Új privát üzeneted érkezett!

Gondoltam benézek, és gyönyörű babafotókat látok!!

Szössz, Emi, Magika! Nagyon szépek a lányok! Úgy látszik itt csinos kismamik, és gyönyörűséges babák vannak!!!
Szöszi! Jó olvasni soraidat, tele van szeretettel és erővel!!! Ja, és látszik rajtad mennyire boldog vagy!!

Mi holnap megyünk uh-ra. Elvileg az utolsó. Kíváncsi vagyok Zsófim méreteire!

mezsó! téged is jó volt olvasni! Nem semmi szülésed volt! Jó fárasztó! De te nagyon ügyes voltál!!! Le a kalappal!!!

Nagyon beindultunk lányok!! :shock:
Én félek is, meg várom is a nagy napot! :roll:

Kép
gabo001
 
 


Magika: nagyon édik a gyerekek, hol/ki készítette a fotókat?

Szösszenet: elolvastam én is a szülés-történetedet és amellett, hogy nagyon megható meg a képek is jók persze nagyon örülök annak, hogy jobban képbenvagyok, milyen is lehet egy császár meg az utána lévő időszak -komolyan, én most már kevésbé pánikolok azon, nehogy véletlenül császár legyen. Így, hogy már ennyit tudok erről megnyugtatóbb (no persze elvileg nincs rá esély, de ki tudja...)

Zsuzsófi: hú, rémes ez a sztrájk, pláne, hogy vasárnap estig ülnek azon, hogy most lesz-e vagy sem. Ha már nem megy semmi legalább szóljanak időben!
Férjem is most hívta fel a főnökét, hogy akkor nem tud bemenni reggel, de rendi volt a főnök, mert egyáltalán nem kell bemennie, hiszen mire beérne már indulhatna is haza szinte, mert elvileg véget érne a munakidő. Szóval ez jó, ugyanakkor nekem vérvételre kellene mennem, de nem tudom, be tud-e menni aki vért vesz... Persze most nem tudták megmondani, azt mondták, telefonáljak reggel... Hát, mindenesetre elég durva, hogy semmi sem fog közlekedni :!: :shock: :roll:


De jó, nekem is kiírta, hogy 35. hét és 35 nap van vissza (párszor már kicsit irigykedtem mások vonalzóját látva :oops: ) Holnaptól 36. hét :D

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok Mamik!

Végre mi is itthon!!! MA jöhettünk haza!!

MINDENKINEK KÖSZÖNJÜK A GRATULÁCIÓT, NAGYON ARANYOSAK VAGYTOK!!!

NICI, KLARKA,SZÖSZ
NE haragudjatok, amiért nem írtam Nektek vissza sms-t! Totál szét voltam/vagyok esve, kórházban nem sokat aludtam...

Felsoa
GRATULÁLOK A BABÁTOK SZÜLETÉSÉHEZ!!!!!

Rólunk most csak röviden:
MAszat nagyon aranyos, eddig nincs rá sok panasz!! Tejcsi nálam is beindúlt, MAszat pedig nagyon lelkesen szívja!!!
MEgvolt az első fürcsi is, a felét sírta csak át!!

Szülésről majd írok, mert az hosszabb lesz, mint amire most energiám van!!

Barnabás(Maszat)/Balázs/Brigi
Az új kis család

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 

 
 

Sziasztok!

Igaz, már elég régen hazaértünk, de hulla fáradt voltam, így többnyire csak tettem magam ide-oda, jobbról-balra :)
Párom nagyon rendi volt, kisegített, és főzött paradicsomlevest mikor hazajöttünk, így még főznöm sem kellett :) (Ez Szandi kedvenc kajája :) )
Az állatkert nagyon szupi volt, istenien sütött a nap, meleg volt, szinte minden állatot végignéztünk :)
Utána Szandi rávett minket, hogy még menjünk el libegőzni is, így engedtünk a csábításnak, elvittük, bár bevallom akkor már hulla voltam :oops: :)

Lituka, hova lett a kis képed?

