Új privát üzeneted érkezett!

Ma jön a babakocsink! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Hét én is nagyon megijedtem volna a helyedben de volt már ,hogy Ágika félre nyelt és forgitottam fejjel lefelé!


noémi: mennyi volt a habi-tapi?

Szerintem ha a tb-t felhivod ott is megmondják!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


mogyo-igen voltunk,és amit kellett meg is vettünk.De te honan tudod? :roll:

Tenap voltunk fent Bp-n az állatkertbe.Atticy telyesen odavolt a vizi világért.Főleg a pingvinek tetszedtek neki,meg a fókák és a halak. :lol: Mindig nyüszitett picit,mikor elhoztuk onan.Szuper időt kaptunk ki.

Noémi-akkor várjuk a képeket a kocsiról. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Timcike: velem szembe jöttetek, de nagyon sietettek!
Utánna meg keten voltunk a pelus sorba de akkor is sietettek igy nem szóltam!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


falevél-én mondok neked egy szuper jó babakocsit,amihez van lábzsák is meg esővédő,és vadi új,és csak 16ooo Ft.Én tőlle vettem a gyerekülést a kocsiba,és szuper a minősége.Nem bovlikat ad el a pasi.Ha gondolod nézd meg.És pont az a márka,amit te keresel.A szomszédom is vesz egy ijet,nagyon beleszerelmesedett.

Dönthetö Esernyökocsi GIRAFFE CLUB UJ

Szállitási költség utalással 1000
utánvéttel 1400

-több fokozatban dönthetö fekvöfelület
-lábzsák
-esövédö
-ülőfelület (32 cm)
- levehető karfa
- kupola hátsó része lezippzározható
- vállra akaszthato
-bevávárlo kosár rész
-bolygosithato kerekek
-12 hó granacia



Ez a két szin van neki.Szerintem mind2 csúcs.


Kép Kép

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 



Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


mogyo-mi mindig sietünk.És én sose látok senkit,mindig csak Ők látnak.Légyszives legközeleb szolj rám.Egy csaj is,aki ott dolgozik,mindig utánamkiált,ha meglát,mert én olyankor nem látok. :oops: Ne haragudj.Legközeleb tényleg szoljál. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mogyo
Azt sajnos, hiába csináltuk, mert az orrában volt a gond. De ismerem a módszert. Meg ki lehet törölni a szájából a cuccot, ha gond van. De itt az se segített...
A táppénzt kérdezed? A tb jó ötlet.


Timci!
Nyáron mi is akarunk menni az állatkertbe. :-)

Na, megyek, nagy sírás van.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Az előbb négykézláb hintáztatta magát!!! :-)))
Na, én meg aggódtam, hogy el se indul! Lesz itt minden! :-D

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


noémi:tb-től kapod a gyedet is pl. én most hivtam fel őket ,hogy mi van már a lovéval!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nóémi-Bálintnak nagy gratula!Ezek az első mászkálási jelek.Hamarosan utol sem fogod tudni érni. :wink: Nagyon szuper az állatkert.Sok új állat van,meg rengeteg új hej.Nagyon fogjátok szeretni. :wink: Húúúúúúúúúúú,tegnap nem voltam,igy utólag is,kivánok neketek boldog hó fordulót! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Noémi: Dana is ezt csinálja, négykézlábra áll és hintázik. Utána meg pofival előre eldől mint a krumpliszsá! :lol: De olyan édi! Bence ezt teljesen kihagyta, így Andrissal olyan jókat derülünk ezen!
Vendég
 


Köszi Timci! Én az eggyel könnyebbik változatát néztem ki, mert lábzsák meg ilyesmi nem kell, mert a másik babakocsink még jó. És az csak 9900.-
De ezek szerint jó minőségűnek mondják?

Kép

Kép
falevel2
 
 


Még sehol sámli, nemhogy babakocsi. Szinte számolom a perceket.

