lanyok.szerintem az olcso tesztek kozt (25ml 10ml)semmi kulombseg sincs.
lehet atveres az egesz hogy a 10es full erzekeny.

Kép
monyo83
 
 


bettike ennek örömére most mán neked kell itélni a dijjat :wink:
Vendég
 


Helló!

Bettike: :D

Szezso: :?: :?: :?:

Andi: még1x gratulálok! Szépek voltatok nagyon! :wink:

Tesó: hurrá, van új név!!!!! :lol:

Babim: nem válaszoltál!!!!! Diéta megy?

Monyó: nem tudom..... :?

Na pusz: S.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi.

felso 10es also 25os.ugyanabbol a pisibol,tuszorepi utan 4nappal.
oszinten szolva nem ezt az eredmenyt vartam a kiserletemtol.azt gondoltam hogy a 10es lesz az erosebb mivel az erzekenyebbnek kellene lennie.
Kép

Kép
monyo83
 
 


Snufi, a diéta ment volna lassan, de anyukám hétvégén áthúzta a finomságaival, de azért nem hagytam mindig magam :lol: . Volt, hogy 4x tolta elém pl. a banánt, meg is pucolta :lol: , de én ellenálltam. 2 tepsi sütiből 1 db-ot ettem, stb.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAbim kitartás!

Tesó mozisra nem reagáltál
Vendég
 


Tesó: jaaaa :roll: nem is tudom, ... lehet mire sikerül időpontot találnunk, új filmet kell kinéznünk. Ezt meg dvd-n majd megnézzük,...

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Jó napot!

Monyó! Mitől van az urad beparázva?

Puszi Zsigának!

Bettike! Egye fene, megbocsátok. ...amúgy boszi vagy! Kaptam ajándékba egy UH-t! ...asszem ma el is lövöm
Jól látod, babakocsi bejön

Monyó! Szeintem van különbség. Mi értelme lenne átverni?

Ha kipróbálnád pár nap múlva, lehet, hogy a 25-ös már nem mutatná, a tizes meg még igen.

Hajrá Babadiéta!

Kép
zölddisznó
 
 


coca az inekciotol fel egy kicsit,szerintem nagyon.. :roll: ferfi.

Kép
monyo83
 
 


Monyó! Akkor támadd meg, kötözd le, és NyomóMonyó! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi Zsigi , nem Zsiga :lol:

vagy Zsigmondnak kéri magát híni vagy Zsiginek becézni... Zsiga majd ha öreg bácsi lesz!
Vendég
 


Egye fene Zsigimama!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


coca szerencsere meggyoztem hogy legalabb az elso ciojat adja be apolono.
a tobbit majd meglatjuk.
Lekotozni?nah ha meg felszednek ugy 30kgot akkor talan menne :lol:

Boni nekem az elozo nev jobban tetszett,de ez is szep nev.

Kép
monyo83
 
 


Monyó csak az tucatnév...meg nem éreztem hogy azt kell adnom... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nekem becézve kifejezetten tetszik! :lol:

Jaj most olyan gondban vagyok! A dokiról, akihez megyek délután, meg akit választani akarok kéretlenül rossz dolgot hallottam! :? Állítólag mostanság van 2 nő is akit elcseszett az egyik talán intenzíven van és ki kell venni a méhét! :?

De nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak, volt olyan kismama, aki azt mondta, hogy ha nincs ez a doki a gyereke, aki koraszülött nem élne!

Útálom az ijesztgetős sztorikat!

(Egyébként azt mondjuk el tudom képzelni, hogy aki nem kéri fel, meg nem beszéli meg vele és csak mint ügyeletes dokinál nála szül, vagy köt ki bármilyen panasszal azzal nem egészen úgy bánik, mint egy hozzá járó rendszeres beteggel!)

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
(szúúúúszzáááááá tudom!)

Kép
bettike
Eger
 
 


Boni igen,olvastam.

nekem most a szerbesebb nevek jonnek be,Alen,Milan,Jovan,Marko.Ezek jol illenenek a horvat hangzasu vezeteknevunkhoz.
A parom viszont hallani nem akar szerb nevrol(neki az van),igy marad a Mark.