Kiscica, természetesen semmi baj, ezúton gratulálok Nektek mégegyszer :)

Szössz, köszönöm a meghívást, elolvastam, és pityeregtem is persze, gyönyörű és tüneményes Alíz baba :)

[quote="zorroné"]
írta:
zorronéNici: április 20 körülre tervezitek a szülést? Akkor lehet, hogy hozzád (meg Kamillához) csatlakozok, ha már az áprilisi Szt Imrésekhez nem sikerült... :D

Nem, egyáltalán nem szeretnék akkor, nagyon szeretném kihúzni májusig, ugye május 8-ra vagyok kiírva, ezt csak párom tippelte, talán azért, mert érzi rajtam, hogy kicsit a végét járom :lol: Kezdek "terhes" lenni :lol:
És tegnap óta tök észrevehetően lejebb ment a pocakom is, pedig hétfőn még azt mondta a doki, hogy majd beszélgessek a kisasszonnyal, hogy lassacskán kússzon le, mert a torkomban van :)

Bambi, sok boldogságot Nektek a kis törpivel, várjuk majd a képeket, és a beszámolót :)

Emi, Lili még mindig gyönyörű :)

Ma én is elkezdtem összepakolni a cuccom, pedig úgy terveztem, majd csak a 37. hét körül teszem, de este volt kedvem vasalgatni, így kivasaltam a hálóingjeimet, és ha már megcsináltam, be is raktam a táskámba :)

Mezsó, jó újra itt látni :)

Timi, nem irigyellek, én ugyan nem hánytam, de a hasam ment rendesen, mára már jobb, de még mindig nem tökéletes... nem tudom, hogy mivel csaphattam el a gyomrom, mert gondolom erről lehetett szó, ha vírus lett volna, szerintem nem úszom meg ennyivel!
De örülök, hogy jobban vagy, vigyi magatokra!!!

Magi, nagyon jók a képek, a legbájosabb a tesós :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Kisscica!
De jó, hogy már ti is otthon vagytok! Örülök, hogy jelentkeztél. :D
Mikor több időd és energiád lesz, gyere és írj nekünk, illetve szívesen nézegetjük a babaképeket is. :wink:

Zsuzsófi!
Sajnálom a hugodat. :( Remélem megoldódik valahogy. Talán reggel felveszik a telefont és tájékoztatnak majd. Ilyenkor azért szoktak más lehetőséget is adni.

Nici!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat az állatkertben. Képeket is ígértél nekünk. :wink: Várom. :D
Párod rendes volt, hogy ma ő főzött nektek. :wink:

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Kiscica - Nagyon örülök, hogy titeket is hamar hazaengedtek :)
Olyan édes a kis Maszat :) Szép nagy baba - hozz majd képet róla (bár én élőben megcsodálhattam :D)

Bambi - Én is nagyon örülök, hogy párszor összefutottunk dumcsizni, jól esett egy ismerős arc, és biztos vagyok benne, hogy találkoznak még sokszor az "egy napon szülöttek" ;) :)
Ez a szilikon-mell meg horror .. utálom .. annyira feszít .. az előbb zuhanyozás közben magától folyt belőle a tejci :shock: :shock: :shock:

Magika
- Nagyon édesek a képek :) A szülésről is! Gratulálok nektek, nagyon ügyesek voltatok ismét ;)

Emi - Csodaszép a kislányod, gratulálok neked is!

Gabo - Kíváncsi vagyok, mekkora lesz a kis Zsófi baba :)

Celesztina
- Én senkinek nem kívánom a császárt, de mint mindent, ezt is igyekeztem a legpozitívabban megélni .. mert én úgy gondolom, hogy a dolgok 50%-a fejben dől el .. ha hiszi az ember, hogy erős és mindent kibír .. akkor megerősödik :) ;)

Nici
- Köszi :)
Várjuk a fotókat az élményekről! :)

Zsuzsófi
- Én Anyum jönne nekem reggel segíteni ebben abban .. most a bkv sztrájk nem gyengén bekavarnekünk is .. :(
Sajnálom Hugidat , remélem megoldjátok valahogy!

Gumimaci
- Nah .. visszatért a topic-záró pajtid :) hiszen nekem lehet mozgalmas éjszakám lesz ..
Szabinak ma pihennie kell, holnap dolgozik .. mostantól én éjszakázom :D :lol: :lol:

Kép
szösszenet
 
 


No akkor lefekvés előtt gyorsan még pár kép :)

Kép Kép
Kép Kép

És a délutáni DVD-zés, azért Ők is elfáradtak :)
Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Ezek meg a kilátást mutatják a libegőből :)
Kép Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Nici!
Jók a képek! :D Szép a város is a libegőből.
Milyen nagylány már Szandi! :D Látszik, hogy jól érezte magát. :D
Csak te fényképeztél? Azt hittem látunk pocakos fotót is. :wink:

Szösszenet!
Jó, hogy visszatértél. Nem kell egyedül zárnom a napot. :lol: :lol:
Azért azt kívánom neked, hogy tudj pihenni éjjel, ne kelljen sokat virrasztanod Alíz baba mellett. :wink:

Én most már elköszönök. Holnap jelentkezem. Jó éjszakát! :)

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Szép jó reggelt Lányok!! Friss híreket hozok!
Az esti babánk:

Bebe írta 23:57-kor : Ma este megszületett Api, 3900g, 56 cm. Este 6kor kezdtek beerősödni a fájások. 8körül kezdődött a kitolás. Apa is velünk vol, nagyon sokat segített! Erikáék is tündériek voltak! Gátvédelem működött! Mindketten jól vagyunk, már alszik is a kis drágám! Küldök majd képeket is! Drukk mindenkinek! Api + Beti

és a mai nagy izgulnivalónk:
pár perce érkezett Benettkénk üzenete: Magzatvíz 1-től folyik, fájások sajna nincsenek:( Szülőszobán vagyunk!

majd jelentkezem, szisztok

Kép
Kép
mango.
 
 


na ha már itt vagyok, írok, amíg lehet :) Lassan kisebbségben maradunk pocakosok...

Felsoának gratulálok!!!

Bebe üzenetében Erika egyébként a szülésznő, akinél én is fogok szülni. Benettkével meg egy napra vagyunk kiírva :)

Emi, Szössszenet, Magika, Nici nagyon jók a képek!!! jajj, teljesen bezsongtam,h. én is babázni akarok már (pedig van már egy kisördögöm itthon)

Kiscica!!! képet-képet-képet kérünk!!! :) :)

Emi, úgy látom nehezen fogadod el,h. csáazárral kellett világra hoznod a kis Lilit :( ne búsulj, a lényeg,h. itt van és gyönyörű és egészséges :) Anyósodék no coment.. Engem a párom idegesített fel nagyon a hétvégén, nagyon megbántott, de fel se tűnik neki, ha belegázol más lelkébe. :(

Kép
Kép
mango.
 
 


Egy csomó mindenre akartam még reagálni...hm...

Zsuzsófi
, pár oldallal ezelőtt írtad,h. Bence nem kellett az apjának??? ezt hogy érted? Megvan már a házassági anyakönyvi kivonat?

Mezsó és a többi anyuka, olyan jó, h. visszatértetek!

Én is kínlódok már sokszor, de nem fordult meg még a fejemben,h. kilakoltassam a picit.. Talán néhány cigánykerék vagy tigrisbukfenc megoldaná a dolgot...

Nono, szétreped a hasam érzés nálam is szokott lenni. Azért ez a rendszzeres fájás dolog elég ijesztő... én biztos a kórházban kötnék ki mindig. Hm, lehet,h. mégse fog feltűnni, ha beindul a szülés??? Éljenek a többedszer szülő, bizonytalan anyukák!!! :) Amúgy most el is kezdett fájogatni a pocakom a nagy lelkesedéstől :)

Kép
Kép
mango.
 
 


Húúú de szuper - Gratulálok BeBének!!!!!
Nagyon szép paraméterekkel érkezett a kis Apor :) :)
Sok tejcit kívánok nekit, és egészséget, boldogságot!!!!


Benettkének meg mennek ezerrel a drukkok!!!
Várjuk a híreket!! :)


Kép

Kép
szösszenet
 
 


Jó reggelt :D

Lányok,gyönyörüek a babaképek.Egyik szebb mint a másik.Annyira szeretnék már én is babázni :D

Bebe-gratula a jövevényhez.Mielőbb képeket.
Benettke-várjuk a híreket.Most már biztosan világrajött a babó :D :D

Szöszi-nem hagytak aludni?Olyan furcsa,hogy már ilyen korán reggel itt vagy :D Én is szeretném elolvasni a szüléstörténetedet.Légyszi küld el.

Kép
szibi
 
 


Szép jó reggelt!

Hü lányok nagyon aranyosak ezek a babák, gratuálok mindenkinek.!!!

Szösszenet! Alíz mosolygós képe nagyon édes, zabálni való!
Olyan szokatlan hogy ilyen korán már írsz!

Bebének gratulálok, sok boldogságot kivánok nekik!