Bálintot kiraktam az erkélyre a babakocsijában, így levegőzik is meg itthon is vagyunk. :-)


Timci!
Köszönjük!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Nyugi! Biztos hamarosan megérkezik!!! Nagyon drukkolok, hog y már ne kelljen sokáig várnod!
De jó neked, nálunk nem alszik a kiskoma a kocsiban, csak ha mozog alatta! :lol:
Vendég
 


Köszi, Brigi! :-)

Már el is aludt. Ez tényleg szerencse, hogy nem kell állandóan mozgatnom ehhez! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Andi!

Még Neked akartam írni, hogy természetesen Bálintot is érdeklik a távirányítók és telefonok! :-DDD
Gondolom, ezzel a legtöbb baba így van! :-DDD

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Gratula Bálintnak, tuti h elindul majd lassan.
:D Berci is ezt a hintázást csinálja kb 2 hete és néha nyusziugrik, v lendul egyett és előredől. Most én is kitettem az esővédővel levegőzni a terasz alá. Ha jön az eső behozom, de most épp a Napocska próbálkozik. Nekem meg kapar a torkom. :?
Nóri, nem ismerem ezt a márkát, csak láttam már ilyet, de olyat nem tudok aki használja.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Brigi!

Megtaláltalak a Skype-on! Be is jelöltelek! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Norri!

Téged is megtaláltalak! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Manó!

Ti a férjed nevén vagytok? Így azért nem mertelek bejelölni. :-)

Aki engem keresne, az macihegy néven próbálkozzon. :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: meg van-e a babakocsi?

Manó: fotokat vérjuk ám! :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


falevél-szerintem nagyon jok. :wink: Azért ajánlotam ezt a fajtát,mert ez vizszintesig dönthető.A többi változat csak 45 fokba.

Noémi-nagyon szivesen.Vrom már a képeket. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na, hahó!

Jelentem, fél órája megjött a babakocsi! :-)))))))))))))))))))))))
Fotók ügyében még egy kis türelmet kérnék, mert az Uram még nincs itthon és így még nincs teljesen összeszerelve! Csak amit én gyorsan meg tudtam csinálni. De nagyon klassz! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo!

Ti fent vagytok a Skype-on?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Nóémi-végre!Már nagyon szurkoltam.Nagyon várjuk a képeket. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


én is megrendeltem a babakocsit, elvileg szerdán jön meg, így néz ki:

Kép

Meg rendeltem egy ázsiai babahordozót, nagyon tetszik:

Kép

így hordják:

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


noémi: van de nem tudom majd apát megkérdem azt hiszem kissné bosnyák ágnes

Kép


Kép
mogyoland
 
 


én hunyadinori vagyok a skype-n :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Hófordulósokat Isten éltesse! :lol:

Noémi! Kíváncsian várom, h.milyen az új járműve Bálintnak! :wink:
A hétvégi eset ijesztő lehetett, párszor már rám is a frászt hozta Patrik. Múltkor a takaró után a baldachint tekerte a nyakára. most már csupasz ágyon fekszik egy szál hálózsákban. :D
Mi is mászunk, hintázunk és főképp mi is hátrafele haladunk. :lol: Annyira édes! Bár meglehetősen bosszantja a dolog, hogy távolodik a kiszemelt tárgytól.
Ja! És a múltkor két napig puszikat is adott, majd megzabáltam!

Manó! Keresztelős képeket várjuk! Nekünk is lesz, ha minden igaz, akkor jövő hónap végén! :wink:

Timcike! Nagykőröst mi is néztük, de nkm nem tetszik, nem szívesen hagynám el Kmétet. De majd látjuk!

Falevél! Jobbulást Sárikának!

MINDENKI! Múltkor nem reagáltatok a kérdéseimre! :roll:
Milyen etetőszéket használtok? Ma néztem a Faktumban egy Top Rider márkájút, valszeg ezt fogjuk megvenni.
Ill. azt is kérdeztem, hogy miket etettek a babócákkal, mennyit és hányszor? :?:
Nagyobb babások! Szopik számát hogy kell csökkenteni?