Kép
monyo83
 
 


betti szerintem nincs olyan doki akirol ne lehetne valami rosszat hallani.
Hallgas a megerzeseidre,es tedd azt amit jonak latsz.

Kép
monyo83
 
 


[quote]( írta:Egyébként azt mondjuk el tudom képzelni, hogy aki nem kéri fel, meg nem beszéli meg vele és csak mint ügyeletes dokinál nála szül, vagy köt ki bármilyen panasszal azzal nem egészen úgy bánik, mint egy hozzá járó rendszeres beteggel!)


Bettike! Ha egy orvos nem ugyanolyan lelkiismerettel bánik egy "csóró" kismamával, mint egy "fizetős pácienssel", az a szememben ku...va, nem pedig orvos! :twisted:
Ha te ezt el tudod róla képzelni, akkor NE menj hozzá!

Ilyesztegetős történetekkel kapcsolatban: vagy meg se hallgasd, vagy alaposan járj utána, mi igaz belőle.

Kép
zölddisznó
 
 


ŐŐŐŐ Félreérthető voltam! Nem a lelkisimeretességével van gond, hanem esetleg a hangnemmel!

Kép
bettike
Eger
 
 


coca en meglatasom szerint sajnos az orvosok tobbsege kulombseget tesz "csoro" es "fizetos"paciensek kozott. :roll:

Kép
monyo83
 
 


nalunk most olyan hulye torvenyt akarnak meghozni :twisted:
Az orvos aki a korhazban dolgozik nem dolgozhat privatul.Valasztania kell.
Az en dokim tuti a korhazat valasztja :( az nekem nem lenne tul jo.

Kép
monyo83
 
 


Bettike! Az meg még nagyobb gáz, ha valaki ilyen, hiszen az még különösebb erőfeszítésébe sem kerül az embernek, és főleg nem jelent pluszmunkát.
De szerintem egy találkozót/vizsgálatot mindenképpen megér, max. nem őt választod.

Monyó! Én tudom, hogy sok orvos különbséget tesz, ezért is írtam, amit írtam róluk.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Andi, nagyon szép pár vagytok! Gratulálok! (A hajad nagyon vagány, hasonlít az enyémhez :-D

Enikő: Viola miatt drukkolok, nagyon!

Babim: egy hős vagy, hogy ellen tudtál állni! :-D

Monyo: nekem bejönnek ezek a nevek,miket írtál…főleg a Milan…

Boni: a Zsigmond fantasztikus!!!!!! :-D

Bettike: ha Neked eddig nem volt rossz tapasztalatod a dokival, maradj nála, ha mégsem jön be, akkor válts csak.

Az itteni kórházban egyébként úgy van, hogy mindenki annál szül, akihez kerül. A doki - hacsak nem épp ügyeletes v. a szülőszobára van beosztva, nem vezethet le szülést.
De azért jó egyhez járni, mert egyrészt hátha hozzá kerül az ember, másrészt, ha bekerül a kismami a kórházba és nincs "orvosa" a többiek csak alapszinten foglalkoznak vele, a saját orvos meg elintézi neki a vizsgálatokat, UH-t, meg esetleg az eltávot...

Coca: drukk az UH-hoz! :-D



SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Zöldi! Azt hiszem tényleg elgondolkodtató, mert amint látod, ahogy írtam elkezdtem védeni! :lol: :oops:

Amúgy a sztori róla, amiért el tudom képzelni, hogy ilyen lehet!