Benettkének Drukkolunk!!!!


Tim: nagyon sajnálom hogy pont most estél át ezen a fránya víruson, de lényeg hogy jól vagytok!
Én is ma megyek CTG-re 10-11 között lehet találkozunk!
Nekem már minden nap kell mennem sajnos.
Még se fájásom semmim nincs, remélem a napokban történik már velünk valami!!!!
Kicsit lemaradtunk!

Kép
geni
 
 


Jó reggelt!

Bebe, gratulálok! :)

Benettkének pedig mennek a drukkok! Vagy talán már babázik? ;)

szössz, a szilikoncici-szindróma ennyire durván csak egy pár hétig tart, amíg be nem áll a kereslet-kínálat arány. Aztán már nem lesz ilyen brutál... hú, én is sokat szenvedtem az elején ezzel :) Persze inkább emiatt, minthogy ne legyen...

Csajok, bocsi hogy már lerágott csont, de emlékszem hogy valaki írt itt homeos listát a szüléshez... esetleg fel tudná tenni mégegyszer, vagy elküldeni emilben (baby1024@freemail.hu). Nekem is van már listám nem is egy, de kíváncsai vagyok hogy miben különböznek.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok

na most engem ez a magzatvizes történet megint megijesztett. én azt hittem ha elfolyik még szép nyugiban fel tudom hívni Janit aki hazajön a melóhelyről, aztán bemegyünk... ezek szerint azonnal mentő. Én ettől parázom a legjobban, hogy mikor elindul, akkor egyedül vagyok itthon, aminek igen nagy esélye van ha nem este/éjjel indul meg a szülés...

Ráadásul ma megint hidegfront van, hurrá... Ezeket elég szarul viselem.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok!!!!

Bebének, apukának gratulálok a kis APORhoz :)


Benettke, megy a drukk ezerrel :) Nem ér, engem meg körbeszülnek :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Mango, szerintem már írtam (de lehet hogy nem) Bencének Tamás nem az édesapja. Bence egy pár hónapos kapcsolatból fogant, és apuci mereven elzárkózott a babától :( Én megtartottam, ami innen nézve elég felelőtlen döntés volt (18 évesen, kereset, érettségi nélkül stb) de áldom az eszem érte :) Nagyon sokat vesztettem volna nélküle. Bence pont fél éves volt, mikor megismerkedtem Tamással. Az egy éves szülinapján pedig már ő is Kern volt :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szőlő, én is ezen parázok, hogy mi lesz ha úgy indul.... Bár most kicsit nyugodtabb vagyok, mert végre mentek a gyerekek bölcsibe, oviba, és du 6-ig megvan oldva a felvigyázásuk, utána meg már ráér apum. De a hétvégén ez volt a nagy gondom, hogy Tamás dolgozik, apum vidéken, hugom ki tudja merre, nem tudom mit csináltam volna....

Ja a bölcsiben 1, azaz 1 db gondozónő volt a 4 helyett..... nem is hagytam volna ott Katát, ha tudnék nekik enni adni, de a sztrájk miatt apjuk csak du tud menni a fizuért... szuper :(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Nevetséges ez az egész ami ebben a nyomorult városban megy.... Bármi lenne ma, tuti mentőt hívnék, mert mire Jani Törökbálintról hazaérne ebben a b.zinagy dugóban, megszülnék itthon...

Kép Kép
szõlõ
 
 


Kitartás Benettke!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Ennyi hirre ébredni (ébredés, hol van az már??? nemis aludtam ismét fél óránál többet).....

Bebe, nagy gratuláció nektek Aporhoz!!!

BENETTKÉNEK MEGY A DRUKK!!!!!!

ZSU! ÉN MÁR KEZDEM MAGAM KINOSAN ÉREZNI! MINKET KÖRBESZÜLNEK, A SZÁMBÓL VETTED KI A SZÓT!
ITT ÜLÜNK NYITOTT MÉHSZÁJJAL HARMADIK GYEREKKEL.... MEDDIG MÉÉÉÉÉÉG?????

Cicc! Dejó, hogy újra köztünk! Nagyon édes volt a párod, ahogyan irt nekünk!!! Tök meghatott, ahogy látszott az irásán a boldogság!!! :)

Hidegfront??? Hoooooool???? Küldjetek nekemisnekemis!! Mert én nem érzem!!