Kép
honey78
 
 


Honey: Kajcsizás, mi először a déli evést váltottuk ki, az életkorának megfelelő bébiétellel, ill. tejpéppel.
Hat hós korától tízóraira Dana kap joghurtot vagy kefírt!
Délután általában desszert, vagy gyümölcs+szopi! Este szopi kétszer, majd egy adag tápi, hogy jobban aludjon!

Nekünk Cam etetőszékünk van, de ez nem dönthető háttámlás, csak síma. a tálca állítható! Én szeretem!

Patrik is nagyon ügyes! El tudom képzelni, ahogy felmérgeli magát! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagbri, nektek nagy gratula a fogacskához! :D Édes lehet Dana, szinte látom magam előtt, ahogy tik-tak-ol.... :lol:

Falevél, remélem, Sára jobban van már.
A babakocsihoz nem tudok hozzászólni, nem ismerem. Hallottam, hogy van ilyen, de nem tudom, milyen. Megérkezett már a tankini?????

Noémi, el tudom képzelni, hogy megijedtetek.... :shock: Szegénykém! :cry: Hál Istennek nem lett nagyobb baj! Nagyon ügyes Bálint! Gratulálunk hozzá! :D És hogy tetszik Bálintnak a puzzle-szőnyeg? Egyben van még, vagy szétszedte már??? :D
babakocsi??????????????????

Bende is már négykézláb felhúzza magát, és hintázik, meg persze próbál előre haladni, ami néha (nyuszi-ugráshoz hasonlóan :lol: ) sikerül is, de leginkább hátra felé araszol... :lol: Most látom, Ennn, Berci is hasonlóan "közlekedik".... :lol: Ügyesek vagytok!

Honey
, bocsi, hogy nem reagáltam, de most pótolom, ha még aktuális. Patrik is egy kis örökmozgó.... :)
Nekünk egy brevi (kb 9 éves) etetőszékünk van, dönthető háttámla és levehető tálca. De nagyon szupi, mert jó nagy a tálca, amin pakolhat Bende. :D meg kell is, hogy a tálca túlvégébe rejtsem a kaját, hogy ne csapjon bele.... :lol: :lol: :lol:
Szilárd kaja: most kezdtük a husit enni: most épp a kméti konzer: őszi+pulyka variáció fut, de próbálunk majd mást is. BEnde most még csak napi 1* kap ilyen kajcsit, illetve almalevet adok még neki enni, meg estére tápszer. A többi még cici. Ja, és persze minden étkezés után kell még neki a cici! Akármennyit is eszik, akármennyire is van már tele a pocakja, az anyatej az kell. :wink: Bár gondolom, többségében inkább csak megnyugtatás és megszokásból, de egyelőe nem bánom. :D Én is délben adom neki a szilárd kaját. Igyekszem úgy időzíteni, hogy mi is a körül együnk, és ha lehet, akkor Bende Apával eszik egyidőben, én meg majd utána. Vagy előtte gyorsan pár falatot. Szereti, és kéri is, ha mi eszünk, akkor neki is kell valami. Akár csak egy darabka alma szopogatni, vagy banán rágcsálni. :D Kis éhenkórász tud lenni... :lol:
na ezt gyorsan elküldöm. és akkor jövök a keresztelővel is. :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Keresztelő:Bende nagyon kis ügyes volt, szinte tudta, hogy most aludnia kell, vagy most épp ennie... Nagyon szófogadó volt! :D