Várunk a dokira többen az SZTK-ban! Doki jön! Nekem: "Kezeit csókolom, fáradjon be!" Az utánnam következőnek: Jöjjön be!
Jó most a hangnemet nem tudom leírni, de talán így is érzékelhető! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Mondjuk en ha fizetek akkor elvarom azt hogy rendesen banjanak velem.Ha nem fizetnek akkor ugy erzem ezt nem varhatnam el. :oops:
tudom hogy nem igy kellene lennie,de igy van.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Bettike,nagyon édes kicsiBetti! Szerintem ilyen sztorikra ne figyelj, mindenkinek mások az elvárásai 1 dokival szemben és ha te eddig meg voltál vele elégedve, akkor ne hallgass másra! Viszont, ha egy kicsit is kételkedsz benne, azonnal válts!
Én Adriennt ügyeletes dokinál szültem, mert akihez jártam nem ért volna be még 1 Concorddal sem :lol: Jó, Rékát nála szültem és eleinte hozzá is jártam Adriennel is, de nem vállalt már szüléseket ezért váltottam másik dokira.
Lényeg a lényeg nagyon rendes volt, minden nap bejött hozzám, megnézte a babát és nem tudhatta, hogy kap-e pénzt a végén.


Ceni, remélem jók lettek Viola eredményei, nagyon szépek a gyerkőcök.

Klarissza tuti nem tudsz elmenni ott valami dokihoz? Utána a biztosító nem fizeti vissza a vizsgálat árát?

Szilvia, hatalmas giga pocód van! Hát ha végig kihordod őket valami gurulós támasztékot kell tenned alá :)

Pussz

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Bettike szerintem probald ki az orvost,max ha tenyleg nem jon be keresel masikat.
Az en dokim is extra kedves maganrendelesen,kivancsi vagyok milyen lehet a korhazban. :roll: szerintem ott nagyon nem ilyen.

Kép
monyo83
 
 


Az Én dokim mindenkivel jól bánik, legalábbis miket olvastam, hallottam róla.. nekem is fontos a hengnem...

Szezsó köszi :lol:

MOnyó szép nevek, nekem a Mark tetszik és az nem szerb hangzásu :wink: maj te becézed Markonak :lol:
Vendég
 


Bettike! Én azt útálom legjobban, ha egy olyan helyen, ahol vannak "simák" és "fizetősök" ilyen megkülönböztetést tesz egy doki. Ez undorító!

Szezsó! Drukkot vettem, átadtam Röfinek. :lol:

[quote]h írta:a fizetek akkor elvarom azt hogy rendesen banjanak velem.Ha nem fizetnek akkor ugy erzem ezt nem varhatnam el.

Miért ne várhatnád el? Hát nem az a dolga?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Baba, oksi, de nem vagyok sokat fent, de bármikor szívesen dumcsizok!

Boni, nekem tecc a név!

Ceni, mizu? Ugye csak kevésbé rossz hír van?

Szegedi barátnénkra nem kérdezek rá, mert Coca leharapja a buksimat, de kiváncsi vagyok.

Andit és az Aranyhalat? hol lehet megnézni? És miért Aranyhal?

T....m tele a bkv-val! :evil: És ma voltam rosszul. :(

Kép
kata05
 
 


KAtám köszi

Andi tegnap este tett fel egy képet belinkelte..

ja és azé, mert úgy érzi, hogy kifogta az Ő Aranyhalacskáját!

szegénykém... BKV meg a MÁV is k... be! :lol:
Vendég
 


coca,megmondom oszinten meg soha nem talakoztam olyan orvossal aki nem erdek nelkul dolgozott volna,csak elkepzelni tudom milyen az az orvos aki nem azt nezi hogy milyen vastag a beteg penztarcaja.
Ez van ,elfogadtam ezt a szitutu es kesz.
A parom nagymamajanak nincs penze,2evet vart egy epemutetre,aztan meg egy hetig huztak a korhazban,vartak hogy hatha valaki ad. :twisted: rendes vagassal mutotek.
Anyu fizetett.egy honap alatt megvolt az osszes vizsgalat,laparal mutotek.
csak ennyi a kulobseg.

szezso,Boni.Ezek nem azok a nagyon kifejezettem szerb nevek mert azok nekem sem tetszenek olyan mint,Vojiszlav,Negoszlav(igy hivjak az unokaocsemet)Bratiszlav meg ilyenek.
A ferjemnek is szerbes neve van Szasa(nekem tetszik
:oops: )en neha Szásának,vagy mint ahogy a tobbiek Szále-nak hivom.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?