Dokihoz kéne caplatnom, ctg-re, de kvára nincs kedvem!!! :x
Vendég
 


BEBE! HATALMAS GRATULA A BÉBIHEZ ÉS SOK SOK TEJCSIT!!!!
Vendég
 


Pumpi, most mondta a tévében a bácsi :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Pumpó, ez a hét vicce, de hát kos gyerektől mit is várunk???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Itt van hidegfront meg eső is brrrrr..

Egész éjjel fájogattam, de rendszertelenül, a derekam meg majd leszakadt, pedig AZ nem szokott fájni :) Én vagy ma, vagy szerdán szeretnék szülni :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Gratulálok a babákhoz! A már megszületett babák képei gyönyörűek!
emma2008
 
 


Szösszenet!
Te iszol vmilyen teát, hogy ilyen gyorsan beindult a tejtermelésed?
emma2008
 
 


mango! Én is megjártam 2x a kórházat hogy na na na na??? Ez az ?? De az 50-60 as fájás mellett levő zárt méhszáj a meglévő magzatvíz és a nyákdugó miatt közölték nem ez nem az.....
Ezek után nem vagyok hajlandó vaklármázni mert még rajtam a röhög az egész család. Sajnálom hogy apa kiakasztott a hétvégén..remélem azóta rendben van minden...már amennyire ilyenkor okés lehet a dolog.

Ma állítólag nagyon erős hidegfront van...itt esik....eddig nagyon megviselt a hideg...most nem....lehet hogy edződök? Nem bánnám ha már a picúr úgy dönt h kihúzzuk a végéig hogy akkor lehetőleg ne is fájjon már. Csak ha itt az idő.

szőlő! Én mentő helyett azért fel fogom hívni a dokim hogy szerinte mi van és megpróbálom a mentőt elkerülni...ahhoz semmi kedvem.
Vendég
 


És jeeee, 38 hét :) Azért a 40-et nem szeretném látni a vonalzómon, te Liza :)

Csöppke, nekem ilyenem van:

Caulophyllum CH30:

· 36.héten heti 1x5 golyócska

· 37.héten heti 2x5 golyócska

· 38.héten heti 3x5 golyócska

· 39.héten heti 4x5 golyócska

· 40.héten heti 5x5 golyócska

· 41.héten napi 1x5 golyócska



Cimicifuga CH30: Csak akkor kell szedni,ha fájások kezdődnek és rendszeressé válnak.



Arnica CH30: Szülés után korai gyermekágyban sérülések,horzsolások gyógyulását segíti,fájdalomcsillapító,fertőtlenítő hatású.

Elküldöd nekem a tiedet?

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


kiscica! Üdv itthon nagyon örülünk neked!!!!
Vendég
 


jéééé............ma lettem ponty 36 hetes!!! :D :D

Okés tudom ez nem nagy szám, főleg h itt sokan már nagyon a végén vannak de én úgy örülök neki! Ez jelzi hogy az idő nem visszafelé megy! :D
Vendég
 


Úgy látom neked ugyanakkor van a hétfordulód mint nekem.... a végére még feltűnik :) Boldog hétforulót neked is :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Nos, én ma úgy döntöttem, hogy megveszem a ricinuskoktél hozzávalóit! Reményeim szerint sikerül ráijeszteni és gyorsban kibújik magától, mintsem meg kéne igyam! :lol:

Eső itt is van, meg hüvös (hidegnek nem nevezném,nem vészes itt) de áhhh... nem lesz ebből semmi!!! 8)

Zsu! Énis fájtam egész éjjel, meg reggel is arra keltem, azóta is, de szokás szerint rendszertelen... :roll: már fel sem veszem!!!! :lol:

Szőlő!
Azért annyira fejvesztve nem kell mentőt hivni és főleg nem pánikszerüen... :wink: nyugisan felhivod Janit és megmondod neki, hogy elindultál a kórházba, szerintem ez korrekt igy, mert te sem idegeskedsz, ő meg kocsival oda tud menni és akkor hivsz egy mentőt...
Én igy gondoltam, ha magzatvizről lesz szó, vagy ha annyira erősödnek a fájások, hogy nem merek kockáztatni, hogy felhivom Zolit, bementem, és hivok egy mentőt... :wink:
Vendég
 


És akkor ezek szerint bevisz a mentő oda ahová szeretném? mert itt valaki mondta hogy mentő csak ügyeletre vihet vagy mi.... szerencsére ilyenre sose volt szükségem ezért nm tudom.

egyébként pumpi, zsu, nektek hogy is áll a méhszájatok már? én még csak infót gyűjtök mert csüt még 3000 volt, szóval nem hiszem hogy 1-2 héten belül szülünk. :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok!