A tepmlomban jól sikerült a szertartás, Bende folyamatosan "kommentálta" a papot! :lol: :lol: :lol: Először féltem, hogy majd pont aludni szeretne és nyűgös lesz, de annyira tetszett neki a pap meg a templom, hogy folyamatosan beszélt! :lol: Édes volt! Ő volt a legkisebb, pedig azt gondoltam, kisebb gyerkőcökkel leszünk együtt! Bende próbált a mellettünk lévő kislánynak is udvarolni, de őt inkább Bende játéka érdekelte... :wink: :lol:

Utána sok-sok fotó (ami nem a mi gépünkkel készült, és még várom, hgoy a család elküldje... :roll: )
Majd hazajöttünk egy pezsgőre koccintani. Bende megkapta a sok ajándékot, egy picit aludt, majd evett és egy kis késéssel mentünk a Kisbugaciba a megrendelt ebédre.
Utána a desszert már újra itthon volt, de persze mindenki degeszre ette magát, és nem nagyon fogyott semmi... :?
Ja, és még néhány éve voltunk Santorinin, és onnan hoztunk nagyon finom édes (muskotályos) fehér bort (Vinsanto). Azt bontottuk most fel a keresztelő alkalmából! Nagyon fincsi volt! :D
Bende jó sok mindent kapott: a keresztszülőktől egy FP tanuló-széket! Na most azóta az a kedvenc! :lol: kapott ruhácskákat, fotót a falra, meg a többségtől pénzt. Most gondoltuk, hogy megcsináltatjuk a babakötvényt, és arra betesszük neki. Valaki megcsináltatta közületek? Csak hogy mik a feltételek, hová is érdemes menni? Vagy ez mindenhol ugyanúgy műkszik?

Röviden ennyi!
Mindjárt válogatok képeket is...

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép mi hárman

Kép keresztelés

Kép keresztelés

Kép

Kép kis vigyorim

Kép

Kép

Kép keresztszüleimmel

Kép dédik és a szüleim

Kép kereszt tesókkal

Kép az új csodaszékem

Kép

Kép

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Gratulálok, nagyon szép lehetett ez a keresztelő! És Bende meg egyszerűen tünemény! Annyira aranyos ahogy vigyorog, és mennyit nőtt!!!
A szék meg egyenesen szupi, nagyon fogja szeretni!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, most nagyon rövid leszek!
Noémi, a párom tudna Neked segíteni a gyed kérdésben, ugyanis ebben dolgozik. Majd egyeztetünk, s megbeszélitek.
Most rohannom kell, nagyon fáradt vagyok :cry:

Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Nóémi-babakocsis képek? :roll:

Mano-csudajók ezek a képek.Nagyon szépek vagytok!Bitzosan remekül telt. :wink:

honey-én a szilárd kaját már 4 hónaposan elkezdtem neki.Mikor betöltötte a 9 hónapot,lecsökentettem a napi 4x szopi 3 ra.Reggel csak szopi,majd mikor ujra lefekszik délbe,akkor odakapja az esti tápi maradékát,mikor fölkel utána szopi és fris meleg szilárd kaja,délutáni alvás után csak tejtermék-Danonino,és este locsi után szopi és tápszer. :wink:
Az etetőszéket a keresztanyujáék vették,semmi cuccos,egy szimpla kis etetőszék,de megteszi a magáét.Nekünk Top Rider babakocsink van,és maximálisan meg avgyok elégedve ezzel a márkával. :wink:

Atticy már tapsikol is.Le kellet szednem a forgót az ágyikójáról,mert fojton azt tépdeste,ahogy fölállt.Annyira fura igy a kiságy. :(
Mostanába,amióta 2 cumit teszek a kiságyba,úgy alszik el,h.egyik a szájéban van a ásikat,meg gyömöszköli.Annyira édes. :oops:

falevél-nagyon szép dolgokat rendeltél.Majd tőlled is várom a képeket. :wink:
Skype nevem timci81


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok,

Nem tudom emlékszik-e még rám vki, régebben írtam ide is, de mióta megvan Dorka, nem sok időm jut a netre. Szépen növögetnek a babák, hihetetlen, hogy még most volt 2007 nyara, amikor szinte mindannyian pocakosok voltatok, most meg lassan indulnak a kismanók. Gergő is tolatott először elég sokáig, aztán kúszott, majd végül elindult.

Mano,

Édes Bende a képeken. Hatalmas hapsi már.
BABAKÖTVÉNY: Van a neten egy babakötvény portál, ott tudsz nézelődni. Az Államkincstár a mindenkori jegybanki alapkamatot adja, az most 7% körül van, tavaly 6% volt. A lényeg: a bankokat el kell felejteni, mert 5-6%os kamatot adnak, a takarékszövetkezetek általában 7,5 és 9% között. De találtam egyet, akik a mindenkori jegybanki alapkamatot+5%ot adnak, ez most 13%. Ez a Fókusz takarék, a Centrummal szemben, abban a köralakú részben. Ahogy mész a Rossmann felé a Centrumtól, a zebra mellett rögtön, 1. emelet.
Kell vinni az baba adókártyáját, szül.akvit és egy igazolást arról, hogy csp-t kaptok utána. Ja, és a számlát CSAK az a szülő nyithatja meg, aki a csp-t kapja. Befizetni bárki fizethet be, de max. 120000 fornt lehet egy évben, erre jár, azt hiszem 6%os állami támogatás.

geli08
 
 


Honey,

Van a kismama újságnak egy melléklete, amiben benne van, hogy ők hogy javasolják a hozzátáplálást, mit mennyi idősen. 2 dolog közül választhatsz, vagy elválasztod, akkor szopi előtt etesd meg és utána szoptass, vagy elválasztódik a baba, ebben az esetben, először szopi utána kajcsi. Mindenféleképpen 1 alapanyagú kajákkal próbálkozz, és először csak fokozatosan néhány kiskanál és ha semmi baja nincs, akkor 2-3 nap után mehet, amennyit kér, persze csak óvatosan. Ha írsz egy e-mail címet, beszkennelem neked azt a táblázatot és elküldöm.
Személy szerint a tejpépet és joghurtot, sajtot 1 éves koráig nem ajánlom. ma voltunk oviba iratkozni, és minden 2. gyerek tejallergiás, és minden 5. tej- tojásallergiás. Ezeket csak 1 éves kor után javasolják. Az én fiam most lesz 3 éves és úgy néz ki lassan kinövi, de kemény volt az első 2 év. A tejpépek is csalókásak, mert az is tehéntejalapú, helyette a Sinlacot használtok és abba kevertem kül. gyümölcsös bébiételeket, hogy változatosabb legyen. Ezt a doki írta ki.

geli08
 
 


most lefekszem, igyekszem rendesen írni megint, csak most éppen mindkét gyerkőcöm beteg, nem merek aludni, mert 2ig elég sűrűn kell kelnem, de most már leragad a szemem.

Szép napot nektek!

Ja, és végül az én lányom is belefért még 2007-be, habár idénre vártuk. jan. 17 helyett dec. 28 lett belőle. :)

geli08
 
 


Geli!

De rég láttunk! Üdv újra itt! Gratulálunk Dorkához! Gergő hogy "tűri" a kistestvért?

Manó!

Nagyon szépek a képek, Bende tündéri! Naggggyon klassz a szék is! :-) Gratula Nektek!
Mi még januárban megcsináltuk a babakötvényt. Az otp-t választottuk, mert mindenünk ott van, így az volt egyszerűbb.

Honey!

Tegnap este kipróbáltuk /nem bírtam úgy lefeküdni, hogy ne tudjam/, befér a babakocsi kényelmesen a liftbe! :-)))
Bálint már egy hónapja pusziszkodik! :-)))))))))
Az etetést én is írjam? A szoptatás nálunk lehet, hogy lassan sajnos véget ér... :-( Már nincs túl sok... Azért húzom ameddig lehet.