Szössz: Alíz nagyon aranyos, annyira jó már neked,hogy a karjaidban tarthatod.

Néztem a táblázatot,amit készítettél és szeretném megkérdezni,hogy én is bekerülhetek? Szoktam ide is írni de többször inkább olvasni szoktam a hozzászólásokat.
Adataim:
mannogab, 27 év,szülés várható időpontja: 2008.04.29., kórház: Jahn Ferenc, város: Budapest,baba neve: Milán, testvér nincs.
Nagyon szépen köszönöm, hogy beírod.

Lányok!
Nekem nagyon vizesedik a bokám! Nektek nincs hasonló problémátok? mit csináljak vele? Érdekes látvány nagyon,hogy szinte nincs bokám :D

Kép

Kép
mannogab
 
 


Ma hidegfront holnap meleg! Szerintem a szülészeteken teltház van, én nem szívesen mennék ma....

szőlő! én változatlanul úgy tudom a mentő csak oda vihet ahol van ügyelet és a legközelebb esik hozzád, de a mentősök is mondták h nagy a káosz náluk is és ki mit tart be ugye....de amint látom vannakitt pro és kontra esetek is.
Vendég
 


Én ma hívom a dokit a szülésznő miatt, remélem nem felejti el hogy beszéljen vele. Még azt szeretném megváni hogy a szülésznővel felvegyem a kapcsolatot, mert őt szívesebben zaklatnám nap közben pl a nyűgeimmel mint a dokit :lol: (hogy fog engem utálni....)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő!
Én szombaton voltam az orvosomnál, és mondta, hogy ha pont akkor jönne rám a szülés, amikor dugó van a városban, inkább mentőt hívjunk. Erre én rögtön mondtam, hogy de a mentő nem oda visz, ahova én akarom. Azt mondta az orvos, hogy szülésnél a mentő oda visz, ahova én mondom. Még annyit tett hozzá, hogy eddig soha nem vitte a mentő máshova a kismamákat, mint ahova kérték. (Nem most kezdte a "szakmát" az orvosom, tapasztalt)
emma2008
 
 


Sziasztok!

BeBe: nagy-nagy gratula a bébihez, nagyon sok boldogságot Nektek!!! Kép

Benettkének drukkolok -van vmi újabb hír felőle?

Ha lenne vmi akkor én is dokit vagy szülésznőt hívnék, meg taxit... De a héten nem lesz semmi, mert anyósom elutazott és ő vigyázna Laura, jövő héten meg férjem első hete lesz az új munkahelyén, így akkor sem, de még van egy csomó időnk szerencsére. :D

Ma voltunk vérvételen és ugyan sokkal idegesebb volt a vért vevő, de megúsztuk, nem volt nagy forgalom szerencsére. Mázli, hogy el tudtuk intézni, remélem, másoknak is a lehetőségekhjez képest szerencsésen alakul a napjuk a sztrájkok ellenére!

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!

Szőlő, én is úgy szültem Szandit, hogy elment a magzatvíz, és akkor még Diósdon laktunk! Délután 4-kor ment el, megvártam míg nem "ömlik" és csak akkor indultunk el, 5-re értünk be, és nem volt semmi baj, a kórházban is azt mondták jól csináltam... én anno senkitől nem hallottam ezt a mentős dolgot, ez nekem új :roll:

Bebe gratulálok, sok boldogságot Nektek! :)

Benettke, mennek a drukkok +++++

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok!

Megint csak gyönyörű babaképeket láttam!!! Csajok, nagyon büszkék lehettek!!!

Magika! Nagyon tetszenek a képeid, ezeket fotós csinálta???

Szőlő! Én megkérdeztem a dokinkat a mentő kérdésről, azt mondta majd be fogja írni a kiskönyvbe, hogy hova vigyenek (elvileg ezt meg is teszik), de azt is hozzátette, hogy ha nagyon erős fájások vannak már esetleg, akkor próbáljam meg nem mutatni, mert akkor lehet, hogy megijednek a mentősök és bevisznek a legközelebbi kórházba, mondván ők nem vállalják a felelősséget... :roll:

Bebe! Gratulálok Aporhoz! Jó egészséget és sok sok tejcsit kívánok!


Benettke!!! Drukkolok!!!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Én ma megyek védőnőhöz és dokihoz, kíváncsi leszek a kisasszony méreteire.... :)

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


[quote="gumimaci_1"]N írta:gumimaci_1ici!
Jók a képek! :D Szép a város is a libegőből.
Milyen nagylány már Szandi! :D Látszik, hogy jól érezte magát. :D
Csak te fényképeztél? Azt hittem látunk pocakos fotót is. :wink:


Köszi :) Nagy bizony, kegyetlen gyorsan elment az idő, mintha tegnap született volna :roll: :)
Én fényképeztem csak, mivel Ők bezsongva mentek az állatok között, mindent megnéztek, és sokszor csak kullogtam mögöttük :lol: De tény, hogy azért rólam is készülhetett volna :roll:

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


BeBe: Gratulálok Apor-babához! Sok boldogságot és tejcsit kívánok!

Benettke: Drukkolok Nektek!!!++++++++++++++++++++++++++

Gratulálok a hétfordulósoknak!

Nekem szerencsém van, mert a párom 5 percre dolgozik a lakásunktól, így lehet, hogy mentő sem kell? Ja, és a kórház 15-20 percre van tőlünk. De ezek ellenére nagyon beparáznék, ha elfolyna a magzatvíz... :?

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


nici! ténylge nagyon jók a képek!!! Olyan álmos vagyok h csak szakaszokban sikerül reagálnom.
Megnyugodtam a magzatvízes témában. Én is így teszek nici ha esetleg ha elfolyna...szerintem sincs gáz amiíg ömlik fexem aztán irány a kórház. Ez a legjobb.

emma! jó tudni hogy akkor tényleg oda visznek szüléskor ahova kéred! Olyan sok esetről lehetett hallani mostanában h pl. ez meg az meghalt mire elértek vele a megfelelő kórházba, meg azt sem tudták melyikbe kell vinniük...stb. De szülés esetén ezek szerint nem így van. Végre valami pozitívum ebben a szánalmas e.ü.-ben.
Vendég
 


Köszi csajok a választ, akkor megnyugodtam :) Mondjuk szerencsére nekem közel van a kórház (kb 4-5 km), és bár van közelebb is (Péterfy, meg szerintem a MÁV is), de ezen csak nem kekeckednek...

Kép Kép
szõlõ
 
 


Be-be!Gratulálok Aporhoz!!!
Benettke!Hajrá!!!!!
Te Pumpóka!Biztos kell az koktél?Szerintem durva lehet a hatása.

Kép
ágnes27
 
 


LÁnyok, ha nem bíztok a síma mentőben, akkor az új rendszer szerint visznek be pénzért is beteget, asszem 3000 ft budapest területén. Ennyibe benne lenne a taxi is, de a mentőnek van kék villogója, ami dugóban praktikus :)

Nekem mázlim van, mert a kórház tőlünk 5 perc autóval, és itt nincs dugó. Vagy ha van, a kis utcákon is el lehet menni odáig :)

Szőlő, nem tudom hogy áll a méhszájam, doki csak pénteken fog látni. De nekem 6 nap alatt nyílt ki :) Amúy meg ki tud 1 nap alatt is :)

Pumpóka én még a szerdai súlybecslést tuti megvárom az uh-n, csak utána iszok bármilyen koktélt.... addig csak akkor jöjjön ha ő akar :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Nici: Nagyon jó képek! Én is vártam volna pocakos képet, de így már érthető, te voltál a fotós! Főleg az a kép tetszik, ahogy apukáján DVD-zik Szandi, nagyon meghitt! :)

Én viszonylag jól aludtam leszámítva a 4-5 felkelést. Inkább a párom nem tudott aludni, fájt a torka, aztán internetezett az éjszaka közepén, fényképezőket nézegetett, mivel még nincs nekünk, és mindenképpen be kell szereznünk egyet a baba megszületéséig. De a járkálása sem nagyon zavart, végigaludtam az internetezését is, csak pár percre ébredtem fel. Ez nálam eléggé ritka, mert én addig sosem tudok elaludni, míg mellettem nincs a párom. Pl. ha ő 1-kor fekszik le, akkor csak 1-kor tudok elaludni.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Bebének is gratula a kis Aporhoz!
sirkici
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?