Andi!

Várom az egyeztetést! Köszönöm!


Fotók jönnek!!! Még ma megpróbálom, bár, húzós napunk lesz. Délelőtt Frankenberger, délután útlevél-csináltatás Bálintnak. Ráadásul Fházán, mert Kméten nem lehetett időpontot kapni, aztán már májusban utaznánk.

Brigi!
Délután Fházán leszünk!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


még most küldöm a képeket!

Kép
A játszószőnyeg - mááááászom! :-) /már szét is szedtem egy párszor/

Kép
babakocsi :-)

Kép
megint :-))

Kép
nyári tetővel

Kép
és a lábzsákkal

Jár még hozzá esővédő is, de azt nem tettem fel. Ugye, nem baj!? :-) 8) :lol:

Brigi!
Nem tudom, hogy lesz-e időnk talizni, de azért gondoltam szólok, hogy arra járunk.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Várom ám a véleményeket! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Manó!

Mennyibe kerül egy ilyen szék? Ha tudod.
Felkeltette az érdeklődésemet... :roll:

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Reggelente sosincs senki. :-( Én meg általában ilyenkor tudok jönni. Mert persze már megint nem aludtam 5 órát se. Bálint alszik este 9 óta /most negyed 8 van/. Utálom, hogy ilyen rossz alvókám van. Ha kérdezik az éjszakákat, mint minden kisbabás anyukától, azt szoktam válaszolni, hogy a fiúk alszanak, én nem. :-) :-(

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


sziasztok!

Manó: nagyon jól néztek ki!
És szupi Bende nagyon ügyes és aranyos kisbaba volt!

Noémi: klassz a babakocsi jó vétel volt!


Geli: akkor gratula Dorkához!


Honey: nállunk Ágika 3 szor kap tápit ez ugy van ,hogy reggel tápi , délelőtt desszert délben húsos kajcsi délután és este táp!

Sinlacot meg csak a tejérzékeny gyanusoknak irják fel meg akinek a családban van ilyen pl. nekünk ezt mondta a doki és nem is irta fel!

Szerintem a tejtermékkel nincs gond hisz abban nem sok tehéntej van!De persze mindenki ugy csinálja ahogy akarja!
Én is lassan adni akarom a danoninot!


Etetőszékünk nincs pedig mostmár vennük kell mert a babahordózót nmem győzőm mosni! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Noémi: mi reggel még alszunk! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Noémi-nagyon profi a babakocsi.Ez lapra csukható,ugye? :roll: Rengeteget sétáljatok vele. :wink: Mi is még alszunk olyan korán.Bito.san imádni fogja Bálint azt a kocsit.Nekünk is ijenfajta szönyegünk van,csak a miénk állatkás,meg járgányos.Nagyon szuper találmány.Gyönyörű szemei vannak a kisfiadnak!

geli-nekem meg a védőnő mondta már 8 hónaposan,h.adjak neki sajtot,meg ijeneket.De én csak most adom neki,mikor betöltötte a 1o hónapot.Remélem nem lesz belöle semmi tejalergia.Eddig semmi jele neki.Gyere töbszőr. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


geli: Dehogy felejtettünk el!!!! Gyere többször és képeket is látni szeretnénk a gyerekeidről! :D

Noémi:
Jól néz ki a babakocsi! Sok-sok kellemes sétát kívánok nektek!

Ma voltunk tanácsadáson: Sára 10,4 kiló és 74,5 cm. A doki szerint túl van a betegségen, de azt is mondta, hogy az ínye be van kicsit gyulladva, úgyhogy lehet, hogy a fogai miatt volt ilyen lázas.
A kutacsa kicsit lágy, ezért több D vitamint kell adnom neki.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Hát, hogy őszinte legyek én is nagyon aludnék még akkor! :-)))

Timci és Mogyo!
Köszönjük az elismerő szavakat!
Lapra csukható igen.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?